Dodaj do ulubionych

Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni...

20.11.07, 14:57
Piękne podsumowanie 2-letnich (nie)rządów Prezesa i Sekty :)
Obserwuj wątek
    • evident a co robił szef CBA Kamiński ? 20.11.07, 15:10
      czemu nie kontrolował, nie prowadził prowokacji w śród "swoich" ?
      • czarek1 Re: a co robił szef CBA Kamiński ? 20.11.07, 15:14
        Wiceminister powiedział, że powstało 50-60 opinii i "nikt nie
        kwestionował jej dopisania, POZA POLSKIM TOWARZYSTWEM FARMACEUTYCZNYM
        A to nie jest istotne?. A moze te 50-60 opinii, to ze strony
        Wielkich Malych Braci K., Przemyslawa Edgara i kilku z tej grupy?
        • cyberdemokracja Nieudolnym Łapówkarzom z PiS podziękujemy 20.11.07, 16:52

      • trzymilionowy.post Re: a co robił szef CBA Kamiński ? 20.11.07, 15:19
        Pilnował wiernie żeby żadnemu CBAowi nie przyszło
        przypadkiem do głowy jakiejś prowokacji urządzać.
        • maruda.r Wszystkie leki były dopisane w ostatniej chwili 20.11.07, 19:47
          trzymilionowy.post napisał:

          > Pilnował wiernie żeby żadnemu CBAowi nie przyszło
          > przypadkiem do głowy jakiejś prowokacji urządzać.

          *********************************

          Ciekawe, jaki gratis mu się dostanie? Bo skoro cała Polska wiedziała (część
          udawała, że nie wie), że Piecha zorganizował aukcję, to dlaczego CBA nie wiedziało?

          Tak naprawdę, to cała lista została dopisana w ostatniej chwili. Bo przecież nie
          było żadnego racjonalnego powodu, by Piecha musiał ją podpisywać. Sęk w tym, że
          nowy minister nie bierze (nie chodzi o konkretną osobę), bo ma na to czas i
          pertraktacje są trudne. I o tym Piecha dobrze wiedział, i wiedział też jego
          kontrahent. Piecha mógł wywindować cenę, a Servier nie mógł już się targować, bo
          nie było czasu.

          • trzymilionowy.post Re: Wszystkie leki były dopisane w ostatniej chwi 21.11.07, 21:57
            Dokładnie taki mógł być schemat na wywindowanie ceny.
      • koham.mihnika a co robił szef CBA Kamiński ? strusia. 24.11.07, 03:47

    • nie-naiwniak Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 15:17
      Tak jak nic nie było nocą przewożone - a prasa o tym wiedziała .
      Kiedy nie jest wiadome o co chodzi - chodzi o pieniądze .
      Jakoś tak dziwnie , to prasa wie lepiej i szybciej - niż rzecznik prasowy PiS .
      A tak przy okazji - kto jest teraz rzecznikiem PiS-uarów ? czy tylko ci na forach ?
    • rydzyk_fizyk Last minute? 20.11.07, 15:30
      A gdzie Pan minister leci?
      • presentation1 Re: Last minute? 20.11.07, 15:33
        Do zony Tuska.Kiedys bylo fajnie.Teraz?Zlom
        • rydzyk_fizyk Re: Last minute? 20.11.07, 16:05
          Teraz musi latać do Marylki Kaczyńskiej?
        • tw_wielgus Re: I co pan proponuje ? 20.11.07, 16:22
          panie presentation1, wirtualną rzeczywistość ?
          nagrywamy wywiad jeszcze raz ?
          • maruda.r Re: I co pan proponuje ? 20.11.07, 19:54
            tw_wielgus napisał:

            > panie presentation1, wirtualną rzeczywistość ?
            > nagrywamy wywiad jeszcze raz ?

            ************************************

            Czy któryś z liderów pamiętnej koalicji, o której chcielibyśmy zapomnieć, nie
            został złapany na ewidentnym kłamstwie? I to kłamstwie utrwalonym na taśmie
            filmowej.

            Nie pozostaje nic innego, niż anulować rozporządzenie (jest taka możliwość) i
            niech się Piecha martwi, jak zwrócić łapówkę.

    • pis_gniety Iwobradyna 39 GBP/mies Atenolol 1.52GBP/mies 20.11.07, 15:33
      Jak zwykle wolimy co drogie to lepsze. Tylko dowody slabe:
      www.nelm.nhs.uk/Documents/IvabradineNMP0612.pdf?id=571354.
      • p3int Re: Iwobradyna 39 GBP/mies Atenolol 1.52GBP/mies 20.11.07, 15:58
        Następny Preductal - byle kasę ciągnąć ....
        Po drugie - tyle błędów to dawno nie było
        Piecha nie Piech ...
        Lek do "leczenia" stabilnej choroby wieńcowej a nie nadciśnienia
        żenada z każdej strony!
    • mindflayer Kłamie! 20.11.07, 15:47
      Broni się kłamiąc!
      O lekach na liście refundacyjnej decyduje minister, a wszyscy inni
      mogą jedynie wyrażać opinie. Właśnie dlatego wszyscy poprzedni
      ministrowie mogli odrzucać opinie fachowców co do poszerzenia listy
      refundacyjnej.
      • ddb2 Re: Kłamie! 20.11.07, 15:55
        Taki sam lgarz i kretacz jak inni. Wstyd oanie Piecha. A tak sobie
        pan gebe poprzednikami wycieral...
        • tw_wielgus Re: Oni w PIS to się tego na kursach uczą 20.11.07, 16:45
    • kraq a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:11
      bo 2 debilkow juz udaje, ze wszystko cacy. jest was więcej? taka
      afera a nie grzmicie, nie obwieszczacie kolejnej afery?
      • aron2004 Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:26
        minister Piecha bronił budżetu przed zakusami lekarzy. Polscy
        lekarze pracują najmniej wydajnie w UE a żądają ogromnych pensji. To
        jest ich zemsta.
        • tw_wielgus Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:37
          I ty masz rację i on ma rację.
          Tylko w jakim kontekscie padło pytanie : "no to co pan proponuje..."
          czy to ulubione pytanie ministra rządu RP z ramienia Prawa i
          Sprawiedliwości - Piechy ?

          aron2004 napisał:

          > minister Piecha bronił budżetu przed zakusami lekarzy. Polscy
          > lekarze pracują najmniej wydajnie w UE a żądają ogromnych pensji.
          To
          > jest ich zemsta.
          >
      • tw_wielgus Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 16:28
        Szykują wielką kampanię medialna pod hasłem :
        "Kłamliwe polsko-języczne media wykreowane przez różowe hieny przy
        okrągłym stole".
        • krawiec6661 Re: a gdzie stado beczących baranów z pisdu??? 20.11.07, 18:05
          Do tego kalajace wlasne gniazdo klony Michnika plujace w oszalaly, wrecz
          niewiarygodny sposob na pomordowanych ksiezy niezlomnych i Matke
          Boska!!!!!!!!!!!!!!!!
    • trzymilionowy.post Był pan widziany w "Bibliotekarzu" dwukrotnie. 20.11.07, 16:38
      :)))))))))
      • tw_wielgus Re: I co pan proponuje .... 20.11.07, 16:41
        • trzymilionowy.post Może trzeba by tę wypowiedź poprawić... 20.11.07, 16:54
    • suhar3 "biuro traktuje sprawę leków poważnie" 20.11.07, 16:52
      tak jak pewnie wszystko inne :P
    • extrafresh Na kilometr smierdzi gruba kasa... 20.11.07, 17:08

      Ciekawe kiedy koledzy z Pisu sie odetna?

      Co na to powie Jarek?

      Czekamy z niecierpliwoscia...
    • duziabuzia Piecha dałeś się podejść dziennikarzynie. 20.11.07, 17:10
      przed kamerami tvn wygłasza się tylko monologi albo apele , resztę
      zmanipulują albo nie puszczą.
      • tw_wielgus Re: Piecha przyjął złą linię obrony 20.11.07, 17:13
        Powinien mówić na konferencji tak:
        On mówił miłe słowa, kwiaty przynosił.
        W Bibilotekarzu tańczliśmy salsę do 5 rano.

        PS . no i okazało się że frontmen a nie frontmenka i nie z PO z z PIS
    • estazolan Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 17:18
      Jemu nie mozna wierzyc.
    • czan-dra Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 17:39
      Taaa,a ten lek znalazł się na liście już w 1992 roku,i wpisał go Tusk.Poczekajmy
      na wydalenie z siebie wypowiedzi kaczora,lubo innej opioły.Przecież to oczywista
      oczywistość,że to układ,a nie żaden przekręt.A jeszcze jedno dzisiaj trolle będą
      cichutko, lub pisać nie na temat.
      Pozdrawiam.
    • krawiec6661 Ohyda 20.11.07, 18:01
      Nawet kłamać nie potrafi. Szkoda, że nie powiedział co to były za "zupełnie inne
      sprawy" o których rozmawiali, pewnie dopiero się nad tym teraz zastanawia śmieć.
    • losiu4 Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostatni.. 20.11.07, 18:03
      cóz, jeśli p. Piecha postąpił niezgodnie z prawem - ścignąć go.
      Jeśli natomiast to następny "fakt medialny" płynący od postempowych
      przekaziorów - byłaby to któraś z kolei dęta sprawa. Co najmniej po
      raz setny z rzędu. Typowe Radio Erewań: nie samochdy a rowery, nie w
      Moskwie a w Leningradzie i nie rozdają a kradną... coś za dużo
      tych "pomyłek", "niedomówień" i "złego zrozumienia" ze strony
      postempofcuff... i dziwnym trafem zawsze walą w kogoś z PiSu...

      Pozdrawiam

      Losiu
      • krawiec6661 Re: Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostat 20.11.07, 18:09
        Jeszcze ciekawsze jest to, ze jednego dnia w Radyju Rydzyk uzywa jakiegos
        powiedzonka albo zartu, a nastepnego dnia mozna to znalezc w co drugim poscie
        pisiakow na forum. Wyglada na to ze wasz guru steruje wami "radiowo" i podrzuca
        teksty, ktore potem z siebie wydalacie bezmyslnie. Pewnie jeszcze 100 razy
        dzisiaj przeczytam o tych "rowerach".
        • losiu4 Re: Piecha: Żaden lek nie został dopisany w ostat 21.11.07, 21:52
          nie słucham RM :)

          Pozdrawiam

          Losiu
      • kraq tak jak z lipcem pisuarwi hipokryci, co? 20.11.07, 18:33
        tez radio erewan. z sawicka gnoje przerwali program telewizyjny,
        zeby odstawic szopke i strzelili sobie w kuper (i dobrze :)) a jak
        trzeba było zatrzymac wlasnego ministra, to czekali do wyborow:))
        rzeczywiscie radio erewan:)) teraz pewnie tez tak jest. niech oni
        sie juz rozpadna, bo partia zalozona przez dwoch dewiantów
        wyglądających tak samo, nigdy nie bedzie normalna
    • pokon Żaden lek nie został dopisany.... 20.11.07, 18:06
      Coś mi tu pachnie analogią ze słynnym już dopiskiem o "czasopismach".Tyle tylko ,że tamta sprawa jest w sądzie..a ta pod dywanik...
      • pierot6 Piecha !..ile wziąłes ???? 20.11.07, 19:20
    • akkj A gdzie są pisdziackie garkotłuki... 20.11.07, 19:41
      adela i paralela, niezłomni tropiciele złodziejstwa i korupcji?
      • pies_na_prawizne lze jak bura PiSdziecka skorumpowana suka 20.11.07, 19:47

    • chorasluzbazdrowia I bardzo niedobrze! 20.11.07, 22:58
      Każdy lek refundowany przez panstwo to wiencej pieniendzy w kieszeniach chorych! Ja płace miesiecznie prawie 1000 złotych na leczenie. A za co żyć? Mam jeść tylko piguły? Może ktoś mi poradzi?
      • pneumokokus it's evolution baby! 20.11.07, 23:25
        słabe osobniki które sobie nie radzą muszą ustąpić przed lepszymi. trzeba się było uczyć za młodu może teraz byś więcej zarabiał/a. sorry "chorasłużbozdrowia" taki lajf.
        • plastus_muchomorek Re: it's evolution baby! 20.11.07, 23:58
          To taki żart? :/
      • plastus_muchomorek Re: I bardzo niedobrze! 20.11.07, 23:57
        Faktycznie, jest wiele leków, które powinny być refundowane, ale nie posuwałbym
        tego do przesady ;]
        Ostatnio np. polska firma farmaceutyczna zgłosiła wniosek o pełną refundacje jej
        leku na wzwód (coś w stylu viagry). Mi na przykład dopłacanie do czyichś
        wyczynów w łóżku nie bardzo leży (nomen omen) ;]
        • prosimwas Re: I bardzo niedobrze! 21.11.07, 11:53
          jeśli chodzi o maxigrę, to polpharma powinna się poważnie puknąć w czoło (gdyby
          miała). bo jak ktoś im wyciągnie parę faktów, związanych z jej dystrybucją, to
          będą mogli zapomnieć nie tylko o refundacji, ale też o paru innych rzeczach...
          • urodzistka Re: I bardzo niedobrze! 21.11.07, 12:29
            Chodzi ci o to ze niby nie powinni jeszcze produkowac analogu, bo Pfitzer niby ma okres ochronny? Tej sprawy nie trzeba "wyciagac" bo wszyscy zainteresowani doskonale o niej wiedza. Zreszta nie jest tak jednoznaczna jak Pfitzer chcialby ja widziec.
            • prosimwas Re: I bardzo niedobrze! 21.11.07, 13:12
              chodzi o rozprowadzanie na czarnym rynku partii leku, której kończy się za
              niedługo ważność. w szczegóły nie wnikam, bo to informacje jednak z drugiej ręki
              aczkolwiek dosyć pewne...
    • trzymilionowy.post Piecha pogrążyłeś się dziś w TVNie24:))))) 20.11.07, 23:07
      Dodał także: - Myślę, że to nie było świadome kłamstwo. Było to coś
      odruchowego.
      www.tvn24.pl/-1,1529270,wiadomosc.html
      I co ja mam ci na to jeszcze powiedzieć:))))))
      • plastus_muchomorek Re: Piecha pogrążyłeś się dziś w TVNie24:))))) 20.11.07, 23:58
        Hehe ;]
    • jkredman w podziękowaniu dobrze spełnionego obowiązku 23.11.07, 21:27
    • trzymilionowy.post ŻW:Podpis wart 40 mln złotych rocznie 24.11.07, 00:48
      Dzięki dopisaniu do listy Ivabradyny, jej francuski producent może
      zarobić ponad 40 mln złotych rocznie – mówi ŻW dyrektor generalny
      dużego koncernu farmaceutycznego w Polsce.
      www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&&news_cat_id=16&news_id=174230&layout=1&forum_id=50147&p
      age=text

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka