cyberdemokracja 01.10.06, 20:17 Kłamca Kurski! Gwałciciele demokracji! Opamiętajcie się! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cyberdemokracja Solidarność to nie PiS! Wałęsa odwrócił się od 01.10.06, 20:23 Pis. Dzisiejsza Solidarność to banda która ma nadzieję coś ugrać dla siebie na naiwnych Kaczorach, a historyczna Solidarność to także TUSK, WAŁĘSA, KOMOROWSKI - dziś wrogowie Kaczorów. PiSiory inspirowane prze Goebbelsa PiSu - Kurskiego, próbują wmówić społeczeństwu że to oni i tylko oni walczyli o wolną Polskę. Wywalczyli, po to żeby mieć możliwość rozp....enia wszystkiego w drobny mak. Niszczą cały dorobek III RP. Wypracowywaną latami politykę zagraniczną, gospodarkę. Że było źle? Było. Dlatego dziwi mnie, że PiS mający tyle możliwości naprawiania zdecydował się popsuć popsute... Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger A co mnie kur(...)ski ? 01.10.06, 20:34 Kurski to marny pajac, pluskwa żyjąca dzięki nienawiści. Przydupas Kaczorów i taki sam nieudacznik. Choć medialnie sprawny, bo rozumiejący że naród jest ciemny. Bo jest. Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz W końcu kurski napisał to przemówienie 01.10.06, 21:14 No i faktycznie stonowane: tylko 80% społeczeństwa to zomowcy, którzy mają czelnośc mieć inne zdanie niż jarosław. Normalnie to by powiedział że 90% to czynni ubecy Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: A co mnie kur(...)ski ? 03.10.06, 09:06 Kurski działa na niekorzyść PiSu i to dobrze. To drań a tacy szkodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stonowa.. 01.10.06, 20:27 pan premier wrócił do związków zawodowych Odpowiedz Link Zgłoś
budva Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 01.10.06, 20:37 lata 60-te : Wiesław , Wiesław , Wiesław! lata 70-te : Edward , Edward, Edward ! 2006 : premier , premier , premier ! Odpowiedz Link Zgłoś
reskowiak Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stonowa.. 01.10.06, 20:42 Waga przemówienia była rzeczywiście na miarę opowieści o dziadku Tuska. A czy pamiętacie stare PRL-owskie dowcipy o "Radiu Erewań"? Odpowiedz Link Zgłoś
eat.putsy zalosne to 01.10.06, 20:44 > "premier w momencie kiedy zagrożone są najbardziej żywotne interesy Polaków wrócił do źródeł.." Bo to nie jego zrodla... Odpowiedz Link Zgłoś
mario.osh piesek zaszczekał i pomerdał ogonem, pan może 01.10.06, 20:44 pogłaska. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 01.10.06, 20:53 Aż strach pomyśleć co ten idiota mógłby powiedzieć w przemównieniu niewyważonym i niestonowanym, skoro w stonowanym obraził 80% narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Raczej "kameraden" z tej samej bojowki SA;) 02.10.06, 00:30 w polskich zakladach psychiatrycznych zdarzaja sie podobno wlasnie tacy Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Jacek Kurski ma tak porąbany mózg,że nie ma sensu 01.10.06, 21:03 z nim polemizować.W każdej epoce znajdzie taka szuja i nie ma na to rady.Ale ludzien jego pokroju /Macierewicz,Zawisza,Wierzajski i inni/są mile widziani przez Kaczyńskich.Similis simili gaudet.Złoto do złóta,gó.. do gówna. Odpowiedz Link Zgłoś
ella115 Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 01.10.06, 22:13 Kurski jest zalosny, sam pogwalca demokracje... a teraz znowu chce sie przypodobac Kaczynskiemu... co o jest za czlowiek... wredna istota ludzka, co nie potrafi czynic dobra... zlo tylko potrafi siac! Odpowiedz Link Zgłoś
ksenos Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 01.10.06, 22:22 kurski???a kto to???to jakaś wazelina??? Odpowiedz Link Zgłoś
sw.patryk Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 01.10.06, 22:48 JESTEM ZOMOWCEM, JESTEM ZOMOWCEM, JESTEM ZOMOWCEM! I bardzo sie z tego ciesze, bo w dobrym i LICZNYM towarzystwie ! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 01.10.06, 22:56 "stonowany" to chyba spolszczone "stoned"? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 01.10.06, 23:51 helmut.berlin napisał: > "stonowany" to chyba spolszczone "stoned"? *********************************** Czyli zbetonowany, kontynuując grę w skojarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.72 Raczej na haju. Ba, ale po czym? Wlasnych skarpet 02.10.06, 01:38 sie nawachal czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Re: Raczej na haju. Ba, ale po czym? Wlasnych ska 02.10.06, 01:41 lze_elita.72 napisała: > sie nawachal czy co? Uczie się języków ,uczcie. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.72 A co? Moj polski nie taki? Zle przelozylem? 02.10.06, 01:46 Nie sadze:) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r pisokomuna 01.10.06, 23:47 Powiedział, też, że w Stoczni Gdańskiej spędził kilka może najważniejszych tygodni swojego życia i pamięta, "kto był wtedy po której stronie". "My jesteśmy tu gdzie wtedy, oni tam, gdzie stało ZOMO" - oświadczył premier. ****************************************** Nie, jesteście w tym miejscu, gdzie stało ZOMO. I żadne zaklęcia nic tu nie pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
pmonroe maruda - twoj nick odpowiada twoim pogladom 02.10.06, 03:20 Maruda - czy cale twoje zycie polega na marudzeniu ? maruda.r napisał: > > Powiedział, też, że w Stoczni Gdańskiej spędził kilka może najważniejszych > tygodni swojego życia i pamięta, "kto był wtedy po której stronie". "My jesteśm > y > tu gdzie wtedy, oni tam, gdzie stało ZOMO" - oświadczył premier. > > ****************************************** > > Nie, jesteście w tym miejscu, gdzie stało ZOMO. I żadne zaklęcia nic tu nie pom > ogą. > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
ozby Re: pisokomuna i towarzysz Jarosław 02.10.06, 09:56 Dokładnie tak! A nawet jak nie w miejscu gdzie stało ZOMO, to na pewno tam, gdzie stał towarzysz Eward Gierek. Nie mogę pojąć, dlczego ci ludzie nie widzą jawnych podobieństw: to samo "pomożemy", to samo "łapy precz", te same epitety (np. warchowlstwo), ta sama propoganda sukcesu, takie samo szukanie wrogów! Rozumiem ten mechanizm, ale nie przestaje mnie to fascynować. Jak niesamowicie działa psychika ludzi, że stają się tym z czym walczą. W psychologii mówi sie o "formowaniu reakcji przeciewnej" - np. jak kogoś nienawidzisz, udajesz przed sobą, że go kochasz. Kaczyński jest zafascynowany komunizmem i PZPR-em. Nie zdaje sobie z tego sprawy, ale kroczy krok za krokiem śledami swoich mistrzów z PRL-u. Jego psychika powinna zostać wipsana do księgi Guinesa za stopnień pogięcia i pokręcenia. Od tego gościa aż paruje poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Problem tylko taki, że gość wzbudza rezonas u sobie podobnych i mistrzowsko potrafi "zaczrować" podatnych ludków. A takim w polsce jest dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny W Polsce rewolucja zaczela sie 1.10.2006 02.10.06, 00:51 przywodca narodu, znowu porwal za soba masy robotnicze wybrzeza, potrafil plomiennym przemowieniem zmoblizowac jeszcze raz poparcie narodu. Entuzjazm mas, skandowanie, oklaki, dowiodly, ze Kaczynski jest niezaprzeczalnym reprezentantem mas, i biad komus kto im sie bedzie przeciwstawial. kaczynski uratuje stocznie, kopalnie, banki i ubezpieczenia polskie, szeroka kampania wyborcza w osrodkach robotniczych, wywola niewatpilwie szerokie poparcie dla jego programu, teraz moze rzadzic i w mnejszosci, a o ustawach i konstytucji beda rozstrzygac masy zebrane pod sejmem, wyjasniajace osobiscie z poslami ich wklad w odbudowe Polski niepodleglej. Kaczynski pisze nowa wspoczesna historie Polski, uczciwej, walecznej dla szarych obywateli, nie zachodniej magnateri, agentow w kapeluszach, ale dla normalnego, zwyklego Polaka, ktory ma dwie rece i chce w swoim kraju wyzywic swoje, psolkie dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
ozby Jaja z PiSu 02.10.06, 09:42 Zygfryd, czy to jest prześmiestwo czy ty tak na poważnie? Wygląda to jak robie sobie jaj z pisu, ale ta końcówka o "psolskich" dzieciach.... taka wzruszająca Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofzchojnic Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 02.10.06, 01:02 Koncz wasc Kurski, wstydu oszczedz!!!! W normalnym kraju, zaden dziennikarz, nie bylby zainteresowany tym, co ktos taki ma do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
drugie_wcielenie Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stonowa.. 02.10.06, 01:23 bez komentarza :P Odpowiedz Link Zgłoś
karul widzicie jaka piekna 02.10.06, 01:45 operetka na peryferiach umyslowych europy? gorna wolta, czy raczej burkina fasso, sie klania. czarni bolszewicy u wladzy, podpierani przez nazikatolikow, wladzy nie odddadza. dzieki ciemnemu ludowi kartoflisko kwitnie. a dobrze wam tak, salidarnosciowe matoly! chcialo sie wam czwartej japonii a macie burkine fasso. Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Kurski wreszcie pogoni lumpenliberałów i komuchów! 02.10.06, 01:54 Odpowiedz Link Zgłoś
pmonroe Kurski ma racje 02.10.06, 03:19 Odnosząc się do wypowiedzi premiera "My jesteśmy tu gdzie wtedy (gdy tworzyła się "Solidarność"), oni tam, gdzie stało ZOMO", poseł PiS powiedział, że "SLD było wtedy w szpalerach ZOMO". Dodał, że tam gdzie jest SLD jest dziś szef PO Donald Tusk. "Siłą rzeczy Tusk trafia do tej metafory nie z powodu tego, że stał w szpalerach ZOMO-wców, bo nie stał, ale dlatego, że zadaje się z takimi, którzy stali. Myślę, że to jest w tym momencie oczywiste" - Odpowiedz Link Zgłoś
anbowi Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stonowa.. 02.10.06, 06:01 Kurski szkolił się na tekstach Urbana. Uczeń przerósł mistrza Odpowiedz Link Zgłoś
slodkamelba Re: Kurski: ciagle Kurski 02.10.06, 10:44 A czegóż wymagać od Kurskiego, kiedy on czarne skarpety do sandałów nosi (WIDZIAŁAM NA WŁASNE OCZY!) Najgłupsze jest to, że go gazety cytują.... A gdyby mu bana dać? Mnie to kusi. Odpowiedz Link Zgłoś
slodkamelba Re: przemówienie premiera 02.10.06, 10:47 Na ten temat nie powinno się w ogóle nic mówić, bo to przemówienie poza tym, że mnie jako obywatela obraża, to obraża i kraj, który ten człowiek reprezentuje, a który mu udzielił takich pełnomocnictw i urząd, który ku mojemu wielkiemu wstydowi też reprezentuje. Odpowiedz Link Zgłoś
paradoks_04_rp m. kuchciński_przewodniczący klubu pis 02.10.06, 10:49 m. kuchciński_przewodniczący klubu parlamentarnego pis: od początku chcieliśmy przeprosić, ale dziennikarze nie dali nam dojść do słowa (wypowiedź po kilku konferencjach prasowych i przemówieniu premiera w sprawie afery taśmowej) --- "żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (j. kaczyński) Odpowiedz Link Zgłoś
paradoks_04_rp renata beger 02.10.06, 10:51 renata beger walczy o moralność --- "żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (j. kaczyński) Odpowiedz Link Zgłoś
paradoks_04_rp j. kurski_poseł pis_w radiu maryja 02.10.06, 13:23 j. kurski_poseł pis_w radiu maryja: "teraz mamy i rząd, i premiera, i mamy prezydenta. (...) Jeszcze jedno źródło optymizmu - no jednak pewne niezależne media są, jak choćby to, w którym się dzisiaj znajdujemy" (Rozmowy niedokończone, 28.09.2006) www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=2997 w tej rozmowie oczywiście więcej perełek jacka kurskiego, jak chociażby "zrobiono z tego megakreację, polegającą na paru elementach. Po pierwsze ukryta kamera. Ukryta kamera z definicji podpatruje coś nagannego, coś moralnie niedopuszczalnego. Zaręczam państwu, że każdy złapany w ukrytej kamerze już jest na dzień dobry podejrzany. To jest z definicji coś takiego, jakby komuś rozmazać jak przestepcy twarz, tzw. rozmazanie pixeli." --- "żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (j. kaczyński) Odpowiedz Link Zgłoś
ksenos Re: A czarne jest białe... 03.10.06, 00:24 kurski to gnida pierwszej klasy,na jego widok zbiera sie na wymioty. Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Slinotok kaczki byl tak wywazony, jak drzwi 03.10.06, 00:53 knajpy!!A kurski ze szczerej milosci i zapatrzenia, powinien na zakonczenie zrobic loda, kaczce!Takiego partyjnego, bo kotow szkoda!! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Kurski: Przemówienie premiera wyważone, stono 03.10.06, 09:05 Kurski musi tak mówić, bo on to spreparował na nieszczęście Kaczyńskiego. Zrobił mu niedżwiedzią przysługę. Odpowiedz Link Zgłoś