cygan37 Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 17.08.07, 21:53 Jeden warty drugiego czyli obaj są już trupami politycznymi i nie zmienią tego urocze dołeczki w policzkach Szmajdzińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
mike0l Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 17.08.07, 22:14 myślisz sie szmajdzinski to trup polityczny a Ziobro cieszy sie największym poparciem społecznym zaraz po Relidze:) chcesz oszukac innych? oszukując samego siebie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 17.08.07, 22:45 mike0l napisał: > myślisz sie szmajdzinski to trup polityczny a Ziobro cieszy sie największym > poparciem społecznym zaraz po Relidze:) Już nie bo mu mocno spadło; nieaktualne dane prezentujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski010 Szmajdzinski??? ten czerwony c..l??? "spec" 17.08.07, 22:44 od lewych interesow na "jednorekich bandytach"?? i takie czerwone g... smie sie wogole odzywac? po tym, jak coraz czesciej swoj czerwony ryj otwiera Miller, jak podskakuje "pijany golen" Kwach widac, ze cala ta czerwona halastra, ktora ponoc zastapili "mlodzi" na czele z Olejniczakiem, znow rwie sie do koryta, i bez zenady pokazuje, kto naprawde w tym skorumpowanym komuszym szambie SLD rzadzi: stare prl-owskie swinie Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Szmajdzinski??? ten czerwony c..l??? "spec" 17.08.07, 23:09 silesius.monachijski010 napisał: > od lewych interesow na "jednorekich bandytach"?? i takie czerwone > g... smie sie wogole odzywac? po tym, jak coraz czesciej swoj > czerwony ryj otwiera Miller, jak podskakuje "pijany golen" Kwach > widac, ze cala ta czerwona halastra, ktora ponoc zastapili "mlodzi" > na czele z Olejniczakiem, znow rwie sie do koryta, i bez zenady > pokazuje, kto naprawde w tym skorumpowanym komuszym szambie SLD > rzadzi: stare prl-owskie swinie Jak widzę argumentacja na poziomie rynsztoku jest dalej charakterystyczna dla "prawdziwych prawicowców" a nie można było uczyć się języka polskiego zamiast łaciny kuchennej? Odpowiedz Link Zgłoś
mike0l Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 17.08.07, 22:58 dane aktualne z dzisiejszego tvn ziobro okolo 50% poparcia:) religa okolo 60% reszta sie nie liczy Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Szmajdzinski jest zbyt delikatny. 17.08.07, 23:11 Nie znosze SLD, ale tym razem Szmajdzinski ma swieta racje. Zero-Ziobro to nawet nie klamca i oszust, to zwyczajna GNIDA. Szmajdzinski wyraza sie az nazbyt delikatnie. Zdelegalizowac PiS, bo to partia faszystowska. Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: bogdan331 21.08.07, 01:23 bogdan331 napisal: nazi=ziobro nie prajdiot jebiona pis mat' Dziwne, ze ten nazi=ziobro obok Religi cieszy sie najwiekszym powazaniem Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
henusia Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 18.08.07, 01:04 Ziobro jest wiarygodny Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: henusia 18.08.07, 01:22 henusia napisała: > Ziobro jest wiarygodny A Szmajdzinski jest zwyklym zydokomuchem! Odpowiedz Link Zgłoś
ssik_nwdj Szybko babka wymiękła:) 18.08.07, 01:13 Przysłużyła się swoim kompanom z czerwonej gwardii. Potomkowie morderców Polaków walczących o jej wolność, użalają się nad tym, że ktoś sobie strzelił w łeb. Więcej tych z SLD by sobie palnęło to Polska byłaby piękniejsza. Zmusił ją ktoś do tego, taka kryształowa była, tortur się bała?, że jej dupę w imadło wsadzą. Ulizane ku.. o prawa się domagają, to trochę pokuty by się na początek przydało:( Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 18.08.07, 07:01 No..... a Szmajdziński wzorem cnót! Dobre, bardo dobre. ------------------------------------------------------ Proletariusze wszystkich krajów łączcie się. Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 18.08.07, 11:38 pies_na_lewiznie napisał: > z bólem przyznaje racje SLD-owcowi... > Ziobro to typowy stalinowiec! xxxxxxxxxxxxx Ależ Waść przyznajesz,że "głupota nie boli"? Chyba się nie mylę? Odpowiedz Link Zgłoś
slmako Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 18.08.07, 13:31 Zgadzam sie na 253% a w razie co jakby jaka kontrol to powiem ze nawet podniose i do 300 %. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 Re: Budzi sie sierp i mlot = pzpr................. 18.08.07, 19:40 ....rozum spi..... Odpowiedz Link Zgłoś
piotrosz25 Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 20.08.07, 10:48 OK, może Ziobro jest kłamcą, zobaczymy. Ale denerwuje mnie (powinny być mocniejsze słowa), gdy wypowiada sie facet, który chodził krok lub dwa za gen Jaruzelskim podczas zwiedzania świniarni w PGRach, w stanie wojennym. -obserwator123 Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: piotrosz25 20.08.07, 17:39 piotrosz25 napisał: > OK, może Ziobro jest kłamcą, zobaczymy. Ale denerwuje mnie (powinny być > mocniejsze słowa), gdy wypowiada sie facet, który chodził krok lub dwa za gen > Jaruzelskim podczas zwiedzania świniarni w PGRach, w stanie wojennym. > -obserwator123 Widac jak na dloni, ze w tych chlewikach Szmajdzinski dobrze nauczyl sie swinskiej, czerwonej kminy! Odpowiedz Link Zgłoś