stek22 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 22:11 A może i przewidzieli. Przecież czemu miał służyć pakt Ribbentrow Mołotow zawarty jeszcze przed wojną? Przecież z ledwo z dwutygdniowym opóźnieniem Rosja najechała Polskę Odpowiedz Link Zgłoś
pentagon8 kagiebistyczna propaganda - HWDR 04.02.08, 22:13 Jezeli ktokolwiem ma jeszcze watpliwosc,ze zwiazek radziecki i rosja, z obecna jej wkladza to jedno i to samo, oto kolejny dowod. Fjutinowska propaganda zrobi wszystko, wybielic historie tak umilowanego Zwiazku, oraz polityki przez niego prowadzonej. a wszystko to na potrzeby kampanii wyborczej i propagandy wewnetrznej. Nie zapominajmy rowniez, ze jest to rodzaj odwetu za proby instalacji ''tarczy''. N G moze ''kwestionowac'' wiele, jako kremlowski gadzinowiec i szmatlawiec propagandowy. Niestety wode z mozgu moze robic tylko tepym rosjanom, nie zjajacym historii ( oraz kilku glabom buszujacym po tym forum ). Sprawa wyglada tak. 14 marca 1940 roku jako efekt narady szefow zarzadu NKWD obwodow smolenskiego, kalininskiego oraz charkowskiego, zapadla decyzja o eliminacji polskich wiezniow. Konsekwencja tego byl rozkaz Berii z 22 marca 1940 ( nr 00350 "O rozładowaniu więzień NKWD USRR i BSRR" - dokument publicznie dostepny w archiwach NKWD w Rosji ). Gros wiezniow w tych wiezeniach stanowili polscy oficerowie i policjanci ( fakt historyczny). Od 1 kwietnia rozpoczelio sie rozsylanie list osob przeznaczonych do eliminacji ( listy dostepne w archwuim NKWD). Listy od wiekrzosci oficerow wzietych do niewoli przez p........ch sowietow przestaly przychodzic w 1940 roku. III Rzesza zaczela kopac sowiecke doopy dopiero w 1941. Jednak moje pytanie brzmi inaczej. skoro wedlug sowiecko - kremlowskiego gadzinowca zbrodni dokonali Niemcy, dlaczego wszystkie dokumenty wskazujace na deccydentow rosyjskich znajduja sie w archiwum NKWD??? Gdyby byly nieprawda, nie istnialyby lub zostalyby zniszczone. Malo tego, odnalezionoby choc poszlaki dokumentow niemieckich ( Niemcy byli pod tym wzgledem bardzo skrupulatni - przykladem sa tony akt z Oswiencimia) wskazujacych na niemiecka wine. Takowych nie znaleziono. Wniosek jest prosty, NG klamie, klamie i jeszce raz klamie. Katyn to wina ruskow. Nie ruskich zydow, nie ruskich polakow, ruskow. Zaluje tylko, ze za tego typu deklaracje nie mozna postawic tak fjutina, ale i innych przec tyrybunalem w Hadze. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Ścigać to g... z urzędu! 04.02.08, 22:19 Zaprzeczanie zbrodniom nazistowskim i komunistycznym na Polakach traktować jako działanie przeciwko państwu polskiemu i ścigać z urzędu. Niech się gość dowie, że jak przyjedzie do UE, to może być wydany europejski nakaz aresztowania. Odpowiedz Link Zgłoś
olias wot duraki! 04.02.08, 22:25 no to może powołując się na "naukowy materiał" strony rosyjskiej zarządamy od kanclerz Merkel odszkodowania i przeprosin. aś by się pożarli z prezydentem Putinem. oj, bracia Rosjanie! dalibyście spokój, bo to już przekroczyło dawno śmieszność. ofiary zza grobu wyciągają do was ręce w geście pojednania a wy ... kak duraki. Odpowiedz Link Zgłoś
dexv "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem.. 04.02.08, 22:28 Kłamcy i posrańcy, wyrżneliby pół świata i zwalili na Estończyków, Gruzinów itp.... Co oni w tych łbach mają ? Modlili się do Cara, do Stalina, a teraz do Putina. Tam zawsze jakiś palant musi rządzić. Tak straszno, że aż śmieszno !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman niech wszyscy wią jacy z tych niemcow szubrawcy 04.02.08, 22:33 artykuł przetłumaczyć na wszystkie możliwe języki i rozesłać do światowych mediów [gazet i telewizji] jako sensacyjne odkrycie kacapów Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 22:36 rosjanie za katyn przeprosili a ukraincy za wolyn nie gdzie ku.. ta noganka gazetki na badytow z ss galziien co nie wolno cia nie pozwolilo zalosne naprawde rzygam jako polak juz tym i chyba redaktorzy jak maja troszeczke do siebie szacunku tez ale w to watpie Odpowiedz Link Zgłoś
langston mnozy sie "historykow" najpier Gross teraz ten 04.02.08, 22:38 mnozy sie "historykow" najpier Gross teraz ten Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 22:46 rosja jednak przy ukrainie to cywilizowany kraj prezydent jelcyn przeprosil za mord w katyniu pozwolil na otwarcie cmentraza i pomika pomordowanuym 15 000 tysiecom polskim oficerom , natomiast ukraincy nie przyzanli sie na mordziena 300 000 polakow malo tego nie pozwiolili nawet ekshumowac zwlok pomordowanych ostatnio oteworzyli nawet pomik sss galizien przed cemntrzem orlat lwoowskich oczywiscie polskie media sterowane prze zcia tego nie widza tylko katyn na tapecie rosjan zgienlo od komunizmu 60 mln tak samo byli poszkodawani jak polacxy i sami sie musza uporac z walsne historia , ale juz molodcy z ss galizien wam widze nie przeszkadzaja Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Łżesz, azjatycki debilu 04.02.08, 22:52 natomiast ukraincy > nie przyzanli sie na mordziena 300 000 polakow Nie łżyj - nikt na serio nie wymienia tej liczby. Historycy przyjmują głównie 100-150 tysięcy. Notabene, Sowieci wymordowali w czasie wojny milion Polaków - ktoś za to przepraszał? Ktoś otwierał cmentarze polskie w byłych łagrach? >rosjan zgienlo od komunizmu 60 mln Chciałbyś... Gdyby tylu was zginęło, moskiewski bydlaku, nie mielibyśmy dziś z wami problemu. Na 100 mln. ofiar komunizmu Moskali przypada zaledwie kilka milionów (znacznie więcej Ukraińców - czystki, Wielki Głód). Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: Łżesz, azjatycki debilu 04.02.08, 23:01 prawda boli mpolaczkun widze Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatore77 SS Galizien tacy sami bandyci jak NKWD Radzieckie 04.02.08, 23:08 nie ma różnicy nie słyszałem tylko by na Ukrainie ktoś twierdził że te śmiecie z SS Galizien nie istniały Odpowiedz Link Zgłoś
stereotyp76 owszem, Misza, Rosja zachowywała pozory 04.02.08, 23:10 cywilizowanych standardów w polityce zagranicznej... ale to była Rosja jelcynowska, a nie Putina Odpowiedz Link Zgłoś
pentagon8 prawda o katyniu 04.02.08, 22:59 Jezeli ktokolwiem ma jeszcze watpliwosc,ze zwiazek radziecki i rosja, z obecna jej wkladza to jedno i to samo, oto kolejny dowod. Fjutinowska propaganda zrobi wszystko, wybielic historie tak umilowanego Zwiazku, oraz polityki przez niego prowadzonej. a wszystko to na potrzeby kampanii wyborczej i propagandy wewnetrznej. Nie zapominajmy rowniez, ze jest to rodzaj odwetu za proby instalacji ''tarczy''. N G moze ''kwestionowac'' wiele, jako kremlowski gadzinowiec i szmatlawiec propagandowy. Niestety wode z mozgu moze robic tylko tepym rosjanom, nie zjajacym historii ( oraz kilku glabom buszujacym po tym forum ). Sprawa wyglada tak. 14 marca 1940 roku jako efekt narady szefow zarzadu NKWD obwodow smolenskiego, kalininskiego oraz charkowskiego, zapadla decyzja o eliminacji polskich wiezniow. Konsekwencja tego byl rozkaz Berii z 22 marca 1940 ( nr 00350 "O rozładowaniu więzień NKWD USRR i BSRR" - dokument publicznie dostepny w archiwach NKWD w Rosji ). Gros wiezniow w tych wiezeniach stanowili polscy oficerowie i policjanci ( fakt historyczny). Od 1 kwietnia rozpoczelio sie rozsylanie list osob przeznaczonych do eliminacji ( listy dostepne w archwuim NKWD). Listy od wiekrzosci oficerow wzietych do niewoli przez p........ch sowietow przestaly przychodzic w 1940 roku. III Rzesza zaczela kopac sowiecke doopy dopiero w 1941. Jednak moje pytanie brzmi inaczej. skoro wedlug sowiecko - kremlowskiego gadzinowca zbrodni dokonali Niemcy, dlaczego wszystkie dokumenty wskazujace na deccydentow rosyjskich znajduja sie w archiwum NKWD??? Gdyby byly nieprawda, nie istnialyby lub zostalyby zniszczone. Malo tego, odnalezionoby choc poszlaki dokumentow niemieckich ( Niemcy byli pod tym wzgledem bardzo skrupulatni - przykladem sa tony akt z Oswiencimia) wskazujacych na niemiecka wine. Takowych nie znaleziono. Wniosek jest prosty, NG klamie, klamie i jeszce raz klamie. Katyn to wina ruskow. Nie ruskich zydow, nie ruskich polakow, ruskow. Zaluje tylko, ze za tego typu deklaracje nie mozna postawic tak fjutina, ale i innych przec tyrybunalem w Hadze. Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: prawda o katyniu 04.02.08, 23:03 no to zdecyduj sie komunizm nie wybiwral mordow wszystkie narody byly poszkodawane stalin byl gruzienm ytak jak i beria a wiekszosc oficerow nkwd bylo zydami ktorym teraz wiernie sluzycie sluchajac usa przeciez wiam=domo ktotym krajem rzadzi sak u was taki masochizm Odpowiedz Link Zgłoś
stereotyp76 tjaaa.... wszystko, panie, to te Gruziny, 04.02.08, 23:07 Żydy a Polaki przebrzydłe (Feluś Dzierżyński!), a biedni Rosjanie tylko cierpieli srodze wraz z Matuszką Rosją, niebożątka... kogo chcesz na ten kit wziąć? :-D Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: tjaaa.... wszystko, panie, to te Gruziny, 05.02.08, 01:01 Wszak wiadomo, że ZSRR to była okupacja Bogu ducha winnej Rosji przez Niemców (którzy wypuścili Lenina), Ukraińców (Chruszczow), Gruzinów (Beria, Stalin), Polaków (Dzierżyński) połączona zresztą z rabunkiem rosyjskich dóbr przez pozostałe SRR. Tylko czemu współcześni Rosjanie wspominają tamte czasy z taką nostalgią? Wszak trudno tak od razu, z góry posądzać ich o brak rozsądku, masochizm czy syndrom sztokholmski. Odpowiedz Link Zgłoś
pentagon8 misza spokojnie 04.02.08, 23:49 nie unos sie tak, bo rozsadzisz cala lubianke i nie bedzie czego zbierac:):):) Po co tyle jadu? I tak znamy prawde kacapie:) Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatore77 Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po nocach 04.02.08, 23:06 i dlatego za wszelką cenę chcą się oszukiwać Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 04.02.08, 23:08 gowno gryzie roisjanie byli tak samo poszkodawani od komunzmu jak nie bardziej ni8z polacy zginelo ich 60 milionow i dobrze o tym wiesz a stalin i beria byli gruzinami a wieskszosc wierchuszki nkwd to byli zydzi a teraz spie..ja Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatore77 Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 04.02.08, 23:10 gryzie ich gryzie i dlatego bredzą i chcą zrzucić z siebie odpowiedzialność za Katyń w tą zbrodnie zaangażowanych było tysiące ludzi radzieckich a nie tylko dwóch gruzinów Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 04.02.08, 23:13 ludzi radzieckich buahahahahaaa Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 hehe a w katyniu strzelaly krasnoludki 04.02.08, 23:11 sam spie..j moskiewski psie z polskiego forum ze swoimi klamstwami i matactwami won do obory gdzie twoje miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
stereotyp76 :-) to jak te 60mln Rosjan dało się wymordować 04.02.08, 23:12 garstce Żydów pod przewodnictwem jednego Gruzina, cieciu? Odpowiedz Link Zgłoś
pentagon8 Re: :-) to jak te 60mln Rosjan dało się wymordowa 04.02.08, 23:53 to sie nazywa ''cud komunizmu''. Niestety, innych cudow komuna ruska nie przyniosla. Nadal klepia biede:) Odpowiedz Link Zgłoś
pentagon8 rusjka zbrodnia 04.02.08, 23:52 misza, to ze gros wierchuszki bylo z pochodzenia zydami, nie ma tu nic do rzeczy trollu. Wiernie sluzyli interesom komunizmu oraz imperializmowi rosyjskiemu w wersji ''radzieckiej''. A ta sluzba polegala na zabijaniu kogokolwiek za inne poglady. Ruska zbrodnia, nie wciskaj mi tu kitu patafianie! Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 05.02.08, 00:42 > gowno gryzie roisjanie byli tak samo poszkodawani od komunzmu jak > nie bardziej ni8z polacy zginelo ich 60 milionow i dobrze o tym > wiesz a stalin i beria byli gruzinami a wieskszosc wierchuszki nkwd > to byli zydzi a teraz spie..ja Chcesz powiedzieć, że jak bydło na rzeź 60 milionów Rosjan dało się wymordować dwóm Gruzinom i paru Żydom? Wprawdzie nie wierzę w teorię o nad i podludziach ale chyba tylko taka teoria mogłaby taki fenomen wytłumaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 23:10 no a gdyby niw te wredne ruskie azjatycka dzicz by was wogole nie bylo pan hitler moadomo co mial z wami zrobic wiec sie zdecyduj oszlomie Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 23:44 misza36 napisał: > no a gdyby niw te wredne ruskie azjatycka dzicz by was wogole nie > bylo pan hitler moadomo co mial z wami zrobic Gdyby was nie było,tępe moskiewskie ryła, nie byłoby wojny. II wojna światowa mogła wybuchnąć tylko wtedy, gdy Hitler dogadał się z wami przeciwko Polsce - i tak się stało. Sam Hitler wrzeszczałby tylko przez radio, a potem zdechł. Odpowiedz Link Zgłoś
pentagon8 buhehheheheheheheh 04.02.08, 23:59 Gdyby nie jaknesi i land lease dostawy amerykasnich czolgow, samolotow, karabinow, helmow, paskow, butelek, zywnosci, sprzetu ciezkiego, ciezarowek, mundorow, plotna oraz surowcow ,potezny zwiazek sowiecki splaszczylby sie pod gasienica niemieckich Panzerow szybciej niz myslisz. A jankesi i brytyjczycy i tak by wygrali...ladujac na drugim krancu Europy lub na Balkanach. Ale ty o tym mowic nie chesz...wszak historia ruskow to historia wybiorcza. Nie rozsmieszaj ludzi i idz spac patafianie Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman olać takie pismactwo - niech się wku..ają 04.02.08, 23:23 czy te wypociny warte są tego kacapa pieprzonego warte są tego że tak je przeżywamy olać to kacapskie pismactwo wisi nam co myśli putinowszczyzna Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman o wolność dla Tatarstanu i Baszkirii 04.02.08, 23:26 zmobilizujmy świat do walki o wolność umęczonych narodów: Ewenków, Jakutów, Czuwaszy, Tatarów, Baszkirów miliard maili do Putina Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 Putin wie o tym i Mihnik tez wie o zbrodniach UB 04.02.08, 23:42 NKWD=Szechtery=UB ateraz siedza w GW. Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem.. 05.02.08, 01:31 RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI RATUNKU RATUNKU RATUNKU RATUNKU RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE .... BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU .... TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ 18 MIESIECY KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >> BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA... TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY DZIECI I.T.PO. ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ... TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO OBRONY... NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU..... DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU.... WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA I.T.P........... MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU .... W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA..... OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKOW..... SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD FRANCJI ............. ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK... JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2 BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM.... JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W KAZDEJ CHWILI ZGONU.... RATUNKU RATUNKU... RATUNKU.... WYSLALEM DO BIURA KRAJOWEGO PO PODOBNA WIADOMOSC ZOSTALA BEZ REAKCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 05.02.08, 01:32 RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI RATUNKU RATUNKU RATUNKU RATUNKU RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE .... BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU .... TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ 18 MIESIECY KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >> BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA... TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY DZIECI I.T.PO. ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ... TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO OBRONY... NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU..... DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU.... WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA I.T.P........... MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU .... W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA..... OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKOW..... SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD FRANCJI ............. ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK... JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2 BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM.... JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W KAZDEJ CHWILI ZGONU.... RATUNKU RATUNKU... RATUNKU.... WYSLALEM DO BIURA KRAJOWEGO PO PODOBNA WIADOMOSC ZOSTALA BEZ REAKCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Czy należy dyskutowac z debilami ? 07.02.08, 10:07 A tacy są tzw "historycy" w Rosji ( oczywiście nie wszyscy) Odpowiedz Link Zgłoś
nobull "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem.. 07.02.08, 13:26 "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem Niemców, i ma rację! Coś ci niemcy umieli sie dobrze kamuflarzowac! Ci niemcy oczywiscie przyjechali z Niemcowskajej Respubliki, mieli rosyjskie mundury, mówili po rosyjsku, pili rosyjską wodke i im płacono po 5 rubli za kazdego zamordowanego Polaka! Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Zwróciliście uwage na nazwę "Niezawisimaja" ? 07.02.08, 13:47 To przykład encyklopedyczny bolszewickiego traktowania norm etycznych. "Niezawisła" jest oczywiście zależna od aktualnych władców Kremla.Tak jak "Prawda" była oczywista nieprawdą. Powtarzam - nie dyskutować z debilami "historykami" i "wolna" kremlowską prase ! 70 lat utopii - całkowicie częśc tego społeczeństwa zdegenerowało ! Naszego niestety także podczas ich okupacji . Odpowiedz Link Zgłoś