jaguar666 Apel do opozycji 30.08.07, 19:16 Opozycji dzisiejszy dzień przyniósł ostateczny upadek PiS-u i moralny i prawny, dlatego ujawnijcie, co znajduje się w stenogramach z przesłuchania Kaczmarka. W dobie ostatnich wydarzeń mamy prawo wiedzieć, czego PiS się tak boi, że zamyka usta czterem osobom, a chcą i piątej! Neokomuna od dwóch lat niszczy Polskę, dzisiaj przekroczyła kolejną granicę, dlatego zadaniem opozycji jest powstrzymanie zamachu na demokrację i prawo! Przywróćcie normalność w Polsce!! Odpowiedz Link Zgłoś
langston W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 19:47 ...a z jakiego powodu PIS mial patrzec jak te oszolomy gadaja w sejmie co chca bo skladaja zeznania bez odpowiedzialnosci karnej. W sadzie spiewaja inaczej i stad aresztowanie...proste jak drut Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 19:57 langston napisał: > ...a z jakiego powodu PIS mial patrzec jak te oszolomy > gadaja w sejmie co chca bo skladaja zeznania bez odpowiedzialnosci > karnej. > > W sadzie spiewaja inaczej i stad aresztowanie...proste jak drut Dla tego PiS boi się przesłuchań sejmowych? Zarówno w odniesieniu do swoich oponentów jak i swoich członków? Tylko ciekawe że w poprzedniej kadencji zupełnie, ale to zupełnie im to nie przeszkadzało... Pewnie dla tego że to nie ich grzechy miano omawiac? Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 20:03 Nie myl pojec: -Kaczmarek naklamal przed sejmowa komisja do spraw sluzb specjalnych bo gadal bez przysiegi. -przed sejmowa komisja sledcza musieliby mowic pod przysiega i beda to robic po wyborach. W przeciwnym razie komisje stalyby sie wiecami wyborczymi co przeszkodziloby prokuraturze ustalic fakty. Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Re: W Sejmie gada sie bez przysiegi-w sadzie nie 30.08.07, 20:37 "-Kaczmarek naklamal przed sejmowa komisja do spraw sluzb specjalnych bo gadal bez przysiegi." A ty skąd wiesz, że nakłamał? Przecież stenogramy są utajnione! To, że PiS wrzeszczy na prawo i lewo, że to stek nic nieznaczących kłamstewek, nie świadczy o tym, że są to kłamstwa i trzeba Kaczmarka zatrzymać, a wprost przeciwnie, znając język PiS-u można z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że Kaczmarek powiedział wiele ciekawych rzeczy. Rzeczy których PiS, a w szczególności Ziobro się boją. Odpowiedz Link Zgłoś
o.b.laden Jaromir Netzel przekazał mi dokumenty 30.08.07, 19:22 Jaromir Netzel przekazał mi dokumenty świadczące o sprzeniewierzeniach w PZU na sumę 13 miliardów złotych Odpowiedz Link Zgłoś
langston Kaczmarek w Sejmie inaczej niz w sadzie 30.08.07, 19:37 W Sejmie kaczmarek bajdurzyl 3po 3 bo nie byl pod przysiega! W Prokuraturze gadal co innego!!!!!!! Jarek robi to co mial zrobic Walesa w 1990!!!!!! jestem pod wrazeniem!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Kaczmarek w Sejmie inaczej niz w sadzie 30.08.07, 20:01 Masz "przecieki" co gadał w prekuraturze? Ciekawe skąd... hehehe. Zdaje się że za to Kaczyńscy zamykaja? A może tylko za to co oni uważają za przecieki? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: to pewnie mnie zamkna i bede "autorytetem":) 30.08.07, 20:35 widze że większośc zwolenników Pisu to mitomani;-) pewno byś chciał aby cię zamknąć ale po co -chyba że chcesz dogodzić Łyżwińskiemu - to w sumie wasz niedawny koalicjant to macie dużo wspólnego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Re: to pewnie mnie zamkna i bede "autorytetem":) 30.08.07, 20:40 Taa, Ziobro niedługo będzie oglądał świat za kratek i jakoś nigdy nie będzie autorytetem, więc i ty nie oczekuj od świata za dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
kat_bolszewikow_z_pisu ignorancie - prze prokuratem to on moze lgac 30.08.07, 20:44 i to tyle ile dusza zapragnie i nic mu za to nie zrobia - fanie PISiorkow jak nie masz o czyms pojecia to zamilcz Odpowiedz Link Zgłoś
grzes1966 Re: Kaczmarek w Sejmie inaczej niz w sadzie 31.08.07, 11:45 I ztego wrażenia rzeczywistość ci się podurduliła. To się zdarza. Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus2075 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 30.08.07, 20:07 Brawo PIS wreszcie Kaczmarek trafił tam gdzie jego miejsce.Ciekawe czego teraz nie jest taki wylewny jak przed komisją. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 30.08.07, 20:23 teraz wogole nie będzie wylewny bo Pis nie dopuści by za duzo gadał przed wyborami, ale po wyborach się rozgada;-) i wtedy posadzi się Jarka ze Zbylutkiem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kat_bolszewikow_z_pisu moze klamac ile wlezie-jak kazdy podejrzany 30.08.07, 20:46 i nie grozi za to zadna odpowiedzialnosc fanie PISiorkow takie juz prawo podejrzanego/oskarzonego Odpowiedz Link Zgłoś
grzes1966 Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 11:48 jorgus2075 napisał: > Brawo PIS wreszcie Kaczmarek trafił tam gdzie jego miejsce.Ciekawe czego teraz > nie jest taki wylewny jak przed komisją. A jeszcze miesiąc temy byłeś przekonany że jego miejsce jest w radzie ministrów. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec no to się Pis zaczął bać 30.08.07, 20:19 aby tylko Kaczmarek przeżył to zatrzymanie Odpowiedz Link Zgłoś
langston boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 30.08.07, 20:28 boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic jak: sekule, jaroszewicza, papale,debskiego, blide etc. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 30.08.07, 20:33 hehehehehe co za poczucie humoru w stylu pajaca Jarka lub Lecha ale jeżeli uważasz Jarka i Zbylutka za kryptobolszewików - to musze ci przyznac rację , Tylko co to ma wspólnego z SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Re: boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 30.08.07, 20:45 A gdzie dowody, że śmiesz słać oszczerstwa? Nie wiem, czy wiesz, ale oskarżenie o zabójstwo, już nie mówiąc o pięciokrotnym jest bardzo poważnym zarzutem, a ty wyraźnie robisz sobie z tego żarty. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: jaguar666 30.08.07, 23:46 Ty i "pakulec" pewnie nie wiecie co klekoczenie. Malo to ludzi naginelo juz???! Odpowiedz Link Zgłoś
grzes1966 Re: boje sie o Kaczmarka SLD moze go zabic 31.08.07, 12:04 jaguar666 napisał: > A gdzie dowody, że śmiesz słać oszczerstwa? On nie potrzebuje dowodów, on wie. Dawniej takich nazywali nawiedzonymi, a z takimi polemika jest bezcelowa Odpowiedz Link Zgłoś
substantiv zbiorowa histeria mediów 30.08.07, 20:26 chyba tylko rzeczpospolita sie jakos trzyma blog.rp.pl/blog/2007/08/30/pawel-lisicki-nie-boje-sie-o-polska-demokracje/ Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: zbiorowa histeria mediów 30.08.07, 20:43 a najbardziej medialny w swej histerii jest Jarosław K. ksywka Premier ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
cyndyndanda czy te prawnicze mety dzialajace na rozkaz kaczora 30.08.07, 20:27 zdaja sobie sprawe co bedzie po wyborach!? czeka ich albo emigracja za chlebem albo praca w roli parobkow. Odpowiedz Link Zgłoś
caius1 Re: czy te prawnicze mety dzialajace na rozkaz ka 31.08.07, 07:30 cyndyndanda napisał: > zdaja sobie sprawe co bedzie po wyborach!? czeka ich albo emigracja > za chlebem albo praca w roli parobkow. Już się uśmiecham wyobrażając sobie ministra zero pchającego ciężkie wózki z aktami w roli sądowego woźnego. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
gavno Sranie w banie w Kazachstanie. 30.08.07, 20:44 Nie zesrajcie sie obroncy komucha Kaczmarka. Latkowski juz ma rozwolnienie. Ja stoje za Kaczmarkiem - czujecie? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Sranie w banie w Kazachstanie. 30.08.07, 20:47 Kaczmarka wylansował niejaki Lech. K. ksywka Prezydent - ja bym go nie uważał za komucha - jak już to za bolszewika ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mayday100 Re: Sranie w banie w Kazachstanie. 30.08.07, 20:57 gavno napisała: > Nie zesrajcie sie obroncy komucha Kaczmarka. > Latkowski juz ma rozwolnienie. Ja stoje za > Kaczmarkiem - czujecie? Czuć tylko wielki smród... od niektórych postów! Pewno z powodu nicku...;) Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Sranie w banie w Kazachstanie. 31.08.07, 00:30 gavno napisała: > Nie zesrajcie sie obroncy komucha Kaczmarka. > Latkowski juz ma rozwolnienie. Ja stoje za > Kaczmarkiem - czujecie? Czyżbyś eskortował go aż do Kazachstanu? Komu go przekazałeś? GRU? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Fakt: zarzuty gowniane. ZNOW sciema dla ciemnego 30.08.07, 21:16 ludu - PiSuarowego elektoratu. Ludzie, ktorzy pracujecie na tenze elektorat: wypnijcie sie czasowo na "lojcyzne", zarobcie w normalnych krajach troche kasy - niech w tym czasie tej prokaczej holocie glod do tylka zajrzy. I dopiero bedzie wesolo, gdy ta holota bedzie za to Kaczkom "dziekowac" wywozeniem na bialych taczkach, obrzucaniem gownem, oblewaniem gnojowka etc.etc. - motloch to jest to! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:26 Ten bydlak Kaczmarek, cynicznie i brutalnie, posługując się klamstwem, pomówieniem i intrygą, starał się zdestabilizować państwo. Ten Pajac z Małopolski (niejaki pożal się boże Graś Paweł - KOSZMAR!!!), starał się jeszcze robić propagandową szopę i zapraszał tą kanalię do Sejmu. Jakim prawem Graś to robiliście? Jak smieliście tak upokorzyć społeczestwo, żeby zapraszać so Sejmu tego gangstera Kornatowskiego(za sam wyglad facet powinien dostać 5 lat!)? Kogo jeszcze Graś chcecie zaprosić do sejmu, żeby ta izbę poniżyć?! Taki matoł jak wy Graś, niech sobie zaprasza gangsterów w rodzaju np. Kornatowski, ale na swoją działkę lub gdziekolwiek indziej, ale wypraszam sobie, żebście wy Graś zapraszali kogoś takiego do Sejmu na koszt podatnika!!! Jak długo jeszcze Graś będziecie okupować w sejmie funkcję, którą może wykonywać jakiś uczciwy poseł a nie ktoś taki jak wy Graś - niedoszły, niespełniony "student" i "absolwent" prawa, pożal się Boże "politolog" -TFU!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:33 ten, jak go nazwałeś z moherową lekkością "bydlak Kaczmarek" ;-) nauczył się wszystkiego od swojego niedawnego, a wieloletniego protektora Lecha K. ksywka Prezydent Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:43 Mylisz się, to oczym bredzi Kaczmarek w swoim chorym urojeniu, nie jest możliwe w żadnej demokracji, nawet w tak ułomnej jak nasza polska!!! Gdybyś kiedukolwiek pracował w wymiarze sprawiedliwosci, to byś dawno zrozumiał, że to co opowiada Kaczmarek, może się dziać tylko w mafijnych, gangsterskich strukturach - nigdy w Ministerstwie Sprawiedliwości!!!!! Być może, że niejaki Kaczmarek "na pół etatu" dorabiał sobie w takich strukturach!!! Jego stopień demoralizacji i zaprzaństwa jest tak duży, że wszystko jest moiżliwe. Dowodem na to było zrobienie komendanta policji z niejakiego Kornatowskiego. Jak można było kogoś takiego zrobić pierwszą gliną? - chyba tylko po to, żeby rozwalić państwo i zniszczyć policję!!!!! Niechęć i uprzedzenie do PiS zabija u ciebie zdrowy rozsądek!!! Przejrzyj chłopie wreszcie na oczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kraq buhehehe 30.08.07, 21:51 placa ci za to, czy idiota jestes na uzytek prywatny?? ja bym zapytal glupio w jakim rzadzie dzialal ten caly kaczmarek i kornatowski, kiedy "dorabiali sobie na pol etatu w takich strukturach" i kiedy "jego stopien zaprzanstwa byl tak duzy" i co wtedy spiewales pisiorku ale mozg moglby ci sie zawiesic. a tak dawaj dalej, bo otworzylem wlasnie browara i mam ochote dzis na tania i prosta rozrywke. posty bezmozgich fanatykow pisuaru jak znalazl:)) Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Re: buhehehe 30.08.07, 22:01 Kolego, ten browar ci niestety nie pozwoli skorzystać z moich naprawdę logicznych i uczciwych dowodów na zaprzaństwo niejakiego janusza flaneli-Kaczmarka! DLACZEGO NA KAŻDEJ WYMIANIE POGLĄDÓW ZAWSZE TRACĘ? Odpowiedz Link Zgłoś
kraq Re: buhehehe 30.08.07, 22:11 > DLACZEGO NA KAŻDEJ WYMIANIE POGLĄDÓW ZAWSZE TRACĘ? moze dlatego, ze bulgarskie tirowy sie nie myja?? a tobie nie wolno zalozyc gumy, bo to nie zgodne z linia partii...:( tutaj za to mozesz prowadzic monolog, najwyzej ludzie cie wysmieja hipokryto. wiec relax i napisz cos jeszcze jaka to szuja jest kaczmarek. masz jakies posty sprzed miesiaca, dwoch o kaczmarku, zebysmy sobie mogli porownac co pisalas o tym zaprzanstwie? ze najlepszy, najhonorowszy, najuczciwszy kartofelek cmok cmok :))) Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Re: buhehehe 30.08.07, 22:23 Niestety czasami żałuję, że jestem Polakiem. Tacy ludzie jak ty podważaja moją wiarę w człowieka, Polaka i Polskę!!!. Rozumień, że Forum Wyborczej jest przesiąkniete lewakami, dewiatami, bluźniercami i ludźmi pozbawionymi narowowych korzeni - zwłaszcza religijnych, ale nie sądziłem, że patologia jest aż taka?! Zaczynam niestety wierzyć dzięki tobie w to, że: NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM CZŁOWIEKA JEST DRUGI CZŁOWIEK! Stąd może lepiej bedzie zamiast dyskutować bezsensownie z tobą, posłuchać rady p. Cimoszewicza i wybrać się do lasu. Wcześniej jednak pójdę spać a ty możesz bluzgać ile chcesz i na kogo chcesz, zupełnie mnie to nie wzrusza. Starałem się trochę cię ucywilizować, ale to nie jest możliwe - masz niereformowalne kody genetyczne!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kraq do lasu wez sznur 30.08.07, 22:41 tylko go dobrze zaloz, bo cie jeszcze odratuja na sprzecie od owsiaka i potem pojdziesz do piekla Odpowiedz Link Zgłoś
kraq Re: do lasu wez sznur 30.08.07, 22:43 albo gorzej - jaro kartofelek sie obrazi i bedziesz musial oddac legitke partyjna. pielgrzymka na kolanach do torunia ci nawet nie pomoze Odpowiedz Link Zgłoś
mlaszczacy.kaczor Re: buhehehe 30.08.07, 23:23 manfred211 napisał: > Niestety czasami żałuję, że jestem Polakiem. Tacy ludzie jak ty > podważaja moją wiarę w człowieka, Polaka i Polskę!!!. > > Rozumień, że Forum Wyborczej jest przesiąkniete lewakami, dewiatami, > bluźniercami i ludźmi pozbawionymi narowowych korzeni - zwłaszcza > religijnych, ale nie sądziłem, że patologia jest aż taka?! > > Zaczynam niestety wierzyć dzięki tobie w to, że: > NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM CZŁOWIEKA JEST DRUGI CZŁOWIEK! > > Stąd może lepiej bedzie zamiast dyskutować bezsensownie z tobą, > posłuchać rady p. Cimoszewicza i wybrać się do lasu. > Wcześniej jednak pójdę spać a ty możesz bluzgać ile chcesz i na kogo > chcesz, zupełnie mnie to nie wzrusza. > Starałem się trochę cię ucywilizować, ale to nie jest możliwe - masz > niereformowalne kody genetyczne!!! Takiego idioty jak zyje niewidzialem Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:51 najwyraźniej pod rządami PiSu wymiar sprawiedliwości zmienił się w mafijny układ - oczywiście niektórzy zauroczeni retoryka Zero czy tez Jarka tego nie widzą- niestety jest to już wasz problem. Co do nominacji w MSWiA to musisz być bardzo naiwny aby nie powiedzieć głupi, jeżeli myślisz że nie wiedział o nich Zero ani Jarek Ostatnie zdanie jest celne - powinienieś je sobie codzienie powtarzać patrząc w lustro Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:58 O nominacji pierwszej gliny decydował samodzielnie minister. Jarek nie miał na to wpływu. Albo rżniesz głupa albo nie znasz procedur. Jeżeli nie rozumiesz, że to o czym opowiada Kaczmarek, nie moglo mieć miejsca, bo nie jest możliwe, to nie bedę cię przekonywać, bo szkoda czasu. To tak jak dyskutować z "argumentami" Giertych i Leppera. Dla tych ludzi kłamstwo jest prawdą, a udowodnić to chcą przez powołanie Konisji śledczych i wiekszościowe głosowanie opozycji!!! Pamięta o I-szym prawie leppera-Giertycha: PRZEGŁOSOWANE KŁAMSTWO JEST PRAWDĄ!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 22:04 Jarek ma wpływ na wszystko - jeżeli tego nie zauważyłeś to nie jest dobrze z twoim postrzeganiem świata, w związku z tym do całej reszty twoich głupich argumentów nie ma się co odnosić. Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 22:10 To co piszesz, to kiepska, spiskowa ideologia, impertynencje i biologiczna nienawiść do Kaczorów i wszystkich, którzy nie są lewakami lub plafrormersami. Uprawiasz pewną formę pseudoideowego totralitaryzmu słownego, nie zdając sobie sprawy z tego, że próbujesz cofnąć Polskę i naszą rzeczywistość w czasy zagęszczonej komunistycznej mitologii rodem z PRL. Język Giertycha, Leppera, Olejniczaka, Grasia a nawet Tuska - to wyjątkowo brutalny i wredny totalitaryzm słowny, szkodzący Polsce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
grzes1966 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 31.08.07, 12:29 Dla ciebie Fredziu Jego Ekscelencja wicepremier, minister Lepper i Jego Ekscelencja wicepremier, minister Giertych, juz zapomniałeś? A przecież tak niedawno byli to twoi umiłowani koalicjanci. Odpowiedz Link Zgłoś
kraq czlowieku piszesz do kartoflanego fanatyka 30.08.07, 21:58 on w zyciu nie skuma, cos mu napisal. za duzo zdan zlozonych. do nich trzeba tak: w imie ojca rydza sku..syna jestes frajerem amen Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Nareszcie zatrzymano tą Kanalię! 30.08.07, 21:35 A ty czego chcesz od Kaczmarka? On przeciez nie klamie. On tylko LZE JAK PIES!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Poczekaj szmato az ciebie o 6 rano z nory wywleką 30.08.07, 23:46 czuj sie zbryzgany, denny qtqasq Odpowiedz Link Zgłoś
kraq fajny z was jest ubaw pisdafonskie bezmozgi:))) 30.08.07, 21:35 zdaje sie, ze jeden i drugi to niedawni bliscy wspolpracownicy jednego kurdupla psychola bez konta w banku. dasz rade to objac, czy ci sie resztki obwodow przepala pisdafonku? teraz mozesz ponadawac na te nute na karofla, bo spiewasz cienko ale smiesznie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 30.08.07, 23:14 To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych, obrzydliwych czerwonych faszystow z klubu/bandy Jarka+Lecha. I tak nie unikna, ze zaniedlugo sami wyladuja w tych samych celach wieziennych. Bo "narod"/"lud" tego juz nie zezre/polknie......... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: wilhelm4 30.08.07, 23:49 wilhelm4 napisał: > To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych, > obrzydliwych czerwonych faszystow z klubu/bandy Jarka+Lecha. > > I tak nie unikna, ze zaniedlugo sami > wyladuja w tych samych celach wieziennych. > > Bo "narod"/"lud" tego juz nie zezre/polknie......... Jeszcze jedna czerwona owieczka "wilhelm4" raczyla zabeczec! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne wet_3 szmato spod latarni !!! 30.08.07, 23:57 lepiej byc "czerwona owieczka" niz nedznym polaczkiem jak ty lajzo Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: wilhelm4 31.08.07, 00:40 wet3 napisał: > wilhelm4 napisał: > > > To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych, > > obrzydliwych czerwonych faszystow z klubu/bandy Jarka+Lecha. > > > > I tak nie unikna, ze zaniedlugo sami > > wyladuja w tych samych celach wieziennych. > > > > Bo "narod"/"lud" tego juz nie zezre/polknie......... > > Jeszcze jedna czerwona owieczka "wilhelm4" raczyla zabeczec! Ty też będziesz beczał jak cię twoi idole wsadzą do pierdla za nic. Odpowiedz Link Zgłoś
grzes1966 Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 12:32 To tylko dziicinna zemsta >>strasznie<< smiesznych, > obrzydliwych czerwonych faszystow "czerwoni faszyści" to tautologia, takie masło maślane Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Święte prawo podejrzanego..odmowa składania zeznań 30.08.07, 23:48 no i oczywiście podstawowa zasada ___ domniemania niewinności___ Kiepskie macie dowody "Ziobrowe papugi"......nic Kaczmarkowi nie zrobicie a sąd do żadnego waszego wniosku nie przychyli się...... Kaczmarek i inni w tej sprawie celowo zostali wstawieni na stanowiska przez Jarosława Kaczyńskiego .....to była próba nieudolnej kombinacji operacyjnej....... A teraz na "gwałt" trzeba znaleźć wytłumaczenie tej nieudolności.... ale to inspiratorzy tej szeroko zakrojonej "akcji" niedługo stna przed prokuratorem..... Ku przestrodze nieustraszonych szeryfów......Ziobry,Kaczyńskich,Macierewicza i innych prawdomównych ____________________________ ..Dość jednej chwili na to,by wprost z tronu znaleźć się na kolanach u cudzych stóp.Musisz pamiętać,że wszelki los jest zmienny i że cokolwiek sie zdarza komu innemu,może sie i tobie przydarzyć...... _______________________SENEKA____________________________ Odpowiedz Link Zgłoś
l.pastuszek taki pełnynocnik,nie miał pisemego pełnomocnictwa 31.08.07, 00:16 bo zapomniał że musi mieć takowe a szumu tyle robi jakby mu klienta ukrzyżowali. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: taki pełnynocnik,nie miał pisemego pełnomocni 31.08.07, 00:35 l.pastuszek napisał: > bo zapomniał że musi mieć takowe a szumu tyle robi jakby mu klienta > ukrzyżowali. Znasz się na prawie jak wilk na sieczce. Ustne oświadczenie podejrzanego wystarczy aby dopuszczono adwokata do postępowania procesowego. Odpowiedz Link Zgłoś
kat_bolszewikow_z_pisu fanie PISiorkow-nie szczekaj,bo nie masz pojecia 31.08.07, 00:42 o czym szczekasz po pierwsze nie pelnomocnik tylko obronca - wielki znawco procedury karnej po drugie art. 83 par. 2 kpk stanowi,ze upowaznienie do obrony moze byc udzielone na pismie albo przez oswiadczenie do protokolu organu prowadzacego postepowanie po trzeciez art. 83 par. 1 wynika,ze obronce ustanawia oskarzony; do czasu ustanowienia obroncy przez oskarzonego pozbawionego wolnosci, obronce moze ustanowic inna osoba, o czym niezwlocznie zawiadamia sie oskarzonego zanim zaczniesz szczekac to zastanow sie czy masz pojecie o tym o czym szczekasz Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: taki pełnynocnik,nie miał pisemego pełnomocni 31.08.07, 01:36 Powtarzasz sie na każdym forum i albo świadomie kłamiesz albo nie masz pojęcia o prawie. To ta ziobro-kacza szkoła prawna. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Ciekaw jestem gdzie ich wywieźli. Na Łubiankę, czy 31.08.07, 00:26 od razu na Sybir? A może na Guantanamo? Odpowiedz Link Zgłoś
datel1 zebrom ziobry zrobic dobrze 31.08.07, 00:29 no i sie stalo, tego gnata to juz chyba nikt nie przelknie. ziobra nie sadzic. po prostu usunac, kaczki rowniez. oszczedzimy troche publicznych pieniedzy. leppera do gowna i rozzutnika na pole, giertycha do szkoly, do oslej lawki, kaczory do NIK bo tam sie jednak sprawdzali, reszte.... co z reszta? rece opadaja, takiego kalu to nie bylo dawno. kaczmarka blogoslawic i wyniesc co najmniej nad rydzyka amen Odpowiedz Link Zgłoś
xx444 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 31.08.07, 00:30 Kiedy wreszcie zakończy się ten pokaz? Gdy to wszystko widzę i słyszę to aż trudno mi uwierzyć że tak zachowują się politycy.Obrzucają się wyzwiskami byle przy korycie pozostać jak najdłużej.Nie rozumiem;dlaczego został zakuty w kajdanki Pan Kaczmarek? Przecież nie stawiał oporu.To co obecnie się dzieje to jest jeden wielki SKANDAL!!! Odpowiedz Link Zgłoś
laaazy_boy Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 00:35 Jak to po co kajdanki? Po to, aby ciemny lud kupił, że Kaczmarek, dr. G i inni są przestępcami. Proces, dowody, niezależne sądy - nieważne. Istotne, że Prawo i Sprawiedliwość tak twierdzi, że facet ma kajdanki, że można zastosować ziobrotok i insynuować, a najistotniejsza - jest władza dla samej władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 00:37 xx444 napisała: > Kiedy wreszcie zakończy się ten pokaz? Gdy to wszystko widzę i > słyszę to aż trudno mi uwierzyć że tak zachowują się > politycy.Obrzucają się wyzwiskami byle przy korycie pozostać jak > najdłużej.Nie rozumiem;dlaczego został zakuty w kajdanki Pan > Kaczmarek? Przecież nie stawiał oporu.To co obecnie się dzieje to > jest jeden wielki SKANDAL!!! Tak właśnie wygląda kacze prawo i sprawiedliwość, ale może w końcu ich wyborcom spadną łuski z oczu. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA 31.08.07, 01:40 Ich wyznawcom nic nie spadnie, oni tylko do nich mówią, nimi manipulują, przekonuja przekonanych, bo wiedzą, że więcej wyborców nie będzie. Problem jest w czym innym - żeby to pozostałe 80%, które nie zagłosuje na kaczystów, poszło do wyborów. Choć opozycja też kiepska, ale może będzie troche normalniej. Zaznaczam, że mam inne pojęcie normalności niz pan premier. Odpowiedz Link Zgłoś
11111 Pojutrze uslyszymy o samobojstwie Kaczmarka w celi 31.08.07, 01:29 to oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
frakcja-alternatywna moze mu kolesie z SLD w tym pomoga, by nie sypal 31.08.07, 02:12 Odpowiedz Link Zgłoś
grubymisiek1 Re: 30 posłów PIS-u chce przejść do PO 31.08.07, 07:05 Po co PO ten chlam? Odpowiedz Link Zgłoś
28plk7b Hunwejbini w RP 31.08.07, 04:02 Mamy "IV" RP i hunwejbinów dwóch,Lechujarek.Ta zaraza nie rozprzestrzeni się!!! Naród da sobie radę z tym pasożytem. Odpowiedz Link Zgłoś
grzes1966 Re: Co z immunitetem? gangsterom sie nie nalezy ! 31.08.07, 12:38 No popatrz, a Jarek ma. Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 31.08.07, 05:13 No i co? I co sie stalo, gdy Kaczynscy zabrali Sejmowi Kaczmarka spod nosa? Tyle bylo szumu, komisja, swiadek, wyjasnienia... I nagle spokoj. Kaczmarek za kraty i cisza spokoj. Wyslalem ten cytat juz kilka razy. Najpierw gdy byla nagonka na komunistow, potem na Zydow, potem na gejow, teraz jest nagonka na naganiaczy... "Najpierw przyszli po komunistów, ale się nie odezwałem, bo nie byłem komunistą. Potem przyszła kolej na Żydów, i znowu się nie odezwałem, bo nie byłem Żydem. Potem przyszli po związkowców, i znowu się nie odezwałem - bo nie należałem do związków zawodowych. Potem przyszli po katolików i nie protestowałem, bo byłem protestantem. Wreszcie przyszli po mnie - i nie było już nikogo, kto wstawiłby się za mną.". Pastor Martin Niemöller, 1945 Odpowiedz Link Zgłoś
grubymisiek1 Re: Kaczmarek juz wie , ze nie udalo sie wykiwac 31.08.07, 07:04 halfilner napisał: > Polakow A Kaczorom sie udalo!!! Moze i Kaczmarkowi zaswieci slonce ciemna maso. Odpowiedz Link Zgłoś
grubymisiek1 Kaczmarkowi postawiono zarzuty. B. szef MSWiA n.. 31.08.07, 07:00 Maanam kiedys spiewal "Paranoja jest gola...". Kaczynscy podpadaja pod paragraf za pornografie. Tak golej paranoi nie bylo od czasow Jaruzela. Odpowiedz Link Zgłoś