tles01 07.12.06, 11:24 dowiemy sie jak "malutki" jest Leper... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
almagus Re: Acek Kujski Samookazanie zrobił LPR PiSiORka 07.12.06, 11:36 Odnowa moralna IV RyPałki! Załapał Acuś przezwisko żydziorka. Nie miał papierka , ale miał pisiorka. Nie ekshibicjonista bez rozporka, ja polski faszysta pokażę Wam pisiorka. Służył on do mszy, nie służył w wehrmachcie, jest prosty i swojski jakby maszt na jachcie. Jest taki poręczny, popatrz schodzi skórka, wszyscy tak mamy, aż po Marka Siurka. Oprócz jednego z układu pisiaka, on nie jest wszakiem, ale ma buraka! Tańczą na stole gołe dzieweczki. Nagie tyłeczki , krawat w paseczki. Państwowa kasa za parę flaszek. Patrzcie wodzowi już świergnął ptaszek! Lecz w katolicji dylemat taki, niech lepiej tańczą same chłopaki ! Oni też mają takie tyłeczki i wyglądają jak blondyneczki. Już Trwam wypuszcza Jewriejski maila, kręćcie, PiSiORki robią sieg haila! Bo solidarni my w męskim gronie, my się bawimy na Polski łonie! A ta zabawa jest wzorem cnoty. Wybiorą nas! Moherowe cioty! Szczęście, dostatek nawiedza wasze domy, trzy miliony, gdy dziurawimy kondomy! To wieszczę obłudnie za ojcem Rydykiem, dla wielu premierem, a łżakom fircykiem! (Wierzgejski – Jewrejski, może nazichłopak? Jakoś tak, a ich obsesją jest seksiszpak) Już wiem, który "kurdupel co stoi ciągle za Lepperem" zgwałcił sekretarkę. Sekretariat IV RyPałki jest dla mnie burdelem! Odpowiedz Link Zgłoś
krasnov Re: oględziny ciała wicepremiera Leppera - FUJ! 07.12.06, 11:51 Anatomopatolodzy to mają przerąbaną pracę… Nie dość, że robią sekcje - nieraz w strasznym stanie - zwłok, to jeszcze oględzać… fuj, nawet mi to przez usta przejść nie chce. Ble. __________ Ogród Jane Austen - nieco łagodniejszy świat. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Prostytutka zdecyduje o skladzie Rzadu?!!!!!!! 07.12.06, 14:06 Ulokujcie te sprawe i te pania w odpowiednim miejscu. Nawet jak posel, czy wicepremier korzystal z jej uslug, to i tak pozostaje to w sferze taniej sensacji. Wyborowa specjalizuje sie w sprawach brukowych. Odpowiedz Link Zgłoś
macpor Re: Prostytutka zdecyduje o skladzie Rzadu?!!!!!! 07.12.06, 15:36 Jak rozumiem "prostytutka" to standardowy członek klubu radnych sejmiku Samoobrony? www.lodzkie.pl/bip/podmiotowe/sejmik/radni/index2.html Rozumiem że dla partii takiej jak PiS głoszącej odnowę moralną i tradycyjne wartości rodzinne koalicjant z "prostytutkami" w szeregach jest niczym zdrożnym. Tak samo koalicjant, dla którego korzystanie z usług prostytutek to sprawa normalna i codzienna? Poszeklu, to właściwie na czym ma polegać ta odnowa moralna kraju? Na wywaleniu paru ludzi z posad, którym tak naprawdę nie można zarzucić nic więcej, poza przynależnością kiedyś do PZPR? Odpowiedz Link Zgłoś
czlon_pisu +++ liderzy Samoobrony i prostytutki. WSTYD. 07.12.06, 18:26 to liderzy Samoobrony zadaja sie z prostytutkamai ? WSTYD ! Odpowiedz Link Zgłoś
plmlp Mysle ze to sposób Jarka na wykończenie "kolegów", 07.12.06, 19:16 chyba jednak nie ma ochoty na wieczne paktowanie w sprawie posad dla rodzin tego stada. Najpierw LPR na wiecu hitlerowskim sprzed paru lat, teraz fujarki rolników... Odpowiedz Link Zgłoś
cimokio a kiedy Kurski pokaze napletek? 08.12.06, 11:42 obawiam sie ze to niemozliwe heheh Odpowiedz Link Zgłoś
bahama-paradise S_z_e_n_y_s_y_n_ z Piterą zapisali się na Ogląd :) 08.12.06, 15:46 . Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r O składzie rządu decyduje premier. Zresztą, 29.01.07, 14:41 co za różnica? Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 I co, Lepper musi teraz "okazac" dowody ? 07.12.06, 11:53 A czy prokuratura zaopatrzyla sie w lupe do szczegolowych ogledzin ? Odpowiedz Link Zgłoś
muppet_show Re: I co, Lepper musi teraz "okazac" dowody ? 07.12.06, 12:23 ciekawe czy przy oględzinach będą weterynarze - w końcu wieprze będą badać Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: Jak można tak narażać interes narodowy? 07.12.06, 11:43 > Jak można tak narażać interes narodowy? Faktycznie. Interes wicepremiera - interesem narodu. Szanować go trzeba. → → → → → → → → → → Odkryjmy Białoruś! odkryjmybialorus.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Andrzej Małomiękki 07.12.06, 13:50 anuszka_ha3.agh.edu.pl napisała: > > Jak można tak narażać interes narodowy? > > Faktycznie. Interes wicepremiera - interesem narodu. Szanować go trzeba. ************************************* No ale ten interes jest bardzo mały i stoi na wysokości zadania jedynie w 2 przypadkach na 8. Odpowiedz Link Zgłoś
the_rest Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 11:25 trochę to brzmi jakby facet już nie żył :) Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 11:42 Prokurator, sędzia i wykonawca wyroku w jednym. Nie ma jeszcze żadnych jasnych dowodów a ty już wyrokujesz. Nie lubię Lepperka ale spokojnie. A tytuł "molestowanie" chyba nie najlepiej oddaje to co robiła ta pani. Przyszła do pracy i dokładnie wiedziała w co się pakuje. Na tej zasadzie każda prostytutka na świecie jest molestowana... Odpowiedz Link Zgłoś
annakrystyna Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 11:47 Punkt widzenia faceta. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 11:59 Co ma to wspólnego z punktem widzenia faceta. Molestowanie polega chyba na zmuszaniu kogoś do seksu wbrew jego woli, szantażowanie itd. Tej kobiety nikt nie zmuszał. Koleżanka powiedziała jej, że jest robota za seks i ona sama przyszła do Łyżwińskiego (jeśli oczywiście mówi prawdę). Sama przyszła, wiedziała co daje i chciała za to kasę. Jak prostytutka. Czy kobieta, która widzi ogłoszenie i zgłasza się sama do agencji towarzyskiej jest później molestowana ? Wolne żarty. Niektóre kobiety pracują i klepią biedę inne wolą się puszczać za kasę i robić karierę "na skróty". Ich wybór - jednak mówienie, że była molestowane i są ofiarami jest śmieszna. Chciały zarobić "łatwą kasę" - to był ich wybór - większość kobiet tak nie wybiera. Kupowanie kobiet za państwowe pieniądze (jeśli oskarżenia są prawdziwe) jest oczywiście naganne, ale naganne jest również zachowanie tej kobiety. Dla mnie to zwykła prostytutka. Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:03 palestrina2005 napisał: > Niektóre kobiety pracują i klepią biedę inne wolą się puszczać za kasę Niestety, wszystko dzieki takim szowinistycznym swiniom, ktore caly czas uwazaja kobiety za dziure do wsadzania fiuta. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Do tanga trzeba dwojga 07.12.06, 12:07 Do tanga trzeba dwojga... tej kobiety nikt nie zgwałcił... poszła do roboty i dobrze wczesniej wiedziała co to za robota (koleżanka która nie zgodziła się na tą propozycję poinformowała ją o tym)... Wina leży po obu stronach... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Do tanga trzeba dwojga 07.12.06, 12:29 > Do tanga trzeba dwojga... tej kobiety nikt nie zgwałcił Zostaw kobiete w spokoju jak nie potrafisz nalezycie oceniec jej motywacji i nie znasz jej sytuacji. Skoncentruj sie raczej na tym panu, faktem jest (jak sie mu to odowodni), ze "rozdawal" posadki (rzadowe) za pewne uslugi. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Do tanga trzeba dwojga 07.12.06, 12:35 > Zostaw kobiete w spokoju jak nie potrafisz nalezycie oceniec jej motywacji i ni > e > znasz jej sytuacji. A niby dlaczego mam ją zostawić w spokoju? Poszła świadczyć usługi seksualne za kasę i dobrze wiedziała w co się pakuje. Niczym nie różni się od prostytutki więc jej żale są śmieszne. Poza tym nie pomyślałeś ile kobiet o lepszych kwalifikacja nie może znaleźć pracy bo inne mniej zdolne wybierają "drogę na skróty"... To kobiety, którym odmówiono pracy, bo nie godziły się na usługi seksualne, powinny być tu oskarżycielkami nie ta pani. Skoncentruj sie raczej na tym panu, faktem jest (jak sie mu > to odowodni), ze "rozdawal" posadki (rzadowe) za pewne uslugi. OK jeśli Pan rzeczywiście rozdawał państwowe pieniądze za seks powinien trfić do pierdla... Odpowiedz Link Zgłoś
mniammniam3 Re: Do tanga trzeba dwojga 07.12.06, 12:36 palestrina2005 napisał: > Do tanga trzeba dwojga... tej kobiety nikt nie zgwałcił... poszła do roboty i > dobrze wczesniej wiedziała co to za robota (koleżanka która nie zgodziła się na > Nie masz racji, to nie była robota w agencji towarzyskiej, ale w biurze poselskim, czyli instytucji utrzymywanej m.in. za pieniądze podatników, w której łamany był kodeks pracy nie mówiąc już o innych kodeksach. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Do tanga trzeba dwojga 07.12.06, 12:41 Dlatego naganne jest zachowanie tego co płacił ale równiez tej co brała publiczne pieniądze nie za kwalifikacje tylko za seks (pewnie wiele zdolniejszych od niej kobiet nie dostało tej posadki bo nie chciało śwaidczyć usług seksualnych - i to one powinny być oskarżycielkami)... Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_can Re: Do tanga trzeba dwojga 07.12.06, 19:55 Jak widac pewne subtelnosci sa ci calkowicie obce. Seks za obopolna zgoda jest wowczas, kiedy dwie strony mniej wiecej sobie w danym momencie rowne uznaja, ze przyjemnosc bedzie wzajemna. Czy jest czy nie jest - to juz inna sprawa, wazne jest partnerska umowa (doskonaly bilans zyskow i strat). Seks wymuszony jest wowczas, kiedy jedna ze stron jest przy wladzy i ta wladza posluguje sie jako argumentem. Tak jest rozumiane we wszystkich cywilizowanych spoleczenstwach - w Polsce pokutuja wzory szowinistyczne. Przykro mi. Prostytucja natomiast to jeszcze inna sprawa, to po prostu zawod, profesja. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Do tanga trzeba dwojga 07.12.06, 19:57 a niby skad Borat ma wiedziec? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:24 > Tej kobiety nikt nie zmuszał. Koleżanka powiedziała jej, że jest robota za seks Zasmucasz mnie ta twoja wypowiedzia, poza tym jest wiele roznorodnych form przymusu. Ty np. jestes zwolennikiem PISu z przymusu, co ty na to? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:39 Jakich form przymusu ??? kobieta widzi ogłoszenie agencji towarzyskiej i zgłasza się do pracy... gdzie tu przymus ???? Na tej zasadzie można też usprawiedliwić każdą kradzież i morderstwo - bo ktoś ma trudne warunki materialne i chce więcej kasy... Jak ta kobieta chciała być prostytutką - jej sprawa - ale robienie z niej "ofiary molestowania" jest śmieszne. Nie zmienia to oczywiście faktu naganności zachowania Łyżwińskiego (oczywiście jeśli zeznania tej Pani są prawdziwe - czego nie jestem pewien)... Można mówić o stręczycielstwie - czyli układzie alfons-prostytutka, ale na pewno nie o molestowaniu... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:46 > Jakich form przymusu ??? kobieta widzi ogłoszenie agencji towarzyskiej i > zgłasza się do pracy... gdzie tu przymus ???? Nie ma przymusu? A moze "uklad" zmusil ja do tego kroku? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:47 > Jak ta kobieta chciała być prostytutką - jej sprawa - ale robienie z > niej "ofiary molestowania" jest śmieszne. Nie zmienia to oczywiście faktu > naganności zachowania Łyżwińskiego Widzisz, taka jest twoja podwojna moralnosc. Kobieta jest prostytutka, prawie przestepca, a posel zachowuje sie tylko "nagannie", wiadomo, jest z koalicji. Napewno pisalbys inaczej gdyby byl z PO albo SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:56 Nie zmieniaj tego co napisałem - powiedziałem o stręczycielstwie i nazwałem gościa alfonsem - a za to w Polsce ląduje się w więzieniu. Prostytutka ma wg polskiego prawa lepiej więc nie mów że tą kobietę potraktowałem gorzej... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:00 > Nie zmieniaj tego co napisałem - powiedziałem o stręczycielstwie i nazwałem > gościa alfonsem - a za to w Polsce ląduje się w więzieniu. Nie zauwazylem kogo nazwales "alfonsem", ale moze przytoczysz jakis przypadek znanego "alfonsa" ktory za podobna sprawe kiedykolwiek wyladowal we wiezieniu? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:02 Stręczycielstwo jest karane w Polsce. A to ze do tej pory, za SLD, prawo nie działało to już inna sprawa... Mam nadzieję że PiS to zmieni ale na to trzeba trochę czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:05 PIS rzadzi juz od ponad roku i nie udalo sie zadnego streczyciela do paki wsadzic? Przeciez Polska az sie roi od tych typow;) Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:08 Bo w policji jeszcze dużo komuchów i mafii z której trzeba ją oczyścić... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:18 > Bo w policji jeszcze dużo komuchów i mafii z której trzeba ją oczyścić... A to tez mimo roku intensywnej "dzialalnosci"? Porzadny rzad przedstawilby spoleczenstwu "plan biznesowy" np. do konca 2006 nie bedzie zadnych "komuchow i mafii" w policji. Moze powiesz, ze taki "plan" istnieje, mam na mysli taki konkretny z "terminami"? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:26 No cóż trochę się spowolniło bo trzeba rządzić z głąbami z Samoobrony, co niestety jest smutną koniecznością. Ale moze niedługo będzie rozłam w PO, Tusk przejdzie sobie do SLD i sprawa będzie prostsza.... Odpowiedz Link Zgłoś
oblesnik Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:37 Prosimy o wiecej, palestrina2005. Im wiecej takich wypowiedzi, tym lepiej bedzie wiadomo, jaki jest poziom umyslowy i moralny PiS-u i jego zwolennikow. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:43 Co to ma do PiS. Jak potępiam zachowanie obu stron i śmieję się z tytułów GW. Można mówić o stręczycielstwie (uklad alfons-prostytutka) ale nie o molestowaniu... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:50 Ja zgadzam sie z poprzednikiem, uwazam, ze byloby lepiej dla ciebie, sam poczulbys sie lepiej wierz mi, gdybys nie zabieral glosu w tej sprawie. W kazdym razie nie w ten sposob. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:00 A niby dlaczego???? Nie podoba mi się zachowanie tej kobiety. Gdyby oskarzycielką była kobieta, która odmówiła i nie dostała pracy miałbym do niej szacunek. Jak już powiedziałem zachowanie Łyżwińskiego, jeśli zostanie udowodnione że to prawda, będzie naganne. Ale naganne jest także zachowanie tej kobiety. Nazwalbym tą parę (jeśli bedą dowody) alfons (będący zarazem klientem) i prostytutka. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:04 > A niby dlaczego???? Nie wiesz dlaczego? To po co mam tlumaczyc jak i tak nie zrozumiesz. Powtarzam jeszcze raz, jaka bylaby motywacja tej Anety nie zmienia nic w sprawie mozliwej winy posla. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:07 Zgadzam się z tobą. Dobrze że już zacząleś isać "możliwej winy" a nie "winy". Ale musisz się zgodzić że pisanie przez GW o tym czynie "molestowanie" to równiez nadużycie wybielające tą Panią. Powinni w tytule napisać "stręczycielstwo" lub "Alfons i prostytutka". Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:22 Ja tam uwazam, ze GW to niezla gazeta, po prostu nalezy umiec ja czytac. W szczegolnosci nie podniecam sie "naglowkami", ktore czesto sa wyrazem umiejetnosci albo nieudolnosci autora. Bild Zeitung jest niewatpliwie mistrzem w tej manipulacji, GHW ale takz einne polskie gazety probuja to czasem nasladowac. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:09 śmiesznie sie wijesz w zeznaniach, palestrina. pisz wiecej, pośmiejemy sie :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:15 A ty nic mądrzejszego już nie potrafisz napisać... Ja przynajmniej potrafię wytknąć GW brak logiki a Ty nie. Dlatego to ja jestem myślicielem a ty mięśniakiem... Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:22 daruj sobie, .... palestrina wytyka GW brak logiki... przeczytaj wszystkie swoje posty z bieżącego wątku.... zapłacz. no chyba że masz ego większe od zdrowego rozsądku. palestrina2005 napisał: > A ty nic mądrzejszego już nie potrafisz napisać... > Ja przynajmniej potrafię wytknąć GW brak logiki a Ty nie. > Dlatego to ja jestem myślicielem a ty mięśniakiem... Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:27 Moje posty są bardzo logiczne, ale niestety ich czytanie przekracza możliwości intelektualne niektórych forumowiczów... Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:35 dream on ;)))) palestrina2005 napisał: > Moje posty są bardzo logiczne, ale niestety ich czytanie przekracza możliwości > intelektualne niektórych forumowiczów... Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_can Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 20:15 Czy ci sie podoba czy nie podoba zachowanie tej kobiety jest kompletnie w tej sprawie bez znaczenia. Jest szukaniem tematu zastepczego. Co ma znaczenie to fakt (jesli zostanie udowodniony), ze wicepremier oraz kilku poslow (z tej samej partii) proponowalo prace za uslugi seksualne. Nie za inne walory, tylko po prostu za p....... Co jest rowniez wazne, to to - ze ty i podobni do ciebie zadnego problemu w tym nie widza. W sumie to nie wiem co jest gorsze - twoje oceny, czy dzialania tych kilku zboczencow. Prawdopodobnie mozna to wrzucic do tego samego worka i potrzasnac, az g.... w koncu wyleci. Odpowiedz Link Zgłoś
wk013 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 08.12.06, 07:43 Odwal sie od tej kobiety! Jesli nie ona, byla by inna. To lyzwa rozdaje posady i tworzy zasady gry za pieniadze, ktore otrzymuje od spoleczenstwa z przeznaczeniem na cele uzyteczne dla kraju. To jest czysta defraudacja z demoralizacja, sytuacja jest jasna w kwestii moralnej. A jesli atakujesz ta kobiete, to niczym nie roznisz sie od tego szemranego / kryminalnego towarzystwa z samojebony. Dla zobrazowania, idziesz do sklepu, dajesz sprzedawcy pieniadze na telewizor, a on idzie na zaplecze przepic gotowke, z pusta butelka wdziera sie do czyjegos mieszkania, rabuje sprzet i wciska ci ten towar jako nowy, sklepowy. Dotarlo? Mam nadzieje, bo jak nie, to ci nic nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:00 Wszyscy, którzy głosowali na Leppera, Giertycha i Kaczyńskich, wiedzieli, w co pakują Polskę, siebie samych a zwłaszcza swoje dzieci. Jeśli nawet użyją argumentów typu "byliśmy głupkami", to wcale nie zmniejsza to ich winy. Durnie powinni kury macać a nie głosować. Odpowiedz Link Zgłoś
lilith.b Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 11:57 palestrina2005 napisał: > A tytuł "molestowanie" chyba nie najlepiej oddaje to co robiła ta pani. > Przyszła do pracy i dokładnie wiedziała w co się pakuje. Na tej zasadzie każda > prostytutka na świecie jest molestowana... Jak widać nie dokładanie sie orientujesz w tym co sie dzieje. Otóż istnieje zasadnicza różnica między prostytutką a Panią Anetą. Otóż prostytutka zarabia seksem na zycie, za to jej płacą. A Pani Aneta zarabia pracą na zycie. W biurze poselskim powiedziano jej będziesz znami spać - bedziesz miała pracę. Takiej propozycji pracodawca wystawiać NIE MOŻE. O zatrudnidniu pracownika powinny świadczyc jego kwalifikacje, a nie chęć do seksu z pracodawcą. I juz w tym momencie istnieją znamiona przestępstwa. Każda inna kobieta byłaby postawiona przed wyborem: łóżko i praca albo spadaj (a mężczyzny na to stanowisko nikt tez nie chciałby zatrudnić). I taka sytuacja nie powinna w ogóle zaistnieć. Jest to też szowinistyczne naduzycie władzy pracodawcy. Dlatego jest to praca za seks a nie romans w pracy. -- TransmissionFM.com kliknij tutajżeby posłuchać Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:03 Ja nie wybiielam tych co składali propozycje ale chyba niedokładnie znasz tą histrię. Pani Aneta nie dostawała kasy za swoją pracę - praca to tylko przykrywka. Nie było tak ze najpierw pracowała a potem dostała propozycję. Nie było tak że niczego nieświadoma zgłosiła się na rozmowę kwalifikacyjną. Koleżanka powiedziała jej że w Samoobronie dają posadki za seks. Pani Anecie spodobała się ta propozycja i poszła na rozmowę wiedząc dokładnie jak ta praca będzie wyglądała. Dla mnie nie różni się to niczym od kobiety która idzie do agencji towarzyskiej, bo zobaczyła ogłoszenie w gazecie. Wiedziała dokładnie na co się decyduje. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 I jesli takowa propozycja byla.... 07.12.06, 12:07 To prokurator ma pelne rece roboty - o czym ciagle raczysz zapominac.... To sie nazywa streczycielstwo i jest scigane. Jesli streczycielstwem zajmuje sie na dodatek posel, a byc moze jeszcze wicepremier rzadu, to mamy skandal wprost gigantyczny. A jesli do tego dodac, ze streczycielstwo odbywalo sie za pieniadze podatnikow, to mamy do czynienia z defraudacja. To akurat Lyzwinskiemu bardzo bliski proceder - vide faktury za paliwo do nieistniejacego samochodu.... Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: I jesli takowa propozycja byla.... 07.12.06, 12:11 Oczywiście... jeśli to prawda .. i ta kobieta mówi prawdę to tak, zgadzam się. Tylko jeszcze trzeba udowodnić że nie są to bajeczki - a będzie prosto - sa testy DNA (a ona mówiła o dziecku)... Wszyscy jeszcze zapominają o jednym... Pierwszą osobą naganiającą Panią Anetę, proponująca jej pracę była jej koleżanka. Ona także powinna być oskarżona o stręczycielstwo... Jak równe prawo to dla wszystkich... Odpowiedz Link Zgłoś
r306 :) 07.12.06, 12:19 > Tylko jeszcze trzeba udowodnić że nie są to bajeczki - a będzie prosto - sa > testy DNA (a ona mówiła o dziecku)... Testy juz w piatek... Jesli nie zagina w klinice, albo nie zaginie sam Lyzwinski ;) > Pierwszą osobą naganiającą Panią Anetę, proponująca jej pracę była jej > koleżanka. Ona także powinna być oskarżona o stręczycielstwo... Oczywiscie. Gdzies napisalem, ze nie? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: I jesli takowa propozycja byla.... 07.12.06, 12:37 > Pierwszą osobą naganiającą Panią Anetę, proponująca jej pracę była jej > koleżanka. Ona także powinna być oskarżona o stręczycielstwo... Szukasz usprawiedliwien gdzie sie tylko da. Powtarzam, nie zmienia to nic, absolutnie nic, w sprawie domniemanej winy tego posla. Jkaby ktos chcial kolezance przyczepic streczycielstwo, to sprawe i tak umorza, chocby z tego wzgledu, ze streczyciel raczej bierze pieniadze za swoja "dzialalnosc". Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: I jesli takowa propozycja byla.... 07.12.06, 12:44 Może dostała wynagrodzenie w innej posadce za "naganianie"... nie wiadomo... bezinteresownie raczej tego nie robiła... oczywiście jeśli to wszystko prawda... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: I jesli takowa propozycja byla.... 07.12.06, 12:48 Jak by na to nie patrzeć, pani Aneta doskonale nadaje się na świadka koronnego - skruszonego współwinnego. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: I jesli takowa propozycja byla.... 07.12.06, 12:52 Myslisz, ze bedzie potem pod "ochrona";) Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 To określenie nawet mi się podoba... 07.12.06, 13:05 To określenie mi się nawet podoba. Chociaż raczej nie mówiłbym o skruszeniu ale o chęci zarobienia w momencie jak skończyła się kasa z prostytucji... moze napisze ona jakąś książkę (albo ktoś jej napisze) i zarobi niezłą kaskę ??? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:34 > Koleżanka powiedziała jej że w Samoobronie dają posadki za seks. Pani Anecie > spodobała się ta propozycja i poszła na rozmowę wiedząc dokładnie jak ta praca > będzie wyglądała. To popatrz na to z punktu widzenia prawa, o ktorym raczej malo masz pojecia. Niezaleznie co zrobila pani Aneta i jakie byly jej motywacje, nie usprawiedliwia to tego pana, nie jest tez zadna, ale to zadna, okolicznoscia lagodzaca. Z punktu widzenia prawa jego sprawa jest absolutnie oddzielna. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:47 A czy ja w jakimś poście usprawiedliwiam tego Pana (który jednak pamiętaj na razie jest tylko podejrzanym a nie winnym i mozemy tylko filozofować co jakby a nie wyrażac kategoryczne sądy) ???? Śmieszy mnie tylko tytuły w GW - bo jak już mówiłem nie ma mowy o molestowaniu, bo to jest stręczycielstwo. Tytuł molestowanie sztucznie wybiela ta Panią. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:54 > Tytuł molestowanie sztucznie wybiela ta Panią. Ty chcesz z tej pani koniecznie zrobic przestepce, bo przeciez przestepce sie "wybiela". Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:14 Moim zdaniem w pewnym sensie jest przestępcą. Prostytucja nie jest karana w Polsce, ale już przekupstwo tak. Zaskarżyć mogłyby ją inne kandydatki na tą posadę ktore nie zostały przyjęte bo nie zgodziły się na seksualne propozycje. Mogły mieć lepsze kwalifikacje ale przegrały walkę o stanowisko z powodu "dodatkowych korzyści" ("seksualnej łapówki") które oferowała Pani Aneta. A więc te kobiety mogłyby oskarżyć zarówno Panią Anetę jak i Łyżwińskiego (jeśli to prawda). Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:26 A prawo tutaj funkcjonuje tak, ze udowodnienie pani Anecie wreczenia takiej "lapowki" albo razcej udopwodnienie, ze to byla lapowka) jest bardzo, bardzo trudne, natomiast udowodnienie przyjecia takowej "lapowki" przez posla stosunkowo latwe. Moze wiesz dlaczego tak jest? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:29 Raczej jest odwrotnie - Pani Aneta już się sama przyznała. Pan poseł nie... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:30 Pani Aneta nie przyznala sie do wreczenia lapowki. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 13:52 Opisała co robiła to wystarczy. Poseł powiedział koleżance Pani Anety że poszukuje kobiety do pracy za seks (inaczej żąda łapóki seksualnej od kobiety ktora chce dostać pracę). Koleżanka powiedziała Pani Anecie o tej propozycji i Pani Aneta zaakceptowała propozycję. Następnie doszło do spotkania gdzie Pani Aneta wręczyła "seksualną łapówkę". Poszkodowane kobiety (te które nie dostały jej posady) mają teraz prawo oskarżać i Pana Posła i Panią Anetę... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 14:06 > Poszkodowane kobiety (te które nie dostały jej posady) mają teraz prawo > oskarżać i Pana Posła i Panią Anetę... Skad wiesz, ze takowe istnieja? Oskarzac o co? No chyba na podstawie prawa pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 14:14 ...dyskryminacja, nieuczciwa konkurencja, wręczenie łapówki itd. Nie jestem prawnikiem, ale myślę że są możliwości. A poza tym wręczanie łapówki też jest niezgodne z prawem tak samo jak przyjmowanie. A więc można powiedzieć, że oboje popełnili przestępstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 14:24 > A poza tym wręczanie łapówki też jest niezgodne z prawem tak samo jak > przyjmowanie. Myslisz, ze pani Aneta pojdzie do wiezienia? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 14:46 Jeśli kłamie powinna iść do więzienia... Jesli mówi prawdę - wyrok w zawieszeniu za wręczanie łapówki... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 14:49 > Jeśli kłamie powinna iść do więzienia... To znaczy jak zlapie sie np. jakiegos naszego polityka na klamstwie to musi isc do wiezienia? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 15:04 To oświadczenie Pani Anety to poważne oskarżenie mogące spowodować wsadzenie do więzienia wielu znanych osób. Do tego doszłoby kłamstwo przed prokuraturą, publiczne szkalowanie w mediach itd. Jeśli kłamie powinna iść siedzieć... Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Co masz na mysli ? 07.12.06, 11:58 palestrina2005 napisał: > Przyszła do pracy i dokładnie wiedziała w co się pakuje. Na tej zasadzie > każda prostytutka na świecie jest molestowana... Sugerujesz, ze ta pani szla do pracy w burdelu ? No, ja w zasadzie sie zgadzam, ale prokurator nie przyjmie chyba takiego tlumaczenia :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Co masz na mysli ? 07.12.06, 12:13 koleżanka powiedziała jej - jest praca za seks. Ona poszła na rozmowę do SO (oczywiście opieram się na jej zeznaniach które nie wiadomo czy są prawdziwe) wiedząc już że ta posada wiąże się z sypianiem z członkami SO. Więc dla mnie niczym nie różni się od panienki która zgłasza się z ogłoszenia do pracy w agencji towarzyskiej... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Co masz na mysli ? 07.12.06, 12:49 A czyż rząd Kaczyńskiego i jego agendy nie jest burdelem? Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:47 palestrina2005 napisał: > Prokurator, sędzia i wykonawca wyroku w jednym. > Nie ma jeszcze żadnych jasnych dowodów a ty już wyrokujesz. > Nie lubię Lepperka ale spokojnie. > A tytuł "molestowanie" chyba nie najlepiej oddaje to co robiła ta pani. > Przyszła do pracy i dokładnie wiedziała w co się pakuje. Na tej zasadzie każda > prostytutka na świecie jest molestowana... Przyjacielu, jest istotna różnica między pracą w biurze poselskim a burdelem. Obrażasz wszystkie kobiety które się "wpakowały" w pracę w biurach poselskich. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Czyżbyś był inkwizytorem 07.12.06, 12:57 > Prokurator, sędzia i wykonawca wyroku w jednym. Poczucia humoru nie masz za grosz, wyrazilem swoje zdanie, raczej ironicznie, czego nei zrozumiales. Odpowiedz Link Zgłoś
nienautyzm Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 11:25 ciekawe, kiedy fakt opublikuje fotki z dżonem leppera ---- www.nienautyzm.com :::::::100 % FREE SILICONE FREE ZONE!!!::::::: Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 20:02 na trzy godziny przed oględzinami. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 11:26 owszem,ale tylko w kąpielówkach, takie zdjęcia byly nie raz publikowane Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Wymiar pójdzie w świat :-) 07.12.06, 11:31 moze pobije brata Borata??? Odpowiedz Link Zgłoś
util Oględziny Andrew to dopiero molestowanie!!! 07.12.06, 11:37 A tak w ogóle: czy jest jakiś szczegół zeznan Anety K. o których prokurator nie zechciał powiadomić jeszcze Leppera i Łyżwińskiego? Może protokół z przesłuchania jeszcze w sieci upubliczni?! No dalej, język lata jak łopata!!! Odpowiedz Link Zgłoś
keithley Re: Oględziny Andrew to dopiero molestowanie!!! 07.12.06, 12:39 util: > Ze względów higienicznych odpowiedzi wszelkim > talesom, palestrinom i junkierom udzielane nie będą. :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Ale obciach :o) 07.12.06, 11:59 Na miejscu Leppera bym sie przyznal bez ogledzin ale bedzie smiech Odpowiedz Link Zgłoś
m_16 Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 11:27 No to byłoby dobre? Prokuratura będzie oceniać czy "maluszek" pana premiera jest tak mały jak to wynika z zeznań Anety K. :)) Ok, to durne co napisałem, ale jak się czyta takie newsy, to nie wiadmo już czy śmiać się czy płakać. Czysty surrealizm. Odpowiedz Link Zgłoś
benia_b Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 11:29 Nasza afera rozporkowa, taka jacy politycy. Nie wystarczy dobry garnitur, koszula i zegarek (Zenith), aby być kimś lepszym, niż się było przez całe wcześniejsze życie. Można tylko współczuć kobietom. Molestowanie podwładnych w urzędach i firmach to niestety codzienność. Odpowiedz Link Zgłoś
rehab22 Zamiast oględzin ciała Leppera proponuję 07.12.06, 11:34 test DNA. Istnieje prawdopodobieństwo, że Lepper może być ojcem córeczki pani Krawczyk. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy czy b 07.12.06, 11:35 A wiec polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy czy na basenie bo tam go jakas kolejna "nie chcaca zarabiac jako sprzataczka" podpatrzy ze ma np. pieprzyk na udzie czy blizne na brzuchu i od razu poleci do wybiorczej ze napastowal wykorzystywal, a jakis kolejny redaktorzyna napisze znowu podobne brednie, na ktore dzis swietna riposte dala "Rzeczpospolita": Nie wierzcie mężczyznom Kto odpowiada za oburzające praktyki seksualne w Samoobronie? Dotąd wydawać by się mogło, że poseł Łyżwiński i kilku innych równie jak on wyrafinowanych dżentelmenów z tego ugrupowania. Okazuje się jednak, że winnych należy szukać zupełnie gdzie indziej. "Żyjemy w kulturze zdominowanej przez mężczyzn. Od wieków kobieta traktowana w niej jest jako obiekt, który ma zaspokajać ich seksualne potrzeby" - przekonuje w komentarzu Seweryn Blumsztajn ("Gazeta Wyborcza" z 6 grudnia). Co zatem, zdaniem publicysty, powinno stąd wynikać? Należy zmienić obowiązujące zasady. "W sporach o seksualne wykorzystywanie kobieta jest w świecie cywilizowanym traktowana jako strona słabsza i wiarygodniejsza, ma specjalne prawa" - tłumaczy i dodaje: "Nie ma równości stron procesowych". Faktem jest, że kobiety z reguły są słabsze fizycznie. Faktem jest też i to, że najczęściej to one padają ofiarą gwałtu i przemocy. Ale czy z tego wynika, że zawsze mówią prawdę? Na Zachodzie od pewnego czasu raz po raz pojawiają się pomysły zmiany pojęcia prawdy. Jedni daliby do niej wyłączne prawo Żydom - jako ofiarom Holokaustu, inni - dzieciom, słabszym od dorosłych. Blumsztajn chciałby je dać wszystkim kobietom. To miłe. Słowo kobiety, nawet kłamliwej, miałoby wtedy większą wartość niż słowo mężczyzny, nawet gdyby był niewinny. Tylko czy na pewno można wierzyć mężczyźnie, nawet jeśli jest komentatorem "Gazety Wyborczej"? Beata Zubowicz www.rzeczpospolita.pl/dodatki/druga_strona_061207/druga_strona_a_6.html Odpowiedz Link Zgłoś
sfw Re: bla blabla bla bla 07.12.06, 12:01 Uwielbiam Twoje narodowo-ludowo-patriotyczne posty :D Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Re: Polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy 07.12.06, 12:16 junkier napisał: > A wiec polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy czy na basenie bo tam go > jakas kolejna "nie chcaca zarabiac jako sprzataczka" podpatrzy ze ma np... >...> wtedy większą wartość niż słowo mężczyzny, nawet gdyby był niewinny. Tylko czy > na pewno można wierzyć mężczyźnie, nawet jeśli jest komentatorem "Gazety > Wyborczej"? > Beata Zubowicz dodać tu można wypowiedź Magdaleny Środy wczoraj w TVN24. na stwierdzenie co na to gdyby okazało się że sytuacja była by podobna do tej jaka spotkała Cimoszewicza (czyli stek kłamstw Anety K.) pani Środa odpowiada: -a to i tak nie ma znaczenia. to i tak sa prawdziwe fakty... żenada. osoba wykształcona powinna czekać na rozwój śledztwa. za to woli zachowywać się wbrew logice. ja tu nie bronię Leppera i jego paczki. mam cicha nadzieję ,że prokuratura wszystko udowodni i wreszcie Kaczki nie będą musieli im podawać ręki... i jeszcze tylko tego Giertycha za frak... pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy 07.12.06, 12:31 >>ja tu nie bronię Leppera i jego paczki. mam cicha nadzieję ,że prokuratura wszystko udowodni i wreszcie Kaczki nie będą musieli im podawać ręki... i jeszcze tylko tego Giertycha za frak... > pozdrawiam. Taaak. Mam rozumiec ze brakujace glosy w sejmie jakos zorganizujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy 07.12.06, 14:08 > A wiec polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy czy na basenie ... W Polsce chodza i tak po katolicku, w majtkach. W Niemczceh jest inaczej, ale i tak jakos rzadko slychac o takich "masowych" oskarzeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Polityk nie bedzie mogl pojawic sie na plazy 07.12.06, 14:09 Poza tym wiekszosc tych panow ma takie brzuchy, ze nawet nago i na plazy malo szczegolow bedzie widac;) Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Czy GW zna definicję słowa "molestowanie" ?????? 07.12.06, 11:36 Bo chyba nie ma mowy o molestowaniu, jeśli kobieta dostaje od koleżanki propozycję "praca za seks" i dobrowolnie zgłasza się do takiej pracy. Na tej zasadzie musielibyśmy powiedzieć że wszystkie prostytutki na świecie są molestowane i nie ważne że robią to dobrowolnie i dostają za to kasę... Bo czym różni się zachownie Pani Anety od zachowania prostytutki ???? Odpowiedz Link Zgłoś
lejbakogelmogel Sprawdźcie, czy jest obrzezany, przede wszystkim. 07.12.06, 11:37 Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 lejbakogelmogel.. ty już po obrzezaniu ? 07.12.06, 11:59 tylko nie mów żeś katolik ! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 palestrina2005.. właśnie nas molestujesz !!! 07.12.06, 11:58 po co czytasz GW ?... skoro uważasz,że pisze nieprawde,to idż do siebie...masz Rydzyka i jego media!... Nie molestuj nas swoimi idiotycznymi wypocinami.. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: palestrina2005.. właśnie nas molestujesz !!! 07.12.06, 12:04 Widzę że lubisz rozszerzać definicje różnych słów ponad miarę aby dowieść swoich wątpliwych racji. Jak nie umiesz merytorycznie odeprzeć moich argumentów, albo zgadzasz się z nimi ale boisz się potwierdzić piszesz nie na temat... Odpowiedz Link Zgłoś
oblesnik Re: Czy GW zna definicję słowa "molestowanie" ??? 07.12.06, 12:43 Jeszcze, palestrina, jeszcze, napisz cos jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Czy GW zna definicję słowa "molestowanie" ??? 07.12.06, 13:23 Tak, tak czytaj, czytaj i poszerzaj swoje horyzony myślowe... Czytanie moich postów to dla Ciebie jedyna szansa na jakiś rozwój intelektualny... Odpowiedz Link Zgłoś
w.cimoszenko To Lepper nie żyje ????? 07.12.06, 11:38 Kiedy to się stało ? Nie czytałem ostatnio wiadomości, więc ta nagła informacja mnie zaszokowala. Dlaczego chcą oglądać jego ciało ? Czy został zamordowany i konieczna jest sekcja zwłok ? A może zabili go ludzie ze spec służb jak Litwinienkę ? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: To Lepper nie żyje ????? 07.12.06, 11:42 Jesteś zbytnim optymistą. Chociaż, tak właśnie postępuje się ze zużytymi agentami. Nie oglądałeś "Ekstradycji"? Procedura sądowa przewiduje oględziny ciała osób żywych jako dowodu w sprawie. YouTube nie śpi. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 11:46 W pierwszej chwili można było uwierzyć w te brednie. Ale teraz coraz bardziej jest to jajeczne. Dlaczego kobieta szukająca pracy zdecydowała się akurat na sex z szefami Samoobrony? Czy tacy kolesie, nieustannie śledzeni przez media ryzykowaliby tego rodzaju aferę, skoro mogą , mówiąc językiem politycznie poprawnych europejczyków, "gwałcić prostytutki"? Odpowiedz Link Zgłoś
chumazik Szykuje się niezły zarobek dla chirurga plastyczn- 07.12.06, 11:46 ego. Odpowiedz Link Zgłoś
tarura Będą oględziny ciała? Dopiero jesli sie okaze 07.12.06, 11:52 ze Lyzwinski jest tym ojcem tego dziecka wczesniej nie powinien sie zgodzic Odpowiedz Link Zgłoś
basia corpus delicti 07.12.06, 11:53 mozna jeszcze przeprowadzic dowod poprzez okazanie. Zrobic zdjecia kilku panom [to jest zdjecia corpus delicti tylko] i niech Aneta Krawczyk rozpoznaje, jezeli takie okazanie nie przyniesie jednoznacznych efektow [bo jak twierdzi Aneta K, ciemno bylo i nie zdazyla sie przyjrzec], mozna zorganizowac zmodyfikowana organoleptyczna wizje lokalna. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 0___R___G___A___N**SB**D___0___N_ __0___S___I 07.12.06, 11:53 Będziemy oglądać organ! Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Niezupelnie. 07.12.06, 11:55 My nie bedziemy nic ogladac. A juz sie biedna Jolka nastawila na publiczne ogledziny. No, nic z tego. Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Wpierw go chyba wykąpią ? 07.12.06, 11:55 współczuje oglądajacym te truchło ! Odpowiedz Link Zgłoś
mt7 Re: nareszcie się przyznałeś JOLKAŚ 07.12.06, 12:12 jola_z_dywit6 napisała: 0___R___G___A___N**SB**D___0___N_ __0___S___I: Będziemy oglądać organ! Odpowiedz Link Zgłoś
at_work Nierząd, czyli koniec rządu 07.12.06, 13:54 A Samoobrona do obory. _ Taka wasza maść Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: 0___R___G___A___N**SB**D___0___N_ __0___S___I 07.12.06, 14:41 Jolka, a ty go juz ogladalas? Odpowiedz Link Zgłoś
mc.baren wypnij się, to może wódz cię puknie 07.12.06, 15:07 jola_z_dywit6 napisała: > Będziemy oglądać organ! Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Kiedy Kaczmarek przestanie sie kompromitowac??? 07.12.06, 11:54 Papla jezorem na prawo i lewo i ujawnia zeznania swiadka. Skandaliczne zachowanie prukuratora moze byc pozniej punktem wyjscia do zagmatwania calej sprawy w procesie sadowym! W zaleznosci od obrotu sprawy, moze to byc wykorzystane zarowno przez strone reprezentujaca oskarzenie jak i obrone!!! Ziobro, kurde, ale Ty masz porzadki w tym swoim resorcie, tfuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Kiedy Kaczmarek przestanie sie kompromitowac? 07.12.06, 13:53 r306 napisał: > Papla jezorem na prawo i lewo i ujawnia zeznania swiadka. Skandaliczne > zachowanie prukuratora moze byc pozniej punktem wyjscia do zagmatwania calej > sprawy w procesie sadowym! **************************************** Kaczmarek jest jedynie dyspozycyjnym prokuratorem. Nie oczekuj więc niczego specjalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Należy powołać komisyję śledczą! 07.12.06, 11:58 Pana marszałka , wicepremiera i przewodniczącego partii wezwać przed oblicze i okazać co trzeba. Komisyja powinna być wyposażona w odpowiednije przyrządy np. mikroskop, patyk do podnoszenia tego i owego oraz latarenkę co by naświecić do dupy bo i może tam jakowes znaki będą. Pan szanowny posł Łyżwiński może byc przebadany papierkiem lakmusowym. Niezaszkodzi. Gdyby wezwani nie chcieli w pełni współpracować z Komisyją - wiadomo z zeznań świadka któren odpowiednije "klejnoty" czy raczej "narzędzia molestowania" miał na widoku w odległości rzęs tudzież bliżej ,że przed komisyją moga się one okazywać mniejszymi. W takim przypadku powinien być zastosowan odpowiednij pobudzacz.Z tego też faktu wynika ,że w komisyji ani w jej pobliżu nie powinna zasiadać Pani poseł Hojarska która zeznała była ,że wspomiani podejrzani obaczonymi narządami jej nie molestowali czymże przyznała sie do braków jakowyś. Zawiedzonom była przy tem niezmiernie. Naw ten z TVN-u pomimo sugestyi narządów nie wyciągnoł czem wykazał swą całkowitą nieprzydatnośc w partii Samoobrona. pozdrawyjam. Odpowiedz Link Zgłoś
evident Panie Kaczyński, czy ma Pan odrobinę 07.12.06, 12:01 przyzwoitości ?. Jak Pan może tworzyć koalicję z ludzmi pokroju Lepper, Giertych i inni. Jak ci ludzie mogą być wicepremierami rządu !. Wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka.paz Będą oględziny ciała wicepremiera Leppera? 07.12.06, 12:02 Kolejny błąd w redagowaniu treści...Jak można być oskarżonym o molestowanie PRZEZ kogoś ?...:) Odpowiedz Link Zgłoś
przemyslaw.rokicki powiedzcie mi tylko po jakiego h. ?? 07.12.06, 13:38 skoro to nie dowodzi ani faktu molestowania ani faktu korupcji a jedynie tego ze dwoje doroslych ludzi odbylo stosunek, co zabronione nie jest a zaprzeczeniee Leppera jest zrozumiale nawet jezeli jest to prawda (ma zone i dzieci) Sowiecki Agent www.ZbigniewZiobro.ORG kłamie na temat obrony koniecznej ! i liczby rozbojów po wprowadzeniu kodeksu karnego z 1997 roku ! Odpowiedz Link Zgłoś
freelancer_1 Dopiero teraz? A przed nominacją nie "przejrzeli"? 07.12.06, 12:02 Minister Ziobro osobiście zajrzy? Czy rękami kolejnej spec-komisji? Odpowiedz Link Zgłoś
cammelia musza sie spieszyc bo... 07.12.06, 12:09 Lepper moze zrobic operacje plastyczna fiuta i dowod rzeczowy zniknie jak ta ksiazka wpisow... Odpowiedz Link Zgłoś