Dodaj do ulubionych

Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia

    • brodeek A co z karą śmierci wieśniaku? 14.03.07, 08:15
      Skoro chcesz bronić życia od momentu zdjęcia spodni aż do naturalnej śmierci?
      Cos logika szwankuje.
    • mrowka505 Re: Te "niewielkie" pieniądze niech przeznaczą na 14.03.07, 08:19
      życia już narodzone. Kilkadziesiąt tysięcy zł wydać na ulotki zamiast pomóc
      dzieciom z biednych rodzin. To tylko bezduszni żądni władzy debile mogą mieć
      takie pomysły.
      • anka1 Re: Drukowanie za czyje pieniadze panie Wierzejski 14.03.07, 08:26
        za czyje pieniadze bedziecie drukowac te ulotki i plakaty ? za pieniadze
        podatnikow zapewne ? wiec ja sie na to nie zgadzam. podatnicy powinni pana i
        panu podobnych do prokuratury zaskarzyc za marnowanie ich pieniedzy.
        a na swoja debilna liste moze pan mnie wpisac. kobiety maja prawo wyboru, bo to
        one ponosza konsekwencje ciazy, porodu i trudu wychowania dzieci.
        jest pan faszysta panie Wierzejski. albo jeszcze czyms gorszym.
        • a.k.traper wystarczy by go nie wybrali do parlamentu, 14.03.07, 08:29
          a bedzie zmuszony zarabiać na rodzinę zmienia mu sie światopoglądy i to szybko,
          bo dzivk@ to nie zawód tylko charakter.
      • souljazz Re: Te "niewielkie" pieniądze niech przeznaczą na 14.03.07, 08:32

        Czy Gazeta nie moglaby przestac pisac o Wierzejskim. Co prawda smiechu jest co nie miara,
        ale szkoda papieru i pracy dziennikarzy.
    • uwolnic_cyce Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 08:27
      Jak zaczną drukować na plakatach poselskie nazwiska to nareszcie bedzie
      wiadomo, komu jeszcze zostały resztki oleju w głowie. Swoją drogą kto za to
      zapłaci?
      • geos Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 08:36
        Tak i nareszcie będzie wiadomo na kogo jeszcze można głosować!
        Swoją droga mnie też mogą dopisać.
        Bo uważam, że to jest sprawa sumienia i wolnego wyboru a nie nakazu. To jest
        kwestia uświadamiania i udostępniania środków antykoncepcyjnych. Przestańmy sie
        cofać wstecz a idźmy do przodu!
        Czy naprawdę trzeba czekać aż pokolenie "moherowych beretów" odejdzie i wtedy
        dopiero będzie można dobrze rządzić tym krajem?
        • pos3gacz Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 20:17
          geos napisała:

          > Tak i nareszcie będzie wiadomo na kogo jeszcze można głosować!
          > Swoją droga mnie też mogą dopisać.
          > Bo uważam, że to jest sprawa sumienia i wolnego wyboru a nie nakazu. To jest
          > kwestia uświadamiania i udostępniania środków antykoncepcyjnych. Przestańmy
          sie
          > cofać wstecz a idźmy do przodu!
          > Czy naprawdę trzeba czekać aż pokolenie "moherowych beretów" odejdzie i wtedy
          > dopiero będzie można dobrze rządzić tym krajem?
          >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,,
          Oj,chyba nie doczekasz się.Już zaczynają od przedszkola ogłupiać.A narybek
          Młodzieży Niepolskiej już nam wyrasta-=-ciagłość pokoleniowa oszołomów trwa.
    • kropka9991 Zero finezji... 14.03.07, 08:31
      W laickiej Francji wiele małżeństw decyduje się na trzecie!!! dziecko, bo
      zachęca do tego francuski system podatkowy.
      A w katolickiej Polsce poseł Ligii Polskich Rodzin proponuje zwiększyć przyrost
      naturalny... przymusem, posługując się aparatem represji.
      Zero finezji, panie (p)ośle...
    • akasha75 Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 08:32
      zróbcie tą listę chłopcy, zróbcie. Będzie przynajmniej wiadomo, kto zachował
      rozum i nie chodzi na waszym pasku:)
    • efka_2 ja tez jestem przeciw..!! 14.03.07, 08:33
      a co, ułatwię oszołomom zadanie - już nie będą musieli mnie ujawniać ;]
      no bo przeciez zgroza, żebym ceniła własne zycie, zdrowie i plany zyciowe wyżej
      niz dobro zarodka ;]
    • miroslaw.grabietz Wierzejski. Polityczny trup. 14.03.07, 08:33
      Malymi trupkami chce ozywic wlasne polityczne zycie. To sie nazywa kanibalizm.
      A tak przy okazji to Wierzejski powinien sie sprzymierzyc z Krasnalami i
      Gamoniami a poparcie by mu wzroslo o 100%. Problem w tym ze z tych Krasnali nie
      takie znow Gamonie:)
    • halfliner A cóż sensownego ten głupkowaty faszysta może 14.03.07, 08:38
      powiedzieć?
    • wwaradek Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 08:44
      Jak można się zapisać na listę LPR? Byłbym dumny gdybym został na niej umieszczony.
      • miroslaw.grabietz Wierzejski wcina na sniadanie nienarodzone plody.. 14.03.07, 08:47
        Wierzy ze ten temat ozywi jego zwiedla kariere polityczna. Jak sie nic nie umie
        i chce sie wygodnie zyc nie mozna sobie pozwolic na wywalenie z polityki.
        Zwiazanie sie z Krasnalami i Gamoniami by podnioslo mu notowania o 100%
        niestety te krasnale to nie takie znowu gamonie.
    • tepetoja chłopie! daj se spokój nie chcemy cie już słuchać 14.03.07, 08:46
      PiSiory! co jeszcze wymyślicie żeby zaistnieć? te wasze bójki w piaskownicy już
      sie znudziły
    • piwi77 Dlaczego ochroniarze życia walczą tylko z legalną 14.03.07, 08:50
      aborcją, całkowicie akceptując podziemie aborcyjne? Wspólnota interesów?
    • berkowaty drukujcie, drukujcie 14.03.07, 08:54
      bede wiedzial na kogo glosowac...
    • arahat1 patrzac na to wszytsko czy to prawda ze szpitale 14.03.07, 08:59
      psychiatryczne z podowdu trudnosci finansowych urlopuje pacjentow a nowych nie
      chca przyjmowac???
    • milseog Wierzejski,pocaluj mnie w dupe! 14.03.07, 08:59
      Wierzejski, jestes pajac i skonczony idiota!
    • zylioner Ogłoście kto w Warszawie głosował na Wierzejskiego 14.03.07, 09:12
      Ogłoście kto w Warszawie głosował na Wierzejskiego - lista będzie duuuużo krótsza
    • monster1972 a może znaczyć ich szkarłatną literą? co wojtuś? 14.03.07, 09:20
      wierzejski powinien zostać zamknięty w domu bez klamek

      ten koleś ma naprawdę nasrane pod czaszką i jest zwyczajnie niebezpieczny

      ciekawe, kiedy wprowadzą trójki parafialne, żeby sprawdzać, czy Polacy bzykają
      się w pozycji "po bożemu"

      wierzejski, cymbale, zajmuj się wszystkim, ale nie polityką i nie zyciem
      prywatnym ludzi!

      jak to mowił Zagłoba w Wołodyjowskim?

      "Do kruchty, nie do rady!"


      Polak-ateista


    • jarek9956 Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 09:20
      Świat to wszystko obserwuje i śmieje się z nas że tacy posłowie cofają nas do średnowiecza,to żałosne.
    • rohan49 Zdejmijcie tego glupka z mediów 14.03.07, 09:20
      "Gazeta" jest moją najbradziej wiarygodną prasą w Polsce, ale mam peośbę aby na swych łamach nie publikowała wypowiedzi a tym bardziej zdjęć idiotów z LPR, przede wszystkim Wierzejskiego i Giertycha - to zaśmieca i psuje smak dobrej gazety. Wierzejski to przypadek psychiatryczny, wystarczy popatrzeć na tę faszystowską, głupawą gębę...a swoją drogą to nigdy nie słyszałem nic mądrego z jego plugawych, jadowitych ust. Wierzejski ty przygłupie jak się dostać na tę Twoją listę? Bo ja nie popieram średniowiecznych, faszystkowskich, głupich wniosków oszołomów zacofanych z elpeerowskiego stadła. Wierzejski, a masz dużo pieniędzy, bo po zawieszeniu takich plakatów do końca życia nie wypłacisz się głupku osobom, które cię zaskarżą w ramach przestępstwa wobec ustawy o ochronie dóbr osobistych. Precz z LPR!
      • krwe Re: Zdejmijcie tego glupka z mediów 14.03.07, 09:32
        Popieram,dlaczego publikujesz Gazeto takich pacanów typu giertych czy
        wierzejski,skoro oni mają poparcie śladowe w naszym społeczeństwie.A to
        racja ,że te miliony plakatów to lpr opłaci ze swoich pieniędzy mam nqadzieję.
        • milseog niestety, czesciowo tez z naszych pieniedzy 14.03.07, 15:20
          zaplaca za te plakaty. partie wciaz dostaja przeciez dotacje z budzetu.
    • ateus77 Umieszczenie na takiej liście to powód do dumy 14.03.07, 09:21
      Umieszczenie na takiej liście to powód do dumy. Będą tam nazwiska ludzi, którzy
      nie przestraszyli się terroru maniaków religijnych i nazioli. Na ludzi z tych
      list będę głosował w przyszłych wyborach.
    • kato28 Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 09:28
      Szkoda że go nie usunięto zanim rozdarł mordę na świecie. O jednego głupka
      mniej by było.
    • urzendnik Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 09:30
      zabierzcie tego kretyna z prasy, sejmu, z polski, dlaczego on jeszcze
      uczstniczy w życiu publicznym. z resztą cały lpr czy młodzież wszechpolską
      wtącić do jakieś kopalni, niech przyczynia się dla społeczeństwa polskiego
    • pomysl.po.wypiciu ciekawe skad wezma kase na te plakaty i ulotki 14.03.07, 09:35
      pewnie ministerstwo edukacji zaplaci :/
    • loozerowicz Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 09:38
      Zbieram na psychiatrę oraz kaftan bezpieczeństwa dla posła Wierzejskiego.

      Bardzo proszę o dopisywanie się do tego posta policzę ilość głosów i wyjdzie
      kwota jaką należy wpłacić na wyznaczone konto.



      ;-)
    • jerzas Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 09:43
      Nie drukują, będzie wiadomo na kogo głosować :)
    • junkier Wierzejski znokautowal Onuyszkiewicza i Komorowski 14.03.07, 09:49
      Wierzejski znokautowal Onuyszkiewicza i Komorowskiego w ostatniej sobotniej
      audycji w Trojca, wykazal ze tym ludziom na ochronie zycia nienarodzonych
      dzieci zbytnio nie zalezy, ba, Onyszkiewicz to przeciez dzis funkcjonariusz
      LiDu, pokracznego tworu politycznego kierowanego przez aborterow z SLD.
      • jpii Wierzejski znokautowal w wyborach :)))) 14.03.07, 09:53
        Przypomnij sobie, ile ta endecka zakala dostala poparcia w ostatnich wyborach
        samorzadowych. To wlasnie jest miara aktualnego poparcia w spoleczenstwie dla
        endeckiego plugastwa :)))

        F.
        • miroslaw.grabietz Nastepna koalicja LPR i Krasnoludki i Gamonie 14.03.07, 09:59
          Poparcie wzrosloby o 100% dla LPR do 0.002% Ale obawiam sie ze z tych
          Krasnoludkow nie takie znowu Gamonie:)
        • junkier Wierzejski znokautowal Onyszkiewicza i Komorowskie 14.03.07, 10:03
          Czas Wierzejskiego jeszcze nadejdzie, a wybory w Warszawie powinny byc dla
          niego pewna lekcja, czy wyciagnei z niej wnioski to jego sprawa. To po pierwsze.

          Po drugie, endecka tradycja narodowej dumy i nieklaniania sie zadnym obcym
          elementom jest ze wszech miar chwalebna i potrzebna wlasnie dzis gdy rozne
          podstepne srodiwiska, ktorych zwiazek z polskoscia zaczyna sie i konczy na
          znajomosci jezyka, osmielaja sie wmawiac nam, Polakom jakies urojone winy i
          budowac jakis kompleks nizszosci, patrz niedawne artykuliki b. szefa TKons.
          • miroslaw.grabietz Zeby sie posmiac trzeba Cie tylko czytac... 14.03.07, 10:07
            Nie trzeba nawet komentowac.
            "...dzis gdy rozne
            podstepne srodiwiska, ktorych zwiazek z polskoscia zaczyna sie i konczy na
            znajomosci jezyka, osmielaja sie wmawiac nam, Polakom jakies urojone winy i
            budowac jakis kompleks nizszosci..."

            Jezuuuu! Ty tak na powaznie? Prozac nie dziala czy jak? Ile ty chlopie masz
            lat? 103? Najlepsze czasy przypadly na 1929? Ha ha ha
          • milseog Junkier,kiedy oglosisz, ze tylko sie zgrywasz 14.03.07, 15:23
            bo to wrecz psychiatrycznie niemozliwe, zeby byc az takim czubkiem!
          • jjjupiter Re: Wierzejski znokautowal Onyszkiewicza i Komoro 14.03.07, 15:46
            junkier napisał:

            > Czas Wierzejskiego jeszcze nadejdzie, a wybory w Warszawie powinny byc dla
            > niego pewna lekcja, czy wyciagnei z niej wnioski to jego sprawa. To po pierwsze
            > .
            > it d itd-czy wy nie widzicie ze Wiezejski zabral glos pod pseldonimem junker
            a moze......Wiezejski to TW junker..kto to moze wiedziec-jak patrze na niego to
            widze najwieksze ciapy w szkole podstawowej-pamietacie je?tacy sa zdolni do
            najwiekszych swinstw
          • gordon21 Junkier zmień forum na.... prawy.pl 15.03.07, 00:01
            Jaka endecka tradycja? I od kiedy to jesteśmy potęgą??..I co to za podstępne
            środowiska??... Porzuć na chwilę wirtualną rzeczywistość i zacznij żyć w
            prawdziwym świecie!!
          • pytajniak Junkier obcy element? 15.03.07, 00:17
            junkier napisał (po polsku):

            > Po drugie, endecka tradycja narodowej dumy i nieklaniania sie zadnym obcym
            > elementom jest ze wszech miar chwalebna i potrzebna wlasnie dzis gdy rozne
            > podstepne srodiwiska, ktorych zwiazek z polskoscia zaczyna sie i konczy na
            > znajomosci jezyka, osmielaja sie wmawiac nam, Polakom jakies urojone winy i
            > budowac jakis kompleks nizszosci, patrz niedawne artykuliki b. szefa TKons.

            Junkier, czy jesteś w stanie udowodnić, że jesteś Polakiem
            a nie jakimś obcym elementem?
            Na czym zaczyna się i na czym się kończy twój związek z
            polskością.
          • pos3gacz Junkier a gdzie masz mydło? 15.03.07, 01:42
            Odezwał się chłoptaś Wierzejskiego.
      • miroslaw.grabietz O Junkier! Fajnie! Bedzie sie z kogo posmiac 14.03.07, 09:58
        Lubie Twoj jezyk... " pokracznego tworu politycznego kierowanego przez
        aborterow z SLD" ha ha ha malpa z maszyna do pisania nie wymyslilaby takiego
        kwiatka
      • patthecat Może byś faszysto bułkę komuś kupił.... 14.03.07, 10:01
        I twój kochanek wierzejewski także? Liżecie sobie dupy, tysiące złotych na
        plemniki wydajecie, a dzieci na drzewach się wieszają...


        junkier napisał:

        > Wierzejski znokautowal Onuyszkiewicza i Komorowskiego w ostatniej sobotniej
        > audycji w Trojca, wykazal ze tym ludziom na ochronie zycia nienarodzonych
        > dzieci zbytnio nie zalezy, ba, Onyszkiewicz to przeciez dzis funkcjonariusz
        > LiDu, pokracznego tworu politycznego kierowanego przez aborterow z SLD.
      • beatrix16 Re:ty nie widzisz ,ze juz jestes wrak junkier? 14.03.07, 11:58

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka