Dodaj do ulubionych

Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu...

    • cygan37 Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 17.08.07, 21:49
      Jeden
    • cygan37 Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 17.08.07, 21:53
      Jeden warty drugiego czyli obaj są już trupami politycznymi i nie
      zmienią tego urocze dołeczki w policzkach Szmajdzińskiego.
      • mike0l Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 17.08.07, 22:14
        myślisz sie szmajdzinski to trup polityczny a Ziobro cieszy sie największym
        poparciem społecznym zaraz po Relidze:) chcesz oszukac innych? oszukując samego
        siebie?:)
        • cygan37 Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 17.08.07, 22:45
          mike0l napisał:

          > myślisz sie szmajdzinski to trup polityczny a Ziobro cieszy sie
          największym
          > poparciem społecznym zaraz po Relidze:)

          Już nie bo mu mocno spadło; nieaktualne dane prezentujesz.
    • silesius.monachijski010 Szmajdzinski??? ten czerwony c..l??? "spec" 17.08.07, 22:44
      od lewych interesow na "jednorekich bandytach"?? i takie czerwone
      g... smie sie wogole odzywac? po tym, jak coraz czesciej swoj
      czerwony ryj otwiera Miller, jak podskakuje "pijany golen" Kwach
      widac, ze cala ta czerwona halastra, ktora ponoc zastapili "mlodzi"
      na czele z Olejniczakiem, znow rwie sie do koryta, i bez zenady
      pokazuje, kto naprawde w tym skorumpowanym komuszym szambie SLD
      rzadzi: stare prl-owskie swinie
      • guru133 Re: Szmajdzinski??? ten czerwony c..l??? "spec" 17.08.07, 23:09
        silesius.monachijski010 napisał:

        > od lewych interesow na "jednorekich bandytach"?? i takie czerwone
        > g... smie sie wogole odzywac? po tym, jak coraz czesciej swoj
        > czerwony ryj otwiera Miller, jak podskakuje "pijany golen" Kwach
        > widac, ze cala ta czerwona halastra, ktora ponoc zastapili "mlodzi"
        > na czele z Olejniczakiem, znow rwie sie do koryta, i bez zenady
        > pokazuje, kto naprawde w tym skorumpowanym komuszym szambie SLD
        > rzadzi: stare prl-owskie swinie
        Jak widzę argumentacja na poziomie rynsztoku jest dalej charakterystyczna dla
        "prawdziwych prawicowców" a nie można było uczyć się języka polskiego zamiast
        łaciny kuchennej?
    • mike0l Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 17.08.07, 22:58
      dane aktualne z dzisiejszego tvn ziobro okolo 50% poparcia:) religa okolo 60%
      reszta sie nie liczy
    • bogdan331 ziobro to z PIS dzielny minister i pro krea tura 17.08.07, 22:58
    • kaczory11 Szmajdzinski jest zbyt delikatny. 17.08.07, 23:11
      Nie znosze SLD, ale tym razem Szmajdzinski ma swieta racje.
      Zero-Ziobro to nawet nie klamca i oszust, to zwyczajna GNIDA.
      Szmajdzinski wyraza sie az nazbyt delikatnie.

      Zdelegalizowac PiS, bo to partia faszystowska.

      Kaczory11
    • bogdan331 nazi=ziobro-nie prajdiot jebiona pis mat' 17.08.07, 23:32
      • wet3 Re: bogdan331 21.08.07, 01:23
        bogdan331 napisal: nazi=ziobro nie prajdiot jebiona pis mat'

        Dziwne, ze ten nazi=ziobro obok Religi cieszy sie najwiekszym
        powazaniem Polakow.
    • ssik_nwdj Szybko babka wymięl 18.08.07, 00:59
    • henusia Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 18.08.07, 01:04
      Ziobro jest wiarygodny
      • wet3 Re: henusia 18.08.07, 01:22
        henusia napisała:

        > Ziobro jest wiarygodny

        A Szmajdzinski jest zwyklym zydokomuchem!
    • ssik_nwdj Szybko babka wymiękła:) 18.08.07, 01:13
      Przysłużyła się swoim kompanom z czerwonej gwardii. Potomkowie morderców Polaków
      walczących o jej wolność, użalają się nad tym, że ktoś sobie strzelił w łeb.
      Więcej tych z SLD by sobie palnęło to Polska byłaby piękniejsza. Zmusił ją ktoś
      do tego, taka kryształowa była, tortur się bała?, że jej dupę w imadło wsadzą.
      Ulizane ku.. o prawa się domagają, to trochę pokuty by się na początek przydało:(
    • henusia Re: jeśli Blida była niewinna to dlaczego popełnił 18.08.07, 01:15
    • tadjan Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 18.08.07, 07:01
      No..... a Szmajdziński wzorem cnót! Dobre, bardo dobre.
      ------------------------------------------------------
      Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.
    • pos3gacz Re: Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i os 18.08.07, 11:38
      pies_na_lewiznie napisał:

      > z bólem przyznaje racje SLD-owcowi...
      > Ziobro to typowy stalinowiec!
      xxxxxxxxxxxxx
      Ależ Waść przyznajesz,że "głupota nie boli"? Chyba się nie mylę?
    • slmako Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 18.08.07, 13:31
      Zgadzam sie na 253% a w razie co jakby jaka kontrol to powiem ze
      nawet podniose i do 300 %.
      • dyletant5 Re: Budzi sie sierp i mlot = pzpr................. 18.08.07, 19:40
        ....rozum spi.....
    • piotrosz25 Szmajdziński: Ziobro jest zwykłym kłamcą i oszu.. 20.08.07, 10:48
      OK, może Ziobro jest kłamcą, zobaczymy. Ale denerwuje mnie (powinny być
      mocniejsze słowa), gdy wypowiada sie facet, który chodził krok lub dwa za gen
      Jaruzelskim podczas zwiedzania świniarni w PGRach, w stanie wojennym.
      -obserwator123
      • wet3 Re: piotrosz25 20.08.07, 17:39
        piotrosz25 napisał:

        > OK, może Ziobro jest kłamcą, zobaczymy. Ale denerwuje mnie
        (powinny być
        > mocniejsze słowa), gdy wypowiada sie facet, który chodził krok lub
        dwa za gen
        > Jaruzelskim podczas zwiedzania świniarni w PGRach, w stanie
        wojennym.
        > -obserwator123

        Widac jak na dloni, ze w tych chlewikach Szmajdzinski dobrze nauczyl
        sie swinskiej, czerwonej kminy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka