kronopio77 20.11.07, 14:57 Piękne podsumowanie 2-letnich (nie)rządów Prezesa i Sekty :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evident a co robił szef CBA Kamiński ? 20.11.07, 15:10 czemu nie kontrolował, nie prowadził prowokacji w śród "swoich" ? Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: a co robił szef CBA Kamiński ? 20.11.07, 15:14 Wiceminister powiedział, że powstało 50-60 opinii i "nikt nie kwestionował jej dopisania, POZA POLSKIM TOWARZYSTWEM FARMACEUTYCZNYM A to nie jest istotne?. A moze te 50-60 opinii, to ze strony Wielkich Malych Braci K., Przemyslawa Edgara i kilku z tej grupy? Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: a co robił szef CBA Kamiński ? 20.11.07, 15:19 Pilnował wiernie żeby żadnemu CBAowi nie przyszło przypadkiem do głowy jakiejś prowokacji urządzać. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Wszystkie leki były dopisane w ostatniej chwili 20.11.07, 19:47 trzymilionowy.post napisał: > Pilnował wiernie żeby żadnemu CBAowi nie przyszło > przypadkiem do głowy jakiejś prowokacji urządzać. ********************************* Ciekawe, jaki gratis mu się dostanie? Bo skoro cała Polska wiedziała (część udawała, że nie wie), że Piecha zorganizował aukcję, to dlaczego CBA nie wiedziało? Tak naprawdę, to cała lista została dopisana w ostatniej chwili. Bo przecież nie było żadnego racjonalnego powodu, by Piecha musiał ją podpisywać. Sęk w tym, że nowy minister nie bierze (nie chodzi o konkretną osobę), bo ma na to czas i pertraktacje są trudne. I o tym Piecha dobrze wiedział, i wiedział też jego kontrahent. Piecha mógł wywindować cenę, a Servier nie mógł już się targować, bo nie było czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Wszystkie leki były dopisane w ostatniej chwi 21.11.07, 21:57 Dokładnie taki mógł być schemat na wywindowanie ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 15:17 Tak jak nic nie było nocą przewożone - a prasa o tym wiedziała . Kiedy nie jest wiadome o co chodzi - chodzi o pieniądze . Jakoś tak dziwnie , to prasa wie lepiej i szybciej - niż rzecznik prasowy PiS . A tak przy okazji - kto jest teraz rzecznikiem PiS-uarów ? czy tylko ci na forach ? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Last minute? 20.11.07, 15:33 Do zony Tuska.Kiedys bylo fajnie.Teraz?Zlom Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Last minute? 20.11.07, 16:05 Teraz musi latać do Marylki Kaczyńskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: I co pan proponuje ? 20.11.07, 16:22 panie presentation1, wirtualną rzeczywistość ? nagrywamy wywiad jeszcze raz ? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: I co pan proponuje ? 20.11.07, 19:54 tw_wielgus napisał: > panie presentation1, wirtualną rzeczywistość ? > nagrywamy wywiad jeszcze raz ? ************************************ Czy któryś z liderów pamiętnej koalicji, o której chcielibyśmy zapomnieć, nie został złapany na ewidentnym kłamstwie? I to kłamstwie utrwalonym na taśmie filmowej. Nie pozostaje nic innego, niż anulować rozporządzenie (jest taka możliwość) i niech się Piecha martwi, jak zwrócić łapówkę. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_gniety Iwobradyna 39 GBP/mies Atenolol 1.52GBP/mies 20.11.07, 15:33 Jak zwykle wolimy co drogie to lepsze. Tylko dowody slabe: www.nelm.nhs.uk/Documents/IvabradineNMP0612.pdf?id=571354. Odpowiedz Link Zgłoś
p3int Re: Iwobradyna 39 GBP/mies Atenolol 1.52GBP/mies 20.11.07, 15:58 Następny Preductal - byle kasę ciągnąć .... Po drugie - tyle błędów to dawno nie było Piecha nie Piech ... Lek do "leczenia" stabilnej choroby wieńcowej a nie nadciśnienia żenada z każdej strony! Odpowiedz Link Zgłoś
mindflayer Kłamie! 20.11.07, 15:47 Broni się kłamiąc! O lekach na liście refundacyjnej decyduje minister, a wszyscy inni mogą jedynie wyrażać opinie. Właśnie dlatego wszyscy poprzedni ministrowie mogli odrzucać opinie fachowców co do poszerzenia listy refundacyjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
ddb2 Re: Kłamie! 20.11.07, 15:55 Taki sam lgarz i kretacz jak inni. Wstyd oanie Piecha. A tak sobie pan gebe poprzednikami wycieral... Odpowiedz Link Zgłoś
kraq a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:11 bo 2 debilkow juz udaje, ze wszystko cacy. jest was więcej? taka afera a nie grzmicie, nie obwieszczacie kolejnej afery? Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:26 minister Piecha bronił budżetu przed zakusami lekarzy. Polscy lekarze pracują najmniej wydajnie w UE a żądają ogromnych pensji. To jest ich zemsta. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:37 I ty masz rację i on ma rację. Tylko w jakim kontekscie padło pytanie : "no to co pan proponuje..." czy to ulubione pytanie ministra rządu RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości - Piechy ? aron2004 napisał: > minister Piecha bronił budżetu przed zakusami lekarzy. Polscy > lekarze pracują najmniej wydajnie w UE a żądają ogromnych pensji. To > jest ich zemsta. > Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:28 Szykują wielką kampanię medialna pod hasłem : "Kłamliwe polsko-języczne media wykreowane przez różowe hieny przy okrągłym stole". Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 18:05 Do tego kalajace wlasne gniazdo klony Michnika plujace w oszalaly, wrecz niewiarygodny sposob na pomordowanych ksiezy niezlomnych i Matke Boska!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Był pan widziany w "Bibliotekarzu" dwukrotnie. 20.11.07, 16:38 :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
suhar3 "biuro traktuje sprawę leków poważnie" 20.11.07, 16:52 tak jak pewnie wszystko inne :P Odpowiedz Link Zgłoś
extrafresh Na kilometr smierdzi gruba kasa... 20.11.07, 17:08 Ciekawe kiedy koledzy z Pisu sie odetna? Co na to powie Jarek? Czekamy z niecierpliwoscia... Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia Piecha dałeś się podejść dziennikarzynie. 20.11.07, 17:10 przed kamerami tvn wygłasza się tylko monologi albo apele , resztę zmanipulują albo nie puszczą. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Piecha przyjął złą linię obrony 20.11.07, 17:13 Powinien mówić na konferencji tak: On mówił miłe słowa, kwiaty przynosił. W Bibilotekarzu tańczliśmy salsę do 5 rano. PS . no i okazało się że frontmen a nie frontmenka i nie z PO z z PIS Odpowiedz Link Zgłoś
estazolan Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 17:18 Jemu nie mozna wierzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 17:39 Taaa,a ten lek znalazł się na liście już w 1992 roku,i wpisał go Tusk.Poczekajmy na wydalenie z siebie wypowiedzi kaczora,lubo innej opioły.Przecież to oczywista oczywistość,że to układ,a nie żaden przekręt.A jeszcze jedno dzisiaj trolle będą cichutko, lub pisać nie na temat. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Ohyda 20.11.07, 18:01 Nawet kłamać nie potrafi. Szkoda, że nie powiedział co to były za "zupełnie inne sprawy" o których rozmawiali, pewnie dopiero się nad tym teraz zastanawia śmieć. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 18:03 cóz, jeśli p. Piecha postąpił niezgodnie z prawem - ścignąć go. Jeśli natomiast to następny "fakt medialny" płynący od postempowych przekaziorów - byłaby to któraś z kolei dęta sprawa. Co najmniej po raz setny z rzędu. Typowe Radio Erewań: nie samochdy a rowery, nie w Moskwie a w Leningradzie i nie rozdają a kradną... coś za dużo tych "pomyłek", "niedomówień" i "złego zrozumienia" ze strony postempofcuff... i dziwnym trafem zawsze walą w kogoś z PiSu... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostat 20.11.07, 18:09 Jeszcze ciekawsze jest to, ze jednego dnia w Radyju Rydzyk uzywa jakiegos powiedzonka albo zartu, a nastepnego dnia mozna to znalezc w co drugim poscie pisiakow na forum. Wyglada na to ze wasz guru steruje wami "radiowo" i podrzuca teksty, ktore potem z siebie wydalacie bezmyslnie. Pewnie jeszcze 100 razy dzisiaj przeczytam o tych "rowerach". Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostat 21.11.07, 21:52 nie słucham RM :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
kraq tak jak z lipcem pisuarwi hipokryci, co? 20.11.07, 18:33 tez radio erewan. z sawicka gnoje przerwali program telewizyjny, zeby odstawic szopke i strzelili sobie w kuper (i dobrze :)) a jak trzeba było zatrzymac wlasnego ministra, to czekali do wyborow:)) rzeczywiscie radio erewan:)) teraz pewnie tez tak jest. niech oni sie juz rozpadna, bo partia zalozona przez dwoch dewiantów wyglądających tak samo, nigdy nie bedzie normalna Odpowiedz Link Zgłoś
pokon Żaden lek nie został dopisany.... 20.11.07, 18:06 Coś mi tu pachnie analogią ze słynnym już dopiskiem o "czasopismach".Tyle tylko ,że tamta sprawa jest w sądzie..a ta pod dywanik... Odpowiedz Link Zgłoś
akkj A gdzie są pisdziackie garkotłuki... 20.11.07, 19:41 adela i paralela, niezłomni tropiciele złodziejstwa i korupcji? Odpowiedz Link Zgłoś
chorasluzbazdrowia I bardzo niedobrze! 20.11.07, 22:58 Każdy lek refundowany przez panstwo to wiencej pieniendzy w kieszeniach chorych! Ja płace miesiecznie prawie 1000 złotych na leczenie. A za co żyć? Mam jeść tylko piguły? Może ktoś mi poradzi? Odpowiedz Link Zgłoś
pneumokokus it's evolution baby! 20.11.07, 23:25 słabe osobniki które sobie nie radzą muszą ustąpić przed lepszymi. trzeba się było uczyć za młodu może teraz byś więcej zarabiał/a. sorry "chorasłużbozdrowia" taki lajf. Odpowiedz Link Zgłoś
plastus_muchomorek Re: I bardzo niedobrze! 20.11.07, 23:57 Faktycznie, jest wiele leków, które powinny być refundowane, ale nie posuwałbym tego do przesady ;] Ostatnio np. polska firma farmaceutyczna zgłosiła wniosek o pełną refundacje jej leku na wzwód (coś w stylu viagry). Mi na przykład dopłacanie do czyichś wyczynów w łóżku nie bardzo leży (nomen omen) ;] Odpowiedz Link Zgłoś
prosimwas Re: I bardzo niedobrze! 21.11.07, 11:53 jeśli chodzi o maxigrę, to polpharma powinna się poważnie puknąć w czoło (gdyby miała). bo jak ktoś im wyciągnie parę faktów, związanych z jej dystrybucją, to będą mogli zapomnieć nie tylko o refundacji, ale też o paru innych rzeczach... Odpowiedz Link Zgłoś
urodzistka Re: I bardzo niedobrze! 21.11.07, 12:29 Chodzi ci o to ze niby nie powinni jeszcze produkowac analogu, bo Pfitzer niby ma okres ochronny? Tej sprawy nie trzeba "wyciagac" bo wszyscy zainteresowani doskonale o niej wiedza. Zreszta nie jest tak jednoznaczna jak Pfitzer chcialby ja widziec. Odpowiedz Link Zgłoś
prosimwas Re: I bardzo niedobrze! 21.11.07, 13:12 chodzi o rozprowadzanie na czarnym rynku partii leku, której kończy się za niedługo ważność. w szczegóły nie wnikam, bo to informacje jednak z drugiej ręki aczkolwiek dosyć pewne... Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Piecha pogrążyłeś się dziś w TVNie24:))))) 20.11.07, 23:07 Dodał także: - Myślę, że to nie było świadome kłamstwo. Było to coś odruchowego. www.tvn24.pl/-1,1529270,wiadomosc.html I co ja mam ci na to jeszcze powiedzieć:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
plastus_muchomorek Re: Piecha pogrążyłeś się dziś w TVNie24:))))) 20.11.07, 23:58 Hehe ;] Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post ŻW:Podpis wart 40 mln złotych rocznie 24.11.07, 00:48 Dzięki dopisaniu do listy Ivabradyny, jej francuski producent może zarobić ponad 40 mln złotych rocznie – mówi ŻW dyrektor generalny dużego koncernu farmaceutycznego w Polsce. www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&&news_cat_id=16&news_id=174230&layout=1&forum_id=50147&p age=text Odpowiedz Link Zgłoś