Dodaj do ulubionych

Poseł stracił mandat za hitlerowski mundur

25.11.06, 17:36
W Polsce jest bardzo dużo sklepów oferujących odzież wojskową z demobilu.

W tym także odzież Bundeswehr (z flagą na rękawie), w tym także odzież maskującą.

Używana przez Bundeswehr odzież maskująca stanowi idealną kopię strojów
maskujących z II wojny światowej. Być może, wzory kamuflażu były bardzo dobre.

Rzecz w tym, że stroje maskujące zostały po raz pierwszy wprowadzone w Waffen
SS i były stosowane prawie wyłącznie w tych formacjach. Konserwatywna kadra
dowódcza Wehrmachtu nie przekonała się do tej nowinki.

Producentem strojów maskujących był obóz koncentracyjny Dachau.
Obserwuj wątek
    • g.v.kanzow Poseł stracił mandat za hitlerowski mundur 25.11.06, 18:30
      jak juz tak facet kocha mundury, mogl sie przebrac za kacapskiego jenerala
      stalinowskiego. Ci zbrodniarze do dzisiaj nie zostali potepieni.
      • gruba.z.po.chce.do.sld A w Polsce komuch-Mikulski dostał mandat :))))))) 26.11.06, 03:04
        .
    • jewropejczyk Gdyby się ubrał w "mundur" bolszewickiego oficera 25.11.06, 18:39
      to wtedy żadnej awantury by nie było ... a komuszy mordercy wymordowali 5 razy
      więcej ludzi ...
      • zigzaur Re: Gdyby się ubrał w "mundur" bolszewickiego ofi 25.11.06, 18:50
        A gadżety z ryjem zbrodniarza Che Guevary są sprzedawane zupełnie bezkarnie.

        "Komunizm zamordował tylko 120 milionów ludzi! Dajcie mu znowu szansę!"
        (z lewackiego transparentu)
        • puuchatek Re: Gdyby się ubrał w "mundur" bolszewickiego ofi 25.11.06, 18:58
          Wszystko, co piszecie powyżej, to prawda, niestety,

          Co nie zmienia faktu, że gość fotografujący się w faszystowskim mundurze stracił mandat i członkostwo w partii, a u nas młodzian, który redagował faszystoweki pisemko nawet nie stracił posady w PAŃSTWOWEJ telewizji...
          • qwww Re: Gdyby się ubrał w "mundur" bolszewickiego ofi 25.11.06, 22:00
            > Co nie zmienia faktu, że gość fotografujący się w faszystowskim mundurze
            straci
            > ł mandat i członkostwo w partii, a u nas młodzian, który redagował
            faszystoweki
            > pisemko nawet nie stracił posady w PAŃSTWOWEJ telewizji...

            nie zauwazasz różnicy - że on KILKA LAT TEMU redagował to pisemko ? może
            zmienił poglądy - jak np. tow. B. Geremek ?
            • jedynataka Re: Gdyby się ubrał w "mundur" bolszewickiego ofi 25.11.06, 22:40
              Ok, przeciętny szary człowiek może się fotografować w swoich zbiorach ile mu się
              podoba. Poseł nie może! I tak powinno być. Mądra decyzja szefostwa partii.
        • przemek05 chyba nie z lawackego? :-) 25.11.06, 19:01
          A w Moskwie stare dziady obnosza sie z transparentami z portretem Stalina,
          potem ida do domu i nikt ich nie niepokoi.
          • zigzaur Re: chyba nie z lawackego? :-) 25.11.06, 20:15
            No, ale Moskwa to nie miejsce na cywilizację, prawo i kulturę.
    • qwww Poseł stracił mandat za hitlerowski mundur 25.11.06, 21:58
      >"Zsolt Gyenge MUSI złozyć równiez mandat poselski"

      nie ma to jak demokracja :) socjalistyczna oczywiście.

    • wielki_czarownik Mundury maskujące 25.11.06, 22:40
      Powstały podczas wojny burskiej, a więc o wiele wcześniej. Szeroko używali ich snajperzy podczas I wojny.
      • zigzaur Re: Mundury maskujące 26.11.06, 19:53
        Odróżnić należy KOLOR maskujący (istotnie, khaki Anglicy wprowadzili w czasie
        wspomnianej wojny) od wzoru kamuflażowego.

        W czasie I wojny światowej snajperzy nie bardzo mieli się gdzie kryć. Wszystkie
        drzewa i krzaki zostały spalone. Jedynie okop był dobrym miejscem ukrycia.
    • mlody-inwestor Dymanko w stylu ZUS 26.11.06, 06:40

      Dymanko w stylu Zakladu Ubezpieczen Spolecznych:
      akcje.blox.pl/2006/11/Dymanko-w-stylu-ZUS.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka