Dodaj do ulubionych

Finansowe problemy Hillary Clinton

07.02.08, 19:28
A jak już wydadzą całą kasę na bratobójcze połajanki, to we właściwych
wyborach zwycięży republikanin. Dziwne zwyczaje w tym rzekomo najwolniejszym z
narodów. I jeszcze dziwniejszy prymat pieniądza nad zdrowym rozsądkiem. I nad
demokracją w ogóle.

Zniesmaczony jestem.
Obserwuj wątek
    • the_dzidka Finansowe problemy Hillary Clinton 07.02.08, 22:29
      Dwadzieścia pięć lat temu i wcześniej zasypywano nas relacjami z
      kolejnego zjazdu KPZR. Teraz najważniejsze są wybory w USA.
      CO MNIE OBCHODZĄ WYBORY W USA?! I nie chrzańcie, że to niby dla nas
      ważne. Śmiechu warte. To jest tylko lizanie tyłka kolejnego
      Wielkiego Brata. Bo przecież my Polacy bez jakiegoś Wielkiego Brata
      nie możemy istnieć.
      Tfu! Zgadnijcie, gdzie mam Amerykę?
      • vanilla.dream Tak, Maleńka. Święte słowa 07.02.08, 23:37
      • zarafi Re: Finansowe problemy Hillary Clinton 07.02.08, 23:41
        Jest to ważne z tego względu, że Polska będzie miała na swoim terytorium tarczę
        antyrakietową, która będzie własnością USA. Poza tym w Polsce będą
        najprawpodobniej stacjnować wojska USA, co jest przecież argumentem
        wystarczającym do śledzenia wyborów. W USA i tak rządzą korporacje i grupki
        zakulisowe, ale mimo wszystko jest różnica czy prezydentem zostanie Hillary,
        która nie zmieni niczego w polityce zagranicznej czy Obama, który przynajmniej
        deklaruje wycofanie wojsk z Iraku (od deklaracji do wycofania jest ogromna
        droga, a biorąc pod uwagę, że to USA, to droga ta jest jeszcze większa).

        Mówiąc krótko: warto wiedzieć kto będzie rządził krajem, który będzie naszym
        okupantem.
    • yola13 Re: Finansowe problemy Hillary Clinton 07.02.08, 22:37
      w tych wyborach raczej nie liczyłabym na zwyciestwo republikanina,
      kontynuacja polityki Busha nie podoba sie juz Amerykanom
      • milleniusz Re: Finansowe problemy Hillary Clinton 08.02.08, 00:42
        yola13 napisała:

        > w tych wyborach raczej nie liczyłabym na zwyciestwo republikanina,
        > kontynuacja polityki Busha nie podoba sie juz Amerykanom

        Ja nie tylko nie liczę, ale mam nadzieję, że nie wygra republikanin, choć po
        klanie Bushów może być tylko lepiej. Natomiast dziwi mnie wewnętrzne
        wykrwawianie się demokratów. Niby to jest demokratyczny wewnątrzpartyjny proces,
        ale znowu pierwsze skrzypce grają pieniądze, a w końcu - z czego opłacą właściwą
        kampanię? Widzę tu wielką słabość takiej polityki (skoro już uznajemy, że tym
        krajem rządzą pieniądze).

        I druga rzecz - zniesmaczają mnie rządy klanów - Kennedy, Bushowie, teraz - może
        w innym wydaniu ale - Clintonowie? Dlatego moim faworytem jest Obama. Nie
        rozumiem jakie kwalifikacje - prócz rodzinnych - ma pani Hilary.

        To moje trzy grosze, albo i dwa centy.
      • captain.america <yola13> to broken record 08.02.08, 06:18
        > w tych wyborach raczej nie liczyłabym na zwyciestwo republikanina,
        > kontynuacja polityki Busha nie podoba sie juz Amerykanom

        Zaloze sie ze dokladnie to samo pieprzylas w 2004r. kiedy mialas 9 lat.
    • squoo Finansowe problemy Hillary Clinton 07.02.08, 23:09
      taa.. poznym wieczorem zeszla do garazu, znalazla mlotek i pukla
      swinke z drobniakami.. ja rozumiem art. o 'super wtorku', ale po
      jaka cholere pisac takie bzdury, ze z wlasnej kieszeni wylozyla..?
      nie badzmy naiwni prosze..
    • mmai Finansowe problemy Hillary Clinton 08.02.08, 02:20
      pi..us.com/pics/AJtSjAJkc1P8qIrbep.jpg
      "Bill Clinton and Hillary Clinton in 1969"
      • mmai Re: Finansowe problemy Hillary Clinton 08.02.08, 02:22
        pi..us.com zamiast kropek
        • mmai Re: Finansowe problemy Hillary Clinton 08.02.08, 02:23
          argh cwaniaki

          p i z d a u s . c o m
    • jan3211 Skąd miała te 5 milionów , z pracy na trzy etaty 08.02.08, 03:48
      To jest robienie forsy na polityce.
      Odczyty za miliony na których się plecie androny ?
      Ludzie z elity nic nie zmienią w polityce.
      Obama to nadzieja na zmiany, ale oni / establishment / nie chce
      zmian.
    • norton2 Finansowe problemy Hillary Clinton 08.02.08, 04:41
      A ile wyłożyła kaczyńska.Dlaczego ona nie założyła fundacji.Przecież
      każda żona prezydenta ją miała.Ona jest specjalistką od
      konfitur.ha,ha,ha!!!!!
    • bleble2000 finan. przekrety Hilary przy kampanii na senatora 10.02.08, 22:26
      video.google.com/videoplay?docid=7007109937779036019&hl=en

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka