axenrolle Proszę popatrzec tylko na górne zdjęcie 11.07.07, 16:50 przeciez wygląda jakby zostało zrobione podczas parady równości. Jaki ojcec Tadzik rozanielony ,powiem więcej on ewidentnie jest podniecony. Tylko czym? Odpowiedz Link Zgłoś
1a110 Re: Proszę popatrzec tylko na górne zdjęcie 11.07.07, 17:04 fuj ! -- www.racjonalista.pl/ks.php/k,990/d,1 Odpowiedz Link Zgłoś
mach_2 Przecież nikt normalny nie pójdzie tam na studia! 11.07.07, 16:55 Jak ktoś ma pieniądze, by placić, niech lepiej się rozejrzy za inną prywatną uczelnią lub pójdzie na zaoczne na państwowej. Odpowiedz Link Zgłoś
axenrolle Re: Przecież nikt normalny nie pójdzie tam na st 11.07.07, 17:05 I oto Rydzykowi chodzi. Ludzie normalni po jednym góra dwuch takich "wykładach" zacznazadawac pytania i wkońcu odejdą . Natomiast ci normalni inaczej , wpatrzeni w "Ojca Dyrektora" jak przenajświętszy sakrament, zostaną w tym szambie bo gdzie znajdą szkołę w której zaliczenie można uzyskac za zaśpiwanie "Sto lat" Odpowiedz Link Zgłoś
trv Re: Przecież nikt normalny nie pójdzie tam na st 11.07.07, 20:04 mach_2 napisał: > Jak ktoś ma pieniądze, by placić, niech lepiej się rozejrzy za inną prywatną > uczelnią lub pójdzie na zaoczne na państwowej. Przecież to takich wyższych szkółek nicnierobienia idą ludzie którzy nie dostają sie na uczelnie publiczne lub tacy którzy myślą, że na takowej sobie nie poradzą. W sumie na jedno wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
harbour5 Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 17:00 i vice versa Odpowiedz Link Zgłoś
manasonta Rydzyk... Był jako dziecko molestowany .... 11.07.07, 17:17 przez księdza.. podobało mu sie.... Odpowiedz Link Zgłoś
starveling A co na to Państwowa Komisja Akredytacyjna? 11.07.07, 17:21 Czy szkoła o. Rydzyka ma akredytacje na swoje kierunki i z jakimi ocenami? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: augustus_germa .... 11.07.07, 17:34 augustus_germanicus_caligula napisał: > "Jestescie wrzodami na tylku...." Ha ha ha Wedlu ciebie, lewaku, o.Rydzyk pewnie mial tych ochlapusow poglaskac po glowkach i dac kazdemu po cukiereczku? Oczywiscie, ze tacy sa wrzodami na tylku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
uwolnic_cyce Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 17:40 Nie bardzo mogę pojąc o co ten cały wrzask.Rydzol szkoli sobie kadry na swój wzór i podobieństwo,więc co innego miały mówić swoim studentom? Nagle robi się awanturę z tego o czym wszyscy wiedzą doskonale.Od dawna. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: uwolnic_cyce 11.07.07, 17:54 uwolnic_cyce napisał: > Nie bardzo mogę pojąc o co ten cały wrzask.Rydzol szkoli sobie kadry na swój > wzór i podobieństwo,więc co innego miały mówić swoim studentom? Nagle robi się > awanturę z tego o czym wszyscy wiedzą doskonale.Od dawna. Powiem Ci dlaczego. - Otoz dlatego, ze o.Rydzyk wychowuje kadre dziennikarzy, ktorzy nie beda uprawiac politycznej poprawnosci. Dlatego tez jest ciagly wrzask i nagonka na RM, ktore przerwalo monopol na prawde mediow politycznie poprawnych. Podobnie jest z ciagla nagonka na rzad, ktory nieoczekiwanie przerwal monopol na rzadzenie okraglostolowym komuchom. Te ataki lewackich intrygantow powiazane sz ze soba jak naczynia polaczone! Odpowiedz Link Zgłoś
haniluk Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na pu.. 11.07.07, 18:13 a nasz najukochańszy prezydent wysyła polskich żołnierzy do Awganistanu, jakoby u nas nie było talibów,cisną sie słowa twórcy II RP "wam panowie kury szcz.. prowadzać,anie poltykę robić" Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk33 O.Rydzyka bały się wszystkie partie... 11.07.07, 18:24 "-Lato 1995 r. - Rydzyk zarzucił Jackowi Kuroniowi, kandydatowi UW na prezydenta, udział w zbrodniach stalinizmu i współodpowiedzialność za Katyń. Na antenie RM wielokrotnie padały też antysemickie uwagi na temat Hanny GronkiewiczWaltz, także kandydującej w wyborach. Wobec skandalicznego postępowania Radia Maryja nie wyciągnięto konsekwencji. Rządy w kraju sprawowała koalicja SLD-PSL."(...) "-1997 r. - Radio Maryja przeprowadziło akcję zbiórki świadectw udziałowych NFI. Pieniądze miały iść na ratowanie Stoczni Gdańskiej. Szacuje się, że słuchacze przekazali w ten sposób nawet 100 mln dolarów. Konto stoczni nie zasiliła jednak ani złotówka. I tym razem wykazała się toruńska prokuratura, która trzykrotnie odmawiała wszczęcia śledztwa. Ostatni raz - w marcu ub.r. - za rządów PiS-u. RM nie miało zgody MSW na prowadzenie zbiórek. Po latach okazało się, że część pieniędzy przepadła wwyniku podejrzanych i ryzykownych operacji finansowych najbliższego człowieka Rydzyka, o. Jana Króla. Ksiądz zainwestował olbrzymie sumy wakcje szczecińskiej spółki ESPEBEPE, która wkrótce zbankrutowała. Za tolerowanie tego stanu rzeczy odpowiedzialne są wszystkie rządy sprawujące władzę w ciągu ostatnich 10 lat - AWS-UW, SLDPSL i PiS- Samoobrona-LPR.(...) Odpowiedz Link Zgłoś
jama314 Może chociaż w jednej kwestii nabierzesz wiedzy 11.07.07, 18:29 www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=5558 Odpowiedz Link Zgłoś
lewy_kaczor u ciebie też kruchoz wiedzą...: 11.07.07, 19:44 youtube.com/watch?v=NWllc4FT13Y Odpowiedz Link Zgłoś
axenrolle Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 19:19 Ty tak do mnie? Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 19:30 cala ta "szkola" to taka wylegarnia katolickich talibow!ksztalci katooszolomow a przynajmniej usiluje!komu to jest potrzebne?co to za wyklady?preferencje t wlazidupstwo i hipokryzja! mysle ze nawet nie ma nad czym sie zastanawiac-nasuwa sie tylko pytanie czego moze "nauczac" zlodziej i oszust?!! Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 lepszej szkoły złodziejstwa jak SLD 11.07.07, 20:15 nie moża było ukończyć! Róznica między szkołą o.Rydzyka a szkołą młodych wilków w SLD to taka jak różnica między izbą lordów a izbą wytrzeźwień !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrwit55 Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na pu.. 11.07.07, 20:35 Ta szkola to szambo. Rydzyk to padlina a wszyscy jego wielbiciele to smierdzace lajno. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik_b4 ta szkoła Rydzyka to jakas za kare - poprawczak, 11.07.07, 20:58 albo szkola specjalna, bo chyba dobrowolnie do niej nikt nie przychodzi? Sa rozne szkoly, ale Rydzyk chyba do zadnej nie chodzil?! Odpowiedz Link Zgłoś
czarny_aniol_saskiej_kepy junkier pewnie do szkoly nie chodzil, ale w rekto 12.07.07, 00:31 rze jest zakochany! Zreszta uwielbiajacych rektora jest tu na forum wielu ... kazik_b4 napisał: > albo szkola specjalna, bo chyba dobrowolnie do niej nikt nie przychodzi? > Sa rozne szkoly, ale Rydzyk chyba do zadnej nie chodzil?! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: czarny amniol ... 12.07.07, 01:29 czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > rze jest zakochany! Zreszta uwielbiajacych rektora jest tu na forum wielu ... > > kazik_b4 napisał: > > > albo szkola specjalna, bo chyba dobrowolnie do niej nikt nie przychodzi? > > Sa rozne szkoly, ale Rydzyk chyba do zadnej nie chodzil?! Czarne anioly, choc bialoskrzydle, usta pokraczne, miny przebrzydle! Tu (w SLD) produkuje sie czarne anioly ... Pamietasz kto tak spiewal, lewaku??? Odpowiedz Link Zgłoś
samideano Re: czarny amniol ... 12.07.07, 06:00 Były też upadłe anioły i widać nadal one są i mają zwolenników. Szkoda, że wśród księży i zakonników. Nie są to sny i mary, ale prawdziwe PiS-uary. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: czarny amniol ... 12.07.07, 15:39 samideano napisał: > Były też upadłe anioły i widać nadal one są i mają zwolenników. > Szkoda, że wśród księży i zakonników. Nie są to sny i mary, ale > prawdziwe PiS-uary. Widac ze nalezysz do aniolkow wyprodukowanych w "anielarni" SLD. Jestes takim "czarnym, o przepraszam! - czerwonym aniolem choc bialoskrzydlym"- jak to spiewa Demarczyk. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Jesteście wrzodami na tyłku, które trzeba odciąć! 12.07.07, 21:01 - miał powiedzieć Rydzyk do studentów, których przyłapano po pijanemu (chodzi o to że studenci byli pijani-tetradrachma). A co w tych słowach nagannego !? Odpowiedz Link Zgłoś