bereciara 12.10.06, 07:06 Gosiek wali glupa a nie musi bo jaki jest to widac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doktorka1 Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja.. 12.10.06, 07:06 Amen... Słusznie,niech się wyrżną...i lpr i pis i samoobrona...tylko dlaczego tak długo to trwa...tracimy czas by zmieniać coś w tym kraju na lepsze... :(( Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:30 "PiS (...) swoje wątpliwe moralnie szalbierstwa". Rozumiem, że w odróżnieniu do szalbierstw LPR, które nie są wątpliwe moralnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
lukciu __A ja sie ciesze niezmiernie!__ 12.10.06, 07:46 LPR zostanie wchłonięte, ale skoro Wierzejski mówie, że to szlam i na dłuższą mete nie da się z tymi ludźmi funkcjonować, znaczy to, że PIS prędzej czy później też sie rozleci:)) Ponadto po raz kolejny kompromitacji uległy "szlachetne" hasła PISu. Jednym słowem "semantyczne nadużycia" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
arbeitagent Re: __A ja sie ciesze niezmiernie!__ 12.10.06, 07:50 .. a w kazdych wiadomosciaciach same "skroty myslowe"... Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Nauczyli się w LPR propagandy wg PiS i pomawiają 12.10.06, 08:36 się nawzajem... Cel uświęca środki (filozofia PiS) - czyżby celem był spektakularny powrót LPR do Rydzyka, u uzyskania poparcia Inwestorqa dla jedynie tej partii? Odpowiedz Link Zgłoś
sadusx Gosiek 12.10.06, 09:41 "Brałem udział niedawno w spotkaniu, w którym m.in. uczestniczył poseł, ale rozmawialiśmy wyłącznie o tym, co rząd zamierza zrobić." No i co zamierza zrobic ty myslicielu ? Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re:Aby zrozumieć, trzeba ćwiczyć rozum! 12.10.06, 09:56 Aby zrozumieć, trzeba ćwiczyć rozum! Dylemat wieków nauka czy wiara, gdzie równowaga, prawda stara! Odurza nas rydzomoheroina! Nauka w kraju konać zaczyna! Wyborczy kołtun IV eRPe z blokiem Leppa w sejmowym WuCe! Przykłady. „Wystarczy wam tylko religia w szkole, bez biblioteki, bo książkowe mole zbyt racjonalnie nas weryfikują, dziewictwo Maryji wciąż kwestionują.” „Poprzemy, kleryka, buraka, poprzemy wiernego ciemniaka. Niech napisane będzie jak wół. Nie państwo, budujemy kościół!” „W unijnej demokracji za przyczyną dewiacji arbuz służy awiacji!” „Jak w katolickim radiu Marii wieść niesie, kobiety wypoczywają sikając na sedesie, my chłopy mamy obowiązki stojące, wiecznym dziewicom zagrażające! jak Bóg i wadza nam pomoże, to nasikamy naszej flocie morze!" Odpowiedz Link Zgłoś
lucusia3 Re: Nauczyli się w LPR propagandy wg PiS i pomawi 12.10.06, 10:47 To strasznie smutne, że następuje taka demoralizacja rządzących. Nie zgadzam się na taki poziom, jaki prezentują PIS i koledzy. Publicznie, publiczne osoby oskarżają, potem mówią, że to skrót myślowy, czy niedokładni informatorzy i nic. Zupełnie nic. Nikt nie jest zwalniany, nikt skompromitowany oszustwami nie znika. Nie zgadzam się na to. Zwłaszcza w kontekście ściganego menela, który prywatnie po pijanemu psioczył na rządzących. On jest kryminalistą, a pan, który mówi o kimś, że tamten jest przestępcą i popełniał kradzieże, manipulacje polityczne, zdradę stanu itp, może powiedzieć, że tak się mu powiedziało, czego do końca nie zrozumiał, ktoś mu cos powiedział i jest bezkarny. Czemu zwykli mieszkańcy Polski, z szczególnym uwzględnieniem dziennikarzy, muszą bardzo pilnie uważać na słowa, a ktoś kto wrył sie dzięki czemuś na jakąkolwiek listę wyborczą, albo otacza tych co się wryli jest postawiony ponad prawem? Odpowiedz Link Zgłoś
szatan33 Re: Seplun-Gosiewski to krętacz i kłamca 12.10.06, 08:28 i do tego karykatura mężczyzny, zarówno pod względem wyglądu jak i zachowania. Odpowiedz Link Zgłoś
lemur40 Re: Seplun-Gosiewski to krętacz i kłamca 12.10.06, 09:32 Potwierdza się stare ostrzeżenie jakie dostałem - "Strzesz się ludzi przedwczenie otyłych". Odpowiedz Link Zgłoś
evito na lepsze to juz zmienial kwach 10 lat i co zostal 12.10.06, 08:00 doktorka1 napisała: > Amen... > Słusznie,niech się wyrżną...i lpr i pis i samoobrona...tylko dlaczego tak > długo to trwa...tracimy czas by zmieniać coś w tym kraju na lepsze... :(( Odpowiedz Link Zgłoś
handshake Re: na lepsze to juz zmienial kwach 10 lat i co z 12.10.06, 09:19 evito napisał w Temacie: ... na lepsze to juz zmienial kwach 10 lat i co z tego ... Dobrze mowi. Ciekawe kiedy przyjdzie taki, co niczego nie bedzie obiecywal, tylko po prostu uczciwie bedzie wykonywal prace urzednika panstwowego. Czy zmieni na lepsze? Historia oceni. Tacy Starynkiewicz, Grabski, Kwiatkowski, Starzyński i wielu mniej znanych ... nie zapowiadali się na wielkich reformatorów i budowniczych. Swoje zrobili i odeszli a wspomina sie o nich dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
zbujowachata Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 11:40 Wielkie Święto dla zwyczajnych i normalnych wreszcie trafił Pajac na Pajaca a już myslałem że nie doczekam tej radosnej chwili !!!!! Gloryja e.c.t. Old Hors ! Odpowiedz Link Zgłoś
antiduck Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:08 Przekupstwo i Skorumpowanie Odpowiedz Link Zgłoś
sekalek Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:08 Jedni i drudzi gow..o warci. Mam nadzieje ze wkrotce nieciemny narod ich rozliczy. Odpowiedz Link Zgłoś
forwen Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:29 Nienie, starczy tego rozliczania. Jak tylko wylecą z rządu proponuję grubą kreskę na truchło IV RP i zajęcie się czymś takim jak teraźniejszość Odpowiedz Link Zgłoś
vroobell niech się zeżrą 12.10.06, 07:45 niech sobie skaczą do gardeł i wybiją razem z radiem maRyja... Odpowiedz Link Zgłoś
arbeitagent Re: niech się zeżrą 12.10.06, 07:49 Oni sie NIE wybija ! Oni lapka w lapke PODZIELA sie Korytem, jak robili to dotad... Nawet wilk z owca i kaczka z lisem... Tylko MY - dupki zoledne - bedziemy w dalszym ciagu czekac bezowocnie na zalatwienie waznych i zywotnych Ustaw w celu uregulowania naszego codziennego zycia.. Podczas gdy oni - beda w dalszym ciagu wymyslac sobie ustawy POD SIEBIE i swoje zlodziejstwa... Jak tam wybory lokalne ? Czy kazdy ma swoich lokalnych, DOBRZE ZNANYCH OSOBISCIE, kandydatow - takich, ktorzy przynajmniej przez PEWIEN CZAS nie ulegna pzremocy chamstwa i nie zneci ich latwiejsza droga - droga spolegliwosci ?... Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszet Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:41 Dziwne tylko,m ze są ludzie którzy to co robi PIS nazywaja odnowa moralną. Dokłanie taka sama odnowa jak u bolszewików. Odpowiedz Link Zgłoś
arbeitagent Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:42 Cholerny Tata-Dyrektor. Kiedy wreszcie zniknie z wszelkiej rzeczywistosci cien tego cholernego, szubrawego klechy ?.. To sie po prostu w glowie nie miesci, jakim glupim jestesmy narodem :-((... Jasnie Pan Gosiewski.. Wystarczy popatrzec na te okragla, wygolona gebe o bezczelnych oczkach.. I jak sie wyslawia.. Pasuja mu spodnie od dresu sportowego. Najlepiej takie z podwojnymi paskami z boku od zewnatrz. A Pan Wierzejski ? Kto to jest w ogole - ten Pan Wierzejski ? Co to za Ufoludek ? Dlaczego blog Pana Wierzejskiego ma w Rzeczpospolitej Pomrocznej AZ TAKIE znaczenie ? Czy ten Pan reprezentuje jakies WARTOSCI, nad ktorymi warto by bylo sie zatrzymywac ?.. Jasne Pan wyksztalcony Psycholog ?.. Czytaj - aspirant do roli Kierownika Dusz. Zazdrosci tego kierownictwa Tacie Rydzykowi ? Ktory co prawda kieruje zaledwie dosc sporym (co za kraj..) tlumem oszolomow katolickich, calkiowicie wyrwanych z wszelkich kontekstow, ale zawsze - nie mozna mu tego zaprzeczyc - wykazuje sie mistrzostwem manipulacji ? (Rydzyk powinien kiedys dostac kare smierci za ZDRADE OJCZYZNY. I to wielokrotna.. Z wymazaniem z wszelkich archiwow informacji..).. TAK TAK TAK ! Publikowac Pana Wierzejskiego jak najszerzej. Populista jeszcze lepszy od Leppera. Zajdzie wysoko. A predzej, czy pozniej spadnie z hukiem.. Juz nie za mojego zycia. Ale ja sie tez juz i nie spodziewam czegokolwiek pozytywnego w moim ojczystym Kraju w tym stuleciu... - - - - - - - - - - - - KAZDY jest prawie WSZEDZIE obcokrajowcem..* JEDER ist fast ÜBERALL Ausländer... * EVERYBODY is allmost EVERYWHERE a foreigner... * Kazdyj paczti wjezdje innastraniec... Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 09:02 arbeitagent napisał: > > Cholerny Tata-Dyrektor. Kiedy wreszcie zniknie z wszelkiej rzeczywistosci cien > tego cholernego, szubrawego klechy ?.. To sie po prostu w glowie nie miesci, > jakim glupim jestesmy narodem :-((... > Jasnie Pan Gosiewski.. Wystarczy popatrzec na te okragla, wygolona gebe o > bezczelnych oczkach.. I jak sie wyslawia.. Pasuja mu spodnie od dresu > sportowego. Najlepiej takie z podwojnymi paskami z boku od zewnatrz. A Pan > Wierzejski ? Kto to jest w ogole - ten Pan Wierzejski ? Co to za Ufoludek ? > Dlaczego blog Pana Wierzejskiego ma w Rzeczpospolitej Pomrocznej AZ TAKIE > znaczenie ? Czy ten Pan reprezentuje jakies WARTOSCI, nad ktorymi warto by bylo > > sie zatrzymywac ?.. Jasne Pan wyksztalcony Psycholog ?.. Czytaj - aspirant do > roli Kierownika Dusz. Zazdrosci tego kierownictwa Tacie Rydzykowi ? Ktory co > prawda kieruje zaledwie dosc sporym (co za kraj..) tlumem oszolomow > katolickich, calkiowicie wyrwanych z wszelkich kontekstow, ale zawsze - nie > mozna mu tego zaprzeczyc - wykazuje sie mistrzostwem manipulacji ? (Rydzyk > powinien kiedys dostac kare smierci za ZDRADE OJCZYZNY. I to wielokrotna.. Z > wymazaniem z wszelkich archiwow informacji..).. Słyszałem, że jest podobno państewko, gdzie normalni ludzie stanowią mniejszość etniczną i siłą rzeczy są rządzeni przez złodziei, bandytów i szalbierców. W państewku tym powstała podobno jakiś czas temu sekta, której celem jest przejęcie władzy nad umysłami obywateli. Sekcie tej przewodzi hochsztapler mieniący się Stryjciem McMuchomorem. Osiem dni temu Pan Bóg, z którym codzień je śniadanie zaproponował mu, by w wyborach samorządowych wystawił na każde piąte miejsce na liście bandy Głupich Jednojajecznych (na piąte akurat, bo Pan Bóg jest w trzech osobach - to przecież logiczne) swojego człowieka z mózgiem wypranym w stopniu uniemożliwiającym samodzielne funkcjonowanie, bez wskazówek ze strony McMuchomora. Wielki Stryjcio aż się zachłysnął kakaem jat usłyszał tę ideę. I wprowadził ją w życie przy użyciu jednego ze swych licznych agentów w bandzie Głupich Jednojajecznych. Gosiewski jak zwykle podjął się misji z zapałem wiedząc, że jej wypełnienie przybliży go jeszcze bardziej do wydepilowanych piersi Stryjcia McMuchomora. Aha, jest jeszcze jeden fakt z życia tego odległego państewka bananowego. Postrach sieje tam oprócz powyższych okropny gnom plujący o 16:32 ciekłym azotem w panią kioskarkę z kiosku na rogu. Na rogu bawołu. A teraz zagadka: jedna z podanych powyżej wiadomości jest zmyślona. Która? PS Już przestałem się denerwować. Już tylko czekam, a rano wstaję tylko z ciekawości. Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 10:44 Jejku, przepiękny tekst! Zwłaszcza gnom mnie rozłożył na łopatki! Jak masz tego więcej, to zapodawaj! :) Odpowiedz Link Zgłoś
tysslen Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:42 Nie lubię Wierzejskiego, ale Gosiewski to jeszcze większy kretyn. Ot, wart pac pałaca. Odpowiedz Link Zgłoś
oryganion1 Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:55 dobrana para Odpowiedz Link Zgłoś
ubu_roy Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 09:32 oryganion1 napisał: > dobrana para Jak mawial poeta : "Lajno do lajna i fajna ferajna". Odpowiedz Link Zgłoś
arbeitagent Re: ale szczuje juz wyborcza od rana 12.10.06, 08:04 Co znaczy tutaj "szczuje" ? Przeciw komu ? Czy wyrazanie swojej dezaprobaty (delikatnie mowiac..) wobec poczynan tych gnojow na gorze, to "szczucie od rana" ?.. Nie nie, wiem. Swoja droga, zgadzam sie jednak. Wyborcza BEZ PRZERWY SZCZUJE. Nie tylko od rana. A my - dajemy sie wpusczac.. Nie bez powodu nazywana jest WYBIORcza... Odpowiedz Link Zgłoś
po_ile_stanowisko konkrety durniu...konkrety.... 12.10.06, 08:04 ...sugerujesz, że PiS nie próbuje "podkupić" członków eLPeeRu i Samoobrony...? Odpowiedz Link Zgłoś
mako75 Re: konkrety durniu...konkrety.... 12.10.06, 09:17 po_ile_stanowisko napisał: > ...sugerujesz, że PiS nie próbuje "podkupić" członków eLPeeRu i Samoobrony...? Daj mu spokój. Jego szef wyraźnie powiedział, że nikt ich nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne.... Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 08:35 bereciara napisała: > Gosiek wali glupa a nie musi bo jaki jest to widac. Taaa... A Kaczyński to mężczyzna. Który? A którykolwiek! Pomidor! Jak widać ja nadaję się na ministra bardziej niż ci szlachetni mężowie. Jak zostanę ministrem to zniknie bezrobocie, bo stanowisk mamy dużo do obsadzenia. Pomożecie? Odpowiedz Link Zgłoś
przesmiewca2 Wierzejski nadaje bo gawiedzi podoba 12.10.06, 08:46 się ten ton to i sposób jaki to robi.No i gawiedź sika ze szczęścia jak czyta koment kolejnego zera. Odpowiedz Link Zgłoś
r.maszkowski partia o. Rydzyka działa 12.10.06, 08:46 Audycja z udziałem kandydatów na piąte miejsca na listach PiS (szeroki zestaw partii kanapowych) odbyła się w Radiu Maryja 21 IX. Myślałem, że takie porozumienie zostało zawarte niedawno, bo nikt nie podał szczegółów, a tu się okazuje, że pakt zawarł o. Rydzyk już w lutym. Odpowiedz Link Zgłoś
sarmata Czyli Rydzyk rozdaje karty w politycznej grze 4 RP 12.10.06, 08:55 Inaczej tego nazwać nie można jak szokujący skandal, gdy słyszy się takie słowa z ust przedstawiciela partii rządzącej. Powstają podejrzenia ze właśnie o. Tadeusz trzyma w rękach lejce polityki wewnętrznej i probuje nieformalnie kształtować ją zza naszych pleców. Zbliżającą się wizyte Jarka Kaczyńskiego w Watykanie powinno się chyba odczytywać w tym ponurym kontekście. Ludzie, toć to kościelny zamach stanu. Należy wreszcie powiedzieć zdecydowane "NIE" okradaniu Polski przez kościół katolicki i wykorzystywaniu RP w interesach państwa za Spiżową Bramą. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk40 Re: Czyli Rydzyk rozdaje karty w politycznej grze 12.10.06, 09:12 Proszę nie utożsamiać dyrektora RM z kościołem katolickim, to nadużycie.Ojciec Rydzyk nie reprezentuje w żaden sposób Kościoła poza spełnianiem obowiązków zakonnika ( o ile jeszcze ma czas na ich spełnianie). Odpowiedz Link Zgłoś
sarmata Nie bądź naiwny, bo się ośmieszasz. 12.10.06, 11:55 O. Dyrektora jak najbardziej należy utożsamiać z kościołem katolickim. Reprezentuje on bowiem jego najliczniejszy nurt. O. Tadziu wykonuje też wiernie instrukcje polskiego Episkopatu. Za jego przyzwoleniem agresywnie wtrąca się do bieżącej polityki. Cała reszta to tylko smutna gra pozorów. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_niemota Re: Nie bądź naiwny, bo się ośmieszasz. 12.10.06, 12:24 sarmata napisał: > O. Dyrektora jak najbardziej należy utożsamiać z kościołem katolickim. > Reprezentuje on bowiem jego najliczniejszy nurt. O. Tadziu wykonuje też wiernie > instrukcje polskiego Episkopatu. przykro mi, ale twoje informacje sa niezupełnie prawdziwe. Sprawdź, pod kogo bezposrednio podlegają oo. Redemptoryści, a dopiero później twierdź (jezeli będziesz miał rację), że pod polski episkopat. -- zła wypowiedź? to tylko skróty myślowe Odpowiedz Link Zgłoś
mila9911 Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 08:58 Radio Maryja doskonale wie co PiS robi.Ten niby pasterz główno dowodzący RM jest tym samym co PiS.Należy do kościoła z wiadomych przyczyn/plebs niech pości,nas to nie dotyczy/ a ludzie im starsi tym bardziej wierzą w Boga tylko nie rozumię dlaczego automatycznie w księży ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
wmp1234 Ile kosztuje piate miejsce na liscie wyborczej... 12.10.06, 09:15 ...PO lub SLD? Tak tylko na razie pytam, bo nie podjąlem jeszcze decyzji czy kandydowac. Dla zgorszonych wyjasniam, nic w tym nie ma niemoralnego, takie praktyki stosuje sie od dawna. Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Pysk Gosiewskiego nadaje sie jako tarcza do plucia 12.10.06, 09:28 Tylko śliny szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 to jest właśnie zglinizna moralna PIS,LPR i RM.. 12.10.06, 09:36 wszystko co sie dzieje wokół rydzyka,kaczynskich,giertycha,lepera..to łajdactwo najwyższej miary !..kupczenie Polską,pomówienia,kłamstwa,przekupstwo i złodziejstwo,to cechy tego środowiska!... kaczyńscy pływają w tym szambie,i pracowicie przebierają łapkami!... Odpowiedz Link Zgłoś
pokojowa Re: Pysk Gosiewskiego nadaje sie jako tarcza do p 12.10.06, 10:07 Ale się unosisz, człowieku! Co za język?! Chyba, że jesteś faszystą. Jeśli tak, to przepraszam... Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Faszyści są w LPR idiotko 12.10.06, 10:35 Niestety nie jestem fanem klubu z waszej koalicji, więc nie musisz przepraszać Odpowiedz Link Zgłoś
kfaker autorytet ojca dyrektora 12.10.06, 09:42 "Nie wiem, czy dyrekcja Radia wie, że PiS w ich imieniu uprawia regularne kupczenie i autorytetem ojca dyrektora tej rozgłośni zasłania swoje wątpliwe moralnie szalbierstwa." Czym zasłania? Przepraszam, czym??? Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Dzieło oTadeusza jest natchnione Marysią dziewicą 12.10.06, 10:02 teraz i zawsze. A dzieło natchnione dziewicą Marysią i przesłane z nieba nie może być wątpliwe moralnie i brudne etycznie. Zatem właściwy jest wniosek, że: PiS i jego ludzie to prawi, moralni i etyczni budowniczowie IV RP. Przeto ich dziecię (IV RP) będzie niebiańsko czyste i boskie. Będą tam sami prawi ludzie u władzy. Naród będzie szczęśliwy, a o Tadeusz jeszcze raz udowodni wyższą boskość Marysi dziewicy nad wszelką inną. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Nie podskakuj miły nie podskakuj .... 12.10.06, 10:12 RM to siła.Parę audycji i ...po LPR i MW. Odpowiedz Link Zgłoś
prezertation1 Sekta rydzyka, to przestępcza organiżacja! 12.10.06, 10:24 jak sekta Moona! Odpowiedz Link Zgłoś
peka1972 Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 10:12 Nie wali głupa tylko przyjął postawę abolicyjno-amnezyjną :-D Odpowiedz Link Zgłoś