Dodaj do ulubionych

Wręczono nagrody Kisiela

05.12.06, 19:22
gratulacje:)
Obserwuj wątek
    • kolargolo Re: Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 19:28
      fajnie, znowu pare sensownych osob nagrodzili. gratuluje!
    • ziomeque serce roście 05.12.06, 19:30
      jak to dobrze mieć świadomość
      dobrze wiedzieć że sa jeszcze ludzie którzy trzeźwo myślą
      ludzię którzy robią piękne rzeczy
      pieknie jest...i choć Kisiel sie pewnie w grobie przewraca
      patrząc na Naszą RP to nie wszystko jeszcze Lepperów Gietrychów Wierzejskich
      Rydzyków czy innych Łyżwińskich . Gratulacje dla wszystkich nagroodzonych !
    • langston Safjan w kategorii "polityka" i wszysko jasne... 05.12.06, 19:38
      Safjan w kategorii "polityka" i wszysko jasne...
      Tak wygladaja "elity" w Polsce
      Szef NBP-polityk Balcerowicz
      Prezes Trybunalu Konstytucyjnego-polityk Safjan
      ...w USA ludzie na takich stanoiskach za chocby cien podejrzenia zwiazku z
      polityka wylatuja na pysk...ale u nas wystarczy postwic sie Kaczorom i juz
      buch! sypia sie nagrody i tytuly "autorytetow moralnych"
      • renifer_lopez Apolityczny polityk Safian 05.12.06, 21:19
        Przysięgal ze łzami w oczach, że nie ma i nic mieć nie będzie wspólnego z
        polityką, po czym gładko łyknał nagrodę w kategorii polityk. Boże, jakie te
        lewicowo-liberalne elity sa sprzedajne, to przekracza ludzkie pojęcie. W USA
        prędzej by się zapadł pod ziemie ze wstydu nim przyjął cokolwiek. Teraz będzie
        robił za autorytet moralny. Żenada i wstyd.
        • krwawy.zenek bzdura miesiąca 05.12.06, 21:25
          Safjan jest "lewicowy"??? Forum humorum to nie tu.
        • malleus1111 zenada i wstyd pisac takie brednie! 05.12.06, 22:59
          No ale czego oczekiwac po platnych od posta pisubekach.
    • tales1 Nagroda za uprawianie "radosnej" twórczości w TK? 05.12.06, 19:46
      szkoda, że mu nie dali "Oscara" za ... efekty, he, he!
      • ned_pap Re: Nagroda za uprawianie "radosnej" twórczości w 05.12.06, 22:36
        Coś tu się zaroiło od forumowych skinów i szczekaczy. Boli, że nikt nie docenia
        tak bezstronnych polityków, jak minister Ziobro, albo wzór politycznej
        rzetelności Antoni Macierewicz? Żal, że komisja nie dostrzegła osiągnięć tak
        wybitnych ludzi pióra, jakimi niewątpliwie są Stanisław Michalkiewicz czy
        Ryszard Bender? Że już nie wspomnę o tytanach biznesu, na przykład małżonków
        Łyżwińskich, którzy nie posiadając nic, poza wielomilionowymi długami jeżdżą
        luksusowymi autami i remontują dzieciom rezydencje, czy Andrzeju Hankusie z
        Elbląga, który nie bacząc na oczywiste niebezpieczeństwa, podjął heroiczną
        walkę z układem w firmie Fabios, szczęśliwie odzyskując ją dla IVRP.

        Ani chybi sami judajczykowie przyznawali te nagrody.
        • tales1 Re: Nagroda za uprawianie "radosnej" twórczości w 05.12.06, 23:15
          Trafiłeś w "10"!
          "Mędrcom" typu: Michnik, Mazowiecki, Geremek, Balcerowicz, Zoll, Safjan etc.
          przyznaje się tyle przeróżnych nagród, medali i orderów, że gdyby je wszystkie
          sobie przypięli, to wyglądaliby wypisz wymaluj jak północnokoreańscy pułkownicy
          w czasie obchodów urodzin Kim Dzong Ila, poły ich marynarek sięgałyby ziemi, co
          ma również pewne logiczne i praktyczne uzasadnienie - "gajerki" nasycone
          metalowymi impoderabiliami pełnią bowiem rolę ... kamizelek kuloodpornych, he,
          he!
    • faraon1981 duży błąd 05.12.06, 20:03
      Bardzo cenię profesora Safjana, ale chyba oszalał, przyjmując tytuł POLITYKA
      roku... To jak dać wrogowi pistolet i jeszcze go nabić :-(
      • krwawy.zenek bez przesady 05.12.06, 21:56
        Co mogą zrobić Profesorowi? Oszczekać jego nogawkę?
        • langston ...a jego wlasny honor nic nie znaczy? 05.12.06, 22:04
          profesor mysli kategoriami "osikania nogawki"
          ladnie ladnie...ladne mamy elyty i yntelygencje
          • krwawy.zenek co jeszcze wymyślisz? 05.12.06, 22:09
            Nad honorem to się raczej powinni zastanowić ci, którzy kwestionują tak trafny
            wybór pod pretekstem, że brak odpowiedniej kategorii. Tym bardziej, że choc
            Profesor nie jest politykiem, to jego zasługi dla polskiej polityki są
            gigantyczne - przez pokazanie paru pseudopolitykom, że dorwanie się do władzy
            nie daje im mandatu do robienia czegokolwiek - że są granice hucpy i
            bezczelności, że TK był, jest i będzie niezależny, choćby nie wiadomo jak
            głośno ci pseudopolitycy wyli z bezsilnej złości, bo ktoś im przeszkadza w
            samowoli.
    • losiu4 Re: Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 20:12
      ano, wystarczy spojrzec na skład i przekonania kapituły... jak to mówią: k...
      przeprawszam, kruk krukowi oka nie wykole ;) a z tym Safjanem to szczególnie
      dali popalić...

      Pozdrawiam

      Losiu
    • 4krzych1 i ten Safjan był "apolityczny"??? 05.12.06, 20:22
      ... czy po przyjęciu tej nagrody nie powinien aby zrzec się GODNOŚCI
      niezależnego sędziego???

      Do czego to do cholery podobne?!

      No tak... "Naszym" wolno więcej...

      Skandal większy niż z prymitywem Łyżwińskim... Ale w tym przypadku, jak
      najbardziej "niezależne" media" tego sk... nie dostrzegają, no bo to w ich
      własnym gronie!!!
      • malleus1111 Re: i ten Safjan był "apolityczny"??? 05.12.06, 23:00
        Niesamowite! Ten debil jeszcze cos pisze!
    • langston Prezes TK w "polityka" no to juz wszystko jasne.. 05.12.06, 20:24
      Ta nagroda sie po prostu dezawuuje!

      Jak moze szef apolitycznego jakim POWINIEN byc TK przyjac nagrode w
      kategorii "polityka". "Elitka" stracila rozum...bo o honorze to juz nie ma co
      nawet mowic.
    • mulla_komar Mi przeszkadzal 05.12.06, 20:33
      I co? Masz cos wiecej do powiedzenia?
      • czlowiek_z_blizna ba 05.12.06, 20:35
        oczywiscie - chocby to, ze uwazam, ze safjan nie postapil slusznie odbierajac
        nagrode w kategorii "polityka", z wiadomych przyczyn.
        Chcialem langstonowi pokazac, ze jak pluje, to niech pluje uczciwie na
        wszystkie strony
        • mulla_komar Re: ba 05.12.06, 20:41
          Nie uwazam zeby plul, tylko krytykowal w danym temacie. Jest tyle
          nieprawidlowosci, ze gdybys chcial poruszac wszystkie w kazdym watku to by zycia
          nie starczylo. Moze lepiej ograniczmy sie do krytykowania Kaczorow w watkach o
          nich (lub bardziej ogolnych, ale w tych gdzie to bedzie pasowac) a np. gorsza
          jakosc polskich srodkow pioracych w watkach gospodarczych.

          Inaczej do kazdego watku bedzie siemozna doczepic ze ktos akurat oplul (badz
          nie) Leppera, a nie wspomnial o Millerze, Szenyszyn, Gretkowskiej, Kaczorze,
          Tusku, Geremku, Korze itd. itp.
          • langston Popieram 05.12.06, 21:14
            .
        • langston nic nie pokazles nie brnij bo sie osmieszasz 05.12.06, 21:14
          Czy kaczynski gdy byl szefem NIKu zachowywal sie jak polityk tak jak zachowuje
          sie Safjan...?
          Przyznaj ze wolsz Safjana bo jest wyzszy, ma nizszy glos i lepiej wiaze krawaty
          to mozna to jakos uszanowac co piszesz, ale daruj sobie przyklady bo kiepsko ci
          wychodza.
          • krwawy.zenek o czym ty w ogóle mówisz? 05.12.06, 21:18
            langston napisał:

            > Czy kaczynski gdy byl szefem NIKu zachowywal sie jak polityk tak jak
            zachowuje
            > sie Safjan...?

