tomxp Re: Rozpędzić tego Rzecz. Praw Dziecka w cholere 28.05.07, 18:55 ale wtedy procesy kwaszenia dzieci, bicia dzieci i innych sportow uprawianych w tym kraju bedzie kontynuowana bez preszkod. w tym katolickim kraju, spiesze dodac, naturalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
zegnajsmutasie "dziennik.pl" bardziej rzetelny niz Wyborcza - zob 28.05.07, 18:59 zaobacz : www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=96&ShowArticleId=46243 Odpowiedz Link Zgłoś
r.maszkowski pomyłka 29.05.07, 00:34 Nie bardziej rzetelny, tylko byc może bardziej cytowany - a to oznacza, że wymyślili więcej skandali. A co "Dziennik" pisze o teletubisiach? Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:09 Rzecznik Sowinska nie moglaby zajmowac tym, czym w zasadzie do tej pory, czyli niczym? Dzieci i bez rzecznik Sowinskiej maja w zyciu dosyc klopotow! Odpowiedz Link Zgłoś
prinsik Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:13 Paranoiczni psychopaci. Ten kraj zmienia sie w skansen debilizmu. Ta potworna koalicja kretaczy, aferzystow, nacjo-katoli, ignorantow niszczy kazdego dnia sympatie i powazanie Polski i Narodu Polskiego. Wybory albo rewolucja. Odpowiedz Link Zgłoś
lukipuki55 Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 28.05.07, 19:23 prinsik napisał: > Paranoiczni psychopaci. > > Ten kraj zmienia sie w skansen debilizmu. > > Ta potworna koalicja kretaczy, aferzystow, nacjo-katoli, ignorantow > niszczy kazdego dnia sympatie i powazanie Polski i Narodu Polskiego. > > Wybory albo rewolucja. PRZECIEZ ICH WYBRALI POLACY ! Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 29.05.07, 15:10 lukipuki55 napisała: > PRZECIEZ ICH WYBRALI POLACY ! No właśnie, z kim tylko rozmawiam, mówi: "ja na tych błaznów nie głosowałem". No to kto, do k..wy nędzy, na nich głosował? Odpowiedz Link Zgłoś
ingaaaa Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 28.05.07, 19:26 a dlaczego nie zbadali " o 2 takich co ukradki ksiezyc"???? Odpowiedz Link Zgłoś
ddb2 Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 28.05.07, 19:33 Proponuje zainteresowac sie Kubusiem Puchatkiem. Nie dosc, ze gej, bo ciagle prowadza sie z Prosiaczkiem, to jeszcze alkoholik poszukujacy miodu pitnego! Odpowiedz Link Zgłoś
das_hakenkreutz Sowińska powinna zacząć nosić kapelusz w upały 28.05.07, 19:32 Ciągle przypominają w mediach aby starsi i chorzy dużo pili płynów i nosili nakrycia głowy. Nie namawiam pani Sowińskiej do picia ale kapelusz powinna nosić. Odpowiedz Link Zgłoś
notuski Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:33 BRAWO!!!!!!!!!!!! Swój pozna swego!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:38 A może by ci psychologowie lepej zbadali p rzecznik bo coś się tej pańci we łbie pokiełbasiło Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 ciekawe w jaki sposób psychologowie bedą dzieci 28.05.07, 19:39 w wieku od jednego roku pytali czy to im się kojarzy z homoseksualizmem? <Dobrze, żeby grono psychologów porozmawiało z dziećmi na ten temat. Trzeba to zbadać, jeśli miałaby być to jakaś promocja niewłaściwych zachowań, trzeba by podjąć jakieś kroki > Ale przynajmniej dobre objawy można było zaobserwować u Dorna. W końcu zauważył że z kaczorów ludzie się śmieją! Odpowiedz Link Zgłoś
debergerac Książeczka z lustracjami dla dzieci 28.05.07, 19:39 Musisz być w życiu jak ten wilk co czerwonego kapturka wsuwa bo komunistów trzeba łykać w mig nie śpij dziecino, nie śpij wróg czuwa Musisz być jak siostra kopciuszka podtrzymywać wartości rodzinne zamiast wskakiwać książętom do łóżka pamiętaj mała, pamiętaj nie inne Bo inaczej na starość wylądujesz wśród potworów na sezamkowej ulicy lepiej bądź macochą która truje dziwkę Śnieżkę z wielką dziurą w potylicy -------------------------- debergerac.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 "Teletubisie" są w kolorach tęczy... 28.05.07, 20:06 Coś w tym musi być... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Znów w koalicji jak w przedszkolu. 28.05.07, 20:11 Pan Marszałek Sejmu strofuje Panią Rzecznik Praw Dziecka jak jakiegoś smarkacza? Przecież to kpina. W normalnej sytuacji albo się przemilcza tego typu wyskoki albo taka osoba natychmiast leci ze swojego stanowiska. Tyle że różnymi "nadużyciami semantycznymi" ta koalicja nas przyzwyczaiła, że każdy jej członek może paplać co mu ślina na język przyniesie a potem koledzy będą go ratować wmawiając nam że "białe" jest "czarne" bo "ciemny lud" wszystko "kupi". Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj A Paweł i Gaweł? 28.05.07, 20:38 Pan Marszałek niesłusznie strofuje Panią Rzecznik. Trzeba zachowywać czujność, bo od dawna pod przykrywką bajek propagowane są różne świństwa. Weźmy taki nap. wierszyk Fredry "Paweł i Gaweł". Już sam tytuł daje do myślenia. Co "Paweł i Gaweł"? Wiadomo co... w dodatku obaj to faceci. Początek wiersza tylko potwierdza najgorsze obawy: Paweł i Gaweł w jednym stali domu, Paweł na górze, a Gaweł na dole. Tfu! Właścicieli księgarni, w których ten utwór jest w sprzedaży, powinno się oskarżyć o rozpowszechnianiek pornografii i propagowanie homoseksualizmu. I dla przykładu wyprowadzać w kajdankach przed kamerami. Odpowiedz Link Zgłoś
finish1 Re: A Paweł i Gaweł? 28.05.07, 22:46 Fredry???????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Fredry??????????????????????????? ????????? 29.05.07, 07:37 A Fredry! Zakończenie tego wiersza jest już zupełnie jednoznaczne: "Jak ty komu, tak on tobie". Zresztą "Zemsta" wcale nie jest lepsza. Oto przykłady: REJENT Ależ luby, miły panie, To szaleństwo z waszej strony - I mur będzie naprawiony. I w innym miejscu: REJENT Mój Cześniku, Mój sąsiedzie, luby, miły, Przestań też być rozbójnikiem. To chyba oczywiste - Rejent jest gejem! Także słynnym "mocium panie" Cześnika powinni zainteresować się psychologowie. Trzeba wyjaśnić, co kryje się za owym "mocium". Minister Giertych musi natychmiast wycofać Fredrę z lektur szkolnych! Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: A Paweł i Gaweł? 29.05.07, 07:46 Wybaczam - bom sam pełen winy. "Niech pierwszy kamień rzuci ten, który jest bez grzechu". Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: A Paweł i Gaweł? 29.05.07, 15:16 cymber.gaj napisał: > Pan Marszałek niesłusznie strofuje Panią Rzecznik. Trzeba zachowywać czujność, > bo od dawna pod przykrywką bajek propagowane są różne świństwa. Weźmy taki nap. > wierszyk Fredry "Paweł i Gaweł". Już sam tytuł daje do myślenia. Co "Paweł i G > aweł"? Wiadomo co... w dodatku obaj to faceci. Początek wiersza tylko potwierdz > a najgorsze obawy: > > Paweł i Gaweł w jednym stali domu, > Paweł na górze, a Gaweł na dole. > > Tfu! > > Właścicieli księgarni, w których ten utwór jest w sprzedaży, powinno się oskarż > yć o rozpowszechnianiek pornografii i propagowanie homoseksualizmu. I dla przyk > ładu wyprowadzać w kajdankach przed kamerami. Zwłaszcza, że Fredro to przecież znany świńtuch! (zob. "Sztuka obłapiania, poemat w czterech pieśniach wierszem") Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 20:34 Sprawe nalezy zbadać -mówi rzecznik praw dziecka. A nie nalezy zainteresowac się wakacjami dla dzieci.Czy wszystkie znajda miejsce na kolonii? Ale te sprawy rzecznik nie interesują,tylko czerwona torebka teletubisia. Ta kobieta cały czas sie ośmiesza. Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 ... to jest psychodeliczny bełkocik, nic mądrego 28.05.07, 20:42 Strofowanie pani rzecznik , jest ponad normę , ta pani nic takiego złego nie powiedziała. "Wprost" robi podpuchę , bo tylko to mu zostało ? Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Ta idiotka wcale nie kompromituje rządu.Rząd 28.05.07, 20:41 a i starozakonny marszałek Sejmu są tcy sami.Oni są już wystarczająco skompromitowani i ośmieszeni.Dom wariatów,zboczeńców seksualnych i złodziei oraz faszystów giertychowych.Najgorsze grupy społeczne u władzy.Czasy saskie- totalny upadek wartości.Oto 1-roczne rządy psychopatów pisuarowych i chamoobrony i wytrychów. Odpowiedz Link Zgłoś
spawkalendarz Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 20:47 Pedałom mało pieprzyć się między sobą więc chcą edukować do homoseksualizmu zdrowe dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
xclene "wszędzie dookoła czyha pokusa goła 28.05.07, 20:48 wszędzie gdzie się nie spojrzę chcę sobie zrobić dobrze" jak to proroczo ujął Kuba Sienkiewicza - no bo chyba nikt nie wymyślił, że PIS i LPR to wszędzie tylko widzą gołe baby, (co prawda mają dobre wzory Bruno Szulc też tak je widział), homoseksualistów, itp., aż się prosi powiedzieć głodnemu chleb na myśli, a pan Dorn niech nie rżnie głupa, bo wiedział kogo wybiera, a jeśli nie to jeszcze gorzej Odpowiedz Link Zgłoś
anty-4-rp Re: "wszędzie dookoła czyha pokusa goła 28.05.07, 21:00 A Dorotka z Krainy Oz to dziwka. I to skrzywiona psychicznie. Jeden włochaty, jeden żelazny, nie pamiętam, co tam jeszcze było, ale i tego dość. A Myszka Miki? Ma laskę i psa. I z tym psem spędza więcej czasu niż ze swoją kobietą. Do lasu z nim chodzi! Czasem to ten pies aż się przed nim pod kanapą chowa... A Goofy przebierał się i malował, o! Odpowiedz Link Zgłoś
divak2 Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 20:54 Zbyszek Cybulski też chodził z chlebakiem :) Komunistyczny aktor :P Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Typowy Teletubiś...Gosiewski !!!!....Jego figura, 28.05.07, 21:01 i chód...pajac pisokomuny! Odpowiedz Link Zgłoś
babette666 Sowinska, jestes" p--o--r--a--b--a--n--a" 28.05.07, 21:17 a morde masz prawdziwej LESBY Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: Typowy Teletubiś...Gosiewski !!!!....Jego fig 28.05.07, 21:19 pierot6 napisał: > i chód...pajac pisokomuny! --------------------------------- cos ty pierot6, on to raczej do Shrek'a podobny Odpowiedz Link Zgłoś
askergoth No w sumie... 28.05.07, 21:22 ...skrótem od Tinky Winky jest TW. Moze trzebaby sprawdzić, czy nie ma teczki w IPN? Odpowiedz Link Zgłoś
biniou LESBA 28.05.07, 21:22 Mnie Sowinska ze swoja fryzura i ciermiezna budowa ciala kojarzy sie z lesbijka. Dlatego Sowinska powinna zapuscic wlosy, badz przestac sie pokazywac w TV, bo promuje lesbijski look i styl bycia. Odpowiedz Link Zgłoś
bbcc serek HoMogenizowany – zakazać produkcji , ma być 28.05.07, 21:27 serek HoMogenizowany – zakazać produkcji , ma być tylko heteronizowany Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 21:29 Dorn, was już nic nie jest w stanie bardziej ośmieszyć niż premier bez konta w banku, własnego mieszkania, prawa jazdy, .... Odpowiedz Link Zgłoś
nooom Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 21:40 Sowinska ocierała się (na pewno nie przypadkiem ) o marszalka Dorna!! - "musi" NIMFOMANKA-PRECZ Z URZĘDU-ZBOKU!!! koalicja KIR- (KRECIK I RUMCAJS) P.S Mój Tato przytula mojego syna-Jego wnuka-pewno jest zboczony:)) a teraz poważnie- PRECZ Z PALANTAMI W RZĄDZIA- PRECZ Z LPR I IM PODOBNYM malym kretynom -porek i telesforek Odpowiedz Link Zgłoś
yeellow w tym LPR maja taki nieustajacy konkurs 28.05.07, 21:45 kto palnie cos glupszego. Udzial biora: dwa Giertychy, Orzechowski, Wierzejski i Sowinska. Obstawiam, ze zaraz uslyszymy o Orzechowskim (moj faworyt w tej konkurencji) lub starym Giertychu. Odpowiedz Link Zgłoś
bibbi5 Rzecznika już tak się ośmieszyła, że więcej nie da 28.05.07, 22:11 rady. Skąd ta paniusia? Cóż ona może dla polskiej dziatwy zrobić? Odpowiedź brzmi: NIC!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech spada, albo niech się douczy, ok? Odpowiedz Link Zgłoś