Dodaj do ulubionych

Wszechpolacy w PSL

28.11.07, 07:15
Obserwuj wątek
    • aferal.z.platformy.demoratycz Wszechpolacy w PSL 28.11.07, 07:15
      nie podoba mi się to. jesli PSL chce się radykalizować i walczyć o
      moherowo nazistowski elektorat to powinien automatycznie zerwać
      koalicję z PO. PO nie powinna być w ukłądzie w którym faszysci od
      Giertycha będą odgrywać jakąś rolę i mącić.. a wydawało się że
      problem giertychowców po ostatnich wyborach został definitywnie
      rozwiązany..myliem się.. coi jest takiego w tych faszolach że wszscy
      o nich zabiegają? pis teraz psl...
      • kerrmit20 Ta koalicja miała się brzydzić LPR i Samoobroną:) 28.11.07, 08:44
        pontaniczne oklaski radnych PiS, niektórych z PO i niezależnych towarzyszyły,
        podanej podczas sesji sejmiku mazowieckiego informacji, że zostało zawarte
        porozumienie pomiędzy marszałkiem Adamem Struzikiem i liderem koła LPR - jednym
        z najbardziej wpływowych wszechpolaków, Pawłem Sulowskim. Koło Ligi Polskich
        Rodzin rozwiązało się i wszyscy wstąpili do klubu PSL. Śmieszna reakcja była
        radnego Ligi z Radomia - Ryszarda Chojnackiego, który dowiedział się o tym od
        jednego z działaczy PSL. Nie krył zdziwienia, odżegnywał się, by za chwilę też
        posłusznie za chlebem powędrować…
        • cyberdemokracja PSL powinno byyć ostrożniejsze - to PO ma 55% 28.11.07, 08:54
          poparcia - a takimi ruchami PSL sobie nie pomaga. Daleki jestem od
          generalizowania, bo w LPR pewnie było kilku rozsądnych ludzi - ale
          szczerze wątpię by to była akurat ta trójka. Panie Waldku pan się
          zacznie bać...
          • kerrmit20 Cha, cha.. teraz LPR jest ok kon Donki? 28.11.07, 09:39
            • katecheta Czy ten Pawlak to normalny jest?!! 28.11.07, 12:28
              Luuudzieee, jak to bydło przeniknie do struktur rządowych to tak jakby wpuścić złosliwego raka do zdrowego organizmu!!!
              • poszeklu W samorzadzie PO ma tyle samo czlonkow co PSL 28.11.07, 13:40
                Niedlugo to sie przelozy na Sejm.
                Jak PO zjada Platforme.
      • zdzichu77 Re: Wszechpolacy w PSL 28.11.07, 08:47
        "jesli PSL chce się radykalizować i walczyć o
        > moherowo nazistowski elektorat". Nie podniecaj się chłopcze, tacy z nich
        naziole jak z koziej d.. trąba. Wstąpiliby nawet do LIDów jeśli by była taka
        potrzeba.
      • junkier Srodowiska narodowe to rdzen Polskosci, nie do utr 28.11.07, 10:41
        Srodowiska narodowe to rdzen Polskosci, nie do utrzymania jest
        sytuacja, w ktorej srodowiska te pozbawione sa realnej obecnosci w
        parlamencie.

        Sa bardzo cenni parlamentarzysci zwiazani ze srodowiskami
        narodowymi, jak prof. Ryszard Bender, ale to za malo. Dzis widac jak
        wielkim bledem bylo nieprzyjecie przez R. Giertycha propozycji
        Premiera J. Kaczynskiego aby tworzyc w ramach PiS prawe,
        patriotyczno-nacjonalistyczne skrzydlo zagospodarowujace najbardziej
        patriotyczny, antykomunistyczny i antyokraglostolowy elektorat.
        • zdzichu77 Re: Srodowiska narodowe to rdzen Polskosci, nie d 28.11.07, 11:38
          to że Rycho budzi się w nocy z krzykiem i szuka żyda w szafie nie czyni jeszcze
          z niego nacjonalisty. Udzielanie się radyju też niestety nie. Jaki masz pomysł
          na zmianę "sytuacji nie do utrzymania" nieobecności Romana i spółki w sejmie?
          Może gwarancje dla niepełnosprytnych niby-narodowców jak dla mniejszości
          niemieckiej, wszak lud się nie poznał i bywa złośliwy. Poza tym jak ktoś kiedyś
          trafnie napisał twoje poczucie humoru jest za elitarne na to forum :)
          • junkier Re: Srodowiska narodowe to rdzen Polskosci, nie d 28.11.07, 11:41
            Recepta jest taka ze albo LPR chce samodzielnie dalej ciagnac swoj
            wozek albo poprosi PiS o honorowe warunki kapitulacji i kolejna
            szanse na utworzenie narodowego skrzydla w obrebie rozszerzonej
            formuly PiS, bez zadnej niesubordynacji czy wychodzenia poza formuly
            narzucone przez Premiera J. Kaczynskiego.

            Nie chcieli przyjac dobrych warunkow, dzis nei wiadomo czy PiS
            zechce zaprezentowac im gorsze.
    • daktylek Wszechpolacy w PSL 28.11.07, 07:17
      Fantastycznie - PSL przygarnia osobistych kolesiów Romana Giertycha:
      Sulowski był dyrektorem Gabinetu Politycznego, a Gutowski asystentem
      Giertycha w MEN.
    • estazolan Wszechpolacy w PSL 28.11.07, 07:59
      Zeby tylko wyszlo to na dobre.
    • ksks3 Wszechpolacy do rezerwatu 28.11.07, 08:03
      Mniejsza na to co wszechpolacy mówią i robią.
      Niebezpieczne jest to o czym myślą !!!
    • kowal_swego_losu Pawlak jest jednak matoł 28.11.07, 08:23
      dla stołka i koryta zrobi wszystko,tak był w koalicjach z SLD.W takim razie
      skończy jak LPR.Na to wskazują sondaże.
      • maruda.r Re: Pawlak jest jednak matoł 28.11.07, 11:43
        kowal_swego_losu napisał:

        > dla stołka i koryta zrobi wszystko,tak był w koalicjach z SLD.W takim razie
        > skończy jak LPR.Na to wskazują sondaże.

        ***********************************

        Problem jest raczej Adam Struzik, którego PSL powinno się już dawno pozbyć.
        Każde pojawienie się Struzika w mediach to, albo kompromitacja, albo przewał.
        Niewątpliwie jest to błąd Pawlaka, jeżeli toleruje jeszcze tego osobnika w PSL.

    • hans564 Faszyści idą do pisduaru ! 28.11.07, 08:55
      Podpora przystawki, konsumowana przez "demokratyczny" pisduar.
      • kerrmit20 Masz problemy ze zrozumieniem tekstu gamoniu? 28.11.07, 09:41
    • hans564 Pisduar sorrki ! 28.11.07, 08:57
      Sorki dla pisduaru, baty dla PSLu !!!
    • anvill Wszechpolacy w PSL 28.11.07, 10:03
      To skandal! PSL które do wyborów szło jako umiarkowana partia
      przyjęło w swoje szerego skompromitowanych (bardziej przez swoje
      poglądy niż nawet działania) Weszpolaków - czy marszałek Struzik nie
      zauważył gdzie wyborcy wskazali miejsce tego pomiotu - na śmietniku!
      Mogą być w sejmiku kołem dyskusyjnym ale wara od jakijkolwiek
      władzy - dość kompromitacji!
    • zbigniew_wos Wszechpolacy w PSL 28.11.07, 10:42
      A co na to romcio giertych,wojtuś wierzejski,rysio bosak, czy
      Nwiedzony Orzechowski?????????????????????
    • 3miastoorg hajli, hajlu, hajla PSL! 28.11.07, 11:12
      wstyd, że ludowcy biorą pod swoje skrzydło ludzi z formacji, tak
      obco kulturowej Polsce i Polakom. Wstyd!
    • po_strach A co z anarchistami 28.11.07, 11:19
    • maj47 Oj Wybiórcza,Wybiórcza...nie mam już na was siły 28.11.07, 11:43
    • ceziu75 Ciekawe czy Struzik kupi Ojca Dyrektora?? 28.11.07, 12:30
      Za 20 mln zł pieniędzy woj. mazowieckiego kupił Marszałek probostwo
      bratu świątyni Opatrzności Bożej. Teraz za wdowi grosz pozyskał
      Wszechpolaków - niby ludzi o twardym kręgosłupie moralnym :-))).
      Ciekawe czy uda mu się kupić Ojca Dyrektora i ile będzie to
      kosztować woj. mazowieckie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka