123rbr Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 03.06.07, 22:35 A kto to jest Rubik? Odpowiedz Link Zgłoś
jotka42 Re: Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicyst 03.06.07, 22:39 Oczywiście, że warszawka, jak to ująłeś, lize sobie coś tam. Żenada polega na tym, że oni już uwierzyli, że Polacy chcą to właśnie oglądać [ zwróć uwagę, że bardzo piękny i niewapliwie wartościowy [wg gloszonych przez tę ekipe zasad] film Sthura będzie dziś wyświetlany w TVP [ PUBLICZNEJ] o godzinie 1.45. Oto jak się realizuje misję publiczną i edukację moralną. A MORDY PEŁNE SŁÓW. Odpowiedz Link Zgłoś
yxcv Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 03.06.07, 22:50 kolejny wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
wohltemperierte Wiktory 2006: Rubik??? 03.06.07, 22:56 Rubik? W przyszłym roku pewnie Britney albo inny Rosiewicz.. Odpowiedz Link Zgłoś
jowita81 Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 03.06.07, 22:57 Nie ukrywam ,ale mam słabość do oglądania Gali Wiktorów.Tym bardziej,ze po raz pierwszy była nadawana w całości przez TVN.Gala jak gala.Mnie osobiście ucieszyły SUPER WIKTORY Krzysztofa Kolbergera,Jerzego Maksymiuka,Tadeusza Miszczaka,Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki.Brawa i serdeczności dla nich.Nie ukrywam,że do mediów elektronicznych mam osobisty sentyment. Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Re: Slusznie! 03.06.07, 23:04 Lis jest PROFESJONALISTA. Jak MOWI i ARGUMENTUJE-to milo posluchac, bo z SENSEM! No i NIE MYLI SIE! A do tego, ma wszystkie ATUTY czlowieka , ktory wie co robi, jaka niesie MISJE i wykonuje swoj zawod-PERFEKCYJNIE!Lis jest DZIENNIKARZEM_PUBLICYSTA z najwyzszej polki! Szkoda tylko, ze oprocz paru innych:Wolek, Zakowski, Wladyka, Pacewicz, stanowi liczebna mniejszosc wsrod DEBILI, tego zawodu. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.syrenka Re: Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicyst 03.06.07, 23:32 no to po co oglądasz? Przymus jakiś? Jak byś sobie podarował/a, tak jak ja, to nic by cię nie obchodziło kto co i za co otrzymał nagrody, o potrzebie pisania jadowitych postów nie wspomnę. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Lis i Rubik godni siebie :)))) 03.06.07, 23:36 Oto idole polactwa :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 amanasunta---------------------- 03.06.07, 23:46 jEZELI JESTES LEPSZA NIZ rUBIK(ZA KTORYM NIE PRZEPADAM) I INTELIGENTNIEJSZA NIZ LIS, TO CO ROBISZ NA FORUM????????????????? dO RZADU, KOBIETO, WSPIERAC IDIOTYZMY! Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: amanasunta---------------------- 04.06.07, 00:03 b.6.1966 napisała: > jEZELI JESTES LEPSZA NIZ rUBIK(ZA KTORYM NIE PRZEPADAM) I INTELIGENTNIEJSZA NIZ > > LIS, TO CO ROBISZ NA FORUM????????????????? > dO RZADU, KOBIETO, WSPIERAC IDIOTYZMY! Dopisuje Tobie ,,złote myśli''ale...na innym forum gdzie i Ty :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ritzy Z tym narcystycznym Lisem to chyba zdziebko 03.06.07, 23:52 przesadzili. Zbyt jednostronny w swoich opiniach, brak obiektywizmu. Takim nagrod sie nie daje. Salon w akcji. Werdykty w wiekszosci na zasadzie: nie lubisz Kaczorow - dostaniesz Wiktora. To juz wlasciwie kompromitacja tej nagrody. Odpowiedz Link Zgłoś
suchodolski4 Olbrychski o Lisie " ...książe polskiego 03.06.07, 23:58 dziennikarstwa " . No nie , świat oszalał !!! Lis KSIĘCIEM i na dodatek dziennikarstwa .Obiektywny inaczej .Żenada . Odpowiedz Link Zgłoś
zegnajsmutasie Olbrychskiemu odbija - za duzo wypitego alkoholu 04.06.07, 01:28 Aktorem kiedys byl dobrym. Kiedys... Ostatnie kilkanascie lat to pasmo samych porazek. Wiec teraz politykuje Odpowiedz Link Zgłoś
zdzichu_bhp Towarzystwo wzajemnej adoracji 04.06.07, 00:26 Jak to zwykle bywa przy takich plebiscytach Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (TWA)klepie sie po pleckach i mowi jacy to my jestesmy fajni i w ogole. Zenuła :) Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicyst 04.06.07, 00:54 Lata mijają i ciągle ten Lis dostaje Wiktory. Nie ma innych młodych, przystojnych, zdolnych ? Odpowiedz Link Zgłoś
izrafael Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 04.06.07, 01:00 Po tym "występie" na deskach Opery Narodowej należy się panu Lisowi. Baleciki, prezydencja, statuetki... porażają takie informacje jak na www.ratujmybalet.blog.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
zegnajsmutasie Salon obdziela sie nawzajem nagrodami 04.06.07, 01:26 a ty biedny robolu zapie....j na elity. Oni sie bawia i obdzielaja nagrodami - a ty glowkuj jak zwiazac koniec z koncem i przezyc do nastepnej wyplaty. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Nawet w komunie mozna było głosować na kogo chcia- 04.06.07, 07:04 łeś. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Nawet w komunie mozna było głosować na kogo c 04.06.07, 07:36 beznadziejna kalka amryknskej tv Odpowiedz Link Zgłoś
buszek3 Towarzystwo Wzajemnej Adoracji obraza Polakow 04.06.07, 10:45 wybierajac np. Radka Sikorskiego najlepszym politzykiem roku. Przypomne, ze Sikorski jest/ byl zaangazowany w popieranie polityki US/Izraela na Bliskim i Srodkowym Wschodzie{Irak. Afganistan), forsowal sprawe F-16 i tarczy , wyciagajac z kieszeni polskich podatnikow min. 10 mld USD. Prze szereg lat pobieral pensje w American Enterprise Institute, uwazana powszechnie za agende CIA. A - co moze najmniej wazne - jego dzieci uczeszczaja do ortodoksyjnej szkoly zydowskiej w Nowym Jorku. "Superpolityk i superPolak?" Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Oni wszyscy należą do "układu".Prawdziwi dziennika 04.06.07, 12:10 rze są w mediach zakonu redemtorystów i sporo w TVP.A ci z "układu" nie chcą popierać pisuarów-najwyższy stan rozwoju ludzkiej myśli.To "cztsta moralność" i "czysta prawda".A tamci to podstępem zbierają się u prezydentowej.Szambo.Oni tworzą spisek przeciw legalnie wybranych władz,które "zlały się w koalicję" a wnet się zesrają. Odpowiedz Link Zgłoś