Dodaj do ulubionych

15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu

23.11.07, 09:43
gwalcicielom obciac fiuty, a tych co ją tam zamkneli wsadzic na 15
lat do wiezienia. proste.
Obserwuj wątek
    • ivulspirit Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 12:41
      Biedne niewiniątko... może to da jakiejś innej 15-latce do myślenia zanim
      wejdzie w konflikt z prawem.
      • bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 12:54
        Kuzwa, jakim debilem trzeba byc zeby cos takiego napisac...
        • ivulspirit Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 13:11
          Może jej powinni solarium i jacuzzi załatwić w tym pierdlu? Nie popieram
          traktowania w ten sposób więźniów, ale powinno to być ostrzeżenie dla tych
          którzy wchodzą w konflikt z prawem, szczególnie w młodym wieku. Popełniasz
          przestępstwo - możesz mieć pewność ze w więzieniu nie spotka cię nic
          przyjemnego. Zresztą o co tyle hałasu? Gdyby to nie była dziewczyna tylko
          15-letni chłopak to wcale nie jest pewne że nie spotkałoby go to samo(tylko kto
          rozpisywałby się o tym)... ba coś takiego spotyka zapewne tysiące młodych osób w
          mało cywilizowanych więzieniach

          Poza tym hamuj się bo ja Cię jeszcze nie wyzywam.
          • bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 13:19
            Czlowieku, nie wiesz nic o tej dziewczynie. Czy byla prostytutka,
            czy kogos zabila a moze tylko cos ukradla batonik. A moze po prostu
            podpadla jakiemus "klawiszowi"
            Ale co by nie zrobila, to wez wyslij odrobine wyobraznie i postaw
            sie na jej miejscu. 30tu prymitwnych, brudnych chlopow gwalci cie na
            iles sposobow calymi dniami. Jezeli uwazasz ze to jest odpwiednia
            kara za jakiekolwiek przestepsto, to nie masz kszty czlowieczenstwa
            w sobie.
            I tak, gdyby to byl chlopak pisalabym to samo...ale tu dodatkowo
            doszlo do nie mieszczacego sie w glowie (przynajmniej mi) sk..stwa
            opieki wieziennej.
            • ivulspirit Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 13:49
              Przecież wyraźnie napisałem że nie popieram. Podkreślam tylko jeszcze raz, że
              powinno to być ostrzeżenie dla potencjalnych przestępców.

              www.bhp.org.pl/Article240.html
              www.rp.pl/artykul/2,69489.html
              Wygląda na to że gwałty to "normalność" w więzieniach...
              • manhu Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:27
                WCALE NIE POWINNO!!!

                Oto jak się zmienia punkt widzenia. Jak jakiś zwyrodnialec zgwałci 10-letniego chłopca to wszyscy się cieszą jak to fajnie go więźniowie będą gwałcić, jakie to super, ale tu to co innego? Na szczęście nie dla wszystkich.

                Więźniowie nie powinni się gwałcić i już! Bo jeden ma przyjemność a drugi cierpi, a powinni cierpieć obaj.
    • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:12
      po to ją tam umieszczono,żeby ją trochę pogwałcono.Klawisze mają
      poczucie humoru i lubią sobie popatrzeć też.
      • bajgla Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:19
        taa gwałt jest straznie śmieszny...
        • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 14:46
          dla klawiszy jak najbardziej,dla facetów w celi też,każdy chce się
          trochę rozerwać,to "prezentują" panom panienkę :)).
          • petronella.kozlowska Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 17:23
            > trochę rozerwać,to "prezentują" panom panienkę :)).

            mam nadzieje ze kiedys zostanie zgwalcona twoja zona lub córka.
            Sadze ze odradzisz im zlozenia skargi w prokuraturze, poniewaz chlopaki chcialy
            sie rozerwac, logiczne co? "Smile"
            Czy byloby to dla ciebie przyjmne byc numerem 30 w kolejce?
            • widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 17:52
              a może ona kończyła odsiadkę i tak na dowidzenia ją bzyknęli by
              więcej tam nie wracała? :) :) :)
            • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 17:53
              droga petronelciu,rozumienie nie jest obowiązkowe,ale jak ktoś
              umieszcza panienkę z 30 facetami i zamyka na klucz,to wie po co,
              może i sam się dołącza do zabawy wpadając ukradkiem na inspekcję,
              no jak tam chłopaki idzie ?
              • bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 18:20
                Tu nikt nie ma problemow z rozumieniem, misiu. No moze oprocz ciebie i kilku
                piszacych tu facetow.
                Robienie sobie jaj ze zbiorowego gwaltu i bagatelizowanie tego (oj pogawily sie
                chlopaki) uwazam za wielce niestosowne, zeby nie powiedziec chamskie. Ot
                zachowanie jak Lepper..
                Wiadomym jestze Brazylijka tego nie przeczyta, ale moze wyslilicie glowki i
                wyobrazicie sobie co czytajac te wasze glupoty czuc moze inna zgwalcona kobieta...

                No ale co ja sie wysilam i komu ja to tlumacze...
                • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 18:36
                  czy masz jakiś problem i chcesz o tym porozmawiać ?
                  • bromba_bez_glusia Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 23.11.07, 19:00
                    Jasne...Z takim wrazliwym, taktownym i pelnym empatii czlowiekiem jak ty, to kto
                    by nie chcial...
                    • widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 01:05
                      Eh ludzie, ludzie co wy wiecie o sprawie? A może ona jest
                      zabójczynią? Może zabiła ojca, matkę lub wyrzuciła dziecko do
                      śmietnika? A może dokonała jakiejś strasznej i niesprawiedliwej
                      zbrodni, że więźniowie wzięli na niej za to odwet w taki sposób? Nic
                      nie wiemy, a więc żałowanie jej jest nieco przedwczesne. Może
                      zasłużyła sobie na to? Kto to wie…..
                      • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 07:46
                        coś misio tu pisze o wyrównywaniu cudzych rachunków,na ogół płaci
                        się swoje.Jak jej się spodoba to wróci jeszcze raz:))
                        • widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 19:36
                          w TV słyszałem, że złapali ją jak coś kradła. Pewnie nie chciała się
                          przyznać i ujadała na policjantów, może się odgrażała, ubliżała i
                          prowokowała? Jeśli tak było to sam bym ja do tej celi wsadził by ją
                          panowie nauczyli pokory co przydałoby się 99% kobiet :)
                          • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:18
                            to znaczy policjanci poprosili klawiszy,że by ją tam wsadzili.
                            To zapewne wróci do celi :).
                          • bajgla Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:47
                            widzetotak, idź się leczyć. Może jakiemuś mądremu lekarzowi uda się zmienić twój stosunek do kobiet, bo tak to dalej będziesz mieć z nimi problemy, jak najbardziej z twojej winy i zwalać to na cudzy brak pokory.
                            • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:32
                              zapewne jest młody i kawaler,jak go wsadzą do celi to sam nauczy się
                              pokory od starszych :))
                              • widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:35
                                no widać po waszych polemikach ze mną,że nie nauczono was pokory.ale
                                spoko spoko jeszcze się nauczycie-zobaczycie i oby to był własnie
                                jakiś dobry oklep.
                                • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:59
                                  prosze się nie bać,na strach już za póżno :)
                            • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 11:54
                              otóż "widzetotak" nie jest żadnym świrem,chociaż zarzucają mu to
                              użytkownicy forum Saska Kępa na GW,bo stara się to ukryć pod oto-
                              czką magii i jakiegoś nibywróżbiarstwa,co ma zgwarantować mu bezkar-
                              ność w razie wpadki /wariackie papiery/. Polecam lekturę jego wpi-
                              sów na forum Saska Kępa :))). To facet od fachowego nękania ludzi
                              w realu,zsyłania realnych nieszczęść dzięki znajomym,a to wypadek,
                              a to wyzwiska,a to inne niepowodzenia życiowe dzięki sieci znajo-
                              mych :))). Nawet wywoływanie napadów szału u innych,żeby wykazać,że
                              ktoś to świr,narwaniec,min.dlatego pisze takie posty :)).Oj,ta na-
                              sza policja :)0
                              • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 13:10
                                opis technik działania SB na blogu -widzetotak.onet- bardzo fachowy
                                i wynikający ze znajomości rzeczy :).
                                Potwierdzam to jako osoba,ktora doświadczyła tych fachowych technik
                                mimo,że nie mie miałem żadnych związków z polityką.Ale techniki się
                                nie znieniają :). Jak zaczepia się policję,to muszą się bronić,jak
                                umieją :)0.
                                • widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 14:46
                                  maureen2 głupek jesteś i zindoktrynowany pospolity konsument papki
                                  medialnej, którą masz zamiast mózgu.
                                  • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 14:52
                                    nie mowię o mediach,tylko o realu,konkretnej namacalnej rzeczywistoś
                                    ci,a media,kogóż one obchodzą,co pisżą i pokazują. Niektore media
                                    też piszą wg starych,znanych przepisów,ktorym wielu się nie oprze:)
                                    • widzetotak Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 15:19
                                      tacy ja ty maureen2 nie są dla mnie partnerem do rozmowy, ale dam ci
                                      szansę byś wykazał jakimś logicznym i niepodważalnym argumentem, że
                                      nie mam racji w czymkolwiek o czym pisałem na blogu i forum SK skoro
                                      jesteś takim uważnym czytelnikiem moich postów tam.
                                  • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 15:22
                                    natomiast jeżeli chodzi o więzienie,to znana jest tam sztafeta i
                                    przekładaniec, w technice "wolnościwej" oznacza trochę co innego :))
                                    i oznacza przekazanie spalonego innym,na ktorych ma spaść odpo-
                                    wiedzialnosć.To też stary numer,zapewne powszechnie znany i stoso-
                                    wany nadal,jak widzę :))0.Jest jeszcze zabawa w berka,mogę opisać
                                    na privie,żeby nie zaśmiecać wątku off topic.Pozdrawiam i życzę
                                    sukcesów w uczeniu pokory :)).
    • micra a w Polsce jest przyzwolenie na gwałt w więzieniu 23.11.07, 14:27
      Co prawda dotyczy to mężczyzn, ale wielu podoba się to, że ktoś oskarżony,
      podejrzany lub skazany za pedofilię, ale także za współpracę z Policją może
      czegoś takiego doświadczyć.

      Ba! Niektórzy politycy mówią o tym z satysfakcją - jedyna różnica, to że dotyczy
      to mężczyzn w 100%, a nie kobiet. Gwałt na kobiecie jest czymś innym niż na
      mężczyźnie?

      Co do pedofili - jest karalna zgodnie z KK i nie ma w niej nic o gwałcie za
      gwałt tudzież śmierci. Ponadto nie tylko pedofile są tak traktowani. Wielu
      mężczyzn zostało posądzonych, oskarżonych bez konkretnych dowodów -
      społeczeństwu się podoba takie traktowanie w więzieniu, a oni później po
      oczyszczeniu z zarzutów nie potrafią wrócić do życia.
      • maureen2 Re: a w Polsce jest przyzwolenie na gwałt w więzi 23.11.07, 14:54
        no bo komuś dokopac trzeba,żeby poczuć się lepiej,to proste.
    • moon5 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 03:36
      Czy mało jest zwałconych kobiet w więzieniach, zarówno przez lesby jak i
      "facetów" ze służby więziennej...
      Dlaczego tylko o tym jednym przypadku się pisze?
      • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:19
        w Lublinie pisali
        • moon5 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 24.11.07, 23:49
          To było w areszcie.
          • maureen2 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 00:51
            różnica niewielka
      • el.es ??? 25.11.07, 15:54
        moon5 napisała:

        > Czy mało jest zwałconych kobiet w więzieniach, zarówno przez lesby jak i
        > "facetów" ze służby więziennej...
        > Dlaczego tylko o tym jednym przypadku się pisze?

        Pisze sie o przypadkach o ktorych cos wyplynie do mediow.
        Poza tym nie byl normalny gwalt, ale najgorszy jaki mogl sie zdarzyc, bo
        dokonany na dziecku. Na dziecku, przez wielu wiezniow w wiezieniu, za kratkami
        ktorego ta dziewczynka nigdy nie powinna byla sie znalezc.
        W dodatku jest to sprawa aktualna.

        To wystarczajace powody aby o tym pisac? Czy nalezy ukryc i zamiesc pod dywan
        jak wszystkie inne przypadki pedofilii?
        • moon5 Re: ??? 25.11.07, 16:31
          Czy ja Ci człowieku kiedykolwiek dałam sygnał, że pedofilia nie jest zbrodnią?
          A w Brazylii 15-latka nie jest już dzieckiem. I w Polsce już dziś często nie jest...
        • maureen2 Re: ??? 25.11.07, 16:34
          15 lat to już nie pedofilia,nawet w Polsce,a w Brazylii to stara
          baba.
          • widzetotak 15stka to stara baba?!!! 25.11.07, 18:17
            Maureen2 ty palancie!!! To, że tobie 15stka wydaje się starą babą to
            nie znaczy, że w Brazyli tak uważają. W brazyli tak uważa wąska
            grupa pedofili do, której jak się łatwo domyślić jest ci blisko...
            • maureen2 Re: 15stka to stara baba?!!! 25.11.07, 18:28
              to są różnice kulturowe,występują również w innych krajach.
              A tak ogólnie,to równie blisko jest mi do wszystkiego.
              • el.es Roznice kulturowe? 25.11.07, 18:48
                To chyba nie sa roznice kulturowe pomiedzy Polska a Brazylia? Skoro zarowno
                tutaj, w ultrakatolickiej Polsce 15-stka jest "stara baba" i tam, w
                ultrakatolickiej Brazyliii rowniez...
                Moze jednak pedofilia ma zwiazek z religia?
                Moze katolicy praktuja taki seks jak ich kaplani?
                • maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 18:51
                  szczerze mowiąc,to bredzić każdy może
                  • el.es Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 18:57
                    Dokladnie. Szczegolnie w internecie, gdzie sciery roznej masci sie kreca.
                    Zdarzaja sie nawet takie, co przyklaskuja wielorazowemu gwaltowi na dziecku. Kim
                    sa?... pozostaje do oceny czytajacym takie komentarze.
                    • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:03
                      Maureen2 pedofilię nazywasz różnicami kulturowymi, więc jesteś
                      pedofilem skoro pedofilię tak określasz. Powinni cię debilu
                      namierzyć i sprawdzić czy w domu nie kisisz jakiś materiałów
                      pedofilskich. Na mój domysł policja znalazłaby u ciebie nie jeden
                      taki materiał, a mówi mi to przeczucie wynikające ze sposobu
                      udzielania się na tym forum i formie pisarskiej-materiał wart
                      przeanalizowania dla poszukiwaczy dewiantów i wykolejeńców.
                      • maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:45
                        otóż na moim kompie są zahakowane różne rzeczy,nie zdziwiłbym się,że
                        nawet pedofilskie ktoś by mi wpuścił,z portalu gw różne rzeczy mi
                        wchodzą i nie tylko,ba, nawet znikają :)0. Może przy okazji fachowcy
                        z policji wyczyścili by mi za darmo oprogramowanie :),a podrzucić to
                        mi mogą nawet bombę do domu,czy oni potem sprzątają,czy samemu trze-
                        ba ?
                        • moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:51
                          Jak dorosły facet mógł sobie pozwolić na podrzucenie czegoś do komputera? Ja
                          nawet już sobie z tym radzę...
                          • maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:55
                            dalem sobie spokój z ustawicznym czyszczeniem :)),niech siedzą.
                            • moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:00
                              Zgłoś na policję, ja tez zamierzam...
                              • moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:04
                                Ja tez mam często jakieś podejrzane sprawy z portalu "Gazeta.pl", prawdopodobnie
                                jest dobrze opanowany przez hakerów, bo słabo zabezpieczony... Nie wiem dlaczego
                                prawie całą dobę mam skanowanie portów z różnych miejsc? To chyba nie jest takie
                                groźne?
                                • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:49
                                  Maureen2 jak ci do domu wejdzie policja to takie wytłumaczenia na
                                  nic się zdadzą debilu pedofilu i mam nadzieję, że ktoś z policji
                                  zainteresuje się twoją osobą bo nonszalancja i udawane luzactwo są
                                  mocno podejrzane i wskazują na to, że jesteś już tak wielkim
                                  dewiantem, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że po twoich
                                  wypowiedziach widać, że coś z tobą nie tak. Idę o zakład, że masz na
                                  twardych tysiące zdjęć i filmów i pedofilskiej treści a połączenia z
                                  twojego komputera w ostatnich miesiącach prowadzą do samych porno
                                  pedofilskich stron-przekonamy się, że tak jest?
                                  • maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 22:09
                                    jutro zadzwonię do nich,czy chcą sprawdzić mi kompa,a jak nie,to
                                    popędzę im kota i powiem,że w domu hoduję konopie :))
                              • maureen2 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 21:48
                                zgłosić na policję,że jeżeli piszę jako niezalogowany,to potem taki
                                jednen pisze na forum,kto naprawdę to pisał :)). A admin kasuje je-
                                go posty :)0. Czas przestać pisać na tym portalu.
                • moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 20:47
                  Moze jednak pedofilia ma zwiazek z religia?
                  > Moze katolicy praktuja taki seks jak ich kaplani?

                  Według mnie w krajach protestanckich jest większa plaga pedofilii niż w
                  katolickich. Tam dostarczane są dzieci przez gangi pedofilskie!!! Kraje Europy
                  Zachodniej, tam się dostarcza pornografię!!! To jest efekt liberalizmu.
                  Co Ci katolicy zrobili,ze tak ich nienawidzisz?
                  • el.es Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 22:42
                    Naprawde tak uwazasz? Wedlug Ciebie... wylacznie Ciebie.
                    Ale w karajach katolickich pedofilia jest skrzetnie ukrywana przez kler.

                    Nie nienawidze katolikow. Nie mam nic przeciwko wierze katolickiej, przeciw
                    Ewangelii, Bogu itp... ale jestem zdeklarowanym przeciwnikiem pedofilii, w
                    ktorej przoduja katoliccy ksieza.
                    Mam odruch wymiotny kiedy pomysle z jakim zaangazowaniem i zwierzeca agresja
                    katolicy, wraz ze swoimi przywodcami- ksiezmi- zwalczaja homoseksualizm i jak
                    glosno i bezpardonowo protestuja przeciwko komunistom, Zydom, przeciwko nauce i
                    wszelkiemu postepowi...
                    ...a jednoczesnie milcza jak zakleci, zarowno wierni, jak i Watykan na coraz
                    czesciej pojawiajace sie wiesci o wrecz nagminnej pedofilii wsrod kleru. Ach
                    tam! Wiecej! Katolicka wierchuszka tuszuje gwalty na dzieciach i ani mysli o
                    karaniu swojego stadka, czy chociaz pozbawianiu ich kaplanskich szat.
                    To jest zlo w czystej postaci. A nikt nie protestuje. Zadnych demonstracji
                    wiernych przeciwko zboczencom.

                    Nie mozecie zyc wedlug swojej ewangelii? Wszyscy juz zapomnieliscie czego Jezus
                    nauczal? "Wszystkie co uczyniles innemu- uczyniles mnie".
                    Przeciwko prawdziwej wierze nikt by sie nie postawil. Tylko przeciw waszej
                    obludzie i temu, co rzeczywiscie soba reprezentujecie- zlo na kazdym kroku.
                    • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 23:01
                      maureen2 nie fatyguj się już to zrobi za ciebie ktoś inny.
                      • maureen2 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 00:42
                        dobrze,ale ja pójdę swoją drogą na policję i zarzucę im opieszałość
                        • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 01:53
                          maureen2 tak głupio i niby lekceważąco może odpowiadać tylko
                          przyparty do muru ktoś komu się prawdę wytknęło i ktoś kogo się
                          rozgryzło. Gnoju śmierdzący poczekaj ten się śmieje kto śmieje się
                          ostatni.
                          • maureen2 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 01:58
                            zadzwonię,zawsze denerwują się,gdy do nich dzwonię i pytam co sły-
                            chać :))
                    • moon5 Re: Roznice kulturowe? 25.11.07, 23:49
                      A Tusk zahaczył o Łagiewniki... Każda władza podlizuje się Kościołowi i nic się
                      nie zmieni, kościół to potęga.
                      • el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 08:45
                        moon5 napisała:

                        > A Tusk zahaczył o Łagiewniki... Każda władza podlizuje się Kościołowi i nic się
                        > nie zmieni, kościół to potęga.

                        Pomylilas watki? Czego ma dotyczyc Twoja odpowiedz?
                        • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 16:41
                          Nie, nie pomyliłam wątków... Ty udajesz, że nie wiesz o co chodzi!
                          Dotyczy to pedofilii w Kościele. Donek kręci się przy Kościele Łagiewnickim,
                          Kościół w Polsce nadal jest bezkarny..., bo polityk Donek liczy na wsparcie
                          Kościoła w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Nie tylko Kaczory trzymały
                          z Kościołem.
                          • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 16:56
                            no nie rozumiecie moona5. Pisząc o tym, że donek trzyma z
                            inkwizytorami-jak inni poprzednicy, daje tym samym cichce
                            przyzwolenie kościołowi na uprawianie pedofilii przez księży
                            międzyinnymyy :) Dorze rozumiem?
                            • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 19:37
                              To mniej więcej miałam na myśli.
                          • el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 20:18
                            Jesli nie pomylilas watkow, to dlaczego piszesz nie na temat?
                            Watek wyjatkowo apolityczny jest przeciez. Napisalem apolityczny tekst, a Ty ni
                            z gruszki, ni z pietruszki piszesz o Tusku w Lagiewnikach? Co ma piernik do
                            wiatraka?

                            Skoro jednak czekasz na moja odpowiedz- Czy powiazania Tuska z kosciolem sa
                            porownywalne z powiazaniami z kosciolem poprzedniej wladzy? Chocby minimalnie?
                            Nie. Ani odrobine nie mozna porownac Tuska stosunku do kosciola z
                            ciemnogrodzkim, wiecznym przyklekiem Kaczynskiego przed Rydzykiem.
                            Pomine juz fakt, ze jeszcze kilka tygodni temu takie zwiazki zupelnie Ci nie
                            przeszkadzaly i zapytam tylko: Uwazasz, ze za pedofilie ksiezy odpowiedzialny
                            jest, bedacy od parunastu dni premierem, Donald Tusk?

                            • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:18
                              Żegnam. Nie rozmawiam z takimi "agresorami" jak Ty. Poza tym od wiosny zmieniłeś
                              swoje poglądy o 180 stopni w sprawach polityki, chrześcijaństwa, judaizmu i innych.
                              • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:34
                                Nie po raz pierwszy w ostatnich tygodniach zadajesz głupie pytania sugerujące,
                                że mam irracjonalne twierdzenia, np. obciążam Tuska za pedofilię... Wstyd. Co to
                                za sposób dyskusji!
                                Komuch Kwaśniewski też ratyfikował traktat konkordatowy z Watykanem, ale
                                niektórym tylko układ Kaczor-Rydzyk przeszkadza... Obłuda. Kościół romansował z
                                każdą polska władzą, dlatego jest nietykalny i długo jeszcze będzie, ale "el.es"
                                nie dostrzega, że Pan Tusk też się do tego przyczynia. Dwa lata temu wziął ślub
                                kościelny na krótko przed wyborami i zaczął chadzać na msze. Nie mam nic
                                przeciwko mszom, ale polityk nie powinien się z tym afiszować, bo kler czuje się
                                bezkarny w wielu sprawach.
                                • el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:52
                                  Oddychaj gleboko :-))) ... a pozniej przeczytaj ponownie cala rozmowe i zobacz
                                  co za niemozebne bzdury tu wypisujesz, panno Dulska :-)))
                                • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:07
                                  Upadłeś. Albo straciłeś rozum.
                                  Dulski to chyba Ty. Ten synalek Dulskiej chodził na k..., Ty też tu kiedyś
                                  opisywałeś swoje upodobanie do jakichś japońskich zboczeń seksualnych, razem z
                                  Onufrym zachwycaliście się Japanese ... i Japanese... A fe.
                                  • bromba_bez_glusia Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:23
                                    Ze tak sie off topic wtrace do Waszej fascynujacej rozmowy, niewiadomo o czym:)

                                    Jakie to sa te japonskie zboczenia seksualne?
                                    • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:37
                                      a czy wogóle są jakieś zboczenia???? Wogóle są???
                                    • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:39
                                      Nie wiem. Nie chcieli mi wyjaśnić, tylko się tym zachwycali. Kazali poszukać w
                                      Google: "Japanese bandage(bondage)" i Japanese pony". Ja nie patrzyłam co to, bo
                                      było ostrzeżenie przed pornografią...
                                      • el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:41
                                        Brak mi slow :-)))))))
                                        • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:46
                                          Mnie też zatkało, gdy nagle w czasie rozmowy, w której uczestniczyła kobieta,
                                          zaczęliście jak wiejskie buraki opowiadać o japońskim seksie i o tym, jak gorące
                                          są kobiety z różnych narodowości....
                                          • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:48
                                            Twoje dzisiejsze teksty do mnie też były burackie.
                                            • el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:51
                                              Wdech, wydech, wdech, wydech... :-)))
                                              Zycie jest takie niesprawiedliwe. Forum okazalo sie nie byc kolkiem rozancowym i
                                              ktos rozmawial o seksie :-))))
                                              • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 22:59
                                                Tak zakompleksionego i niekulturalnego faceta tu jeszcze nie spotkałam... Dawno
                                                powinnam była przestać tu z Tobą rozmawiać.
                                                A co ma kultura osobista do kółka różańcowego? Ja nie jestem katoliczką.
                                                • el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:03
                                                  Ostudz nerwy- ide spac.
                                                  Przespij sie z tematem tego watku i moze wowczas wpadnie Ci do glowy jakas
                                                  merytoryczna mysl, zamiast atakow wscieklosci :-)

                                                  Dobranoc.
                                                  • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:06
                                                    Męskie klimakterium musiało Cię dotknąć albo zawsze byłeś świrem, ale wcześniej
                                                    mniej się rzucało to w oczy.
                                                    Rozmawiam z Tobą spokojnie, natomiast Ty się "pienisz" od samego początku.
                                                  • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:13
                                                    Nie dość, że jakiś czas temu wysyłałeś mi maile w których mnie obrażałeś i
                                                    wyzywałeś, to jeszcze tu robisz sceny nieomal małżeńskie :) Co Ty do mnie masz,
                                                    człowieku?
                                                  • bromba_bez_glusia Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:50
                                                    Wiesz co Moon, nie wiem jak wygladala ta wasza rozmowa o wiazaniu itp i ani mi w
                                                    glowie bronic el.es bo sam sobie poradzi:)

                                                    Ale przypomnial mi sie inny watek, z gatunku moich ulubionych czyli "Trop
                                                    Zyda!", w ktorym Ty oczywiscie z zaangazowaniem uczestniczylas. W tymze watku
                                                    ktorys z Twoich kolegow (chyba elan13, ale nie chce mi sie szukac) zapytal
                                                    rozmawiajaca z nim Zydowke (dana33?) czy to prawda ze u nich mezczyzni kopuluja
                                                    z oslami. Jakos nie zauwazylam zebys wtedy piala z oburzenia ze mezczyzna
                                                    kobiete obraza. Ba, za chwile lasilas sie do niego, zeby Ci tam w czyms
                                                    potaknal. A jak ten tekst nie byl Himalajami chamstwa, to ja juz nie wiem co nim
                                                    jest.

                                                    Wiec Moon, stare przyslowie mawia ze z kim przystajesz itp itd, i nie wymagaj
                                                    teraz zeby Cie traktowano jak Krolowa Forum Wydarzenia;)
                                                  • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:05
                                                    Ale my się tu wszystcy kochamy no nie? Pod spodem jest mój nowy
                                                    podpis, który jak sądzę zyska powszechne uznanie bo mądrość jest
                                                    przecież domeną większości no nie?
                                                  • moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:17
                                                    "Elana13" znam na tyle dobrze, że nie muszę się do niego łasić :). Napisał o
                                                    zoofilii, bo był to historyczny fakt, to wszystko.
                                                    Nie chcę być tu królową, nigdy nie chciałam, chcę stąd jak najszybciej
                                                    zniknąć... Poraża mnie coraz większa ilość świrusów na tym forum. Trzeba
                                                    rozmawiać nawet z "antysemitą", to tez człowiek :)
                                                  • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:42
                                                    moon5 to Ty baba jesteś! A ja myślałem żeś facet!?!
                                                  • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 00:47
                                                    "I'm Not in Love" ileż to wieczorów i nocy wypełniał ten kawałek,
                                                    gdy za oknem siąpiło, sypało białym puchem i gdy świt nastawał
                                                    przenikając zza ciężkich pluszowych kotar.....
                                                  • el.es Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 13:32
                                                    Moze odpocznij od forum jakis czas. Tak tylko radze, bo zaczynasz wypisywac
                                                    coraz bardziej niepokojace rzeczy: "sceny malzenskie"? Chyba troche zagubilas
                                                    sie w wirtualnym swiecie, jesli czujesz sie przesladowana przez wymiane pogladow.
                                                    Moze nie potrafisz konfrontowac swoich pogladow i jestes nastawiona wylacznie na
                                                    przytakiwanie? Kazda merytoryczna dyskusje zamieszasz w serie pytan do mnie:
                                                    dlaczego nie masz takiego zdania jak ja?, dlaczego na ten i tamten temat
                                                    zmieniles poglady?, o co Ci chodzi?, co sie stalo, ze napisales tak a nie
                                                    inaczej? itd...
                                                    Kazda opinie rozna od Twojej traktujesz jak atak personalny na swoja osobe.
                                                    Kiedys napisalem maila z odpowiedzia na wszystkie Twoje w/w pytania. Bardzo
                                                    obszernie i przystepnie (do granic smiesznosci, niczym dziecku) wszystko
                                                    wyjasnilem i prosilem zebys nie odpisywala jesli masz zamiar ponownie zadac
                                                    pytanie "o co chodzi"?
                                                    Jak zareagowalas? Zaczelas jeszcze bardziej intensywnie pytac o co chodzi :-)))
                                                    Moze wpisz moj nick do rubryki "wrog" i bedziesz miala z glowy?
                                                    W przeciwnym wypadku nie wiem czego sie spodziewasz? Ze to ja przestane pisac na
                                                    forum i obrazac Cie swoja obecnoscia?
                                                    Jestesmy tutaj w miejscu publicznym, przeznaczonym na dyskusje o aktualnych
                                                    tematach. Ty, zamiast odpisywac na posty zgodnie z ich tematyka, skaczesz po
                                                    watkach i nachalnie domagasz sie wyjatkowego szacunku dla swojej osoby.
                                                    Na jakiej podstawie mialabys byc traktowana tu wyjatkowo? Nalezy Ci sie tyle
                                                    szacunku co kazdemu innemu forumowiczowi.
                                                    Nie pojelas tego na blogu- z ktorego po wielu prosbach abys przestala pisywac,
                                                    wyproszono Cie ostatecznie w chwili, kiedy domagalas sie wyjatkowego szacunku za
                                                    to, ze nigdy nie splamilas sie praca fizyczna, gdyz jest ponizej Twojej
                                                    godnosci- nie pojmiesz i tutaj.

                                                    Jakim cudem udalo Ci sie z tematu gwaltu w wiezieniu zjechac na awantury
                                                    malzenskie i japonski seks kazdy widzi.
                                                    Zaczelo sie od tego, ze zupelnie bezsensownie wkrecilas Tuska, a nastepnie
                                                    napuszylas sie kiedy pytalem czy winien pedofilii ma byc Tusk, co sugerowalas w
                                                    swojej wypowiedzi.

                                                    Podsumowujac- pisz i daj pisac innym. Nie interesuja Cie moje poglady- nie
                                                    czytaj ich, to nie bedziesz musiala stroic foch.

                                                    Ps. Odnosnie obelg. Przez Ciebie zostalem juz nazwany chamem, swinia i zboczencem.

                                                    Pps. Pamietam watek, w ktorym Onufry najprawdopodobniej na zlosc Tobie
                                                    rozciagnal dyskusje o seksie. Gdybys wowczas nie zaczela apatowac
                                                    aseksualnoscia, to nikt nie ucieralby Ci nosa.

                                                    Ppps. Na wszystkie swietosci- nie odpisuj jesli masz zamiar zapytac o co mi chodzi!
                                                  • moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 17:05
                                                    Wydaje Ci się, że jesteś mądry i kulturalny, ale nie jesteś. Poza tym nigdy nie
                                                    prosiłam Cię, abyś mi wysyłał jakiekolwiek pouczające maile. Nie dość, że je
                                                    wysłałeś to jeszcze domagałeś się przyznania Ci racji, nie dając mi prawa do
                                                    zachowania własnego zdania.
                                                  • moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 17:12
                                                    Nie pamiętam, abym nazywała cię chamem, świnią i zboczeńcem. Próbujesz
                                                    sprowadzić mnie do poziomu kobiet z jakimi miałeś styczność, ale Ci to nie wyjdzie.
                                                  • moon5 Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 17:17
                                                    Na blogu zostałam "zbanowana" tylko przez pewnego prymitywa, który mnie się
                                                    ciągle czepiał, jak widać sieć to raj dla takich ludzi, głównie psychopatów.
                                                  • widzetotak Re: Roznice kulturowe? 27.11.07, 19:43
                                                    ....no, a kawa stygnie i lilia więdnie :(((
                                              • moon5 Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 23:01
                                                Ja też rozmawiałam na forum o seksie, ale nie w takim stylu jak Wy.
                              • el.es Re: Roznice kulturowe? 26.11.07, 21:50
                                moon5 napisała:

                                > Żegnam. Nie rozmawiam z takimi "agresorami" jak Ty.


                                :-))))
    • monika_04 Re: 15-latka zgwalcona w brazylijskim wiezieniu 25.11.07, 12:22
      Popieram!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka