Dodaj do ulubionych

Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os...

    • kwiecien45 Atak szleńców zagraża demokracji w Polsce 10.05.07, 18:09
      Paranoiczne myślenie jednostek skażać może całe grupy. Poczucie przynależności
      do grupy, własnej grupy, podział na swoich i obcych są dobrą pożywką do
      paranoicznego myślenia grupowego. Ci obcy są dobrymi potencjalnymi wrogami,
      mimo, że ich nie znamy poprzez tę obcość konsolidują własną grupę.
      Tak więc wróg jest potrzebny i niezbędny do poszukiwania grupowej tożsamości,
      zapewnienia spójności. Ale czy to coś złego, że bardziej zacieśniamy więzi w
      grupie etnicznej, narodowej, religijnej czy społecznej. Otóż nie ale wrogość w
      sytuacjach stresowych zaczyna przybierać formę nienawiści. Ta zaś dopomina się
      unicestwienia wroga. W umysłach uczestników takich grup w momencie stresu
      następuje rozszczepienie osobowości, wyrzucane zostają wszystkie negatywne
      cechy, które są nie do zaakceptowania na obcych. Mechanizm ten to wspomniana
      wcześniej projekcja. Własna grupa w oczach jej uczestników widziana jest jako
      idealna. Zdrowe psychicznie osoby w ten sposób zarażają się grupowym myśleniem
      paranoicznym. Wspólne działanie osłabia indywidualną odpowiedzialność. Masa i
      anonimowość zapewniają bezpieczeństwo, następuje scalanie grupy w jeden
      organizm niczym rozprzestrzeniający się pożar pochłaniający wszystko na swej
      drodze. Paranoiczna grupa nie musi mieć przywódcy, to jeden organizm pełen
      nienawiści, żądny krwi. Treść nienawiści niema znaczenia, to może być konflikt
      religijny, społeczny czy rasowy. Gdy pojawia się charyzmatyczny przywódca
      przejmuje kierowanie takiej grupy stanowić może drogowskaz i wyznaczać kierunki
      i obiekty wyładowania frustracji. To on wykorzystuje grupę do własnych
      paranoicznych wizji. twierdząc, że zna prawdę i właściwe rozwiązanie wskazuje
      kozła ofiarnego, usprawiedliwia zabijanie, wykorzystuje dynamikę, podsyca ją i
      manipuluje utrzymując równowagę w grupie i przywództwo. To on może dokonywać
      projekcji własnych wypartych uczuć na innych. Grupa własna jest wtedy
      narzędziem do uzyskania własnej harmonii. Przykładem tego jest postać Hitlera
      który dokonywał projekcji znienawidzonej części samego siebie na Żydów.
      Paranoję polityczną trudno zdefiniować i zrozumieć, gdyż na początku jest ona
      wypaczeniem właściwej reakcji (podejrzliwość, ograniczone zaufanie do
      współpracowników) dopiero gdy przekroczy pewną granicę jest niebezpieczna nie
      tylko dla polityka ale dla całego otoczenia. Dotyczy to zarówno tych aktywnych
      wojowniczych polityków jak i tych spokojnych, zamkniętych w sobie, pogrążonych
      w myślach z wielkimi ambicjami zwykłych nieudaczników, którzy w sytuacji
      stresowej potrafią dokonać aktów politycznej przemocy. (np. zamach na głowę
      państwa) Paranoja do swego istnienia potrzebuje wrogów, świat polityki w
      sposób naturalny może ich dostarczyć. Jest to środowisko, które przyciąga
      zarówno jednostki jak i grupy o cechach paranoicznych. Jawnie urojeniowe
      myślenie jednostek łatwo dostrzec, polityk z paranoicznym przesłaniem w
      normalnej społeczności szybko otrzyma łatkę „oszołoma”. Groźniejsza jest
      sytuacja, gdy urojenia mają postać graniczną, jawiącą się jako wyolbrzymianie i
      wypaczanie prawdziwych zdarzeń i racjonalnych przekonań, trudno w nich
      wychwycić czyste szaleństwo. Politycy na szczytach władzy często mają wrażenie,
      że są obiektem spisku i nienawiści. Mogą istnieć tego uzasadnione podstawy,
      pochlebstwa otoczenia nie zawsze oznaczają życzliwość. Poprzez swoją postawę i
      stosunek do rzeczywistości polityk kształtuje to otoczenie. Reakcje paranoiczne
      mogą rodzić niezadowolenie i wtedy rzeczywiście mogą powstawać spiski. W walce
      o władzę politycy mają rywali, polityk-paranoik widzi tylko w nich
      bezwzględnych wrogów, których należy szybko zniszczyć, bo oni mogą zniszczyć
      jego.
      Wiek XX dostarczył wielu paranoicznych polityków, którzy zmienili losy swoich
      narodów i państw, Adolf Hitler, Józef Stalin, Pol Pot, Idi Amin...
    • gniewkosynrybaka Kazdego zawsze mozna o cos oskarczyc..... 10.05.07, 18:10
      "dajcie mi czlowieka a paragraf sie znajdzie", no i kto to powiedzial panie
      Premierze??, nie przypomina to panu czegos ?
      • elly666 Do Marka 10.05.07, 18:14
        na pewne kuluarowe spotkania w Magdalence zapraszanie byli tylko wybrani.
        tam akurat Kaczynskich nie bylo.

        na tych "sp[ecjalnych"spotkaniach zabraklo tez przedstawicieli episkopatu.

        Byli natomiast Walesa, Mazowiecki, Michnik, Geremek.

        I duzo, duzo wodki...

        marek99az1 napisał:

        > junkier napisał:
        >
        > > Hańba - to okraglostolowi zdrajcy i rabusie, a J. Kaczynski jak widac
        > atakowany
        > >
        > > jest za to, ze skonczyl z zasada 'niezaleznie kto wygrywa wybory, i tak
        > > realizowany jest porogram UDecko-okraglostolowy'.
        > >
        > > Ale koniec z tym!
        >
        > Biedny, zaczadziały wyznawco kaczyzmu. Twoi idole Kaczyńscy bardzo aktywnie
        > uczestniczyli w obradach Okrągłego Stołu, a Lech Kaczyński był jedną z trzech
        > osób które uczestniczyły we wszystkich spotkaniach w Magdalence (dwóch
        > pozostałych to Kiszczak i Wałęsa). Potwierdzenie tej informacji możesz
        znaleźć
        > między innymi w wywiadzie Torańskiej z J. Kaczyńskim ("Teraz My", wyd. 1994
        r.
        > str. 90).
        > A przecież w wersji wyznawców kaczyzmu, najważniejsze decyzje te, które
        > zadecydowały o powstaniu tej paskudnej III RP powstały w czasie spotkań w
        > Magdalence! Ciekawe co teraz wymyślisz?
        • chirlider Re: Do Marka 10.05.07, 18:17
          skąd znasz takie szczegóły?
          podaj jakiegoś linka, inaczej bedzie można pomyśleć że po prostu zmyślasz ;)))))

          elly666 napisała:

          > na pewne kuluarowe spotkania w Magdalence zapraszanie byli tylko wybrani.
          > tam akurat Kaczynskich nie bylo.
          >
          > na tych "sp[ecjalnych"spotkaniach zabraklo tez przedstawicieli episkopatu.
          >
          > Byli natomiast Walesa, Mazowiecki, Michnik, Geremek.
          >
          > I duzo, duzo wodki...
          >
          > marek99az1 napisał:
          >
          > > junkier napisał:
          > >
          > > > Hańba - to okraglostolowi zdrajcy i rabusie, a J. Kaczynski jak wid
          > ac
          > > atakowany
          > > >
          > > > jest za to, ze skonczyl z zasada 'niezaleznie kto wygrywa wybory, i
          > tak
          > > > realizowany jest porogram UDecko-okraglostolowy'.
          > > >
          > > > Ale koniec z tym!
          > >
        • realista100 18.10..Paczkowski z IPN..Nie ma nic na sedziów TK 10.05.07, 18:20
          Te teczki nic nie zawieraja złego...Jamroza wręcz chwala!
          Odmówił współpracy ze WZGLęDóW MORALNYCH!
          kACZYNSCY...HANBA WAM PO WSZE CZASY!
        • marek99az1 Do elly666 13.06.07, 00:50
          elly666 napisała:

          > na pewne kuluarowe spotkania w Magdalence zapraszanie byli tylko wybrani.
          > tam akurat Kaczynskich nie bylo.

          Dziwne, że jesteś lepiej poinformowana niż J.Kaczyński.
          Z wywiadu Teresy Torańskiej z Jarosławem Kaczyńskim („MY”, Oficyna
          Wydawnicza "MOST", Warszawa 1994, str. 90):
          "- TT: Jarek... JK: Słuchaj! Ja wiem, że żadnych tajnych porozumień w
          Magdalence nie było. Ja do Magdalenki nie jeździłem, ale mój brat Leszek
          jeździł, uczestniczył we wszystkich posiedzeniach, mówił, że nic nie było i ja
          mu wierzę. …”
          Może zdradzisz, z jakich źródeł korzystałaś zdobywając te rewelacje?
    • banme4 [...] 10.05.07, 18:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • rmstemero Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 18:20
      Nie tylko sedziego. Kazdego mozna o cos oskarzyc. Ale co z tego wynika? I po co?
      Jaroslaw K. w labiryncie swiata. I jak tu mozna cos rozszadnego na takie diktum
      powiedziec?
    • hor1 Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 18:21
      Dla premiera Kaczyńskiego nie ma ludzi niewinnych.Są tylko tacy na których
      jeszcze nie znaleziono dowodów winy.Ale się znajdą.Chyba,że wcześniej podpiszą
      deklarację wierności i oddania Jarosławowi Kaczyńskiemu.Na zawsze i
      bezwarunkowo.
    • vortex21 Kazdego w tym rzadzie moznaby o cos oskarzyc... 10.05.07, 18:24
      I co, jedni lepsi od drugich! Zlodzieje i hipokryci!
    • major.walenda Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 18:30
      PIS - Pacholki Imperium Sowieckiego!! Oto prawda o tej bandzie kaczystowskiej.
    • leszek.st37 Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 18:33
      Po przeczytaniu książki "Trzy córy Chin" , to co się dzieje obecnie
      w Polsce , przypomina 1:1 działalność tzw. "bandy czworga" w Chinach .
      Jedynym pocieszeniem jest fakt ich smutnego końca. DOCZEKAMY !!
    • major.walenda PIS - Pacholki Imperium Sowieckiego!! Oto prawda o 10.05.07, 18:35
      PIS - Pacholki Imperium Sowieckiego!! Oto prawda o tej bandzie kaczystowskiej
      lze holoty.
    • leszek.st37 Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 18:37
      Panie majorze Walenda.!To nie są pachołki Rosji !!! To są chińscy
      komuniści z lat 70-tych.
      • vinc0 [...] 10.05.07, 18:44
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kolter Re: Panie premierze ,melduję: 10.05.07, 18:47
          Stalin nie byl premierem , wiec kaczka jest pierwszy
      • chirlider [...] 10.05.07, 18:59
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • seroo1 Premier powiedział: na każdego się coś znajdzie... 10.05.07, 18:39
      A ja myślałem, że to kiedyś powiedział Stalin. Dejavu ???
      Z wypowiedzi mamusi pana premiera wnioskowałem, że wychowała go w duchu
      tradycji marszałka...Piłsudskiego. A to wychodzi duch...genaralissimusa... Ale
      jaja !!!
      • seroo1 Premier powiedział: można skrzywdzić wiele osób 10.05.07, 18:41
        od kiedy pan premier przejmuje się krzywdą jednostki..??? Od czasu, kiedy zdał
        sobie sprawę, że dotknie ta krzywda nie tylko znienawidzony, tajemniczy układ
        ale także jego układ towarzyski...???
        • krzych.korab To zaplanowany atak na Trybunał i chęć odegrania 10.05.07, 18:46
          się za orzeczenia.
          • resdes Bolszewizm wyłazi z Premcia, a z jego butów słoma. 10.05.07, 20:12
      • linfan Re: Premier powiedział: na każdego się coś znajdz 10.05.07, 21:15
        niby na kazdego... ale jak znalazlo sie na pos**nego jareczka to od razu
        prokuratura sie tym zajela - no bo jak to byc moze, ze jarek ma teczke? musi byc
        falszywa!

        ale wszystkich innych od razu nalezy umieszczac na listach, od poczatku obrzucac
        blotem, etc. ...

        komunistyczna postawa pis mnie juz bardziej mierzic nie moze. kurduple od
        poczatku pokazywaly, ze sa chore na wladze. a dzis... premier od razu mowi, ze
        na kazdego sedziego (oczywiscie - tego nieprzychylnego) "cos" sie znajdzie...

        wyborcy - opanujcie sie! pomyslcie coscie zrobili wybierajac kartofle!
    • krzyhacz Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 18:54
      "Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie" Andriej Wyszyński, lata '30, ZSRR.

      "Sędziowie TK powinni się zlustrować. Każdego z nich można by o coś oskarżyć"
      Jarosław Kaczyński, 2007, IV RP.

      Znajdź 7 szczegółów różniących te wypowiedzi.
      • vinc0 Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 18:56
        krzyhacz napisał:

        > "Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie" Andriej Wyszyński, lata '30, ZSRR
        > .
        >
        > "Sędziowie TK powinni się zlustrować. Każdego z nich można by o coś oskarżyć"
        > Jarosław Kaczyński, 2007, IV RP.
        >
        > Znajdź 7 szczegółów różniących te wypowiedzi.

        Wyszyński był wyższy i smuklejszy?
        • kolter Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 18:57
          Wyszyński był wyższy i smuklejszy?
          Oraz nie grał w siatke na korcie tenisowym
          • krzyhacz Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 18:59
            To dopiero 3, szukajcie dalej :)
          • vinc0 Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 19:02
            Hehe,Jarosław z Edgarem w dwu bloku nad siatką tenisową,z daleko za siatkę
            przełożonymi dłoniami.
            • kolter Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 19:03
              z drugiej manki lechu i jego rzecznik tez 155 cm kolos
              • vinc0 Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 19:05
                155 w pasie,a ile wzrostu?Tak z ciekawości pytam:)
                • kolter Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 19:06
                  niewiem chyba byczki maja po 152 cm w korkowych bucikach
                  • piotraleksander Re: Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś 10.05.07, 19:42
                    oni wszyscy maja tyle godnosci ile wzrostu,a Dorn tyle wzrostu ile obłudy i
                    nikczemności...bo powiedział by sobie kończ waść i p....ł sobie w łeb
    • adegie [...] 10.05.07, 19:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • mimimimi co można zrobic??? macie jakieś pomysły??? 10.05.07, 19:02
      najgorsza jest ta bezradnosc.... przeciez nie moze byc tak, ze robimy marsze w
      obronie pomaranczowej rewolucji, a nie probujemy walczyc w obronie nas samych
      przez ta parrrranoja!!!
      wydaje mi sie, ze to bardzo wazne teraz, zeby pokazac, jak wiele osob jest
      przeciw temu szalenstwu - moze specjalne naklejki na samochody??? albo
      plastikowe bransoletki??? wymyslmy cos razem. i zrobmy to!!!
      • prphts Re: co można zrobic??? macie jakieś pomysły??? 10.05.07, 19:19
        mimimimi napisała:

        > przeciw temu szalenstwu - moze specjalne naklejki na samochody??? albo
        > plastikowe bransoletki??? wymyslmy cos razem. i zrobmy to!!!

        Może nalepki na czoło?
        Dobry pomysł?
        • mimimimi Re: co można zrobic??? macie jakieś pomysły??? 10.05.07, 19:21
          jak chcesz - to jedziesz.....;-)
          dobre i to;-)))
          • tukot adminie, człowieku, weź się nie kompromituj... :/ 10.05.07, 19:34
            treść wykasowanej wiadomości:

            www.referendum2007.org/
            WYDRUKUJ.

            ROZDAJ ZNAJOMYM Z PROŚBĄ O PODPISANIE.

            POPROŚ BY ONI ZROBILI TO SAMO ZE SWOIMI ZNAJOMYMI.

            NIECH CI ZNAJOMI... itd.

            zróbmy łancuszek szczęścia który przyniesie WYMIERNY ZYSK wszystkim - także tym
            którzy nie wezma w nim udziału.
          • prphts Re: co można zrobic??? macie jakieś pomysły??? 10.05.07, 20:04
            Ale co będziemy mieli na tych nalepkach?
            Może przekreśloną kaczkę albo coś.........
    • lewy_kaczor psychiatrzy zajmują się nawiedzoną "prawicą" 10.05.07, 19:05
    • amanasunta53 Czy TW Karatau wywoła tsunami ?. 10.05.07, 19:13
      Czy III RP to tsunami wytrzyma?
      • wiktoriaka Re: Czy TW Karatau wywoła tsunami ?. 10.05.07, 19:44
        Nie uwierzysz, ale w moim instytucie cos takiego się stało. Wreszcie prawie
        wszyscy, nawet najzagorzalsi zwolennicy obecnej ustawy przejrzeli na oczy.
        Wreszcie większość zwolenników tego kaczolandu zobaczyła na własne oczy do
        jakich metod zdecydowani są posunąć się Kaczyńscy, żeby tylko postawić na swoim,
        żeby choć zemścić się na niepokornych. Nie ma tego złego.... :)
        • amanasunta53 Re: Czy TW Karatau wywoła tsunami ?. 10.05.07, 19:46
          wiktoriaka napisała:

          > Nie uwierzysz, ale w moim instytucie cos takiego się stało. Wreszcie prawie
          > wszyscy, nawet najzagorzalsi zwolennicy obecnej ustawy przejrzeli na oczy.
          > Wreszcie większość zwolenników tego kaczolandu zobaczyła na własne oczy do
          > jakich metod zdecydowani są posunąć się Kaczyńscy, żeby tylko postawić na swoim
          > ,
          > żeby choć zemścić się na niepokornych. Nie ma tego złego.... :)
          Znaczy tsunami przeszło?
          • wiktoriaka Re: Czy TW Karatau wywoła tsunami ?. 10.05.07, 19:50
            Wielkie dyskusje, oburzenie na rządzących. Prawdę mówiąc nie mają już u nas
            wielu zwolenników. I bardzo dobrze!
            • amanasunta53 Re: Czy TW Karatau wywoła tsunami ?. 10.05.07, 19:57
              Que bono?
              • wiktoriaka Re: Czy TW Karatau wywoła tsunami ?. 10.05.07, 20:48
                amanasunta53 napisała:

                > Que bono?

                Chciałaś powiedzieć "cui bono?".
                Cała akcja pewnie miała przynieść korzyść rządzącym, ale nie przyniosła.
                Pokazała, że dla Kaczynskich cel uświęca środki, a to dla przyzwoitych ludzi
                jest nie do przyjęcia.
    • laaazy_boy Bolszewicy... 10.05.07, 19:14
      ...z PiSu wyznają zasadę, że na każdego znajdzie się jakiś paragraf.
      Paradoksalnie wypowiedź Kaczyńskiego to peryfraza słów słynnego, krwawego,
      stalinowskiego prokuratora Andrieja Wyszyńskiego, który zdobył sobie złą sławę
      jako oskarżyciel podczas procesów politycznych. PiS powiela jego metody w
      doprawdy groteskowej, bezzębnej formie.
      • amanasunta53 Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:24
        laaazy_boy napisał:

        > ...z PiSu wyznają zasadę, że na każdego znajdzie się jakiś paragraf.
        > Paradoksalnie wypowiedź Kaczyńskiego to peryfraza słów słynnego, krwawego,
        > stalinowskiego prokuratora Andrieja Wyszyńskiego, który zdobył sobie złą sławę
        > jako oskarżyciel podczas procesów politycznych. PiS powiela jego metody w
        > doprawdy groteskowej, bezzębnej formie.

        Czy to nie zabawne jak czerwoni wyzywają od ,,bolszewików''?
        • laaazy_boy Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:27
          > Czy to nie zabawne jak czerwoni wyzywają od ,,bolszewików''?

          Czy to nie znamienne, jak PiSowcy szufladkują ludzi? Tak samo czynili zarówno
          brunatni jak i ci spod sierpa i młota.

          • amanasunta53 Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:31
            laaazy_boy napisał:

            > > Czy to nie zabawne jak czerwoni wyzywają od ,,bolszewików''?
            >
            > Czy to nie znamienne, jak PiSowcy szufladkują ludzi? Tak samo czynili zarówno
            > brunatni jak i ci spod sierpa i młota.
            To ty ,,brunatny''?
            Entschuldigung Partaigenosse.
            • laaazy_boy Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:33
              Czy prostackie etykietowanie ludzi, o których nie masz pojęcia jest tylko
              wyrazem twojej ograniczonych zdolności poznawczych czy może jest to wyraz
              jakichś paranoidalnych rysów twojego charakteru ?
              • amanasunta53 Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:35
                laaazy_boy napisał:

                > Czy prostackie etykietowanie ludzi, o których nie masz pojęcia jest tylko
                > wyrazem twojej ograniczonych zdolności poznawczych czy może jest to wyraz
                > jakichś paranoidalnych rysów twojego charakteru ?
                Nie ja zaczęłam ,,etykietować''.Popatrz na swoją wypowiedz do której sie odniosłam.
                • laaazy_boy Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:38
                  By się "odnieść" trzeba w wypowiedzi zawrzeć jakąkolwiek myśl, choćby i prosto
                  sformułowaną ale jednak. Tymczasem twoje wypowiedzi sprowadzają się do
                  replikacji tych samych, powtarzanych do znudzenia epitetów.
                  • amanasunta53 Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:43
                    laaazy_boy napisał:

                    > By się "odnieść" trzeba w wypowiedzi zawrzeć jakąkolwiek myśl, choćby i prosto
                    > sformułowaną ale jednak. Tymczasem twoje wypowiedzi sprowadzają się do
                    > replikacji tych samych, powtarzanych do znudzenia epitetów.
                    ............ Bolszewicy z PiSu wyznają zasadę, że na każdego znajdzie się jakiś
                    paragraf.
                    Paradoksalnie wypowiedź Kaczyńskiego to peryfraza słów słynnego, krwawego,
                    stalinowskiego prokuratora Andrieja Wyszyńskiego, który zdobył sobie złą sławę
                    jako oskarżyciel podczas procesów politycznych. PiS powiela jego metody w
                    doprawdy groteskowej, bezzębnej formie.........
                    Zero epitetów?
                    • laaazy_boy Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:47
                      Epitetów ? Nazywam fakty po imieniu. A na ciebie moja droga nie pluję, co akurat
                      ty masz w zwyczaju.
                      • amanasunta53 Re: Bolszewicy... 10.05.07, 19:59
                        laaazy_boy napisał:

                        > Epitetów ? Nazywam fakty po imieniu. A na ciebie moja droga nie pluję, co akura
                        > t
                        > ty masz w zwyczaju.
                        Jezeli uważasz ,że oplułam to bardzo przepraszam.Nie miałam takich zamiarów.
                        Bolszewik to ...komplement?
                        • laaazy_boy Re: Bolszewicy... 10.05.07, 20:17
                          > Jezeli uważasz ,że oplułam to bardzo przepraszam.Nie miałam takich zamiarów.
                          > Bolszewik to ...komplement?

                          Mówiąc o bolszewizmie miałem na myśli metody i wypowiedzi, które są groteskową
                          kalką tego, co wcielali w życie komuniści w okresie stalinizmu. Paradoksalnie
                          Kaczyńscy chcą walczyć z tymi ludźmi ich metodami. Zważywszy na nazwę odnoszącą
                          się do prawości i sprawiedliwości poziom hipokryzji PiSowców jest doprawdy
                          obrzydliwy. Nie dla mnie - czerwonego, którym nie jestem, lecz dla mnie -
                          człowieka mającego zdrowy rozsądek.
                          • gamon0 Re: Bolszewicy... 10.05.07, 20:18
                            Jesteś czerwony... z wściekłości... :)))
                            • laaazy_boy Re: Bolszewicy... 10.05.07, 20:30
                              > Jesteś czerwony... z wściekłości... :)))

                              Ha, bynajmniej. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do poziomu ludzi parających się w
                              Polsce polityką (z lewa i prawa). Problem w tym, że nikt nie wierzył w możliwość
                              stoczenia się bardziej od SLD. Tymczasem groteskowość tego rządu przestała być
                              śmieszna, gdy na serio zaczął realizować swoje coraz bardziej absurdalne pomysły
                              podważając zarazem elementarne zasady poszanowania poglądów i godności drugiego
                              człowieka oraz podstawowych zasad państwa prawa o konstytucji nie wspominając.
    • kolona Trybunale Wielki, niech się pan nie boi 10.05.07, 19:16
      za Toba Trybunale, cała Polska stoi!! Kaczyńscy jak przyszli, tak szybko odejdą
      a Trybunal Konstytucyjny pozostanie , opoką, dla całego narodu. Jeśli już tak
      bardzo chcą , to może cos na nich znalężć? www.referendum2007.org/ czemu
      by nie??
    • 100piotr Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 19:20
      A jaką mammy pewność że w ujawnionych teczkach Kaczek nie pokazano tylko tego
      co było wygodne. Przecież nikt z ulicu nie miał do tego dostepu. Pokazali to co
      było wygodne. Jak oskarżenia padaja pod ich adresem to zaraz słyszymy że to
      manipulacja ale jak to dotyczy ich przeciwników to na pewno jest to prawda i
      tylko prawda . Obłudnicy.
    • ksiadz.robak A wyp.... te komusze sedziowskie uklady 10.05.07, 19:21
      do kamieniolomow; teraz widac, jak sie msci brak radykalnej lustracji po
      zmianie (jak widac obecnie: pozornej) ustroju w 1989 roku; te czerwone scierwa
      tak zaciekle atakuja Kaczynskiego czy Ziobre, bo im sie komuchom pod d... pali;
      a niech ida do czorta!!!!
      • piotraleksander Re: A wyp.... te komusze sedziowskie uklady 10.05.07, 19:25
        tobie sie chyba odwaga z odważnikiem pomyliła...bo to napisałeś jest
        żadne ...chętnie bym Ci w morde napluł ale i tak jak kaczedupy powiedział bys
        że deszcz pada matole
      • laaazy_boy Re: A wyp.... te komusze sedziowskie uklady 10.05.07, 19:26
        Niby jakie układy? Teczki Jamroza i Grzybowskiego nie zawierają NIC !!! Na ich
        podstawie można wręcz pochwalić ich niezłomność.
        • emka44 Re: A wyp.... te komusze sedziowskie uklady 10.05.07, 19:31
          laaazy_boy napisał:

          > Niby jakie układy? Teczki Jamroza i Grzybowskiego nie zawierają NIC !!! Na ich
          > podstawie można wręcz pochwalić ich niezłomność.

          używając logiki niektórych pisowskich watarzków "brak dowodów jet dowodem
          winy"...O,Boże.
          • laaazy_boy Re: A wyp.... te komusze sedziowskie uklady 10.05.07, 19:35
            Brak dowodów dowodzi tylko tego, że ktoś je usunął - oto logika PiSowca. W końcu
            to on występuje pod egidą Prawa i Sprawiedliwości, pod patronatem "Czystego
            Dobra" Jarosława Kaczyńskiego. Bolszewizm w oparach groteski.
            • chirlider Re: A wyp.... te komusze sedziowskie uklady 10.05.07, 19:41
              skład sędziowski po dniu dzisiejszym nie ma już wątpliwości jakie idee
              przyświecały autorom ustawy lustracyjnej.
              wyrok będzie stosowny (do zgodności tego bubla z konstytucją).
              może już jutro.

              laaazy_boy napisał:

              > Brak dowodów dowodzi tylko tego, że ktoś je usunął - oto logika PiSowca. W
              końc
              > u
              > to on występuje pod egidą Prawa i Sprawiedliwości, pod patronatem "Czystego
              > Dobra" Jarosława Kaczyńskiego. Bolszewizm w oparach groteski.
    • 1korektor Jak ma się bronić szary człowiek ....? 10.05.07, 19:23
      ...jeżeli sędziowie TK są bezbronni ?



      Czy trzeba wiecej argumentów że zaczyna się rewolucja kulturalna którą trzeba
      zatrzymać
      • tukot tam się można bronić 10.05.07, 19:25
        www.referendum2007.org/
        WYDRUKUJ.

        ROZDAJ ZNAJOMYM Z PROŚBĄ O PODPISANIE.

        POPROŚ BY ONI ZROBILI TO SAMO ZE SWOIMI ZNAJOMYMI.

        NIECH CI ZNAJOMI... itd.

        zróbmy łancuszek szczęścia który przyniesie WYMIERNY ZYSK wszystkim - także tym
        którzy nie wezma w nim udziału.
        • amanasunta53 Re: tam się można bronić 10.05.07, 19:33
          tukot napisał:

          > www.referendum2007.org/
          > WYDRUKUJ.
          >
          > ROZDAJ ZNAJOMYM Z PROŚBĄ O PODPISANIE.
          >
          > POPROŚ BY ONI ZROBILI TO SAMO ZE SWOIMI ZNAJOMYMI.
          >
          > NIECH CI ZNAJOMI... itd.
          >
          > zróbmy łancuszek szczęścia który przyniesie WYMIERNY ZYSK wszystkim - także tym
          >
          > którzy nie wezma w nim udziału.

          Wypowiedz sponsorowana przez www.referendum2007.org.
    • tetradrachma Premier: Każdego można by o coś oskarżyć. 10.05.07, 19:23
      Oczywiście ja nikogo nie oskarżam. Ten facet jest chory. To może się zdarzyć.
      Ale że Polacy go wybrali to chyba źle o nich świadczy ?

    • vincent02 Premier: Każdego z sędziów TK można by o coś os.. 10.05.07, 19:27
      A skad Kaczor moze powiedzxiec ze kazdego sedziego mozna oskarzyc!
      Czy zby juz dostal wszystkie teczki,nawet te ktorych nie mozna pokazywac!
      Q,,,a nie czlowiek!
    • emka44 Kaczki jeszcze w czasach PC... 10.05.07, 19:27
      umoczyli się w głęboki gó..e i teraz obawiają się smrodu.Jestem pewny,że mają
      ostro okrojone teczki...
      • piotraleksander Re: Kaczki jeszcze w czasach PC... 10.05.07, 19:32
        dokładnie...sami sobie teczki wyzerowali i teraz pluja jadem na wszystkich,oni
        sa chorzy z urojenia...ale doczekalismy sie czasów trzech
        kurdupli/Kaczki+Gosiewski/ i Dorn na dodatek...czas sie zwijac z polski może
        poprosze o azyl dla siebie i rodziny nie wszystko jeszcze stracone
        • prezertation1 Re: Kaczki jeszcze w czasach PC...zgadza sie !!!!! 10.05.07, 19:36
    • zietkiew1 Panowie Kaczyńscy i ich koledzy spotykali się z SB 10.05.07, 19:46
      Panowie Kaczyńscy spotykali się z SB wielokrotnie jakoś nie przyznają się do
      tego, co na tych spotkaniach z SB było nikt nie wie. Informacje jakie
      przekazują oni i ich koledzy w tej sprawie nie wiele mówią, myślę że zostały
      wyczyszczone. Uważam że za jakiś czas wszystko się wyjaśni kiedy bedziemy mieli
      dostęp do wszystkich materiałów jakimi dysponują służby specjalne i osoby które
      miały dostęp do tych materiałów na temat braci. W chwili obecnej bracia
      Kaczyńscy i ich najbliźsi koledzy chcą utrzymać władzę wszelkimi dostępnymi
      środkami prawnymi i pozaprawnymi nie zważając na opinie społeczne. Mamy
      przykłady na co dzień nie liczenia się z opozycją parlamemtarną jak i poza
      parlamentarną, z osobami o wielkim autorytecie jak i szarymi obywatelami.
      • chirlider Re: Panowie Kaczyńscy i ich koledzy spotykali się 10.05.07, 19:48
        może żyje jeszcze któryś z oficerów prowadzących.
        to możliwe.

        zietkiew1 napisał:

        > Panowie Kaczyńscy spotykali się z SB wielokrotnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka