Dodaj do ulubionych

Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami ...

    • strikep Chrzescijanie- Niemcy rowniez wierza w Chrystusa 14.01.08, 00:00
      • nononsens Re: Chrzescijanie- Niemcy rowniez wierza w Chryst 14.01.08, 00:02
        co do jednego, sure
    • strikep Wlosi, sa Katolikami, powiedz inaczej we Wloszech 14.01.08, 00:02
      to zobaczysz .....co sie stanie
      • guru133 Re: Wlosi, sa Katolikami, powiedz inaczej we Wlos 14.01.08, 00:11
        strikep napisał:

        > to zobaczysz .....co sie stanie
        To że Włosi są katolikami nie oznacza, że nie potrafią w oróżnieniu
        od wielu Polaków logicznie myśleć i że każdą pierdołę wypowiedzianą
        przez sutannowego uznają za prawde objawioną.
    • strikep Kupiec z Venecji - Szekspire, przeczytaj lub 14.01.08, 00:05
      Zobacz film .....z Al Pacino - Merchant from Venice ( dramat
      Szekspira)
    • nononsens Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 14.01.08, 00:06
      katolicka europa hehe, eutanazja, sluby dla geji, aborcja w
      wiekszosci krajow europy oby tak dalej
      • nononsens Re: Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestam 14.01.08, 00:08
        nie wspominajac o pijanstwie, biciu zon bo zupa byla zaslona,
        kochanki na boku o to prawdziwy obraz katola
    • strikep Propaganda GW i jeden nic nie znaczacy Universytet 14.01.08, 00:06
      i ...wyrwane z kontekstu zdarzenie
      • nononsens Re: Propaganda GW i jeden nic nie znaczacy Univer 14.01.08, 00:13
        strikep napisał:

        > i ...wyrwane z kontekstu zdarzenie

        z kontekstu to wyrwany jestes ty, szczesc boze
    • strikep Jesus Chrystus wszytko wybaczy 14.01.08, 00:08
      za nasze grzechy zostal ukrzyzowany ( zamordowany przez zydow) i dla
      nas zmartwychstal...
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Jesus Chrystus wszytko wybaczy 14.01.08, 00:10
        strikep napisał:

        > za nasze grzechy zostal ukrzyzowany ( zamordowany przez zydow) i dla
        > nas zmartwychstal...
        wybanujcie tego po..ca na zbity xiansko-trollowski ryj bo sie tych idiotyzmow
        czytac nie da ..rotflll
      • guru133 Re: Jesus Chrystus wszytko wybaczy 14.01.08, 00:13
        strikep napisał:

        > za nasze grzechy zostal ukrzyzowany ( zamordowany przez zydow) i
        dla
        > nas zmartwychstal...
        Żyd zamordowany przez żydów, czyli wszystko rozegrało sie w rodzinie;
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Jesus Chrystus wszytko wybaczy 14.01.08, 00:16
        strikep napisał:
        wiesz srajdzie...jest takie powiedzenie: bogh grzechy wybacza...głupote
        nigdy...,jestes zwykłym małym osranym gnojkiem,robakiem którego w realu bym
        wdepnał i nie zauwazył...takie smieci ludzkie jak ty powinny byc poddawane
        eutanazji... obrzydzenie mnie bierze na mysl ze oddycham tym samym powietrzem co
        ty gnido gnojna.nadajesz sie na jedno: na kompost... chociaz na takim gó..e jak
        ty to nawet ziemniaki nie wyrosna.
        • guru133 Re: Jesus Chrystus wszytko wybaczy 14.01.08, 01:17
          przyczajony_mason_ukryty_zyd napisał:

          > strikep napisał:
          > wiesz srajdzie...jest takie powiedzenie: bogh grzechy
          wybacza...głupote
          > nigdy...,jestes zwykłym małym osranym gnojkiem,robakiem którego w
          realu bym
          > wdepnał i nie zauwazył...takie smieci ludzkie jak ty powinny byc
          poddawane
          > eutanazji... obrzydzenie mnie bierze na mysl ze oddycham tym samym
          powietrzem c
          > o
          > ty gnido gnojna.nadajesz sie na jedno: na kompost... chociaz na
          takim gó..e jak
          > ty to nawet ziemniaki nie wyrosna.
          Ty zas jestes typowym produktem Koscioła Rzymsko Katolickiego, takie
          WC kwadrans, ktory gdy mu zabraknie logicznych argumentów bluzga
          knajackim językiem. Glupoty chamstwem nie przykryjesz:))
    • persona10 Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 14.01.08, 00:10
      Dla pana Grocholewskiego Benedykt XVI może mieć "wielką i głęboką
      osobowość", ale dla rzymskich naukowców - nie. I chyba wolno im tak
      myśleć. Pan Grocholewski chciałby zmusić wszystkich, aby sądzili, że
      Benedykt XVI ma "wielką i głęboką osobowość". Dla mnie ten człowiek
      też nie ma "wielkiej i głębokiej osobowości". I nikt mnie do tego
      nie przekona.
    • gat45 Dla mnie brak najważniejszej informacji, Gazeto ! 14.01.08, 00:11
      Czy Papież został do tej uczelni zaproszony przez część grona
      (senatu, wykładowców, studentów nawet), czy też sam się wprosił ?
      No, powiedzmy, oznajmił, że się pojawi ?

      Może mam bardzo staroświeckie pojęcie o dobrym wychowaniu, ale dla
      mnei to wszystko zmienia.
    • strikep Poludnie USA jest Chrzescijanskie- Protestanci 14.01.08, 00:12
    • strikep Zobacz ile ray prezydent USA mowil o Bogu 14.01.08, 00:13
      • guru133 Re: Zobacz ile ray prezydent USA mowil o Bogu 14.01.08, 00:17
        Tymi głupotami które Bush junior naplótł można by obdzielić
        kilkunastu jego poprzedników, więc nie jest to autorytet na który
        warto sie powoływać - podobnie zreszta jak na naszego prezydenta
        niestety też:(
    • nononsens ISLAM lepsza religia 14.01.08, 00:14
    • strikep Przysiegasz na Biblie w USA 14.01.08, 00:15
      biblia jest chrzescijanska
    • strikep Pamietasz co robili Krzyzacy z nie-chrzescijanami? 14.01.08, 00:16
      • guru133 Re: Pamietasz co robili Krzyzacy z nie-chrzescija 14.01.08, 00:19
        No właśnie - okradali, gwałcili mordowali z katolickim miłosierdziem
        na ustach.
    • nononsens muzumanie bardziej religini 14.01.08, 00:17
    • strikep Ja tobie nie ublizam, choc moge .... 14.01.08, 00:18
      brakuje ci argumentow zydzie????
    • strikep Kazdy presydent US przysiega na Biblie 14.01.08, 00:18
      chrzescijanska
      • guru133 Re: Kazdy presydent US przysiega na Biblie 14.01.08, 00:25
        strikep napisał:

        > chrzescijanska
        I o czym to niby ma świadczyć? Żaden cesarz Japoni nie przysięga na
        Biblię i czego to dowodzi?
        • strikep Re: Kazdy presydent US przysiega na Biblie 14.01.08, 00:30
          Bo wiara Chrzescijanska w Jesusa Chrystusa, i cywilizacja oparta na
          chrzescijanstwie jest fundamentem swiata.
          A GW nienawidzi chrzescijan, Polska nigdy nie bedzie kolonia israela
          Zydom nie podoba sie, ze Polska nalezy do EU, ze Polska staje sie
          silniejsza gospodarczo.
          israel dostaje 3 miliardy pomocy od US rocznie, z czego 75% musi
          wydac na zakup broni w US.
          Polska radzi sobie sama.....i rosnie...
          • gresiek Re: Kazdy presydent US przysiega na Biblie 14.01.08, 22:59
            za duzo sie nasluchales pana rydzyka i jerzego ryszarda nowaka, na
            dodatek zapomniales, ze twoj jezus chrystus byl zydem, taki
            kociokwik myslowo-pojeciowy, ze tylko w polskim kosciele katolickim
            moglo cos takiego powstac...
    • nononsens islam zapanuje w starzejacej sie europie 14.01.08, 00:19
      • kylax Nawet jezeli to co z tego? 20.01.08, 16:40
        Islam takze ogarna procesy laicyzacyjne i sekularyzacyjne, wiec nie ma znaczenia
        jak sie dominujaca religia nazywa. Kazda po pewnym czasie, odchodzi na smietnik
        historii. Chrzescijanstwo i islam nie sa wyjatkami.
    • strikep A zydowska antypolska GW walczy z chrzescijanstwem 14.01.08, 00:19
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: A zydowska antypolska GW walczy z chrzescijan 14.01.08, 00:21
        moderacja nie spijcie i zamieccie stad tego trolla:PPP
        bana na ip,banana na sieciowke czy co tam gnida ma.
      • guru133 Re: A zydowska antypolska GW walczy z chrzescijan 14.01.08, 00:44
        Przecież to nie do GW BXVI się wpraszał i nie redakcja GW olała chęć
        jego odwiedzin.
    • strikep Protokoly Medrcow Syjonu www.google.com 14.01.08, 00:21
      przeczytaj.....i pomysl ....
    • nononsens buddyzm to idealny model religi 14.01.08, 00:22
      • nononsens katolicyzm to hamulec 14.01.08, 00:25
    • strikep Prawda boli zydkow, co ???? 14.01.08, 00:24
      a wiesz co mysla o zydach na swiecie????
      I wydzie boja sie prawdy, dlatego wymyslili sobie antysemityzm aby
      kontrolowac grupy zydowkie ...i straszyc ich ....
      • nononsens Re: Prawda boli zydkow, co ???? 14.01.08, 00:27
        strikep napisał:

        > a wiesz co mysla o zydach na swiecie????
        > I wydzie boja sie prawdy, dlatego wymyslili sobie antysemityzm aby
        > kontrolowac grupy zydowkie ...i straszyc ich ....

        wow, hamuj z psychtropami
      • guru133 Re: Prawda boli zydkow, co ???? 14.01.08, 00:28
        strikep napisał:

        > a wiesz co mysla o zydach na swiecie????
        > I wydzie boja sie prawdy, dlatego wymyslili sobie antysemityzm aby
        > kontrolowac grupy zydowkie ...i straszyc ich ....
        O jakiej prawdzie piszesz? Że Żydzi ukrzyzowali Żyda? Dla jednych
        jest to bolesne, dla innych obojętne - samo życie.
        • kileryk katolicy, to by Jezusa nie ukrzyżowali a spalili 14.01.08, 00:59
          różnica jest jakaś, bo bez sądu pewnie
      • guru133 A tak dla twojej informacji - protestanci to też 14.01.08, 00:31
        strikep napisał:

        > a wiesz co mysla o zydach na swiecie????
        > I wydzie boja sie prawdy, dlatego wymyslili sobie antysemityzm aby
        > kontrolowac grupy zydowkie ...i straszyc ich ....
        chrześcijanie;)
    • strikep Chrzescijanstwo= ukrzyzowanie Jesusa Syna Boga 14.01.08, 00:32
      cala europa jest chrzescijanska, cale niemal US sa chrzescijanskie,
      cala Ameryka Poludniowa jest chrzescijanska - takie ma znaczenie
      ukrzyzowanie Jesusa
      • guru133 Re: Chrzescijanstwo= ukrzyzowanie Jesusa Syna Bog 14.01.08, 00:36
        strikep napisał:

        > cala europa jest chrzescijanska, cale niemal US sa
        chrzescijanskie,
        > cala Ameryka Poludniowa jest chrzescijanska - takie ma znaczenie
        > ukrzyzowanie Jesusa
        Syna Boga, który był człowiekiem (tak przecież uczy Biblia)
        urodzonym w Izraelu, czyli Izraelitą, ktorych dzisiaj nazywa się
        żydami. A jaka ma byc ta Ameryka skoro chcrześcijańscy przybysze
        praktycznie wymordowali rdzenna ludność albo siłą zmusili ja do
        przyjęcia obcej wiary?
        • kileryk Re: Chrzescijanstwo= ukrzyzowanie Jesusa Syna Bog 14.01.08, 00:51
          zacznijmy od tego, że gdyby na ziemi zjawił się Jezus Chrystus, to byłby
          zagrożeniem totalnym dla władzy religijnej. Zginąłby szybciej niż kiedyś. Myślę,
          że okazałoby się, że jest działaczem alkaidy :-)
    • nononsens chrzescijanizm=wojna w iraku 14.01.08, 00:35
      • uyu Re: chrzescijanizm=wojna w iraku 14.01.08, 00:41
        Tonacy nawet brzytwy sie chwyta. Tak tez uczynil Grocholewski
        powolujac sie na ... prezydenta Sarkozy - dwukrotnego rozwodnika
        aktualnie zyjacego z Carla Bruni.
        Miod na me serce i jeszcze jeden dowod na hipokryzje KK.
        Na Sarkozy'ego glosowalam i nie mam mu nic do zarzucenia, bo wole
        miec jak prezydenta normalnego czlowieka z wadami i zaletami niz
        zdoktrynowanego i stojacego na bacznosc przed pralatami Kaczynskiego.
        • kileryk Re: chrzescijanizm=wojna w iraku 14.01.08, 00:55
          Sorki, że się wtrącam do tej znakomitej dyskusji ale czy nie uważasz, że Sarkozy
          żyje inaczej niż można oczekiwać od katolika za jakiego się uważa? Czy przez to
          w twoich oczach jest tylko zwykłym człowiekiem czy też hipokrytą?
    • strikep Jewish Supermacism:My Awakening to The Jewish Ques 14.01.08, 00:36
      Jewish Supermacism:My Awakening to the Jewish Question
      autor: David Duke
      • strikep Re: Jewish Supermacism:My Awakening to The Jewish 14.01.08, 00:45
        strikep napisał:

        > Jewish Supermacism:My Awakening to the Jewish Question
        > autor: David Duke
        PRZECZYTAJ TA KSIAZKE !!!!! powinna byc obowiazkowa lektora kazdego
        dziecka w US i w Polsce
      • strikep Re: Jewish Supermacism:My Awakening to The Jewish 14.01.08, 00:45
        strikep napisał:

        > Jewish Supermacism:My Awakening to the Jewish Question
        > autor: David Duke
      • guru133 Re: Jewish Supermacism:My Awakening to The Jewish 14.01.08, 00:51
        strikep napisał:

        > Jewish Supermacism:My Awakening to the Jewish Question
        > autor: David Duke
        Co ma piernik do wiatraka, czyli twoje brednie to prawdy
        historycznej którą ci objawiłem?
        -------------------------------------------------------
        Jednak RPO ma racje w sprawie polskiego antysemityzmu.
        • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Jewish Supermacism:My Awakening to The Jewish 14.01.08, 00:57
          guru133 napisał:


          > Jednak RPO ma racje w sprawie polskiego antysemityzmu.
          z niego taki katolik jak ze mnie zyd... :D jakis muslimski smiec napuszczajacy
          na zydów i tyle.nadaje z jakiejs brudasowskiej ambasady dziad.
          • guru133 Re: Jewish Supermacism:My Awakening to The Jewish 14.01.08, 01:02
            A czytając takiego palanta jak ty (prawdopodobnie nie wiesz nawet co
            oznacza skrót RPO) gotów jestem przyznać również rację Grossowi.
            --------------------------------------------------------------------
            Co ten KRK uczynił z Polakami?
      • kylax Odezwal sie mieszkaniec Jackowa. 20.01.08, 16:42
        David Duke, naczelny KKK??? Czy o tym faszyzujacym pociotku mowisz???

        95% ludzi na swiecie nie slyszalo o kims takim jak David Duke, wiec kogo
        obchodza jego wypociny???
    • nononsens jezus=zyd=syn boga, zydzi dzieci boga 14.01.08, 00:41

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka