Dodaj do ulubionych

Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, li...

    • ivrp Rosja to nadal sowiety, 24.11.07, 22:46
      UE powinna skończyć z udawaniem, że jest inaczej. Wstyd, że były
      premier Niemiec jest sługą tego reżimu.
    • borrka1 Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, li.. 24.11.07, 22:57
      (...)były dysydent i pisarz Eduard Limonow(...)

      moze cos wiecej dla ciemnego luda o tym "pisarzu"?W Rosji ta postac
      znana raczej nie z literackich osiagniec czego polscy czytelnicy nie
      wiedza,za to wiedza ze go biednego Putin gnebi!
      Popularnosc Limonova za ostatnie 15 lat to prawdziwy kryminal,zdazyl
      posiedziec za magazyn broni jaki zgromadzil w swojej organizacji
      nacjonal-bolszewikow,to pewnie szykowal sie do walki z Putinem ,tyle
      tylko ze wtedy o Putinie to on sam nic nie wiedzial,a posadzil go
      Jelcyn,wzor demokracji dla jego kumpli Kasparova,Kasjanova
      (pseudonim "Misza 2%",tyle bral za prywatyzacje za poldarmo majatku
      panstwowego bedac premierem).
      Limonov ciagle trafial na czolowki gazet za swoje nacjonalistyczne
      wypowiedzi i afiszowanie sie ze swoimi bojowkami
      nacboli,propagowanie rasowej i etnicznej nienawisci do skrajnie
      faszystowskich pogladow!Teraz w kompani emerytowanego szachisty,
      premiera itp. typow siedzi cicho bo jest im potrzebny do
      organizowania takich akcji jak ta,zadyma,szum itd., byleby wszyscy
      widzieli i slyszeli,chociaz od "widezenia i slyszenia" sa specjalnie
      zaproszeni dziennikarze w odpowiednie miejsce i w odpowiednim czasie.
      Tak ze GW raczej niech sprawdzi kogo reklamuje,bo typ raczej nie z
      sympatycznych!
    • onufry_z_oddali Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:02
      Ten znakomity szachista moglby sobie zyc w spokoju i luksusach w jakims
      bajecznym miejscu. Tymczasem walczy o przemiany demokratyczne w Rosji,
      narazajac siebie.

      Wielki szachista, Wielki Czlowiek i Wielki przyklad dla calego swiata.
      • trombozuh Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:17
        Ja również. Rozgrywa właśnie swoją najtrudniejszą i najdłuższą partię. Wielki
        szacunek dla gościa. Tylko czy warto się poświęcać dla tego narodu, który tak
        bardzo kocha mieć bat nad grzbietem?
        • borrka1 Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:33
          trombozuh napisał:

          > Ja również. Rozgrywa właśnie swoją najtrudniejszą i najdłuższą
          partię.

          i najsmutniejsze jest to ze gra nie w te klocki w ktorych jest
          najlepszy(byl)tylko wzial sie za najbrudniejsze zajecie na swiecie!

          Wielki
          > szacunek dla gościa. Tylko czy warto się poświęcać dla tego
          narodu, który tak
          > bardzo kocha mieć bat nad grzbietem?

          no coz,ktos woli miec bat nad soba,ktos inny lubi byc rzadzony przez
          debila(vide amerykanie) i tu kazdy ma prawo wyboru,dlaczego wszyscy
          chca akurat rosjanom narzucac cos wbrew ich woli?juz raz w historii
          im narzucili,skonczylo sie 70 letnim mrokiem nie tylko dla Rosjii,bo
          Lenin byl naslany przez przeciwnikow owczesnej Rosjii!Nie mozna
          mierzyc wszystkich jedna miarka!
          • kartoflisko Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 25.11.07, 00:14
            borrka1 napisał:
            ktos inny lubi byc rzadzony przez
            > debila(vide amerykanie)
            Lepiej przez debila niż ssyna(vide ruskie).
            "Kto powiedział, że Moskale
            są to bracia dla Lechitów
            Temu pierwszy w łeb wypalę
            przed kościołem Karmelitów"

      • borrka1 Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:25
        onufry_z_oddali napisał:

        > Ten znakomity szachista moglby sobie zyc w spokoju i luksusach w
        jakims
        > bajecznym miejscu. Tymczasem walczy o przemiany demokratyczne w
        Rosji,
        > narazajac siebie.


        hehehe!w tym to i problem ze krol jest goly!


        >
        > Wielki szachista, Wielki Czlowiek i Wielki przyklad dla calego
        swiata.


        widac bardzo malo wiesz o nim,kacap_z Moskwy kiedys podal link do
        programu tv gdzie krol wystapil jak zwykly cham spod budki z
        piwem,bluznil jak furman,darl sie jak zarzynane prosie i klocil sie
        jak baba na targu!zenada,uwierz mi wstyd bylo to ogladac i jezeli to
        to mialo by byc przykladem dla calego swiata to lepiej juz wojna
        atomowa!
        Szachisci maja to do siebie ze zyja w innym swiecie i w zyciu
        normalnym nie odbiegaja od przecietnej(w najlepszym wypadku),wiem bo
        w wojsku sluzylem z takim szachista,byl ofiara pulkowa,nic poza e2
        e4 nie potrafil a byl w tym super,mistrz regionu i wiele innych
        tytulow a w zyciu po prostu dupa!
        Kasparov jest potrzebny przeciwnikom Putina jako "twarz" bo
        najwiecej Rosjan go zna,ale cos mi sie wydaje ze ostatnio i
        nienawidzi!
        • jaroslaw.szczerbak Re: Chylę czoła przed G. Kasparowem 25.11.07, 01:22
          A Ty to mu po prostu rozumu zazdrościsz. Jak i innym szachistom.
      • kacap_z_moskwy Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 24.11.07, 23:36
        Moge sie dowiedziec, o co walczy?
        • szpion007 Re: Chyle czola przed G. Kasparowem 25.11.07, 15:01
          kacap_z_moskwy napisał:

          > Moge sie dowiedziec, o co walczy?

          O prawa człowieka i prawdziwą demokrację w Rosji, a nie суверенную дермократию
          Путина :)
    • ukos Żałosne imperium niewolnicze 24.11.07, 23:27
      Raby miały, po upadku śmierdzącej (ale przez nich podziwianej)
      komuny, trochę wolności i początki demokracji. Poświęciły to jednak
      dla swojej fiksacji imperialnej. Raby doznają orgazmu, kiedy pan,
      ich właściciel, podporządkuje temu świńskiemu imperium jakiś naród,
      podepcze go i wymorduje jego najlepszą część. Łaszą się wtedy do
      pana i liżą mu buty gotowi zabić każdego, kto by na pana ośmielił
      się podnieść rękę. Dla tej rozkoszy gotowi są znosić, że na jeden
      kopniak dla obcych przypada sto razów nahają w ryj dla nich samych.

      Nie ma co tych dobrowolnych rabów, obrzydliwych niewolników z
      wyboru, żałować. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że likwidacja
      demokracji odbyła się w Rosji za powszechnym poparciem. Nie pierwszy
      raz domagają się, żeby ich ostro trzymać za ryj, nienawidzą
      wolności, może to jest uwarunkowane genetycznie.
      • borrka1 Re: Żałosne imperium niewolnicze 24.11.07, 23:43
        ukos napisał:

        > Raby miały, po upadku śmierdzącej (ale przez nich podziwianej)
        > komuny, trochę wolności i początki demokracji. Poświęciły to
        jednak
        > dla swojej fiksacji imperialnej. Raby doznają orgazmu, kiedy pan,
        > ich właściciel, podporządkuje temu świńskiemu imperium jakiś
        naród,
        > podepcze go i wymorduje jego najlepszą część. Łaszą się wtedy do
        > pana i liżą mu buty gotowi zabić każdego, kto by na pana ośmielił
        > się podnieść rękę. Dla tej rozkoszy gotowi są znosić, że na jeden
        > kopniak dla obcych przypada sto razów nahają w ryj dla nich samych.
        >
        > Nie ma co tych dobrowolnych rabów, obrzydliwych niewolników z
        > wyboru, żałować. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że likwidacja
        > demokracji odbyła się w Rosji za powszechnym poparciem. Nie
        pierwszy
        > raz domagają się, żeby ich ostro trzymać za ryj, nienawidzą
        > wolności, może to jest uwarunkowane genetycznie.


        a czy moglbys tak konkretniej napisac czym to "trzymanie za morde"
        sie przejawia?z tego co wiem(a ty widze nie wiesz)w Rosjii kazdy ma
        nie mniejsze prawa i obowiazki niz my w Polsce i zyje im sie coraz
        lepiej,a walki o wladze nie utozsamiaj z wolnoscia i demokracja bo
        akurat o to chodzi propagandzie,skoncentuj sie na zyczeniach i opini
        prostych ludzi w Rosji i bedziesz mial realny obraz.Tylko bron Boze
        nie korzystaj ze zrodel mediow,zwlaszcza polskich,lepiej sam jedz i
        zobacz jak jest w zyciu,uzyskasz odpowiedz na wiele pytan i
        watpliwosci.


        -
        zamienie poczucie humoru na powod do smiechu!
        • mil1231 najgorsze jest to że wy nie wiecie co to 24.11.07, 23:57
          wolność- jesteście genetycznie ograniczeni...a co do poziomu życia-
          raczysz żartować...jesteście afryką a gadanie że zyje sie coraz
          lepiej słychać było u was zawsze- taka juz wasza mentalność..
        • kartoflisko Re: Żałosne imperium niewolnicze 25.11.07, 00:09
          Jak tam w fsb, kacapie?
          "Kto powiedział, że Moskale
          są to bracia dla Lechitów
          Temu pierwszy w łeb wypalę
          przed kościołem Karmelitów"

      • kacap_z_moskwy Re: Żałosne imperium niewolnicze 24.11.07, 23:44
        To o Polsce wielmozny Pan pisze?
        • red.ken Re: nie stłamsicie Rosji szpiony perfidne ! 24.11.07, 23:52
          Kasparow to taki sam Rosjanin ( ściślej ormiański żyd) jak z Geremka
          Polak. Precz z łapami od Rosji!
          • trombozuh Jasne, lepiej, jak Rosja tkwi w łapach KGB. 25.11.07, 00:10
            Niech garstka cwaniaczków ciągnie cały szmal z ropy i surowców dla siebie, a
            ciemny lud niech dalej sobie żyje ciesząc się, że ma za co kupić wódkę.
            Z ambasady piszesz, kolego?
            • snow21 Najpierw niech zerwą z ży... ideologią komunizmu 25.11.07, 08:32
              Tam szatan Lenin stoi na wielu pomnikach i ma miliony czcicieli.
              Ta bestia zamordowała wiele milionów Rosjan.

              chomikuj.pl/Sarmatian/Komunizm
    • silesius.monachijski011 Pytanie do Tuske i Sikorskiego 25.11.07, 01:59
      Naprawde chcecie "nowych relacji" z faszystowsko-bolszewicka junt w
      Rosji na czele z Putinem? Chcecie powrorzyc blad, ktory popelnil
      Chamberlain w latach 30-tych z Hitlerem? Nie wiecie, kto zacz Gari
      Kasparow, i jaki - w porownaniu z kgb-owskim gownem Putinem - poziom
      intelektualny prezentuje? naprawde chcecie uwiarygadniac bolszewika
      faszyste Putina? nie wstyd wam, POszolomy? Kaczynscy mieli racje:
      nawet za cene rosyjskich sankcji trzeby umiec pozostac czlowiekiem
      z ludzka twarza; daleko wam do tego POszolomy
    • no_pasaran_fidel Re: Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, 25.11.07, 07:44
      garnku tłuczony po łbie! (albo cwany agencie Putina) Przecież wszyscy wiedzą, że
      władze Moskwy zezwalają na trasy opozycyjnych marszów w takich miejscach jak
      opustoszałe bulwary nad rzeką Moskwą, circa ebałt 10 km od centrum! Jeden
      wielki mały (na razie faszyzm).
      Sqr...syństwo i tyle.
    • stix Agentura rosyjska działa na forum. 25.11.07, 09:44
      Nieskutecznie na szczęście.
    • stix Putinowi trzeba odebrać poparcie. 25.11.07, 09:47
      Kasparow zostanie wkrótce poinformowany jak należy to zrobić.
      Kasparow będzie nowym prezydentem Rosji. A Putin skończy w łagrze.
      • murka131 Re: Putinowi trzeba odebrać poparcie. 25.11.07, 22:46
        stix napisał:

        > Kasparow zostanie wkrótce poinformowany jak należy to zrobić.
        > Kasparow będzie nowym prezydentem Rosji. A Putin skończy w łagrze.

        Da, da, nada ... oraz wyzwolić i zdemokratyzować bogactwa naturalne Rosji.
        Jakie to żałosne, doprawdy.
    • kaczylechu ta demonstracja była nielegalna,inna sprawa to ... 25.11.07, 10:31
      ta demonstracja była nielegalna więc postąpili zgodnie z prawem.
      Inna sprawa to takie awantury za amerykańskie dolary i polecenia amerykańskiej
      ambasady to zwykła zdrada własnego kraju.W świecie coraz częściej się już
      mówi,że Kasparow dał się kupić i jest wykorzystywany do celów propagandowych.
      Putin ma ponad 70% prawdziwego poparcia w społeczeństwie co nie podoba się
      amerykańakim i zachodnim lobby kapitalistycznym bo nie pozwolił im rozkradać
      Rosji tak jak to robił pijak Jelcyn,szczególnie chodzi o bogactwa naturtalne.
      • jentyk12 Re: ta demonstracja była nielegalna,inna sprawa t 25.11.07, 10:56
        kaczylechu napisał:

        > ta demonstracja była nielegalna więc postąpili zgodnie z prawem.
        > Inna sprawa to takie awantury za amerykańskie dolary i polecenia amerykańskiej
        > ambasady to zwykła zdrada własnego kraju.W świecie coraz częściej się już
        > mówi,że Kasparow dał się kupić i jest wykorzystywany do celów propagandowych.
        > Putin ma ponad 70% prawdziwego poparcia w społeczeństwie co nie podoba się
        > amerykańakim i zachodnim lobby kapitalistycznym bo nie pozwolił im rozkradać
        > Rosji tak jak to robił pijak Jelcyn,szczególnie chodzi o bogactwa naturtalne.

        Tak samo "nielegalne" byly demonstracje za komunizmu. I opowiadano te same
        brednie o "amerykanskich pieniadzach". Nie moze byc mowy o "legalnosci", jezeli
        instytucje wydajace prawa dzialaja bezprawnie. Putin ma 70% poparcia, bo trzyma
        za morde wszystkie media w kraju, gdzie zmysl krytyczny nigdy sie nie mial czasu
        rozwinac.

        To niebywale, ilu ludzi spontanicznie wstaje bronic tamtego rezymu.
    • morda11 Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, li.. 25.11.07, 11:06
      Żal mi tej garstki naiwniaków w Rosji, którzy wierzą w demokrację u
      siebie. Samodzierżawie tam nigdy nie zginie; ruki pa szwam i
      małczat'! Tym biednym kołchoźnikom najlepiej się żyje, jak za nich
      myśli i rządzi car' - batiuszka.
      • hohlik3 Putin to geniusz i autorytet dlamilionow 25.11.07, 11:10

        • hohlik3 w polsce brakuje rosyjskich gazet 25.11.07, 11:14
          taki opiniotworczy newsweek moze a pravda nie??
          cos nie tak
          • hohlik3 i przyjdzie taki czas 25.11.07, 11:25
            ze centrum finasowe przeniesie sie z londynu do moskwy, a unia pojdzie na kolanach do Rosji, to jez sie dzieje, wprawne oko to zauwazy :))
            • szpion007 Re: i przyjdzie taki czas 25.11.07, 15:03
              hohlik3 napisał:

              > ze centrum finasowe przeniesie sie z londynu do moskwy, a unia pojdzie na kolan
              > ach do Rosji, to jez sie dzieje, wprawne oko to zauwazy :))

              I to jest właśnie marzenie czekistów-naszystów na forum GW :)
              • murka131 Z Lenta.ru 25.11.07, 22:43
                Борис Немцов отпущен из 16-ого отдела милиции. Как сообщили в ГУВД, по факту
                незаконного задержания кандидата в депутаты будет проводиться проверка Около
                часа дня Бориса Немцова задержали на Дворцовой площади, посадили в автозак и
                отправили в 16-ый отдел милиции на 19-й линии Васильевского острова. Тем не
                менее, в правоохранительных органах ВО заявили, что лидера СПС никто не задерживал.
                По словам источников «Фонтанки», Борис Немцов, который находился в 16-ом отделе
                милиции, просто «сидел, пил чай в отделе и ждал своих задержанных соратников».
                Сам Борис Немцов заявил: "В 16 отделе милиции очень приличные люди". По словам
                лидера СПС, проблема не в том, что людей хотят надолго задержать, а в том что
                медленно оформляются документы.
                Сейчас в 16 отделе находится около 60 задержанных.
    • kluha666 Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, li.. 26.11.07, 17:47
      wystarczy obejrzec galerie zdjec zeby sie zorientowac jaka to opozcja byla
      mam nadzieje ze tych nazioli naprawde dobrze spalowali
      a pan Kasparow wstydzilby sie z nim razem pokazywac
      • szpion007 Re: Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, 26.11.07, 18:07
        Ja zauważyłem na zdjęciach pałowanie, ale nie zauważyłem chuliganów, no chyba,
        że OMON to chuligani :)
        • kluha666 Re: Rosja: OMON rozpędził demonstrację opozycji, 27.11.07, 13:13
          na kotrym zdjeciu widac palowanie? ja widze tlyko zatrzymania
          jest za to zdjecie jedno z flagami i nazistowskimi pozdrowieniami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka