gregman77 23.11.07, 09:43 gwalcicielom obciac fiuty, a tych co ją tam zamkneli wsadzic na 15 lat do wiezienia. proste. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ivulspirit Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 12:41 Biedne niewiniątko... może to da jakiejś innej 15-latce do myślenia zanim wejdzie w konflikt z prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 12:54 Kuzwa, jakim debilem trzeba byc zeby cos takiego napisac... Odpowiedz Link Zgłoś
ivulspirit Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 13:11 Może jej powinni solarium i jacuzzi załatwić w tym pierdlu? Nie popieram traktowania w ten sposób więźniów, ale powinno to być ostrzeżenie dla tych którzy wchodzą w konflikt z prawem, szczególnie w młodym wieku. Popełniasz przestępstwo - możesz mieć pewność ze w więzieniu nie spotka cię nic przyjemnego. Zresztą o co tyle hałasu? Gdyby to nie była dziewczyna tylko 15-letni chłopak to wcale nie jest pewne że nie spotkałoby go to samo(tylko kto rozpisywałby się o tym)... ba coś takiego spotyka zapewne tysiące młodych osób w mało cywilizowanych więzieniach Poza tym hamuj się bo ja Cię jeszcze nie wyzywam. Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 13:19 Czlowieku, nie wiesz nic o tej dziewczynie. Czy byla prostytutka, czy kogos zabila a moze tylko cos ukradla batonik. A moze po prostu podpadla jakiemus "klawiszowi" Ale co by nie zrobila, to wez wyslij odrobine wyobraznie i postaw sie na jej miejscu. 30tu prymitwnych, brudnych chlopow gwalci cie na iles sposobow calymi dniami. Jezeli uwazasz ze to jest odpwiednia kara za jakiekolwiek przestepsto, to nie masz kszty czlowieczenstwa w sobie. I tak, gdyby to byl chlopak pisalabym to samo...ale tu dodatkowo doszlo do nie mieszczacego sie w glowie (przynajmniej mi) sk..stwa opieki wieziennej. Odpowiedz Link Zgłoś
ivulspirit Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 13:49 Przecież wyraźnie napisałem że nie popieram. Podkreślam tylko jeszcze raz, że powinno to być ostrzeżenie dla potencjalnych przestępców. www.bhp.org.pl/Article240.html www.rp.pl/artykul/2,69489.html Wygląda na to że gwałty to "normalność" w więzieniach... Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:27 WCALE NIE POWINNO!!! Oto jak się zmienia punkt widzenia. Jak jakiś zwyrodnialec zgwałci 10-letniego chłopca to wszyscy się cieszą jak to fajnie go więźniowie będą gwałcić, jakie to super, ale tu to co innego? Na szczęście nie dla wszystkich. Więźniowie nie powinni się gwałcić i już! Bo jeden ma przyjemność a drugi cierpi, a powinni cierpieć obaj. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:12 po to ją tam umieszczono,żeby ją trochę pogwałcono.Klawisze mają poczucie humoru i lubią sobie popatrzeć też. Odpowiedz Link Zgłoś
bajgla Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:19 taa gwałt jest straznie śmieszny... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:46 dla klawiszy jak najbardziej,dla facetów w celi też,każdy chce się trochę rozerwać,to "prezentują" panom panienkę :)). Odpowiedz Link Zgłoś
petronella.kozlowska Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 17:23 > trochę rozerwać,to "prezentują" panom panienkę :)). mam nadzieje ze kiedys zostanie zgwalcona twoja zona lub córka. Sadze ze odradzisz im zlozenia skargi w prokuraturze, poniewaz chlopaki chcialy sie rozerwac, logiczne co? "Smile" Czy byloby to dla ciebie przyjmne byc numerem 30 w kolejce? Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 17:52 a może ona kończyła odsiadkę i tak na dowidzenia ją bzyknęli by więcej tam nie wracała? :) :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 17:53 droga petronelciu,rozumienie nie jest obowiązkowe,ale jak ktoś umieszcza panienkę z 30 facetami i zamyka na klucz,to wie po co, może i sam się dołącza do zabawy wpadając ukradkiem na inspekcję, no jak tam chłopaki idzie ? Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 18:20 Tu nikt nie ma problemow z rozumieniem, misiu. No moze oprocz ciebie i kilku piszacych tu facetow. Robienie sobie jaj ze zbiorowego gwaltu i bagatelizowanie tego (oj pogawily sie chlopaki) uwazam za wielce niestosowne, zeby nie powiedziec chamskie. Ot zachowanie jak Lepper.. Wiadomym jestze Brazylijka tego nie przeczyta, ale moze wyslilicie glowki i wyobrazicie sobie co czytajac te wasze glupoty czuc moze inna zgwalcona kobieta... No ale co ja sie wysilam i komu ja to tlumacze... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 18:36 czy masz jakiś problem i chcesz o tym porozmawiać ? Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 19:00 Jasne...Z takim wrazliwym, taktownym i pelnym empatii czlowiekiem jak ty, to kto by nie chcial... Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 01:05 Eh ludzie, ludzie co wy wiecie o sprawie? A może ona jest zabójczynią? Może zabiła ojca, matkę lub wyrzuciła dziecko do śmietnika? A może dokonała jakiejś strasznej i niesprawiedliwej zbrodni, że więźniowie wzięli na niej za to odwet w taki sposób? Nic nie wiemy, a więc żałowanie jej jest nieco przedwczesne. Może zasłużyła sobie na to? Kto to wie….. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 07:46 coś misio tu pisze o wyrównywaniu cudzych rachunków,na ogół płaci się swoje.Jak jej się spodoba to wróci jeszcze raz:)) Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 19:36 w TV słyszałem, że złapali ją jak coś kradła. Pewnie nie chciała się przyznać i ujadała na policjantów, może się odgrażała, ubliżała i prowokowała? Jeśli tak było to sam bym ja do tej celi wsadził by ją panowie nauczyli pokory co przydałoby się 99% kobiet :) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:18 to znaczy policjanci poprosili klawiszy,że by ją tam wsadzili. To zapewne wróci do celi :). Odpowiedz Link Zgłoś
bajgla Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:47 widzetotak, idź się leczyć. Może jakiemuś mądremu lekarzowi uda się zmienić twój stosunek do kobiet, bo tak to dalej będziesz mieć z nimi problemy, jak najbardziej z twojej winy i zwalać to na cudzy brak pokory. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:32 zapewne jest młody i kawaler,jak go wsadzą do celi to sam nauczy się pokory od starszych :)) Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:35 no widać po waszych polemikach ze mną,że nie nauczono was pokory.ale spoko spoko jeszcze się nauczycie-zobaczycie i oby to był własnie jakiś dobry oklep. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:59 prosze się nie bać,na strach już za póżno :) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 11:54 otóż "widzetotak" nie jest żadnym świrem,chociaż zarzucają mu to użytkownicy forum Saska Kępa na GW,bo stara się to ukryć pod oto- czką magii i jakiegoś nibywróżbiarstwa,co ma zgwarantować mu bezkar- ność w razie wpadki /wariackie papiery/. Polecam lekturę jego wpi- sów na forum Saska Kępa :))). To facet od fachowego nękania ludzi w realu,zsyłania realnych nieszczęść dzięki znajomym,a to wypadek, a to wyzwiska,a to inne niepowodzenia życiowe dzięki sieci znajo- mych :))). Nawet wywoływanie napadów szału u innych,żeby wykazać,że ktoś to świr,narwaniec,min.dlatego pisze takie posty :)).Oj,ta na- sza policja :)0 Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 13:10 opis technik działania SB na blogu -widzetotak.onet- bardzo fachowy i wynikający ze znajomości rzeczy :). Potwierdzam to jako osoba,ktora doświadczyła tych fachowych technik mimo,że nie mie miałem żadnych związków z polityką.Ale techniki się nie znieniają :). Jak zaczepia się policję,to muszą się bronić,jak umieją :)0. Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 14:46 maureen2 głupek jesteś i zindoktrynowany pospolity konsument papki medialnej, którą masz zamiast mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 14:52 nie mowię o mediach,tylko o realu,konkretnej namacalnej rzeczywistoś ci,a media,kogóż one obchodzą,co pisżą i pokazują. Niektore media też piszą wg starych,znanych przepisów,ktorym wielu się nie oprze:) Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 15:19 tacy ja ty maureen2 nie są dla mnie partnerem do rozmowy, ale dam ci szansę byś wykazał jakimś logicznym i niepodważalnym argumentem, że nie mam racji w czymkolwiek o czym pisałem na blogu i forum SK skoro jesteś takim uważnym czytelnikiem moich postów tam. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 15:22 natomiast jeżeli chodzi o więzienie,to znana jest tam sztafeta i przekładaniec, w technice "wolnościwej" oznacza trochę co innego :)) i oznacza przekazanie spalonego innym,na ktorych ma spaść odpo- wiedzialnosć.To też stary numer,zapewne powszechnie znany i stoso- wany nadal,jak widzę :))0.Jest jeszcze zabawa w berka,mogę opisać na privie,żeby nie zaśmiecać wątku off topic.Pozdrawiam i życzę sukcesów w uczeniu pokory :)). Odpowiedz Link Zgłoś
micra a w Polsce jest przyzwolenie na gwałt w więzieniu 23.11.07, 14:27 Co prawda dotyczy to mężczyzn, ale wielu podoba się to, że ktoś oskarżony, podejrzany lub skazany za pedofilię, ale także za współpracę z Policją może czegoś takiego doświadczyć. Ba! Niektórzy politycy mówią o tym z satysfakcją - jedyna różnica, to że dotyczy to mężczyzn w 100%, a nie kobiet. Gwałt na kobiecie jest czymś innym niż na mężczyźnie? Co do pedofili - jest karalna zgodnie z KK i nie ma w niej nic o gwałcie za gwałt tudzież śmierci. Ponadto nie tylko pedofile są tak traktowani. Wielu mężczyzn zostało posądzonych, oskarżonych bez konkretnych dowodów - społeczeństwu się podoba takie traktowanie w więzieniu, a oni później po oczyszczeniu z zarzutów nie potrafią wrócić do życia. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: a w Polsce jest przyzwolenie na gwałt w więzi 23.11.07, 14:54 no bo komuś dokopac trzeba,żeby poczuć się lepiej,to proste. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 03:36 Czy mało jest zwałconych kobiet w więzieniach, zarówno przez lesby jak i "facetów" ze służby więziennej... Dlaczego tylko o tym jednym przypadku się pisze? Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:19 w Lublinie pisali Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:49 To było w areszcie. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:51 różnica niewielka Odpowiedz Link Zgłoś
el.es ??? 25.11.07, 15:54 moon5 napisała: > Czy mało jest zwałconych kobiet w więzieniach, zarówno przez lesby jak i > "facetów" ze służby więziennej... > Dlaczego tylko o tym jednym przypadku się pisze? Pisze sie o przypadkach o ktorych cos wyplynie do mediow. Poza tym nie byl normalny gwalt, ale najgorszy jaki mogl sie zdarzyc, bo dokonany na dziecku. Na dziecku, przez wielu wiezniow w wiezieniu, za kratkami ktorego ta dziewczynka nigdy nie powinna byla sie znalezc. W dodatku jest to sprawa aktualna. To wystarczajace powody aby o tym pisac? Czy nalezy ukryc i zamiesc pod dywan jak wszystkie inne przypadki pedofilii? Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: ??? 25.11.07, 16:31 Czy ja Ci człowieku kiedykolwiek dałam sygnał, że pedofilia nie jest zbrodnią? A w Brazylii 15-latka nie jest już dzieckiem. I w Polsce już dziś często nie jest... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: ??? 25.11.07, 16:34 15 lat to już nie pedofilia,nawet w Polsce,a w Brazylii to stara baba. Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak 15stka to stara baba?!!! 25.11.07, 18:17 Maureen2 ty palancie!!! To, że tobie 15stka wydaje się starą babą to nie znaczy, że w Brazyli tak uważają. W brazyli tak uważa wąska grupa pedofili do, której jak się łatwo domyślić jest ci blisko... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: 15stka to stara baba?!!! 25.11.07, 18:28 to są różnice kulturowe,występują również w innych krajach. A tak ogólnie,to równie blisko jest mi do wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Roznice kulturowe? 25.11.07, 18:48 To chyba nie sa roznice kulturowe pomiedzy Polska a Brazylia? Skoro zarowno tutaj, w ultrakatolickiej Polsce 15-stka jest "stara baba" i tam, w ultrakatolickiej Brazyliii rowniez... Moze jednak pedofilia ma zwiazek z religia? Moze katolicy praktuja taki seks jak ich kaplani? Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 18:51 szczerze mowiąc,to bredzić każdy może Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 18:57 Dokladnie. Szczegolnie w internecie, gdzie sciery roznej masci sie kreca. Zdarzaja sie nawet takie, co przyklaskuja wielorazowemu gwaltowi na dziecku. Kim sa?... pozostaje do oceny czytajacym takie komentarze. Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:03 Maureen2 pedofilię nazywasz różnicami kulturowymi, więc jesteś pedofilem skoro pedofilię tak określasz. Powinni cię debilu namierzyć i sprawdzić czy w domu nie kisisz jakiś materiałów pedofilskich. Na mój domysł policja znalazłaby u ciebie nie jeden taki materiał, a mówi mi to przeczucie wynikające ze sposobu udzielania się na tym forum i formie pisarskiej-materiał wart przeanalizowania dla poszukiwaczy dewiantów i wykolejeńców. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:45 otóż na moim kompie są zahakowane różne rzeczy,nie zdziwiłbym się,że nawet pedofilskie ktoś by mi wpuścił,z portalu gw różne rzeczy mi wchodzą i nie tylko,ba, nawet znikają :)0. Może przy okazji fachowcy z policji wyczyścili by mi za darmo oprogramowanie :),a podrzucić to mi mogą nawet bombę do domu,czy oni potem sprzątają,czy samemu trze- ba ? Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:51 Jak dorosły facet mógł sobie pozwolić na podrzucenie czegoś do komputera? Ja nawet już sobie z tym radzę... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:55 dalem sobie spokój z ustawicznym czyszczeniem :)),niech siedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:00 Zgłoś na policję, ja tez zamierzam... Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:04 Ja tez mam często jakieś podejrzane sprawy z portalu "Gazeta.pl", prawdopodobnie jest dobrze opanowany przez hakerów, bo słabo zabezpieczony... Nie wiem dlaczego prawie całą dobę mam skanowanie portów z różnych miejsc? To chyba nie jest takie groźne? Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:49 Maureen2 jak ci do domu wejdzie policja to takie wytłumaczenia na nic się zdadzą debilu pedofilu i mam nadzieję, że ktoś z policji zainteresuje się twoją osobą bo nonszalancja i udawane luzactwo są mocno podejrzane i wskazują na to, że jesteś już tak wielkim dewiantem, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że po twoich wypowiedziach widać, że coś z tobą nie tak. Idę o zakład, że masz na twardych tysiące zdjęć i filmów i pedofilskiej treści a połączenia z twojego komputera w ostatnich miesiącach prowadzą do samych porno pedofilskich stron-przekonamy się, że tak jest? Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 22:09 jutro zadzwonię do nich,czy chcą sprawdzić mi kompa,a jak nie,to popędzę im kota i powiem,że w domu hoduję konopie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:48 zgłosić na policję,że jeżeli piszę jako niezalogowany,to potem taki jednen pisze na forum,kto naprawdę to pisał :)). A admin kasuje je- go posty :)0. Czas przestać pisać na tym portalu. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:47 Moze jednak pedofilia ma zwiazek z religia? > Moze katolicy praktuja taki seks jak ich kaplani? Według mnie w krajach protestanckich jest większa plaga pedofilii niż w katolickich. Tam dostarczane są dzieci przez gangi pedofilskie!!! Kraje Europy Zachodniej, tam się dostarcza pornografię!!! To jest efekt liberalizmu. Co Ci katolicy zrobili,ze tak ich nienawidzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 22:42 Naprawde tak uwazasz? Wedlug Ciebie... wylacznie Ciebie. Ale w karajach katolickich pedofilia jest skrzetnie ukrywana przez kler. Nie nienawidze katolikow. Nie mam nic przeciwko wierze katolickiej, przeciw Ewangelii, Bogu itp... ale jestem zdeklarowanym przeciwnikiem pedofilii, w ktorej przoduja katoliccy ksieza. Mam odruch wymiotny kiedy pomysle z jakim zaangazowaniem i zwierzeca agresja katolicy, wraz ze swoimi przywodcami- ksiezmi- zwalczaja homoseksualizm i jak glosno i bezpardonowo protestuja przeciwko komunistom, Zydom, przeciwko nauce i wszelkiemu postepowi... ...a jednoczesnie milcza jak zakleci, zarowno wierni, jak i Watykan na coraz czesciej pojawiajace sie wiesci o wrecz nagminnej pedofilii wsrod kleru. Ach tam! Wiecej! Katolicka wierchuszka tuszuje gwalty na dzieciach i ani mysli o karaniu swojego stadka, czy chociaz pozbawianiu ich kaplanskich szat. To jest zlo w czystej postaci. A nikt nie protestuje. Zadnych demonstracji wiernych przeciwko zboczencom. Nie mozecie zyc wedlug swojej ewangelii? Wszyscy juz zapomnieliscie czego Jezus nauczal? "Wszystkie co uczyniles innemu- uczyniles mnie". Przeciwko prawdziwej wierze nikt by sie nie postawil. Tylko przeciw waszej obludzie i temu, co rzeczywiscie soba reprezentujecie- zlo na kazdym kroku. Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 23:01 maureen2 nie fatyguj się już to zrobi za ciebie ktoś inny. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 00:42 dobrze,ale ja pójdę swoją drogą na policję i zarzucę im opieszałość Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 01:53 maureen2 tak głupio i niby lekceważąco może odpowiadać tylko przyparty do muru ktoś komu się prawdę wytknęło i ktoś kogo się rozgryzło. Gnoju śmierdzący poczekaj ten się śmieje kto śmieje się ostatni. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 01:58 zadzwonię,zawsze denerwują się,gdy do nich dzwonię i pytam co sły- chać :)) Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 23:49 A Tusk zahaczył o Łagiewniki... Każda władza podlizuje się Kościołowi i nic się nie zmieni, kościół to potęga. Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 08:45 moon5 napisała: > A Tusk zahaczył o Łagiewniki... Każda władza podlizuje się Kościołowi i nic się > nie zmieni, kościół to potęga. Pomylilas watki? Czego ma dotyczyc Twoja odpowiedz? Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 16:41 Nie, nie pomyliłam wątków... Ty udajesz, że nie wiesz o co chodzi! Dotyczy to pedofilii w Kościele. Donek kręci się przy Kościele Łagiewnickim, Kościół w Polsce nadal jest bezkarny..., bo polityk Donek liczy na wsparcie Kościoła w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Nie tylko Kaczory trzymały z Kościołem. Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 16:56 no nie rozumiecie moona5. Pisząc o tym, że donek trzyma z inkwizytorami-jak inni poprzednicy, daje tym samym cichce przyzwolenie kościołowi na uprawianie pedofilii przez księży międzyinnymyy :) Dorze rozumiem? Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 20:18 Jesli nie pomylilas watkow, to dlaczego piszesz nie na temat? Watek wyjatkowo apolityczny jest przeciez. Napisalem apolityczny tekst, a Ty ni z gruszki, ni z pietruszki piszesz o Tusku w Lagiewnikach? Co ma piernik do wiatraka? Skoro jednak czekasz na moja odpowiedz- Czy powiazania Tuska z kosciolem sa porownywalne z powiazaniami z kosciolem poprzedniej wladzy? Chocby minimalnie? Nie. Ani odrobine nie mozna porownac Tuska stosunku do kosciola z ciemnogrodzkim, wiecznym przyklekiem Kaczynskiego przed Rydzykiem. Pomine juz fakt, ze jeszcze kilka tygodni temu takie zwiazki zupelnie Ci nie przeszkadzaly i zapytam tylko: Uwazasz, ze za pedofilie ksiezy odpowiedzialny jest, bedacy od parunastu dni premierem, Donald Tusk? Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:18 Żegnam. Nie rozmawiam z takimi "agresorami" jak Ty. Poza tym od wiosny zmieniłeś swoje poglądy o 180 stopni w sprawach polityki, chrześcijaństwa, judaizmu i innych. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:34 Nie po raz pierwszy w ostatnich tygodniach zadajesz głupie pytania sugerujące, że mam irracjonalne twierdzenia, np. obciążam Tuska za pedofilię... Wstyd. Co to za sposób dyskusji! Komuch Kwaśniewski też ratyfikował traktat konkordatowy z Watykanem, ale niektórym tylko układ Kaczor-Rydzyk przeszkadza... Obłuda. Kościół romansował z każdą polska władzą, dlatego jest nietykalny i długo jeszcze będzie, ale "el.es" nie dostrzega, że Pan Tusk też się do tego przyczynia. Dwa lata temu wziął ślub kościelny na krótko przed wyborami i zaczął chadzać na msze. Nie mam nic przeciwko mszom, ale polityk nie powinien się z tym afiszować, bo kler czuje się bezkarny w wielu sprawach. Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:52 Oddychaj gleboko :-))) ... a pozniej przeczytaj ponownie cala rozmowe i zobacz co za niemozebne bzdury tu wypisujesz, panno Dulska :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:07 Upadłeś. Albo straciłeś rozum. Dulski to chyba Ty. Ten synalek Dulskiej chodził na k..., Ty też tu kiedyś opisywałeś swoje upodobanie do jakichś japońskich zboczeń seksualnych, razem z Onufrym zachwycaliście się Japanese ... i Japanese... A fe. Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:23 Ze tak sie off topic wtrace do Waszej fascynujacej rozmowy, niewiadomo o czym:) Jakie to sa te japonskie zboczenia seksualne? Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:37 a czy wogóle są jakieś zboczenia???? Wogóle są??? Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:39 Nie wiem. Nie chcieli mi wyjaśnić, tylko się tym zachwycali. Kazali poszukać w Google: "Japanese bandage(bondage)" i Japanese pony". Ja nie patrzyłam co to, bo było ostrzeżenie przed pornografią... Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:46 Mnie też zatkało, gdy nagle w czasie rozmowy, w której uczestniczyła kobieta, zaczęliście jak wiejskie buraki opowiadać o japońskim seksie i o tym, jak gorące są kobiety z różnych narodowości.... Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:48 Twoje dzisiejsze teksty do mnie też były burackie. Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:51 Wdech, wydech, wdech, wydech... :-))) Zycie jest takie niesprawiedliwe. Forum okazalo sie nie byc kolkiem rozancowym i ktos rozmawial o seksie :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:59 Tak zakompleksionego i niekulturalnego faceta tu jeszcze nie spotkałam... Dawno powinnam była przestać tu z Tobą rozmawiać. A co ma kultura osobista do kółka różańcowego? Ja nie jestem katoliczką. Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:03 Ostudz nerwy- ide spac. Przespij sie z tematem tego watku i moze wowczas wpadnie Ci do glowy jakas merytoryczna mysl, zamiast atakow wscieklosci :-) Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:06 Męskie klimakterium musiało Cię dotknąć albo zawsze byłeś świrem, ale wcześniej mniej się rzucało to w oczy. Rozmawiam z Tobą spokojnie, natomiast Ty się "pienisz" od samego początku. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:13 Nie dość, że jakiś czas temu wysyłałeś mi maile w których mnie obrażałeś i wyzywałeś, to jeszcze tu robisz sceny nieomal małżeńskie :) Co Ty do mnie masz, człowieku? Odpowiedz Link Zgłoś
bromba_bez_glusia Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:50 Wiesz co Moon, nie wiem jak wygladala ta wasza rozmowa o wiazaniu itp i ani mi w glowie bronic el.es bo sam sobie poradzi:) Ale przypomnial mi sie inny watek, z gatunku moich ulubionych czyli "Trop Zyda!", w ktorym Ty oczywiscie z zaangazowaniem uczestniczylas. W tymze watku ktorys z Twoich kolegow (chyba elan13, ale nie chce mi sie szukac) zapytal rozmawiajaca z nim Zydowke (dana33?) czy to prawda ze u nich mezczyzni kopuluja z oslami. Jakos nie zauwazylam zebys wtedy piala z oburzenia ze mezczyzna kobiete obraza. Ba, za chwile lasilas sie do niego, zeby Ci tam w czyms potaknal. A jak ten tekst nie byl Himalajami chamstwa, to ja juz nie wiem co nim jest. Wiec Moon, stare przyslowie mawia ze z kim przystajesz itp itd, i nie wymagaj teraz zeby Cie traktowano jak Krolowa Forum Wydarzenia;) Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:05 Ale my się tu wszystcy kochamy no nie? Pod spodem jest mój nowy podpis, który jak sądzę zyska powszechne uznanie bo mądrość jest przecież domeną większości no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:17 "Elana13" znam na tyle dobrze, że nie muszę się do niego łasić :). Napisał o zoofilii, bo był to historyczny fakt, to wszystko. Nie chcę być tu królową, nigdy nie chciałam, chcę stąd jak najszybciej zniknąć... Poraża mnie coraz większa ilość świrusów na tym forum. Trzeba rozmawiać nawet z "antysemitą", to tez człowiek :) Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:42 moon5 to Ty baba jesteś! A ja myślałem żeś facet!?! Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:47 "I'm Not in Love" ileż to wieczorów i nocy wypełniał ten kawałek, gdy za oknem siąpiło, sypało białym puchem i gdy świt nastawał przenikając zza ciężkich pluszowych kotar..... Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 13:32 Moze odpocznij od forum jakis czas. Tak tylko radze, bo zaczynasz wypisywac coraz bardziej niepokojace rzeczy: "sceny malzenskie"? Chyba troche zagubilas sie w wirtualnym swiecie, jesli czujesz sie przesladowana przez wymiane pogladow. Moze nie potrafisz konfrontowac swoich pogladow i jestes nastawiona wylacznie na przytakiwanie? Kazda merytoryczna dyskusje zamieszasz w serie pytan do mnie: dlaczego nie masz takiego zdania jak ja?, dlaczego na ten i tamten temat zmieniles poglady?, o co Ci chodzi?, co sie stalo, ze napisales tak a nie inaczej? itd... Kazda opinie rozna od Twojej traktujesz jak atak personalny na swoja osobe. Kiedys napisalem maila z odpowiedzia na wszystkie Twoje w/w pytania. Bardzo obszernie i przystepnie (do granic smiesznosci, niczym dziecku) wszystko wyjasnilem i prosilem zebys nie odpisywala jesli masz zamiar ponownie zadac pytanie "o co chodzi"? Jak zareagowalas? Zaczelas jeszcze bardziej intensywnie pytac o co chodzi :-))) Moze wpisz moj nick do rubryki "wrog" i bedziesz miala z glowy? W przeciwnym wypadku nie wiem czego sie spodziewasz? Ze to ja przestane pisac na forum i obrazac Cie swoja obecnoscia? Jestesmy tutaj w miejscu publicznym, przeznaczonym na dyskusje o aktualnych tematach. Ty, zamiast odpisywac na posty zgodnie z ich tematyka, skaczesz po watkach i nachalnie domagasz sie wyjatkowego szacunku dla swojej osoby. Na jakiej podstawie mialabys byc traktowana tu wyjatkowo? Nalezy Ci sie tyle szacunku co kazdemu innemu forumowiczowi. Nie pojelas tego na blogu- z ktorego po wielu prosbach abys przestala pisywac, wyproszono Cie ostatecznie w chwili, kiedy domagalas sie wyjatkowego szacunku za to, ze nigdy nie splamilas sie praca fizyczna, gdyz jest ponizej Twojej godnosci- nie pojmiesz i tutaj. Jakim cudem udalo Ci sie z tematu gwaltu w wiezieniu zjechac na awantury malzenskie i japonski seks kazdy widzi. Zaczelo sie od tego, ze zupelnie bezsensownie wkrecilas Tuska, a nastepnie napuszylas sie kiedy pytalem czy winien pedofilii ma byc Tusk, co sugerowalas w swojej wypowiedzi. Podsumowujac- pisz i daj pisac innym. Nie interesuja Cie moje poglady- nie czytaj ich, to nie bedziesz musiala stroic foch. Ps. Odnosnie obelg. Przez Ciebie zostalem juz nazwany chamem, swinia i zboczencem. Pps. Pamietam watek, w ktorym Onufry najprawdopodobniej na zlosc Tobie rozciagnal dyskusje o seksie. Gdybys wowczas nie zaczela apatowac aseksualnoscia, to nikt nie ucieralby Ci nosa. Ppps. Na wszystkie swietosci- nie odpisuj jesli masz zamiar zapytac o co mi chodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 17:05 Wydaje Ci się, że jesteś mądry i kulturalny, ale nie jesteś. Poza tym nigdy nie prosiłam Cię, abyś mi wysyłał jakiekolwiek pouczające maile. Nie dość, że je wysłałeś to jeszcze domagałeś się przyznania Ci racji, nie dając mi prawa do zachowania własnego zdania. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 17:12 Nie pamiętam, abym nazywała cię chamem, świnią i zboczeńcem. Próbujesz sprowadzić mnie do poziomu kobiet z jakimi miałeś styczność, ale Ci to nie wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 17:17 Na blogu zostałam "zbanowana" tylko przez pewnego prymitywa, który mnie się ciągle czepiał, jak widać sieć to raj dla takich ludzi, głównie psychopatów. Odpowiedz Link Zgłoś
widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 19:43 ....no, a kawa stygnie i lilia więdnie :((( Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:01 Ja też rozmawiałam na forum o seksie, ale nie w takim stylu jak Wy. Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:50 moon5 napisała: > Żegnam. Nie rozmawiam z takimi "agresorami" jak Ty. :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 12:22 Popieram! Odpowiedz Link Zgłoś