            Kiedy konkretnie Safjan zachowywał się jak polityk? Ostentacyjnie chroniąc
            Trybunał przed próbami ingerencji ze strony polityków?

            • langston dzis!:) odbierajac nagrode w kategorii "polityka" 05.12.06, 21:22
              dzis!:) odbierajac nagrode w kategorii "polityka".
              Chyba ze zarowno on jak i ty cierpicie na schizofrenie ze nie mozecie tego
              pojac.

              ...oprocz tego sprzeciwial sie politykom ale tylko niektorym. Sprzeciwial sie
              Kaczynskim a jak wiadomo obecnie to jedynie sluszna droga do bycia namaszczonym
              na "autorytet"
              • krwawy.zenek dalej brniesz? 05.12.06, 21:24
                langston napisał:

                > dzis!:) odbierajac nagrode w kategorii "polityka".

                A zadałeś sobie trud wysłuchania, co wtedy powiedział?


                > ...oprocz tego sprzeciwial sie politykom ale tylko niektorym. Sprzeciwial sie
                > Kaczynskim a jak wiadomo obecnie to jedynie sluszna droga do bycia
                namaszczonym na "autorytet"

                Tak się jakoś dziwnie składa, że właśnie dla Kaczyńskich i ich dworu
                niezależność TK była solą w oku. To nie wina Safjana.

                • losiu4 Re: dalej brniesz? 06.12.06, 17:08
                  krwawy.zenek napisał:

                  > Tak się jakoś dziwnie składa, że właśnie dla Kaczyńskich i ich dworu
                  > niezależność TK była solą w oku

                  niezależność powiadasz... chyba w przypadku jednego z ostatnich orzeczeń, gdzie
                  _w końcu_ sędziowie odwazyli sie postawic "ałtorytetowi" Safjana...

                  Pozdrawiam

                  Losiu
                  • krwawy.zenek Re: dalej brniesz? 06.12.06, 17:12
                    Sam pomysł, że prezes TK, choćby nie wiadomo jakim autorytetem się cieszący,
                    miałby decydować o linii orzecznictwa całego TK, orzekającego w skłądach
                    pięcioosobowych, rzadziej trzyosobowych, jest groteskowy.
                    Niezależność była ii jest (a także będzie) cechą całego Trybunału. Sędziowie
                    przychodzą i odchodzą, TK pozostaje niezależny. Każdy sędzia własnym nazwiskiem
                    podpisuje się pod swoimi wyrokami. To jest coś, czego niektórzy i tak nigdy nie
                    pojmą, bo to wykracza daleko poza ich malutki horyzont.
      • mulla_komar Pytanie do cenzora 05.12.06, 21:54
        Gdzie w wypowiedzi czlowika z blizna 'a Kaczynski w NIK ci nie przeszkadzal?'
        bylo zlamanie prawa lub regulaminu? Dlaczego moj post do niego jest wyrwana z
        kontekstu i wyglada jak obraza przedmowcy?
    • mulla_komar [...] 05.12.06, 20:37
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • fkonop Ius est ars boni et aequi... 05.12.06, 20:56
      Niech autor artykułu szybko poprawi swe beznadziejne tłumaczenie!
      Owa paremia znaczy bowiem:
      "Prawo to sztuka czynienia dobrze i słusznie"!
      Ani słowa o pięknie, litości!
      Poza tym, prawo nie jest polityką.
      A trybunał był, jak na nasze warunki, wręcz kosmicznie apolityczny.
      Więc nagroda nie na miejscu.
      • niebieskimost Re: Ius est ars boni et aequi... 05.12.06, 21:32
        Widocznie zabrakło odwagi, aby kategorię 'polityka' zlikwidować. Trzeba przyznać, że polityka fiołkami nie pachnie. A na bezrybiu i rak ryba.

        Polityka, polityka, tu wojenna gra muzyka...
    • bokassa Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 20:58
      Jest takie przysłowie"ku.. ku..e łba nie urwie".Teraz Safjan zasiądzie w
      innym jury i przyzna nagrodę za szczególną wrażliwość etyczną przy załatwieniu
      sobie mieszkania za ćwierć darmo od państwa ,czyli po prostu za złodziejstwo w
      majestacie prawa.To jest elyta.
    • bokassa Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 21:27
      A komu,a jakże szefowi tego jury,Janowi krzysztofowi Bieleckiemu.
      • carlo6 Wszystko jasne 05.12.06, 21:31
        Młodkowski dostaje nagrodę od Bieleckiego/ Szkoda ,że Kisiel tego nie widzi,- a
        może dobrze.
        • avram Re: Wszystko jasne 05.12.06, 21:47
          supernova capital pamiętajcie, jutro kupować 02NFI i 04NFI,
          nie naganiam.
    • krwawy.zenek ile razy to jeszcze wkleicie w różnych wątkach? 05.12.06, 21:31
      Czemu nie powiecie otwarcie, co do niego macie - wciąż tylko te zastępcze
      zarzuty?
      • langston ja mam do niego tylko tyle ze jest politykiem 05.12.06, 21:35
        ja mam do niego tylko tyle ze jest politykiem -dzis to przyznal odpbierajac
        nagrode-a nie wolno mu nim byc jako prezes TK...ale wiadomo sa rowni i
        rowniejsci.
        • gdzies_czyli_wewpolsce lepiej popatrz na swojego prezydenta, ktory po 05.12.06, 21:49
          wyborach w Warszwawie nie mogł sobie oszczedzic pisowskiego komentarza.....
          Przyganiał kocioł garnkowi.
          • krwawy.zenek skandaliczna dyktatura ciemniaków 05.12.06, 21:55
            Szkoda czasu na dyskusje o takich "politykach".
            • ned_pap Re: skandaliczna dyktatura ciemniaków 05.12.06, 22:45
              Ten langston jest na swój drażniący sposób zabawny - potrafi się posługiwać
              komputerem, oraz składać sensowne i gramatycznie poprawne zdana, więc zakładam,
              że ma więcej niż 10 lat - a nie potrafi wyjść poza schemat myślenia "to jest
              jabłko, to jest stół" i dyskusji na zasadzie "a u was biją Murzynów".
          • langston a po co tu miesza Kaczynskiego? 05.12.06, 22:07
            a po co tu miesza Kaczynskiego?
            przeciez to Safjan jest "autorytetem moralnym" i oczywiscie przede wszyskim i
            nade wszstko apolitycznym...jak Olechowski:)))
            • krwawy.zenek Re: a po co tu miesza Kaczynskiego? 05.12.06, 22:11
              Na przykład dlatego, że zasługa Safjana, za którą sprawiedliwe został
              nagrodzony polegała między innymi na obronie niezależności TK przed
              Kaczyńskimi, którym się wydawało, że mogą robić wszystko. I się przeliczyli. I
              bardzo dobrze.
              • langston ...a jakis przyklad lamania prawa przez Kaczynskic 05.12.06, 22:14
                ...a jakis przyklad lamania prawa przez Kaczynskich
                bo samo gardlowanie w Tok FM do ucha Paradowskiej to przeciez jeszcze nie powod
                zaszczytow... no chyba za upadl tak nisko.
                • gdzies_czyli_wewpolsce jezeli prezydent zamiast pogratulowac zwyciezcy. 05.12.06, 22:56
                  drze szaty nad porazką swojego kandydata, twierdzc, ze tamten był lepszy - to
                  znaczy, ze nie szanuje zwyciezcy i wypowiada mu wojne. Jezeli prezydent w UK
                  obraza polskich emigrantów, dla ktorych niewiele do tej pory zrobił - to,
                  przyznam nie jest to łamanie prawa - ale gorzej, jest to zachowanie słonia w
                  składzie porcelany. To jest prezydent pisu i moherów, ale na pewno nie całego
                  narodu!
                  • langston myli ci sie premier z prezydentem:) 05.12.06, 23:12
                    ...a to juz by naprawde byl upadek RP gdyby od premiera wymagano skladania
                    gratulacji prezydentom miast.

                    Prezydent nie powiedzial w Anglii nic co mogloby obrazic uczciwie pracujacych
                    tam ludzi.
                    ...ale cwaniaczkow spod ciemnej gwiazdy i owszem bylem w Londynie kilka lat i
                    wiem jak sie tam niektorzy zachowuja!!!!
                    • gdzies_czyli_wewpolsce lubie jak kłamiesz, a zdarza ci sie to czesto 06.12.06, 12:09
                      to był komentarza prezydenta, a nie premiera.
            • gdzies_czyli_wewpolsce sam sie wmieszał, autorytecik z piec groszy 05.12.06, 22:14
              ten kraj jest biedny - co jeden prezydent to gorszy....... A tten, to juz
              hiciorek!
              Dla takich jak ty, to tylko najbliżsi kumple po linii partyjnej stanowią
              autorytety - a to zadne autorytety.
      • gdzies_czyli_wewpolsce oni sami nie wiedzą, czego chcą 05.12.06, 21:47
        drogi Zenku, spieralismy sie o pare spraw. Zarzuciłes mi brak logicznego
        myslenia. A jak mowiłem, że wszyscy, no moze wiekszosc w tym krajunie rozumieją
        zasad demokracji. Bardzo ujął mnie p. prof. Safian, mowiąc w jednym z ostatnich
        wywiadów, ze ludzie w TK przezywali metamorfoze, z myslenia partyjniackiego,
        przechodzili na myslenie o prawie i tylko o prawie. Salus ..... Tak, tego
        wychowane na bolszewizmie elity w tym smiesznym kraju nigdy nie zaakceptują.
        Kaczynscy dostawali przecie białej gorączki na widok TK. "Smieszny brydzysta na
        słoniu" tez jest pokłosiem bolszewizmu, choc chce uchodzic za liberała
        pierwszej wody. Dlatego Twoje pytanie ma charakter czysto retoryczny. Jeżeli
        Mikke foruje Michalkiewicza, ktory na zachodzie mogłby robic za gwiazde w
        srodowiskach rewizjonimu holokaustu, to zakrawa to na kpine z Kisiela, ktory
        był niepokornym, mądrym człowiekiem do konca. I jaki taki nie przystawał do tej
        mizerii intelektualnej.
        • krwawy.zenek nikt nie zasłużył bardziej 05.12.06, 21:53
          Nie ma wątpliwości, jak Kisiel nazywałby obecną sytuację: "skandaliczna
          dyktatura ciemniaków". Nie ma też wątpliwości, że nikt bardziej nie zasłużył na
          nagrodę Kisiela, niż Profesor Safjan. Niestey, nie ma adekwatnej kategorii.
          Więc albo trzeba było mu nie dawać nagrody, albo dać w kategorii najlepiej
          pasującej. Bez wątpienia zasługi Safjana dla polskiej polityki są gigantyczne -
          samo pokazanie "politykom" małego formatu, że posiadanie władzy nie oznacza, że
          można robić cokolwiek - że zawsze są pewne granice hucpy i bezczelności, że w
          nowoczesnym państwie rządzić musi prawo, nie mizernej jakości ludzie.
          • langston ...czy Safian wobec Tusia bylby tak samo "apolityc 05.12.06, 22:13
            ...czy Safian wobec Tusia bylby tak samo "apolityczny"
            Oczywiscie ze nie, kazdy przekret podlalo by sie europeiskim sosem,
            antyzasciankowa retoryka i...hulaj dusza piekla nie ma jak od 16lat.

            Przeciez sam safian przyzanal ze w TK apolitycznosc dopiero dojrzewala hihihi
            przez 16lat?:))
            jak przeciw kaczorom to swiety-nie zdradza to przpadkiem waszej plycizny
            mantalnej...juz Ziemiewicz pisal o "malpim rozumie" jakze trafnie to ujal
            • gdzies_czyli_wewpolsce ale argumenty, bo padne! Ten artykuł ziemkiewicza 05.12.06, 22:29
              jest idiotyczny. Argumentacja na zasadzie - jestescie głupi, poniewaz nie
              myslicie jak ja - jest infantylna. Ziemkiewicz, jedyne co potrafi - to opisywac
              swoją wielkosc, jak to on rozpoznał michnikowszczyzne. Znam takich gosci en
              mas. Kupują wielkie samochody, poniewaz sami są mali. Potrzebują przedłużaczy.
              Wskutek nie pojscia na wybory dwa lata temu, krajem owładneła plaga mrowek
              faraona. Na szczescie w Wawie nie popełniono tego błędu po raz kolejny i pare
              mrowek poszło w odstawke. Za dwa lata piss bedzie takim samym garbidzem jak
              wczesniej AWS. To wielka szkoda, poniewaz po raz kolej osmieszona została idea
              prawicy w Polsce.
              • langston nie rozsmieszaj mnie koles 05.12.06, 23:13
                .
                • gdzies_czyli_wewpolsce no widzisz - smiech to zdrowie, a cos na powaznie? 06.12.06, 12:11
                  ty tez tak argumentujesz, milaczku!
              • malleus1111 Ziemkiewicz, tez prymitywny prostak, 05.12.06, 23:16
                ale mniemanie o sobie ma ze ho ho.
                • langston zebys ty mial wyksztalcenie jak Ziemkiewicz. 05.12.06, 23:19
                  .
                  • malleus1111 Re: zebys ty mial wyksztalcenie jak Ziemkiewicz. 05.12.06, 23:22
                    gdybym mial takie wyksztalcenie jak ziemkiewicz to bym poszedl pasac krowy albo
                    czyscic toalety.
                  • gdzies_czyli_wewpolsce no wykształcenie !!!! Ho, ho!!! 06.12.06, 12:13
                    wystarczy poczytac jego teksty - juz widomo, ze to cos na kształt WSGG -
                    wyższej szkoły gotowania na gazie ze specjalnoscia "A inni to sął gupi!". W tym
                    jest dobry.
            • krwawy.zenek Nie miałby okazji. 06.12.06, 09:49
              Nie sposób sobie wyobrazić Tuska rojącego publicznie o "odzyskiwaniu Trybunału"
              albo o "nadawaniu mu właściwej linii". Gdyby jednak rzeczywiście Tuskowi coś
              odbiło i dopuścił się tak skandalicznych wybryków, to Trybunał i jego Prezes by
              sie temu tak samo przeciwstawiali - to nie budzi żadnej watpliwości.
              • gdzies_czyli_wewpolsce I to boli budowniczych czartownej rzeczpospolitej 06.12.06, 12:15
                gardłujących sejmikow ślacheckich i rządzącej arystokracji prawa(?) i
                sprawiedliwości(?).
              • krwawy.zenek Jeszcze jedno 06.12.06, 22:30
                Jeżeli dobrze pamiętam, były trzy wyroki TK (kazdy z nich prawidłowy), które
                wywołały wściekłe wycie PiSu. Tymczasem wyroków, które mogłyby spowodować
                podobną reakcję SLD było co najmniej sześć, i to w znacznie poważniejszych
                sprawach (choćby abilicja podatkowa, pomysły Kołodki czy system opieki
                zdrowotnej - katastrofalne klęski SLD). Ani wtedy nie było takiej reakcji, ani
                jakoś nie pamiętam tych dyżurnych dyskutantów, żeby wtedy pisali, że awuesowski
                Trubunał pod wodzą rekomendowanego przez awues prawicowca Safjana "walczył" z
                rządem SLD.
          • gdzies_czyli_wewpolsce Otoz to, dobrze ze ktos im pokazał, ze prawo to 05.12.06, 22:18
            prawo, a nie jakas guma, ktora sie naciągnie stsownie do potrzeb. To juz w tym
            kraju cwiczona zbyt długo. Władza to upojny narkotyk, prawo to dobry srodek na
            przeczyszczenie chorych na władze, a media to klucz slużący dokrecaniu sruby
            rozregulowanemu aparatowi. Zadna władza nie lubi tych rzeczy, a zwłaszcza ta
            moralizująca!
            • langston prawo to guma dla swoich oto mysl Safiana etc. 05.12.06, 23:14
              prawo to guma dla swoich oto mysl Safiana i innych poszolomow.
              • krwawy.zenek PiS to nie Polska 06.12.06, 09:50
                Swoi to Polacy. Prawo jest dla takich "swoich". Żadnej partyjce, chocby miała
                30 % poparcia nie wolno prawa zawłaszczać. Po to jest TK, żeby na to nie
                pozwalać.
        • langston zachod w sprawie holokaustu zachlystuje sie Grosse 05.12.06, 22:09
          "zachod" w sprawie holokaustu zachlystuje sie Grossem
          oto jak wielki jest upadek intelektualny i zaklamanie tego "zachodu"
          • krwawy.zenek Re: zachod w sprawie holokaustu zachlystuje sie G 05.12.06, 22:11
            Przestępcza działalność Michalkiewicza ma być "przeciwwagą" dla Grossa? Brawo.
            • langston przestepcza w ktorym miejscu??? 05.12.06, 22:16
              To Gross jest przestepca i hosztaplerem...a gdziez to Michalkiewicz zlamal
              prawo?

              ...a Grossa podalem tu jako przyklad mizerii i zaklamania intelektualnego
              pewnych polakozerczych srodowisk na zachodzie
              • gdzies_czyli_wewpolsce Poczytaj sobie jego teksty - to teksty wredne 05.12.06, 22:23
                rodem ze Stuermera. Takie teksty akceptuje sie w tajnych isemkach neonazistów,
                ale nie na salonach Europy i Swiata. Taki układ. I tego nie zmienicie panowie
                moralizatorzy. Im bardziej bedziecie krzyczec, tym głosniej bedzie słychac
                tych, ktorzy mowią o "polish concentration camps".
                • mulla_komar Re: Poczytaj sobie jego teksty - to teksty wredne 05.12.06, 22:32
                  Moze byscie tak wrocili do tematu?

                  A poza tematem:

                  > rodem ze Stuermera.
                  Moglbys zestawic te teksty, zeby zobrazowac, bo ja MIchaliewicza czytam od paru
                  lat i nigdzie nie wyczytalem nic o znamionach przestepczych.

                  Takie teksty akceptuje sie w tajnych isemkach neonazistów,
                  > ale nie na salonach Europy i Swiata.

                  A co czytasz?

                  Taki układ. I tego nie zmienicie panowie
                  > moralizatorzy.

                  Masz jakas obsesje nt. ukladu???

                  Im bardziej bedziecie krzyczec, tym głosniej bedzie słychac
                  > tych, ktorzy mowią o "polish concentration camps".

                  Co beda krzyczec? I co maja do tego klamstwa o 'polskich obozach...'?
                  • gdzies_czyli_wewpolsce sam jestes neonazistą, ktorego posty z reguły obra 05.12.06, 22:52
                    cają sie wokoł jednego tematu, wiec po co z tobą dyskutowac. Z reguły tak
                    plwasz, że posty są zaraz kasowane. Zacznij myslec iwtedy zrozumiesz. A tak,
                    powtarzasz te głupoty pisane prze tego obesesyjnego grafomana w Angorze.
                    • mulla_komar Re: sam jestes neonazistą, ktorego posty z reguły 05.12.06, 23:49
                      Podaj jakiesprzyklady. Bo na razie to ja tutaj nikogo nie obrazilem, za to ty
                      plujesz nienawiscia i pomowieniami jak pismak z Der Stuermer.
                      • gdzies_czyli_wewpolsce przeciez twoje posty sa kasowane, wiec co mam poda 06.12.06, 00:53
                        wac? A porownanie ze Stuermerem to nienawisc? Ależ skąd moj mały, to fakty i
                        nic po za tym. Fakty. Ale bede pamietac i jak mi sie dorwac jakis nieskasowany
                        tekscik o twoim ulubionym temacie... zbiore i zacytuje. Umowa stoi.
                        • mulla_komar Re: przeciez twoje posty sa kasowane, wiec co mam 06.12.06, 19:07
                          Gdyby netykieta byla przestrzegana to tez by ci pare tekstow wykasowali. M.in za
                          nazwanie mnie neonazista bez ZADNYCH przeslanek, czy za nazwanie kogos, kto nie
                          byl nigdy skazany zadnym wyrokiem PRZESTEPCA. Sorry, ale nie musisz nic szukac
                          bo nie znajdziesz. A czemu mnie wykasowali? Bo wkleilem teks z Najwyzszego Czasu
                          podajac zrodlo i autora z pytaniem co sie dalej stalo? czy sa jakies
                          konsekwencje? Czy NCz jest w spisie czasopism zakazanych? Skasowano tez moje
                          pytania dlaczego moje posty zostaly skasowane. A ty mnie za to nazywasz
                          neonazista. Dajesz tylko swiadectwo o sobie.
                          EOT.
                          • 1410_tenrok Tak, bede kazde nazywał neonazistą, kto pisze tak 06.12.06, 21:08
                            jak ten grafoman michalkiwicz, a takze tych, ktorzy po nim to powtarzają i
                            rozgłaszają. Nie jestem w stanie kolezko znalezc tego forum, z wyjątkowo
                            chamskimi postami gosciami pt "mułła komar". Sam nie byłem w stanie uwierzyc,
                            ze ktos takie swinstwa moze pisac. Wiec pamietaj kolo - teraz nie jestem w
                            stanie zacytowac tych łajdactw. Ale napiszesz nastepnym razem - dostaniesz
                            wirtualnie po łapach.
                            I nie strasz mnie sądem, poniewaz jestes smieszny. Ty mozesz bluzdac, a jak
                            ktos odpowie ci tą samą monetą - to straszysz sądem. Jak delikatny. A moze
                            dbałbys tez o innych, co? Moj milaczku?
                            A moje posty są wycinane też, poniewaz kiedys za czasów młodego hitleryzmu nikt
                            ie krzyczał. Ja nie zamierzam milczec! Jak ci sie to nie podoba - po prostu tu
                            nie przyłaz. Z pewnoscią bez was wszechpolakow byłoby tu spokojnie i normalniej.
                            • mulla_komar Co sie wtryniasz jak nie z toba rozmawiam 06.12.06, 22:24
                              Chyba ze uzywasz kilu nickow. Nie dziwilbym sie.

                              Ty chlopie jestes oszolomem i juz nie raz ci o tym pisalem. I nie bede z toba
                              dyskutowal wiec po raz kolejny ci pisze - daruj sobie, teraz podejrzewam ze ty i
                              gdzies czyli wewpolsce to te same osoby. Nie mam w zwyczaju rozmawiac z
                              psycholami ziejacymi obelgami i nienawiscia do wszystkiego co inne.

                              Nie mozez znalesc moich tekstow? ale wiesz ze tam sa? Ile ty masz latek?
                    • mulla_komar Powiedz mi w ktorych kregach inteligenckich 05.12.06, 23:51
                      Dak sie dyskutuje? Nie ma argumentow to sie kazdego nazwie neonazita. Masz
                      szczescie ze forum jest anonimowe bo bym cie za to do sadu podal.
                      • gdzies_czyli_wewpolsce kregi inteligenckie - moj drogi nie dodawaj sobie 06.12.06, 00:55
                        waloru. I jeszcze sądem straszysz, no wiesz! Chyba kpisz! Tobie wolno pluc, a
                        reszcie nie. Bo co? Na pralnie nie masz? Zmien styl!
                • langston oczywiscie ze czytalem 05.12.06, 23:16
                  Nie ma prownania z tym co wypisuje sie na Polske.
                  ...a to ze media naleza w duzej mierze do polakozercow to i plugawe anty-
                  polskie klamstwa czesto sie tam pojawiaja
                  • gdzies_czyli_wewpolsce przydzielam Ci nagrode imienia Kazimierza Kąkola 06.12.06, 12:16
                    idziesz w jego ślady!!!!
            • malleus1111 michalkiewicz-antysemicki grafoman 05.12.06, 23:03
              Nie wiadomo co w przypadku Michalkiewicza bardziej zalosne - jego prymitywny
              antysemityzm czy calkowity brak talentu.
              • langston a mozesz podac jakies przyklady tego "antysemityzm 05.12.06, 23:17
                .
                • malleus1111 Re: a mozesz podac jakies przyklady tego "antysem 05.12.06, 23:25
                  zajrzyj sobie do tych jego glupkowatych wypocin w dzienniku maryja czy jak tam
                  sie ta szmata nazywa. polecam artykul o knujacych "judajczykach".
                  • losiu4 Re: a mozesz podac jakies przyklady tego "antysem 06.12.06, 17:16
                    malleus1111 napisał:

                    > zajrzyj sobie do tych jego glupkowatych wypocin w dzienniku maryja czy jak tam
                    > sie ta szmata nazywa. polecam artykul o knujacych "judajczykach".

                    a zajrzałem, i jako żywo nic z antysemityzmu nie zobaczyłem.
                    Judejczyków "wymyśliła" jak najbardziej osoba żydowskiego
                    pochodzenia :0 "przedsieborstwo Holokaust" równiez, czyli sam widzisz, że sa
                    uczciwe osoby narodowości żydowskiej i jest ich całkiem sporo... Co do reszty:
                    jeśli przez "antysemityzm" rozumiesz wytykanie szwindli prowadzonych przez
                    _niektóre_ organizacje żydowskie czy świństwa i zbrodnie czynione przez
                    niektórych Żydów i domaganie sie ścigania i napiętnowania takich zachowań - to
                    sorry, ale zrozumienia chyba nigdy nie znajdziemy...

                    Pozdrawiam

                    Losiu
          • gdzies_czyli_wewpolsce bo co, uwazsz ze Gross kłamie? to kiepski powod, 05.12.06, 22:20
            aby go negowac. Ale sprawcy sie cieszą!!!! A rewizjonisci czują sie super.
    • mulla_komar [...] 05.12.06, 21:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • mulla_komar Czy ktos wie co sie dalej stalo?? 05.12.06, 22:34
      Nie mam dostepu do Najwyzszego Czasu i nie wiem jakie sa konsekwencje tego
      artykulu. Art. o Safjanie nie jest dostepny on line.

      www.nczas.com/?a=show_article&id=3430
      • malleus1111 pisteligent ziemkiewicz cdn 05.12.06, 23:21
        Przed ziemkiewiczem tzw. "michnikowszczyzne" rozpoznawali esbecy za gomulki,
        gierka i jaruzelskiego. Ma swietnych poprzednikow w tym donioslym dziele.
        • mulla_komar Re: pisteligent ziemkiewicz cdn 05.12.06, 23:52
          To chyba troche nie na temat.
          • malleus1111 Re: pisteligent ziemkiewicz cdn 05.12.06, 23:54
            nie, to odpowiedz na czyjes wyznania milosne do tego pana na tym forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka