kolargolo Re: Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 19:28 fajnie, znowu pare sensownych osob nagrodzili. gratuluje! Odpowiedz Link Zgłoś
ziomeque serce roście 05.12.06, 19:30 jak to dobrze mieć świadomość dobrze wiedzieć że sa jeszcze ludzie którzy trzeźwo myślą ludzię którzy robią piękne rzeczy pieknie jest...i choć Kisiel sie pewnie w grobie przewraca patrząc na Naszą RP to nie wszystko jeszcze Lepperów Gietrychów Wierzejskich Rydzyków czy innych Łyżwińskich . Gratulacje dla wszystkich nagroodzonych ! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Safjan w kategorii "polityka" i wszysko jasne... 05.12.06, 19:38 Safjan w kategorii "polityka" i wszysko jasne... Tak wygladaja "elity" w Polsce Szef NBP-polityk Balcerowicz Prezes Trybunalu Konstytucyjnego-polityk Safjan ...w USA ludzie na takich stanoiskach za chocby cien podejrzenia zwiazku z polityka wylatuja na pysk...ale u nas wystarczy postwic sie Kaczorom i juz buch! sypia sie nagrody i tytuly "autorytetow moralnych" Odpowiedz Link Zgłoś
renifer_lopez Apolityczny polityk Safian 05.12.06, 21:19 Przysięgal ze łzami w oczach, że nie ma i nic mieć nie będzie wspólnego z polityką, po czym gładko łyknał nagrodę w kategorii polityk. Boże, jakie te lewicowo-liberalne elity sa sprzedajne, to przekracza ludzkie pojęcie. W USA prędzej by się zapadł pod ziemie ze wstydu nim przyjął cokolwiek. Teraz będzie robił za autorytet moralny. Żenada i wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek bzdura miesiąca 05.12.06, 21:25 Safjan jest "lewicowy"??? Forum humorum to nie tu. Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 zenada i wstyd pisac takie brednie! 05.12.06, 22:59 No ale czego oczekiwac po platnych od posta pisubekach. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Nagroda za uprawianie "radosnej" twórczości w TK? 05.12.06, 19:46 szkoda, że mu nie dali "Oscara" za ... efekty, he, he! Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: Nagroda za uprawianie "radosnej" twórczości w 05.12.06, 22:36 Coś tu się zaroiło od forumowych skinów i szczekaczy. Boli, że nikt nie docenia tak bezstronnych polityków, jak minister Ziobro, albo wzór politycznej rzetelności Antoni Macierewicz? Żal, że komisja nie dostrzegła osiągnięć tak wybitnych ludzi pióra, jakimi niewątpliwie są Stanisław Michalkiewicz czy Ryszard Bender? Że już nie wspomnę o tytanach biznesu, na przykład małżonków Łyżwińskich, którzy nie posiadając nic, poza wielomilionowymi długami jeżdżą luksusowymi autami i remontują dzieciom rezydencje, czy Andrzeju Hankusie z Elbląga, który nie bacząc na oczywiste niebezpieczeństwa, podjął heroiczną walkę z układem w firmie Fabios, szczęśliwie odzyskując ją dla IVRP. Ani chybi sami judajczykowie przyznawali te nagrody. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Nagroda za uprawianie "radosnej" twórczości w 05.12.06, 23:15 Trafiłeś w "10"! "Mędrcom" typu: Michnik, Mazowiecki, Geremek, Balcerowicz, Zoll, Safjan etc. przyznaje się tyle przeróżnych nagród, medali i orderów, że gdyby je wszystkie sobie przypięli, to wyglądaliby wypisz wymaluj jak północnokoreańscy pułkownicy w czasie obchodów urodzin Kim Dzong Ila, poły ich marynarek sięgałyby ziemi, co ma również pewne logiczne i praktyczne uzasadnienie - "gajerki" nasycone metalowymi impoderabiliami pełnią bowiem rolę ... kamizelek kuloodpornych, he, he! Odpowiedz Link Zgłoś
faraon1981 duży błąd 05.12.06, 20:03 Bardzo cenię profesora Safjana, ale chyba oszalał, przyjmując tytuł POLITYKA roku... To jak dać wrogowi pistolet i jeszcze go nabić :-( Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek bez przesady 05.12.06, 21:56 Co mogą zrobić Profesorowi? Oszczekać jego nogawkę? Odpowiedz Link Zgłoś
langston ...a jego wlasny honor nic nie znaczy? 05.12.06, 22:04 profesor mysli kategoriami "osikania nogawki" ladnie ladnie...ladne mamy elyty i yntelygencje Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek co jeszcze wymyślisz? 05.12.06, 22:09 Nad honorem to się raczej powinni zastanowić ci, którzy kwestionują tak trafny wybór pod pretekstem, że brak odpowiedniej kategorii. Tym bardziej, że choc Profesor nie jest politykiem, to jego zasługi dla polskiej polityki są gigantyczne - przez pokazanie paru pseudopolitykom, że dorwanie się do władzy nie daje im mandatu do robienia czegokolwiek - że są granice hucpy i bezczelności, że TK był, jest i będzie niezależny, choćby nie wiadomo jak głośno ci pseudopolitycy wyli z bezsilnej złości, bo ktoś im przeszkadza w samowoli. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 20:12 ano, wystarczy spojrzec na skład i przekonania kapituły... jak to mówią: k... przeprawszam, kruk krukowi oka nie wykole ;) a z tym Safjanem to szczególnie dali popalić... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
4krzych1 i ten Safjan był "apolityczny"??? 05.12.06, 20:22 ... czy po przyjęciu tej nagrody nie powinien aby zrzec się GODNOŚCI niezależnego sędziego??? Do czego to do cholery podobne?! No tak... "Naszym" wolno więcej... Skandal większy niż z prymitywem Łyżwińskim... Ale w tym przypadku, jak najbardziej "niezależne" media" tego sk... nie dostrzegają, no bo to w ich własnym gronie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 Re: i ten Safjan był "apolityczny"??? 05.12.06, 23:00 Niesamowite! Ten debil jeszcze cos pisze! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Prezes TK w "polityka" no to juz wszystko jasne.. 05.12.06, 20:24 Ta nagroda sie po prostu dezawuuje! Jak moze szef apolitycznego jakim POWINIEN byc TK przyjac nagrode w kategorii "polityka". "Elitka" stracila rozum...bo o honorze to juz nie ma co nawet mowic. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Mi przeszkadzal 05.12.06, 20:33 I co? Masz cos wiecej do powiedzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
czlowiek_z_blizna ba 05.12.06, 20:35 oczywiscie - chocby to, ze uwazam, ze safjan nie postapil slusznie odbierajac nagrode w kategorii "polityka", z wiadomych przyczyn. Chcialem langstonowi pokazac, ze jak pluje, to niech pluje uczciwie na wszystkie strony Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: ba 05.12.06, 20:41 Nie uwazam zeby plul, tylko krytykowal w danym temacie. Jest tyle nieprawidlowosci, ze gdybys chcial poruszac wszystkie w kazdym watku to by zycia nie starczylo. Moze lepiej ograniczmy sie do krytykowania Kaczorow w watkach o nich (lub bardziej ogolnych, ale w tych gdzie to bedzie pasowac) a np. gorsza jakosc polskich srodkow pioracych w watkach gospodarczych. Inaczej do kazdego watku bedzie siemozna doczepic ze ktos akurat oplul (badz nie) Leppera, a nie wspomnial o Millerze, Szenyszyn, Gretkowskiej, Kaczorze, Tusku, Geremku, Korze itd. itp. Odpowiedz Link Zgłoś
langston nic nie pokazles nie brnij bo sie osmieszasz 05.12.06, 21:14 Czy kaczynski gdy byl szefem NIKu zachowywal sie jak polityk tak jak zachowuje sie Safjan...? Przyznaj ze wolsz Safjana bo jest wyzszy, ma nizszy glos i lepiej wiaze krawaty to mozna to jakos uszanowac co piszesz, ale daruj sobie przyklady bo kiepsko ci wychodza. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek o czym ty w ogóle mówisz? 05.12.06, 21:18 langston napisał: > Czy kaczynski gdy byl szefem NIKu zachowywal sie jak polityk tak jak zachowuje > sie Safjan...? Kiedy konkretnie Safjan zachowywał się jak polityk? Ostentacyjnie chroniąc Trybunał przed próbami ingerencji ze strony polityków? Odpowiedz Link Zgłoś
langston dzis!:) odbierajac nagrode w kategorii "polityka" 05.12.06, 21:22 dzis!:) odbierajac nagrode w kategorii "polityka". Chyba ze zarowno on jak i ty cierpicie na schizofrenie ze nie mozecie tego pojac. ...oprocz tego sprzeciwial sie politykom ale tylko niektorym. Sprzeciwial sie Kaczynskim a jak wiadomo obecnie to jedynie sluszna droga do bycia namaszczonym na "autorytet" Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek dalej brniesz? 05.12.06, 21:24 langston napisał: > dzis!:) odbierajac nagrode w kategorii "polityka". A zadałeś sobie trud wysłuchania, co wtedy powiedział? > ...oprocz tego sprzeciwial sie politykom ale tylko niektorym. Sprzeciwial sie > Kaczynskim a jak wiadomo obecnie to jedynie sluszna droga do bycia namaszczonym na "autorytet" Tak się jakoś dziwnie składa, że właśnie dla Kaczyńskich i ich dworu niezależność TK była solą w oku. To nie wina Safjana. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: dalej brniesz? 06.12.06, 17:08 krwawy.zenek napisał: > Tak się jakoś dziwnie składa, że właśnie dla Kaczyńskich i ich dworu > niezależność TK była solą w oku niezależność powiadasz... chyba w przypadku jednego z ostatnich orzeczeń, gdzie _w końcu_ sędziowie odwazyli sie postawic "ałtorytetowi" Safjana... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: dalej brniesz? 06.12.06, 17:12 Sam pomysł, że prezes TK, choćby nie wiadomo jakim autorytetem się cieszący, miałby decydować o linii orzecznictwa całego TK, orzekającego w skłądach pięcioosobowych, rzadziej trzyosobowych, jest groteskowy. Niezależność była ii jest (a także będzie) cechą całego Trybunału. Sędziowie przychodzą i odchodzą, TK pozostaje niezależny. Każdy sędzia własnym nazwiskiem podpisuje się pod swoimi wyrokami. To jest coś, czego niektórzy i tak nigdy nie pojmą, bo to wykracza daleko poza ich malutki horyzont. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Pytanie do cenzora 05.12.06, 21:54 Gdzie w wypowiedzi czlowika z blizna 'a Kaczynski w NIK ci nie przeszkadzal?' bylo zlamanie prawa lub regulaminu? Dlaczego moj post do niego jest wyrwana z kontekstu i wyglada jak obraza przedmowcy? Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar [...] 05.12.06, 20:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
fkonop Ius est ars boni et aequi... 05.12.06, 20:56 Niech autor artykułu szybko poprawi swe beznadziejne tłumaczenie! Owa paremia znaczy bowiem: "Prawo to sztuka czynienia dobrze i słusznie"! Ani słowa o pięknie, litości! Poza tym, prawo nie jest polityką. A trybunał był, jak na nasze warunki, wręcz kosmicznie apolityczny. Więc nagroda nie na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskimost Re: Ius est ars boni et aequi... 05.12.06, 21:32 Widocznie zabrakło odwagi, aby kategorię 'polityka' zlikwidować. Trzeba przyznać, że polityka fiołkami nie pachnie. A na bezrybiu i rak ryba. Polityka, polityka, tu wojenna gra muzyka... Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 20:58 Jest takie przysłowie"ku.. ku..e łba nie urwie".Teraz Safjan zasiądzie w innym jury i przyzna nagrodę za szczególną wrażliwość etyczną przy załatwieniu sobie mieszkania za ćwierć darmo od państwa ,czyli po prostu za złodziejstwo w majestacie prawa.To jest elyta. Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Wręczono nagrody Kisiela 05.12.06, 21:27 A komu,a jakże szefowi tego jury,Janowi krzysztofowi Bieleckiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
carlo6 Wszystko jasne 05.12.06, 21:31 Młodkowski dostaje nagrodę od Bieleckiego/ Szkoda ,że Kisiel tego nie widzi,- a może dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
avram Re: Wszystko jasne 05.12.06, 21:47 supernova capital pamiętajcie, jutro kupować 02NFI i 04NFI, nie naganiam. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek ile razy to jeszcze wkleicie w różnych wątkach? 05.12.06, 21:31 Czemu nie powiecie otwarcie, co do niego macie - wciąż tylko te zastępcze zarzuty? Odpowiedz Link Zgłoś
langston ja mam do niego tylko tyle ze jest politykiem 05.12.06, 21:35 ja mam do niego tylko tyle ze jest politykiem -dzis to przyznal odpbierajac nagrode-a nie wolno mu nim byc jako prezes TK...ale wiadomo sa rowni i rowniejsci. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce lepiej popatrz na swojego prezydenta, ktory po 05.12.06, 21:49 wyborach w Warszwawie nie mogł sobie oszczedzic pisowskiego komentarza..... Przyganiał kocioł garnkowi. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek skandaliczna dyktatura ciemniaków 05.12.06, 21:55 Szkoda czasu na dyskusje o takich "politykach". Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: skandaliczna dyktatura ciemniaków 05.12.06, 22:45 Ten langston jest na swój drażniący sposób zabawny - potrafi się posługiwać komputerem, oraz składać sensowne i gramatycznie poprawne zdana, więc zakładam, że ma więcej niż 10 lat - a nie potrafi wyjść poza schemat myślenia "to jest jabłko, to jest stół" i dyskusji na zasadzie "a u was biją Murzynów". Odpowiedz Link Zgłoś
langston a po co tu miesza Kaczynskiego? 05.12.06, 22:07 a po co tu miesza Kaczynskiego? przeciez to Safjan jest "autorytetem moralnym" i oczywiscie przede wszyskim i nade wszstko apolitycznym...jak Olechowski:))) Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: a po co tu miesza Kaczynskiego? 05.12.06, 22:11 Na przykład dlatego, że zasługa Safjana, za którą sprawiedliwe został nagrodzony polegała między innymi na obronie niezależności TK przed Kaczyńskimi, którym się wydawało, że mogą robić wszystko. I się przeliczyli. I bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
langston ...a jakis przyklad lamania prawa przez Kaczynskic 05.12.06, 22:14 ...a jakis przyklad lamania prawa przez Kaczynskich bo samo gardlowanie w Tok FM do ucha Paradowskiej to przeciez jeszcze nie powod zaszczytow... no chyba za upadl tak nisko. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce jezeli prezydent zamiast pogratulowac zwyciezcy. 05.12.06, 22:56 drze szaty nad porazką swojego kandydata, twierdzc, ze tamten był lepszy - to znaczy, ze nie szanuje zwyciezcy i wypowiada mu wojne. Jezeli prezydent w UK obraza polskich emigrantów, dla ktorych niewiele do tej pory zrobił - to, przyznam nie jest to łamanie prawa - ale gorzej, jest to zachowanie słonia w składzie porcelany. To jest prezydent pisu i moherów, ale na pewno nie całego narodu! Odpowiedz Link Zgłoś
langston myli ci sie premier z prezydentem:) 05.12.06, 23:12 ...a to juz by naprawde byl upadek RP gdyby od premiera wymagano skladania gratulacji prezydentom miast. Prezydent nie powiedzial w Anglii nic co mogloby obrazic uczciwie pracujacych tam ludzi. ...ale cwaniaczkow spod ciemnej gwiazdy i owszem bylem w Londynie kilka lat i wiem jak sie tam niektorzy zachowuja!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce lubie jak kłamiesz, a zdarza ci sie to czesto 06.12.06, 12:09 to był komentarza prezydenta, a nie premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce sam sie wmieszał, autorytecik z piec groszy 05.12.06, 22:14 ten kraj jest biedny - co jeden prezydent to gorszy....... A tten, to juz hiciorek! Dla takich jak ty, to tylko najbliżsi kumple po linii partyjnej stanowią autorytety - a to zadne autorytety. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce oni sami nie wiedzą, czego chcą 05.12.06, 21:47 drogi Zenku, spieralismy sie o pare spraw. Zarzuciłes mi brak logicznego myslenia. A jak mowiłem, że wszyscy, no moze wiekszosc w tym krajunie rozumieją zasad demokracji. Bardzo ujął mnie p. prof. Safian, mowiąc w jednym z ostatnich wywiadów, ze ludzie w TK przezywali metamorfoze, z myslenia partyjniackiego, przechodzili na myslenie o prawie i tylko o prawie. Salus ..... Tak, tego wychowane na bolszewizmie elity w tym smiesznym kraju nigdy nie zaakceptują. Kaczynscy dostawali przecie białej gorączki na widok TK. "Smieszny brydzysta na słoniu" tez jest pokłosiem bolszewizmu, choc chce uchodzic za liberała pierwszej wody. Dlatego Twoje pytanie ma charakter czysto retoryczny. Jeżeli Mikke foruje Michalkiewicza, ktory na zachodzie mogłby robic za gwiazde w srodowiskach rewizjonimu holokaustu, to zakrawa to na kpine z Kisiela, ktory był niepokornym, mądrym człowiekiem do konca. I jaki taki nie przystawał do tej mizerii intelektualnej. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek nikt nie zasłużył bardziej 05.12.06, 21:53 Nie ma wątpliwości, jak Kisiel nazywałby obecną sytuację: "skandaliczna dyktatura ciemniaków". Nie ma też wątpliwości, że nikt bardziej nie zasłużył na nagrodę Kisiela, niż Profesor Safjan. Niestey, nie ma adekwatnej kategorii. Więc albo trzeba było mu nie dawać nagrody, albo dać w kategorii najlepiej pasującej. Bez wątpienia zasługi Safjana dla polskiej polityki są gigantyczne - samo pokazanie "politykom" małego formatu, że posiadanie władzy nie oznacza, że można robić cokolwiek - że zawsze są pewne granice hucpy i bezczelności, że w nowoczesnym państwie rządzić musi prawo, nie mizernej jakości ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
langston ...czy Safian wobec Tusia bylby tak samo "apolityc 05.12.06, 22:13 ...czy Safian wobec Tusia bylby tak samo "apolityczny" Oczywiscie ze nie, kazdy przekret podlalo by sie europeiskim sosem, antyzasciankowa retoryka i...hulaj dusza piekla nie ma jak od 16lat. Przeciez sam safian przyzanal ze w TK apolitycznosc dopiero dojrzewala hihihi przez 16lat?:)) jak przeciw kaczorom to swiety-nie zdradza to przpadkiem waszej plycizny mantalnej...juz Ziemiewicz pisal o "malpim rozumie" jakze trafnie to ujal Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce ale argumenty, bo padne! Ten artykuł ziemkiewicza 05.12.06, 22:29 jest idiotyczny. Argumentacja na zasadzie - jestescie głupi, poniewaz nie myslicie jak ja - jest infantylna. Ziemkiewicz, jedyne co potrafi - to opisywac swoją wielkosc, jak to on rozpoznał michnikowszczyzne. Znam takich gosci en mas. Kupują wielkie samochody, poniewaz sami są mali. Potrzebują przedłużaczy. Wskutek nie pojscia na wybory dwa lata temu, krajem owładneła plaga mrowek faraona. Na szczescie w Wawie nie popełniono tego błędu po raz kolejny i pare mrowek poszło w odstawke. Za dwa lata piss bedzie takim samym garbidzem jak wczesniej AWS. To wielka szkoda, poniewaz po raz kolej osmieszona została idea prawicy w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce no widzisz - smiech to zdrowie, a cos na powaznie? 06.12.06, 12:11 ty tez tak argumentujesz, milaczku! Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 Ziemkiewicz, tez prymitywny prostak, 05.12.06, 23:16 ale mniemanie o sobie ma ze ho ho. Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 Re: zebys ty mial wyksztalcenie jak Ziemkiewicz. 05.12.06, 23:22 gdybym mial takie wyksztalcenie jak ziemkiewicz to bym poszedl pasac krowy albo czyscic toalety. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce no wykształcenie !!!! Ho, ho!!! 06.12.06, 12:13 wystarczy poczytac jego teksty - juz widomo, ze to cos na kształt WSGG - wyższej szkoły gotowania na gazie ze specjalnoscia "A inni to sął gupi!". W tym jest dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Nie miałby okazji. 06.12.06, 09:49 Nie sposób sobie wyobrazić Tuska rojącego publicznie o "odzyskiwaniu Trybunału" albo o "nadawaniu mu właściwej linii". Gdyby jednak rzeczywiście Tuskowi coś odbiło i dopuścił się tak skandalicznych wybryków, to Trybunał i jego Prezes by sie temu tak samo przeciwstawiali - to nie budzi żadnej watpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce I to boli budowniczych czartownej rzeczpospolitej 06.12.06, 12:15 gardłujących sejmikow ślacheckich i rządzącej arystokracji prawa(?) i sprawiedliwości(?). Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Jeszcze jedno 06.12.06, 22:30 Jeżeli dobrze pamiętam, były trzy wyroki TK (kazdy z nich prawidłowy), które wywołały wściekłe wycie PiSu. Tymczasem wyroków, które mogłyby spowodować podobną reakcję SLD było co najmniej sześć, i to w znacznie poważniejszych sprawach (choćby abilicja podatkowa, pomysły Kołodki czy system opieki zdrowotnej - katastrofalne klęski SLD). Ani wtedy nie było takiej reakcji, ani jakoś nie pamiętam tych dyżurnych dyskutantów, żeby wtedy pisali, że awuesowski Trubunał pod wodzą rekomendowanego przez awues prawicowca Safjana "walczył" z rządem SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce Otoz to, dobrze ze ktos im pokazał, ze prawo to 05.12.06, 22:18 prawo, a nie jakas guma, ktora sie naciągnie stsownie do potrzeb. To juz w tym kraju cwiczona zbyt długo. Władza to upojny narkotyk, prawo to dobry srodek na przeczyszczenie chorych na władze, a media to klucz slużący dokrecaniu sruby rozregulowanemu aparatowi. Zadna władza nie lubi tych rzeczy, a zwłaszcza ta moralizująca! Odpowiedz Link Zgłoś
langston prawo to guma dla swoich oto mysl Safiana etc. 05.12.06, 23:14 prawo to guma dla swoich oto mysl Safiana i innych poszolomow. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek PiS to nie Polska 06.12.06, 09:50 Swoi to Polacy. Prawo jest dla takich "swoich". Żadnej partyjce, chocby miała 30 % poparcia nie wolno prawa zawłaszczać. Po to jest TK, żeby na to nie pozwalać. Odpowiedz Link Zgłoś
langston zachod w sprawie holokaustu zachlystuje sie Grosse 05.12.06, 22:09 "zachod" w sprawie holokaustu zachlystuje sie Grossem oto jak wielki jest upadek intelektualny i zaklamanie tego "zachodu" Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: zachod w sprawie holokaustu zachlystuje sie G 05.12.06, 22:11 Przestępcza działalność Michalkiewicza ma być "przeciwwagą" dla Grossa? Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
langston przestepcza w ktorym miejscu??? 05.12.06, 22:16 To Gross jest przestepca i hosztaplerem...a gdziez to Michalkiewicz zlamal prawo? ...a Grossa podalem tu jako przyklad mizerii i zaklamania intelektualnego pewnych polakozerczych srodowisk na zachodzie Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce Poczytaj sobie jego teksty - to teksty wredne 05.12.06, 22:23 rodem ze Stuermera. Takie teksty akceptuje sie w tajnych isemkach neonazistów, ale nie na salonach Europy i Swiata. Taki układ. I tego nie zmienicie panowie moralizatorzy. Im bardziej bedziecie krzyczec, tym głosniej bedzie słychac tych, ktorzy mowią o "polish concentration camps". Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: Poczytaj sobie jego teksty - to teksty wredne 05.12.06, 22:32 Moze byscie tak wrocili do tematu? A poza tematem: > rodem ze Stuermera. Moglbys zestawic te teksty, zeby zobrazowac, bo ja MIchaliewicza czytam od paru lat i nigdzie nie wyczytalem nic o znamionach przestepczych. Takie teksty akceptuje sie w tajnych isemkach neonazistów, > ale nie na salonach Europy i Swiata. A co czytasz? Taki układ. I tego nie zmienicie panowie > moralizatorzy. Masz jakas obsesje nt. ukladu??? Im bardziej bedziecie krzyczec, tym głosniej bedzie słychac > tych, ktorzy mowią o "polish concentration camps". Co beda krzyczec? I co maja do tego klamstwa o 'polskich obozach...'? Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce sam jestes neonazistą, ktorego posty z reguły obra 05.12.06, 22:52 cają sie wokoł jednego tematu, wiec po co z tobą dyskutowac. Z reguły tak plwasz, że posty są zaraz kasowane. Zacznij myslec iwtedy zrozumiesz. A tak, powtarzasz te głupoty pisane prze tego obesesyjnego grafomana w Angorze. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: sam jestes neonazistą, ktorego posty z reguły 05.12.06, 23:49 Podaj jakiesprzyklady. Bo na razie to ja tutaj nikogo nie obrazilem, za to ty plujesz nienawiscia i pomowieniami jak pismak z Der Stuermer. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce przeciez twoje posty sa kasowane, wiec co mam poda 06.12.06, 00:53 wac? A porownanie ze Stuermerem to nienawisc? Ależ skąd moj mały, to fakty i nic po za tym. Fakty. Ale bede pamietac i jak mi sie dorwac jakis nieskasowany tekscik o twoim ulubionym temacie... zbiore i zacytuje. Umowa stoi. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: przeciez twoje posty sa kasowane, wiec co mam 06.12.06, 19:07 Gdyby netykieta byla przestrzegana to tez by ci pare tekstow wykasowali. M.in za nazwanie mnie neonazista bez ZADNYCH przeslanek, czy za nazwanie kogos, kto nie byl nigdy skazany zadnym wyrokiem PRZESTEPCA. Sorry, ale nie musisz nic szukac bo nie znajdziesz. A czemu mnie wykasowali? Bo wkleilem teks z Najwyzszego Czasu podajac zrodlo i autora z pytaniem co sie dalej stalo? czy sa jakies konsekwencje? Czy NCz jest w spisie czasopism zakazanych? Skasowano tez moje pytania dlaczego moje posty zostaly skasowane. A ty mnie za to nazywasz neonazista. Dajesz tylko swiadectwo o sobie. EOT. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Tak, bede kazde nazywał neonazistą, kto pisze tak 06.12.06, 21:08 jak ten grafoman michalkiwicz, a takze tych, ktorzy po nim to powtarzają i rozgłaszają. Nie jestem w stanie kolezko znalezc tego forum, z wyjątkowo chamskimi postami gosciami pt "mułła komar". Sam nie byłem w stanie uwierzyc, ze ktos takie swinstwa moze pisac. Wiec pamietaj kolo - teraz nie jestem w stanie zacytowac tych łajdactw. Ale napiszesz nastepnym razem - dostaniesz wirtualnie po łapach. I nie strasz mnie sądem, poniewaz jestes smieszny. Ty mozesz bluzdac, a jak ktos odpowie ci tą samą monetą - to straszysz sądem. Jak delikatny. A moze dbałbys tez o innych, co? Moj milaczku? A moje posty są wycinane też, poniewaz kiedys za czasów młodego hitleryzmu nikt ie krzyczał. Ja nie zamierzam milczec! Jak ci sie to nie podoba - po prostu tu nie przyłaz. Z pewnoscią bez was wszechpolakow byłoby tu spokojnie i normalniej. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Co sie wtryniasz jak nie z toba rozmawiam 06.12.06, 22:24 Chyba ze uzywasz kilu nickow. Nie dziwilbym sie. Ty chlopie jestes oszolomem i juz nie raz ci o tym pisalem. I nie bede z toba dyskutowal wiec po raz kolejny ci pisze - daruj sobie, teraz podejrzewam ze ty i gdzies czyli wewpolsce to te same osoby. Nie mam w zwyczaju rozmawiac z psycholami ziejacymi obelgami i nienawiscia do wszystkiego co inne. Nie mozez znalesc moich tekstow? ale wiesz ze tam sa? Ile ty masz latek? Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Powiedz mi w ktorych kregach inteligenckich 05.12.06, 23:51 Dak sie dyskutuje? Nie ma argumentow to sie kazdego nazwie neonazita. Masz szczescie ze forum jest anonimowe bo bym cie za to do sadu podal. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce kregi inteligenckie - moj drogi nie dodawaj sobie 06.12.06, 00:55 waloru. I jeszcze sądem straszysz, no wiesz! Chyba kpisz! Tobie wolno pluc, a reszcie nie. Bo co? Na pralnie nie masz? Zmien styl! Odpowiedz Link Zgłoś
langston oczywiscie ze czytalem 05.12.06, 23:16 Nie ma prownania z tym co wypisuje sie na Polske. ...a to ze media naleza w duzej mierze do polakozercow to i plugawe anty- polskie klamstwa czesto sie tam pojawiaja Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce przydzielam Ci nagrode imienia Kazimierza Kąkola 06.12.06, 12:16 idziesz w jego ślady!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 michalkiewicz-antysemicki grafoman 05.12.06, 23:03 Nie wiadomo co w przypadku Michalkiewicza bardziej zalosne - jego prymitywny antysemityzm czy calkowity brak talentu. Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 Re: a mozesz podac jakies przyklady tego "antysem 05.12.06, 23:25 zajrzyj sobie do tych jego glupkowatych wypocin w dzienniku maryja czy jak tam sie ta szmata nazywa. polecam artykul o knujacych "judajczykach". Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: a mozesz podac jakies przyklady tego "antysem 06.12.06, 17:16 malleus1111 napisał: > zajrzyj sobie do tych jego glupkowatych wypocin w dzienniku maryja czy jak tam > sie ta szmata nazywa. polecam artykul o knujacych "judajczykach". a zajrzałem, i jako żywo nic z antysemityzmu nie zobaczyłem. Judejczyków "wymyśliła" jak najbardziej osoba żydowskiego pochodzenia :0 "przedsieborstwo Holokaust" równiez, czyli sam widzisz, że sa uczciwe osoby narodowości żydowskiej i jest ich całkiem sporo... Co do reszty: jeśli przez "antysemityzm" rozumiesz wytykanie szwindli prowadzonych przez _niektóre_ organizacje żydowskie czy świństwa i zbrodnie czynione przez niektórych Żydów i domaganie sie ścigania i napiętnowania takich zachowań - to sorry, ale zrozumienia chyba nigdy nie znajdziemy... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce bo co, uwazsz ze Gross kłamie? to kiepski powod, 05.12.06, 22:20 aby go negowac. Ale sprawcy sie cieszą!!!! A rewizjonisci czują sie super. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar [...] 05.12.06, 21:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Czy ktos wie co sie dalej stalo?? 05.12.06, 22:34 Nie mam dostepu do Najwyzszego Czasu i nie wiem jakie sa konsekwencje tego artykulu. Art. o Safjanie nie jest dostepny on line. www.nczas.com/?a=show_article&id=3430 Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 pisteligent ziemkiewicz cdn 05.12.06, 23:21 Przed ziemkiewiczem tzw. "michnikowszczyzne" rozpoznawali esbecy za gomulki, gierka i jaruzelskiego. Ma swietnych poprzednikow w tym donioslym dziele. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: pisteligent ziemkiewicz cdn 05.12.06, 23:52 To chyba troche nie na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
malleus1111 Re: pisteligent ziemkiewicz cdn 05.12.06, 23:54 nie, to odpowiedz na czyjes wyznania milosne do tego pana na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś