brodeek A co z karą śmierci wieśniaku? 14.03.07, 08:15 Skoro chcesz bronić życia od momentu zdjęcia spodni aż do naturalnej śmierci? Cos logika szwankuje. Odpowiedz Link Zgłoś
mrowka505 Re: Te "niewielkie" pieniądze niech przeznaczą na 14.03.07, 08:19 życia już narodzone. Kilkadziesiąt tysięcy zł wydać na ulotki zamiast pomóc dzieciom z biednych rodzin. To tylko bezduszni żądni władzy debile mogą mieć takie pomysły. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Drukowanie za czyje pieniadze panie Wierzejski 14.03.07, 08:26 za czyje pieniadze bedziecie drukowac te ulotki i plakaty ? za pieniadze podatnikow zapewne ? wiec ja sie na to nie zgadzam. podatnicy powinni pana i panu podobnych do prokuratury zaskarzyc za marnowanie ich pieniedzy. a na swoja debilna liste moze pan mnie wpisac. kobiety maja prawo wyboru, bo to one ponosza konsekwencje ciazy, porodu i trudu wychowania dzieci. jest pan faszysta panie Wierzejski. albo jeszcze czyms gorszym. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper wystarczy by go nie wybrali do parlamentu, 14.03.07, 08:29 a bedzie zmuszony zarabiać na rodzinę zmienia mu sie światopoglądy i to szybko, bo dzivk@ to nie zawód tylko charakter. Odpowiedz Link Zgłoś
souljazz Re: Te "niewielkie" pieniądze niech przeznaczą na 14.03.07, 08:32 Czy Gazeta nie moglaby przestac pisac o Wierzejskim. Co prawda smiechu jest co nie miara, ale szkoda papieru i pracy dziennikarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
uwolnic_cyce Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 08:27 Jak zaczną drukować na plakatach poselskie nazwiska to nareszcie bedzie wiadomo, komu jeszcze zostały resztki oleju w głowie. Swoją drogą kto za to zapłaci? Odpowiedz Link Zgłoś
geos Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 08:36 Tak i nareszcie będzie wiadomo na kogo jeszcze można głosować! Swoją droga mnie też mogą dopisać. Bo uważam, że to jest sprawa sumienia i wolnego wyboru a nie nakazu. To jest kwestia uświadamiania i udostępniania środków antykoncepcyjnych. Przestańmy sie cofać wstecz a idźmy do przodu! Czy naprawdę trzeba czekać aż pokolenie "moherowych beretów" odejdzie i wtedy dopiero będzie można dobrze rządzić tym krajem? Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 20:17 geos napisała: > Tak i nareszcie będzie wiadomo na kogo jeszcze można głosować! > Swoją droga mnie też mogą dopisać. > Bo uważam, że to jest sprawa sumienia i wolnego wyboru a nie nakazu. To jest > kwestia uświadamiania i udostępniania środków antykoncepcyjnych. Przestańmy sie > cofać wstecz a idźmy do przodu! > Czy naprawdę trzeba czekać aż pokolenie "moherowych beretów" odejdzie i wtedy > dopiero będzie można dobrze rządzić tym krajem? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,, Oj,chyba nie doczekasz się.Już zaczynają od przedszkola ogłupiać.A narybek Młodzieży Niepolskiej już nam wyrasta-=-ciagłość pokoleniowa oszołomów trwa. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka9991 Zero finezji... 14.03.07, 08:31 W laickiej Francji wiele małżeństw decyduje się na trzecie!!! dziecko, bo zachęca do tego francuski system podatkowy. A w katolickiej Polsce poseł Ligii Polskich Rodzin proponuje zwiększyć przyrost naturalny... przymusem, posługując się aparatem represji. Zero finezji, panie (p)ośle... Odpowiedz Link Zgłoś
akasha75 Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 08:32 zróbcie tą listę chłopcy, zróbcie. Będzie przynajmniej wiadomo, kto zachował rozum i nie chodzi na waszym pasku:) Odpowiedz Link Zgłoś
efka_2 ja tez jestem przeciw..!! 14.03.07, 08:33 a co, ułatwię oszołomom zadanie - już nie będą musieli mnie ujawniać ;] no bo przeciez zgroza, żebym ceniła własne zycie, zdrowie i plany zyciowe wyżej niz dobro zarodka ;] Odpowiedz Link Zgłoś
miroslaw.grabietz Wierzejski. Polityczny trup. 14.03.07, 08:33 Malymi trupkami chce ozywic wlasne polityczne zycie. To sie nazywa kanibalizm. A tak przy okazji to Wierzejski powinien sie sprzymierzyc z Krasnalami i Gamoniami a poparcie by mu wzroslo o 100%. Problem w tym ze z tych Krasnali nie takie znow Gamonie:) Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner A cóż sensownego ten głupkowaty faszysta może 14.03.07, 08:38 powiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
wwaradek Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 08:44 Jak można się zapisać na listę LPR? Byłbym dumny gdybym został na niej umieszczony. Odpowiedz Link Zgłoś
miroslaw.grabietz Wierzejski wcina na sniadanie nienarodzone plody.. 14.03.07, 08:47 Wierzy ze ten temat ozywi jego zwiedla kariere polityczna. Jak sie nic nie umie i chce sie wygodnie zyc nie mozna sobie pozwolic na wywalenie z polityki. Zwiazanie sie z Krasnalami i Gamoniami by podnioslo mu notowania o 100% niestety te krasnale to nie takie znowu gamonie. Odpowiedz Link Zgłoś
tepetoja chłopie! daj se spokój nie chcemy cie już słuchać 14.03.07, 08:46 PiSiory! co jeszcze wymyślicie żeby zaistnieć? te wasze bójki w piaskownicy już sie znudziły Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77 Dlaczego ochroniarze życia walczą tylko z legalną 14.03.07, 08:50 aborcją, całkowicie akceptując podziemie aborcyjne? Wspólnota interesów? Odpowiedz Link Zgłoś
berkowaty drukujcie, drukujcie 14.03.07, 08:54 bede wiedzial na kogo glosowac... Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 patrzac na to wszytsko czy to prawda ze szpitale 14.03.07, 08:59 psychiatryczne z podowdu trudnosci finansowych urlopuje pacjentow a nowych nie chca przyjmowac??? Odpowiedz Link Zgłoś
milseog Wierzejski,pocaluj mnie w dupe! 14.03.07, 08:59 Wierzejski, jestes pajac i skonczony idiota! Odpowiedz Link Zgłoś
zylioner Ogłoście kto w Warszawie głosował na Wierzejskiego 14.03.07, 09:12 Ogłoście kto w Warszawie głosował na Wierzejskiego - lista będzie duuuużo krótsza Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a może znaczyć ich szkarłatną literą? co wojtuś? 14.03.07, 09:20 wierzejski powinien zostać zamknięty w domu bez klamek ten koleś ma naprawdę nasrane pod czaszką i jest zwyczajnie niebezpieczny ciekawe, kiedy wprowadzą trójki parafialne, żeby sprawdzać, czy Polacy bzykają się w pozycji "po bożemu" wierzejski, cymbale, zajmuj się wszystkim, ale nie polityką i nie zyciem prywatnym ludzi! jak to mowił Zagłoba w Wołodyjowskim? "Do kruchty, nie do rady!" Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
jarek9956 Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 09:20 Świat to wszystko obserwuje i śmieje się z nas że tacy posłowie cofają nas do średnowiecza,to żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
rohan49 Zdejmijcie tego glupka z mediów 14.03.07, 09:20 "Gazeta" jest moją najbradziej wiarygodną prasą w Polsce, ale mam peośbę aby na swych łamach nie publikowała wypowiedzi a tym bardziej zdjęć idiotów z LPR, przede wszystkim Wierzejskiego i Giertycha - to zaśmieca i psuje smak dobrej gazety. Wierzejski to przypadek psychiatryczny, wystarczy popatrzeć na tę faszystowską, głupawą gębę...a swoją drogą to nigdy nie słyszałem nic mądrego z jego plugawych, jadowitych ust. Wierzejski ty przygłupie jak się dostać na tę Twoją listę? Bo ja nie popieram średniowiecznych, faszystkowskich, głupich wniosków oszołomów zacofanych z elpeerowskiego stadła. Wierzejski, a masz dużo pieniędzy, bo po zawieszeniu takich plakatów do końca życia nie wypłacisz się głupku osobom, które cię zaskarżą w ramach przestępstwa wobec ustawy o ochronie dóbr osobistych. Precz z LPR! Odpowiedz Link Zgłoś
krwe Re: Zdejmijcie tego glupka z mediów 14.03.07, 09:32 Popieram,dlaczego publikujesz Gazeto takich pacanów typu giertych czy wierzejski,skoro oni mają poparcie śladowe w naszym społeczeństwie.A to racja ,że te miliony plakatów to lpr opłaci ze swoich pieniędzy mam nqadzieję. Odpowiedz Link Zgłoś
milseog niestety, czesciowo tez z naszych pieniedzy 14.03.07, 15:20 zaplaca za te plakaty. partie wciaz dostaja przeciez dotacje z budzetu. Odpowiedz Link Zgłoś
ateus77 Umieszczenie na takiej liście to powód do dumy 14.03.07, 09:21 Umieszczenie na takiej liście to powód do dumy. Będą tam nazwiska ludzi, którzy nie przestraszyli się terroru maniaków religijnych i nazioli. Na ludzi z tych list będę głosował w przyszłych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
kato28 Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 09:28 Szkoda że go nie usunięto zanim rozdarł mordę na świecie. O jednego głupka mniej by było. Odpowiedz Link Zgłoś
urzendnik Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 09:30 zabierzcie tego kretyna z prasy, sejmu, z polski, dlaczego on jeszcze uczstniczy w życiu publicznym. z resztą cały lpr czy młodzież wszechpolską wtącić do jakieś kopalni, niech przyczynia się dla społeczeństwa polskiego Odpowiedz Link Zgłoś
pomysl.po.wypiciu ciekawe skad wezma kase na te plakaty i ulotki 14.03.07, 09:35 pewnie ministerstwo edukacji zaplaci :/ Odpowiedz Link Zgłoś
loozerowicz Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony życia 14.03.07, 09:38 Zbieram na psychiatrę oraz kaftan bezpieczeństwa dla posła Wierzejskiego. Bardzo proszę o dopisywanie się do tego posta policzę ilość głosów i wyjdzie kwota jaką należy wpłacić na wyznaczone konto. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzas Re: Wierzejski:Ogłosimy, kto nie chciał ochrony ż 14.03.07, 09:43 Nie drukują, będzie wiadomo na kogo głosować :) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Wierzejski znokautowal Onuyszkiewicza i Komorowski 14.03.07, 09:49 Wierzejski znokautowal Onuyszkiewicza i Komorowskiego w ostatniej sobotniej audycji w Trojca, wykazal ze tym ludziom na ochronie zycia nienarodzonych dzieci zbytnio nie zalezy, ba, Onyszkiewicz to przeciez dzis funkcjonariusz LiDu, pokracznego tworu politycznego kierowanego przez aborterow z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
jpii Wierzejski znokautowal w wyborach :)))) 14.03.07, 09:53 Przypomnij sobie, ile ta endecka zakala dostala poparcia w ostatnich wyborach samorzadowych. To wlasnie jest miara aktualnego poparcia w spoleczenstwie dla endeckiego plugastwa :))) F. Odpowiedz Link Zgłoś
miroslaw.grabietz Nastepna koalicja LPR i Krasnoludki i Gamonie 14.03.07, 09:59 Poparcie wzrosloby o 100% dla LPR do 0.002% Ale obawiam sie ze z tych Krasnoludkow nie takie znowu Gamonie:) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Wierzejski znokautowal Onyszkiewicza i Komorowskie 14.03.07, 10:03 Czas Wierzejskiego jeszcze nadejdzie, a wybory w Warszawie powinny byc dla niego pewna lekcja, czy wyciagnei z niej wnioski to jego sprawa. To po pierwsze. Po drugie, endecka tradycja narodowej dumy i nieklaniania sie zadnym obcym elementom jest ze wszech miar chwalebna i potrzebna wlasnie dzis gdy rozne podstepne srodiwiska, ktorych zwiazek z polskoscia zaczyna sie i konczy na znajomosci jezyka, osmielaja sie wmawiac nam, Polakom jakies urojone winy i budowac jakis kompleks nizszosci, patrz niedawne artykuliki b. szefa TKons. Odpowiedz Link Zgłoś
miroslaw.grabietz Zeby sie posmiac trzeba Cie tylko czytac... 14.03.07, 10:07 Nie trzeba nawet komentowac. "...dzis gdy rozne podstepne srodiwiska, ktorych zwiazek z polskoscia zaczyna sie i konczy na znajomosci jezyka, osmielaja sie wmawiac nam, Polakom jakies urojone winy i budowac jakis kompleks nizszosci..." Jezuuuu! Ty tak na powaznie? Prozac nie dziala czy jak? Ile ty chlopie masz lat? 103? Najlepsze czasy przypadly na 1929? Ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
milseog Junkier,kiedy oglosisz, ze tylko sie zgrywasz 14.03.07, 15:23 bo to wrecz psychiatrycznie niemozliwe, zeby byc az takim czubkiem! Odpowiedz Link Zgłoś
jjjupiter Re: Wierzejski znokautowal Onyszkiewicza i Komoro 14.03.07, 15:46 junkier napisał: > Czas Wierzejskiego jeszcze nadejdzie, a wybory w Warszawie powinny byc dla > niego pewna lekcja, czy wyciagnei z niej wnioski to jego sprawa. To po pierwsze > . > it d itd-czy wy nie widzicie ze Wiezejski zabral glos pod pseldonimem junker a moze......Wiezejski to TW junker..kto to moze wiedziec-jak patrze na niego to widze najwieksze ciapy w szkole podstawowej-pamietacie je?tacy sa zdolni do najwiekszych swinstw Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Junkier zmień forum na.... prawy.pl 15.03.07, 00:01 Jaka endecka tradycja? I od kiedy to jesteśmy potęgą??..I co to za podstępne środowiska??... Porzuć na chwilę wirtualną rzeczywistość i zacznij żyć w prawdziwym świecie!! Odpowiedz Link Zgłoś
pytajniak Junkier obcy element? 15.03.07, 00:17 junkier napisał (po polsku): > Po drugie, endecka tradycja narodowej dumy i nieklaniania sie zadnym obcym > elementom jest ze wszech miar chwalebna i potrzebna wlasnie dzis gdy rozne > podstepne srodiwiska, ktorych zwiazek z polskoscia zaczyna sie i konczy na > znajomosci jezyka, osmielaja sie wmawiac nam, Polakom jakies urojone winy i > budowac jakis kompleks nizszosci, patrz niedawne artykuliki b. szefa TKons. Junkier, czy jesteś w stanie udowodnić, że jesteś Polakiem a nie jakimś obcym elementem? Na czym zaczyna się i na czym się kończy twój związek z polskością. Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Junkier a gdzie masz mydło? 15.03.07, 01:42 Odezwał się chłoptaś Wierzejskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
miroslaw.grabietz O Junkier! Fajnie! Bedzie sie z kogo posmiac 14.03.07, 09:58 Lubie Twoj jezyk... " pokracznego tworu politycznego kierowanego przez aborterow z SLD" ha ha ha malpa z maszyna do pisania nie wymyslilaby takiego kwiatka Odpowiedz Link Zgłoś
patthecat Może byś faszysto bułkę komuś kupił.... 14.03.07, 10:01 I twój kochanek wierzejewski także? Liżecie sobie dupy, tysiące złotych na plemniki wydajecie, a dzieci na drzewach się wieszają... junkier napisał: > Wierzejski znokautowal Onuyszkiewicza i Komorowskiego w ostatniej sobotniej > audycji w Trojca, wykazal ze tym ludziom na ochronie zycia nienarodzonych > dzieci zbytnio nie zalezy, ba, Onyszkiewicz to przeciez dzis funkcjonariusz > LiDu, pokracznego tworu politycznego kierowanego przez aborterow z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś