kozaczek3 Niech żyje Liberum veto!Teraz i zawsze!! 23.06.07, 00:27 Po wsze czasy w całym wszechświecie. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Aktualność GW i antykaczek :)))) 23.06.07, 00:35 www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=49803 Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 norma, pisali inną wersję ale już się poprawiają 23.06.07, 00:39 może kiedyś dowiemy się na łamach GW o co naprawdę chodziło Polsce w pierwiastku i dlaczego był dobrym rozwiązaniem ?? ostatecznie do 2016 roku jest nawet lepiej !! to jest niesamowite ile uzyskali Kaczyńscy. Odpowiedz Link Zgłoś
plemnik_bez_duszy DO amanasunta 23.06.07, 03:46 Dziecko, zrób użtek z wibratora i spać. Już po zabawie, polactwo będzie poza EU!!! Cieszmy się mości..nowie. "Niech żyje RP wersja 4.02 beta" Odpowiedz Link Zgłoś
plemnik_bez_duszy Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 23.06.07, 00:40 O, co widzę, wet do roboty przybył. Co robiłeś łosiu do tej pory??? gdzie się podziewałeś, przepustki wydają tylko wiedzorem??? A może dyrcio rydzol płaci lepiej po 24??? "Niech żyje RP wersja 4.02 beta" Odpowiedz Link Zgłoś
plemnik_bez_duszy Re: Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 23.06.07, 03:06 Gdzie jest potomek prusaków junkier=goowno????? Gdzie jest, nie broni rACJi pOlSkiEJ????? musi się BIEDAK wyspać, jutro gary w zmywaku, a nie daj katolicki "buk" sąsiad wyłączy W-LAN. Znowu narazisz ojcaguruprawieboga na koszta. I to tak ładnie łosiu-polaczku nieszczęsny. "Niech żyje RP wersja 4.02 beta" Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 24.06.07, 09:50 Zjezdzaj zydo-brukselski pomiocie. Odpowiedz Link Zgłoś
joannaz37 Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 23.06.07, 13:09 Wcale się nie dziwię, że Merkel chce bez nas spotkania. UE propozycja, Polska nie. Rozumiem, że chcemy walczyć o swoje prawa, ale ludzie, ciągle mówiąc NIE, dojdzie do tego, że wyizolujemy się i nikt nie będzie chciał z nami rozmawiać o jakichś korzyściach gospodarczych nie wspominając.:/ Odpowiedz Link Zgłoś
gs-arts.net Zawsze bedziemy nienawidziec Szwaba ! Kazda 23.06.07, 14:02 Polska rodzina utracila kogos bliskiego. Moj tato 83 -lata wciaz rozmawia tylko o 2-giej wojnie swiatowej, cale zycie TRAUMA przez beszczelne , mordercze szwabstwo.. Odpowiedz Link Zgłoś