puciaq
27.06.07, 12:11
"Tak odnoszą się do pomysłu rządu, by wyższymi podatkami dla najuboższych
sfinansować podwyżki płac."
Redaktor do wymiany: przecież premier mówił o podatkach dla NAJBOGATSZYCH a
nie najbiedniejszych. Gratuluję umiejętności pisania. Wczoraj akurat słuchałem
tej kobiety i mówiła o NAJBOGATSZYCH.