Dodaj do ulubionych

Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską

    • kozaczek3 Niech żyje Liberum veto!Teraz i zawsze!! 23.06.07, 00:27
      Po wsze czasy w całym wszechświecie.
    • amanasunta Aktualność GW i antykaczek :)))) 23.06.07, 00:35
      www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=49803
      • adam_l27 norma, pisali inną wersję ale już się poprawiają 23.06.07, 00:39
        może kiedyś dowiemy się na łamach GW o co naprawdę chodziło Polsce w pierwiastku
        i dlaczego był dobrym rozwiązaniem ??

        ostatecznie do 2016 roku jest nawet lepiej !! to jest niesamowite ile uzyskali
        Kaczyńscy.
      • plemnik_bez_duszy DO amanasunta 23.06.07, 03:46
        Dziecko, zrób użtek z wibratora i spać. Już po zabawie, polactwo będzie poza
        EU!!! Cieszmy się mości..nowie.

        "Niech żyje RP wersja 4.02 beta"
    • plemnik_bez_duszy Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 23.06.07, 00:40
      O, co widzę, wet do roboty przybył. Co robiłeś łosiu do tej pory??? gdzie się
      podziewałeś, przepustki wydają tylko wiedzorem??? A może dyrcio rydzol płaci
      lepiej po 24???

      "Niech żyje RP wersja 4.02 beta"

      • plemnik_bez_duszy Re: Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 23.06.07, 03:06
        Gdzie jest potomek prusaków junkier=goowno????? Gdzie jest, nie broni rACJi
        pOlSkiEJ????? musi się BIEDAK wyspać, jutro gary w zmywaku, a nie daj katolicki
        "buk" sąsiad wyłączy W-LAN. Znowu narazisz ojcaguruprawieboga na koszta. I to
        tak ładnie łosiu-polaczku nieszczęsny.

        "Niech żyje RP wersja 4.02 beta"
        • junkier Re: Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 24.06.07, 09:50
          Zjezdzaj zydo-brukselski pomiocie.
    • joannaz37 Niemcy: Jest wstępny kompromis z Polską 23.06.07, 13:09
      Wcale się nie dziwię, że Merkel chce bez nas spotkania. UE propozycja, Polska
      nie. Rozumiem, że chcemy walczyć o swoje prawa, ale ludzie, ciągle mówiąc NIE,
      dojdzie do tego, że wyizolujemy się i nikt nie będzie chciał z nami rozmawiać o
      jakichś korzyściach gospodarczych nie wspominając.:/
    • gs-arts.net Merkel przemondzala stalinowka z DDr-u 23.06.07, 13:59
      ...
    • gs-arts.net Zawsze bedziemy nienawidziec Szwaba ! Kazda 23.06.07, 14:02
      Polska rodzina utracila kogos bliskiego. Moj tato 83 -lata wciaz rozmawia tylko
      o 2-giej wojnie swiatowej, cale zycie TRAUMA przez beszczelne , mordercze
      szwabstwo..
    • bergman1 Pani Merkel ma rację. 23.06.07, 14:58
      a politykiem trzeba się urodzić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka