Dodaj do ulubionych

Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja

12.10.06, 07:06
Gosiek wali glupa a nie musi bo jaki jest to widac.
Obserwuj wątek
    • doktorka1 Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja.. 12.10.06, 07:06
      Amen...
      Słusznie,niech się wyrżną...i lpr i pis i samoobrona...tylko dlaczego tak
      długo to trwa...tracimy czas by zmieniać coś w tym kraju na lepsze... :((
      • taziuta Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:30
        "PiS (...) swoje wątpliwe moralnie szalbierstwa".
        Rozumiem, że w odróżnieniu do szalbierstw LPR, które nie są wątpliwe moralnie :)

        • lukciu __A ja sie ciesze niezmiernie!__ 12.10.06, 07:46
          LPR zostanie wchłonięte, ale skoro Wierzejski mówie, że to szlam i na dłuższą
          mete nie da się z tymi ludźmi funkcjonować, znaczy to, że PIS prędzej czy
          później też sie rozleci:))
          Ponadto po raz kolejny kompromitacji uległy "szlachetne" hasła PISu. Jednym
          słowem "semantyczne nadużycia" :))
          • arbeitagent Re: __A ja sie ciesze niezmiernie!__ 12.10.06, 07:50
            .. a w kazdych wiadomosciaciach same "skroty myslowe"...
            • sumienie.lk Seplun-Gosiewski to krętacz i kłamca 12.10.06, 08:01

              • plmlp Jak nie zaprzeczasz, to wspominałeś, gargamelu. 12.10.06, 08:04
                .
                • cyberdemokracja Nauczyli się w LPR propagandy wg PiS i pomawiają 12.10.06, 08:36
                  się nawzajem... Cel uświęca środki (filozofia PiS) - czyżby celem był
                  spektakularny powrót LPR do Rydzyka, u uzyskania poparcia Inwestorqa dla
                  jedynie tej partii?
                  • sadusx Gosiek 12.10.06, 09:41
                    "Brałem udział niedawno w spotkaniu, w którym m.in. uczestniczył poseł, ale
                    rozmawialiśmy wyłącznie o tym, co rząd zamierza zrobić."

                    No i co zamierza zrobic ty myslicielu ?
                    • almagus Re:Aby zrozumieć, trzeba ćwiczyć rozum! 12.10.06, 09:56
                      Aby zrozumieć, trzeba ćwiczyć rozum!

                      Dylemat wieków nauka czy wiara,
                      gdzie równowaga, prawda stara!
                      Odurza nas rydzomoheroina!
                      Nauka w kraju konać zaczyna!
                      Wyborczy kołtun IV eRPe
                      z blokiem Leppa w sejmowym WuCe!

                      Przykłady.

                      „Wystarczy wam tylko religia w szkole,
                      bez biblioteki, bo książkowe mole
                      zbyt racjonalnie nas weryfikują,
                      dziewictwo Maryji wciąż kwestionują.”

                      „Poprzemy, kleryka, buraka,
                      poprzemy wiernego ciemniaka.
                      Niech napisane będzie jak wół.
                      Nie państwo, budujemy kościół!”


                      „W unijnej demokracji
                      za przyczyną dewiacji
                      arbuz służy awiacji!”

                      „Jak w katolickim radiu Marii wieść niesie,
                      kobiety wypoczywają sikając na sedesie,
                      my chłopy mamy obowiązki stojące,
                      wiecznym dziewicom zagrażające!
                      jak Bóg i wadza nam pomoże,
                      to nasikamy naszej flocie morze!"
                  • lucusia3 Re: Nauczyli się w LPR propagandy wg PiS i pomawi 12.10.06, 10:47
                    To strasznie smutne, że następuje taka demoralizacja rządzących. Nie zgadzam się na taki poziom, jaki prezentują PIS i koledzy. Publicznie, publiczne osoby oskarżają, potem mówią, że to skrót myślowy, czy niedokładni informatorzy i nic. Zupełnie nic. Nikt nie jest zwalniany, nikt skompromitowany oszustwami nie znika. Nie zgadzam się na to. Zwłaszcza w kontekście ściganego menela, który prywatnie po pijanemu psioczył na rządzących. On jest kryminalistą, a pan, który mówi o kimś, że tamten jest przestępcą i popełniał kradzieże, manipulacje polityczne, zdradę stanu itp, może powiedzieć, że tak się mu powiedziało, czego do końca nie zrozumiał, ktoś mu cos powiedział i jest bezkarny. Czemu zwykli mieszkańcy Polski, z szczególnym uwzględnieniem dziennikarzy, muszą bardzo pilnie uważać na słowa, a ktoś kto wrył sie dzięki czemuś na jakąkolwiek listę wyborczą, albo otacza tych co się wryli jest postawiony ponad prawem?
              • szatan33 Re: Seplun-Gosiewski to krętacz i kłamca 12.10.06, 08:28
                i do tego karykatura mężczyzny, zarówno pod względem wyglądu jak i zachowania.
              • lemur40 Re: Seplun-Gosiewski to krętacz i kłamca 12.10.06, 09:32
                Potwierdza się stare ostrzeżenie jakie dostałem - "Strzesz się ludzi
                przedwczenie otyłych".
      • evito na lepsze to juz zmienial kwach 10 lat i co zostal 12.10.06, 08:00
        doktorka1 napisała:

        > Amen...
        > Słusznie,niech się wyrżną...i lpr i pis i samoobrona...tylko dlaczego tak
        > długo to trwa...tracimy czas by zmieniać coś w tym kraju na lepsze... :((
        • handshake Re: na lepsze to juz zmienial kwach 10 lat i co z 12.10.06, 09:19
          evito napisał w Temacie:
          ... na lepsze to juz zmienial kwach 10 lat i co z tego ...

          Dobrze mowi.
          Ciekawe kiedy przyjdzie taki, co niczego nie bedzie obiecywal, tylko po prostu
          uczciwie bedzie wykonywal prace urzednika panstwowego.
          Czy zmieni na lepsze? Historia oceni. Tacy Starynkiewicz, Grabski, Kwiatkowski,
          Starzyński i wielu mniej znanych ... nie zapowiadali się na wielkich
          reformatorów i budowniczych. Swoje zrobili i odeszli a wspomina sie o nich
          dobrze.
      • zbujowachata Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 11:40
        Wielkie Święto dla zwyczajnych i normalnych
        wreszcie trafił Pajac na Pajaca a już myslałem
        że nie doczekam tej radosnej chwili !!!!!
        Gloryja e.c.t. Old Hors !
    • bereciara Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:07
    • antiduck Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:08
      Przekupstwo i Skorumpowanie
    • sekalek Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:08
      Jedni i drudzi gow..o warci. Mam nadzieje ze wkrotce nieciemny narod ich rozliczy.
      • forwen Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:29
        Nienie, starczy tego rozliczania. Jak tylko wylecą z rządu proponuję grubą
        kreskę na truchło IV RP i zajęcie się czymś takim jak teraźniejszość
      • vroobell niech się zeżrą 12.10.06, 07:45
        niech sobie skaczą do gardeł i wybiją razem z radiem maRyja...
        • arbeitagent Re: niech się zeżrą 12.10.06, 07:49
          Oni sie NIE wybija ! Oni lapka w lapke PODZIELA sie Korytem, jak robili to
          dotad... Nawet wilk z owca i kaczka z lisem... Tylko MY - dupki zoledne -
          bedziemy w dalszym ciagu czekac bezowocnie na zalatwienie waznych i zywotnych
          Ustaw w celu uregulowania naszego codziennego zycia.. Podczas gdy oni - beda w
          dalszym ciagu wymyslac sobie ustawy POD SIEBIE i swoje zlodziejstwa... Jak tam
          wybory lokalne ? Czy kazdy ma swoich lokalnych, DOBRZE ZNANYCH OSOBISCIE,
          kandydatow - takich, ktorzy przynajmniej przez PEWIEN CZAS nie ulegna pzremocy
          chamstwa i nie zneci ich latwiejsza droga - droga spolegliwosci ?...
    • po_ile_stanowisko Koalicjanci...koń by sie uśmiał... 12.10.06, 07:25
    • kelowna Tak dziala PiS i to w imie (ich) demokracji... 12.10.06, 07:40
    • mariuszet Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:41
      Dziwne tylko,m ze są ludzie którzy to co robi PIS nazywaja odnowa moralną.
      Dokłanie taka sama odnowa jak u bolszewików.
    • arbeitagent Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:42

      Cholerny Tata-Dyrektor. Kiedy wreszcie zniknie z wszelkiej rzeczywistosci cien
      tego cholernego, szubrawego klechy ?.. To sie po prostu w glowie nie miesci,
      jakim glupim jestesmy narodem :-((...
      Jasnie Pan Gosiewski.. Wystarczy popatrzec na te okragla, wygolona gebe o
      bezczelnych oczkach.. I jak sie wyslawia.. Pasuja mu spodnie od dresu
      sportowego. Najlepiej takie z podwojnymi paskami z boku od zewnatrz. A Pan
      Wierzejski ? Kto to jest w ogole - ten Pan Wierzejski ? Co to za Ufoludek ?
      Dlaczego blog Pana Wierzejskiego ma w Rzeczpospolitej Pomrocznej AZ TAKIE
      znaczenie ? Czy ten Pan reprezentuje jakies WARTOSCI, nad ktorymi warto by bylo
      sie zatrzymywac ?.. Jasne Pan wyksztalcony Psycholog ?.. Czytaj - aspirant do
      roli Kierownika Dusz. Zazdrosci tego kierownictwa Tacie Rydzykowi ? Ktory co
      prawda kieruje zaledwie dosc sporym (co za kraj..) tlumem oszolomow
      katolickich, calkiowicie wyrwanych z wszelkich kontekstow, ale zawsze - nie
      mozna mu tego zaprzeczyc - wykazuje sie mistrzostwem manipulacji ? (Rydzyk
      powinien kiedys dostac kare smierci za ZDRADE OJCZYZNY. I to wielokrotna.. Z
      wymazaniem z wszelkich archiwow informacji..)..
      TAK TAK TAK ! Publikowac Pana Wierzejskiego jak najszerzej. Populista jeszcze
      lepszy od Leppera. Zajdzie wysoko. A predzej, czy pozniej spadnie z hukiem..
      Juz nie za mojego zycia. Ale ja sie tez juz i nie spodziewam czegokolwiek
      pozytywnego w moim ojczystym Kraju w tym stuleciu...

      - - - - - - - - - - - -
      KAZDY jest prawie WSZEDZIE obcokrajowcem..* JEDER ist fast ÜBERALL Ausländer...
      * EVERYBODY is allmost EVERYWHERE a foreigner... * Kazdyj paczti wjezdje
      innastraniec...
      • d_arek_d Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 09:02
        arbeitagent napisał:

        >
        > Cholerny Tata-Dyrektor. Kiedy wreszcie zniknie z wszelkiej rzeczywistosci
        cien
        > tego cholernego, szubrawego klechy ?.. To sie po prostu w glowie nie miesci,
        > jakim glupim jestesmy narodem :-((...
        > Jasnie Pan Gosiewski.. Wystarczy popatrzec na te okragla, wygolona gebe o
        > bezczelnych oczkach.. I jak sie wyslawia.. Pasuja mu spodnie od dresu
        > sportowego. Najlepiej takie z podwojnymi paskami z boku od zewnatrz. A Pan
        > Wierzejski ? Kto to jest w ogole - ten Pan Wierzejski ? Co to za Ufoludek ?
        > Dlaczego blog Pana Wierzejskiego ma w Rzeczpospolitej Pomrocznej AZ TAKIE
        > znaczenie ? Czy ten Pan reprezentuje jakies WARTOSCI, nad ktorymi warto by
        bylo
        >
        > sie zatrzymywac ?.. Jasne Pan wyksztalcony Psycholog ?.. Czytaj - aspirant do
        > roli Kierownika Dusz. Zazdrosci tego kierownictwa Tacie Rydzykowi ? Ktory co
        > prawda kieruje zaledwie dosc sporym (co za kraj..) tlumem oszolomow
        > katolickich, calkiowicie wyrwanych z wszelkich kontekstow, ale zawsze - nie
        > mozna mu tego zaprzeczyc - wykazuje sie mistrzostwem manipulacji ? (Rydzyk
        > powinien kiedys dostac kare smierci za ZDRADE OJCZYZNY. I to wielokrotna.. Z
        > wymazaniem z wszelkich archiwow informacji..)..

        Słyszałem, że jest podobno państewko, gdzie normalni ludzie stanowią mniejszość
        etniczną i siłą rzeczy są rządzeni przez złodziei, bandytów i szalbierców. W
        państewku tym powstała podobno jakiś czas temu sekta, której celem jest
        przejęcie władzy nad umysłami obywateli. Sekcie tej przewodzi hochsztapler
        mieniący się Stryjciem McMuchomorem.

        Osiem dni temu Pan Bóg, z którym codzień je śniadanie zaproponował mu, by w
        wyborach samorządowych wystawił na każde piąte miejsce na liście bandy Głupich
        Jednojajecznych (na piąte akurat, bo Pan Bóg jest w trzech osobach - to
        przecież logiczne) swojego człowieka z mózgiem wypranym w stopniu
        uniemożliwiającym samodzielne funkcjonowanie, bez wskazówek ze strony
        McMuchomora. Wielki Stryjcio aż się zachłysnął kakaem jat usłyszał tę ideę. I
        wprowadził ją w życie przy użyciu jednego ze swych licznych agentów w bandzie
        Głupich Jednojajecznych. Gosiewski jak zwykle podjął się misji z zapałem
        wiedząc, że jej wypełnienie przybliży go jeszcze bardziej do wydepilowanych
        piersi Stryjcia McMuchomora.

        Aha, jest jeszcze jeden fakt z życia tego odległego państewka bananowego.
        Postrach sieje tam oprócz powyższych okropny gnom plujący o 16:32 ciekłym
        azotem w panią kioskarkę z kiosku na rogu. Na rogu bawołu.

        A teraz zagadka: jedna z podanych powyżej wiadomości jest zmyślona. Która?

        PS Już przestałem się denerwować. Już tylko czekam, a rano wstaję tylko z
        ciekawości.
        • battosai Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 10:44
          Jejku, przepiękny tekst! Zwłaszcza gnom mnie rozłożył na łopatki!

          Jak masz tego więcej, to zapodawaj! :)
    • tysslen Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:42
      Nie lubię Wierzejskiego, ale Gosiewski to jeszcze większy kretyn.
      Ot, wart pac pałaca.
    • oryganion1 Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 07:55
      dobrana para
      • ubu_roy Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 09:32
        oryganion1 napisał:

        > dobrana para

        Jak mawial poeta : "Lajno do lajna i fajna ferajna".
    • a.k.traper ciekawe kiedy mu ktos przywali w ten głupi 12.10.06, 07:59
      usmiech?
    • evito ale szczuje juz wyborcza od rana 12.10.06, 07:59
      • arbeitagent Re: ale szczuje juz wyborcza od rana 12.10.06, 08:04
        Co znaczy tutaj "szczuje" ? Przeciw komu ? Czy wyrazanie swojej dezaprobaty
        (delikatnie mowiac..) wobec poczynan tych gnojow na gorze, to "szczucie od
        rana" ?.. Nie nie, wiem. Swoja droga, zgadzam sie jednak. Wyborcza BEZ PRZERWY
        SZCZUJE. Nie tylko od rana. A my - dajemy sie wpusczac.. Nie bez powodu
        nazywana jest WYBIORcza...
      • po_ile_stanowisko konkrety durniu...konkrety.... 12.10.06, 08:04
        ...sugerujesz, że PiS nie próbuje "podkupić" członków eLPeeRu i Samoobrony...?
        • mako75 Re: konkrety durniu...konkrety.... 12.10.06, 09:17
          po_ile_stanowisko napisał:

          > ...sugerujesz, że PiS nie próbuje "podkupić" członków eLPeeRu i Samoobrony...?

          Daj mu spokój. Jego szef wyraźnie powiedział, że nikt ich nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne....
    • d_arek_d Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 08:35
      bereciara napisała:

      > Gosiek wali glupa a nie musi bo jaki jest to widac.

      Taaa... A Kaczyński to mężczyzna. Który? A którykolwiek! Pomidor! Jak widać ja
      nadaję się na ministra bardziej niż ci szlachetni mężowie. Jak zostanę
      ministrem to zniknie bezrobocie, bo stanowisk mamy dużo do obsadzenia.
      Pomożecie?
    • przesmiewca2 Wierzejski nadaje bo gawiedzi podoba 12.10.06, 08:46
      się ten ton to i sposób jaki to robi.No i gawiedź sika ze szczęścia jak czyta
      koment kolejnego zera.
    • r.maszkowski partia o. Rydzyka działa 12.10.06, 08:46
      Audycja z udziałem kandydatów na piąte miejsca na listach PiS (szeroki zestaw
      partii kanapowych) odbyła się w Radiu Maryja 21 IX. Myślałem, że takie
      porozumienie zostało zawarte niedawno, bo nikt nie podał szczegółów, a tu się
      okazuje, że pakt zawarł o. Rydzyk już w lutym.
    • w2711 Hobbit jest jak zwykle zdezorientowany... 12.10.06, 08:47
      ...
    • sarmata Czyli Rydzyk rozdaje karty w politycznej grze 4 RP 12.10.06, 08:55
      Inaczej tego nazwać nie można jak szokujący skandal, gdy słyszy się takie słowa
      z ust przedstawiciela partii rządzącej. Powstają podejrzenia ze właśnie o.
      Tadeusz trzyma w rękach lejce polityki wewnętrznej i probuje nieformalnie
      kształtować ją zza naszych pleców. Zbliżającą się wizyte Jarka Kaczyńskiego w
      Watykanie powinno się chyba odczytywać w tym ponurym kontekście. Ludzie, toć to
      kościelny zamach stanu. Należy wreszcie powiedzieć zdecydowane "NIE" okradaniu
      Polski przez kościół katolicki i wykorzystywaniu RP w interesach państwa za
      Spiżową Bramą.
      • sceptyk40 Re: Czyli Rydzyk rozdaje karty w politycznej grze 12.10.06, 09:12
        Proszę nie utożsamiać dyrektora RM z kościołem katolickim, to nadużycie.Ojciec
        Rydzyk nie reprezentuje w żaden sposób Kościoła poza spełnianiem obowiązków
        zakonnika ( o ile jeszcze ma czas na ich spełnianie).
        • sarmata Nie bądź naiwny, bo się ośmieszasz. 12.10.06, 11:55
          O. Dyrektora jak najbardziej należy utożsamiać z kościołem katolickim.
          Reprezentuje on bowiem jego najliczniejszy nurt. O. Tadziu wykonuje też wiernie
          instrukcje polskiego Episkopatu. Za jego przyzwoleniem agresywnie wtrąca się
          do bieżącej polityki. Cała reszta to tylko smutna gra pozorów.
          • pan_niemota Re: Nie bądź naiwny, bo się ośmieszasz. 12.10.06, 12:24
            sarmata napisał:

            > O. Dyrektora jak najbardziej należy utożsamiać z kościołem katolickim.
            > Reprezentuje on bowiem jego najliczniejszy nurt. O. Tadziu wykonuje też wiernie
            > instrukcje polskiego Episkopatu.

            przykro mi, ale twoje informacje sa niezupełnie prawdziwe. Sprawdź, pod kogo
            bezposrednio podlegają oo. Redemptoryści, a dopiero później twierdź (jezeli
            będziesz miał rację), że pod polski episkopat.
            --
            zła wypowiedź? to tylko skróty myślowe
    • mila9911 Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 08:58
      Radio Maryja doskonale wie co PiS robi.Ten niby pasterz główno dowodzący RM
      jest tym samym co PiS.Należy do kościoła z wiadomych przyczyn/plebs niech
      pości,nas to nie dotyczy/ a ludzie im starsi tym bardziej wierzą w Boga tylko
      nie rozumię dlaczego automatycznie w księży ??????
    • wmp1234 Ile kosztuje piate miejsce na liscie wyborczej... 12.10.06, 09:15
      ...PO lub SLD?
      Tak tylko na razie pytam, bo nie podjąlem jeszcze decyzji czy kandydowac.

      Dla zgorszonych wyjasniam, nic w tym nie ma niemoralnego, takie praktyki
      stosuje sie od dawna.
    • ponury_drwiacy_szyderca Pysk Gosiewskiego nadaje sie jako tarcza do plucia 12.10.06, 09:28
      Tylko śliny szkoda
      • pierot6 to jest właśnie zglinizna moralna PIS,LPR i RM.. 12.10.06, 09:36
        wszystko co sie dzieje wokół rydzyka,kaczynskich,giertycha,lepera..to
        łajdactwo najwyższej miary !..kupczenie Polską,pomówienia,kłamstwa,przekupstwo
        i złodziejstwo,to cechy tego środowiska!... kaczyńscy pływają w tym szambie,i
        pracowicie przebierają łapkami!...
      • pokojowa Re: Pysk Gosiewskiego nadaje sie jako tarcza do p 12.10.06, 10:07
        Ale się unosisz, człowieku! Co za język?! Chyba, że jesteś faszystą. Jeśli tak,
        to przepraszam...
        • ponury_drwiacy_szyderca Faszyści są w LPR idiotko 12.10.06, 10:35
          Niestety nie jestem fanem klubu z waszej koalicji, więc nie musisz przepraszać
    • kfaker autorytet ojca dyrektora 12.10.06, 09:42
      "Nie wiem, czy dyrekcja Radia wie, że PiS w ich imieniu uprawia regularne kupczenie i autorytetem ojca dyrektora tej rozgłośni zasłania swoje wątpliwe moralnie szalbierstwa."

      Czym zasłania? Przepraszam, czym???
    • kozaczek3 Dzieło oTadeusza jest natchnione Marysią dziewicą 12.10.06, 10:02
      teraz i zawsze.
      A dzieło natchnione dziewicą Marysią i przesłane z nieba nie może być wątpliwe moralnie i brudne etycznie.
      Zatem właściwy jest wniosek, że:
      PiS i jego ludzie to prawi, moralni i etyczni budowniczowie IV RP.
      Przeto ich dziecię (IV RP) będzie niebiańsko czyste i boskie.
      Będą tam sami prawi ludzie u władzy.
      Naród będzie szczęśliwy, a o Tadeusz jeszcze raz udowodni wyższą boskość Marysi dziewicy nad wszelką inną.
    • amanasunta53 Nie podskakuj miły nie podskakuj .... 12.10.06, 10:12
      RM to siła.Parę audycji i ...po LPR i MW.
      • prezertation1 Sekta rydzyka, to przestępcza organiżacja! 12.10.06, 10:24
        jak sekta Moona!
    • peka1972 Re: Wierzejski: PiS kupczy w imieniu radia Maryja 12.10.06, 10:12
      Nie wali głupa tylko przyjął postawę abolicyjno-amnezyjną :-D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka