Dodaj do ulubionych

Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą

    • 123rbr Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 03.06.07, 22:35
      A kto to jest Rubik?
    • jotka42 Re: Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicyst 03.06.07, 22:39
      Oczywiście, że warszawka, jak to ująłeś, lize sobie coś tam. Żenada polega na
      tym, że oni już uwierzyli, że Polacy chcą to właśnie oglądać [ zwróć uwagę, że
      bardzo piękny i niewapliwie wartościowy [wg gloszonych przez tę ekipe zasad]
      film Sthura będzie dziś wyświetlany w TVP [ PUBLICZNEJ] o godzinie 1.45. Oto
      jak się realizuje misję publiczną i edukację moralną. A MORDY PEŁNE SŁÓW.
    • yxcv Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 03.06.07, 22:50
      kolejny wstyd.
    • wohltemperierte Wiktory 2006: Rubik??? 03.06.07, 22:56
      Rubik?
      W przyszłym roku pewnie Britney albo inny Rosiewicz..
    • jowita81 Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 03.06.07, 22:57
      Nie ukrywam ,ale mam słabość do oglądania Gali Wiktorów.Tym bardziej,ze po raz
      pierwszy była nadawana w całości przez TVN.Gala jak gala.Mnie osobiście
      ucieszyły SUPER WIKTORY Krzysztofa Kolbergera,Jerzego Maksymiuka,Tadeusza
      Miszczaka,Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki.Brawa i serdeczności dla nich.Nie
      ukrywam,że do mediów elektronicznych mam osobisty sentyment.
    • b.6.1966 Re: Slusznie! 03.06.07, 23:04
      Lis jest PROFESJONALISTA.
      Jak MOWI i ARGUMENTUJE-to milo posluchac, bo z SENSEM!
      No i NIE MYLI SIE!
      A do tego, ma wszystkie ATUTY czlowieka , ktory wie co robi, jaka niesie MISJE
      i wykonuje swoj zawod-PERFEKCYJNIE!Lis jest DZIENNIKARZEM_PUBLICYSTA z
      najwyzszej polki!
      Szkoda tylko, ze oprocz paru innych:Wolek, Zakowski, Wladyka, Pacewicz, stanowi
      liczebna mniejszosc wsrod DEBILI, tego zawodu.
    • joanna.syrenka Re: Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicyst 03.06.07, 23:32
      no to po co oglądasz? Przymus jakiś?
      Jak byś sobie podarował/a, tak jak ja, to nic by cię nie obchodziło kto co i za
      co otrzymał nagrody, o potrzebie pisania jadowitych postów nie wspomnę.
    • amanasunta Lis i Rubik godni siebie :)))) 03.06.07, 23:36
      Oto idole polactwa :))))
    • b.6.1966 amanasunta---------------------- 03.06.07, 23:46
      jEZELI JESTES LEPSZA NIZ rUBIK(ZA KTORYM NIE PRZEPADAM) I INTELIGENTNIEJSZA NIZ
      LIS, TO CO ROBISZ NA FORUM?????????????????
      dO RZADU, KOBIETO, WSPIERAC IDIOTYZMY!
      • amanasunta Re: amanasunta---------------------- 04.06.07, 00:03
        b.6.1966 napisała:

        > jEZELI JESTES LEPSZA NIZ rUBIK(ZA KTORYM NIE PRZEPADAM) I INTELIGENTNIEJSZA NIZ
        >
        > LIS, TO CO ROBISZ NA FORUM?????????????????
        > dO RZADU, KOBIETO, WSPIERAC IDIOTYZMY!

        Dopisuje Tobie ,,złote myśli''ale...na innym forum gdzie i Ty :)))))
    • ritzy Z tym narcystycznym Lisem to chyba zdziebko 03.06.07, 23:52
      przesadzili. Zbyt jednostronny w swoich opiniach, brak obiektywizmu. Takim
      nagrod sie nie daje. Salon w akcji. Werdykty w wiekszosci na zasadzie: nie
      lubisz Kaczorow - dostaniesz Wiktora. To juz wlasciwie kompromitacja tej
      nagrody.
      • suchodolski4 Olbrychski o Lisie " ...książe polskiego 03.06.07, 23:58
        dziennikarstwa " . No nie , świat oszalał !!! Lis KSIĘCIEM i na dodatek
        dziennikarstwa .Obiektywny inaczej .Żenada .
        • zegnajsmutasie Olbrychskiemu odbija - za duzo wypitego alkoholu 04.06.07, 01:28
          Aktorem kiedys byl dobrym. Kiedys...

          Ostatnie kilkanascie lat to pasmo samych porazek.
          Wiec teraz politykuje
    • zdzichu_bhp Towarzystwo wzajemnej adoracji 04.06.07, 00:26
      Jak to zwykle bywa przy takich plebiscytach Towarzystwo Wzajemnej Adoracji
      (TWA)klepie sie po pleckach i mowi jacy to my jestesmy fajni i w ogole. Zenuła :)
    • palikotek Lis za turbo wazeliniarstwo .. 04.06.07, 00:41
    • moon5 Re: Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicyst 04.06.07, 00:54
      Lata mijają i ciągle ten Lis dostaje Wiktory. Nie ma innych młodych,
      przystojnych, zdolnych ?
    • izrafael Wiktory 2006: Tomasz Lis najlepszym publicystą 04.06.07, 01:00
      Po tym "występie" na deskach Opery Narodowej należy się panu Lisowi. Baleciki,
      prezydencja, statuetki... porażają takie informacje jak na
      www.ratujmybalet.blog.onet.pl
      • zegnajsmutasie Salon obdziela sie nawzajem nagrodami 04.06.07, 01:26
        a ty biedny robolu zapie....j
        na elity.
        Oni sie bawia i obdzielaja nagrodami - a ty glowkuj jak zwiazac koniec z koncem
        i przezyc do nastepnej wyplaty.
    • krzych.korab Sami siebie nominują a nam każą wybierać swoich. 04.06.07, 07:03
    • krzych.korab Nawet w komunie mozna było głosować na kogo chcia- 04.06.07, 07:04
      łeś.
      • mreck a na ch.... kmu te wiktory? 04.06.07, 07:36
      • mreck Re: Nawet w komunie mozna było głosować na kogo c 04.06.07, 07:36
        beznadziejna kalka amryknskej tv
    • buszek3 Towarzystwo Wzajemnej Adoracji obraza Polakow 04.06.07, 10:45
      wybierajac np. Radka Sikorskiego najlepszym politzykiem roku. Przypomne, ze
      Sikorski jest/ byl zaangazowany w popieranie polityki US/Izraela na Bliskim i
      Srodkowym Wschodzie{Irak. Afganistan), forsowal sprawe F-16 i tarczy ,
      wyciagajac z kieszeni polskich podatnikow min. 10 mld USD. Prze szereg lat
      pobieral pensje w American Enterprise Institute, uwazana powszechnie za agende
      CIA. A - co moze najmniej wazne - jego dzieci uczeszczaja do ortodoksyjnej
      szkoly zydowskiej w Nowym Jorku. "Superpolityk i superPolak?"
      • manasonta buszek3..a żydostwo Dorna cie nie przeszkadza? 04.06.07, 11:35
    • szasza7 Oni wszyscy należą do "układu".Prawdziwi dziennika 04.06.07, 12:10
      rze są w mediach zakonu redemtorystów i sporo w TVP.A ci z "układu" nie chcą
      popierać pisuarów-najwyższy stan rozwoju ludzkiej myśli.To "cztsta moralność"
      i "czysta prawda".A tamci to podstępem zbierają się u prezydentowej.Szambo.Oni
      tworzą spisek przeciw legalnie wybranych władz,które "zlały się w koalicję" a
      wnet się zesrają.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka