Dodaj do ulubionych

Brudziński: Namawianie przez służby do nagrywan...

16.09.07, 16:15
To Michnik otworzyl puszke Pandory ,
nagrywajac Rywina !
Teraz kazdy kazdego nagrywa :)
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Przede wszystkim CBA nie ma prawa werbować posłów 16.09.07, 16:21
      Posłowie sami sobie to zagwarantowali w ustawie o CBA:
      • co.ty.powiesz A czy posłowie mogą zgłaszać się na agentów? 16.09.07, 17:28
        rydzyk_fizyk napisał:

        > Przede wszystkim CBA nie ma prawa werbować posłów
        > Posłowie sami sobie to zagwarantowali w ustawie o CBA

        To prawda. Mam jednak małą wątpliwość: czy posłowie mogą sami
        zgłaszać akces do CBA w charakterze mniej lub bardziej jawnego
        współpracownika?
        Pan poseł pisdzielec Mężydło "twierdzi, że sam zgłosił się do CBA,
        bo podejrzewał kogoś o branie łapówek." Hmmm...
        • rydzyk_fizyk Nie 16.09.07, 17:53
          Mężydło poinformował Kamińskiego a ten polecił oficerowi CBA do niego zadzwonić. Oficer zadzwonił i dopiero wtedy Mężydło przyszedł do CBA.
          • skubi6 Będą nowe oświadczenia lustracyjne 16.09.07, 18:40
            Niedługo będzie trzeba pisać "nie byłem tanym i świadomym współpracownikiem
            CBA", a Trybunał Konstytucyjny będzie w wyrokach pisać, że państwo prawa może,
            owszem, walczyć z popłuczynami CBA, ale tylko metodami godnymi panstwa prawa.

            Ty też możesz sie przyłączyć do likwidowania IV RP. Instrukcja tu:
            www.skubi.net/kampania.html
            Kogo warto poprzeć: www.skubi.net/partie.html
            • realista1000 Mężydło-typowy neofita-robi się na aniołka 16.09.07, 19:14
              zaczynam wątpić w tę jego opozycyjną kartę, chyba że się starzeje i chce na siłę
              poprawić i odnowić swą zapomnianą legendę
              • maruda.r Re: Mężydło-typowy neofita-robi się na aniołka 16.09.07, 22:49
                realista1000 napisała:

                > zaczynam wątpić w tę jego opozycyjną kartę, chyba że się starzeje i chce na sił
                > ę
                > poprawić i odnowić swą zapomnianą legendę

                *****************************************

                A co? IPN dostał polecenie znalezienia haków na Mężydłę?

                • fnoll Re: Mężydło-typowy neofita-robi się na aniołka 17.09.07, 00:30
                  to, że ktoś kiedyś postępował bohatersko, nie znazcy wcale, że dziś nie może być
                  paranoikiem lub zwyczajnie kretynem

                  o panu Mężydle znający go ludzie mówią delikatnie, że ma "trudny charakter"

                  a gościu może mieć zwyczajnie tak samo nierówno pod deklem jak Wasserman,
                  Macierewicz czy bracia Kaczyńscy
                  • poszczeklu "Jarosław Kaczyński to wyjątkowy geniusz" 17.09.07, 00:49
                    Jeszcze przed paroma miesiącami tak twierdził egzaltując się w TV
                    poseł Mężydło.

                    PO powinno zostawić odchody z PISu tam gdzie ich miejsce - czyli w
                    PISie.
        • rosol4 Re: A czy posłowie mogą zgłaszać się na agentów? 16.09.07, 19:19
          Jak sie lezie do konkurencji zdradzajac dotychczasowego pracodawce
          to trzeba miec cos w lapie nawet jesli jest to jakies gowno bez
          znaczenia, ale zawsze bedzie smierdziec.
          Czemu posel poszedl do CBA? Szukal pomocy wykonczeniu przeciwnikow.
          juz wtedy dal przyklad swej uczciwosci i czlowieczenstwa.
          Jesli to byly fakty lub podejrzenia to winien udac sie prokuratury.
          Natomiast jesli poczol sie urazony werbunkiem CBA to winien
          powiadomic prokurature i swego pryncypala.
          Panie Antku mialem o panu takie dobre zdanie ze jest pan facetem z
          klasa, ale to jak widac byly tylko pozory.
          Rozumiem ze kazdy moze szukac sobie nowego zycia, z partia, praca,
          czy kobieta, ale robmy to z klasa i tego od pana oczekiwalem.
          A te odgrzewane rewelacje z CBA wyciagniete z szafy to dowod na
          panska slabosc intelektualna.
          Zapewne pana nowi przyjaciele wturowac jako klakierzy beda panu do
          czasu panskiej im przydatnosci.
          To samo dotyczy pana Radka ktory wykreowal sie na idola a skonczyl
          jak klamca i obludnik.
          To nie on odszedl tylko jemu zaproponowano by odszedl, chociaz za to
          w jakim stylu i za jaka kase sprzedal najwazniejszy polski zaklad
          lotniczy swemu imiennikowi to winno sie go mocno rozliczyc.
          Jak widac szczury ktorym moze grozic kanibalizm w przypadku
          zwyciestwa PiSu pryskaja na inny obcy statek z mysla ze sie uratuja
          przed zaglada.
          Szczekacie pieski glosniej i prezentujcie slupka, bo wam pan karmy
          nie da.


          co.ty.powiesz napisała:

          > rydzyk_fizyk napisał:
          >
          > > Przede wszystkim CBA nie ma prawa werbować posłów
          > > Posłowie sami sobie to zagwarantowali w ustawie o CBA
          >
          > To prawda. Mam jednak małą wątpliwość: czy posłowie mogą sami
          > zgłaszać akces do CBA w charakterze mniej lub bardziej jawnego
          > współpracownika?
          > Pan poseł pisdzielec Mężydło "twierdzi, że sam zgłosił się do CBA,
          > bo podejrzewał kogoś o branie łapówek." Hmmm...
      • adolfh-1 Re: Przede wszystkim CBA nie ma prawa werbować po 16.09.07, 21:37
        Ale też nie wiadomo czy ten pajac mówi prawdę. Każdy który opuszcza szeregi PiS,
        po czasie ma jakieś sensacje. Podobnie Aneta K., kiedy ją ru..chali i płacili to
        jej pasowało, ale kiedy przestali płacić ....

        rydzyk_fizyk napisał:

        > Posłowie sami sobie to zagwarantowali w ustawie o CBA:
        • maruda.r Re: Przede wszystkim CBA nie ma prawa werbować po 16.09.07, 22:42
          adolfh-1 napisał:

          > Ale też nie wiadomo czy ten pajac mówi prawdę. Każdy który opuszcza szeregi PiS
          > ,
          > po czasie ma jakieś sensacje. Podobnie Aneta K., kiedy ją ru..chali i płacili t
          > o
          > jej pasowało, ale kiedy przestali płacić ....

          *********************************

          to przestało pasować. Takie są konsekwencje niedotrzymywania umów.

    • koham.mihnika Michnik nagral osobe prywatna, sam tez byl 16.09.07, 16:28
      osoba prywatna.
      Kiedy minister sprawiedliwosci nagrywa wicepremiera to dopiero jest skandal.
      Poza tym katolu, co cie obchodza interesy dwu biznesmenow?
      • katolik_polski1 Re: Michnik nagral osobe prywatna, sam tez byl 16.09.07, 16:34
        koham.mihnika napisał:

        > osoba prywatna.
        > Kiedy minister sprawiedliwosci nagrywa wicepremiera to dopiero jest skandal.
        > Poza tym katolu, co cie obchodza interesy dwu biznesmenow?
        -----------------------------------------------------------------
        W dzisiejszym swiecie pojecie biznesmena trzeba zweryfikowac !
        Putin takich "bisnesmenow" wtracil do lagrow ,
        albo przegonil w cztery wiatry .
        Granica miedzy biznesmenem a zlodziejem
        jest teraz niebywale plynna !
        • vontomke Re: Michnik nagral osobe prywatna, sam tez byl 16.09.07, 16:42
          > Granica miedzy biznesmenem a zlodziejem
          > jest teraz niebywale plynna !

          Niestety w głowach pisiorów ta granica jest płynna lub w ogóle nie
          istnieje, dlatego Tadeusz R. okradający babcie z rent i cegiełek na
          stocznie uważa się za biznesmena, a Krauze na hasło Jareczka z
          biznesmena staje się złodziejem.
          • onufry.zagloba Za to widac tesknote tej bolszewii do PUTINA:) 16.09.07, 18:26
            Jak sie "katolikowi polskiemu" podoba toco Putka robie, jak swego
            Boga i Carja wielbi...
        • e-maxim Re: Michnik nagral osobe prywatna, sam tez byl 16.09.07, 17:42
          > Putin takich "bisnesmenow" wtracil do lagrow ,
          > albo przegonil w cztery wiatry .

          No no, ci co od komuchów wyzywają sami chcą stosować komusze metody. Hipokryzja
          PiSaków nie zna granic.
        • kaczyjar Re: Michnik nagral osobe prywatna, sam tez byl 16.09.07, 18:21
          katolik_polski1 napisał:

          > koham.mihnika napisał:
          >
          > > osoba prywatna.
          > > Kiedy minister sprawiedliwosci nagrywa wicepremiera to dopiero jest skand
          > al.
          > > Poza tym katolu, co cie obchodza interesy dwu biznesmenow?
          > -----------------------------------------------------------------
          > W dzisiejszym swiecie pojecie biznesmena trzeba zweryfikowac !
          > Putin takich "bisnesmenow" wtracil do lagrow ,
          > albo przegonil w cztery wiatry .
          > Granica miedzy biznesmenem a zlodziejem
          > jest teraz niebywale plynna !

          Katolu - a czym dla ciebie jest Rydzyk - dusz pasterzem czy biznesmenem?
        • onufry.zagloba Za to pomiedzy kretynem i "katolikiem polskim" 16.09.07, 18:25
          roznicy nie ma ZADNEJ.
          • sralimuchibedziewiosna a takie chamskie ćwoki tylko pomagają pisowi 16.09.07, 19:50
            onufry.zagloba napisał:


            >Za to pomiedzy kretynem i "katolikiem polskimonufry.zagloba napisał:
            > roznicy nie ma ZADNEJ.

        • maruda.r Kułak, spekulant i katolik_polski 16.09.07, 22:47
          katolik_polski1 napisał:

          > Granica miedzy biznesmenem a zlodziejem
          > jest teraz niebywale plynna !

          ****************************************

          Jeszcze słabiej zauważalna jest różnica między politykiem, a złodziejem.

          Co do rozpędzenia biznesmenów, to postulujesz powrót do walki z kułakami i
          spekulantami. Czy wy, PiS-owcy wyrośniecie kiedykolwiek z przykrótkich majtek
          ideologii Bieruta i Gomułki?

    • vontomke rewolucja zjada własne dzieci 16.09.07, 16:30
      Panowie i panie pisłanki, na was też są zbierane haki, tak jak były
      na Kaczmarka. Szczerze mówiąc współczuję teraz komukolwiek kto z
      powodu braku innych kompetencji może być tylko posłem, w Polsce
      neobolszewickiej zwłaszcza posłowie i lekarze muszą żyć ze
      świadomością że może się zdażdyć że przyjdą nocą i w drzwi załomocą
      smutni panowie.
      • worjoz [...] 16.09.07, 16:54
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • onufry.zagloba Nie masz racji: u stalinistow to NIKT nie zna 16.09.07, 18:28
        dnia i godziny. Wprawdzie teraz lekarze i poslowie sa "modni", ale
        jutro moga to byc profesorowie historii i krawcy:)))
    • sceptyk31 Brudziński: Namawianie przez służby do nagrywan.. 16.09.07, 16:59
      Brudziński zapomniał o Ziobrze, ktory nagrywał wszystkich. I jakos
      go nie potępia.
    • das_hakenkreutz Bolszewicy doprowadzili ten kraj moralnego szamba 16.09.07, 17:08
      podsłuchy, haki, teczki, świnie, podłości.
    • sralimuchibedziewiosna donosiciel złożył na kogoś donos i się obraził ... 16.09.07, 17:13
      ... bo kazali mu uprawdopodobnić jego rewelacje

    • kinipolska No i co by się stało 16.09.07, 17:32
      gdyby nagrał kanciarzy jeśli to prawda, przecież Michnik też
      nagrywał. Może redaktorowi największej gazety wypada a posłowi nie.
      Ludzie puknijcie się zdrowo w swoje łby. Na całym świecie służby
      werbują ludzi do swoich celów służących interesom państwa taka
      współpraca nie przynosi ujmy i nikt z tego nie robi afery bo taka
      jest rzeczywistość. W upolityczninej przez media Polsce robi się z
      tego news. Gdyby Mężydło miał klasę to wogóle by o tym nie mówił ale
      nasza klasa polityczna traktuje państwo jak łup i kiedy zmienia
      drużynę chce swoim nowym kolegom ofiarować wpisowe i odwrócić uwagę
      od swojej zdrady i smrodu który pozostawili.
      • adam_l27 Olać Mężydłę. PiS ma już 36 % :) 16.09.07, 19:24
        I tak trzymać. Oni się głupotami dalej podniecają ale to tylko PiSowi na rękę :))
        • gburiaifuria Re: Olać Mężydłę. PiS ma już 36 % :) 16.09.07, 21:52
          36%? Toz to juz bezmiar ciemnego luda. Ciekawe skad taki wynik, ale jesli
          prawdziwy, to lepiej sie powiesic, niz zyc wsrod takiego czegos.
    • aisug Brudziński: Namawianie przez służby do nagrywan.. 16.09.07, 17:52
      z teksty wynika, że Mężydło sam poszedł do CBA !!!! Po co ??? Na skargę ?? A
      może chciał ich napuścić na kolegę ujawniając "aferę", to ci mu kazali coś
      nagrać jako dowód dla wszczęcia postępowania. Bardzo to niejasne. W szkole
      takich co zdradzają swoich i jeszcze na nich nadają nazywano prosto: wrednia
      świnia. Pogratulować PO nabytku !!!!
      • joasia512 ~~_ a ja dalej spokojnie popieram PiS_~~~ 16.09.07, 18:03
        • dorsai Re: ~~_ a ja dalej spokojnie popieram PiS_~~~ 16.09.07, 18:22
          A twój mózg dalej spokojnie leży w mojej szafce na buty...
        • oora_boora To mija, nie martw się. 16.09.07, 18:23
          To się nawet samo leczy.
        • onufry.zagloba A KOGO obchodzi jedna kretynka, spamujaca 16.09.07, 18:29
          tu tym samym tekstem z KC PiS?
          • sralimuchibedziewiosna pewnie bardziej obchodzi niż ,,opinia,, chama i... 16.09.07, 19:38
            ...prostaka, który ubliża każdemu, z kobietami włącznie, kto ma inne poglądy od
            niego
        • uookasz Re: ~~_ a ja dalej spokojnie popieram PiS_~~~ 16.09.07, 18:46
          bo jestes niemyslącą idiotką.
          • sralimuchibedziewiosna typowy POpak - cham i prostak ubliżający kobiecie 16.09.07, 19:42
            uookasz napisał:

            > bo jestes niemyslącą idiotką.
          • adolfh-1 Re: ~~_ a ja dalej spokojnie popieram PiS_~~~ 16.09.07, 21:41
            chylę czoła nad twoją logiką.

            uookasz napisał:

            > bo jestes niemyslącą idiotką.
        • realista1000 mnie obchodzi, bo ja też spokojnie popieram PiS 16.09.07, 19:05
          ale nie obchodzi mnie skretyniały lewacki torys z UK obrażający Polaków
          • soulworm a ja spokojnie zlewam polackich szmaciarzy... 16.09.07, 19:23

            • realista1000 a rób co chcesz- ty zawsze byłeś siajbnięty 16.09.07, 19:39
        • adolfh-1 Re: ~~_ a ja dalej spokojnie popieram PiS_~~~ 16.09.07, 21:39
          i ja ...
        • gburiaifuria Re: ~~_ a ja dalej spokojnie popieram PiS_~~~ 16.09.07, 21:55
          bos ciemny lud!
    • tesmo Działanie CBA słuszne 16.09.07, 18:45
      Uważam, że działanie CBA było całkowicie słuszne z następujących względów:
      - procesowych: prokurator ani sąd nie może wyrażać zgodę na założenie podsłuchów
      panom, których wskazał Poseł Mężydło jako zamieszanych w korupcję tylko na
      podstawie relacji Pana Mężydło z rozmów przeprowadzonych z różnymi ludźmi.
      - ponadto nie można nagrywać rozmów osób trzecich, można zaś nagrywać swoje
      rozmowy prowadzone z oskarżanymi przez posła Mężydłę ludźmi, w związku z tym tak
      nagrane rozmowy mogłyby stać się podstawą - dowodem uprawdopodabniającym przed
      sądem lub prokuratorem sensowność założenia podsłuchów;
      - czy to było werbowanie posła? To było pouczenie posła, że CBA nie może podjąć
      żadnych czynności procesowych na podstawie relacji tylko jednego człowieka

      PS. Jak wykryto aferę w ministerstwie sportu? Biznesmenów, którzy zgłosili się
      do cba zaopatrzono w sprzęt nagrywający. Nikt nie protestował. Nikt nie mówił,
      że ci biznesmeni zostali zwerbowani. Dlatego apeluję do posła Mężydły o
      nieferowania takich opinii, jak werbunek.
      • iq_ok Co za bzdury!! 16.09.07, 19:38
        Czy podsłuchy to jedyna metoda jaką zna CBA?
        Czy inne metody działań operacyjnych są im obce?
        Czy doniesienie szanowanego obywatela, posła o nieposzlakowanej
        przeszłości nie jest wystarczająco wiarygodne by podjąć działania
        chociażby sprawdzające?
        Jacyż to inni świadkowie tak skutecznie obniżyli wiarygodnosć zeznań
        Mężydły by odmówić wszczęcia działań (o tym mówi CBA bardzo
        ogólnikowo)?


        • adolfh-1 Re: Co za bzdury!! 16.09.07, 21:42
          iq_ok napisał:


          > Czy inne metody działań operacyjnych są im obce?

          -a jakie?-cwaniaczku podpowiedz.
          • iq_ok Re: Co za bzdury!! 16.09.07, 22:23
            Legalne, używane w każdym cywilizowanym kraju przez służby
            prowadzone fachowo a nie amatorsko. Jak nie wiedza niech się douczą
            a nie pierdzą w stołki za państwowe pieniądze, człowieczku o
            obrzydliwym nicku.
      • czyzyk331 Re: Działanie CBA słuszne 16.09.07, 20:33
        Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
        Pożegnanie sapera
        Z korupcją rzeczywiście trzeba było walczyć, dziwi mnie tylko
        dlaczego ta walka ogranicza się do prowokacji. Rozmowa z byłym
        posłem Prawa i Sprawiedliwości ANTONIM MĘŻYDŁO. (…)
        - Niektórzy mówią, że za rządów PiS przypomniały im się czasy PRL, w
        których władza budziła lęk. Nie ma pan do siebie żalu, że taką
        władzę pan współtworzył.
        - Hmmm, to trochę tak, jak mówi Cymański - "potrzebne jest takie
        lekarstwo, jaka choroba”. Z korupcją rzeczywiście trzeba było
        walczyć, dziwi mnie tylko, dlaczego ta walka ogranicza się do
        prowokacji. Moim zdaniem to pójście na łatwiznę. Pokazywałem pewne
        ciekawe dokumenty Andrzejowi Zybertowiczowi. A on na to: "Idź z tym
        do CBA!”. Powiedziałem mu, że byłem już w CBA i... chcieli mnie
        zwerbować na agenta. Nie chciało im się, to ja miałem robić za nich
        robotę operacyjną! Mariusz Kamiński skierował mnie do tego oficera,
        a ten chciał mnie już wyposażyć w sprzęt. Tragedia!(…)
    • wahlrich Brudzinski to wyjatkowy, agresywny cham. 16.09.07, 18:47
      szczegolny typ na firmamencie pisowskiej nomenklatury.
      • realista1000 przy Niesiołowskim i Kaliszu to aniołek 16.09.07, 19:06
    • iq_ok CBA zero sukcesów zero wiarygodności 16.09.07, 18:59
      • realista1000 chciałbyś nam to wmówić, co?Zaczytałeś się GW nie? 16.09.07, 19:11
        • iq_ok Fakty kolego z nieadekwatnym nickiem, fakty podaj 16.09.07, 19:22
        • gamon.0 tales !... co tu robisz esbecka szmato?! 16.09.07, 19:26
          wypier.alaj do siebie, pedofilu!
          • realista1000 pierocik6/kralik111-smoczku -podobam ci się? 16.09.07, 19:38
            nic z tego, gejowski nerwusie komuszy
            • pies_na_lewiznie realista000... zboczony talesik... 16.09.07, 19:46
              dziwka zboczonych biskupów..
              • pies_na_lewizne pies_na_lewiznie, paszol do budy, ty KLONIE! 16.09.07, 19:51
                • realista.1000 Re: pies_na_lewiznie, paszol do budy, ty KLONIE! 16.09.07, 19:58
                  szczekasz na pana, kundlu?
          • pies_na_lewiznie Re: tales !... co tu robisz esbecka szmato?! 16.09.07, 19:44
            jak to co?..robi za mopa w kiblu..
            • pies_na_lewizne pies_na_lewiznie, spadaj kundlowaty KLONIE 16.09.07, 19:53
              • silesius.monachijski100 ciebie tez jakis bydlak- ksralik- klon meczy? 16.09.07, 19:59
                • czyzyk331 Re: ciebie tez jakis bydlak- ksralik- klon meczy? 16.09.07, 20:31
                  Po co takie wyzwiska, czy chcemy brać przykład z polityków?
                  Lepiej przeczytaj wywiad Mężydły w Gazecie Pomorskiej!
                  Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
                  Pożegnanie sapera
                  Z korupcją rzeczywiście trzeba było walczyć, dziwi mnie tylko
                  dlaczego ta walka ogranicza się do prowokacji. Rozmowa z byłym
                  posłem Prawa i Sprawiedliwości ANTONIM MĘŻYDŁO. (…)
                  - Piotr Tymochowicz twierdzi, że premier boryka się z problemami
                  emocjonalnymi. Zauważył pan takie symptomy?
                  - Nie. Razem z posłem Markowskim uczestniczyłem kiedyś w rozmowie z
                  premierem, chodziło o rozstrzygnięcie jakiegoś sporu. Markowski łgał
                  jak najęty. Gdy odszedł, mówię do Jarosława: "Ale on kłamie!”.
                  Jarosław na to: "Ja wiem, że on kłamie, ale taki jest jego styl
                  uprawiania polityki”. "To ja mam też cię okłamywać?!”. "Nie, ty nie
                  możesz kłamać, ty jesteś inny”. Premier potrafi łączyć te dwa style -
                  jedną ręką wymachuje mieczem prawdy, a w drugiej ma kłamstwa. To
                  jest tak, jak z liczbą zespoloną, która składa się z części
                  rzeczywistej i urojonej. Markowski używa tylko części urojonej,
                  chyba że się pomyli. Ja używam tylko części rzeczywistej, a premier
                  potrafi operować liczbami zespolonymi, choć zapewne o tym nawet nie
                  wie. Pamiętam jak oglądaliśmy wystąpienie premiera, on z całkowitym
                  spokojem opowiadał, że to my zmusiliśmy Giertycha do wprowadzenia
                  programu "zero tolerancji” w szkołach. A przecież to był autorski
                  program Giertycha! Ale premier mówił to z takim przekonaniem, że
                  wszyscy mu wierzą. Gdyby miał jakieś problemy emocjonalne, nie
                  potrafiłby tego robić tak perfekcyjnie.(…)
                • pies_na_lewizne tak jakis totalnie wymozdzony klon, ksralik pewnie 16.09.07, 21:19
          • czyzyk331 Re: tales !... co tu robisz esbecka szmato?! 16.09.07, 20:35
            Jak brak argumentów,to słowa OBELGI padają z ust zwolenników Pic-u!!!
            Czy chcesz aby w Twoim kierunku pisano podobne słowa?
    • pies_na_lewizne To by wyjasnialo cala sprawe buahahahahahaha 16.09.07, 19:50
      GazWyb podaje:

      > [Dyrektor gabinetu szefa CBA, Tomasz Frątczak powiedzial,] że
      > kilka miesięcy temu Mężydło sam zgłosił się do szefa CBA Mariusza
      > Kamińskiego. "Odwiedził go w domu i powiedział, że chce przekazać
      > jakieś informacje naszemu biuru. Podobnie jak w innych tego typu
      > przypadkach minister Kamiński poprosił jednego z funkcjonariuszy,
      > by ten skontaktował się z posłem Mężydło" - powiedział Frątczak.

      > "Okazało się, że pan poseł chciał zainspirować CBA do działań
      > przeciwko swoim przeciwnikom samorządowym. Jego informacje nie
      > miały charakteru oficjalnego zawiadomienia, w dodatku były bardzo
      > niekonkretne, dlatego żadne postępowanie nie zostało wszczęte.
      > Nikt też nie proponował posłowi Mężydle, by nagrywał kogokolwiek
      > dla CBA" - podkreślił Frątczak.

      > "Mimo że pan Antoni Mężydło udał się z tymi informacjami do
      > ministra Kamińskiego kilka miesięcy temu, do tej pory nie wpłynęła
      > żadna jego skarga na nas, ani do ministra koordynatora Zbigniewa
      > Wassermana, ani do żadnej innej instytucji" - dodał.


      Buahahahahaha, czy to nie wyjasnia calej sprawy?
      Wydaje sie, ze to pos. Mezydlo chcial wykorzystac CBA do wykoszenia
      swoich przeciwnikow politycznych i odsuniecia ich od samorzadowego
      koryta :))))))))))))))
      • realista.1000 psi ch...u !.. Ale z ciebie tępy młot! 16.09.07, 20:00
        jestes tak durny, że tylko cie olac !
        • czyzyk331 Re: psi ch...u !.. Ale z ciebie tępy młot! 16.09.07, 20:27
          Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
          Pożegnanie sapera
          Z korupcją rzeczywiście trzeba było walczyć, dziwi mnie tylko
          dlaczego ta walka ogranicza się do prowokacji. Rozmowa z byłym
          posłem Prawa i Sprawiedliwości ANTONIM MĘŻYDŁO. (…)
          - Jak w takim razie rozumieć pobłażliwość wobec wybryków o. Rydzyka
          i gwałtowne gesty wobec, np. posła Zalewskiego?
          - Rzeczywiście, tym bardziej że była to reakcja na minę posła
          Zalewskiego. Nie rozumiem tego, to jest dla mnie bulwersujące. Lecha
          Kaczyńskiego PiS powinien bronić przed Rydzykiem, bo to przecież na
          postaci Lecha, jako ministra sprawiedliwości, zbudował swoją
          pozycję. Ale Rydzyk jest jedyną osobą na scenie politycznej, z którą
          Jarosław rzeczywiście się liczy. Niestety, Rydzyk kiedyś rozwali mu
          partię. Natomiast w sprawie Zalewskiego przewertowali wszystkie jego
          wypowiedzi sejmowe. Co ciekawe, ze mną tego nie zrobili, a
          znaleźliby tam znacznie ostrzejsze słowa pod adresem polityki
          gospodarczej rządu. Sprawę Zalewskiego odczułem boleśnie, bo ona
          wykazała, że frakcja ludzi o umiarkowanych poglądach w PiS-ie jest
          dla Jarosława nieistotna. Okazało się, że może sobie pyknąć Pawłem
          Zalewskim, Marcin¬kiewiczem, więc dlaczego nie miałby pyknąć mną?
          • czyzyk331 Prawda o rządach Wielkiego Brata K..jest straszna 16.09.07, 20:28
            Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
            Pożegnanie sapera
            Z korupcją rzeczywiście trzeba było walczyć, dziwi mnie tylko
            dlaczego ta walka ogranicza się do prowokacji. Rozmowa z byłym
            posłem Prawa i Sprawiedliwości ANTONIM MĘŻYDŁO. (…)
            - Jaki był system obsadzania stanowisk?
            - Na początku bardzo rygorystyczny. Premier zastrzegał, że resorty
            mają pełną autonomię. Ministrowie dbali o to, żeby nominacje nie
            zakończyły się polityczną wpadką. Wyglądało to tak, że minister
            dzwonił do mnie i mówił, że jakaś kandydatura jest najlepsza, ale
            prosił o jej sprawdzenie w regionie. Ja dzwoniłem do Władka Krypla,
            szefa Solidarności w Toruniu i odpowiadaliśmy. W ten sposób
            uniknęliśmy trefnych kandydatur. Inaczej było, gdy nastał minister
            skarbu Wojciech Jasiński - to był człowiek, który się na tym nie
            znał i mawiał zawsze, że musi się liczyć z Markowskim i z Kurskim,
            bo oni są wiceprzewodniczącymi komisji gospodarki. A ci dwaj
            tworzyli układ z młodymi wiceministrami i Jasińskiego omijali.(…)
            • pies_na_lewizne ile razy masz zamiar sr.c tym samym artykulem? 16.09.07, 21:21
          • adolfh-1 Re: psi ch...u !.. Ale z ciebie tępy młot! 16.09.07, 21:44
            robisz to za srebrniki, czy z własnej głupoty?

            czyzyk331 napisał:

            > Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
            > Pożegnanie sapera
      • czyzyk331 PiCowskie metody rodem z .... 16.09.07, 20:29
        Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
        Pożegnanie sapera
        Z korupcją rzeczywiście trzeba było walczyć, dziwi mnie tylko
        dlaczego ta walka ogranicza się do prowokacji. Rozmowa z byłym
        posłem Prawa i Sprawiedliwości ANTONIM MĘŻYDŁO. (…)
        - Niektórzy mówią, że za rządów PiS przypomniały im się czasy PRL, w
        których władza budziła lęk. Nie ma pan do siebie żalu, że taką
        władzę pan współtworzył.
        - Hmmm, to trochę tak, jak mówi Cymański - "potrzebne jest takie
        lekarstwo, jaka choroba”. Z korupcją rzeczywiście trzeba było
        walczyć, dziwi mnie tylko, dlaczego ta walka ogranicza się do
        prowokacji. Moim zdaniem to pójście na łatwiznę. Pokazywałem pewne
        ciekawe dokumenty Andrzejowi Zybertowiczowi. A on na to: "Idź z tym
        do CBA!”. Powiedziałem mu, że byłem już w CBA i... chcieli mnie
        zwerbować na agenta. Nie chciało im się, to ja miałem robić za nich
        robotę operacyjną! Mariusz Kamiński skierował mnie do tego oficera,
        a ten chciał mnie już wyposażyć w sprzęt. Tragedia!(…)
        • dzekson22 Re: PiCowskie metody rodem z .... 16.09.07, 20:46
          a może w dzieciństwie był gwałcony
          s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376
        • pies_na_lewizne no nieeee, znowu te same pier.oly? Ile razy mozna? 16.09.07, 21:23
        • adolfh-1 Moderator!!! czyzyk331 prosi o bana 16.09.07, 21:45
          czyzyk331 napisał:

          > Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
          > Pożegnanie sapera
          > Z korupcją rzeczywiście trzeba było walczyć, dziwi mnie tylko
          > dlaczego ta walka ogranicza się do prowokacji. Rozmowa z byłym
          > posłem Prawa i Sprawiedliwości ANTONIM MĘŻYDŁO. (…)
          > - Niektórzy mówią, że za rządów PiS przypomniały im się czasy PRL, w
          > których władza budziła lęk. Nie ma pan do siebie żalu, że taką
          > władzę pan współtworzył.
          > - Hmmm, to trochę tak, jak mówi Cymański - "potrzebne jest takie
          > lekarstwo, jaka choroba”. Z korupcją rzeczywiście trzeba było
          > walczyć, dziwi mnie tylko, dlaczego ta walka ogranicza się do
          > prowokacji. Moim zdaniem to pójście na łatwiznę. Pokazywałem pewne
          > ciekawe dokumenty Andrzejowi Zybertowiczowi. A on na to: "Idź z tym
          > do CBA!”. Powiedziałem mu, że byłem już w CBA i... chcieli mnie
          > zwerbować na agenta. Nie chciało im się, to ja miałem robić za nich
          > robotę operacyjną! Mariusz Kamiński skierował mnie do tego oficera,
          > a ten chciał mnie już wyposażyć w sprzęt. Tragedia!(…)
        • adolfh-1 Moderator!!! prymitywny czyzyk331 spamuje 16.09.07, 21:47
          czyzyk331 napisał:

          > Gazeta Pomorska, 14 września 2007 - 13:51
          > Pożegnanie sapera
          > Z korupcją rzeczywiście trzeba było walczyć, dziwi mnie tylko
          > dlaczego ta walka ogranicza się do prowokacji. Rozmowa z byłym
          > posłem Prawa i Sprawiedliwości ANTONIM MĘŻYDŁO. (…)
          > - Niektórzy mówią, że za rządów PiS przypomniały im się czasy PRL, w
          > których władza budziła lęk. Nie ma pan do siebie żalu, że taką
          > władzę pan współtworzył.
          > - Hmmm, to trochę tak, jak mówi Cymański - "potrzebne jest takie
          > lekarstwo, jaka choroba”. Z korupcją rzeczywiście trzeba było
          > walczyć, dziwi mnie tylko, dlaczego ta walka ogranicza się do
          > prowokacji. Moim zdaniem to pójście na łatwiznę. Pokazywałem pewne
          > ciekawe dokumenty Andrzejowi Zybertowiczowi. A on na to: "Idź z tym
          > do CBA!”. Powiedziałem mu, że byłem już w CBA i... chcieli mnie
          > zwerbować na agenta. Nie chciało im się, to ja miałem robić za nich
          > robotę operacyjną! Mariusz Kamiński skierował mnie do tego oficera,
          > a ten chciał mnie już wyposażyć w sprzęt. Tragedia!(…)
        • patthecat *** Idź się leczyć, glizdo*** 16.09.07, 23:17
          Jakieś czyzyki, jakieś doris i w cholerę innych imion z numerkami bez składu i
          ładu. Pisowskie ścierwa, chociaż ksywki sobie oryginalne wymyślajcie. A ten
          gó..jad to już w ogóle - ciągle póblikuje to samo i myśli, że ktoś zwróci na
          niego uwagę w końcu... :D
    • adolfh-1 Mnie też próbowano zwerbować do ...PO 16.09.07, 21:35
      Podstępnie mnie zapisano, dwa lata walczę o wykreślenie
      Do dzisiaj nie mogę się pozbierać. Co ja powiem swoim wnukom? Jak ja im w oczy
      spojrzę?
      • pies_na_prawizne Re: Mnie też próbowano zwerbować do ...PO 16.09.07, 22:00
        adolfh-1 napisał:

        > Podstępnie mnie zapisano, dwa lata walczę o wykreślenie
        > Do dzisiaj nie mogę się pozbierać. Co ja powiem swoim wnukom? Jak
        ja im w oczy
        > spojrzę?
        -------------------------------

        powiesz wnukom ze twoj ze sa prawnukami Adolfa (tego z Torunia)
      • guru133 Re: Mnie też próbowano zwerbować do ...PO 16.09.07, 22:29
        adolfh-1 napisał:

        > Podstępnie mnie zapisano, dwa lata walczę o wykreślenie
        > Do dzisiaj nie mogę się pozbierać. Co ja powiem swoim wnukom? Jak ja im w oczy
        > spojrzę?
        Na razie babci takie bajki opowiadaj a jak się ich nauczysz na pamięć będziesz
        mógł opowiadać wnukom. Jak na razie to tylko KRK jest tak parszywą organizacją z
        której bardzo trudno się wypisać, bo to by pogarszało statystykę proboszczowi.
    • guru133 Kiedy słucham jak politycy PO, LPR czy SO 16.09.07, 22:24
      narzekają na działalność politycznej policji jaką jest CBA, to pytam się gdzie
      byli, kiedy uchwalana była ustawa o jej powołaniu? Przecież bez ich głosów ten
      chory twór nigdy nie został by powołany!
      • pollack5 Re: Kiedy słucham jak politycy PO, LPR czy SO 16.09.07, 23:40
        To nie Cyryl, tylko Metody
    • maruda.r Zamknąć puszkę 16.09.07, 22:38
      katolik_polski1 napisał:

      > To Michnik otworzyl puszke Pandory ,
      > nagrywajac Rywina !
      > Teraz kazdy kazdego nagrywa :)

      *****************************************

      Proste: zamkniemy puszkę, zamykając Ziobrę.

    • pw2221 mnie werbowali na agenta SB ale tonie oburza już 16.09.07, 23:18
      nikogo, szczególnie tych komuchów z SLD i z Platformy !!! ...
      ciekawe dlaczego ? nie ? ha, ha ha
    • danka2007 Czy to "mężydło" między nogami CBA ? 17.09.07, 00:24
      Kolejny "facet" , co się ocknął po fakcie , kiedy skoczył do innej
      partii jak konik na szachownicy.
    • darkraj He, he, Mezydlo uprzedzil pisiorow 17.09.07, 02:56
      ktorzy juz szykowali sie do uwalenia go, jako kapusia CBA.
      Ale po prawdzie: skoro poszedl zakapowac, a nie mial "kwitow", to po
      prostu podpowiedzieli mu, jak potrzebne haki uzyskac.
      Sensacja? Zadna.
      Za to znowu ukazuje sie drugie dno polskiej sceny politycznej i ich
      czolowych postaci.
    • jedreksolo Brudziński: Namawianie przez służby do nagrywan.. 17.09.07, 05:13
      I znowu kreca. Ze ktos przepisow nie znal... ze kapowal przeciwnikow
      itd. Kiedy sie to skonczy?
      po prostu renesans PRL w wydaniu oligarchii kaczorow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka