Dodaj do ulubionych

Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary"

    • marysia57 Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 06:18
      Uwazaj kolego aby przez te ciagle krytyki ze strony Walesy ,Kwasniewskiego
      Gieremka, czy Tuska POLSKI SZLAG NIE TRAFIL. ZJEDNOCZENI PRZETRWAMY, SKLOCENI
      ZGINIEMY.
      • lord-koks Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 08:16
        Ale biedny Boleeeeek musi sie teraz mocodawcom odplacac zamist chodzic na ryby
        no i wnuczki czekaja
    • amanasunta Arbiter elegantiae 27.05.07, 06:24
      ..........Lech Wałęsa skrytykował we Włoszech polskie władze mówiąc, że w
      Polsce "wiele rzeczy robi się bez dobrego gustu i dobrych manier".............

      I kto to mówi? :)))))))
      Bolek, Bolek daj sobie juz spokój,idz na ryby.
      Jesteś i byłeś tylko marionetka biedny głupku.
      ..........................................................
      Ceterum censeo SLD delendam esse
      • pierot6 amanasunta... z tirówki na forum GW... 27.05.07, 07:47
        wracaj na szose...
    • cyndyndanda no to Wlosi przysrali kaczorom - teraz biedne kacz 27.05.07, 07:49
      orki beda mialy nieustajaca sraczke - a na dodatek Trybunal Stanu coraz blizej!
      • pierot6 I wyszło,że Ziobro znowu kłamał! Mącior był w SB! 27.05.07, 08:13
        są dokumenty..Ziobro z kumplami z IPN, nie zdążył zniszczyć...
        • ukropek Re: I wyszło,że Ziobro znowu kłamał! Mącior był 27.05.07, 08:16
          pierot6 napisał:

          > są dokumenty..Ziobro z kumplami z IPN, nie zdążył zniszczyć...

          Nie histeryzuj werterku..."won do chlewa ćwoku" twoje słowa..
      • ukropek Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:13
        Czekaj tatka latka...ha ha ha ha ha ha ha..........
        • lord-koks Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:20
          Bardzo smutny (smetny) jest ten nasz pan prezydent , bardzo mi jego szkoda jako
          czlowieka , ktorego znam jeszcze z sali BHP
          • ukropek Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:25
            Gdyby nic nie mówił mógłby uchodzić za mędrca....
            • lord-koks Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:39
              raz w roku no moze dwa i swit by czekal jak na na objawienie a tak sie biedak musi
              prostytuowac
    • allspice Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 09:11
      To ukłon w strone Wałęsy ze strony włoskich katolików:) Gratulacje:)
      Dzięki Bogu,że nie dostał jej o.Rydzyk, M.Jurek i inni 'obrońcy wiary'
      parlamentu V kadencji.
      • mg2005 Wałęsa - "ekspert" od "gustu i dobrych manier" :)) 27.05.07, 09:43
        Co za głupi, pyszałkowaty błazen...
      • mg2005 Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 09:45
        allspice napisała:

        > Dzięki Bogu,że nie dostał jej o.Rydzyk, M.Jurek i inni 'obrońcy wiary'
        > parlamentu V kadencji.

        Dlaczego M.Jurek nie zasłużył na nagrodę ?...
        • mg2005 Czy ktoś wie ?... 27.05.07, 09:55
          W jaki sposób Bolek broni wiary - i jakiej wiary ?...
          Wiary w nieistnienie "Bolka" ?... :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka