Dodaj do ulubionych

Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO

15.09.07, 13:09
Żadne zaskoczenie... :)))
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:10
      Wreszcie się poznał na PiSuarach
      • mangold Madry Bogdan po szkodzie 15.09.07, 13:18
        rydzyk_fizyk napisał:

        > Wreszcie się poznał na PiSuarach
        • rydzyk_fizyk Musieli trochę napluć na niego 15.09.07, 13:21
          jak w sprawie nominacji Biegalskiego.

          Ja się nie dziwię, że chce z nimi zerwać jak PiS powołuje jego katów na najwyższe stanowiska w państwie.
          • darek.mitel Platforma tonie!!! 15.09.07, 13:30
            czy ktoś mi może powiedzieć co stało się z założycielami Platformy?
            gdzie jest Macieł Płażynski?
            Olechowski?
            Zyta Gilowska?
            został Tusk , który dostał już 2 razy potężne baty, dostanie i po
            raz trzeci!!!
            • liber444 Myślę, że informacja o poważnych batach 15.09.07, 13:32
              jest co najmniej przesadzona. Co byś nazwał małymi batami?
              • konread Re: Myślę, że informacja o poważnych batach 15.09.07, 16:38
                Baty właśnie PIs oberwał, bo ludzie którzy z tej kaczej tratwy były jedynymi
                autorytetami moralnymi i prawdziwymi patriotami, pozostanie Kaczorom mianować
                kolejne zastępy "patriotów genetycznych" jak poseł Suski!
                • dyskutant8 Tusk,po przyjeciu Sikorskiego nie glosuje na PO 15.09.07, 17:28
                  • dyskutant8 Tusk,Ty i Sikorski, jeden drugiemu warci 15.09.07, 17:30
                    • expert_spod_mostu_kierbedzia raczej mocno przyrdzewiały niewybuch..czy cóś... 15.09.07, 18:16
                      • kato28 Re: raczej mocno przyrdzewiały niewybuch..czy cóś 15.09.07, 18:58
                        Lepszy Borusewicz w PO niż Bender w PiS...
                        • pani_stenia_z_kleparza nie tylko buty wyczyścić ale i walizkę spakować.. 15.09.07, 19:25
                          • ziobro_ziobro_siedem ^^^^^^^Czy Nelly nie straszna antyniemieckość PiS? 15.09.07, 20:06
                            • dyskutant8 Inni politycy moga mnie Tuskowi na..ku..kac, 15.09.07, 20:44
                              • oblatywacz_budyniu ale o co chodzi z tym skakaniem komuś na warstat.. 15.09.07, 20:58
                                • cat_1 Brawo PO !pis się sypie... 15.09.07, 21:08
                                  prawda jest taka , że nikt poważny, wiarygodny i NORMALNY z pisem
                                  już się nie zadaje
                                  Prawo po ! skopcie im tyłki !
                                  • mirmat1 Kilkaset tysięcy, kilka tysięcyczy kilkaset??????? 15.09.07, 22:20
                                    .....Hmmmmm! Jak kamery TVN skierowaly sie na rynek to widac bylo,
                                    ze wobec mozliwosci "wybuchu bomby" wszystkich POpaprancow
                                    EWAKUOWANO z wyjatkiem jakies setki z najetej klaki. No ale jak sie
                                    okazalo ta bomba to byl KAPISZON.
                                    zecat_1 napisał: > Brawo PO !pis się sypie...prawda jest taka , że
                                    nikt poważny, wiarygodny i NORMALNY z pisem
                                    > już się nie zadaje
                                    > Prawo po ! skopcie im tyłki !
                                    M: cytuje z G.Wna: "Kilkaset tysięcy osób na konwencji

                                    W konwencji na rynku w Gnieźnie wzięło udział kilka tysięcy osób,
                                    zwolenników i działaczy PO z całej Polski oraz mieszkańcy miasta"
                                    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                • maly-kretacz.piesek.kuczmy B_ł_ą_d_z_ą_c_e__C_i_e_l_e__Skacz e_Na_Platformę_:) 15.09.07, 21:11
                                  Miglanc Borusek-
                                  łasy na stanowiska i zaszczyty,
                                  prostaczek o ciężkiej wymowie,

                                  chorągiewka na wietrze :(
                                  potulne ciele ssące każdą opcję :(

                                  Dobrze, że nie wybrał SLD :)
                                  bo po tym jak wmaślał się
                                  Sędziom Trybunału Komuny

                                  i Poskomunistycznym Sądom
                                  broniącym KacMarka
                                  wszystko na to wskazywało :)
                                  • dyskutant8 Tusk, ty nie masz kregoslupa,(patrz Sikorski) 15.09.07, 21:24
                      • mirmat1 Na pustawym rynku wybuchl kapiszon 15.09.07, 18:59
                        > Re: raczej mocno przyrdzewiały niewybuch..czy cóś
                        M: "W konwencji na rynku w Gnieźnie wzięło udział kilka tysięcy
                        osób, zwolenników i działaczy PO z całej Polski oraz mieszkańcy
                        miasta" ---
                        Raczej ogladajac widok kamery TVN okazyjnie skierowanej na rynek,
                        kilkaset klakierow przywiezionych autobusami z calej Polski. W
                        Solidarnosci byli tacy co chcieli obalac PRL oraz tacy co chcieli go
                        ratowac dokonujac kosmetyczne modyfikacje. Borusiewicz pokazal do
                        jakiej grupy nalezal.
                        • belus77 Jak sie ten Rydzyk wabi na pierwsze? 15.09.07, 19:13
                          Bo jakos zapomnialem ... Antek?
                        • bob_arctor Borusiewicz pokazal(...) 15.09.07, 20:41
                          Bardzo mądrze mówisz pewnie, ale nie na temat. Kto to jest ten
                          BORUSIEWICZ?
                          • onufry.zagloba Och, ty SYNU komuszy! Lepiej nie zadawaj 15.09.07, 22:24
                            takich pytan, bo KPP od ciebie smierdzi (ze o PZPR i ZOMO nie
                            wspomne):)))
                            pl.wikipedia.org/wiki/Bogdan_Borusewicz
            • cimokinio Wrzodak i Bender nowymi gwiazdami PISu 15.09.07, 13:39
              galaktikos
              • mamara W PO Mężydło, w PiS Sobecka, w PO Borusewicz, w 15.09.07, 13:49
                PiS Nelly Rokita, w PO Rulewski, w PiS Bender. Ot, antykomunistyczna
                IV RP. (nie wspominajac Kaczmarka, Kryżego, Kornatowskiego itd.,
                itp.)
                • wrojoz Re: W PO Mężydło, w PiS Sobecka, w PO Borusewicz, 15.09.07, 13:53
                  Precz z PiS. ! To dranie.
                  • astonisz Re: W PO Mężydło, w PiS Sobecka, w PO Borusewicz, 15.09.07, 14:03
                    Gdzie jest Gilowska, gdzie jest Religa, gdzie założyciele "peło"
                    Płażyński i Rokita? To są bomby platfusie. Wszyscy znaczący politycy
                    uciekają z tego bezideowego bagna.
                    • mamara Religa "znaczącym" politykiem? Co w polityce osiąg 15.09.07, 14:09
                      osiagną? Zaczynał od PRON, następnie zakłądał kilka partii, ciągłe
                      parcie do włądzy. Zapewne nawet z Samoobrony by startował, gdyby
                      dała mu stołek. Wielki lekarz, mały człowiek. Teraz nawet lekarzy i
                      pielęgniarek nie jest w stanie bronić. Bo interes kolesi ważniejszy.
                      Zdarza się. Gilowska? Taaaakie potężne sukcesy w gospodarce, wielka
                      reforma finansów, i to przy tak tragicznej sytuacji gospodarki.
                      Tylko 30 mld zł. deficytu. (Sprawdź ile było 10 lat temu) Sama
                      przynała na tydzień przed drugim wejściem do rządu, że przez 2
                      następne lata minister finansów nic nie będzie musiał robić.
                      Sprawdziło się.
                      • onufry.zagloba Byl "znaczacym politykiem" MUMII Wolnosci :) 15.09.07, 15:16
                        Rzecz jasna, gdy to bylo w pelni oplacalne i bezpieczne
                        • cigi Re: Byl ... 15.09.07, 17:21
                          w moim mniemaniu to rzeczywiście żadna bomba, ale niewypał. nazwisko tego gościa słyszałem, ale nie kojarzę go za bardzo. domniemam, że to nie jest jakaś barwna postać mogąca wnieść coś znaczącego do PO.
                          • dyskutant8 zaglosuje na PO,jak zdejmiecie Tuska i Sikorskiego 15.09.07, 17:31
                          • leszlong Re: Byl ... 15.09.07, 17:32
                            @cigi: jak nie kojarzysz, to twoja sprawa. Tym razem Kaczyński nie powie, że PO
                            stoi po stronie ZOMO, bo nagle w PO jest coraz więcej legend Solidarności, a w
                            PiS-ie czwarty garnitur S (w tym Kaczyńscy) i mnóstwo postkomunistów z PZPR-u.
                          • jasmin711 Re: Byl ... 15.09.07, 17:37
                            cigi napisała:

                            > w moim mniemaniu to rzeczywiście żadna bomba, ale niewypał.
                            nazwisko tego gości a słyszałem, ale nie kojarzę go za bardzo.
                            domniemam, że to nie jest jakaś barw na postać mogąca wnieść coś
                            znaczącego do PO.

                            Jak widać po Tobie są jeszcze rodacy mający świadomość na poziomie
                            małpy..... Gdyby nie ten gość i jemu podobni dzisiaj płaciłabyś
                            rublami a o swobodnej wypowiedzi mogła pomarzyć....
                          • onufry.zagloba Kto? Religa? Racja:))) 15.09.07, 17:46
                            A do nieznajomosci tego kim byl Borusewicz wstyd sie przyznawac.
                            Chyba ze masz 15-20 lat, bo zdradza to KOMUSZE KORZENIE.
                      • ffamousffatman Re: Religa "znaczącym" politykiem? Co w polityce 15.09.07, 17:34
                        @mamara: "Zaczynał od PRON," - musisz brac poprawke na lata osiemdziesiate, dla dyrektora szpitala, jego osrodek jest wynaniem wiary i Religa, jak kazdy lekarz-dyrektor, bo nie on jeden - poczytaj zyciorysy, sprzedawal dusze kazdemu od kogo zalezalo istnienie jego osrodkaµ. Stad "zapewne nawet z Samoobrony by startował" - skrzywienie z lat osiemdziesiatych cd.

                        Bardzo wielki lekarz, niewielki człowiek, mał(n)y polityk.
              • wrojoz Re: Wrzodak i Bender nowymi gwiazdami PISu 15.09.07, 14:00
                PiS ma Wrzodaka, Bendera, Nelly i Gwiazdę. Same gwiazdy.!!!
            • wrojoz Brawo PO.! PiS padł.!! 15.09.07, 13:52
              PiS to nieudacznicy niszczący Polskę.!
              • pierot9 wrojoz-osioł bije brawo PO ze strachu 15.09.07, 14:08
                że odstawią go od żłoba
                • pantanal Bać to się można, ale PiS-u! 15.09.07, 14:09
                • wrojoz Bolszewizm PiSu. 15.09.07, 14:13
                  Z tym w PiSie trzeba walczyć, nie chcemy PiSowskiego komunizmu.
                  • pierot9 osioł-wrojoz głupi buc ...bolszewicko-mienszewicki 15.09.07, 14:18
                    • pantanal Poziom umysłowy pierota9 taki jak całego PIS 15.09.07, 14:40
                      • pierot9 pantanal osioł i wrojoz-osioł = dwa PO/sły 15.09.07, 14:53
                        • pantanal Własnie potwiedziłeś słusznośćmojego PO/stu 15.09.07, 14:59
                          • wrojoz Kaczorowe oszusty PiSu muszą odejść. 15.09.07, 16:12
                            Pierot9-to do ciebie.
                            • e-maxim Re: Kaczorowe oszusty PiSu muszą odejść. 15.09.07, 16:58
                              Ludzi takich jak Pierot9 nie przekonuję nawet jawne komuchy w PiSie, ani ich
                              komusze postepowanie. "Swoich" to się odcina od przeszłości "grubą kreską" -
                              inszych nazywa sie komuchami, choćby byli jak Mężydło.
                            • janek344 Re: Kaczorowe oszusty PiSu muszą odejść. 15.09.07, 17:31
                              Powinny odejść ale niestety ciągle mają poparcie co głupszej chyba jednak
                              większpści.PiS to prawdziwa klęska dla Polski wywołana przez samych
                              Polakow.Bardzo trudno jest kochać swój naród jeżeli się jest patriotą i
                              człowiekem rozsądnym jednocześnie. "Elektorat" sam sobie szykuje zły los.
                      • tersup Re: Poziom umysłowy pierota9 taki jak całego PIS 15.09.07, 17:32
                        no wlasnie POGARDA to bolszewickich wyksztalciuchow przywilej ,wiec
                        zglos to PO ,ze sie pomylili na tych czarnych niepodpisanych
                        tablicach
                    • wrojoz Kaczki na taczki.!! 15.09.07, 16:14
                      Pajac9-to do ciebie.
                  • tersup Re: Bolszewizm PiSu. 15.09.07, 17:29
                    szkoda pana Bogdana ale trudno panu Romaszewskiemu tez nalezy sie
                    marszalkowanie senatem.Dobrze,ze PiS MA NAS STALY ELEKTORAT I TO OD
                    NAS zalezy WYGRANA,a WYGRAMY,WYGRAMY,WYGRAMY X 2 KADENCJE I PO
                    komunie a paleczke obejma mlodzi do tego dazymy
              • pl2512 Wrojoz! Ty koles jestes zwyczajnie glupi i tyle! 15.09.07, 17:03
            • kasia20055 Re: Platforma tonie!!! Kapiszon wystrzelił ! 15.09.07, 14:14
              Fatalnie wypadają te bomby Platformy. Coś pomiędzy kapiszonem a petardą.
              • onufry.zagloba Jesli Borusewicza ZWIESZ kapiszonem, to kim ty 15.09.07, 15:02
                babcio PiSuarowa jestes? Dokonalas zamachu na Stalina?
                • realista1000 ależ schamiałeś,onufry zeżłoba, oj, schamiałeś! 15.09.07, 15:16
                  • onufry.zagloba To dla was, bolszewi, ZAMACH 15.09.07, 15:20
                    na Stalina jest CHAMSKA ZNIEWAGA? Coraz lepiej - zejmijcie maski do
                    konca, zakamuflowane w PiSuarze komuszki:)))
                    • wrojoz Re: To dla was, bolszewi, ZAMACH 15.09.07, 16:13
                      onufry.zagloba napisał:

                      > na Stalina jest CHAMSKA ZNIEWAGA? Coraz lepiej - zejmijcie maski
                      do
                      > konca, zakamuflowane w PiSuarze komuszki:)))
            • axermann I to miała być ta BOMBA? 15.09.07, 15:50
              Litości! Panowie , Borusewicz to stary wyliniały styropianowy kombatant bez
              żadnego wpływu na życie polityczne w Polsce! po prostu żenujące.
            • wy Re: Ale dno! Miała być bomba,a jest kupa śmiechu! 15.09.07, 16:57
              Bomba to była wczoraj (Rokita), Tusk spada na dno!!!
              • onufry.zagloba Ta NIEMRA z Sowieckogo Sojuza? O niej mowisz? 15.09.07, 17:50
                pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita
        • konbar Re: Madry Bogdan po szkodzie 15.09.07, 15:51
          Uzywasz stare wyprobowane numery "bracie rodaku".
          Badz bardziej na czasie.Polacy sa w dalszym ciagu
          naiwni politycznie ale ziarno od plewow odroznia
          -sie rozumiemy-RODAKU.
      • z-ww Re: Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 16:46
        Oj, nie sądzę. Raczej się dowiedział, że po ewentualnej wygranej
        PiSu, fotel marszałka Senatu dostanie się Panu Płażyńskiemu. Zresztą
        wszyscy "cudownie nawróceni" mają jakieś żale... ale oczywiście to,
        co robią, robią "dla dobra Polski".
    • narrrator Ostatni w PiSie, odchodząc spuści wodę... 15.09.07, 13:30
      PiS pod płaszczykiem walki z korupcją podjęło próbę przywrócenia w Polsce
      socjalizmu.
      • wrojoz Re: Ostatni w PiSie, odchodząc spuści wodę... 15.09.07, 13:53
        ..po Kaczyńskich.!
    • kraktoo a to ci ch.. 15.09.07, 13:33
      juz mnie nic wiecej nie zaskoczy!!&*&(&&$%$#@!$%%^*#$%$@#$#%DF
      • wrojoz PiS i Kaczyński żle skończą. 15.09.07, 14:01
        Bo Kaczyński niszczy Polskę.
        • pierot9 wrojoz-osioł kipnie w żłobie...z obżarstwa 15.09.07, 14:35
          • wrojoz Kaczyńaski to nie premier. To dno. 15.09.07, 16:15
            Pajac9-to do ciebie.
    • allspice Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:36
      I to miała byc bomba? P.Borusewicz zmienia za każdym razem partię
      kiedy zbliżaja się wybory.
    • kaczory11 Czy Borusewicz to juz ZOMO ? 15.09.07, 13:37
      Czy dla Jareczka Wielkiego Paranoika Borusewicz od dzisiaj to juz
      ZOMO ?

      Kaczynscy przed Trybunal Stanu.

      Kaczory11
      • wrojoz Re: Czy Borusewicz to juz ZOMO ? 15.09.07, 14:02
        kaczory11 napisał:

        > Czy dla Jareczka Wielkiego Paranoika Borusewicz od dzisiaj to juz
        > ZOMO ?
        >
        > Kaczynscy przed Trybunal Stanu.
        >
        > Kaczory11
    • realista1000 Bodzio nie pochwalił się wcześniej?Wstyd mu było? 15.09.07, 13:38
      • darek.mitel Re: Bodzio nie pochwalił się wcześniej?Wstyd mu b 15.09.07, 13:42
        Zulu Gula bedzie w PO, hehehe, moze zostac nawet premierem!
        Rokita zrezygnował, druga Rokita w PiS!
        • wrojoz PiS to teraz Nelly.!! 15.09.07, 13:54
          Nelly działa z mlaskaczem.
          • pierot9 wrojoz osioł-sługus postkomuny 15.09.07, 14:05
            • wrojoz PiS-komuna przegra. 15.09.07, 14:15
              Wygra wolna i niepodległa Polska. Prokuratorzy będą ścigać
              przestępców a nie przeciwników politycznych. Precz z PiS-komuną.
              • pierot9 wrojoz-osioł przegra, bo żłob odbiorą 15.09.07, 14:17
    • yvesl Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!!J.W. 15.09.07, 13:41
      • wikal Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!! 15.09.07, 13:46
        Spokojnie, mów za siebie. Z rodziną nigdy nic nie wiadomo. W mojej
        tylko wyborców LPR się nie dorobiliśmy. Nawet Lepper się załapał.
        • wrojoz PiS i Kaczyński żle skończą. 15.09.07, 13:55
          A głosujacy na nich będą się wstydzić.
          • pierot9 wrojoz - osioł karmiony ruską trawą 15.09.07, 14:08
            • wrojoz Rusko-niemiecka Nelly gwiazdą PiSu. 15.09.07, 14:16
              Ma sie czym Pierot9 chwalić. PO to wolna od przestępstw PiSu Polska.
              • pierot9 ruski osioł wrojoz kłamie - zaciera ślady 15.09.07, 14:27
                • onufry.zagloba A ty glupis jak kolek!. Niemka Nelly 15.09.07, 15:01
                  Arnold-Rokita, urodzona w Czelabinsku, jest z sowieckich Niemcow.
                  Sam zobacz:
                  pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita
                  dziendobrytvn.onet.pl/1383328,1,aktualnosci.html
        • wrojoz Pierwszy Nieudacznik Polski usuwa mądrych. 15.09.07, 14:03
          Kaczyński jako pierwszy Nieudacznik się sprawdził.
        • jot-kaa Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!! 15.09.07, 14:33
          tragedia glosowac na PiS po tym co pokazal!!
      • jot-kaa Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!! 15.09.07, 14:02
        spokojnie !!!!!!!!!!!! przecież to tragedia! ludzie po tym co sie dzieje w tym
        kraju i co PiS pokazał, jak jeszcze można na nich głosować?
        totalna porażka i kompletna degrengolada!
        pozdrawiam Politolog UAM Poznań
      • monster1972 masz rodzinę w radyju co ma ryja, moherku? 15.09.07, 14:47
    • adas313 Kto na jego miejsce do PiSu? 15.09.07, 13:41
      Łopuszański?
      JR Nowak?
      • yot23 Borusewicz nie był w PiS 15.09.07, 13:51
        Gratulacje dla PO i Borusewicza
        • adas313 Re: Borusewicz nie był w PiS 15.09.07, 13:54
          Ściślej:

          na jego miejsce na listy wyborcze PiSu?
          • wrojoz Spieprzaj Kaczyński. 15.09.07, 13:56
            Ożeń się z Nelly. Porzuć Szczypińską. Nelly jest ruska, to dla
            ciebie.
            • pierot9 wrojoz -osioł, prawnuk ... Lenina i Engelsa-won! 15.09.07, 14:05
              • wrojoz PO to wolna Polska. 15.09.07, 14:18
                PiS to zakłamanie jak za PRL-u.
    • herr_wolf Co robi Tusk na szczycie Pałacu Kultury ?? 15.09.07, 13:43
      Donald Tusk :
      " - Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać,
      że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie
      przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane"

      o Źródło: Z. Nowak "Tusk nagi" Gazeta Wyborcza",
      14-15 sierpnia 1993 r.
    • astonisz To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:43
      Przeciez ten facet nawet porzadnie sie wyslowic nie potrafi. Nie
      mowiac juz o tym, ze nie byl czlonkiem PiS. Pasuje jak ulal do
      kabaretu platfusow.
      • adas313 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:44
        No, za to Jasiński i Kryże (i rzesza byłych PZPRowców) są w PiSie mile widziani.
        • astonisz Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:48
          Kryże przynajmniej na cos sie przydaje. Bierze udzial w
          konstruowaniu dobrych projektow, chocby sadow 24-godzinnych.
          Jasinski zahamowal _zlodziejska_ prywatyzacje i postepuje rozsadnie.
          • adas313 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:53
            Drenując dywidendami spółki skarbu państwa ;o)

            W końcu czymś trzeba uzupełnić brak wpływów z prywatyzacji.
            • wrojoz Spieprzaj dziadu.!! 15.09.07, 13:57
              Kaczyński odejdż i wstydż się.!
              • pierot9 wrojoz-osioł przeklina. głupi wrojoz 15.09.07, 14:28
            • astonisz Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 13:58
              Sa zyski, sa dywidendy. Przynajmniej kasa zostaje w rekach Polakow,
              a dobrze rokujace firmy nie sa sprzedawane za funt klakow Hindusom.
              • adas313 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 14:33
                Ano.

                Tylko potem może wyjść podobnie tak jak z Kompanią Węglową: jakimś cudem
                przyniosła zysk, od razu związkowcy wywalczyli premie.

                Minął rok i dopłacają do produkcji...
          • koloratura1 Re: To ma byc ta bomba?! 15.09.07, 14:47
            astonisz napisał:

            > Kryże przynajmniej na cos sie przydaje. Bierze udzial w
            > konstruowaniu dobrych projektow, chocby sadow 24-godzinnych.

            ...które za niebotyczne nakłady wyłapują pijanych rowerzystów.

            Rzeczywiście, projekt znakomity INACZEJ - jak zresztą zdecydowana większość
            projektów pisowskich.

            > Jasinski zahamowal _zlodziejska_ prywatyzacje i postepuje rozsadnie.

            Jakiś przykad tego rozsądnego postępowania?

            Bo z PZU to nie do końca trafiłeś: jak przyjdzie spłacać Eureko, to budżetu nie
            starczy na pół roku...
        • wrojoz PiS potrafi tylko obrażać.!! 15.09.07, 14:04
          adas313 napisał:

          > No, za to Jasiński i Kryże (i rzesza byłych PZPRowców) są w PiSie
          mile widziani
          > .
      • herr_wolf to nie bomba to POśmiewisko 15.09.07, 13:45
        hahaha...ale bomba...chyba bomba Wehrmachtu
        • wrojoz Pośmiewisko z PiSu.! 15.09.07, 13:58
          PiS nadaje się na pośmiewisko.!
        • pantanal Specjalista od obozów koncentracyjnych w PiS 15.09.07, 14:00
          pan Bender najlepiej to wytłumaczy. Pewnie powie, że dziadkowi Tuska w
          Stutthofie dawali kaszkę z mleczkiem. Tak jak Żydom w Oświęcimiu...

          herr_wolf napisał:

          > hahaha...ale bomba...chyba bomba Wehrmachtu


          • wrojoz Re: Specjalista od obozów koncentracyjnych w PiS 15.09.07, 14:04
            pantanal napisał:

            > pan Bender najlepiej to wytłumaczy. Pewnie powie, że dziadkowi
            Tuska w
            > Stutthofie dawali kaszkę z mleczkiem. Tak jak Żydom w Oświęcimiu...
            >
            > herr_wolf napisał:
            >
            > > hahaha...ale bomba...chyba bomba Wehrmachtu
            >
            >
    • szechter-reich-ranicki Suuuuper Booomba ! 15.09.07, 13:43
      No teraz to PiS już się nie pozbiera ;)
    • slavik222 Borusewicz przechodzi do antysolidarnościowej PO 15.09.07, 13:44
      Szkoda,że zewzględów ambicjonalnych Bogdan B. przeszedł do
      liberalnej PO.
      • pantanal Re: Borusewicz przechodzi do antysolidarnościowej 15.09.07, 14:03
        slavik222 napisał:

        > Szkoda,że zewzględów ambicjonalnych Bogdan B. przeszedł do
        > liberalnej PO.

        Pewnie, że szkoda. W PiS przecież są tak cenni solidarnościowcy, jak Kryże,
        Jasiński, Sobecka, Bender. Gdzie tam takiemu Borusewiczowi do Nich!!!!
      • kolargolo a w solidarnosciowym PiS zostal Kryze z Jasinskim 15.09.07, 14:03
        i znowu po wyborach zrobia koalicje z solidarnosciowym Giertychem i
        Lepperem.
    • mikewaw Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:44
      aha,
      Ale jak Tusk zapowiadał już bombę to Borusewicz ściemniał, że jeszcze nie wie.
      Proszę, czyli kłamstewko
      • paczka111 Re: Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:46
        O, a tu mało pisowczyków. I teksty jakieś niezborne. Nie ma Kamiński
        z tym drugiem konusem gotowców na okoliczność Borsuka? Dawać Gwiazdę.
        • adas313 Re: Bogdan Borusewicz wystartuje z listy PO 15.09.07, 13:49
          > Dawać Gwiazdę.

          O, tak.

          PiS co raz bardziej chce się stać powtórką nawet nie tyle z PC, co
          z Ruchu Odbudowy Polski - kanapowej partyjki, która jakimś cudem była w Sejmie
          przez dwie kadencje.
          • wrojoz Nelle to wtyka PO u Prezia.! 15.09.07, 13:59
            Czy Nelly będzie też mlaskać.?
            • pierot9 wrojoz-osioł to wtyka Putina 15.09.07, 14:06
              • wrojoz PiS potrafi tylko obrażać.!! 15.09.07, 14:19
                Oni tak mają.
                • pierot9 to tak jak ty, wrojozie-ośle 15.09.07, 14:26
    • marcin.pera I dobrze 15.09.07, 13:45
      brak tylko Pana Jana...
      • wrojoz PiS to agresja i niszczenie ludzi. 15.09.07, 14:05
        PiS już tak ma.
    • marcin.pera www.chcemyrokity.pl 15.09.07, 13:45
      www.chcemyrokity.pl
    • studio_wyszalnia a nie lepiej wystrzelić go z jakiegoś kosmodromu.. 15.09.07, 13:48
    • wrojoz Brawo PO.! Brawo Borusewicz.!! 15.09.07, 13:51
      PiS to zakalec.
    • tetlian Też mi bomba 15.09.07, 13:51
      Phi, też mi bomba. Pierwszy raz słyszę o tym człowieku. Prawdziwą bombą byłoby
      to, gdyby Maria Kaczyńska wystartowała z list PO, albo i nawet SLD :)
      • wrojoz Brawo PO I Tusk.!! 15.09.07, 13:52
        PiS to szkodnicy.
        • c.lina Brawo PO-SLD!!! 15.09.07, 13:56
          Sojusz z komuną to będzie koniec Tuska.
          • wrojoz Państwo gnije przy PiS. 15.09.07, 14:00
            Pis to sekta, śmierdząca.
            • atomm Bo Miala byc 4 RP a jest drugi PRL... 15.09.07, 14:06
              Metody rodem z glebokieko komunizmu, trzeba ich szybko odsunac od
              wladzy, bo zapomnimy co to demokracja....
              • wrojoz Re: Bo Miala byc 4 RP a jest drugi PRL... 15.09.07, 14:10
                atomm napisał:

                > Metody rodem z glebokieko komunizmu, trzeba ich szybko odsunac od
                > wladzy, bo zapomnimy co to demokracja....
            • pierot9 wrojoz-osioł gnije przy żłobie- z przeżarcia 15.09.07, 14:06
              • wrojoz Pierocik-pajacyk sie pokazał. 15.09.07, 14:12
                Pierot9-razem z PiSem przegrasz. Obronimy wolną, demokratyczną
                Polskę. A bolszewicy z PiSu nie wprowadzą nam drugiej PRL.
                • 4krzych1 to WIELKA TRĄBA - żadna bomba!!! 15.09.07, 15:30
      • koloratura1 Wstyd! 15.09.07, 14:31
        tetlian napisał:

        > Phi, też mi bomba. Pierwszy raz słyszę o tym człowieku.

        To się lepiej do tego nie przyznawaj.
        • realista1000 co jak co,ale Bodzio nigdy nie był zbyt bystry 15.09.07, 14:58
          widać to było po jego wypowiedziach- kartę może i piękną miał, ale bazować na
          tym do końca życia nie rozwijając się...
          • onufry.zagloba Za to twoj Ziobro jak byl mala SZUJA jako 15.09.07, 15:07
            student:
            wiadomosci.onet.pl/1437788,2677,kioskart.html
            tak sie rozwinalna duzego sqrwiela:
            wiadomosci.onet.pl/1438148,2677,kioskart.html
            Niestety, w kraju TESKNIACYCH ZA KOMUNA TUMANOW mozna na tym zrobic
            kariere:)
            • realista1000 Mój?Ziobro?Zgłupiałeś torysie do cna!a Twój Tusk? 15.09.07, 15:14
              oj, edukacja w UK stoi na niziutkim poziomie, skoro tępaki twego pokroju, czyli
              tacy, którzy "wyżej s...ą niż d...y mają", plotą takie płaskie brednie - wstyd,
              torysie
              • onufry.zagloba A Co? To Ziobro niby Brytyjczykiem? 15.09.07, 15:18
                Polski etnocentryzm i przykladanie do innych wlasnej zasciankowej
                jest wrecz przerazajacy:)))
                • pierot9 O takich jak ty pisał J.S.Bystroń w"Historii obycz 15.09.07, 15:25
                  ajów w Polsce": jak tylko przekroczyli granicę Polski to natychmiast zapominali
                  o swoim języku i woleli kaleczyć jakikolwiek inny, byle tylko po polsku nie mówić".
                  Zakompleksiony torysie, polakożerco, "bezkorzeniowcu" biedny, gdzie ja
                  napisałem, że Ziobro jest Brytyjczykiem? Kuźwa, ależ ty ograniczony jesteś?
                  Piszesz do mnie: Twój Ziobro, a do : Twój Tusk, się nie odnosisz. Ty jesteś
                  profesorem w Oxfordzie? Współczuję studentom takiego tumana-tutora-etnolingwisty.
                  • realista1000 ty, ciemnoto, lepiej się nie wtrącaj, nikt cię nie 15.09.07, 15:29
                    zaprosił do dyskusji. Jak tego torysa znam lepiej, fakt że to naukowiec
                    brytyjski o chyba polskich korzeniach też nie napawa mnie dumą, bo jest tępy,
                    ale do mnie on pisze a nie do ciebie! Pierot - bałwanek?
                  • onufry.zagloba A o takich jak ty Oskarg Kolberg, ludu ciemny:) 15.09.07, 15:31
          • topewnieja Re: co jak co,ale Bodzio nigdy nie był zbyt bystr 15.09.07, 15:37
            bo co ? bo majbaszkiem nie jeżdzi? takich bystrzaków mamy wystarczająco dość.
            Chylę czoła przed tym człowiekiem i jego historią ...
      • tuskbomber Re: Też mi bomba 15.09.07, 14:43
        tetlian napisał:

        > Phi, też mi bomba. Pierwszy raz słyszę o tym człowieku. Prawdziwą bombą byłoby
        > to, gdyby Maria Kaczyńska wystartowała z list PO, albo i nawet SLD :)
      • spark5719 Boś młody... 15.09.07, 16:43
        "Borsuk" to prawdziwa legenda Solidarności, tak naprawdę to on był
        motorem i mózgiem wszystkich wydarzeń na Wybrzeżu, L. Wałęsa je
        głównie firmował. To niepodważalny autorytet, jego przejście do PO
        to prawdziwy cios dla kłamliwych lechujarków, którzy "utożsamiają
        się" z etosem Solidarności - a tak naprawdę potrzebują jej do
        przykrycia swojej paranoicznej żądzy władzy.
    • szalony-kefir -Borusewicz jak Sikorski nigdy do PiS nie należał- 15.09.07, 13:51
      Stratował z list PiSu jako kandydat niezależny. I to miała być ta bomba????
      • red.ken Re: - "Aryjczycy' z pisuaru 15.09.07, 13:57

        kaczynscy vel kalkstein, dorn czyli dornbaum, macierewicza i
        wassermana tez prozno szkac wsrod nordykow.partia zażydzona w 90%
        wiadomo o co chodzi z tym irakiem i afganistanem..
        • red.ken Re: - "Aryjczycy' z pisuaru 15.09.07, 13:59

          niech zydzi glosuja na swoja partie 'pis'
          • wrojoz PiS to bagno. 15.09.07, 14:06
            Kto głosuje na PiS w tym bagnie utonie.!
          • pantanal Takich jak Ty "sojusznków" PO nie potrzebuje 15.09.07, 14:06
            Boże chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę!
            • pantanal To do red.kena 15.09.07, 14:07
              pantanal napisał:

              > Boże chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę!
    • hypatia100 sztab wyborczy Pis-u pisze te teksty? 15.09.07, 13:54

      ta agresja wobec PO robi się już nudna, nie wygrywa się 2 razy w
      ten sam sposób;)
      • realista1000 Re: sztab wyborczy Pis-u pisze te teksty? 15.09.07, 13:58
      • realista1000 to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:01
        nie mający wmówionego przez GW kompleksu Niemców, Francuzów, Brytyjczyków,
        którzy chcą się czuć normalnie, podobnie jak Niemcy w Niemczech, jak Francuzi we
        Francji, a nie jak goście we własnym kraju!
        • iq_ok Re: to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:04
          realista1000 napisała:

          > nie mający wmówionego przez GW kompleksu Niemców, Francuzów,
          Brytyjczyków,
          > którzy chcą się czuć normalnie, podobnie jak Niemcy w Niemczech,
          jak Francuzi w
          > e
          > Francji, a nie jak goście we własnym kraju!

          Daremny trud. Tacy jak ty zawsze beda sie czuli obco wśród
          normalnych ludzi.
          • wrojoz Schizofrenia Kaczorów. 15.09.07, 14:07
            PiS i Kaczyńscy wszystko przegrają. To kwestia czasu. I pod Trybunał.
            • pierot9 wrojoz-osioł paranoik... ruski! 15.09.07, 14:11
              • wrojoz Kaczyński nie lubi ludzi. 15.09.07, 14:20
                Lubi tylko tych co klaskają, aby mieć władzę ala Savak.
              • onufry.zagloba O nie! RUSKA to wasza Nelly 15.09.07, 17:52
                Z kaukaskich Niemcow;)
                pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita
          • herr_wolf Re: to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:09
            > Daremny trud. Tacy jak ty zawsze beda sie czuli obco wśród
            > normalnych ludzi.

            ale przynajmnie nie będą się czuć obco wśród Polaków jak Twój idol Tusk, przypomnę jego wcześniejsze wypowiedzi:

            „Polska to nienormalność …”
            „Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski …”
            „… polskość nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem” (Miesięcznik ZNAK, nr 11-12 z 1987 r.).
            • iq_ok Brawo patrioto z niemieckim nickiem 15.09.07, 14:13
              herr_wolf napisał:

              > > Daremny trud. Tacy jak ty zawsze beda sie czuli obco wśród
              > > normalnych ludzi.
              >
              > ale przynajmnie nie będą się czuć obco wśród Polaków

              Nie wiem czy zauważyłeś, żeś własnie obraził swych rodaków których
              tak bardzo kochasz. Szef opie..doli i po premii pjedzie:) A teraz
              pędź do roboty. Jeszcze tyle watków do obs..ania
              • realista1000 fuj, chamstwo i prostactwo wychodzi z ciebie, fuj! 15.09.07, 14:16
                Opanowanie tracisz i zniżasz poziom, "Normalny"inaczej , człowieku
                • iq_ok No proszę PISowski okaz kultury i rozsądku :):):) 15.09.07, 14:24
                  • realista1000 zaskoczony jesteś PO tych proPOwskich postach? 15.09.07, 14:30
                    a tu pełna kultura mohera, co?
                    • iq_ok Re: zaskoczony jesteś PO tych proPOwskich postach 15.09.07, 14:33
                      realista1000 napisała:
                      > a tu pełna kultura mohera, co?
                      Taa kultura środkowoazjatycka.
                      • realista1000 Re: zaskoczony jesteś PO tych proPOwskich postach 15.09.07, 15:02
                        jesteś ... antysemitą? Skoro tak, to nie mamy o czym rozmawiać, fąfelku z
                        puszczającymi nerwami
                        • iq_ok ucz się geografii nieduku 15.09.07, 15:23
                          Co maja semici do Azji środkowej
                          • wet3 Re: iq_ok 15.09.07, 15:29
                            iq_ok napisał:

                            > Co maja semici do Azji środkowej

                            W czty w ogle jestes w stanie pojac to, co do ciebie pisza???!
                          • onufry.zagloba Co maja? To NAZI teoria o Chazarach:) 15.09.07, 20:28
                            Wymyslili to jacys "antropolodzy" Pieknego Adolfa, a dzisiaj kazde
                            neo-nazistowskie gowno, zwlaszcza w "Hameryce" (a szczegolnie zas w
                            Jackowie) za nimi to powtarza.
                            Te "teorie" odnajdziesz min. ma website Blood and Honour.
                            • iq_ok Re: Co maja? To NAZI teoria o Chazarach:) 16.09.07, 07:10
                              Dzieki za informację. Ja pisząc o kulturze środkowazjatyckiej miałem
                              na myśli raczej tysiącletnie tradycje okresowego zalewania Europy i
                              cywilizowanego świata falą prymitywizmu.
                              A tu popatrz nieświadomie antysemitą zostałem. Przy okazji ciekawe
                              czym pasą się te patriotyczne proPISowskie umysły:):)
              • wet3 Re: iq_ok 15.09.07, 15:27
                iq_ok napisał:

                > Nie wiem czy zauważyłeś, żeś własnie obraził swych rodaków których
                > tak bardzo kochasz. Szef opie..doli i po premii pjedzie:) A teraz
                > pędź do roboty. Jeszcze tyle watków do obs..ania

                Albo glupis, albo masz chora wyobraznie. Od kiedy to obanzanie
                antypolskiej postawy Tuska ma obrazac Polakow? Pod deklem u ciebie
                cos nie tak!
                • iq_ok Re: iq_ok 15.09.07, 16:36
                  Czy ty w ogóle rozumiesz co piszesz i czytasz. Jesteś trzecim
                  proPISowskim propagandzistą, który włączył sie do rozmowy nie
                  zadając sobie trudu przeczytania całości wątku.
                  Nie rozumiesz to czytaj jeszcze raz i jeszcze raz.
          • realista1000 Re: to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:12
          • realista1000 Re: to normalni niezakompleksieni Polacy 15.09.07, 14:14
            Nie narzekam na brak znajomości - mam wielu przyjaciół, a znaczny procent z nich
            zagłosuje na PiS - czy są nienormalni? Tylko wy PODLI (PO+LiD), macie koncesję
            na ... elitarność, mądrość, inteligencję itp. Przez takie elity jak wy, to
            Polska był 120 lat pod zaborami, a potem w komunie, i kulawej III RP
      • herr_wolf wystarczą same słowa Tuska 15.09.07, 14:04
        Donald Tusk :
        " - Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać,
        że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie
        przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane"

        o Źródło: Z. Nowak "Tusk nagi" Gazeta Wyborcza",
        14-15 sierpnia 1993 r.
    • gamon0 Do kitu z taką bombą! Czuję się oszukany... :))) 15.09.07, 13:54
      • pantanal Gamoń oszukany? Niemożliwe!!! 15.09.07, 14:33
        Czyżbyś chciał zmienić barwy klubowe? Taaki fan PiS???!!!
    • gugcia taka troche marna ta bomba, myslalem, ze przejeli 15.09.07, 13:57
      kota premiera i bedzie zakladnikiem az do dnia wyborow. To bylaby bomba-Grom by
      musial go uwalniac. A tu tylko Borusewicz, nudne i ciche chlopisko. Taka ta
      bomba jak wszystko u nas.Ziewac i piwa sie napic, i tyle.
    • courtier To ma być bomba?!!!!!!!!!! 15.09.07, 13:59
      Spodziwałem się,że do PO wstąpi Hojarska lub Beger albo Jola z Dywit
      czy też inna sexbomba.Tymczasem mamy zwykłego polityka
      farbowańca.zawiodłem się. To nawet nie jest przymokła petarda.
      • realista1000 z twarzy trochę podobny, i też zaczyna się na "B" 15.09.07, 14:02
      • herr_wolf to jest K_A_P_I_S_Z_O_N 15.09.07, 14:05
        a nie bomba, bomba to słowa Tuska :
        " - Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać,
        że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie
        przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane"

        o Źródło: Z. Nowak "Tusk nagi" Gazeta Wyborcza",
        14-15 sierpnia 1993 r.
        • wrojoz PiS to kapiszony. 15.09.07, 14:08
          PiS to takie małe byleco.
          • pierot9 wrojoz-osioł Gapiszon z Moskwy 15.09.07, 14:09
            • pantanal Mówisz o Rydzyku? 15.09.07, 14:12
            • wrojoz PO walczy o wolną Polskę 15.09.07, 14:21
              Bez wstecznictwa i zakłamanie. PiS opiera władzę na kłamstwie.
              • pierot9 dla swoich, a PiS o Polskę dla wszystkich, ośle 15.09.07, 14:32
                • pantanal z podsłuchami 15.09.07, 14:34
                  • realista1000 podsłuchy dla korupcjantów i złodziei - to źle? 15.09.07, 15:00
                    prawy człowiek się nie lęka
                    • onufry.zagloba Nawet jak w lozku bara-bara z luba robi? Coz, 15.09.07, 21:01
                      tylko zboczki lubia, gdy sie ich w takich sytuacjach podsluchuje czy
                      podglada. A moze w Kaczogrodzie to i seks z luba zbrodnia?
                      • realista1000 Wtedy szczególnie!Nie znasz historii szefa wywiadu 15.09.07, 21:49
                        brytyjskiego, który paplał wszystko swej kochance, ruskiej agentce
                        • onufry.zagloba Znam, ale to byl ruski agent:))) 15.09.07, 22:27
                          A ty chyba o tzw. aferze Profumo? Moze i slusznie, ale bardzo
                          niedokladnie:)))
    • co.ty.powiesz Tusk ruptury dostanie... 15.09.07, 14:02
      ... jak tak dalej będzie się natężał. Nadymał się i seplenił na
      prawo i lewo, że będzie bomba, a tu nawet nie granat, ledwie
      pierdnięcie: Borusewicz miał tyle wspólnego z PiS, co obecnie
      Gilowska - z PO. To już większą bombą byłoby przyjęcie na listy
      posłów niejakiego pana Kononowicza - jego program jest przynajmniej
      zbieżny z programem PO: żeby niczego nie było...
      • pantanal Co ty powiesz?! 15.09.07, 14:13
        A wiesz choć, co to ruptura?
        • co.ty.powiesz Przykro mi, ale wiem 15.09.07, 16:29
          pantanal napisał:

          > A wiesz choć, co to ruptura?
          Tak się składa, że wiem, w odróżnieniu od Herr Tuska, który nie wie,
          jakie znaczenie ma - w omawianym kontekście - "bomba".
          Dlatego lepiej dla niego, żeby się nie wysilał zanadto, bo w
          najlepszym wypadku puści bąka, jak tym razem się zdarzyło. Następnym
          jednak razem może dostać ruptury, czyli przepukliny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka