milleniusz
07.02.08, 19:28
A jak już wydadzą całą kasę na bratobójcze połajanki, to we właściwych
wyborach zwycięży republikanin. Dziwne zwyczaje w tym rzekomo najwolniejszym z
narodów. I jeszcze dziwniejszy prymat pieniądza nad zdrowym rozsądkiem. I nad
demokracją w ogóle.
Zniesmaczony jestem.