marysia57 Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 06:18 Uwazaj kolego aby przez te ciagle krytyki ze strony Walesy ,Kwasniewskiego Gieremka, czy Tuska POLSKI SZLAG NIE TRAFIL. ZJEDNOCZENI PRZETRWAMY, SKLOCENI ZGINIEMY. Odpowiedz Link Zgłoś
lord-koks Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 08:16 Ale biedny Boleeeeek musi sie teraz mocodawcom odplacac zamist chodzic na ryby no i wnuczki czekaja Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Arbiter elegantiae 27.05.07, 06:24 ..........Lech Wałęsa skrytykował we Włoszech polskie władze mówiąc, że w Polsce "wiele rzeczy robi się bez dobrego gustu i dobrych manier"............. I kto to mówi? :))))))) Bolek, Bolek daj sobie juz spokój,idz na ryby. Jesteś i byłeś tylko marionetka biedny głupku. .......................................................... Ceterum censeo SLD delendam esse Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 amanasunta... z tirówki na forum GW... 27.05.07, 07:47 wracaj na szose... Odpowiedz Link Zgłoś
cyndyndanda no to Wlosi przysrali kaczorom - teraz biedne kacz 27.05.07, 07:49 orki beda mialy nieustajaca sraczke - a na dodatek Trybunal Stanu coraz blizej! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 I wyszło,że Ziobro znowu kłamał! Mącior był w SB! 27.05.07, 08:13 są dokumenty..Ziobro z kumplami z IPN, nie zdążył zniszczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: I wyszło,że Ziobro znowu kłamał! Mącior był 27.05.07, 08:16 pierot6 napisał: > są dokumenty..Ziobro z kumplami z IPN, nie zdążył zniszczyć... Nie histeryzuj werterku..."won do chlewa ćwoku" twoje słowa.. Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:13 Czekaj tatka latka...ha ha ha ha ha ha ha.......... Odpowiedz Link Zgłoś
lord-koks Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:20 Bardzo smutny (smetny) jest ten nasz pan prezydent , bardzo mi jego szkoda jako czlowieka , ktorego znam jeszcze z sali BHP Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:25 Gdyby nic nie mówił mógłby uchodzić za mędrca.... Odpowiedz Link Zgłoś
lord-koks Re: no to Wlosi... 27.05.07, 08:39 raz w roku no moze dwa i swit by czekal jak na na objawienie a tak sie biedak musi prostytuowac Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 09:11 To ukłon w strone Wałęsy ze strony włoskich katolików:) Gratulacje:) Dzięki Bogu,że nie dostał jej o.Rydzyk, M.Jurek i inni 'obrońcy wiary' parlamentu V kadencji. Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Wałęsa - "ekspert" od "gustu i dobrych manier" :)) 27.05.07, 09:43 Co za głupi, pyszałkowaty błazen... Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Re: Wałęsa odebrał włoską nagrodę "Obrońca wiary" 27.05.07, 09:45 allspice napisała: > Dzięki Bogu,że nie dostał jej o.Rydzyk, M.Jurek i inni 'obrońcy wiary' > parlamentu V kadencji. Dlaczego M.Jurek nie zasłużył na nagrodę ?... Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Czy ktoś wie ?... 27.05.07, 09:55 W jaki sposób Bolek broni wiary - i jakiej wiary ?... Wiary w nieistnienie "Bolka" ?... :)) Odpowiedz Link Zgłoś