wyszydzacz Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 13:21 No to Wielce Szanowny Panie Tomaszu Gorski zacznie Pan, te niechybnie sluszna ze wszech miar kampanie, od niejakiego Rydzyka, ktory publicznie obrzucil inwektywami najpierw Pierwsza Dame, a potem Pana Prezydenta i jego kancelarie! I to w mediach o wiele bardziej nosnych, niz internet. I co? Wlos mu z tej niemal lysej glowy nie spadl !!! A Pan jest w partii, ktora nosi chwalebna nazwe Prawo i Sprawiedliwosc??? A moze ta nazwa jest absolutnie pustym sloganem??? Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew mr. kaczynski is old silly 22.03.07, 13:25 fucker, za to tez bedziecie karac? jak bedzie trzeba to poszukam jak to jest w innych jezykach:) Odpowiedz Link Zgłoś
robertlula Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 13:27 W czym problem????,JAK SIE JEST TAKIMI KU*** I CH**** JAK KACZOR LEPPER I INNE GNOJE Z TEGO MARIONETKOWEGO GNOJORZADU,TO CO JAK CO,ALE MY-WYBORCY PRZYNAJMNIEJ MAMY PRAWO NAZWAC KUR***O PO IMIENIU. WIEC MORDY W KUBEL PIS-dziaki I WIESNIAKI,BO JAK BEDZIECIE KUNDLE SZCZEKAC NA PANA,TZN.NAROD,TO MOZECIE DOSTAC KOPA PO JAJCACH. CHOC MOZE TO BYC UTRUDNIONE,BO JAJA TRZEBA MIEC ,A JAK PATRZE NA KACZYNSKICH ,GOSIEWSKIEGO-TYCH POKURCZOW,TO JESTEM PEWIEN ZE TO KASTRACI. Odpowiedz Link Zgłoś
hohlik3 ci politycy to zgrajacw..i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 22.03.07, 13:29 i h.. im w dupe kaczka dupek gertych konski pedal wierzejski meska dziwka i jeszcze raz wielki h.. im w dupe bo nikt by ich nie opluwal gdyby nie zasluzyli Odpowiedz Link Zgłoś
kasiek210679 Re: ci politycy to zgrajacw..i!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 22.03.07, 13:45 PIS jak zwykle - monotematyczny. Wszystkich zamknąć, ukarać tych pseudo- inteligentów, którzy wyzywają na prezydenta, premiera i całą resztę??? Pytanie: od kogo się nauczyli? Mam wrażenie, że z ust polityków już nieraz słyszeliśmy obraźliwe słowa w stosunku do innych; było o zboczonych kobietach, hołocie, dziadach, pedofilach - gejach, komuchach itd. Rozumiem, że im wolno, a nam nie. Z góry przepraszam za nazwanie, kiedyś na forum, pana ministra edukacji, idiotą. Ale nie ja pierwsza i chyba nie ostatnia... Odpowiedz Link Zgłoś
robertlula Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 13:30 szczekacie,burku z PiS-dy? Na pana szczekasz? A wpie..dawno nie dostales kundlu? Do budy ,psie okur***y! Odpowiedz Link Zgłoś
edmonton1 Re: Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 13:33 Jestem oczywiscie za karaniem za obraze Prezydenta .Po pierwsze jest naszym przywodca wybranym demokratycznieprzez wiekszosc Polakow.Po drugie jezeli nie mamy szacunku do Prezydenta ,to jak mozemy wymagac aby inne narody mialy szacunek do nas mieszkajacych poza granicami naszej ojczyzny.Praca nasza i postawa na codzien pracujemy obrazem Polski.Jestesmy gdzies na kresach swiata i czsami to my jestesmy pierwszym obrazem Polski.Jestem za karaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
robertlula Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 13:36 A jeb*** was wszystkich,karzelko-konio-wiesniaki.Jeb** caly wasz rzad,kazdego po kolei! bo takich kur** ten kraj nie widzial nawet za stalina.Nie zdziwie sie jak jakis desperat odstrzeli wam lby,albo wysadzi ten jeb*** sejm!!! Najogolniej-ch** w d*** PiS -dom!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ayeka Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 13:50 Im bardziej cisna tym wiekszy opór. Komuna przez to upadła i to samo czeka 4rzeczbardzoniepospolita ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
emmepe Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 14:33 Cenzura za prawde? Oj nieladnie. Odpowiedz Link Zgłoś
sui Re: Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 14:43 Ten efekt został uzyskany dzięki pewnej sztuczce na google. Ta sztuczka nazywa się GOOGLE BOMBING. Więc informacji jak to można zrobić jest tutaj: blog.shpyo.net/?newsID=23 pozdr, Odpowiedz Link Zgłoś
pytajniak Czy "spieprzaj" to wulgaryzm? 22.03.07, 15:34 Czy "spieprzaj" to wulgaryzm? Odpowiedz Link Zgłoś
lipaca chyba JUZ usuneli.... 22.03.07, 16:22 ODNALEZIONO TYLKO OSLA W. SZKOOOOOOODA :[ COZ ,PRAWDA ZAWSZE W OCZY KOLE. Odpowiedz Link Zgłoś
geytrych Błąd w Google? 22.03.07, 16:28 Ciekawe, ja szukałem "Tomasz Górski z PiS" a Google znalazł "idiota". Odpowiedz Link Zgłoś
jot10 Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 16:25 Urodziłem się w ponurej, stalinowskiej końcówce lat czterdziestych ubiegłego wieku. Prawie całe dorosłe życie spędziłem jako przeciętny "homo sowieticus". Cieszyłem się z odzyskanej wolności w 1989 roku. Liczyłem,że umrę w dostatniej,demokratycznej,dumnej ze swej tolerancji - Polsce. Jak mocno się pomyliłem, umrę w KACZYŹMIE! Oni - jak tamci:"Władzę którą posiedliśmy,nigdy nie oddamy". Może cytat nie jest zbyt dosłowny ale sądzę,że oddaje istotę problemu. Eto uże nie smieszno,eto straszno! Po polsku to brzmi:to nie jest już śmieszne,to już jest straszne. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: jot10 nie tarapis. Jeszcze, czego Ci 22.03.07, 16:29 goraco życzę, pozyjesz ! Dłużej "klasztora" niż ...kaczora ! Odpowiedz Link Zgłoś
jot10 Re: jot10 nie tarapis. Jeszcze, czego Ci 22.03.07, 17:28 tetradrachma napisał: > goraco życzę, pozyjesz ! Dłużej "klasztora" niż ...kaczora ! Serdeczne dzięki za wsparcie. Ale cóż ja zrobię, jak w Gosiewskim widzę Berię, w Maciarewiczu (wypisz wymaluj),"krowawogo Feliksa". Nic innego "kak pojdi w psychuszku". Z dziką rozkoszą, dla Ojczyzny - dzieliłbym "psychuszkę" z w/w i jeszcze innymi,np. prof.Orzechowski,obydwaj żyjący Giertychowie,etc.ect. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 19:17 Wałęsa udowodnił, że każdy może zostać prezydentem. A Kaczyński, że nie każdy. Odpowiedz Link Zgłoś
jot10 Re: Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 19:22 lehoo napisała: > Wałęsa udowodnił, że każdy może zostać prezydentem. A Kaczyński, że nie każdy. Się mi to podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
jot10 Re: Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 19:27 jot10 napisał: > lehoo napisała: > > Wałęsa udowodnił, że każdy może zostać prezydentem. A Kaczyński, że nie k > ażdy. > > Się mi to podoba. Oczywiście to powinno brzmieć:Podoba mi się to. Nie jestem,niestety "wykształciuchem". Odpowiedz Link Zgłoś
formalistyk Re: Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 19:34 jot10 napisał: > Się mi to podoba. jot10 napisał później: > Oczywiście to powinno brzmieć:Podoba mi się to. > Nie jestem,niestety "wykształciuchem". "Się mi to podoba" brzmi dużo fajniej! wykształciuch Odpowiedz Link Zgłoś
mnietowisi cesarz 22.03.07, 20:01 Wredne i cyniczne ataki (rodem z szamba) na prezydenta ustaną jeśli zniesie się urząd prezydenta. Zamiast tego można wprowadzić urząd cesarza. Odpowiedz Link Zgłoś
zalozylam_nowe Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 16:33 a ja nie widze powodu, dla ktorego mialabym szanowac jakakolwiek instytucje szanuje ludzi, ale tylko tych, ktorzy na to zasluguja napewno nie zaliczaja sie do nich politycy, zwlaszcza obecnie rzadzacy Odpowiedz Link Zgłoś
kewah Re: Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 16:41 No to serdecznie witamy w Chinskiej Republice Ludowej. Odpowiedz Link Zgłoś
oceanis Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 16:50 prezydentnato zasluguje.opisana sytuacja trwa w internecie juz dwa tygodnie.co robia wspaniale polskie sluzby? Odpowiedz Link Zgłoś
neptus Jaki człowiek, taki autorytet 22.03.07, 17:06 A w ogóle, to o co to zamieszanie? Przeciez to sa prawidłwe adresy oficjalnej strony. Powinien się cieszyć ze wzrostu popularności. Inaczej tam by pies z kulawą myszą nie zajrzał. Odpowiedz Link Zgłoś
apaixonada A jak oni wpadli na to 22.03.07, 18:23 ... zeby wpisac taki epitet w wyszukiwarce.. mieli nosa czy co... Szczerze sie ubawilam Odpowiedz Link Zgłoś
jot10 Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 18:28 Wulgaryzm wulgaryzmem, tylko jak ja mam nazwać ciecia fundującego peron we Włoszczowej (Tadek,przebacz - mam tam kumpla) i lotnisko w Kielcach, o którtych to inwestycjach ekonomiści wypowiadali się negatywnie,a ja, podatnik,mam za to płcić. H...(tak wg Andrzejewskiego - Popiół i diament - winna brzmieć inwektywa). Odpowiedz Link Zgłoś
antosj Wyrwę prezydenta z sieci wulgaryzmów 22.03.07, 19:15 heh, Googla nie ruszy nawet Prokuratura Generalna i Sąd Najwyższy - na Pagerank nie ma wała ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Pan prezydent jest WIELKI!!! 22.03.07, 20:37 Taaaak, jak w "Misiu"nalezy ustawic w4 RP szafy i "szczesliwi"obywatele beda podchodzic i wielbic Pana Prezydenta, no i Pan Perezydent ich nagrodzi albo orderem albo tytulem albo dodatkiem do emerytury. Ja bede pierwszy!!! Panie Kaczynski Pan jestes WIELKI i Pana Brat jest Wielki i Mamusia Kochana i Zona taka Piekna.No i obiecuje, ze nigdy wiecej o Panu i panskiej rodzinie nie powiem , ze to ch...albo kur... Jeszcze by mnie wsadzili za gadanie a tak poprosze o nagrode! Odpowiedz Link Zgłoś
paskudaprawdziwa w sieci wulgaryzmów - przyzwolenie na chamstwo 22.03.07, 20:43 jeli ktos musi sie zrealizowac przez wulgarzyzmy, to jego/jej sprawa - kutlury bycia i mowy, jednak tej wolnosci (do wulgarnosci, do chamstwa) powienien towarzyszyc ustalony consensualnie jakis standard kultury mowienia... w konsekwencji moze to byc niski stnadard (przyzwolenie na wulgaryzmy) badz wyzszy (nie przyzwalajacy na plugawnienie jeyzka). Merytoryczna, mocna, skuteczna krytyka nie musi byc byc wulgarna... Wulgarnosc nie ma nic wspolengo ze "sila" krytyki... ma duzow wspolenego z nieumiejtnoscia powsciagania emocji, z jakas wypracowna (albo nie wypracowna) kultura jezyka i obyczaju... przyzwolenei na wulagarnosc jest zawsze przyzwoleniem na schamienie zycia i publicznej debaty - Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: w sieci wulgaryzmów - przyzwolenie na chamstw 22.03.07, 21:10 konsekwencji moze to byc niski stnadard (przyzwolenie na wulgaryzmy) badz wyzszy (nie przyzwalajacy na plugawnienie jeyzka). ---------------------------------- moja droga nie widze tu zadnego plugawienia : ch.ujoza, pedal, czy ku.rwa(tez zawod) to wyrazy czysto polskie, plugawieniem jest bardziej sposob wyslawiania sie politykow czy dziennikarzy uzywajacych nalecialosci angielszczyzny, niemiecczyzny czy francuzczyznyw jezyku polskim, gdzie osoby po 60-tce nie potrafia sie znalezc. Pozatym nie wina polakow jest ze ich wladza jest ch.uja warta !!!!! PiS+koalicja+Imam torunski dzialaja jak silny lek psychotropowy - nie polykac!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Ja biedny szary obywatel a Prezydent się sprawdza! 22.03.07, 21:06 No cóż. Jest problem. Nie wytrzymałem i sprawdziłem. Pan Prezydent się sprawdza na "ch", natomiast nijak na "k". Mam już tę wiedzę. I co teraz? Czy mam prosić o azyl polityczny na Zachodzie? Czy mam skazać się na banicję? Czy mam przyjechać do kraju i zostać aresztowanym i skazanym za zdradę stanu, obrazę majestatu, i co tam jeszcze, w przyśpieszonym "systemie Ziobry"? Strach mnie objeżdża ogromny. Ale ambicje za to mam jakie. Zostać skazanym w sprawie politycznej! A tak na poważnie, to Pan poseł Tomasz Górski zachowuje się jak ćwok bez manier i ogłady. W krajach cywilizowanych tego typu przekręty w internecie nie są czymś ważnym. I tyle. Aha, debil się sprawdza dla Panów Giertycha i Cymańskiego. Znaczy się, Pan poseł Górski mówi prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re:tomekjeden zle patrzyles 22.03.07, 21:16 to nie chodzi o slowo ku.rwa tylko ku.tas!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re:tomekjeden zle patrzyles 22.03.07, 21:27 pies_na_prawizne napisał: > to nie chodzi o slowo ku.rwa tylko ku.tas!!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ocalił mnie Pan, Panie Psie na prawiznę!! Dzięki! Teraz zakabluję na Pana, że sprawdził Pan oba hasełka, względem określonego celu, a ja tylko jedno. Może mi ujdzie płazem. Czekaj Pan, niech i ja sprawdzę. (I tu wszedłem na Google.pl.) Jest! No i co ja teraz zrobię. Odpowiedz Link Zgłoś