Dodaj do ulubionych

Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką...

08.01.08, 15:04

te niebiletowane koncerty...gdyby Rolling Stonesi grali wciąż na
dniach Pruszcza i tak dalej czyli bez biletów to tez by zaczęli miec
dość
Obserwuj wątek
    • junkier [...] 08.01.08, 15:15
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • agr2006 Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 15:16
      No tak, nie od dziś wiadomo, że alkohol zgubił niejednego artystę. Na filmie
      widać, że JP jest nawalony jak stodoła po żniwach. Ale ich pierwszą płytę (mam
      jeszcze "winyla") to do dziś wspominam bardzo ciepło i do dziś miło mi się jej
      słucha. Wtedy byli super!
      • grzesiu.k Re: Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 16:06
        agr2006 napisał:

        > No tak, nie od dziś wiadomo, że alkohol zgubił niejednego artystę. Na filmie
        > widać, że JP jest nawalony jak stodoła po żniwach. Ale ich pierwszą płytę (mam
        > jeszcze "winyla") to do dziś wspominam bardzo ciepło i do dziś miło mi się jej
        > słucha. Wtedy byli super!

        wtedy to dopiero łoili....
        byli królami polandu
      • lady_godziwa Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 19:47
        agr2006 napisał:

        > No tak, nie od dziś wiadomo, że alkohol zgubił niejednego artystę.

        Artystę?

        Z niego taki artysta jak ......

        " Nawet do roku więzienia grozi wokaliście grupy Lady Pank, Januszowi
        Panasewiczowi. Odpowie za trafienie po pijanemu plastikową butelką w głowę
        kobiety. Do zdarzenia doszło podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim w 2007 r."

        Z tego artykułu wynika że Janusz Panasewicz był pijany.

        W zwiazku z tym PROMOTOR powinien również wytoczyc mu proces za
        złamanie kontraktu, i występ po pijanemu.

        To promotor jest odpowiedzialny za ten występ, i on ponosi ryzyko i
        konsekwencje finansowe za "uszkodzenie zdrowia" ...
        Gdzie sa adwokaci którzy wydoja kase od promotora i od tego chuligana
        Janusza Panasewicza.

        To przez takie chuligańskie wybryki wszystkie imprezy są pózniej
        obstawiane glinami!

        Tu nie powinno sie karac wiezieniem, i po AMERYKAŃSKU uderzyc ich w
        kąto bankowe ... na 10 do 20 millionów i "artysta" znikł .... ze
        sceny na dobre ...

    • paruweczka Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 15:17
      ten wokalista powinien odpowiedzieć i za inne "grzechy", ciekawe co znaczy w
      jednej z jego piosenek, że "czekolada była bardzo nieletnia"?
      • baba-jaga Re: Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 16:09
        co wolno wojewodzie to nie tobie s....amochodzie



        paruweczka napisał:

        > ten wokalista powinien odpowiedzieć i za inne "grzechy", ciekawe co znaczy w
        > jednej z jego piosenek, że "czekolada była bardzo nieletnia"?
    • baba-jaga a poszkodowana K. niejest czasem corka 08.01.08, 15:21
      okolicznego bandyty, jakiegos biznesmena, albo prokuratora? Gazeta moglaby sie
      blizej przyjrzec poszkodowanej K...
      • xanaxy Re: a poszkodowana K. niejest czasem corka 08.01.08, 18:36
        Az tak myslisz? Nie. Ten P. zachowuje sie psychopatycznia i MA
        odpowiadac. Niezaleznie komu dal w leb. Chamstwu - NIE>>>Moze nawet
        muzykalnemu, ale on nie ma klasy. Inna sprawa - po co oczekuje od
        p.P kultury? Blad. jak ta z tatuazem - Chylinska. Tez - pare
        wyjacych panienek ...Czy juz nigdy nie bedzie naprawde talentow na
        miare E. Demarczyk i Grechuty. O polsce mowie! Taki P - jest dla
        plebsu!!!! Tez taka baba / nie pomne/ - jakos zwiazana z S - no9 nie
        pamietam, bo taka ...zimna i wyrachowana. Faset na S to Sipowicz -
        who jest jego zona? O niej mowie...takie cos ...
    • norton2 Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 15:25
      Panasewicz to pijany psychopata-Sąd powinien mu wymierzyc karę
      300tyś.zł na rzecz poszkodowanej,jego publicznie wykastrować i
      zakazać dożywotnio lady pank wystepów.To nie pierwszy jego
      występek!!!
    • stoprasizmowi w1996 w radomiu wyjał czlonka i odlał sie na fanów 08.01.08, 15:26
      sikał ma mich złotym deszczem...kto pamieta to wydarzenie z udziałem
      pijanego panasewicza?
      • xanaxy Re: w1996 w radomiu wyjał czlonka i odlał sie na 08.01.08, 18:38
        stoprasizmowi napisał:

        > sikał ma mich złotym deszczem...kto pamieta to wydarzenie z
        udziałem
        > pijanego panasewicza?
        Ja pamietam i ....mam w d..e. Chorego faceta. Na leb chorego. Jak
        paru innych tez.
    • afore1 Zasrane pijaki 08.01.08, 15:41
    • lookas7 Kolejny kryminalista POpierający Tuska za kraty:)) 08.01.08, 15:52
      tzw. a_PO_lityczny zespół Lady Pank i jego lider-pijaczyna
      Panasewicz.
    • stoprasizmowi panasewicz nasikał, odlał sie , obszczał penisem 08.01.08, 15:55
      w 1996 w radomiu na koncercie, ludzie czy wy zapomnieliscie co on
      tam zrobił? sikał ciepłym moczem po twarzach tych ludzi
      • baba-jaga na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 16:03
        ze tylek im goly pokazuje. a swoja droga widac ze Panasewicz celowal w aparat
        fotograficzny, a nie w to bezmozgowie mlodolatowe pstrykajace fleszem bez umiaru.
        • dr.rocco Myslalem ze Borysewicz , ze tak sie nazywa 08.01.08, 16:17
          ten pan , no ale moze ja sie myle , a swoja droga to pewnie mysli
          sobie , ze te jego wyskoki to taka czesc artystyczna , punkt programu
        • paruweczka Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 16:30
          bo my polskie półgłówki nie lubimy jak sie na nas sika ze sceny albo obnaża
          publicznie , albo rzuca butelkami i wtedy narzekamy:(
          • p.bera Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 17:07
            no nie zeby ja przesadzal ale wy niekiedy to tak, ja bym nazwal takie zachowanie
            w jakims sensie luzem scenicznym, to ze koles wypil dwa piwa i dobrze sie
            bawil.. to chyba dobrze nizby mial spiewac piesni zalobne
            • xanaxy Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 18:53
              p.bera napisała:

              > no nie zeby ja przesadzal ale wy niekiedy to tak, ja bym nazwal
              takie zachowani
              > e
              > w jakims sensie luzem scenicznym, to ze koles wypil dwa piwa i
              dobrze sie
              > bawil.. to chyba dobrze nizby mial spiewac piesni zalobne
              2 piwa? Debil jestes i tyle!!! Wom z chamstwem. Z toba -tez!
          • xanaxy Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 18:43
            paruweczka napisał:

            > bo my polskie półgłówki nie lubimy jak sie na nas sika ze sceny
            albo obnaża
            > publicznie , albo rzuca butelkami i wtedy narzekamy:(
            Ja nie! A Radom, Klielce i kretyni BEZ sluchu najpewniej - tak. Mam
            gdzies ludzkosc katolicko - polska!
        • xanaxy Re: na Niemena tez polskie polglowki narzekaly 08.01.08, 18:41
          baba-jaga napisał:

          > ze tylek im goly pokazuje. a swoja droga widac ze Panasewicz
          celowal w aparat
          > fotograficzny, a nie w to bezmozgowie mlodolatowe pstrykajace
          fleszem bez umiar
          > u.
          Nie porownuj WIELKIEGO NIEMENA z byle kim, dobrze? Malo - wg mnie
          NIEMEN nigdy nie pokazal golego tylka, bo ...mial klase. Zawsze mial
          klase i wielki TALENT> Kim jest P w porownaniu z Niemenem. Zalosne!
    • gdkj Młotek 08.01.08, 17:19
      loppe napisał:

      >
      > te niebiletowane koncerty...gdyby Rolling Stonesi grali wciąż na
      > dniach Pruszcza i tak dalej czyli bez biletów to tez by zaczęli miec
      > dość


      skoro się zgodził to POwinien zagrać bez zadymy a tak to se wyśpiewał : STRACH
      SIĘ BAĆ.
    • tm Bardzo dobrze. Szkoda że go na Sylwestra zaprosili 08.01.08, 17:23
    • cynick1 Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 17:59
      powinni go wykastrowac
      a propos co robi skiba w publicznej tv?
      co robi doda
      co glupia jolka z bb
      zenada

      zaczal sie karnawal
      profesjonalna gwiazda jozefowicz przyklei sobie bokobrody
      i przyelvisi panstwu
      podwojna zenada

      pzdr.
    • amerykanin09 zachowuje sie jak transwestyta 08.01.08, 18:20
      na tej scenie. A poza tym ,kilka lat temu na kolanach blagal moich
      znajomych zeby mu dali jeszcze jedna kreske jak bylismy w klubie.
      oczywiscie byl taki pijany ze mogl ledwo chodzic
    • krawiec6661 Niech odda za aparat 08.01.08, 18:29
      i mandat za gre po pijanemu 500 zł. Dobrze że nie rzucił Grodziską 1.5 litra w
      szklanej butli.
      • krwawy.zenek Re: Niech odda za aparat 08.01.08, 18:44
        Koncertowanie po pijanemu jako żywo wykroczeniem nie jest, zresztą 14 dni już
        dawno minęło :))
        • xanaxy Re: Niech odda za aparat 08.01.08, 18:57
          krwawy.zenek napisał:

          > Koncertowanie po pijanemu jako żywo wykroczeniem nie jest, zresztą
          14 dni już
          > dawno minęło :))
          to ja od jutra /zart/ bede Cie przyjmowac TEZ pijana! Pasu????
    • puuchatek Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butelką.. 08.01.08, 18:49
      Jaki artysta, takie skandale... Żeby on chociaż śpiewał... 25 lat temu te śpiewki jeszcze były przynajmniej świeże, a dziś?... Posłuchajcie ich ostatnich :dokonań" - toż to wyjątkowe gnioty, tak pod względem muzycznym, jak (jeszcze bardziej) tekstowym: grafomania i częstochowskie rymy... Żałosne.

      A za rzucanie butelkami w ludzi - powinien odpowiedzieć. NIeważne, czy jest artystą, śmieciarzem czy politykiem.
      • martingw Re: Wokalista Lady Pank odpowie za rzucenie butel 08.01.08, 23:31
        Sluchalem tych LadyPank 25 lat temu.
        Wbrew temu co tu pisza poprzednicy, byl to najgorszy zespol
        owczesnej sceny rockowej.
        Singiel "Mniej niz 0" otwarzalismy demostracyjnie na zyletce
        i silniczku od magnetofonu a potem rzucalismy na ulicy.
        Co prawda jeszcze wieksza szmira to byl PapaDance - wytwor TVP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka