ivrp Rosja to nadal sowiety, 24.11.07, 22:46 UE powinna skończyć z udawaniem, że jest inaczej. Wstyd, że były premier Niemiec jest sługą tego reżimu. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, li.. 24.11.07, 22:57 (...)były dysydent i pisarz Eduard Limonow(...) moze cos wiecej dla ciemnego luda o tym "pisarzu"?W Rosji ta postac znana raczej nie z literackich osiagniec czego polscy czytelnicy nie wiedza,za to wiedza ze go biednego Putin gnebi! Popularnosc Limonova za ostatnie 15 lat to prawdziwy kryminal,zdazyl posiedziec za magazyn broni jaki zgromadzil w swojej organizacji nacjonal-bolszewikow,to pewnie szykowal sie do walki z Putinem ,tyle tylko ze wtedy o Putinie to on sam nic nie wiedzial,a posadzil go Jelcyn,wzor demokracji dla jego kumpli Kasparova,Kasjanova (pseudonim "Misza 2%",tyle bral za prywatyzacje za poldarmo majatku panstwowego bedac premierem). Limonov ciagle trafial na czolowki gazet za swoje nacjonalistyczne wypowiedzi i afiszowanie sie ze swoimi bojowkami nacboli,propagowanie rasowej i etnicznej nienawisci do skrajnie faszystowskich pogladow!Teraz w kompani emerytowanego szachisty, premiera itp. typow siedzi cicho bo jest im potrzebny do organizowania takich akcji jak ta,zadyma,szum itd., byleby wszyscy widzieli i slyszeli,chociaz od "widezenia i slyszenia" sa specjalnie zaproszeni dziennikarze w odpowiednie miejsce i w odpowiednim czasie. Tak ze GW raczej niech sprawdzi kogo reklamuje,bo typ raczej nie z sympatycznych! Odpowiedz Link Zgłoś
onufry_z_oddali Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:02 Ten znakomity szachista moglby sobie zyc w spokoju i luksusach w jakims bajecznym miejscu. Tymczasem walczy o przemiany demokratyczne w Rosji, narazajac siebie. Wielki szachista, Wielki Czlowiek i Wielki przyklad dla calego swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
trombozuh Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:17 Ja również. Rozgrywa właśnie swoją najtrudniejszą i najdłuższą partię. Wielki szacunek dla gościa. Tylko czy warto się poświęcać dla tego narodu, który tak bardzo kocha mieć bat nad grzbietem? Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:33 trombozuh napisał: > Ja również. Rozgrywa właśnie swoją najtrudniejszą i najdłuższą partię. i najsmutniejsze jest to ze gra nie w te klocki w ktorych jest najlepszy(byl)tylko wzial sie za najbrudniejsze zajecie na swiecie! Wielki > szacunek dla gościa. Tylko czy warto się poświęcać dla tego narodu, który tak > bardzo kocha mieć bat nad grzbietem? no coz,ktos woli miec bat nad soba,ktos inny lubi byc rzadzony przez debila(vide amerykanie) i tu kazdy ma prawo wyboru,dlaczego wszyscy chca akurat rosjanom narzucac cos wbrew ich woli?juz raz w historii im narzucili,skonczylo sie 70 letnim mrokiem nie tylko dla Rosjii,bo Lenin byl naslany przez przeciwnikow owczesnej Rosjii!Nie mozna mierzyc wszystkich jedna miarka! Odpowiedz Link Zgłoś
kartoflisko Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 25.11.07, 00:14 borrka1 napisał: ktos inny lubi byc rzadzony przez > debila(vide amerykanie) Lepiej przez debila niż ssyna(vide ruskie). "Kto powiedział, że Moskale są to bracia dla Lechitów Temu pierwszy w łeb wypalę przed kościołem Karmelitów" Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:25 onufry_z_oddali napisał: > Ten znakomity szachista moglby sobie zyc w spokoju i luksusach w jakims > bajecznym miejscu. Tymczasem walczy o przemiany demokratyczne w Rosji, > narazajac siebie. hehehe!w tym to i problem ze krol jest goly! > > Wielki szachista, Wielki Czlowiek i Wielki przyklad dla calego swiata. widac bardzo malo wiesz o nim,kacap_z Moskwy kiedys podal link do programu tv gdzie krol wystapil jak zwykly cham spod budki z piwem,bluznil jak furman,darl sie jak zarzynane prosie i klocil sie jak baba na targu!zenada,uwierz mi wstyd bylo to ogladac i jezeli to to mialo by byc przykladem dla calego swiata to lepiej juz wojna atomowa! Szachisci maja to do siebie ze zyja w innym swiecie i w zyciu normalnym nie odbiegaja od przecietnej(w najlepszym wypadku),wiem bo w wojsku sluzylem z takim szachista,byl ofiara pulkowa,nic poza e2 e4 nie potrafil a byl w tym super,mistrz regionu i wiele innych tytulow a w zyciu po prostu dupa! Kasparov jest potrzebny przeciwnikom Putina jako "twarz" bo najwiecej Rosjan go zna,ale cos mi sie wydaje ze ostatnio i nienawidzi! Odpowiedz Link Zgłoś
jaroslaw.szczerbak Re: Chylę czoła przed G. Kasparowem 25.11.07, 01:22 A Ty to mu po prostu rozumu zazdrościsz. Jak i innym szachistom. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:36 Moge sie dowiedziec, o co walczy? Odpowiedz Link Zgłoś
szpion007 Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 25.11.07, 15:01 kacap_z_moskwy napisał: > Moge sie dowiedziec, o co walczy? O prawa człowieka i prawdziwą demokrację w Rosji, a nie суверенную дермократию Путина :) Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Żałosne imperium niewolnicze 24.11.07, 23:27 Raby miały, po upadku śmierdzącej (ale przez nich podziwianej) komuny, trochę wolności i początki demokracji. Poświęciły to jednak dla swojej fiksacji imperialnej. Raby doznają orgazmu, kiedy pan, ich właściciel, podporządkuje temu świńskiemu imperium jakiś naród, podepcze go i wymorduje jego najlepszą część. Łaszą się wtedy do pana i liżą mu buty gotowi zabić każdego, kto by na pana ośmielił się podnieść rękę. Dla tej rozkoszy gotowi są znosić, że na jeden kopniak dla obcych przypada sto razów nahają w ryj dla nich samych. Nie ma co tych dobrowolnych rabów, obrzydliwych niewolników z wyboru, żałować. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że likwidacja demokracji odbyła się w Rosji za powszechnym poparciem. Nie pierwszy raz domagają się, żeby ich ostro trzymać za ryj, nienawidzą wolności, może to jest uwarunkowane genetycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Re: Żałosne imperium niewolnicze 24.11.07, 23:43 ukos napisał: > Raby miały, po upadku śmierdzącej (ale przez nich podziwianej) > komuny, trochę wolności i początki demokracji. Poświęciły to jednak > dla swojej fiksacji imperialnej. Raby doznają orgazmu, kiedy pan, > ich właściciel, podporządkuje temu świńskiemu imperium jakiś naród, > podepcze go i wymorduje jego najlepszą część. Łaszą się wtedy do > pana i liżą mu buty gotowi zabić każdego, kto by na pana ośmielił > się podnieść rękę. Dla tej rozkoszy gotowi są znosić, że na jeden > kopniak dla obcych przypada sto razów nahają w ryj dla nich samych. > > Nie ma co tych dobrowolnych rabów, obrzydliwych niewolników z > wyboru, żałować. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że likwidacja > demokracji odbyła się w Rosji za powszechnym poparciem. Nie pierwszy > raz domagają się, żeby ich ostro trzymać za ryj, nienawidzą > wolności, może to jest uwarunkowane genetycznie. a czy moglbys tak konkretniej napisac czym to "trzymanie za morde" sie przejawia?z tego co wiem(a ty widze nie wiesz)w Rosjii kazdy ma nie mniejsze prawa i obowiazki niz my w Polsce i zyje im sie coraz lepiej,a walki o wladze nie utozsamiaj z wolnoscia i demokracja bo akurat o to chodzi propagandzie,skoncentuj sie na zyczeniach i opini prostych ludzi w Rosji i bedziesz mial realny obraz.Tylko bron Boze nie korzystaj ze zrodel mediow,zwlaszcza polskich,lepiej sam jedz i zobacz jak jest w zyciu,uzyskasz odpowiedz na wiele pytan i watpliwosci. - zamienie poczucie humoru na powod do smiechu! Odpowiedz Link Zgłoś
mil1231 najgorsze jest to że wy nie wiecie co to 24.11.07, 23:57 wolność- jesteście genetycznie ograniczeni...a co do poziomu życia- raczysz żartować...jesteście afryką a gadanie że zyje sie coraz lepiej słychać było u was zawsze- taka juz wasza mentalność.. Odpowiedz Link Zgłoś
kartoflisko Re: Żałosne imperium niewolnicze 25.11.07, 00:09 Jak tam w fsb, kacapie? "Kto powiedział, że Moskale są to bracia dla Lechitów Temu pierwszy w łeb wypalę przed kościołem Karmelitów" Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Żałosne imperium niewolnicze 24.11.07, 23:44 To o Polsce wielmozny Pan pisze? Odpowiedz Link Zgłoś
red.ken Re: nie stłamsicie Rosji szpiony perfidne ! 24.11.07, 23:52 Kasparow to taki sam Rosjanin ( ściślej ormiański żyd) jak z Geremka Polak. Precz z łapami od Rosji! Odpowiedz Link Zgłoś
trombozuh Jasne, lepiej, jak Rosja tkwi w łapach KGB. 25.11.07, 00:10 Niech garstka cwaniaczków ciągnie cały szmal z ropy i surowców dla siebie, a ciemny lud niech dalej sobie żyje ciesząc się, że ma za co kupić wódkę. Z ambasady piszesz, kolego? Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 Najpierw niech zerwą z ży... ideologią komunizmu 25.11.07, 08:32 Tam szatan Lenin stoi na wielu pomnikach i ma miliony czcicieli. Ta bestia zamordowała wiele milionów Rosjan. chomikuj.pl/Sarmatian/Komunizm Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Pytanie do Tuske i Sikorskiego 25.11.07, 01:59 Naprawde chcecie "nowych relacji" z faszystowsko-bolszewicka junt w Rosji na czele z Putinem? Chcecie powrorzyc blad, ktory popelnil Chamberlain w latach 30-tych z Hitlerem? Nie wiecie, kto zacz Gari Kasparow, i jaki - w porownaniu z kgb-owskim gownem Putinem - poziom intelektualny prezentuje? naprawde chcecie uwiarygadniac bolszewika faszyste Putina? nie wstyd wam, POszolomy? Kaczynscy mieli racje: nawet za cene rosyjskich sankcji trzeby umiec pozostac czlowiekiem z ludzka twarza; daleko wam do tego POszolomy Odpowiedz Link Zgłoś
no_pasaran_fidel Re: Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, 25.11.07, 07:44 garnku tłuczony po łbie! (albo cwany agencie Putina) Przecież wszyscy wiedzą, że władze Moskwy zezwalają na trasy opozycyjnych marszów w takich miejscach jak opustoszałe bulwary nad rzeką Moskwą, circa ebałt 10 km od centrum! Jeden wielki mały (na razie faszyzm). Sqr...syństwo i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Agentura rosyjska działa na forum. 25.11.07, 09:44 Nieskutecznie na szczęście. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Putinowi trzeba odebrać poparcie. 25.11.07, 09:47 Kasparow zostanie wkrótce poinformowany jak należy to zrobić. Kasparow będzie nowym prezydentem Rosji. A Putin skończy w łagrze. Odpowiedz Link Zgłoś
murka131 Re: Putinowi trzeba odebrać poparcie. 25.11.07, 22:46 stix napisał: > Kasparow zostanie wkrótce poinformowany jak należy to zrobić. > Kasparow będzie nowym prezydentem Rosji. A Putin skończy w łagrze. Da, da, nada ... oraz wyzwolić i zdemokratyzować bogactwa naturalne Rosji. Jakie to żałosne, doprawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczylechu ta demonstracja była nielegalna,inna sprawa to ... 25.11.07, 10:31 ta demonstracja była nielegalna więc postąpili zgodnie z prawem. Inna sprawa to takie awantury za amerykańskie dolary i polecenia amerykańskiej ambasady to zwykła zdrada własnego kraju.W świecie coraz częściej się już mówi,że Kasparow dał się kupić i jest wykorzystywany do celów propagandowych. Putin ma ponad 70% prawdziwego poparcia w społeczeństwie co nie podoba się amerykańakim i zachodnim lobby kapitalistycznym bo nie pozwolił im rozkradać Rosji tak jak to robił pijak Jelcyn,szczególnie chodzi o bogactwa naturtalne. Odpowiedz Link Zgłoś
jentyk12 Re: ta demonstracja była nielegalna,inna sprawa t 25.11.07, 10:56 kaczylechu napisał: > ta demonstracja była nielegalna więc postąpili zgodnie z prawem. > Inna sprawa to takie awantury za amerykańskie dolary i polecenia amerykańskiej > ambasady to zwykła zdrada własnego kraju.W świecie coraz częściej się już > mówi,że Kasparow dał się kupić i jest wykorzystywany do celów propagandowych. > Putin ma ponad 70% prawdziwego poparcia w społeczeństwie co nie podoba się > amerykańakim i zachodnim lobby kapitalistycznym bo nie pozwolił im rozkradać > Rosji tak jak to robił pijak Jelcyn,szczególnie chodzi o bogactwa naturtalne. Tak samo "nielegalne" byly demonstracje za komunizmu. I opowiadano te same brednie o "amerykanskich pieniadzach". Nie moze byc mowy o "legalnosci", jezeli instytucje wydajace prawa dzialaja bezprawnie. Putin ma 70% poparcia, bo trzyma za morde wszystkie media w kraju, gdzie zmysl krytyczny nigdy sie nie mial czasu rozwinac. To niebywale, ilu ludzi spontanicznie wstaje bronic tamtego rezymu. Odpowiedz Link Zgłoś
morda11 Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, li.. 25.11.07, 11:06 Żal mi tej garstki naiwniaków w Rosji, którzy wierzą w demokrację u siebie. Samodzierżawie tam nigdy nie zginie; ruki pa szwam i małczat'! Tym biednym kołchoźnikom najlepiej się żyje, jak za nich myśli i rządzi car' - batiuszka. Odpowiedz Link Zgłoś
hohlik3 w polsce brakuje rosyjskich gazet 25.11.07, 11:14 taki opiniotworczy newsweek moze a pravda nie?? cos nie tak Odpowiedz Link Zgłoś
hohlik3 i przyjdzie taki czas 25.11.07, 11:25 ze centrum finasowe przeniesie sie z londynu do moskwy, a unia pojdzie na kolanach do Rosji, to jez sie dzieje, wprawne oko to zauwazy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
szpion007 Re: i przyjdzie taki czas 25.11.07, 15:03 hohlik3 napisał: > ze centrum finasowe przeniesie sie z londynu do moskwy, a unia pojdzie na kolan > ach do Rosji, to jez sie dzieje, wprawne oko to zauwazy :)) I to jest właśnie marzenie czekistów-naszystów na forum GW :) Odpowiedz Link Zgłoś
murka131 Z Lenta.ru 25.11.07, 22:43 Борис Немцов отпущен из 16-ого отдела милиции. Как сообщили в ГУВД, по факту незаконного задержания кандидата в депутаты будет проводиться проверка Около часа дня Бориса Немцова задержали на Дворцовой площади, посадили в автозак и отправили в 16-ый отдел милиции на 19-й линии Васильевского острова. Тем не менее, в правоохранительных органах ВО заявили, что лидера СПС никто не задерживал. По словам источников «Фонтанки», Борис Немцов, который находился в 16-ом отделе милиции, просто «сидел, пил чай в отделе и ждал своих задержанных соратников». Сам Борис Немцов заявил: "В 16 отделе милиции очень приличные люди". По словам лидера СПС, проблема не в том, что людей хотят надолго задержать, а в том что медленно оформляются документы. Сейчас в 16 отделе находится около 60 задержанных. Odpowiedz Link Zgłoś
kluha666 Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, li.. 26.11.07, 17:47 wystarczy obejrzec galerie zdjec zeby sie zorientowac jaka to opozcja byla mam nadzieje ze tych nazioli naprawde dobrze spalowali a pan Kasparow wstydzilby sie z nim razem pokazywac Odpowiedz Link Zgłoś
szpion007 Re: Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, 26.11.07, 18:07 Ja zauważyłem na zdjęciach pałowanie, ale nie zauważyłem chuliganów, no chyba, że OMON to chuligani :) Odpowiedz Link Zgłoś
kluha666 Re: Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, 27.11.07, 13:13 na kotrym zdjeciu widac palowanie? ja widze tlyko zatrzymania jest za to zdjecie jedno z flagami i nazistowskimi pozdrowieniami Odpowiedz Link Zgłoś