Dodaj do ulubionych

Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na pu...

    • axenrolle Proszę popatrzec tylko na górne zdjęcie 11.07.07, 16:50
      przeciez wygląda jakby zostało zrobione podczas parady równości. Jaki ojcec
      Tadzik rozanielony ,powiem więcej on ewidentnie jest podniecony. Tylko czym?
      • 1a110 Re: Proszę popatrzec tylko na górne zdjęcie 11.07.07, 17:04
        fuj !




        --
        www.racjonalista.pl/ks.php/k,990/d,1
    • mach_2 Przecież nikt normalny nie pójdzie tam na studia! 11.07.07, 16:55
      Jak ktoś ma pieniądze, by placić, niech lepiej się rozejrzy za inną prywatną
      uczelnią lub pójdzie na zaoczne na państwowej.
      • axenrolle Re: Przecież nikt normalny nie pójdzie tam na st 11.07.07, 17:05
        I oto Rydzykowi chodzi. Ludzie normalni po jednym góra dwuch takich "wykładach"
        zacznazadawac pytania i wkońcu odejdą . Natomiast ci normalni inaczej ,
        wpatrzeni w "Ojca Dyrektora" jak przenajświętszy sakrament, zostaną w tym
        szambie bo gdzie znajdą szkołę w której zaliczenie można uzyskac za
        zaśpiwanie "Sto lat"
      • trv Re: Przecież nikt normalny nie pójdzie tam na st 11.07.07, 20:04
        mach_2 napisał:

        > Jak ktoś ma pieniądze, by placić, niech lepiej się rozejrzy za inną prywatną
        > uczelnią lub pójdzie na zaoczne na państwowej.

        Przecież to takich wyższych szkółek nicnierobienia idą ludzie którzy nie dostają
        sie na uczelnie publiczne lub tacy którzy myślą, że na takowej sobie nie
        poradzą. W sumie na jedno wychodzi.
    • harbour5 Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 17:00
      i vice versa
      • manasonta Rydzyk... Był jako dziecko molestowany .... 11.07.07, 17:17
        przez księdza.. podobało mu sie....
    • starveling A co na to Państwowa Komisja Akredytacyjna? 11.07.07, 17:21
      Czy szkoła o. Rydzyka ma akredytacje na swoje kierunki i z jakimi ocenami?
    • wet3 Re: augustus_germa .... 11.07.07, 17:34
      augustus_germanicus_caligula napisał:

      > "Jestescie wrzodami na tylku...." Ha ha ha

      Wedlu ciebie, lewaku, o.Rydzyk pewnie mial tych ochlapusow poglaskac po
      glowkach i dac kazdemu po cukiereczku? Oczywiscie, ze tacy sa wrzodami na
      tylku!!!
    • uwolnic_cyce Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 17:40
      Nie bardzo mogę pojąc o co ten cały wrzask.Rydzol szkoli sobie kadry na swój
      wzór i podobieństwo,więc co innego miały mówić swoim studentom? Nagle robi się
      awanturę z tego o czym wszyscy wiedzą doskonale.Od dawna.
      • wet3 Re: uwolnic_cyce 11.07.07, 17:54
        uwolnic_cyce napisał:

        > Nie bardzo mogę pojąc o co ten cały wrzask.Rydzol szkoli sobie kadry na swój
        > wzór i podobieństwo,więc co innego miały mówić swoim studentom? Nagle robi
        się
        > awanturę z tego o czym wszyscy wiedzą doskonale.Od dawna.

        Powiem Ci dlaczego. - Otoz dlatego, ze o.Rydzyk wychowuje kadre dziennikarzy,
        ktorzy nie beda uprawiac politycznej poprawnosci. Dlatego tez jest ciagly
        wrzask i nagonka na RM, ktore przerwalo monopol na prawde mediow politycznie
        poprawnych. Podobnie jest z ciagla nagonka na rzad, ktory nieoczekiwanie
        przerwal monopol na rzadzenie okraglostolowym komuchom. Te ataki lewackich
        intrygantow powiazane sz ze soba jak naczynia polaczone!
    • haniluk Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na pu.. 11.07.07, 18:13
      a nasz najukochańszy prezydent wysyła polskich żołnierzy do Awganistanu,
      jakoby u nas nie było talibów,cisną sie słowa twórcy II RP "wam panowie kury
      szcz.. prowadzać,anie poltykę robić"
      • czyzyk33 O.Rydzyka bały się wszystkie partie... 11.07.07, 18:24
        "-Lato 1995 r. - Rydzyk zarzucił Jackowi Kuroniowi, kandydatowi UW na
        prezydenta, udział w zbrodniach stalinizmu i współodpowiedzialność za Katyń. Na
        antenie RM wielokrotnie padały też antysemickie uwagi na temat Hanny
        GronkiewiczWaltz, także kandydującej w wyborach. Wobec skandalicznego
        postępowania Radia Maryja nie wyciągnięto konsekwencji. Rządy w kraju
        sprawowała koalicja SLD-PSL."(...)
        "-1997 r. - Radio Maryja przeprowadziło akcję zbiórki świadectw udziałowych
        NFI. Pieniądze miały iść na ratowanie Stoczni Gdańskiej. Szacuje się, że
        słuchacze przekazali w ten sposób nawet 100 mln dolarów. Konto stoczni nie
        zasiliła jednak ani złotówka. I tym razem wykazała się toruńska prokuratura,
        która trzykrotnie odmawiała wszczęcia śledztwa. Ostatni raz - w marcu ub.r. -
        za rządów PiS-u. RM nie miało zgody MSW na prowadzenie zbiórek. Po latach
        okazało się, że część pieniędzy przepadła wwyniku podejrzanych i ryzykownych
        operacji finansowych najbliższego człowieka Rydzyka, o. Jana Króla. Ksiądz
        zainwestował olbrzymie sumy wakcje szczecińskiej spółki ESPEBEPE, która wkrótce
        zbankrutowała. Za tolerowanie tego stanu rzeczy odpowiedzialne są wszystkie
        rządy sprawujące władzę w ciągu ostatnich 10 lat - AWS-UW, SLDPSL i PiS-
        Samoobrona-LPR.(...)
        • jama314 Może chociaż w jednej kwestii nabierzesz wiedzy 11.07.07, 18:29
          www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=5558
          • lewy_kaczor u ciebie też kruchoz wiedzą...: 11.07.07, 19:44
            youtube.com/watch?v=NWllc4FT13Y
    • axenrolle Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 19:19
      Ty tak do mnie?
    • kazik.k Re: Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na 11.07.07, 19:30
      cala ta "szkola" to taka wylegarnia katolickich talibow!ksztalci katooszolomow a
      przynajmniej usiluje!komu to jest potrzebne?co to za wyklady?preferencje t
      wlazidupstwo i hipokryzja! mysle ze nawet nie ma nad czym sie zastanawiac-nasuwa
      sie tylko pytanie czego moze "nauczac" zlodziej i oszust?!!
      • enedue3 lepszej szkoły złodziejstwa jak SLD 11.07.07, 20:15
        nie moża było ukończyć!
        Róznica między szkołą o.Rydzyka a szkołą młodych wilków w SLD to taka jak
        różnica między izbą lordów a izbą wytrzeźwień !!!!!
    • piotrwit55 Szkoła o. Rydzyka: lepsza ocena za występ na pu.. 11.07.07, 20:35
      Ta szkola to szambo. Rydzyk to padlina a wszyscy jego wielbiciele to smierdzace
      lajno.
    • kazik_b4 ta szkoła Rydzyka to jakas za kare - poprawczak, 11.07.07, 20:58
      albo szkola specjalna, bo chyba dobrowolnie do niej nikt nie przychodzi?
      Sa rozne szkoly, ale Rydzyk chyba do zadnej nie chodzil?!
      • czarny_aniol_saskiej_kepy junkier pewnie do szkoly nie chodzil, ale w rekto 12.07.07, 00:31
        rze jest zakochany! Zreszta uwielbiajacych rektora jest tu na forum wielu ...

        kazik_b4 napisał:

        > albo szkola specjalna, bo chyba dobrowolnie do niej nikt nie przychodzi?
        > Sa rozne szkoly, ale Rydzyk chyba do zadnej nie chodzil?!
        • wet3 Re: czarny amniol ... 12.07.07, 01:29
          czarny_aniol_saskiej_kepy napisał:

          > rze jest zakochany! Zreszta uwielbiajacych rektora jest tu na forum wielu ...
          >
          > kazik_b4 napisał:
          >
          > > albo szkola specjalna, bo chyba dobrowolnie do niej nikt nie przychodzi?
          > > Sa rozne szkoly, ale Rydzyk chyba do zadnej nie chodzil?!

          Czarne anioly, choc bialoskrzydle, usta pokraczne, miny przebrzydle! Tu (w SLD)
          produkuje sie czarne anioly ... Pamietasz kto tak spiewal, lewaku???

          • samideano Re: czarny amniol ... 12.07.07, 06:00
            Były też upadłe anioły i widać nadal one są i mają zwolenników.
            Szkoda, że wśród księży i zakonników. Nie są to sny i mary, ale
            prawdziwe PiS-uary.
            • wet3 Re: czarny amniol ... 12.07.07, 15:39
              samideano napisał:

              > Były też upadłe anioły i widać nadal one są i mają zwolenników.
              > Szkoda, że wśród księży i zakonników. Nie są to sny i mary, ale
              > prawdziwe PiS-uary.

              Widac ze nalezysz do aniolkow wyprodukowanych w "anielarni" SLD. Jestes
              takim "czarnym, o przepraszam! - czerwonym aniolem choc bialoskrzydlym"- jak to
              spiewa Demarczyk.
    • tetradrachma Jesteście wrzodami na tyłku, które trzeba odciąć! 12.07.07, 21:01
      - miał powiedzieć Rydzyk do studentów, których przyłapano po pijanemu (chodzi
      o to że studenci byli pijani-tetradrachma). A co w tych słowach nagannego !?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka