Dodaj do ulubionych

Tekst oświadczenia rzecznika Watykanu

07.01.07, 15:52
Oczywiście: wszystkiemu winni są żydzi, masoni i ten upiorny Jerzy Owsiak;)
Obserwuj wątek
    • rejtann Lepiej późno niż wcale - Benedykt zapobiegł rozłam 07.01.07, 15:53
      Lepiej późno niż wcale - Benedykt zapobiegł rozłamowi Kościoła w Polsce...
      • borow4 JK rozpoczal wojne z kosciolem 08.01.07, 05:21
        nikt od tysiecy lat takiej wojny nie wygral
        Ciekawe na czym bedzie polegalo ukaszenie skorpuiona
    • rejtann Gazeta Polska nazwana przez Gazetę Wyborczą "szmat 07.01.07, 15:58
      I oczywiście Gazeta Polska nazwana przez Gazetę Wyborczą "szmatą", bo ośmieliła
      się szkalować czcigodnego Arcybiskupa.
      • borow4 dlaczego GW obeszla sie tak lagodnie z GP? 08.01.07, 06:30
        przeciez to agenci FSB - i co chwila na zyczenie Moskwy beda rozpoczynac
        kolejna burde
    • charybdis Rewolucja moherowych beretów. 07.01.07, 15:59
      Wydarzenia w warszawskiej katedrze na tle odwołanego ingresu (okrzyki, brawa,
      skandowanie haseł) potwierdzają, że polski katolicyzm jest w istocie płytkim
      wyznaniem wiary, opartym nie na chrześcijańskim miłosierdziu i miłości, lecz
      nienawiści.
      Taki jest smutny plon wytrwałej działalności Ojdyra, Radia Maryja, Ks. Prałata i
      innych.
      • airwalk77 Oczekuje stanowiska RM 07.01.07, 16:25
        pewnie powie sam O. Rydzyk ze ten "Pan" Papiez to szwab, Nazista itp. Biedny
        Papiez, bo bedzie musial teraz wysluchiwac glupich polaczkow. Potem oczywiscie
        bedzie mowil Rydzyk ze to wina masonow, zydow i innych anty-polskich sil rodem
        piekla.
      • olias Re: Rewolucja moherowych beretów. 07.01.07, 19:33
        lecz jeśli my, katolicy wyjdziemy z tego wzmocnieni - czy przyznasz że mylisz
        się w ocenie?
        • manes3 Re: Rewolucja moherowych beretów. 07.01.07, 20:15
          Normalny polski katolik wzmocni sie jedynie gorzala, nožem lub siekiera - a
          potem pójdzie do katabasa i wyspowiada sie. - Taka Polska katolicka moralność
    • szefsztabuwyborczego Watykan dość opornie choć jednak nie za późno 07.01.07, 16:00
      przyznał się przed samym sobą i całym światem, że oprócz na prawdę wielkich
      ludzi ma w swych szeregach także i karłów. Postawa księdza prymasa jest tu
      bardzo czytelna. Gdy Wojtyła odchodził z tego świata, miał pilny wyjazd do
      Ameryki Płd., teraz całą winą obarczył głupie media, głupi IPN i jeszce
      głupszych rodaków. Niech żyje Radio Maryja, oj. rydzyk, Giertych, Lepper i
      Kaczyński.
      • olias Re: Watykan dość opornie choć jednak nie za późno 07.01.07, 19:35
        i bardzo dobrze! że był Glamp wtedy poza granicami. Wtedy mieliśmy ostatniego z
        wielkich. Macharskiego. dziś to tylko Rada Starców w Trwaniu.
    • rejtann J.Ratzinger i STASI 07.01.07, 16:01
      Czy Grey szpiegował J.Ratzingera?
      STASI przez 15 lat szpiegowało kardynała Josepha Ratzingera, obecnego papieża
      Benedykta XVI, jako jednego z największych niemieckich przeciwników komunizmu -
      donosi niedzielny Bild.

      Między 1974 a 1989 STASI inwigilowała Ratzingera - wynika z dokumentów
      oparacyjnych agentów wschodnioniemieckich służą bezpieczeństwa. Obecny papież
      Benedykt XVI zgodził się na ujawnienie wszystkich dokumentów dotyczących go a
      znajdujących się w archiwach STASI.

      Wynika z nich między innymi, że fiaskiem zakończyły się usiłowania znalezienia
      w przeszłości hierarchy czegokolwiek, czym można byłoby go szantażować.
      Dokładnie opisane zostały też kolejne wizyty Ratzingera we Wschodnich Niemczech.

      Przynajmniej ośmiu agentów brało udział w śledzeniu Ratzingera. Obecnie znane
      są personalia dwóch z nich.

      • borow4 masz zle informacje : to Ratzinger przychodzil do 08.01.07, 11:16
        STASI rok w rok na imieniny
    • maruda.r Tekst oświadczenia rzecznika Watykanu 07.01.07, 16:18

      pod wieloma aspektami wydaje się być dziwnym przymierzem: między ówczesnymi
      oprawcami i innymi przeciwnikami Kościoła, a także zemstą tych, którzy niegdyś
      go prześladowali, a zostali zwyciężeni wiarą i pragnieniem wolności narodu
      polskiego.

      **************************************

      To przymierze akurat doskonale się wpisuje w klimat Tworkistanu, zwanego IV RP.
      IV RP budują ludzie ze środowisk bliskich ideowo PRL-owi. Dotychczas owa
      bliskość wyrażała się w zatrudnianiu komunistycznych aparatczyków w rządzie i w
      szczególnej, gomułkowskiej retoryce. Sprawa "Delegata" i Wielgusa wskazuje na
      to, że to nie przypadek.

      • vincent02 Re: Tekst oświadczenia rzecznika Watykanu 07.01.07, 16:37
        A wszystko pod czujnym okiem TKM!
        Ale dno!!!!!!!!!!!!!!
        • koloratura1 Re: Tekst oświadczenia rzecznika Watykanu 07.01.07, 17:35
          Trochę tak - "po wałęsowemu": jestem za, a nawet przeciw.
    • pies_na_lewizne Rzeczywiscie "Prawda nas wyzwoli" 07.01.07, 17:40
      Rzeczywiscie "Prawda nas wyzwoli".

      Kosciol postawil na Prawde i to mu sie chwali.
    • abhaod tylko swinie nie zmieniaja pogladow, 07.01.07, 18:46
      i co niektorzy UB-ecy :)
    • krzych.korab Może wystarczyło być uczciwym katolikiem. 07.01.07, 19:18
    • perski_dziadzio "Prawda was wyzwoli" - mówi Chrystus. 07.01.07, 20:27
      Dziwne to oświadczenie. Wielgus się przyznał. Przyznał stanowczo za późno.
      Naraził autorytet Kościoła na szwank. A w oświadczeniu czytamy, że to nie on
      jest winny skandalu, lecz ci, którzy ujawnili PRAWDĘ!!! Kłamstwo jest cacy, a
      prawda be? Dziwnie Watykan pojmuje naukę Chrystusa.
    • wysokiktos jedno istotne zdanie 08.01.07, 03:02
      pokazujace prawde widziana oczami
      • wysokiktos c.d. 08.01.07, 03:06
        widzana oczami ludzi troszczacych sie o prawdziwe wartosci jak prawda i
        sprawiedliwosc: "obecna fala ataków na Kościół katolicki w Polsce, bardziej niż
        szczerym poszukiwaniem przejrzystości i prawdy, pod wieloma aspektami wydaje się
        być dziwnym przymierzem: między ówczesnymi oprawcami i innymi przeciwnikami
        Kościoła, a także zemstą tych, którzy niegdyś go prześladowali, a zostali
        zwyciężeni wiarą i pragnieniem wolności narodu polskiego."
        Proste, klarowne i prawdziwe. Powtarzam, sa to opinie ludzi SPOZA naszego kraju,
        a wiec obiektywne! Na tle tych slow, to co widzi sie i czyta w polskich mediach
        jest ANTYPOLSKIE!
        • pantanal A zawsze mi się zdawało, że jesteś za PiS-em 08.01.07, 06:08
          zmieniłeś opcję?
          • pantanal Nie mówię na wiatr 08.01.07, 06:11
            bo najbardziej sprawę Wielgusa rozdmuchiwały media propisowskie z Newsweekiem na
            czele, nie mówiąc o Gazecie Polskiej
            • blue911 Re: Nie mówię na wiatr 08.01.07, 06:57
              Kaczory: prezydentem,premierem i...Prymasem! brrrrawoo!
              Niech zyje demokracja!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka