Dodaj do ulubionych

Kwaśniewski wykłada karty na stół

14.10.07, 23:12
Dla Kwaśniewskiego prawdziwa Polska, to Polska takich ludzi jak np.
Marek Edelman. No wreszcie szczera wypowiedź.

Prezydentem Bronisław Geremek, premierem Marek Borowski, ministrem
spraw zagranicznych Paweł Śpiewak, sprawiedliwości Marek Safjan,
kultury Anda Rotenberg, wysokie stanowiska dla Adama Michnika,
Jerzego Urbana, Aleksandra Smolara, Daniela Passenta, Piotra
Najsztuba, Jana Lityńskiego, Seweryna Blumsztajna, Konstantego
Geberta i oczywiście dla Kazimiery Szczuki. Sami swoi.

Czy dziwią spostrzeżenia Józefa Oleksego, że Żydzi mają
Kwaśniewskiego za swego?
Obserwuj wątek
    • elan13 A Polacy 14.10.07, 23:15
      A Polacy mają zupełnie inną wizję prawdziwej Polski niż
      Kwaśniewski. I za tydzień się o tym wszyscy przekonamy.
      • elan13 dzisiejsza debata 16.10.07, 00:12
        Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości, to dzisiejsza debata dowiodła
        definitywnie, że Tusk i Kwaśniewski to sojusznicy we wspólnej walce
        przeciw Polsce silnej, nowoczesnej, dumnej i patriotycznej.

        Spotkało się dzisiaj dwóch kuglarzy, żonglerów słowem, gotowych dla
        zachowania wpływów reprezentowanych przez siebie środowisk obiecać
        każdy cud, przefarbować się nawet na obrońców interesów
        najuboższych. Dwóch frontmanów zjednoczonych panicznym strachem
        przed jedyną siłą zdolną zahamować ich zakusy co do Polski,
        zjednoczonych w walce z PiSem.

        Polskie społeczeństwo poznało się na nich. Kwaśniewski zbierze
        głosy twardego elektoratu postkomunistycznego, semitów, filosemitów
        i mniejszości seksualnych, a Tusk po raz kolejny przegra sromotnie,
        bo to jest urodzony looser.
        • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 00:21
          Załamał mnie Tusk... Obłudna osoba. Mierzy wysoko. Chce być kiedyś prezydentem,
          dlatego wyrzekł się koalicji z PIS. Kwas mówi to samo, co zawsze.
          • elan13 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 00:42
            moon5 napisała:

            > Załamał mnie Tusk... Obłudna osoba. Mierzy wysoko. Chce być
            kiedyś prezydentem,
            > dlatego wyrzekł się koalicji z PIS. Kwas mówi to samo, co zawsze.

            Bardzo trafne określenie dla obu - obłuda. Fałszywość,
            nieszczerość, dwulicowe postępowanie. Wszystko dla własnych
            korzyści.

            Zupełnie inny jest Kaczyński, człowiek ideowy, przepełniony wizją
            Polski silnej, sprawiedliwej, gdzie cwaniaczki o mentalności wyżej
            wymienionych zostaną zepchnięte na margines. Człowiek, który nigdy
            nie gonił za przepychem, fortuną dla siebie czy swojego dworu,
            gotów za nieuczciwość srogo karać ludzi z własnego otoczenia.

            Coś mi mówi, że jest on w kwestii zasad, systemu wartości, wizji
            świata ulepiony z zupełnie innej gliny niż jakże do siebie podobni
            Kwaśniewski i Tusk.
            • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 00:46
              Gdyby jeszcze byl demokrata... to ideal.
              • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 00:55
                Nie podobają ci się już Kaczyński?
                • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 00:57
                  Od czasu awantury z OBWE i wykopania Lisa z Polsatu klikam w sondazach na PO.
                  Teraz doszla jeszcze sprawa pani Wysockiej... tego juz za wiele- pozostaje
                  wierny Demokracji.
                  • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 01:03
                    Szybko zmieniasz poglądy. Ja się tylko waham...
                    • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 01:06
                      Poglady zmieniam- priorytetow nigdy. Nie jestem w stanie podniesc reki na
                      Demokracje. A Kaczynscy wlasnie dwukrotnie udowodnili, ze wypinaja sie na to, co
                      dla mnie jest najwazniejsze.
                      • elan13 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 15:10
                        el.es napisał:

                        > Poglady zmieniam- priorytetow nigdy. Nie jestem w stanie podniesc
                        reki na
                        > Demokracje. A Kaczynscy wlasnie dwukrotnie udowodnili, ze
                        wypinaja sie na to, co
                        > dla mnie jest najwazniejsze.

                        I co, będziesz bronił Demokracji głosując na byłych kolegów
                        partyjnych Beaty Sawickiej? Nie widzisz, że jedyną siłą zdolną
                        wykarczować funkcjonujacy na szeroką skalę system korupcyjno-
                        korporacyjny jest właśnie PiS i Kaczyńscy?

                        Zważ Waszmość proporcyje.
                        • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 15:41
                          Osobiście ich nie lubię, ale często myślę, że mogą pozytywnie zmienić ten kraj
                          (Kaczyńscy).
                          • elan13 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 15:49
                            moon5 napisała:

                            > Osobiście ich nie lubię, ale często myślę, że mogą pozytywnie
                            zmienić ten kraj
                            > (Kaczyńscy).

                            I słusznie. Lubić można Nataszę Urbańską, albo Janusza Józefowicza.
                            Politycy nie są od lubienia, tylko od ciężkiej harówki, żeby kraj
                            się rozwijał we właściwym kierunku.

                            • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 16:05
                              Nawet nie wiem dokładnie kto to ta Natasza.
                              • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 16:16
                                Druga żona Janusza :0
                              • elan13 Natasza 16.10.07, 20:16
                                moon5 napisała:

                                > Nawet nie wiem dokładnie kto to ta Natasza.

                                Urocza i muzykalna i jaka wygimnastykowana. Naprawdę jest świetna.
                                Pokazuje się na żywo w soboty wieczorem w TVP. A czy żona? Chyba
                                nie.
                                • moon5 Re: Natasza 16.10.07, 20:55
                                  Przeczytałam, że są razem od jakiegoś czasu. Urocze kobiety mnie, dzięki Bogu
                                  nie interesują, ani uroczy mężczyźni :)
                        • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 20:31
                          Lista za i przeciw jest dluga. Zawsze pisalem, ze mam poglady lewicowe, ale na
                          komusze rzady sie nie godze. Co tu duzo gadac- moje zdanie na wiele tematow
                          znacie, bo nie pierwszy raz spotykamy sie na forum.
                          Mimo to sytuacja w Polsce, wedlug mnie, doszla do punktu, w ktorym na mojej
                          liscie pojawia sie coraz wiecej "przeciw" rzadom Kaczynskich.
                          Nie potrafie zrezygnowac z wlasnych zasad moralnych.
                          PO jeszcze nie rzadzilo, a PIS, w moich oczach, swoja szanse przegral deptaniem
                          Demokracji i wspieraniem Rydzyka.
                          • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 20:57
                            Nie przeraża Cię afera na Helu?
                            • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 22:28
                              A Ciebie Moon, nie przerazaja powoli dzialania Pisu? Odbieranie wolnosci mediom,
                              manipulacje w TVP, utraty pracy przez dziennikarzy nieposlusznych Pis-owi,
                              bronienie sie rekoma i nogami przed OBWE?
                              To wedslug Ciebie sa namacalne dowody na to, ze dzieje sie cos zlego w Polsce?
                              Masz na nosie rozowe okulary, lub cos, co nie pozwala Ci sie oderwac na chwile i
                              spojrzec chlodnym okiem na ostatnie wydarzenia?

                              Elan, PO jest obarczone wieloma wadami, ale rownia pochyla wzgledem Pis...
                              Mam dosc rzadow niepelnosprawnego umyslowo ksiedza redemptorysty.
                              • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 22:32
                                auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4580838.html
                                ?? To chyba tez nie jest normalne, prawda?
                                • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 22:34
                                  To zreszta tez nie jest juz normalne, Elan.

                                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=70607616

                                  Mam na mysli Wasze rzeczywiste motywacje poparcie dla Pis.
                                  • el.es Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 22:36
                                    Do tego typu dyskusji to chyba nadaje sie bardziej to forum poloni Amerykanskiej:

                                    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48452
                                  • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 22:44
                                    Nie wiem o jakie motywacje Ci chodzi? I co nie jest już normalne?
                                • moon5 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 22:39
                                  Dobrze, że kontrolują te autobusy, źle że wywalają wątki anty-PO. Wiadomo, że PO
                                  k...adnie. Wystarczy to co, robili w W-wie i innych dużych miastach.
                          • elan13 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 21:03
                            Szanuję Twój pogląd, ale się nie zgadzam.

                            Tusk jest człowiekiem słabym, w przypadku koalicji z LiDem szybko
                            da się zdominować sprytniejszemu Kwaśniewskiemu, tak jak dał się
                            zdominować przy okazji poprzednich wyborów sponsorujacemu mu
                            książkę i bilbordy Palikotowi. Przypominam - Palikot tym sposobem
                            nagle pojawił się w PO jako persona najważniejsza w Lublinie,
                            zmontował intrygę przeciwko Gilowskiej (niby nepotyzm) i Tusk nagle
                            wyrzucił Zytę.

                            Tusk w mojej opinii to typowa marionetka, która dla chorych
                            ambicji, zaszczytów, pozycji, da się zdominować możnym, którzy
                            prawdziwą demokrację mają w wysokim poważaniu. Wystarczy
                            przypomnieć sobie Tuska z "Nocnej zmiany".
                            • elan13 Re: dzisiejsza debata 16.10.07, 21:06
                              elan13 napisał:

                              > Szanuję Twój pogląd, ale się nie zgadzam.
                              >
                              > Tusk jest człowiekiem słabym, w przypadku koalicji z LiDem szybko
                              > da się zdominować sprytniejszemu Kwaśniewskiemu, tak jak dał się
                              > zdominować przy okazji poprzednich wyborów sponsorujacemu mu
                              > książkę i bilbordy Palikotowi. Przypominam - Palikot tym sposobem
                              > nagle pojawił się w PO jako persona najważniejsza w Lublinie,
                              > zmontował intrygę przeciwko Gilowskiej (niby nepotyzm) i Tusk
                              nagle
                              > wyrzucił Zytę.
                              >
                              > Tusk w mojej opinii to typowa marionetka, która dla chorych
                              > ambicji, zaszczytów, pozycji, da się zdominować możnym, którzy
                              > prawdziwą demokrację mają w wysokim poważaniu. Wystarczy
                              > przypomnieć sobie Tuska z "Nocnej zmiany".

                              To było do <el.es>.
    • wodni.k Re: Kwaśniewski wykłada karty na stół 16.10.07, 21:09
      Elan, mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia.
      P|rzepros
      i
      S|pieprzaj dziadu
      • elan13 Re: Kwaśniewski wykłada karty na stół 16.10.07, 21:29
        wodni.k napisał:

        > Elan, mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia.
        > P|rzepros
        > i
        > S|pieprzaj dziadu

        Ja Elan odpowiadam <wodni.kowi> - Spływaj.
        • elan13 Geremek wykłada karty na stół 19.10.07, 09:17
          Wczoraj oglądałem Olejniczaka i Geremka w Łodzi. Bez owijania w
          bawełnę Geremek wyraźnie powiedział, że walczenie o polskie
          interesy w UE, o Joaninę itd, to skandal, niezrozumienie idei
          europejskiej, że trzeba solidarności z unią i postępu (po zapaści
          polegającej na odrzuceniu traktatu w Holandii i Francji), że trzeba
          zadbać o silnik, a my dbamy o hamulce.

          Ciekawe, bo kiedy leciała retransmisja w TVP Info z jego wynurzeń,
          na pasku pojawiła się informacja o wynegocjowaniu przez
          Kaczyńskiego korzystnego dla Polki kompromisu.

          Mamy bez najmniejszych watpliwości jasność - czyje interesy
          reprezentuje Geremek i cały LiD. Żeby nie było niejasności Geremek
          odwołał się jeszcze do wartości wymieniając Kuronia, Mazowieckiego
          i oczywiście Edelmana. Po nim wystąpił protegowany Geremka,
          semickiej urody młodzieniec kadząc panu profesorowi do obrzydzenia.

          • elan13 Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości 19.10.07, 09:31
            Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że interes Polski i Polaków jest
            zupełnie inny niż interes Geremka i reprezentowanego przez niego
            lobby? Że cele postawione przez środowiska semickie i filosemickie,
            to jak najgłębsza integracja z UE, maksymalne ograniczenie
            suwerennosci Polski w każdej dziedzinie życia, wyrzucenie do lamusa
            pojęć: naród, patriotyzm, tradycja, wiara i zwyczaje przodków,
            chlubna historia. To promocja relatywizmu moralnego, dopuszczenie
            aborcji, eutanazji, promocja wynaturzeń takich jak pederastia itp.

            Im "polaczki" słabsze, im bardziej zdezintegrowane i
            zdemoralizowane, tym łatwiej można nimi manipulować. Trzeba tylko
            wytrzebić z nich wartosci, przetrącić kregosłup moralny, wpoić im -
            róbta co chceta. To jest wojna.
          • moon5 Re: Geremek wykłada karty na stół 19.10.07, 17:36
            Kto wystąpił po Geremku?
            • elan13 Re: Geremek wykłada karty na stół 19.10.07, 17:43
              moon5 napisała:

              > Kto wystąpił po Geremku?

              Taki goguś z Łodzi, pupilek Geremka. Rosset - zapamietałem, bo to
              zacne nazwisko.
              • moon5 Re: Geremek wykłada karty na stół 19.10.07, 17:48
                Nigdy nie słyszałam tego nazwiska, tylko Rosati znam z telewizji :)
                • elan13 Marc Rosset 19.10.07, 18:21
                  moon5 napisała:

                  > Nigdy nie słyszałam tego nazwiska, tylko Rosati znam z
                  telewizji :)

                  Był taki szwajcarski tenisista z Genewy Marc Rosset, mistrz
                  olimpijski z Barcelony, dwumetrowy brzydal i niesamowity jajcarz.
                  Kiedyś wściekły na siebie po zepsutej piłce walnął pięscią w
                  reklamę i ... złamał rękę. Prawie 10 lat temu po przegranej na US
                  Open miał wracać samolotem do Genewy, ale w ostatniej chwili
                  postanowił pobalować w Nowym Jorku i odwołał rezerwację. Uratował
                  życie, bo ten samolot spadł do Atlantyku i wszyscy zginęli.
                  Bardzo inteligentny i widowiskowy zawodnik, szkoda, że już nie gra.
    • prawieemeryt Re: Kwaśniewski wykłada karty na stół 19.10.07, 09:43
      Ale was KUPA! Powodzenia.
    • elan13 Borowski wykłada karty na stół 19.10.07, 14:26
      I Borowski wykłada karty na stół. Twierdzi, że Polska nie po to
      jest w Unii Europejskiej, żeby blokować, a tylko to potrafią
      Kaczyńscy, ale żeby ciągnąć ten wóz (jak się wyraził).

      Dokładnie tak - niech "polaczki", konie pociągowe harują, a
      Borowski wraz z reprezentowanym przez niego lobby będzie dyktował
      tempo, i od czasu do czasu strzeli z bata.
    • elan13 mamy dość 19.10.07, 16:56
      Właśnie któryś z różowych aktywistów powiedział w TVP Info:

      Mamy dość Brudzińskich, Suskich, Cymańskich, Karskich, Kuchcińskich.

      Jego typy to pewnie Bermann, Stolzman, Lewartow, Grundbaum,
      Szechter.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka