loppe 08.01.08, 15:04 te niebiletowane koncerty...gdyby Rolling Stonesi grali wciąż na dniach Pruszcza i tak dalej czyli bez biletów to tez by zaczęli miec dość Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
junkier [...] 08.01.08, 15:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
agr2006 Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 15:16 No tak, nie od dziś wiadomo, że alkohol zgubił niejednego artystę. Na filmie widać, że JP jest nawalony jak stodoła po żniwach. Ale ich pierwszą płytę (mam jeszcze "winyla") to do dziś wspominam bardzo ciepło i do dziś miło mi się jej słucha. Wtedy byli super! Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu.k Re: Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 16:06 agr2006 napisał: > No tak, nie od dziś wiadomo, że alkohol zgubił niejednego artystę. Na filmie > widać, że JP jest nawalony jak stodoła po żniwach. Ale ich pierwszą płytę (mam > jeszcze "winyla") to do dziś wspominam bardzo ciepło i do dziś miło mi się jej > słucha. Wtedy byli super! wtedy to dopiero łoili.... byli królami polandu Odpowiedz Link Zgłoś
lady_godziwa Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 19:47 agr2006 napisał: > No tak, nie od dziś wiadomo, że alkohol zgubił niejednego artystę. Artystę? Z niego taki artysta jak ...... " Nawet do roku więzienia grozi wokaliście grupy Lady Pank, Januszowi Panasewiczowi. Odpowie za trafienie po pijanemu plastikową butelką w głowę kobiety. Do zdarzenia doszło podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim w 2007 r." Z tego artykułu wynika że Janusz Panasewicz był pijany. W zwiazku z tym PROMOTOR powinien również wytoczyc mu proces za złamanie kontraktu, i występ po pijanemu. To promotor jest odpowiedzialny za ten występ, i on ponosi ryzyko i konsekwencje finansowe za "uszkodzenie zdrowia" ... Gdzie sa adwokaci którzy wydoja kase od promotora i od tego chuligana Janusza Panasewicza. To przez takie chuligańskie wybryki wszystkie imprezy są pózniej obstawiane glinami! Tu nie powinno sie karac wiezieniem, i po AMERYKAŃSKU uderzyc ich w kąto bankowe ... na 10 do 20 millionów i "artysta" znikł .... ze sceny na dobre ... Odpowiedz Link Zgłoś
paruweczka Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 15:17 ten wokalista powinien odpowiedzieć i za inne "grzechy", ciekawe co znaczy w jednej z jego piosenek, że "czekolada była bardzo nieletnia"? Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga Re: Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 16:09 co wolno wojewodzie to nie tobie s....amochodzie paruweczka napisał: > ten wokalista powinien odpowiedzieć i za inne "grzechy", ciekawe co znaczy w > jednej z jego piosenek, że "czekolada była bardzo nieletnia"? Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga a poszkodowana K. niejest czasem corka 08.01.08, 15:21 okolicznego bandyty, jakiegos biznesmena, albo prokuratora? Gazeta moglaby sie blizej przyjrzec poszkodowanej K... Odpowiedz Link Zgłoś
xanaxy Re: a poszkodowana K. niejest czasem corka 08.01.08, 18:36 Az tak myslisz? Nie. Ten P. zachowuje sie psychopatycznia i MA odpowiadac. Niezaleznie komu dal w leb. Chamstwu - NIE>>>Moze nawet muzykalnemu, ale on nie ma klasy. Inna sprawa - po co oczekuje od p.P kultury? Blad. jak ta z tatuazem - Chylinska. Tez - pare wyjacych panienek ...Czy juz nigdy nie bedzie naprawde talentow na miare E. Demarczyk i Grechuty. O polsce mowie! Taki P - jest dla plebsu!!!! Tez taka baba / nie pomne/ - jakos zwiazana z S - no9 nie pamietam, bo taka ...zimna i wyrachowana. Faset na S to Sipowicz - who jest jego zona? O niej mowie...takie cos ... Odpowiedz Link Zgłoś
norton2 Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 15:25 Panasewicz to pijany psychopata-Sąd powinien mu wymierzyc karę 300tyś.zł na rzecz poszkodowanej,jego publicznie wykastrować i zakazać dożywotnio lady pank wystepów.To nie pierwszy jego występek!!! Odpowiedz Link Zgłoś
stoprasizmowi w1996 w radomiu wyjał czlonka i odlał sie na fanów 08.01.08, 15:26 sikał ma mich złotym deszczem...kto pamieta to wydarzenie z udziałem pijanego panasewicza? Odpowiedz Link Zgłoś
xanaxy Re: w1996 w radomiu wyjał czlonka i odlał sie na 08.01.08, 18:38 stoprasizmowi napisał: > sikał ma mich złotym deszczem...kto pamieta to wydarzenie z udziałem > pijanego panasewicza? Ja pamietam i ....mam w d..e. Chorego faceta. Na leb chorego. Jak paru innych tez. Odpowiedz Link Zgłoś
lookas7 Kolejny kryminalista POpierający Tuska za kraty:)) 08.01.08, 15:52 tzw. a_PO_lityczny zespół Lady Pank i jego lider-pijaczyna Panasewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
stoprasizmowi panasewicz nasikał, odlał sie , obszczał penisem 08.01.08, 15:55 w 1996 w radomiu na koncercie, ludzie czy wy zapomnieliscie co on tam zrobił? sikał ciepłym moczem po twarzach tych ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 16:03 ze tylek im goly pokazuje. a swoja droga widac ze Panasewicz celowal w aparat fotograficzny, a nie w to bezmozgowie mlodolatowe pstrykajace fleszem bez umiaru. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.rocco Myslalem ze Borysewicz , ze tak sie nazywa 08.01.08, 16:17 ten pan , no ale moze ja sie myle , a swoja droga to pewnie mysli sobie , ze te jego wyskoki to taka czesc artystyczna , punkt programu Odpowiedz Link Zgłoś
paruweczka Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 16:30 bo my polskie półgłówki nie lubimy jak sie na nas sika ze sceny albo obnaża publicznie , albo rzuca butelkami i wtedy narzekamy:( Odpowiedz Link Zgłoś
p.bera Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 17:07 no nie zeby ja przesadzal ale wy niekiedy to tak, ja bym nazwal takie zachowanie w jakims sensie luzem scenicznym, to ze koles wypil dwa piwa i dobrze sie bawil.. to chyba dobrze nizby mial spiewac piesni zalobne Odpowiedz Link Zgłoś
xanaxy Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 18:53 p.bera napisała: > no nie zeby ja przesadzal ale wy niekiedy to tak, ja bym nazwal takie zachowani > e > w jakims sensie luzem scenicznym, to ze koles wypil dwa piwa i dobrze sie > bawil.. to chyba dobrze nizby mial spiewac piesni zalobne 2 piwa? Debil jestes i tyle!!! Wom z chamstwem. Z toba -tez! Odpowiedz Link Zgłoś
xanaxy Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 18:43 paruweczka napisał: > bo my polskie półgłówki nie lubimy jak sie na nas sika ze sceny albo obnaża > publicznie , albo rzuca butelkami i wtedy narzekamy:( Ja nie! A Radom, Klielce i kretyni BEZ sluchu najpewniej - tak. Mam gdzies ludzkosc katolicko - polska! Odpowiedz Link Zgłoś
xanaxy Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 18:41 baba-jaga napisał: > ze tylek im goly pokazuje. a swoja droga widac ze Panasewicz celowal w aparat > fotograficzny, a nie w to bezmozgowie mlodolatowe pstrykajace fleszem bez umiar > u. Nie porownuj WIELKIEGO NIEMENA z byle kim, dobrze? Malo - wg mnie NIEMEN nigdy nie pokazal golego tylka, bo ...mial klase. Zawsze mial klase i wielki TALENT> Kim jest P w porownaniu z Niemenem. Zalosne! Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Młotek 08.01.08, 17:19 loppe napisał: > > te niebiletowane koncerty...gdyby Rolling Stonesi grali wciąż na > dniach Pruszcza i tak dalej czyli bez biletów to tez by zaczęli miec > dość skoro się zgodził to POwinien zagrać bez zadymy a tak to se wyśpiewał : STRACH SIĘ BAĆ. Odpowiedz Link Zgłoś
cynick1 Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 17:59 powinni go wykastrowac a propos co robi skiba w publicznej tv? co robi doda co glupia jolka z bb zenada zaczal sie karnawal profesjonalna gwiazda jozefowicz przyklei sobie bokobrody i przyelvisi panstwu podwojna zenada pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
amerykanin09 zachowuje sie jak transwestyta 08.01.08, 18:20 na tej scenie. A poza tym ,kilka lat temu na kolanach blagal moich znajomych zeby mu dali jeszcze jedna kreske jak bylismy w klubie. oczywiscie byl taki pijany ze mogl ledwo chodzic Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Niech odda za aparat 08.01.08, 18:29 i mandat za gre po pijanemu 500 zł. Dobrze że nie rzucił Grodziską 1.5 litra w szklanej butli. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: Niech odda za aparat 08.01.08, 18:44 Koncertowanie po pijanemu jako żywo wykroczeniem nie jest, zresztą 14 dni już dawno minęło :)) Odpowiedz Link Zgłoś
xanaxy Re: Niech odda za aparat 08.01.08, 18:57 krwawy.zenek napisał: > Koncertowanie po pijanemu jako żywo wykroczeniem nie jest, zresztą 14 dni już > dawno minęło :)) to ja od jutra /zart/ bede Cie przyjmowac TEZ pijana! Pasu???? Odpowiedz Link Zgłoś
puuchatek Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 18:49 Jaki artysta, takie skandale... Żeby on chociaż śpiewał... 25 lat temu te śpiewki jeszcze były przynajmniej świeże, a dziś?... Posłuchajcie ich ostatnich :dokonań" - toż to wyjątkowe gnioty, tak pod względem muzycznym, jak (jeszcze bardziej) tekstowym: grafomania i częstochowskie rymy... Żałosne. A za rzucanie butelkami w ludzi - powinien odpowiedzieć. NIeważne, czy jest artystą, śmieciarzem czy politykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
martingw Re: Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 23:31 Sluchalem tych LadyPank 25 lat temu. Wbrew temu co tu pisza poprzednicy, byl to najgorszy zespol owczesnej sceny rockowej. Singiel "Mniej niz 0" otwarzalismy demostracyjnie na zyletce i silniczku od magnetofonu a potem rzucalismy na ulicy. Co prawda jeszcze wieksza szmira to byl PapaDance - wytwor TVP. Odpowiedz Link Zgłoś