Dodaj do ulubionych

Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli...

    • brynk Rozpędzić tego Rzecz. Praw Dziecka w cholere jasną 28.05.07, 18:48
      • tomxp Re: Rozpędzić tego Rzecz. Praw Dziecka w cholere 28.05.07, 18:55
        ale wtedy procesy kwaszenia dzieci, bicia dzieci i innych sportow uprawianych w
        tym kraju bedzie kontynuowana bez preszkod.
        w tym katolickim kraju, spiesze dodac, naturalnie.
        • zegnajsmutasie "dziennik.pl" bardziej rzetelny niz Wyborcza - zob 28.05.07, 18:59
          zaobacz :

          www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=96&ShowArticleId=46243
          • r.maszkowski pomyłka 29.05.07, 00:34
            Nie bardziej rzetelny, tylko byc może bardziej cytowany - a to oznacza, że
            wymyślili więcej skandali.

            A co "Dziennik" pisze o teletubisiach?
    • ffamousffatman Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:09
      Rzecznik Sowinska nie moglaby zajmowac tym, czym w zasadzie do tej pory, czyli niczym? Dzieci i bez rzecznik Sowinskiej maja w zyciu dosyc klopotow!
    • prinsik Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:13
      Paranoiczni psychopaci.

      Ten kraj zmienia sie w skansen debilizmu.

      Ta potworna koalicja kretaczy, aferzystow, nacjo-katoli, ignorantow
      niszczy kazdego dnia sympatie i powazanie Polski i Narodu Polskiego.

      Wybory albo rewolucja.
      • lukipuki55 Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 28.05.07, 19:23
        prinsik napisał:

        > Paranoiczni psychopaci.
        >
        > Ten kraj zmienia sie w skansen debilizmu.
        >
        > Ta potworna koalicja kretaczy, aferzystow, nacjo-katoli, ignorantow
        > niszczy kazdego dnia sympatie i powazanie Polski i Narodu Polskiego.
        >
        > Wybory albo rewolucja.

        PRZECIEZ ICH WYBRALI POLACY !
        • eti.gda Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 29.05.07, 15:10
          lukipuki55 napisała:

          > PRZECIEZ ICH WYBRALI POLACY !

          No właśnie, z kim tylko rozmawiam, mówi: "ja na tych błaznów nie głosowałem".
          No to kto, do k..wy nędzy, na nich głosował?
    • kabu12 A ona ....? 28.05.07, 19:23
      A ta żydówa,jak wygląda ?To jest kobieta ?
    • ingaaaa Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 28.05.07, 19:26
      a dlaczego nie zbadali " o 2 takich co ukradki ksiezyc"????
      • ddb2 Re: Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkod 28.05.07, 19:33
        Proponuje zainteresowac sie Kubusiem Puchatkiem. Nie dosc, ze gej, bo ciagle
        prowadza sie z Prosiaczkiem, to jeszcze alkoholik poszukujacy miodu pitnego!
    • das_hakenkreutz Sowińska powinna zacząć nosić kapelusz w upały 28.05.07, 19:32
      Ciągle przypominają w mediach aby starsi i chorzy dużo pili płynów i nosili
      nakrycia głowy. Nie namawiam pani Sowińskiej do picia ale kapelusz powinna nosić.
    • notuski Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:33
      BRAWO!!!!!!!!!!!!
      Swój pozna swego!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • wicary Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 19:38
      A może by ci psychologowie lepej zbadali p rzecznik bo coś się tej pańci we łbie
      pokiełbasiło
      • tepetoja proponuje zbadać Smerfy i Pomysłowego Dobromira!!! 28.05.07, 21:50
    • stasi1 ciekawe w jaki sposób psychologowie bedą dzieci 28.05.07, 19:39
      w wieku od jednego roku pytali czy to im się kojarzy z homoseksualizmem?
      <Dobrze, żeby grono psychologów porozmawiało z dziećmi na ten temat. Trzeba to
      zbadać, jeśli miałaby być to jakaś promocja niewłaściwych zachowań, trzeba by
      podjąć jakieś kroki >
      Ale przynajmniej dobre objawy można było zaobserwować u Dorna. W końcu
      zauważył że z kaczorów ludzie się śmieją!
    • debergerac Książeczka z lustracjami dla dzieci 28.05.07, 19:39
      Musisz być w życiu jak ten wilk
      co czerwonego kapturka wsuwa
      bo komunistów trzeba łykać w mig
      nie śpij dziecino, nie śpij
      wróg czuwa

      Musisz być jak siostra kopciuszka
      podtrzymywać wartości rodzinne
      zamiast wskakiwać książętom do łóżka
      pamiętaj mała, pamiętaj
      nie inne

      Bo inaczej na starość wylądujesz
      wśród potworów na sezamkowej ulicy
      lepiej bądź macochą która truje
      dziwkę Śnieżkę z wielką dziurą
      w potylicy

      --------------------------
      debergerac.blox.pl
    • gamon0 "Teletubisie" są w kolorach tęczy... 28.05.07, 20:06
      Coś w tym musi być... :)))
    • maaac Znów w koalicji jak w przedszkolu. 28.05.07, 20:11
      Pan Marszałek Sejmu strofuje Panią Rzecznik Praw Dziecka jak jakiegoś
      smarkacza? Przecież to kpina.

      W normalnej sytuacji albo się przemilcza tego typu wyskoki albo taka osoba
      natychmiast leci ze swojego stanowiska.

      Tyle że różnymi "nadużyciami semantycznymi" ta koalicja nas przyzwyczaiła, że
      każdy jej członek może paplać co mu ślina na język przyniesie a potem koledzy
      będą go ratować wmawiając nam że "białe" jest "czarne" bo "ciemny lud"
      wszystko "kupi".
      • cymber.gaj A Paweł i Gaweł? 28.05.07, 20:38
        Pan Marszałek niesłusznie strofuje Panią Rzecznik. Trzeba zachowywać czujność, bo od dawna pod przykrywką bajek propagowane są różne świństwa. Weźmy taki nap. wierszyk Fredry "Paweł i Gaweł". Już sam tytuł daje do myślenia. Co "Paweł i Gaweł"? Wiadomo co... w dodatku obaj to faceci. Początek wiersza tylko potwierdza najgorsze obawy:

        Paweł i Gaweł w jednym stali domu,
        Paweł na górze, a Gaweł na dole.

        Tfu!

        Właścicieli księgarni, w których ten utwór jest w sprzedaży, powinno się oskarżyć o rozpowszechnianiek pornografii i propagowanie homoseksualizmu. I dla przykładu wyprowadzać w kajdankach przed kamerami.
        • finish1 Re: A Paweł i Gaweł? 28.05.07, 22:46
          Fredry????????????????????????????????????
          • tepetoja Żwirek z Muchomorkiem też podejrzani są..... 29.05.07, 00:03
          • cymber.gaj Re: Fredry??????????????????????????? ????????? 29.05.07, 07:37
            A Fredry!

            Zakończenie tego wiersza jest już zupełnie jednoznaczne:

            "Jak ty komu, tak on tobie".

            Zresztą "Zemsta" wcale nie jest lepsza. Oto przykłady:

            REJENT
            Ależ luby, miły panie,
            To szaleństwo z waszej strony -
            I mur będzie naprawiony.

            I w innym miejscu:

            REJENT
            Mój Cześniku,
            Mój sąsiedzie, luby, miły,
            Przestań też być rozbójnikiem.

            To chyba oczywiste - Rejent jest gejem!

            Także słynnym "mocium panie" Cześnika powinni zainteresować się psychologowie. Trzeba wyjaśnić, co kryje się za owym "mocium".

            Minister Giertych musi natychmiast wycofać Fredrę z lektur szkolnych!
        • finish1 Re: A Paweł i Gaweł? 28.05.07, 22:53
          moja wina
          • cymber.gaj Re: A Paweł i Gaweł? 29.05.07, 07:46
            Wybaczam - bom sam pełen winy.

            "Niech pierwszy kamień rzuci ten, który jest bez grzechu".
        • eti.gda Re: A Paweł i Gaweł? 29.05.07, 15:16
          cymber.gaj napisał:

          > Pan Marszałek niesłusznie strofuje Panią Rzecznik. Trzeba zachowywać
          czujność,
          > bo od dawna pod przykrywką bajek propagowane są różne świństwa. Weźmy taki
          nap.
          > wierszyk Fredry "Paweł i Gaweł". Już sam tytuł daje do myślenia. Co "Paweł i
          G
          > aweł"? Wiadomo co... w dodatku obaj to faceci. Początek wiersza tylko
          potwierdz
          > a najgorsze obawy:
          >
          > Paweł i Gaweł w jednym stali domu,
          > Paweł na górze, a Gaweł na dole.
          >
          > Tfu!
          >
          > Właścicieli księgarni, w których ten utwór jest w sprzedaży, powinno się
          oskarż
          > yć o rozpowszechnianiek pornografii i propagowanie homoseksualizmu. I dla
          przyk
          > ładu wyprowadzać w kajdankach przed kamerami.

          Zwłaszcza, że Fredro to przecież znany świńtuch! (zob. "Sztuka obłapiania,
          poemat w czterech pieśniach wierszem")
    • allspice Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 20:34
      Sprawe nalezy zbadać -mówi rzecznik praw dziecka. A nie nalezy zainteresowac się
      wakacjami dla dzieci.Czy wszystkie znajda miejsce na kolonii? Ale te sprawy
      rzecznik nie interesują,tylko czerwona torebka teletubisia.
      Ta kobieta cały czas sie ośmiesza.
      • jan3211 ... to jest psychodeliczny bełkocik, nic mądrego 28.05.07, 20:42
        Strofowanie pani rzecznik , jest ponad normę , ta pani nic takiego złego nie
        powiedziała. "Wprost" robi podpuchę , bo tylko to mu zostało ?
    • szasza7 Ta idiotka wcale nie kompromituje rządu.Rząd 28.05.07, 20:41
      a i starozakonny marszałek Sejmu są tcy sami.Oni są już wystarczająco
      skompromitowani i ośmieszeni.Dom wariatów,zboczeńców seksualnych i złodziei
      oraz faszystów giertychowych.Najgorsze grupy społeczne u władzy.Czasy saskie-
      totalny upadek wartości.Oto 1-roczne rządy psychopatów pisuarowych i
      chamoobrony i wytrychów.
    • spawkalendarz Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 20:47
      Pedałom mało pieprzyć się między sobą więc chcą edukować do homoseksualizmu
      zdrowe dzieci.
    • xclene "wszędzie dookoła czyha pokusa goła 28.05.07, 20:48
      wszędzie gdzie się nie spojrzę chcę sobie zrobić dobrze" jak to proroczo ujął
      Kuba Sienkiewicza - no bo chyba nikt nie wymyślił, że PIS i LPR to wszędzie
      tylko widzą gołe baby, (co prawda mają dobre wzory Bruno Szulc też tak je
      widział), homoseksualistów, itp., aż się prosi powiedzieć głodnemu chleb na
      myśli, a pan Dorn niech nie rżnie głupa, bo wiedział kogo wybiera, a jeśli nie
      to jeszcze gorzej
      • anty-4-rp Re: "wszędzie dookoła czyha pokusa goła 28.05.07, 21:00
        A Dorotka z Krainy Oz to dziwka. I to skrzywiona psychicznie. Jeden włochaty,
        jeden żelazny, nie pamiętam, co tam jeszcze było, ale i tego dość.

        A Myszka Miki? Ma laskę i psa. I z tym psem spędza więcej czasu niż ze swoją
        kobietą. Do lasu z nim chodzi! Czasem to ten pies aż się przed nim pod kanapą
        chowa...

        A Goofy przebierał się i malował, o!
    • divak2 Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 20:54
      Zbyszek Cybulski też chodził z chlebakiem :) Komunistyczny aktor :P
      • pierot6 Typowy Teletubiś...Gosiewski !!!!....Jego figura, 28.05.07, 21:01
        i chód...pajac pisokomuny!
        • babette666 Sowinska, jestes" p--o--r--a--b--a--n--a" 28.05.07, 21:17
          a morde masz prawdziwej LESBY
        • pies_na_prawizne Re: Typowy Teletubiś...Gosiewski !!!!....Jego fig 28.05.07, 21:19
          pierot6 napisał:

          > i chód...pajac pisokomuny!

          ---------------------------------

          cos ty pierot6, on to raczej do Shrek'a podobny
    • askergoth No w sumie... 28.05.07, 21:22
      ...skrótem od Tinky Winky jest TW. Moze trzebaby sprawdzić, czy nie ma teczki w IPN?
    • biniou LESBA 28.05.07, 21:22
      Mnie Sowinska ze swoja fryzura i ciermiezna budowa ciala kojarzy sie z
      lesbijka. Dlatego Sowinska powinna zapuscic wlosy, badz przestac sie pokazywac
      w TV, bo promuje lesbijski look i styl bycia.
    • bbcc serek HoMogenizowany – zakazać produkcji , ma być 28.05.07, 21:27
      serek HoMogenizowany – zakazać produkcji , ma być tylko heteronizowany
      • uburama A co z serkiem homogenitalizowanym? 29.05.07, 22:36
    • 123rbr Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 21:29
      Dorn, was już nic nie jest w stanie bardziej ośmieszyć niż premier bez konta w
      banku, własnego mieszkania, prawa jazdy, ....
    • nooom Rzecznik Praw Dziecka: "Teletubisie" nieszkodli.. 28.05.07, 21:40
      Sowinska ocierała się (na pewno nie przypadkiem ) o marszalka Dorna!!
      - "musi" NIMFOMANKA-PRECZ Z URZĘDU-ZBOKU!!!
      koalicja KIR- (KRECIK I RUMCAJS)
      P.S
      Mój Tato przytula mojego syna-Jego wnuka-pewno jest zboczony:))
      a teraz poważnie- PRECZ Z PALANTAMI W RZĄDZIA- PRECZ Z LPR I IM PODOBNYM malym
      kretynom
      -porek i telesforek
    • yeellow w tym LPR maja taki nieustajacy konkurs 28.05.07, 21:45
      kto palnie cos glupszego. Udzial biora: dwa Giertychy, Orzechowski, Wierzejski
      i Sowinska. Obstawiam, ze zaraz uslyszymy o Orzechowskim (moj faworyt w tej
      konkurencji) lub starym Giertychu.
    • adam81w rzad i tak jest juz osmieszony na maksa 28.05.07, 21:49

    • bibbi5 Rzecznika już tak się ośmieszyła, że więcej nie da 28.05.07, 22:11
      rady. Skąd ta paniusia? Cóż ona może dla polskiej dziatwy zrobić? Odpowiedź
      brzmi: NIC!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech spada, albo niech się douczy, ok?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka