gamon0 15.09.07, 13:09 Żadne zaskoczenie... :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rydzyk_fizyk Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:10 Wreszcie się poznał na PiSuarach Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Madry Bogdan po szkodzie 15.09.07, 13:18 rydzyk_fizyk napisał: > Wreszcie się poznał na PiSuarach Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Musieli trochę napluć na niego 15.09.07, 13:21 jak w sprawie nominacji Biegalskiego. Ja się nie dziwię, że chce z nimi zerwać jak PiS powołuje jego katów na najwyższe stanowiska w państwie. Odpowiedz Link Zgłoś
darek.mitel Platforma tonie!!! 15.09.07, 13:30 czy ktoś mi może powiedzieć co stało się z założycielami Platformy? gdzie jest Macieł Płażynski? Olechowski? Zyta Gilowska? został Tusk , który dostał już 2 razy potężne baty, dostanie i po raz trzeci!!! Odpowiedz Link Zgłoś
liber444 Myślę, że informacja o poważnych batach 15.09.07, 13:32 jest co najmniej przesadzona. Co byś nazwał małymi batami? Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Myślę, że informacja o poważnych batach 15.09.07, 16:38 Baty właśnie PIs oberwał, bo ludzie którzy z tej kaczej tratwy były jedynymi autorytetami moralnymi i prawdziwymi patriotami, pozostanie Kaczorom mianować kolejne zastępy "patriotów genetycznych" jak poseł Suski! Odpowiedz Link Zgłoś
expert_spod_mostu_kierbedzia raczej mocno przyrdzewiały niewybuch..czy cóś... 15.09.07, 18:16 Odpowiedz Link Zgłoś
kato28 Re: raczej mocno przyrdzewiały niewybuch..czy cóś 15.09.07, 18:58 Lepszy Borusewicz w PO niż Bender w PiS... Odpowiedz Link Zgłoś
pani_stenia_z_kleparza nie tylko buty wyczyścić ale i walizkę spakować.. 15.09.07, 19:25 Odpowiedz Link Zgłoś
ziobro_ziobro_siedem ^^^^^^^Czy Nelly nie straszna antyniemieckość PiS? 15.09.07, 20:06 Odpowiedz Link Zgłoś
oblatywacz_budyniu ale o co chodzi z tym skakaniem komuś na warstat.. 15.09.07, 20:58 Odpowiedz Link Zgłoś
cat_1 Brawo PO !pis się sypie... 15.09.07, 21:08 prawda jest taka , że nikt poważny, wiarygodny i NORMALNY z pisem już się nie zadaje Prawo po ! skopcie im tyłki ! Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Kilkaset tysięcy, kilka tysięcyczy kilkaset??????? 15.09.07, 22:20 .....Hmmmmm! Jak kamery TVN skierowaly sie na rynek to widac bylo, ze wobec mozliwosci "wybuchu bomby" wszystkich POpaprancow EWAKUOWANO z wyjatkiem jakies setki z najetej klaki. No ale jak sie okazalo ta bomba to byl KAPISZON. zecat_1 napisał: > Brawo PO !pis się sypie...prawda jest taka , że nikt poważny, wiarygodny i NORMALNY z pisem > już się nie zadaje > Prawo po ! skopcie im tyłki ! M: cytuje z G.Wna: "Kilkaset tysięcy osób na konwencji W konwencji na rynku w Gnieźnie wzięło udział kilka tysięcy osób, zwolenników i działaczy PO z całej Polski oraz mieszkańcy miasta" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maly-kretacz.piesek.kuczmy B_ł_ą_d_z_ą_c_e__C_i_e_l_e__Skacz e_Na_Platformę_:) 15.09.07, 21:11 Miglanc Borusek- łasy na stanowiska i zaszczyty, prostaczek o ciężkiej wymowie, chorągiewka na wietrze :( potulne ciele ssące każdą opcję :( Dobrze, że nie wybrał SLD :) bo po tym jak wmaślał się Sędziom Trybunału Komuny i Poskomunistycznym Sądom broniącym KacMarka wszystko na to wskazywało :) Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Na pustawym rynku wybuchl kapiszon 15.09.07, 18:59 > Re: raczej mocno przyrdzewiały niewybuch..czy cóś M: "W konwencji na rynku w Gnieźnie wzięło udział kilka tysięcy osób, zwolenników i działaczy PO z całej Polski oraz mieszkańcy miasta" --- Raczej ogladajac widok kamery TVN okazyjnie skierowanej na rynek, kilkaset klakierow przywiezionych autobusami z calej Polski. W Solidarnosci byli tacy co chcieli obalac PRL oraz tacy co chcieli go ratowac dokonujac kosmetyczne modyfikacje. Borusiewicz pokazal do jakiej grupy nalezal. Odpowiedz Link Zgłoś
belus77 Jak sie ten Rydzyk wabi na pierwsze? 15.09.07, 19:13 Bo jakos zapomnialem ... Antek? Odpowiedz Link Zgłoś
bob_arctor Borusiewicz pokazal(...) 15.09.07, 20:41 Bardzo mądrze mówisz pewnie, ale nie na temat. Kto to jest ten BORUSIEWICZ? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Och, ty SYNU komuszy! Lepiej nie zadawaj 15.09.07, 22:24 takich pytan, bo KPP od ciebie smierdzi (ze o PZPR i ZOMO nie wspomne):))) pl.wikipedia.org/wiki/Bogdan_Borusewicz Odpowiedz Link Zgłoś
mamara W PO Mężydło, w PiS Sobecka, w PO Borusewicz, w 15.09.07, 13:49 PiS Nelly Rokita, w PO Rulewski, w PiS Bender. Ot, antykomunistyczna IV RP. (nie wspominajac Kaczmarka, Kryżego, Kornatowskiego itd., itp.) Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: W PO Mężydło, w PiS Sobecka, w PO Borusewicz, 15.09.07, 13:53 Precz z PiS. ! To dranie. Odpowiedz Link Zgłoś
astonisz Re: W PO Mężydło, w PiS Sobecka, w PO Borusewicz, 15.09.07, 14:03 Gdzie jest Gilowska, gdzie jest Religa, gdzie założyciele "peło" Płażyński i Rokita? To są bomby platfusie. Wszyscy znaczący politycy uciekają z tego bezideowego bagna. Odpowiedz Link Zgłoś
mamara Religa "znaczącym" politykiem? Co w polityce osiąg 15.09.07, 14:09 osiagną? Zaczynał od PRON, następnie zakłądał kilka partii, ciągłe parcie do włądzy. Zapewne nawet z Samoobrony by startował, gdyby dała mu stołek. Wielki lekarz, mały człowiek. Teraz nawet lekarzy i pielęgniarek nie jest w stanie bronić. Bo interes kolesi ważniejszy. Zdarza się. Gilowska? Taaaakie potężne sukcesy w gospodarce, wielka reforma finansów, i to przy tak tragicznej sytuacji gospodarki. Tylko 30 mld zł. deficytu. (Sprawdź ile było 10 lat temu) Sama przynała na tydzień przed drugim wejściem do rządu, że przez 2 następne lata minister finansów nic nie będzie musiał robić. Sprawdziło się. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Byl "znaczacym politykiem" MUMII Wolnosci :) 15.09.07, 15:16 Rzecz jasna, gdy to bylo w pelni oplacalne i bezpieczne Odpowiedz Link Zgłoś
cigi Re: Byl ... 15.09.07, 17:21 w moim mniemaniu to rzeczywiście żadna bomba, ale niewypał. nazwisko tego gościa słyszałem, ale nie kojarzę go za bardzo. domniemam, że to nie jest jakaś barwna postać mogąca wnieść coś znaczącego do PO. Odpowiedz Link Zgłoś
leszlong Re: Byl ... 15.09.07, 17:32 @cigi: jak nie kojarzysz, to twoja sprawa. Tym razem Kaczyński nie powie, że PO stoi po stronie ZOMO, bo nagle w PO jest coraz więcej legend Solidarności, a w PiS-ie czwarty garnitur S (w tym Kaczyńscy) i mnóstwo postkomunistów z PZPR-u. Odpowiedz Link Zgłoś
jasmin711 Re: Byl ... 15.09.07, 17:37 cigi napisała: > w moim mniemaniu to rzeczywiście żadna bomba, ale niewypał. nazwisko tego gości a słyszałem, ale nie kojarzę go za bardzo. domniemam, że to nie jest jakaś barw na postać mogąca wnieść coś znaczącego do PO. Jak widać po Tobie są jeszcze rodacy mający świadomość na poziomie małpy..... Gdyby nie ten gość i jemu podobni dzisiaj płaciłabyś rublami a o swobodnej wypowiedzi mogła pomarzyć.... Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Kto? Religa? Racja:))) 15.09.07, 17:46 A do nieznajomosci tego kim byl Borusewicz wstyd sie przyznawac. Chyba ze masz 15-20 lat, bo zdradza to KOMUSZE KORZENIE. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Religa "znaczącym" politykiem? Co w polityce 15.09.07, 17:34 @mamara: "Zaczynał od PRON," - musisz brac poprawke na lata osiemdziesiate, dla dyrektora szpitala, jego osrodek jest wynaniem wiary i Religa, jak kazdy lekarz-dyrektor, bo nie on jeden - poczytaj zyciorysy, sprzedawal dusze kazdemu od kogo zalezalo istnienie jego osrodkaµ. Stad "zapewne nawet z Samoobrony by startował" - skrzywienie z lat osiemdziesiatych cd. Bardzo wielki lekarz, niewielki człowiek, mał(n)y polityk. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Wrzodak i Bender nowymi gwiazdami PISu 15.09.07, 14:00 PiS ma Wrzodaka, Bendera, Nelly i Gwiazdę. Same gwiazdy.!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Brawo PO.! PiS padł.!! 15.09.07, 13:52 PiS to nieudacznicy niszczący Polskę.! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot9 wrojoz-osioł bije brawo PO ze strachu 15.09.07, 14:08 że odstawią go od żłoba Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Bolszewizm PiSu. 15.09.07, 14:13 Z tym w PiSie trzeba walczyć, nie chcemy PiSowskiego komunizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczorowe oszusty PiSu muszą odejść. 15.09.07, 16:12 Pierot9-to do ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
e-maxim Re: Kaczorowe oszusty PiSu muszą odejść. 15.09.07, 16:58 Ludzi takich jak Pierot9 nie przekonuję nawet jawne komuchy w PiSie, ani ich komusze postepowanie. "Swoich" to się odcina od przeszłości "grubą kreską" - inszych nazywa sie komuchami, choćby byli jak Mężydło. Odpowiedz Link Zgłoś
janek344 Re: Kaczorowe oszusty PiSu muszą odejść. 15.09.07, 17:31 Powinny odejść ale niestety ciągle mają poparcie co głupszej chyba jednak większpści.PiS to prawdziwa klęska dla Polski wywołana przez samych Polakow.Bardzo trudno jest kochać swój naród jeżeli się jest patriotą i człowiekem rozsądnym jednocześnie. "Elektorat" sam sobie szykuje zły los. Odpowiedz Link Zgłoś
tersup Re: Poziom umysłowy pierota9 taki jak całego PIS 15.09.07, 17:32 no wlasnie POGARDA to bolszewickich wyksztalciuchow przywilej ,wiec zglos to PO ,ze sie pomylili na tych czarnych niepodpisanych tablicach Odpowiedz Link Zgłoś
tersup Re: Bolszewizm PiSu. 15.09.07, 17:29 szkoda pana Bogdana ale trudno panu Romaszewskiemu tez nalezy sie marszalkowanie senatem.Dobrze,ze PiS MA NAS STALY ELEKTORAT I TO OD NAS zalezy WYGRANA,a WYGRAMY,WYGRAMY,WYGRAMY X 2 KADENCJE I PO komunie a paleczke obejma mlodzi do tego dazymy Odpowiedz Link Zgłoś
kasia20055 Re: Platforma tonie!!! Kapiszon wystrzelił ! 15.09.07, 14:14 Fatalnie wypadają te bomby Platformy. Coś pomiędzy kapiszonem a petardą. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Jesli Borusewicza ZWIESZ kapiszonem, to kim ty 15.09.07, 15:02 babcio PiSuarowa jestes? Dokonalas zamachu na Stalina? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba To dla was, bolszewi, ZAMACH 15.09.07, 15:20 na Stalina jest CHAMSKA ZNIEWAGA? Coraz lepiej - zejmijcie maski do konca, zakamuflowane w PiSuarze komuszki:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: To dla was, bolszewi, ZAMACH 15.09.07, 16:13 onufry.zagloba napisał: > na Stalina jest CHAMSKA ZNIEWAGA? Coraz lepiej - zejmijcie maski do > konca, zakamuflowane w PiSuarze komuszki:))) Odpowiedz Link Zgłoś
axermann I to miała być ta BOMBA? 15.09.07, 15:50 Litości! Panowie , Borusewicz to stary wyliniały styropianowy kombatant bez żadnego wpływu na życie polityczne w Polsce! po prostu żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
wy Re: Ale dno! Miała być bomba,a jest kupa śmiechu! 15.09.07, 16:57 Bomba to była wczoraj (Rokita), Tusk spada na dno!!! Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Ta NIEMRA z Sowieckogo Sojuza? O niej mowisz? 15.09.07, 17:50 pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita Odpowiedz Link Zgłoś
konbar Re: Madry Bogdan po szkodzie 15.09.07, 15:51 Uzywasz stare wyprobowane numery "bracie rodaku". Badz bardziej na czasie.Polacy sa w dalszym ciagu naiwni politycznie ale ziarno od plewow odroznia -sie rozumiemy-RODAKU. Odpowiedz Link Zgłoś
z-ww Re: Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 16:46 Oj, nie sądzę. Raczej się dowiedział, że po ewentualnej wygranej PiSu, fotel marszałka Senatu dostanie się Panu Płażyńskiemu. Zresztą wszyscy "cudownie nawróceni" mają jakieś żale... ale oczywiście to, co robią, robią "dla dobra Polski". Odpowiedz Link Zgłoś
narrrator Ostatni w PiSie, odchodząc spuści wodę... 15.09.07, 13:30 PiS pod płaszczykiem walki z korupcją podjęło próbę przywrócenia w Polsce socjalizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Ostatni w PiSie, odchodząc spuści wodę... 15.09.07, 13:53 ..po Kaczyńskich.! Odpowiedz Link Zgłoś
kraktoo a to ci ch.. 15.09.07, 13:33 juz mnie nic wiecej nie zaskoczy!!&*&(&&$%$#@!$%%^*#$%$@#$#%DF Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PiS i Kaczyński żle skończą. 15.09.07, 14:01 Bo Kaczyński niszczy Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:36 I to miała byc bomba? P.Borusewicz zmienia za każdym razem partię kiedy zbliżaja się wybory. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Czy Borusewicz to juz ZOMO ? 15.09.07, 13:37 Czy dla Jareczka Wielkiego Paranoika Borusewicz od dzisiaj to juz ZOMO ? Kaczynscy przed Trybunal Stanu. Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Czy Borusewicz to juz ZOMO ? 15.09.07, 14:02 kaczory11 napisał: > Czy dla Jareczka Wielkiego Paranoika Borusewicz od dzisiaj to juz > ZOMO ? > > Kaczynscy przed Trybunal Stanu. > > Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
darek.mitel Re: Bodzio nie pochwalił się wcześniej?Wstyd mu b 15.09.07, 13:42 Zulu Gula bedzie w PO, hehehe, moze zostac nawet premierem! Rokita zrezygnował, druga Rokita w PiS! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PiS-komuna przegra. 15.09.07, 14:15 Wygra wolna i niepodległa Polska. Prokuratorzy będą ścigać przestępców a nie przeciwników politycznych. Precz z PiS-komuną. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!! 15.09.07, 13:46 Spokojnie, mów za siebie. Z rodziną nigdy nic nie wiadomo. W mojej tylko wyborców LPR się nie dorobiliśmy. Nawet Lepper się załapał. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PiS i Kaczyński żle skończą. 15.09.07, 13:55 A głosujacy na nich będą się wstydzić. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Rusko-niemiecka Nelly gwiazdą PiSu. 15.09.07, 14:16 Ma sie czym Pierot9 chwalić. PO to wolna od przestępstw PiSu Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba A ty glupis jak kolek!. Niemka Nelly 15.09.07, 15:01 Arnold-Rokita, urodzona w Czelabinsku, jest z sowieckich Niemcow. Sam zobacz: pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita dziendobrytvn.onet.pl/1383328,1,aktualnosci.html Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Pierwszy Nieudacznik Polski usuwa mądrych. 15.09.07, 14:03 Kaczyński jako pierwszy Nieudacznik się sprawdził. Odpowiedz Link Zgłoś
jot-kaa Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!! 15.09.07, 14:33 tragedia glosowac na PiS po tym co pokazal!! Odpowiedz Link Zgłoś
jot-kaa Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!! 15.09.07, 14:02 spokojnie !!!!!!!!!!!! przecież to tragedia! ludzie po tym co sie dzieje w tym kraju i co PiS pokazał, jak jeszcze można na nich głosować? totalna porażka i kompletna degrengolada! pozdrawiam Politolog UAM Poznań Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Borusewicz nie był w PiS 15.09.07, 13:54 Ściślej: na jego miejsce na listy wyborcze PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Spieprzaj Kaczyński. 15.09.07, 13:56 Ożeń się z Nelly. Porzuć Szczypińską. Nelly jest ruska, to dla ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Co robi Tusk na szczycie Pałacu Kultury ?? 15.09.07, 13:43 Donald Tusk : " - Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać, że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane" o Źródło: Z. Nowak "Tusk nagi" Gazeta Wyborcza", 14-15 sierpnia 1993 r. Odpowiedz Link Zgłoś
astonisz To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:43 Przeciez ten facet nawet porzadnie sie wyslowic nie potrafi. Nie mowiac juz o tym, ze nie byl czlonkiem PiS. Pasuje jak ulal do kabaretu platfusow. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:44 No, za to Jasiński i Kryże (i rzesza byłych PZPRowców) są w PiSie mile widziani. Odpowiedz Link Zgłoś
astonisz Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:48 Kryże przynajmniej na cos sie przydaje. Bierze udzial w konstruowaniu dobrych projektow, chocby sadow 24-godzinnych. Jasinski zahamowal _zlodziejska_ prywatyzacje i postepuje rozsadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:53 Drenując dywidendami spółki skarbu państwa ;o) W końcu czymś trzeba uzupełnić brak wpływów z prywatyzacji. Odpowiedz Link Zgłoś
astonisz Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:58 Sa zyski, sa dywidendy. Przynajmniej kasa zostaje w rekach Polakow, a dobrze rokujace firmy nie sa sprzedawane za funt klakow Hindusom. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 14:33 Ano. Tylko potem może wyjść podobnie tak jak z Kompanią Węglową: jakimś cudem przyniosła zysk, od razu związkowcy wywalczyli premie. Minął rok i dopłacają do produkcji... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 14:47 astonisz napisał: > Kryże przynajmniej na cos sie przydaje. Bierze udzial w > konstruowaniu dobrych projektow, chocby sadow 24-godzinnych. ...które za niebotyczne nakłady wyłapują pijanych rowerzystów. Rzeczywiście, projekt znakomity INACZEJ - jak zresztą zdecydowana większość projektów pisowskich. > Jasinski zahamowal _zlodziejska_ prywatyzacje i postepuje rozsadnie. Jakiś przykad tego rozsądnego postępowania? Bo z PZU to nie do końca trafiłeś: jak przyjdzie spłacać Eureko, to budżetu nie starczy na pół roku... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PiS potrafi tylko obrażać.!! 15.09.07, 14:04 adas313 napisał: > No, za to Jasiński i Kryże (i rzesza byłych PZPRowców) są w PiSie mile widziani > . Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf to nie bomba to POśmiewisko 15.09.07, 13:45 hahaha...ale bomba...chyba bomba Wehrmachtu Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Specjalista od obozów koncentracyjnych w PiS 15.09.07, 14:00 pan Bender najlepiej to wytłumaczy. Pewnie powie, że dziadkowi Tuska w Stutthofie dawali kaszkę z mleczkiem. Tak jak Żydom w Oświęcimiu... herr_wolf napisał: > hahaha...ale bomba...chyba bomba Wehrmachtu Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Specjalista od obozów koncentracyjnych w PiS 15.09.07, 14:04 pantanal napisał: > pan Bender najlepiej to wytłumaczy. Pewnie powie, że dziadkowi Tuska w > Stutthofie dawali kaszkę z mleczkiem. Tak jak Żydom w Oświęcimiu... > > herr_wolf napisał: > > > hahaha...ale bomba...chyba bomba Wehrmachtu > > Odpowiedz Link Zgłoś
szechter-reich-ranicki Suuuuper Booomba ! 15.09.07, 13:43 No teraz to PiS już się nie pozbiera ;) Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Borusewicz przechodzi do antysolidarnościowej PO 15.09.07, 13:44 Szkoda,że zewzględów ambicjonalnych Bogdan B. przeszedł do liberalnej PO. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Borusewicz przechodzi do antysolidarnościowej 15.09.07, 14:03 slavik222 napisał: > Szkoda,że zewzględów ambicjonalnych Bogdan B. przeszedł do > liberalnej PO. Pewnie, że szkoda. W PiS przecież są tak cenni solidarnościowcy, jak Kryże, Jasiński, Sobecka, Bender. Gdzie tam takiemu Borusewiczowi do Nich!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo a w solidarnosciowym PiS zostal Kryze z Jasinskim 15.09.07, 14:03 i znowu po wyborach zrobia koalicje z solidarnosciowym Giertychem i Lepperem. Odpowiedz Link Zgłoś
mikewaw Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:44 aha, Ale jak Tusk zapowiadał już bombę to Borusewicz ściemniał, że jeszcze nie wie. Proszę, czyli kłamstewko Odpowiedz Link Zgłoś
paczka111 Re: Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:46 O, a tu mało pisowczyków. I teksty jakieś niezborne. Nie ma Kamiński z tym drugiem konusem gotowców na okoliczność Borsuka? Dawać Gwiazdę. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:49 > Dawać Gwiazdę. O, tak. PiS co raz bardziej chce się stać powtórką nawet nie tyle z PC, co z Ruchu Odbudowy Polski - kanapowej partyjki, która jakimś cudem była w Sejmie przez dwie kadencje. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nelle to wtyka PO u Prezia.! 15.09.07, 13:59 Czy Nelly będzie też mlaskać.? Odpowiedz Link Zgłoś
studio_wyszalnia a nie lepiej wystrzelić go z jakiegoś kosmodromu.. 15.09.07, 13:48 Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Też mi bomba 15.09.07, 13:51 Phi, też mi bomba. Pierwszy raz słyszę o tym człowieku. Prawdziwą bombą byłoby to, gdyby Maria Kaczyńska wystartowała z list PO, albo i nawet SLD :) Odpowiedz Link Zgłoś
atomm Bo Miala byc 4 RP a jest drugi PRL... 15.09.07, 14:06 Metody rodem z glebokieko komunizmu, trzeba ich szybko odsunac od wladzy, bo zapomnimy co to demokracja.... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Bo Miala byc 4 RP a jest drugi PRL... 15.09.07, 14:10 atomm napisał: > Metody rodem z glebokieko komunizmu, trzeba ich szybko odsunac od > wladzy, bo zapomnimy co to demokracja.... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Pierocik-pajacyk sie pokazał. 15.09.07, 14:12 Pierot9-razem z PiSem przegrasz. Obronimy wolną, demokratyczną Polskę. A bolszewicy z PiSu nie wprowadzą nam drugiej PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Wstyd! 15.09.07, 14:31 tetlian napisał: > Phi, też mi bomba. Pierwszy raz słyszę o tym człowieku. To się lepiej do tego nie przyznawaj. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 co jak co,ale Bodzio nigdy nie był zbyt bystry 15.09.07, 14:58 widać to było po jego wypowiedziach- kartę może i piękną miał, ale bazować na tym do końca życia nie rozwijając się... Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Za to twoj Ziobro jak byl mala SZUJA jako 15.09.07, 15:07 student: wiadomosci.onet.pl/1437788,2677,kioskart.html tak sie rozwinalna duzego sqrwiela: wiadomosci.onet.pl/1438148,2677,kioskart.html Niestety, w kraju TESKNIACYCH ZA KOMUNA TUMANOW mozna na tym zrobic kariere:) Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Mój?Ziobro?Zgłupiałeś torysie do cna!a Twój Tusk? 15.09.07, 15:14 oj, edukacja w UK stoi na niziutkim poziomie, skoro tępaki twego pokroju, czyli tacy, którzy "wyżej s...ą niż d...y mają", plotą takie płaskie brednie - wstyd, torysie Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba A Co? To Ziobro niby Brytyjczykiem? 15.09.07, 15:18 Polski etnocentryzm i przykladanie do innych wlasnej zasciankowej jest wrecz przerazajacy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
pierot9 O takich jak ty pisał J.S.Bystroń w"Historii obycz 15.09.07, 15:25 ajów w Polsce": jak tylko przekroczyli granicę Polski to natychmiast zapominali o swoim języku i woleli kaleczyć jakikolwiek inny, byle tylko po polsku nie mówić". Zakompleksiony torysie, polakożerco, "bezkorzeniowcu" biedny, gdzie ja napisałem, że Ziobro jest Brytyjczykiem? Kuźwa, ależ ty ograniczony jesteś? Piszesz do mnie: Twój Ziobro, a do : Twój Tusk, się nie odnosisz. Ty jesteś profesorem w Oxfordzie? Współczuję studentom takiego tumana-tutora-etnolingwisty. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 ty, ciemnoto, lepiej się nie wtrącaj, nikt cię nie 15.09.07, 15:29 zaprosił do dyskusji. Jak tego torysa znam lepiej, fakt że to naukowiec brytyjski o chyba polskich korzeniach też nie napawa mnie dumą, bo jest tępy, ale do mnie on pisze a nie do ciebie! Pierot - bałwanek? Odpowiedz Link Zgłoś
topewnieja Re: co jak co,ale Bodzio nigdy nie był zbyt bystr 15.09.07, 15:37 bo co ? bo majbaszkiem nie jeżdzi? takich bystrzaków mamy wystarczająco dość. Chylę czoła przed tym człowiekiem i jego historią ... Odpowiedz Link Zgłoś
tuskbomber Re: Też mi bomba 15.09.07, 14:43 tetlian napisał: > Phi, też mi bomba. Pierwszy raz słyszę o tym człowieku. Prawdziwą bombą byłoby > to, gdyby Maria Kaczyńska wystartowała z list PO, albo i nawet SLD :) Odpowiedz Link Zgłoś
spark5719 Boś młody... 15.09.07, 16:43 "Borsuk" to prawdziwa legenda Solidarności, tak naprawdę to on był motorem i mózgiem wszystkich wydarzeń na Wybrzeżu, L. Wałęsa je głównie firmował. To niepodważalny autorytet, jego przejście do PO to prawdziwy cios dla kłamliwych lechujarków, którzy "utożsamiają się" z etosem Solidarności - a tak naprawdę potrzebują jej do przykrycia swojej paranoicznej żądzy władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
szalony-kefir -Borusewicz jak Sikorski nigdy do PiS nie należał- 15.09.07, 13:51 Stratował z list PiSu jako kandydat niezależny. I to miała być ta bomba???? Odpowiedz Link Zgłoś
red.ken Re: - "Aryjczycy' z pisuaru 15.09.07, 13:57 kaczynscy vel kalkstein, dorn czyli dornbaum, macierewicza i wassermana tez prozno szkac wsrod nordykow.partia zażydzona w 90% wiadomo o co chodzi z tym irakiem i afganistanem.. Odpowiedz Link Zgłoś
red.ken Re: - "Aryjczycy' z pisuaru 15.09.07, 13:59 niech zydzi glosuja na swoja partie 'pis' Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Takich jak Ty "sojusznków" PO nie potrzebuje 15.09.07, 14:06 Boże chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę! Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal To do red.kena 15.09.07, 14:07 pantanal napisał: > Boże chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę! Odpowiedz Link Zgłoś
hypatia100 sztab wyborczy Pis-u pisze te teksty? 15.09.07, 13:54 ta agresja wobec PO robi się już nudna, nie wygrywa się 2 razy w ten sam sposób;) Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:01 nie mający wmówionego przez GW kompleksu Niemców, Francuzów, Brytyjczyków, którzy chcą się czuć normalnie, podobnie jak Niemcy w Niemczech, jak Francuzi we Francji, a nie jak goście we własnym kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
iq_ok Re: to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:04 realista1000 napisała: > nie mający wmówionego przez GW kompleksu Niemców, Francuzów, Brytyjczyków, > którzy chcą się czuć normalnie, podobnie jak Niemcy w Niemczech, jak Francuzi w > e > Francji, a nie jak goście we własnym kraju! Daremny trud. Tacy jak ty zawsze beda sie czuli obco wśród normalnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Schizofrenia Kaczorów. 15.09.07, 14:07 PiS i Kaczyńscy wszystko przegrają. To kwestia czasu. I pod Trybunał. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczyński nie lubi ludzi. 15.09.07, 14:20 Lubi tylko tych co klaskają, aby mieć władzę ala Savak. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba O nie! RUSKA to wasza Nelly 15.09.07, 17:52 Z kaukaskich Niemcow;) pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Re: to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:09 > Daremny trud. Tacy jak ty zawsze beda sie czuli obco wśród > normalnych ludzi. ale przynajmnie nie będą się czuć obco wśród Polaków jak Twój idol Tusk, przypomnę jego wcześniejsze wypowiedzi: „Polska to nienormalność …” „Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski …” „… polskość nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem” (Miesięcznik ZNAK, nr 11-12 z 1987 r.). Odpowiedz Link Zgłoś
iq_ok Brawo patrioto z niemieckim nickiem 15.09.07, 14:13 herr_wolf napisał: > > Daremny trud. Tacy jak ty zawsze beda sie czuli obco wśród > > normalnych ludzi. > > ale przynajmnie nie będą się czuć obco wśród Polaków Nie wiem czy zauważyłeś, żeś własnie obraził swych rodaków których tak bardzo kochasz. Szef opie..doli i po premii pjedzie:) A teraz pędź do roboty. Jeszcze tyle watków do obs..ania Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 fuj, chamstwo i prostactwo wychodzi z ciebie, fuj! 15.09.07, 14:16 Opanowanie tracisz i zniżasz poziom, "Normalny"inaczej , człowieku Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 zaskoczony jesteś PO tych proPOwskich postach? 15.09.07, 14:30 a tu pełna kultura mohera, co? Odpowiedz Link Zgłoś
iq_ok Re: zaskoczony jesteś PO tych proPOwskich postach 15.09.07, 14:33 realista1000 napisała: > a tu pełna kultura mohera, co? Taa kultura środkowoazjatycka. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: zaskoczony jesteś PO tych proPOwskich postach 15.09.07, 15:02 jesteś ... antysemitą? Skoro tak, to nie mamy o czym rozmawiać, fąfelku z puszczającymi nerwami Odpowiedz Link Zgłoś
iq_ok ucz się geografii nieduku 15.09.07, 15:23 Co maja semici do Azji środkowej Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: iq_ok 15.09.07, 15:29 iq_ok napisał: > Co maja semici do Azji środkowej W czty w ogle jestes w stanie pojac to, co do ciebie pisza???! Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Co maja? To NAZI teoria o Chazarach:) 15.09.07, 20:28 Wymyslili to jacys "antropolodzy" Pieknego Adolfa, a dzisiaj kazde neo-nazistowskie gowno, zwlaszcza w "Hameryce" (a szczegolnie zas w Jackowie) za nimi to powtarza. Te "teorie" odnajdziesz min. ma website Blood and Honour. Odpowiedz Link Zgłoś
iq_ok Re: Co maja? To NAZI teoria o Chazarach:) 16.09.07, 07:10 Dzieki za informację. Ja pisząc o kulturze środkowazjatyckiej miałem na myśli raczej tysiącletnie tradycje okresowego zalewania Europy i cywilizowanego świata falą prymitywizmu. A tu popatrz nieświadomie antysemitą zostałem. Przy okazji ciekawe czym pasą się te patriotyczne proPISowskie umysły:):) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: iq_ok 15.09.07, 15:27 iq_ok napisał: > Nie wiem czy zauważyłeś, żeś własnie obraził swych rodaków których > tak bardzo kochasz. Szef opie..doli i po premii pjedzie:) A teraz > pędź do roboty. Jeszcze tyle watków do obs..ania Albo glupis, albo masz chora wyobraznie. Od kiedy to obanzanie antypolskiej postawy Tuska ma obrazac Polakow? Pod deklem u ciebie cos nie tak! Odpowiedz Link Zgłoś
iq_ok Re: iq_ok 15.09.07, 16:36 Czy ty w ogóle rozumiesz co piszesz i czytasz. Jesteś trzecim proPISowskim propagandzistą, który włączył sie do rozmowy nie zadając sobie trudu przeczytania całości wątku. Nie rozumiesz to czytaj jeszcze raz i jeszcze raz. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:14 Nie narzekam na brak znajomości - mam wielu przyjaciół, a znaczny procent z nich zagłosuje na PiS - czy są nienormalni? Tylko wy PODLI (PO+LiD), macie koncesję na ... elitarność, mądrość, inteligencję itp. Przez takie elity jak wy, to Polska był 120 lat pod zaborami, a potem w komunie, i kulawej III RP Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf wystarczą same słowa Tuska 15.09.07, 14:04 Donald Tusk : " - Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać, że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane" o Źródło: Z. Nowak "Tusk nagi" Gazeta Wyborcza", 14-15 sierpnia 1993 r. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Gamoń oszukany? Niemożliwe!!! 15.09.07, 14:33 Czyżbyś chciał zmienić barwy klubowe? Taaki fan PiS???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gugcia taka troche marna ta bomba, myslalem, ze przejeli 15.09.07, 13:57 kota premiera i bedzie zakladnikiem az do dnia wyborow. To bylaby bomba-Grom by musial go uwalniac. A tu tylko Borusewicz, nudne i ciche chlopisko. Taka ta bomba jak wszystko u nas.Ziewac i piwa sie napic, i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
courtier To ma być bomba?!!!!!!!!!! 15.09.07, 13:59 Spodziwałem się,że do PO wstąpi Hojarska lub Beger albo Jola z Dywit czy też inna sexbomba.Tymczasem mamy zwykłego polityka farbowańca.zawiodłem się. To nawet nie jest przymokła petarda. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf to jest K_A_P_I_S_Z_O_N 15.09.07, 14:05 a nie bomba, bomba to słowa Tuska : " - Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać, że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane" o Źródło: Z. Nowak "Tusk nagi" Gazeta Wyborcza", 14-15 sierpnia 1993 r. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PO walczy o wolną Polskę 15.09.07, 14:21 Bez wstecznictwa i zakłamanie. PiS opiera władzę na kłamstwie. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 podsłuchy dla korupcjantów i złodziei - to źle? 15.09.07, 15:00 prawy człowiek się nie lęka Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Nawet jak w lozku bara-bara z luba robi? Coz, 15.09.07, 21:01 tylko zboczki lubia, gdy sie ich w takich sytuacjach podsluchuje czy podglada. A moze w Kaczogrodzie to i seks z luba zbrodnia? Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Wtedy szczególnie!Nie znasz historii szefa wywiadu 15.09.07, 21:49 brytyjskiego, który paplał wszystko swej kochance, ruskiej agentce Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Znam, ale to byl ruski agent:))) 15.09.07, 22:27 A ty chyba o tzw. aferze Profumo? Moze i slusznie, ale bardzo niedokladnie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz Tusk ruptury dostanie... 15.09.07, 14:02 ... jak tak dalej będzie się natężał. Nadymał się i seplenił na prawo i lewo, że będzie bomba, a tu nawet nie granat, ledwie pierdnięcie: Borusewicz miał tyle wspólnego z PiS, co obecnie Gilowska - z PO. To już większą bombą byłoby przyjęcie na listy posłów niejakiego pana Kononowicza - jego program jest przynajmniej zbieżny z programem PO: żeby niczego nie było... Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz Przykro mi, ale wiem 15.09.07, 16:29 pantanal napisał: > A wiesz choć, co to ruptura? Tak się składa, że wiem, w odróżnieniu od Herr Tuska, który nie wie, jakie znaczenie ma - w omawianym kontekście - "bomba". Dlatego lepiej dla niego, żeby się nie wysilał zanadto, bo w najlepszym wypadku puści bąka, jak tym razem się zdarzyło. Następnym jednak razem może dostać ruptury, czyli przepukliny. Odpowiedz Link Zgłoś