jabolowy_kacyk 07.01.07, 15:52 Oczywiście: wszystkiemu winni są żydzi, masoni i ten upiorny Jerzy Owsiak;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rejtann Lepiej późno niż wcale - Benedykt zapobiegł rozłam 07.01.07, 15:53 Lepiej późno niż wcale - Benedykt zapobiegł rozłamowi Kościoła w Polsce... Odpowiedz Link Zgłoś
borow4 JK rozpoczal wojne z kosciolem 08.01.07, 05:21 nikt od tysiecy lat takiej wojny nie wygral Ciekawe na czym bedzie polegalo ukaszenie skorpuiona Odpowiedz Link Zgłoś
rejtann Gazeta Polska nazwana przez Gazetę Wyborczą "szmat 07.01.07, 15:58 I oczywiście Gazeta Polska nazwana przez Gazetę Wyborczą "szmatą", bo ośmieliła się szkalować czcigodnego Arcybiskupa. Odpowiedz Link Zgłoś
borow4 dlaczego GW obeszla sie tak lagodnie z GP? 08.01.07, 06:30 przeciez to agenci FSB - i co chwila na zyczenie Moskwy beda rozpoczynac kolejna burde Odpowiedz Link Zgłoś
charybdis Rewolucja moherowych beretów. 07.01.07, 15:59 Wydarzenia w warszawskiej katedrze na tle odwołanego ingresu (okrzyki, brawa, skandowanie haseł) potwierdzają, że polski katolicyzm jest w istocie płytkim wyznaniem wiary, opartym nie na chrześcijańskim miłosierdziu i miłości, lecz nienawiści. Taki jest smutny plon wytrwałej działalności Ojdyra, Radia Maryja, Ks. Prałata i innych. Odpowiedz Link Zgłoś
airwalk77 Oczekuje stanowiska RM 07.01.07, 16:25 pewnie powie sam O. Rydzyk ze ten "Pan" Papiez to szwab, Nazista itp. Biedny Papiez, bo bedzie musial teraz wysluchiwac glupich polaczkow. Potem oczywiscie bedzie mowil Rydzyk ze to wina masonow, zydow i innych anty-polskich sil rodem piekla. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: Rewolucja moherowych beretów. 07.01.07, 19:33 lecz jeśli my, katolicy wyjdziemy z tego wzmocnieni - czy przyznasz że mylisz się w ocenie? Odpowiedz Link Zgłoś
manes3 Re: Rewolucja moherowych beretów. 07.01.07, 20:15 Normalny polski katolik wzmocni sie jedynie gorzala, nožem lub siekiera - a potem pójdzie do katabasa i wyspowiada sie. - Taka Polska katolicka moralność Odpowiedz Link Zgłoś
szefsztabuwyborczego Watykan dość opornie choć jednak nie za późno 07.01.07, 16:00 przyznał się przed samym sobą i całym światem, że oprócz na prawdę wielkich ludzi ma w swych szeregach także i karłów. Postawa księdza prymasa jest tu bardzo czytelna. Gdy Wojtyła odchodził z tego świata, miał pilny wyjazd do Ameryki Płd., teraz całą winą obarczył głupie media, głupi IPN i jeszce głupszych rodaków. Niech żyje Radio Maryja, oj. rydzyk, Giertych, Lepper i Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: Watykan dość opornie choć jednak nie za późno 07.01.07, 19:35 i bardzo dobrze! że był Glamp wtedy poza granicami. Wtedy mieliśmy ostatniego z wielkich. Macharskiego. dziś to tylko Rada Starców w Trwaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
rejtann J.Ratzinger i STASI 07.01.07, 16:01 Czy Grey szpiegował J.Ratzingera? STASI przez 15 lat szpiegowało kardynała Josepha Ratzingera, obecnego papieża Benedykta XVI, jako jednego z największych niemieckich przeciwników komunizmu - donosi niedzielny Bild. Między 1974 a 1989 STASI inwigilowała Ratzingera - wynika z dokumentów oparacyjnych agentów wschodnioniemieckich służą bezpieczeństwa. Obecny papież Benedykt XVI zgodził się na ujawnienie wszystkich dokumentów dotyczących go a znajdujących się w archiwach STASI. Wynika z nich między innymi, że fiaskiem zakończyły się usiłowania znalezienia w przeszłości hierarchy czegokolwiek, czym można byłoby go szantażować. Dokładnie opisane zostały też kolejne wizyty Ratzingera we Wschodnich Niemczech. Przynajmniej ośmiu agentów brało udział w śledzeniu Ratzingera. Obecnie znane są personalia dwóch z nich. Odpowiedz Link Zgłoś
borow4 masz zle informacje : to Ratzinger przychodzil do 08.01.07, 11:16 STASI rok w rok na imieniny Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Tekst oświadczenia rzecznika Watykanu 07.01.07, 16:18 pod wieloma aspektami wydaje się być dziwnym przymierzem: między ówczesnymi oprawcami i innymi przeciwnikami Kościoła, a także zemstą tych, którzy niegdyś go prześladowali, a zostali zwyciężeni wiarą i pragnieniem wolności narodu polskiego. ************************************** To przymierze akurat doskonale się wpisuje w klimat Tworkistanu, zwanego IV RP. IV RP budują ludzie ze środowisk bliskich ideowo PRL-owi. Dotychczas owa bliskość wyrażała się w zatrudnianiu komunistycznych aparatczyków w rządzie i w szczególnej, gomułkowskiej retoryce. Sprawa "Delegata" i Wielgusa wskazuje na to, że to nie przypadek. Odpowiedz Link Zgłoś
vincent02 Re: Tekst oświadczenia rzecznika Watykanu 07.01.07, 16:37 A wszystko pod czujnym okiem TKM! Ale dno!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Tekst oświadczenia rzecznika Watykanu 07.01.07, 17:35 Trochę tak - "po wałęsowemu": jestem za, a nawet przeciw. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Rzeczywiscie "Prawda nas wyzwoli" 07.01.07, 17:40 Rzeczywiscie "Prawda nas wyzwoli". Kosciol postawil na Prawde i to mu sie chwali. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod tylko swinie nie zmieniaja pogladow, 07.01.07, 18:46 i co niektorzy UB-ecy :) Odpowiedz Link Zgłoś
perski_dziadzio "Prawda was wyzwoli" - mówi Chrystus. 07.01.07, 20:27 Dziwne to oświadczenie. Wielgus się przyznał. Przyznał stanowczo za późno. Naraził autorytet Kościoła na szwank. A w oświadczeniu czytamy, że to nie on jest winny skandalu, lecz ci, którzy ujawnili PRAWDĘ!!! Kłamstwo jest cacy, a prawda be? Dziwnie Watykan pojmuje naukę Chrystusa. Odpowiedz Link Zgłoś
wysokiktos jedno istotne zdanie 08.01.07, 03:02 pokazujace prawde widziana oczami Odpowiedz Link Zgłoś
wysokiktos c.d. 08.01.07, 03:06 widzana oczami ludzi troszczacych sie o prawdziwe wartosci jak prawda i sprawiedliwosc: "obecna fala ataków na Kościół katolicki w Polsce, bardziej niż szczerym poszukiwaniem przejrzystości i prawdy, pod wieloma aspektami wydaje się być dziwnym przymierzem: między ówczesnymi oprawcami i innymi przeciwnikami Kościoła, a także zemstą tych, którzy niegdyś go prześladowali, a zostali zwyciężeni wiarą i pragnieniem wolności narodu polskiego." Proste, klarowne i prawdziwe. Powtarzam, sa to opinie ludzi SPOZA naszego kraju, a wiec obiektywne! Na tle tych slow, to co widzi sie i czyta w polskich mediach jest ANTYPOLSKIE! Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal A zawsze mi się zdawało, że jesteś za PiS-em 08.01.07, 06:08 zmieniłeś opcję? Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Nie mówię na wiatr 08.01.07, 06:11 bo najbardziej sprawę Wielgusa rozdmuchiwały media propisowskie z Newsweekiem na czele, nie mówiąc o Gazecie Polskiej Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Nie mówię na wiatr 08.01.07, 06:57 Kaczory: prezydentem,premierem i...Prymasem! brrrrawoo! Niech zyje demokracja! Odpowiedz Link Zgłoś