Dodaj do ulubionych

"Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem...

    • stek22 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 22:11
      A może i przewidzieli. Przecież czemu miał służyć pakt Ribbentrow Mołotow
      zawarty jeszcze przed wojną? Przecież z ledwo z dwutygdniowym opóźnieniem Rosja
      najechała Polskę
    • pentagon8 kagiebistyczna propaganda - HWDR 04.02.08, 22:13
      Jezeli ktokolwiem ma jeszcze watpliwosc,ze zwiazek radziecki i
      rosja, z obecna jej wkladza to jedno i to samo, oto kolejny dowod.
      Fjutinowska propaganda zrobi wszystko, wybielic historie tak
      umilowanego Zwiazku, oraz polityki przez niego prowadzonej. a
      wszystko to na potrzeby kampanii wyborczej i propagandy wewnetrznej.
      Nie zapominajmy rowniez, ze jest to rodzaj odwetu za proby
      instalacji ''tarczy''.

      N G moze ''kwestionowac'' wiele, jako kremlowski gadzinowiec i
      szmatlawiec propagandowy. Niestety wode z mozgu moze robic tylko
      tepym rosjanom, nie zjajacym historii ( oraz kilku glabom buszujacym
      po tym forum ). Sprawa wyglada tak. 14 marca 1940 roku jako efekt
      narady szefow zarzadu NKWD obwodow smolenskiego, kalininskiego oraz
      charkowskiego, zapadla decyzja o eliminacji polskich wiezniow.
      Konsekwencja tego byl rozkaz Berii z 22 marca 1940 ( nr 00350 "O
      rozładowaniu więzień NKWD USRR i BSRR" - dokument publicznie
      dostepny w archiwach NKWD w Rosji ). Gros wiezniow w tych
      wiezeniach stanowili polscy oficerowie i policjanci ( fakt
      historyczny). Od 1 kwietnia rozpoczelio sie rozsylanie list osob
      przeznaczonych do eliminacji ( listy dostepne w archwuim NKWD).
      Listy od wiekrzosci oficerow wzietych do niewoli przez p........ch
      sowietow przestaly przychodzic w 1940 roku. III Rzesza zaczela kopac
      sowiecke doopy dopiero w 1941.

      Jednak moje pytanie brzmi inaczej. skoro wedlug sowiecko -
      kremlowskiego gadzinowca zbrodni dokonali Niemcy, dlaczego wszystkie
      dokumenty wskazujace na deccydentow rosyjskich znajduja sie w
      archiwum NKWD??? Gdyby byly nieprawda, nie istnialyby lub zostalyby
      zniszczone. Malo tego, odnalezionoby choc poszlaki dokumentow
      niemieckich ( Niemcy byli pod tym wzgledem bardzo skrupulatni -
      przykladem sa tony akt z Oswiencimia) wskazujacych na niemiecka
      wine. Takowych nie znaleziono. Wniosek jest prosty, NG klamie,
      klamie i jeszce raz klamie. Katyn to wina ruskow. Nie ruskich zydow,
      nie ruskich polakow, ruskow. Zaluje tylko, ze za tego typu
      deklaracje nie mozna postawic tak fjutina, ale i innych przec
      tyrybunalem w Hadze.
    • jkredman a co na to Angela Merkel i Erika Steinbach 04.02.08, 22:16
    • kaliszanin2 Ścigać to g... z urzędu! 04.02.08, 22:19
      Zaprzeczanie zbrodniom nazistowskim i komunistycznym na Polakach
      traktować jako działanie przeciwko państwu polskiemu i ścigać z
      urzędu. Niech się gość dowie, że jak przyjedzie do UE, to może być
      wydany europejski nakaz aresztowania.
    • olias wot duraki! 04.02.08, 22:25
      no to może powołując się na "naukowy materiał" strony rosyjskiej
      zarządamy od kanclerz Merkel odszkodowania i przeprosin. aś by się
      pożarli z prezydentem Putinem.
      oj, bracia Rosjanie! dalibyście spokój, bo to już przekroczyło dawno
      śmieszność. ofiary zza grobu wyciągają do was ręce w geście
      pojednania a wy ... kak duraki.
    • dexv "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem.. 04.02.08, 22:28
      Kłamcy i posrańcy, wyrżneliby pół świata i zwalili na Estończyków,
      Gruzinów itp.... Co oni w tych łbach mają ? Modlili się do Cara, do
      Stalina, a teraz do Putina. Tam zawsze jakiś palant musi rządzić.
      Tak straszno, że aż śmieszno !!!
    • jkredman niech wszyscy wią jacy z tych niemcow szubrawcy 04.02.08, 22:33
      artykuł przetłumaczyć na wszystkie możliwe języki i rozesłać do światowych
      mediów [gazet i telewizji] jako sensacyjne odkrycie kacapów
    • misza36 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 22:36
      rosjanie za katyn przeprosili a ukraincy za wolyn nie gdzie ku.. ta
      noganka gazetki na badytow z ss galziien co nie wolno cia nie
      pozwolilo zalosne naprawde rzygam jako polak juz tym i chyba
      redaktorzy jak maja troszeczke do siebie szacunku tez ale w to
      watpie
    • langston mnozy sie "historykow" najpier Gross teraz ten 04.02.08, 22:38
      mnozy sie "historykow" najpier Gross teraz ten
    • misza36 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 22:46
      rosja jednak przy ukrainie to cywilizowany kraj prezydent jelcyn
      przeprosil za mord w katyniu pozwolil na otwarcie cmentraza i pomika
      pomordowanuym 15 000 tysiecom polskim oficerom , natomiast ukraincy
      nie przyzanli sie na mordziena 300 000 polakow malo tego nie
      pozwiolili nawet ekshumowac zwlok pomordowanych ostatnio oteworzyli
      nawet pomik sss galizien przed cemntrzem orlat lwoowskich oczywiscie
      polskie media sterowane prze zcia tego nie widza tylko katyn na
      tapecie rosjan zgienlo od komunizmu 60 mln tak samo byli
      poszkodawani jak polacxy i sami sie musza uporac z walsne historia ,
      ale juz molodcy z ss galizien wam widze nie przeszkadzaja
      • eryk2 Łżesz, azjatycki debilu 04.02.08, 22:52
        natomiast ukraincy
        > nie przyzanli sie na mordziena 300 000 polakow

        Nie łżyj - nikt na serio nie wymienia tej liczby. Historycy
        przyjmują głównie 100-150 tysięcy. Notabene, Sowieci wymordowali w
        czasie wojny milion Polaków - ktoś za to przepraszał? Ktoś otwierał
        cmentarze polskie w byłych łagrach?

        >rosjan zgienlo od komunizmu 60 mln

        Chciałbyś... Gdyby tylu was zginęło, moskiewski bydlaku, nie
        mielibyśmy dziś z wami problemu. Na 100 mln. ofiar komunizmu Moskali
        przypada zaledwie kilka milionów (znacznie więcej Ukraińców -
        czystki, Wielki Głód).
        • misza36 Re: Łżesz, azjatycki debilu 04.02.08, 23:01
          prawda boli mpolaczkun widze
      • obserwatore77 SS Galizien tacy sami bandyci jak NKWD Radzieckie 04.02.08, 23:08
        nie ma różnicy
        nie słyszałem tylko by na Ukrainie ktoś twierdził że
        te śmiecie z SS Galizien nie istniały
      • stereotyp76 owszem, Misza, Rosja zachowywała pozory 04.02.08, 23:10
        cywilizowanych standardów w polityce zagranicznej... ale to była Rosja
        jelcynowska, a nie Putina
    • pentagon8 prawda o katyniu 04.02.08, 22:59
      Jezeli ktokolwiem ma jeszcze watpliwosc,ze zwiazek radziecki i
      rosja, z obecna jej wkladza to jedno i to samo, oto kolejny dowod.
      Fjutinowska propaganda zrobi wszystko, wybielic historie tak
      umilowanego Zwiazku, oraz polityki przez niego prowadzonej. a
      wszystko to na potrzeby kampanii wyborczej i propagandy wewnetrznej.
      Nie zapominajmy rowniez, ze jest to rodzaj odwetu za proby
      instalacji ''tarczy''.

      N G moze ''kwestionowac'' wiele, jako kremlowski gadzinowiec i
      szmatlawiec propagandowy. Niestety wode z mozgu moze robic tylko
      tepym rosjanom, nie zjajacym historii ( oraz kilku glabom buszujacym
      po tym forum ). Sprawa wyglada tak. 14 marca 1940 roku jako efekt
      narady szefow zarzadu NKWD obwodow smolenskiego, kalininskiego oraz
      charkowskiego, zapadla decyzja o eliminacji polskich wiezniow.
      Konsekwencja tego byl rozkaz Berii z 22 marca 1940 ( nr 00350 "O
      rozładowaniu więzień NKWD USRR i BSRR" - dokument publicznie
      dostepny w archiwach NKWD w Rosji ). Gros wiezniow w tych
      wiezeniach stanowili polscy oficerowie i policjanci ( fakt
      historyczny). Od 1 kwietnia rozpoczelio sie rozsylanie list osob
      przeznaczonych do eliminacji ( listy dostepne w archwuim NKWD).
      Listy od wiekrzosci oficerow wzietych do niewoli przez p........ch
      sowietow przestaly przychodzic w 1940 roku. III Rzesza zaczela kopac
      sowiecke doopy dopiero w 1941.

      Jednak moje pytanie brzmi inaczej. skoro wedlug sowiecko -
      kremlowskiego gadzinowca zbrodni dokonali Niemcy, dlaczego wszystkie
      dokumenty wskazujace na deccydentow rosyjskich znajduja sie w
      archiwum NKWD??? Gdyby byly nieprawda, nie istnialyby lub zostalyby
      zniszczone. Malo tego, odnalezionoby choc poszlaki dokumentow
      niemieckich ( Niemcy byli pod tym wzgledem bardzo skrupulatni -
      przykladem sa tony akt z Oswiencimia) wskazujacych na niemiecka
      wine. Takowych nie znaleziono. Wniosek jest prosty, NG klamie,
      klamie i jeszce raz klamie. Katyn to wina ruskow. Nie ruskich zydow,
      nie ruskich polakow, ruskow. Zaluje tylko, ze za tego typu
      deklaracje nie mozna postawic tak fjutina, ale i innych przec
      tyrybunalem w Hadze.


      • misza36 Re: prawda o katyniu 04.02.08, 23:03
        no to zdecyduj sie komunizm nie wybiwral mordow wszystkie narody
        byly poszkodawane stalin byl gruzienm ytak jak i beria a wiekszosc
        oficerow nkwd bylo zydami ktorym teraz wiernie sluzycie sluchajac
        usa przeciez wiam=domo ktotym krajem rzadzi sak u was taki masochizm
        • stereotyp76 tjaaa.... wszystko, panie, to te Gruziny, 04.02.08, 23:07
          Żydy a Polaki przebrzydłe (Feluś Dzierżyński!), a biedni Rosjanie tylko
          cierpieli srodze wraz z Matuszką Rosją, niebożątka... kogo chcesz na ten kit
          wziąć? :-D
          • adas313 Re: tjaaa.... wszystko, panie, to te Gruziny, 05.02.08, 01:01
            Wszak wiadomo, że ZSRR to była okupacja Bogu ducha winnej Rosji przez Niemców
            (którzy wypuścili Lenina), Ukraińców (Chruszczow), Gruzinów (Beria, Stalin),
            Polaków (Dzierżyński) połączona zresztą z rabunkiem rosyjskich dóbr przez
            pozostałe SRR.

            Tylko czemu współcześni Rosjanie wspominają tamte czasy z taką nostalgią? Wszak
            trudno tak od razu, z góry posądzać ich o brak rozsądku, masochizm czy syndrom
            sztokholmski.
        • pentagon8 misza spokojnie 04.02.08, 23:49
          nie unos sie tak, bo rozsadzisz cala lubianke i nie bedzie czego
          zbierac:):):) Po co tyle jadu? I tak znamy prawde kacapie:)
    • obserwatore77 Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po nocach 04.02.08, 23:06
      i dlatego za wszelką cenę chcą się oszukiwać
      • misza36 Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 04.02.08, 23:08
        gowno gryzie roisjanie byli tak samo poszkodawani od komunzmu jak
        nie bardziej ni8z polacy zginelo ich 60 milionow i dobrze o tym
        wiesz a stalin i beria byli gruzinami a wieskszosc wierchuszki nkwd
        to byli zydzi a teraz spie..ja
        • obserwatore77 Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 04.02.08, 23:10
          gryzie ich gryzie i dlatego bredzą i chcą zrzucić z
          siebie odpowiedzialność za Katyń w tą zbrodnie
          zaangażowanych było tysiące ludzi radzieckich a nie
          tylko dwóch gruzinów
          • misza36 Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 04.02.08, 23:13
            ludzi radzieckich buahahahahaaa
        • gekon1979 hehe a w katyniu strzelaly krasnoludki 04.02.08, 23:11
          sam spie..j moskiewski psie z polskiego forum ze swoimi klamstwami i matactwami
          won do obory gdzie twoje miejsce
        • stereotyp76 :-) to jak te 60mln Rosjan dało się wymordować 04.02.08, 23:12
          garstce Żydów pod przewodnictwem jednego Gruzina, cieciu?
          • pentagon8 Re: :-) to jak te 60mln Rosjan dało się wymordowa 04.02.08, 23:53
            to sie nazywa ''cud komunizmu''. Niestety, innych cudow komuna ruska
            nie przyniosla. Nadal klepia biede:)
        • pentagon8 rusjka zbrodnia 04.02.08, 23:52
          misza, to ze gros wierchuszki bylo z pochodzenia zydami, nie ma tu
          nic do rzeczy trollu. Wiernie sluzyli interesom komunizmu oraz
          imperializmowi rosyjskiemu w wersji ''radzieckiej''. A ta sluzba
          polegala na zabijaniu kogokolwiek za inne poglady. Ruska zbrodnia,
          nie wciskaj mi tu kitu patafianie!
        • tbernard Re: Sumienie gryzie ludzi radzieckich jęczą po no 05.02.08, 00:42
          > gowno gryzie roisjanie byli tak samo poszkodawani od komunzmu jak
          > nie bardziej ni8z polacy zginelo ich 60 milionow i dobrze o tym
          > wiesz a stalin i beria byli gruzinami a wieskszosc wierchuszki nkwd
          > to byli zydzi a teraz spie..ja

          Chcesz powiedzieć, że jak bydło na rzeź 60 milionów Rosjan dało się wymordować
          dwóm Gruzinom i paru Żydom? Wprawdzie nie wierzę w teorię o nad i podludziach
          ale chyba tylko taka teoria mogłaby taki fenomen wytłumaczyć.
    • misza36 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 23:10
      no a gdyby niw te wredne ruskie azjatycka dzicz by was wogole nie
      bylo pan hitler moadomo co mial z wami zrobic wiec sie zdecyduj
      oszlomie
      • eryk2 Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 04.02.08, 23:44
        misza36 napisał:

        > no a gdyby niw te wredne ruskie azjatycka dzicz by was wogole nie
        > bylo pan hitler moadomo co mial z wami zrobic

        Gdyby was nie było,tępe moskiewskie ryła, nie byłoby wojny. II wojna
        światowa mogła wybuchnąć tylko wtedy, gdy Hitler dogadał się z wami
        przeciwko Polsce - i tak się stało. Sam Hitler wrzeszczałby tylko
        przez radio, a potem zdechł.
      • pentagon8 buhehheheheheheheh 04.02.08, 23:59
        Gdyby nie jaknesi i land lease dostawy amerykasnich czolgow,
        samolotow, karabinow, helmow, paskow, butelek, zywnosci, sprzetu
        ciezkiego, ciezarowek, mundorow, plotna oraz surowcow ,potezny
        zwiazek sowiecki splaszczylby sie pod gasienica niemieckich Panzerow
        szybciej niz myslisz. A jankesi i brytyjczycy i tak by
        wygrali...ladujac na drugim krancu Europy lub na Balkanach. Ale ty o
        tym mowic nie chesz...wszak historia ruskow to historia wybiorcza.
        Nie rozsmieszaj ludzi i idz spac patafianie
    • jkredman olać takie pismactwo - niech się wku..ają 04.02.08, 23:23
      czy te wypociny warte są tego
      kacapa pieprzonego
      warte są tego
      że tak je przeżywamy
      olać to kacapskie pismactwo
      wisi nam co myśli putinowszczyzna
    • jkredman o wolność dla Tatarstanu i Baszkirii 04.02.08, 23:26
      zmobilizujmy świat do walki o wolność umęczonych narodów: Ewenków, Jakutów,
      Czuwaszy, Tatarów, Baszkirów
      miliard maili do Putina
      • barbara444 Putin wie o tym i Mihnik tez wie o zbrodniach UB 04.02.08, 23:42
        NKWD=Szechtery=UB ateraz siedza w GW.
    • champagne_fr "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem.. 05.02.08, 01:31
      RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI

      RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU RATUNKU
      RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM
      OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE ....
      BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

      TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT
      JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM
      POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU
      JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA
      PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ
      NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA
      NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I
      NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY
      ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z
      KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I
      CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I
      DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY
      WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH
      POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY
      DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >>
      CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ 18 MIESIECY KASA >> CHORYCH-CPAM- A
      KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS
      NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU
      NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO
      TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia
      )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE
      TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI
      PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE
      SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM
      CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE
      INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O
      NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I
      BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE
      ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >>
      FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >>
      NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO
      BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL
      PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY
      ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ
      CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE
      NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA
      WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA
      DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE
      FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W
      TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>

      BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
      NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
      TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY
      DZIECI I.T.PO.
      ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
      WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ
      PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
      1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
      TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
      PRAWO DO OBRONY...
      NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
      PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
      DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W
      DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA
      WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI
      POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE
      RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
      WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
      DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
      SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
      WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
      WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU
      REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
      DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
      I.T.P...........
      MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW
      KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA
      POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
      SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
      W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM
      STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
      MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
      OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
      PRACOWNIKOW.....
      SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
      FRANCJI .............

      ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
      JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE
      KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z
      UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2
      BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI
      NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI
      ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM
      SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
      JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W
      KAZDEJ CHWILI ZGONU....
      RATUNKU RATUNKU... RATUNKU....
      WYSLALEM DO BIURA KRAJOWEGO PO PODOBNA WIADOMOSC ZOSTALA BEZ REAKCJI......

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU
    • champagne_fr Re: "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dzieł 05.02.08, 01:32
      RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI

      RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU RATUNKU
      RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM
      OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE ....
      BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

      TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT
      JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM
      POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU
      JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA
      PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ
      NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA
      NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I
      NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY
      ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z
      KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I
      CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I
      DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY
      WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH
      POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY
      DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >>
      CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ 18 MIESIECY KASA >> CHORYCH-CPAM- A
      KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS
      NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU
      NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO
      TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia
      )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE
      TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI
      PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE
      SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM
      CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE
      INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O
      NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I
      BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE
      ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >>
      FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >>
      NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO
      BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL
      PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY
      ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ
      CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE
      NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA
      WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA
      DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE
      FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W
      TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>

      BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
      NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
      TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY
      DZIECI I.T.PO.
      ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
      WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ
      PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
      1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
      TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
      PRAWO DO OBRONY...
      NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
      PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
      DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W
      DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA
      WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI
      POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE
      RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
      WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
      DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
      SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
      WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
      WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU
      REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
      DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
      I.T.P...........
      MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW
      KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA
      POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
      SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
      W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM
      STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
      MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
      OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
      PRACOWNIKOW.....
      SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
      FRANCJI .............

      ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
      JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE
      KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z
      UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2
      BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI
      NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI
      ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM
      SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
      JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W
      KAZDEJ CHWILI ZGONU....
      RATUNKU RATUNKU... RATUNKU....
      WYSLALEM DO BIURA KRAJOWEGO PO PODOBNA WIADOMOSC ZOSTALA BEZ REAKCJI......

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU
    • rsrh Czy należy dyskutowac z debilami ? 07.02.08, 10:07
      A tacy są tzw "historycy" w Rosji ( oczywiście nie wszyscy)
    • nobull "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem.. 07.02.08, 13:26
      "Niezawisimaja Gazieta": Mord w Katyniu dziełem Niemców, i ma rację!

      Coś ci niemcy umieli sie dobrze kamuflarzowac!

      Ci niemcy oczywiscie przyjechali z Niemcowskajej Respubliki, mieli rosyjskie
      mundury, mówili po rosyjsku, pili rosyjską wodke i im płacono po 5 rubli za
      kazdego zamordowanego Polaka!

    • rsrh Zwróciliście uwage na nazwę "Niezawisimaja" ? 07.02.08, 13:47
      To przykład encyklopedyczny bolszewickiego traktowania norm etycznych.
      "Niezawisła" jest oczywiście zależna od aktualnych władców Kremla.Tak jak
      "Prawda" była oczywista nieprawdą.
      Powtarzam - nie dyskutować z debilami "historykami" i "wolna" kremlowską prase !
      70 lat utopii - całkowicie częśc tego społeczeństwa zdegenerowało ! Naszego
      niestety także podczas ich okupacji .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka