Dodaj do ulubionych

Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n...

    • jaguar666 Apel do opozycji 30.08.07, 19:16
      Opozycji dzisiejszy dzień przyniósł ostateczny upadek PiS-u i moralny i prawny,
      dlatego ujawnijcie, co znajduje się w stenogramach z przesłuchania Kaczmarka. W
      dobie ostatnich wydarzeń mamy prawo wiedzieć, czego PiS się tak boi, że zamyka
      usta czterem osobom, a chcą i piątej!
      Neokomuna od dwóch lat niszczy Polskę, dzisiaj przekroczyła kolejną granicę,
      dlatego zadaniem opozycji jest powstrzymanie zamachu na demokrację i prawo!
      Przywróćcie normalność w Polsce!!
      • langston W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 19:47
        ...a z jakiego powodu PIS mial patrzec jak te oszolomy
        gadaja w sejmie co chca bo skladaja zeznania bez odpowiedzialnosci
        karnej.

        W sadzie spiewaja inaczej i stad aresztowanie...proste jak drut
        • maaac Re: W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 19:57
          langston napisał:

          > ...a z jakiego powodu PIS mial patrzec jak te oszolomy
          > gadaja w sejmie co chca bo skladaja zeznania bez odpowiedzialnosci
          > karnej.
          >
          > W sadzie spiewaja inaczej i stad aresztowanie...proste jak drut

          Dla tego PiS boi się przesłuchań sejmowych? Zarówno w odniesieniu
          do swoich oponentów jak i swoich członków? Tylko ciekawe że w
          poprzedniej kadencji zupełnie, ale to zupełnie im to nie
          przeszkadzało... Pewnie dla tego że to nie ich grzechy miano omawiac?
          • langston Re: W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 20:03
            Nie myl pojec:
            -Kaczmarek naklamal przed sejmowa komisja do spraw sluzb specjalnych
            bo gadal bez przysiegi.
            -przed sejmowa komisja sledcza musieliby mowic pod przysiega i beda
            to robic po wyborach. W przeciwnym razie komisje stalyby sie wiecami
            wyborczymi co przeszkodziloby prokuraturze ustalic fakty.
            • jaguar666 Re: W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 20:37
              "-Kaczmarek naklamal przed sejmowa komisja do spraw sluzb specjalnych
              bo gadal bez przysiegi."

              A ty skąd wiesz, że nakłamał? Przecież stenogramy są utajnione! To, że PiS
              wrzeszczy na prawo i lewo, że to stek nic nieznaczących kłamstewek, nie świadczy
              o tym, że są to kłamstwa i trzeba Kaczmarka zatrzymać, a wprost przeciwnie,
              znając język PiS-u można z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że
              Kaczmarek powiedział wiele ciekawych rzeczy. Rzeczy których PiS, a w
              szczególności Ziobro się boją.
    • o.b.laden Jaromir Netzel przekazał mi dokumenty 30.08.07, 19:22
      Jaromir Netzel przekazał mi dokumenty świadczące o sprzeniewierzeniach w PZU na
      sumę 13 miliardów złotych
    • langston Kaczmarek w Sejmie inaczej niz w sadzie 30.08.07, 19:37
      W Sejmie kaczmarek bajdurzyl 3po 3 bo nie byl pod przysiega!
      W Prokuraturze gadal co innego!!!!!!!

      Jarek robi to co mial zrobic Walesa w 1990!!!!!!
      jestem pod wrazeniem!!!!!!
      • maaac Re: Kaczmarek w Sejmie inaczej niz w sadzie 30.08.07, 20:01
        Masz "przecieki" co gadał w prekuraturze? Ciekawe skąd... hehehe.
        Zdaje się że za to Kaczyńscy zamykaja? A może tylko za to co oni
        uważają za przecieki?
        • langston to pewnie mnie zamkna i bede "autorytetem":) 30.08.07, 20:04
          .
          • pakulec Re: to pewnie mnie zamkna i bede "autorytetem":) 30.08.07, 20:35
            widze że większośc zwolenników Pisu to mitomani;-)
            pewno byś chciał aby cię zamknąć ale po co -chyba że chcesz dogodzić
            Łyżwińskiemu - to w sumie wasz niedawny koalicjant to macie dużo
            wspólnego ;-)
          • jaguar666 Re: to pewnie mnie zamkna i bede "autorytetem":) 30.08.07, 20:40
            Taa, Ziobro niedługo będzie oglądał świat za kratek i jakoś nigdy nie będzie
            autorytetem, więc i ty nie oczekuj od świata za dużo.
      • kat_bolszewikow_z_pisu ignorancie - prze prokuratem to on moze lgac 30.08.07, 20:44
        i to tyle ile dusza zapragnie i nic mu za to nie zrobia - fanie
        PISiorkow

        jak nie masz o czyms pojecia to zamilcz
      • grzes1966 Re: Kaczmarek w Sejmie inaczej niz w sadzie 31.08.07, 11:45

        I ztego wrażenia rzeczywistość ci się podurduliła. To się zdarza.
    • remez2 Panie W. Bochwicz - pozdrowienia od A. Jaruckiej. 30.08.07, 19:46
    • jorgus2075 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 30.08.07, 20:07
      Brawo PIS wreszcie Kaczmarek trafił tam gdzie jego miejsce.Ciekawe czego teraz
      nie jest taki wylewny jak przed komisją.
      • pakulec Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 30.08.07, 20:23
        teraz wogole nie będzie wylewny bo Pis nie dopuści by za duzo gadał
        przed wyborami, ale po wyborach się rozgada;-)
        i wtedy posadzi się Jarka ze Zbylutkiem ;-)
      • kat_bolszewikow_z_pisu moze klamac ile wlezie-jak kazdy podejrzany 30.08.07, 20:46
        i nie grozi za to zadna odpowiedzialnosc fanie PISiorkow

        takie juz prawo podejrzanego/oskarzonego
      • grzes1966 Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 11:48
        jorgus2075 napisał:

        > Brawo PIS wreszcie Kaczmarek trafił tam gdzie jego miejsce.Ciekawe
        czego teraz
        > nie jest taki wylewny jak przed komisją.
        A jeszcze miesiąc temy byłeś przekonany że jego miejsce jest w
        radzie ministrów.
    • pakulec no to się Pis zaczął bać 30.08.07, 20:19
      aby tylko Kaczmarek przeżył to zatrzymanie
      • langston boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 30.08.07, 20:28
        boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic
        jak: sekule, jaroszewicza, papale,debskiego, blide etc.
        • pakulec Re: boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 30.08.07, 20:33
          hehehehehe co za poczucie humoru w stylu pajaca Jarka lub Lecha
          ale jeżeli uważasz Jarka i Zbylutka za kryptobolszewików - to musze
          ci przyznac rację ,
          Tylko co to ma wspólnego z SLD?
        • jaguar666 Re: boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 30.08.07, 20:45
          A gdzie dowody, że śmiesz słać oszczerstwa? Nie wiem, czy wiesz, ale oskarżenie
          o zabójstwo, już nie mówiąc o pięciokrotnym jest bardzo poważnym zarzutem, a ty
          wyraźnie robisz sobie z tego żarty.
          • wet3 Re: jaguar666 30.08.07, 23:46
            Ty i "pakulec" pewnie nie wiecie co klekoczenie. Malo to ludzi
            naginelo juz???!
          • grzes1966 Re: boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 31.08.07, 12:04
            jaguar666 napisał:

            > A gdzie dowody, że śmiesz słać oszczerstwa?
            On nie potrzebuje dowodów, on wie. Dawniej takich nazywali
            nawiedzonymi, a z takimi polemika jest bezcelowa
    • substantiv zbiorowa histeria mediów 30.08.07, 20:26

      chyba tylko rzeczpospolita sie jakos trzyma

      blog.rp.pl/blog/2007/08/30/pawel-lisicki-nie-boje-sie-o-polska-demokracje/


      • pakulec Re: zbiorowa histeria mediów 30.08.07, 20:43
        a najbardziej medialny w swej histerii jest Jarosław K. ksywka
        Premier
        ;-)
    • cyndyndanda czy te prawnicze mety dzialajace na rozkaz kaczora 30.08.07, 20:27
      zdaja sobie sprawe co bedzie po wyborach!? czeka ich albo emigracja
      za chlebem albo praca w roli parobkow.
      • caius1 Re: czy te prawnicze mety dzialajace na rozkaz ka 31.08.07, 07:30
        cyndyndanda napisał:

        > zdaja sobie sprawe co bedzie po wyborach!? czeka ich albo emigracja
        > za chlebem albo praca w roli parobkow.

        Już się uśmiecham wyobrażając sobie ministra zero pchającego ciężkie wózki z
        aktami w roli sądowego woźnego.

        NiePis
    • gavno Sranie w banie w Kazachstanie. 30.08.07, 20:44
      Nie zesrajcie sie obroncy komucha Kaczmarka.
      Latkowski juz ma rozwolnienie. Ja stoje za
      Kaczmarkiem - czujecie?
      • pakulec Re: Sranie w banie w Kazachstanie. 30.08.07, 20:47
        Kaczmarka wylansował niejaki Lech. K. ksywka Prezydent - ja bym go
        nie uważał za komucha - jak już to za bolszewika ;-)
      • mayday100 Re: Sranie w banie w Kazachstanie. 30.08.07, 20:57
        gavno napisała:

        > Nie zesrajcie sie obroncy komucha Kaczmarka.
        > Latkowski juz ma rozwolnienie. Ja stoje za
        > Kaczmarkiem - czujecie?

        Czuć tylko wielki smród... od niektórych postów! Pewno z powodu
        nicku...;)
      • kraq i co dyma cie w kakao i chcesz sie tym pochwalic? 30.08.07, 21:03
      • guru133 Re: Sranie w banie w Kazachstanie. 31.08.07, 00:30
        gavno napisała:

        > Nie zesrajcie sie obroncy komucha Kaczmarka.
        > Latkowski juz ma rozwolnienie. Ja stoje za
        > Kaczmarkiem - czujecie?
        Czyżbyś eskortował go aż do Kazachstanu? Komu go przekazałeś? GRU?
    • onufry.zagloba Fakt: zarzuty gowniane. ZNOW sciema dla ciemnego 30.08.07, 21:16
      ludu - PiSuarowego elektoratu.
      Ludzie, ktorzy pracujecie na tenze elektorat: wypnijcie sie czasowo
      na "lojcyzne", zarobcie w normalnych krajach troche kasy - niech w
      tym czasie tej prokaczej holocie glod do tylka zajrzy. I dopiero
      bedzie wesolo, gdy ta holota bedzie za to Kaczkom "dziekowac"
      wywozeniem na bialych taczkach, obrzucaniem gownem, oblewaniem
      gnojowka etc.etc. - motloch to jest to! :))))
    • manfred211 Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:26
      Ten bydlak Kaczmarek, cynicznie i brutalnie, posługując się
      klamstwem, pomówieniem i intrygą, starał się zdestabilizować państwo.

      Ten Pajac z Małopolski (niejaki pożal się boże Graś Paweł -
      KOSZMAR!!!), starał się jeszcze robić propagandową szopę i zapraszał
      tą kanalię do Sejmu. Jakim prawem Graś to robiliście?

      Jak smieliście tak upokorzyć społeczestwo, żeby zapraszać so Sejmu
      tego gangstera Kornatowskiego(za sam wyglad facet powinien dostać 5
      lat!)?

      Kogo jeszcze Graś chcecie zaprosić do sejmu, żeby ta izbę poniżyć?!

      Taki matoł jak wy Graś, niech sobie zaprasza gangsterów w rodzaju
      np. Kornatowski, ale na swoją działkę lub gdziekolwiek indziej, ale
      wypraszam sobie, żebście wy Graś zapraszali kogoś takiego do Sejmu
      na koszt podatnika!!!


      Jak długo jeszcze Graś będziecie okupować w sejmie funkcję, którą
      może wykonywać jakiś uczciwy poseł a nie ktoś taki jak wy Graś -
      niedoszły, niespełniony "student" i "absolwent" prawa, pożal się
      Boże "politolog" -TFU!!!!!
      • pakulec Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:33
        ten, jak go nazwałeś z moherową lekkością "bydlak Kaczmarek" ;-)
        nauczył się wszystkiego od swojego niedawnego, a wieloletniego
        protektora Lecha K. ksywka Prezydent
        • manfred211 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:43
          Mylisz się, to oczym bredzi Kaczmarek w swoim chorym urojeniu, nie
          jest możliwe w żadnej demokracji, nawet w tak ułomnej jak nasza
          polska!!!

          Gdybyś kiedukolwiek pracował w wymiarze sprawiedliwosci, to byś
          dawno zrozumiał, że to co opowiada Kaczmarek, może się dziać tylko w
          mafijnych, gangsterskich strukturach - nigdy w Ministerstwie
          Sprawiedliwości!!!!!

          Być może, że niejaki Kaczmarek "na pół etatu" dorabiał sobie w
          takich strukturach!!!

          Jego stopień demoralizacji i zaprzaństwa jest tak duży, że wszystko
          jest moiżliwe.

          Dowodem na to było zrobienie komendanta policji z niejakiego
          Kornatowskiego. Jak można było kogoś takiego zrobić pierwszą gliną? -
          chyba tylko po to, żeby rozwalić państwo i zniszczyć policję!!!!!

          Niechęć i uprzedzenie do PiS zabija u ciebie zdrowy rozsądek!!!
          Przejrzyj chłopie wreszcie na oczy!!!
          • kraq buhehehe 30.08.07, 21:51
            placa ci za to, czy idiota jestes na uzytek prywatny?? ja bym
            zapytal glupio w jakim rzadzie dzialal ten caly kaczmarek i
            kornatowski, kiedy "dorabiali sobie na pol etatu w takich
            strukturach" i kiedy "jego stopien zaprzanstwa byl tak duzy" i co
            wtedy spiewales pisiorku ale mozg moglby ci sie zawiesic. a tak
            dawaj dalej, bo otworzylem wlasnie browara i mam ochote dzis na
            tania i prosta rozrywke. posty bezmozgich fanatykow pisuaru jak
            znalazl:))
            • manfred211 Re: buhehehe 30.08.07, 22:01
              Kolego, ten browar ci niestety nie pozwoli skorzystać z moich
              naprawdę logicznych i uczciwych dowodów na zaprzaństwo niejakiego
              janusza flaneli-Kaczmarka!

              DLACZEGO NA KAŻDEJ WYMIANIE POGLĄDÓW ZAWSZE TRACĘ?
              • kraq Re: buhehehe 30.08.07, 22:11
                > DLACZEGO NA KAŻDEJ WYMIANIE POGLĄDÓW ZAWSZE TRACĘ?

                moze dlatego, ze bulgarskie tirowy sie nie myja?? a tobie nie wolno
                zalozyc gumy, bo to nie zgodne z linia partii...:( tutaj za to
                mozesz prowadzic monolog, najwyzej ludzie cie wysmieja hipokryto.
                wiec relax i napisz cos jeszcze jaka to szuja jest kaczmarek. masz
                jakies posty sprzed miesiaca, dwoch o kaczmarku, zebysmy sobie mogli
                porownac co pisalas o tym zaprzanstwie? ze najlepszy, najhonorowszy,
                najuczciwszy kartofelek cmok cmok :)))
                • manfred211 Re: buhehehe 30.08.07, 22:23
                  Niestety czasami żałuję, że jestem Polakiem. Tacy ludzie jak ty
                  podważaja moją wiarę w człowieka, Polaka i Polskę!!!.

                  Rozumień, że Forum Wyborczej jest przesiąkniete lewakami, dewiatami,
                  bluźniercami i ludźmi pozbawionymi narowowych korzeni - zwłaszcza
                  religijnych, ale nie sądziłem, że patologia jest aż taka?!

                  Zaczynam niestety wierzyć dzięki tobie w to, że:
                  NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM CZŁOWIEKA JEST DRUGI CZŁOWIEK!

                  Stąd może lepiej bedzie zamiast dyskutować bezsensownie z tobą,
                  posłuchać rady p. Cimoszewicza i wybrać się do lasu.
                  Wcześniej jednak pójdę spać a ty możesz bluzgać ile chcesz i na kogo
                  chcesz, zupełnie mnie to nie wzrusza.
                  Starałem się trochę cię ucywilizować, ale to nie jest możliwe - masz
                  niereformowalne kody genetyczne!!!
                  • kraq do lasu wez sznur 30.08.07, 22:41
                    tylko go dobrze zaloz, bo cie jeszcze odratuja na sprzecie od
                    owsiaka i potem pojdziesz do piekla
                    • kraq Re: do lasu wez sznur 30.08.07, 22:43
                      albo gorzej - jaro kartofelek sie obrazi i bedziesz musial oddac
                      legitke partyjna. pielgrzymka na kolanach do torunia ci nawet nie
                      pomoze
                  • mlaszczacy.kaczor Re: buhehehe 30.08.07, 23:23
                    manfred211 napisał:

                    > Niestety czasami żałuję, że jestem Polakiem. Tacy ludzie jak ty
                    > podważaja moją wiarę w człowieka, Polaka i Polskę!!!.
                    >
                    > Rozumień, że Forum Wyborczej jest przesiąkniete lewakami,
                    dewiatami,
                    > bluźniercami i ludźmi pozbawionymi narowowych korzeni - zwłaszcza
                    > religijnych, ale nie sądziłem, że patologia jest aż taka?!
                    >
                    > Zaczynam niestety wierzyć dzięki tobie w to, że:
                    > NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM CZŁOWIEKA JEST DRUGI CZŁOWIEK!
                    >
                    > Stąd może lepiej bedzie zamiast dyskutować bezsensownie z tobą,
                    > posłuchać rady p. Cimoszewicza i wybrać się do lasu.
                    > Wcześniej jednak pójdę spać a ty możesz bluzgać ile chcesz i na
                    kogo
                    > chcesz, zupełnie mnie to nie wzrusza.
                    > Starałem się trochę cię ucywilizować, ale to nie jest możliwe -
                    masz
                    > niereformowalne kody genetyczne!!!

                    Takiego idioty jak zyje niewidzialem
          • pakulec Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:51
            najwyraźniej pod rządami PiSu wymiar sprawiedliwości zmienił się w
            mafijny układ - oczywiście niektórzy zauroczeni retoryka Zero czy
            tez Jarka tego nie widzą- niestety jest to już wasz problem.
            Co do nominacji w MSWiA to musisz być bardzo naiwny aby nie
            powiedzieć głupi, jeżeli myślisz że nie wiedział o nich Zero ani
            Jarek
            Ostatnie zdanie jest celne - powinienieś je sobie codzienie
            powtarzać patrząc w lustro
            • manfred211 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:58
              O nominacji pierwszej gliny decydował samodzielnie minister. Jarek
              nie miał na to wpływu. Albo rżniesz głupa albo nie znasz procedur.

              Jeżeli nie rozumiesz, że to o czym opowiada Kaczmarek, nie moglo
              mieć miejsca, bo nie jest możliwe, to nie bedę cię przekonywać, bo
              szkoda czasu.

              To tak jak dyskutować z "argumentami" Giertych i Leppera. Dla tych
              ludzi kłamstwo jest prawdą, a udowodnić to chcą przez powołanie
              Konisji śledczych i wiekszościowe głosowanie opozycji!!!

              Pamięta o I-szym prawie leppera-Giertycha:

              PRZEGŁOSOWANE KŁAMSTWO JEST PRAWDĄ!!!!!
              • pakulec Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 22:04
                Jarek ma wpływ na wszystko - jeżeli tego nie zauważyłeś to nie jest
                dobrze z twoim postrzeganiem świata, w związku z tym do całej reszty
                twoich głupich argumentów nie ma się co odnosić.
                • manfred211 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 22:10
                  To co piszesz, to kiepska, spiskowa ideologia, impertynencje i
                  biologiczna nienawiść do Kaczorów i wszystkich, którzy nie są
                  lewakami lub plafrormersami.

                  Uprawiasz pewną formę pseudoideowego totralitaryzmu słownego, nie
                  zdając sobie sprawy z tego, że próbujesz cofnąć Polskę i naszą
                  rzeczywistość w czasy zagęszczonej komunistycznej mitologii rodem z
                  PRL.

                  Język Giertycha, Leppera, Olejniczaka, Grasia a nawet Tuska - to
                  wyjątkowo brutalny i wredny totalitaryzm słowny, szkodzący Polsce!!!
              • grzes1966 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 31.08.07, 12:29
                Dla ciebie Fredziu Jego Ekscelencja wicepremier, minister Lepper i
                Jego Ekscelencja wicepremier, minister Giertych, juz zapomniałeś? A
                przecież tak niedawno byli to twoi umiłowani koalicjanci.
            • kraq czlowieku piszesz do kartoflanego fanatyka 30.08.07, 21:58
              on w zyciu nie skuma, cos mu napisal. za duzo zdan zlozonych. do
              nich trzeba tak:

              w imie ojca rydza sku..syna

              jestes frajerem

              amen

      • wet3 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:35
        A ty czego chcesz od Kaczmarka? On przeciez nie klamie. On tylko LZE
        JAK PIES!!!
        • pogromca_gamonia Poczekaj szmato az ciebie o 6 rano z nory wywleką 30.08.07, 23:46
          czuj sie zbryzgany, denny qtqasq
      • kraq fajny z was jest ubaw pisdafonskie bezmozgi:))) 30.08.07, 21:35
        zdaje sie, ze jeden i drugi to niedawni bliscy wspolpracownicy
        jednego kurdupla psychola bez konta w banku. dasz rade to objac, czy
        ci sie resztki obwodow przepala pisdafonku? teraz mozesz ponadawac
        na te nute na karofla, bo spiewasz cienko ale smiesznie:))
    • wilhelm4 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 30.08.07, 23:14
      To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych,
      obrzydliwych czerwonych faszystow z klubu/bandy Jarka+Lecha.

      I tak nie unikna, ze zaniedlugo sami
      wyladuja w tych samych celach wieziennych.

      Bo "narod"/"lud" tego juz nie zezre/polknie.........
      • wet3 Re: wilhelm4 30.08.07, 23:49
        wilhelm4 napisał:

        > To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych,
        > obrzydliwych czerwonych faszystow z klubu/bandy Jarka+Lecha.
        >
        > I tak nie unikna, ze zaniedlugo sami
        > wyladuja w tych samych celach wieziennych.
        >
        > Bo "narod"/"lud" tego juz nie zezre/polknie.........

        Jeszcze jedna czerwona owieczka "wilhelm4" raczyla zabeczec!
        • pies_na_prawizne wet_3 szmato spod latarni !!! 30.08.07, 23:57
          lepiej byc "czerwona owieczka" niz nedznym polaczkiem jak ty lajzo
        • guru133 Re: wilhelm4 31.08.07, 00:40
          wet3 napisał:

          > wilhelm4 napisał:
          >
          > > To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych,
          > > obrzydliwych czerwonych faszystow z klubu/bandy Jarka+Lecha.
          > >
          > > I tak nie unikna, ze zaniedlugo sami
          > > wyladuja w tych samych celach wieziennych.
          > >
          > > Bo "narod"/"lud" tego juz nie zezre/polknie.........
          >
          > Jeszcze jedna czerwona owieczka "wilhelm4" raczyla zabeczec!
          Ty też będziesz beczał jak cię twoi idole wsadzą do pierdla za nic.
      • grzes1966 Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 12:32
        To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych,
        > obrzydliwych czerwonych faszystow

        "czerwoni faszyści" to tautologia, takie masło maślane
    • milo_1 Święte prawo podejrzanego..odmowa składania zeznań 30.08.07, 23:48
      no i oczywiście podstawowa zasada ___ domniemania niewinności___
      Kiepskie macie dowody "Ziobrowe papugi"......nic Kaczmarkowi nie zrobicie a sąd
      do żadnego waszego wniosku nie przychyli się......
      Kaczmarek i inni w tej sprawie celowo zostali wstawieni na stanowiska przez
      Jarosława Kaczyńskiego .....to była próba nieudolnej kombinacji operacyjnej.......
      A teraz na "gwałt" trzeba znaleźć wytłumaczenie tej nieudolności....
      ale to inspiratorzy tej szeroko zakrojonej "akcji" niedługo stna przed
      prokuratorem.....
      Ku przestrodze nieustraszonych szeryfów......Ziobry,Kaczyńskich,Macierewicza i
      innych prawdomównych
      ____________________________

      ..Dość jednej chwili na to,by wprost z tronu znaleźć się na kolanach u cudzych
      stóp.Musisz pamiętać,że wszelki los jest zmienny i że cokolwiek sie zdarza komu
      innemu,może sie i tobie przydarzyć......

      _______________________SENEKA____________________________
    • l.pastuszek taki pełnynocnik,nie miał pisemego pełnomocnictwa 31.08.07, 00:16
      bo zapomniał że musi mieć takowe a szumu tyle robi jakby mu klienta
      ukrzyżowali.
      • guru133 Re: taki pełnynocnik,nie miał pisemego pełnomocni 31.08.07, 00:35
        l.pastuszek napisał:

        > bo zapomniał że musi mieć takowe a szumu tyle robi jakby mu klienta
        > ukrzyżowali.
        Znasz się na prawie jak wilk na sieczce. Ustne oświadczenie podejrzanego
        wystarczy aby dopuszczono adwokata do postępowania procesowego.
      • kat_bolszewikow_z_pisu fanie PISiorkow-nie szczekaj,bo nie masz pojecia 31.08.07, 00:42
        o czym szczekasz

        po pierwsze nie pelnomocnik tylko obronca - wielki znawco procedury
        karnej

        po drugie art. 83 par. 2 kpk stanowi,ze upowaznienie do obrony moze
        byc udzielone na pismie albo przez oswiadczenie do protokolu organu
        prowadzacego postepowanie

        po trzeciez art. 83 par. 1 wynika,ze obronce ustanawia oskarzony;
        do czasu ustanowienia obroncy przez oskarzonego pozbawionego
        wolnosci, obronce moze ustanowic inna osoba, o czym niezwlocznie
        zawiadamia sie oskarzonego

        zanim zaczniesz szczekac to zastanow sie czy masz pojecie o tym o
        czym szczekasz
      • wikal Re: taki pełnynocnik,nie miał pisemego pełnomocni 31.08.07, 01:36
        Powtarzasz sie na każdym forum i albo świadomie kłamiesz albo nie
        masz pojęcia o prawie. To ta ziobro-kacza szkoła prawna.
    • guru133 Ciekaw jestem gdzie ich wywieźli. Na Łubiankę, czy 31.08.07, 00:26
      od razu na Sybir? A może na Guantanamo?
    • datel1 zebrom ziobry zrobic dobrze 31.08.07, 00:29
      no i sie stalo, tego gnata to juz chyba nikt nie przelknie. ziobra nie sadzic.
      po prostu usunac, kaczki rowniez. oszczedzimy troche publicznych pieniedzy.
      leppera do gowna i rozzutnika na pole, giertycha do szkoly, do oslej lawki,
      kaczory do NIK bo tam sie jednak sprawdzali, reszte.... co z reszta? rece
      opadaja, takiego kalu to nie bylo dawno.
      kaczmarka blogoslawic i wyniesc co najmniej nad rydzyka
      amen
    • xx444 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 31.08.07, 00:30
      Kiedy wreszcie zakończy się ten pokaz? Gdy to wszystko widzę i
      słyszę to aż trudno mi uwierzyć że tak zachowują się
      politycy.Obrzucają się wyzwiskami byle przy korycie pozostać jak
      najdłużej.Nie rozumiem;dlaczego został zakuty w kajdanki Pan
      Kaczmarek? Przecież nie stawiał oporu.To co obecnie się dzieje to
      jest jeden wielki SKANDAL!!!
      • laaazy_boy Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 00:35
        Jak to po co kajdanki? Po to, aby ciemny lud kupił, że Kaczmarek, dr. G i inni
        są przestępcami. Proces, dowody, niezależne sądy - nieważne. Istotne, że Prawo i
        Sprawiedliwość tak twierdzi, że facet ma kajdanki, że można zastosować ziobrotok
        i insynuować, a najistotniejsza - jest władza dla samej władzy.
      • guru133 Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 00:37
        xx444 napisała:

        > Kiedy wreszcie zakończy się ten pokaz? Gdy to wszystko widzę i
        > słyszę to aż trudno mi uwierzyć że tak zachowują się
        > politycy.Obrzucają się wyzwiskami byle przy korycie pozostać jak
        > najdłużej.Nie rozumiem;dlaczego został zakuty w kajdanki Pan
        > Kaczmarek? Przecież nie stawiał oporu.To co obecnie się dzieje to
        > jest jeden wielki SKANDAL!!!
        Tak właśnie wygląda kacze prawo i sprawiedliwość, ale może w końcu ich wyborcom
        spadną łuski z oczu.
        • wikal Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 01:40
          Ich wyznawcom nic nie spadnie, oni tylko do nich mówią, nimi
          manipulują, przekonuja przekonanych, bo wiedzą, że więcej wyborców
          nie będzie. Problem jest w czym innym - żeby to pozostałe 80%, które
          nie zagłosuje na kaczystów, poszło do wyborów. Choć opozycja też
          kiepska, ale może będzie troche normalniej. Zaznaczam, że mam inne
          pojęcie normalności niz pan premier.
    • 11111 Pojutrze uslyszymy o samobojstwie Kaczmarka w celi 31.08.07, 01:29
      to oczywiste.
      • frakcja-alternatywna moze mu kolesie z SLD w tym pomoga, by nie sypal 31.08.07, 02:12
    • eat.pussy 30 posłów PIS-u chce przejść do PO 31.08.07, 02:55
      • grubymisiek1 Re: 30 posłów PIS-u chce przejść do PO 31.08.07, 07:05
        Po co PO ten chlam?
    • 28plk7b Hunwejbini w RP 31.08.07, 04:02
      Mamy "IV" RP i hunwejbinów dwóch,Lechujarek.Ta zaraza nie
      rozprzestrzeni się!!!
      Naród da sobie radę z tym pasożytem.
    • spoko-spoko Co z immunitetem? 31.08.07, 05:09
      • halfilner Co z immunitetem? gangsterom sie nie nalezy ! 31.08.07, 05:53
        • grzes1966 Re: Co z immunitetem? gangsterom sie nie nalezy ! 31.08.07, 12:38
          No popatrz, a Jarek ma.
    • majster_g Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 31.08.07, 05:13
      No i co? I co sie stalo, gdy Kaczynscy zabrali Sejmowi Kaczmarka
      spod nosa? Tyle bylo szumu, komisja, swiadek, wyjasnienia... I nagle
      spokoj. Kaczmarek za kraty i cisza spokoj.

      Wyslalem ten cytat juz kilka razy. Najpierw gdy byla nagonka na
      komunistow, potem na Zydow, potem na gejow, teraz jest nagonka na
      naganiaczy...

      "Najpierw przyszli po komunistów, ale się nie odezwałem, bo nie
      byłem komunistą. Potem przyszła kolej na Żydów, i znowu się nie
      odezwałem, bo nie byłem Żydem. Potem przyszli po związkowców, i
      znowu się nie odezwałem - bo nie należałem do związków zawodowych.
      Potem przyszli po katolików i nie protestowałem, bo byłem
      protestantem. Wreszcie przyszli po mnie - i nie było już nikogo, kto
      wstawiłby się za mną.".

      Pastor Martin Niemöller, 1945
      • halfilner Kaczmarek juz wie , ze nie udalo sie wykiwac 31.08.07, 05:54
        Polakow
        • grubymisiek1 Re: Kaczmarek juz wie , ze nie udalo sie wykiwac 31.08.07, 07:04
          halfilner napisał:

          > Polakow
          A Kaczorom sie udalo!!! Moze i Kaczmarkowi zaswieci slonce ciemna
          maso.
    • qc Wycieczka o polnocy 31.08.07, 06:33
      do lasu?
    • qc Najgorsze przestepstwo w tzw 4rp 31.08.07, 06:36
      "utrudnianie"
    • grubymisiek1 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 31.08.07, 07:00
      Maanam kiedys spiewal "Paranoja jest gola...". Kaczynscy podpadaja
      pod paragraf za pornografie. Tak golej paranoi nie bylo od czasow
      Jaruzela.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka