Dodaj do ulubionych

Trwa spotkanie prezydenta z premierem

20.02.08, 18:56

no i co z tego?
Obserwuj wątek
    • tetradrachma na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 18:58
      • isa.stern Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 19:03
        pierwszy objaw choroby psychicznej...
        • emigrancik Stare zdjecie - z czasow gdy obiecywali POPiS 20.02.08, 19:54
          i tak sie smieja, ze narod oszukali.
          • almagus Re: „Prezydęt” przysięgał służyć narodowi. 20.02.08, 22:05
            „Prezydęt” przysięgał służyć narodowi.
            Niestety służy tylko PiSowi.
            Silne ma związki głównie z bratem,
            a poprzez Redyka także z zaświatem!
            On wspomina, nie widzi przyszłości.
            W gatunkach wina ma zaległości.
            Jest pieszczotliwie zwany „mamlakiem”.
            Najpierw kaczory, potem Polakiem!

            • prawdziwy-hermann Re: „Prezydęt” przysięgał służyć naro 20.02.08, 22:12
              almagus!!!Gdybys tak jeszcze po polsku gramatycznie mowil i
              pisal,ale Ty wolisz gnojowa oblewac glowe panstwa,za wsze to lepiej
              pachnie dla Ciebie i Tobie podonych.Zycze milej pachnacej kapieli,a
              do towarzystwa zapros Niesiolowskiego.
              • znajomy_jennifer_lopez [...] 20.02.08, 22:25
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • gyubalwahazar PiS jak zwykle popiera Putina!!! 21.02.08, 00:47
                  Nawet w sprawie Kosowa bracia Kaczyńscy są jednomyślni z Putinem.
                  Zawsze uważałem proamerykańskość PiSu jest udawana i służy jedynie
                  jako zasłona dymna.
      • profanum_vulgus Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 19:20
        Z ciebie stary,
        że wierzysz w takie brednie iż polityk politykowi nierówny.
        :DDD
        • isa.stern Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 19:26
          gdybyś napisał, że ze względu na fakt, iż obaj panowie cieszą się na to
          spotkanie, albo że to coś więcej niz tylko odpowiedź na prośbę fotoreporterów,
          aby pozowali do zdjęć - miałoby to więcej sensu..;)
          • profanum_vulgus Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 19:37
            Cieszą mordy na okazje do podpicia. Choć akurat oni chyba nie szukają do tego
            pretekstu.
            Marysia wychodzi z opresji obronną ręką (wszak czarownica), ale szkoda Małgosi,
            która ponoć później musi nakładać gruby makijaż.
            • isa.stern Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 19:46
              podejrzewam, że po tym, jak ujawniono, że Kaczyński ma problem z alkoholem, nie
              napije się z Tuskiem..;)
              • profanum_vulgus Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 19:59

                widocznie nie znasz dokładnie objawów tego problemu. podejrzewam,
                że w sytuacji kryzysowej sam Kiszczak mógłby dla Kaczyńskiego być
                partnerem, a Rydzyk dla Tuska.


                ale biskup krakowski wiedział za co gromić swoich wiernych ostatnio.
                czyżby czasem premier nie był neofitą?:))
                • isa.stern Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 20:07
                  gorsi od neofitów są jedynie ludzie kościoła, którzy za nic mają głoszone przez
                  siebie "prawdy", nie sądzisz...?!
                  • profanum_vulgus Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 22:56
                    chyba mówisz o prawdach głoszonych przez kościół. gdyby ktoś miał za nic prawdy
                    głoszone przez siebie to rzeczywiście byłby niebezpieczny. bałbym się takiej
                    osoby:))

                    widzisz, dla niektórych kościół nie jest miejscem transcendentalnych
                    przeżyć tylko instrumentem, który w jakiś sposób potrafi wpływać na
                    społeczeństwo. i tylko od odpowiednich sił zależy jaki będzie to wpływ.

                    co do listu biskupa to popieram takie akcje w 100 %. im kościół mniej oderwany
                    od rzeczywistości tym lepiej dla społeczeństwa w którym ponad 90 % ogółu
                    deklaruje się jako katolików.
                    • isa.stern Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 23:17
                      profanum_vulgus napisał:

                      > chyba mówisz o prawdach głoszonych przez kościół.
                      to chyba oczywiste

                      gdyby ktoś miał za nic prawdy
                      > głoszone przez siebie to rzeczywiście byłby niebezpieczny. bałbym się takiej
                      > osoby:))
                      mylisz hipokryzję ze schizofrenią..;)

                      > widzisz, dla niektórych kościół nie jest miejscem transcendentalnych
                      > przeżyć tylko instrumentem, który w jakiś sposób potrafi wpływać na
                      > społeczeństwo.
                      Skarbie, naprawdę potrzebujesz kościoła, aby się modlić, rozmawiać z Bogiem,
                      żeby być po prostu dobrym człowiekiem..?!

                      > co do listu biskupa to popieram takie akcje w 100 %.
                      szczerze, to nie wiem, o jakiej akcji napisałeś..;)
            • joanna_can Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 21:55
              jestes wulgarnym, niedowcipnym malym polaczkiem
              • profanum_vulgus Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 23:00
                dziękuje. jeszcze dzisiaj nikt mi tego nie powiedział
                i prawie bym zapomniał o tym fakcie. uważasz?
                • isa.stern Re: na miłość boską, z czego Oni sie smieją !? 20.02.08, 23:18
                  może to nie było do Ciebie, przecież nie napisałeś nic, co podpadałoby pod
                  wulgarny, przynajmniej w tym miejscu..;)
      • simon_r Pierwszy raz zgadzam się z tym prezydentem!! 20.02.08, 23:02
        Tak jak go nie lubię tak tym razem uważam, że ma rację!!

        -------------------
        SuDoKu... wciąga :)
        Trochę myślenia
    • isa.stern Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 18:58
      loppe napisał:
      > no i co z tego?

      masz rację, loppe, kto by się ekscytował spotkaniem z prez. Kaczyńskim..;)
      :P
      • loppe Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:00
        proszę mi nie imputować, możesz zadać pytanie o co chodzi jeśli
        chcesz ale nie insynuuj, to w złym tonie
        • isa.stern Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:02
          oki, będę grzeczna i zapytam nawet, na jaki temat ma być to pytanie, żebyś znowu
          się na mnie nie zdenerwował..;))
          :P
          • loppe Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:15

            problem polega na tym że to medium buduje jakieś niezdrowe napięcie
            między dwoma konstytucyjnymi organami władzy w Kraju - stąd
            tytuł "trwa spotkanie", którego w poważnych mediach nie uświadczysz
            • isa.stern Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:25
              Gazeta.pl może sobie na takie sformułowanie pozwolić, tak jak każde medium,
              które nadaje na żywo..;)
              :P
              • loppe Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 21.02.08, 10:17
                jakoś onet z grupy TVNu sobie darował w ogóle wzminkę nawet a tu to
                wieść nr 1! otóż "że trwa spotkanie X z Y" to w mainstreamowych
                mediach słyszy się tylko gdy spotyka się szef LPRu z rabinem, albo
                negocjator z terrorystami

                vide - brak jakiegoklwiek ciągu dalszego, a zatem no i co z tego
                było 100% na miejscu
    • rydzyk_fizyk Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:01
      Ciekawe ile flaszek obalą tym razem?
      • kat.2 Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 20:40
        ten mały to wygląda jakby ze cztery kwachy pociągnął.
        • presentation1 Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 20:44
          A ten chudy,mrugajacy oczkami wyglada jak psychopata.Zreszta pytalem sie kilku psychiatrow.Tusk jest chory psychicznie.Niektorzy mowia ze frustrat.To tez choroba.
          • 1jacek-rozan Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 21:03
            Pozdrawiam presentation 1 coś cię ostatnio nie widać.Pozdrawiam.www.bloguez.com/POLSKA/ www.tuskwatch.pl
          • prawdziwy-hermann Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 22:25
            presentation 1!!!Swietne,dobrze,ze jakiegos madrego tu mozna
            spotkac,bo juz myslalam,ze to same scieki.
    • tom1003 Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:01
      Genialne,
      Za jednym zamachem można stworzyć bazę dla terrorystów islamskich w środku
      Europy oraz popchnąć Serbię w ramiona Rosji.

      Ciekawe, czy Unia Europejska będzie popularyzować w tej islamskiej enklawie
      parady gejowskie, z równą siłą, z jaką robi to np. w stosunku do Polski?
      • pawel-wrocek23 Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:08
        tom1003 napisał:

        > Genialne,
        > Za jednym zamachem można stworzyć bazę dla terrorystów islamskich w środku
        > Europy oraz popchnąć Serbię w ramiona Rosji.
        >
        > Ciekawe, czy Unia Europejska będzie popularyzować w tej islamskiej enklawie
        > parady gejowskie, z równą siłą, z jaką robi to np. w stosunku do Polski?
        Trafne uwagi.
        Niestety dożyliśmy czasów gdy orwellowskie dwójmyślenie jest na porządku
        dziennym. Weźmy np. Wielką Brytanię. Z jednej strony całkowita akceptacja
        gejostwa, a z drugiej wypowiedzi biskupa anglikańskiego na temat akceptacji
        niektórych elementów Szariatu.
      • klip-klap wszyscy sie ciesza, kontrolowani terrorysci 20.02.08, 23:07
        Tak UE jak i USA. UE, bo z dawnej Jugoslawii zostaja jakies ochlapy, a ta
        organizacja niechetnie widzi duze niezalezne panstwa w Europie.

        Obecny premier Kosova zapewni plynny przeplyw narkotykow, bo przeciez ma w tym
        wprawe. Przy okazji bedzie mozna latwiej znow posluzyc sie terrorystami dla
        usprawiedliwiania kolejnych pomyslow rodem z "1984".
    • abhaod Wolność dla Czeczenii!!! 20.02.08, 19:02

      • dyletant5 Re:Triest dla Chorwcji....... 21.02.08, 01:37

    • 1europejczyk sigurimix 20.02.08, 19:06
      << Władze USA, Unii Europejskiej i NATO po zbrodniczym rozbiciu Jugosławii chcą
      popełnić kolejną zbrodnię – oderwać Kosowo od Serbii.

      Trzeba wiedzieć, że Kosowo jest prastarą, Świętą Ziemią Serbską – kolebką Narodu
      Serbskiego, a zarazem bogatym zagłębiem surowcowym i przemysłowym Serbii.
      Oderwanie Kosowa od Serbii byłoby taką samą zbrodnią, jak oderwanie od Polski
      Krakowa i Górnego Śląska.

      Kosowo od Serbii odrywali kilkaset lat temu tureccy najeźdźcy, masowo mordując
      Serbów i zasiedlając tę ziemię Turkami i ich albańskimi sojusznikami. Kosowo od
      Serbii odrywały w II wojnie światowej hitlerowskie Niemcy, organizując w tym
      celu swych albańskich sojuszników w formacje SS. Wymordowały one w bestialski i
      nawet dla Niemców odrażający sposób pół miliona Serbów wraz z niemowlętami i
      kobietami w ciąży, zasiedlając Kosowo proniemieckimi Albańczykami. W ten
      ludobójczy sposób Albańczycy stali się w Kosowie większością, spychając Serbów
      do roli prześladowanej mniejszości narodowej na ich własnej serbskiej ziemi. Był
      to wstęp do planowanego osiedlania Niemców w Kosowie, które z woli Hitlera miało
      być Krajem niemieckim i bazą wojskową zapewniającą niemieckie panowanie na
      Bałkanach.

      Po zwycięstwie w 1945 roku nad Niemcami i ich albańskimi i innymi sojusznikami,
      Jugosławia nie skorzystała z ustanowionego przez zwycięskie mocarstwa prawa
      przesiedlenia z serbskiego Kosowa do Albanii Albańczyków wysługujących się
      niemieckiemu faszyzmowi. Ta zgubna decyzja Jugosławii dała Zachodowi, a
      zwłaszcza USA i Niemcom możliwość odbudowania wśród Albańczyków w Kosowie
      agentury antyserbskiej.

      Właśnie ta faszyzująca albańska agentura proniemiecka i proamerykańska ułatwiła
      wojenne rozbicie Jugosławii i okupację Kosowa przez NATO. W jej wyniku, w 1999 i
      2000 roku popierani przez NATO faszystowscy terroryści albańscy zabili ponad 2
      tysiące Serbów, zburzyli 50 tysięcy serbskich domów, setki serbskich ośrodków
      kultury i nauki oraz 80 zabytkowych cerkwi, wypędzili z Kosowa 250 tysięcy
      Serbów i 100 tysięcy osób innych narodowości. Na miejsce zabitych i wypędzonych
      Serbów, w Kosowie osiedlali się Albańczycy z Albanii, dla których zbudowano
      tysiące domów z bezzwrotnych funduszy Unii Europejskiej.

      Siłowe zaludnienie Kosowa tylko przez Albańczyków ma ułatwić oderwanie go od
      Serbii i uczynienie odrębnym Państwem albańskim, czyli drugą Albanią. Cała
      prawda jest jednak inna. Kosowo ma być Państwem całkowicie uzależnionym od USA i
      stanowić jego największą bazę wojskową w Europie, wymierzoną przeciwko Serbii i
      całej Słowiańszczyźnie, zapewniającą amerykańskie panowanie na Bałkanach. Jest
      to realizowanie przez USA, UE i NATO imperialnego planu Hitlera.

      Planowanie oderwania Kosowa od Serbii stwarza jeszcze jedno wielkie zagrożenie.
      Ma to być pierwsza zmiana granicy po powojennym ustaleniu granic w Europie.
      Gdyby to się udało, pójdzie za tym próba zmiany zachodniej granicy Czech i
      Polski, czyli oderwania Sudetów od Czech a Śląska i Pomorza od Polski.

      Ale sprawiedliwość dziejowa i bezpieczeństwo Narodów Europy wymagają zachowania
      obecnych granic. Tak jak Sudety były i są czeskie, a Śląsk i Pomorze były i są
      polskie, tak Kosowo było, jest i musi być serbskie.

      Nie pozwólmy oderwać Kosowa od Serbii. Okażmy swoim słowiańskim Braciom Serbom
      nasze polskie, słowiańskie poparcie. Potępiajmy na każdym kroku globalistyczny
      imperializm zachodni. Obrona Serbii to obrona Polski i Czech, to obrona całej
      zagrożonej bratniej Słowiańszczyzny. >>



      POLSKA WSPÓLNOTA NARODOWA

      "POLSKI KOMITET SŁOWIAŃSKI

      PRZEWODNICZĄCY BOLESŁAW TEJKOWSKI



      Warszawa – Kraków, luty 2008 rok
    • lublin.pl Rozbiór Serbii 20.02.08, 19:11
      Polska nie powinna uznać kosowa. Kto ??? jak nie Polacy powinni
      wiedzieć co to znaczy utrata swojego terytorium. Nie można obwiniać
      wszystkich serbów za utratę kosowa, przypomnijcie sobie jak anglia i
      francja we wrzesniu 1939 obwiniała polskę za wybóch wojny mówiąc że
      Polska NIE CHCIAŁA ODDAĆ HITLEROWI ICH GDAŃSKA, już nie wspominając
      o 17 września 1939, kiedy stalin zagarną wschód Polski mówiąc
      o "wyzwoleniu" białorusinów.
      Po drugie europa popiera nowe "WYPĘDZENIE" serbów ze swoich domów.
      Pani Stainbach będzie musiala dodać ten fakt do swojego muzeum
      wypędzonych, tylko że dzisiaj dzieje się to nie z inicjatywy państw
      totalitarnych ale z poparciem podobno """SPRAWIEDLIWEJ EUROPY""""
      • honecker32 Re: Rozbiór Serbii 20.02.08, 21:05
        A co Polska powinna zrobic w sprawie Kosowa , pomoc przywrocic je do
        Serbi , jak jedyny sposob to sila. Oglosili niepodleglosc ktore de
        facto mieli od kilku lat.
        Gdansk piszez przez pryzmat wielkiej wojny , moze to niektorym sie
        nie spodoba praktycznie zawsze byl Niemiecki, a to cie dobije II RP
        byla niezbyt milym panstwem dla mniejszosci- bardzo czesto sila
        wtloczonych do naszego kraju.
        Wypedzenie przypominam ze to Serbowie pierwsi zaczeli wypedzac ,
        robili to w iscie przemyslowy sposob. Wygananie to byla oficjalna
        polityka Belgradu.
        Jesli ogloszenie niepodleglosci brac jako akt sam w sobie to malo
        kto kto porze, ale zainteresuj sie historia . Albanczycy zbrojnie
        zaczeli walczyc dopiero 7 lat po tym gdy zabrano im autonomie, ich
        inteligencja byla relegowana z kazdego urzedu
        • lublin.pl Re: Rozbiór Serbii 20.02.08, 21:51
          masz troche racji że nie można dużo zrobić , ale nie można obwiniać
          wiecznie serbów przeciez tam większość ludzi szczeg, mlode pokolenie
          nie ma nic wspólnego z czynami miloszewicza. Więc społeczność
          międzynarodowa powinna pomóc serbom włączyć się do spoleczności
          międzynarodowej a nie wiecznie ich dołować.
          Być może wyznaczenie lini demarkacyjnej na stale pomiędzy
          albanczykami i serbami uspokoiloby sytuację. tzn. część serbską z
          kosowym polem i wazniejszymi monasterami włączyć do serbi , a na
          pozostalym miejscu dopiero utworzyć kosowo.
    • fyrlok Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:37
      GORNY SLASK popiera
      niepodleglosc Kosowa
      i uznaje nowe panstwo.
      PZDR!
    • antyrak Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 19:55
      "Większość państw UE ogłosiła uznanie bądź zamiar uznania w niedalekiej
      przyszłości nowego europejskiego państwa - Kosowa - do niedzieli prowincji
      Serbii. W czwartek niepodległość Kosowa uznały Łotwa, Niemcy i Austria, w
      proteście Serbia odwołała z Austrii i Niemiec swoich ambasadorów"
      Uznały jeszcze przed ogłoszeniem niepodległości?
    • allspice Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 20:09
      A co jest serwowane? Naturalnie,jesli nie jest to objęte tajemnicą:)
    • wielki_szyszkownik W czyim interesie? 20.02.08, 20:34
      Rosja od przeszlo 200 lat parla ku cieplym morzom(niezamarzajace porty, szlaki
      transportowe) jak czarne, jeszcze wczesniej ku baltykowi a braterskie relacje z
      serbia i wykupienie praktycznie calej czarnogory umacnia wplywy nad adriatykiem .

      Amerykanom, tak jak brytyjczykom w wojnie krymskiej chodzi o odepchniecie rosji
      od owych cieplych morz jak czarne i adriatyk poprzez popieranie turcji w nato i
      ue a teraz poprzez drastycze oslabienie jej wplywow tj. poprzez popieranie
      separatyzmu albanczykow.
      to samo tyczy baltyku i krajow baltyckich w nato i ue
      Z tych samych powodow 300 lat temu imperium otomanskie bylo raczej naturalnym
      sojusznimiem rzeczpospolitej a nie jej wrogiem. co okazalo sie w 110 lat po
      bitwie pod wiedniem - rozbiory
      To bedzie najbardziej pro amerykanskie panstewki na kontynencie nie liczac
      polski i anglii.

      Rosja grozi uznaniem nieodleglosci zbuntowanych prowincji gruzji w odwecie.

      pojawiaja sie 2 pytania

      1 co mowiac ordynarnie amerykanie przechandluja rosji za uznanie kosowa
      2 co ma do tego interes panstwa polskiego.


      ad1 - tarcze antyrakietowa, wplywy na ukrainie, albo co najbardziej
      prawdopodobne _ to wplywy w gruzji.

      ad2 - tu jest mniej wesolo, bo nalezy sie zastanowic co lezy w interesie panstwa
      polskiego'

      a odpchniecie rosji od morza adriatyckiego czarnego - mozna powiedziec ze raczej tak

      b powstanie panstewka silnie proamerykanskiego w europie, ktore z miejsca
      zaprosi do siebie us marines i jakies lotniskowce - raczej tak

      c powstanie muzulmanskiego upokorzenie serbii i jej prawdopodobny silny zwrot w
      strone rosji ß jednym slowem silny wzrost napiecie w bliskim nam regione -
      raczej nie

      c jesli usa cos przehandluja rosji a zakladac nalezy ze tak bedzie to oslabienie
      gruzji , europejskich wplywow na ukrainie, to kolejna negatywna konsekwencja.


      d narazanie sie rosji w sprawie ktora niekoniecznie ma zwiazek z naszm interesm
      panstwowym- tak sobie...

      nalezy sie wiec 5 razy zastanowic, a ze to panstwo powstanie to fakt, tylko
      pomysla niech nasi rzadzacy by moze nie stac w pierwszej linii, i kierowac sie
      tylko i wylacznie naszym interesem panstwowym.

      nie nalezy zapominac ze najlepszym sojusznikiem usa sa ich najwieksi partnerzy
      handlowi, z rosja i chinami robi sie interesy w skali globalnej a my jestesmy
      panstwem o dosyc marginalnym znaczeniu z krorym negocjuje sie umieszczenie
      swoich zabawek na naszym podworku co narazi nas na kolejne spiecia z ruskimi, i
      majac gdzies danie nam jakichkolwiek gwarancji bezoieczenstwa o kilku
      patriotach(rakietach) nie mowiac.

      takie tam luzne dywagacje
    • presentation1 ..Gdybym byl Prezydentem........ 20.02.08, 20:35
      uznalbym ze z WSI sie nie dyskutuje.Rosyjskie WSI wydalo na wybor Tuska ok. 50 milionow dolarow.I tyle
      • presentation1 Re: ..Gdybym byl Prezydentem........ 20.02.08, 20:39
        Razem z rosyjskimi sluzbami specjalnymi.Wspolpraca poplaca.
      • ready4freddy Re: ..Gdybym byl Prezydentem........ 20.02.08, 23:57
        skad wiesz, Lesiu? woziles walizki z brudnym szmalem?
    • nedeljka Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 20:46
      Podpisujcie sie pod petycja w obronie Serbii: www.obronserbie.lpr.pl
      lub petycje miedzynarodowa:
      www.thepetitionsite.com/petition/905791187
      W piatek manifestacja solidarnosci z Serbia w Krakowie - 12 i 18 na
      Rynku Glownym.
      • b-52 Glosowalem na Tuska zeby zajal sie Polska . 20.02.08, 20:55
        On natomiast miesza sie do polityki mocarstw,
        ktora nasz kraj niewiele obchodzi .
        Bezrobocie,niskie place ,konflikty spoleczne
        jak widac niewiele go interesuja .
        No i gdzie jest chocby wskazanie drogi do tej nowej Irlandii ?
        • 1jacek-rozan Re: Glosowalem na Tuska zeby zajal sie Polska . 20.02.08, 21:17
          Jak nigdy nie słyszałeś kolego że za rudą przebiegłą wiewiórą nie zdążysz to jeszcze sobie raz zagłosuj tak jak wczesniej?!POwodzenia ci życzę!
          • kerremit.20 1jacek-rozan..Nie kłam gnoju!..nie głosowałwś 20.02.08, 21:28
            • 1jacek-rozan Re: 1jacek-rozan..Nie kłam gnoju!..nie głosowałwś 20.02.08, 21:48
              kermitt 20 jjesz czy roztrząsasz u siebie na wsi???!
          • kerremit.20 1jacek-...dyletant,czy presentation????? 20.02.08, 21:29
            • 1jacek-rozan Re: 1jacek-...dyletant,czy presentation????? 20.02.08, 21:34
              Keremitt 20 to jude czy jakaś inna wesz POsrańców.
        • 1jacek-rozan Re: Glosowalem na Tuska zeby zajal sie Polska . 20.02.08, 21:38
          A to pech?!Wiem od dziadka ułana że rudy to wredny!Pozdrawiam Polaków ale tylko prawdziwych!Polska dla Polaków,nie dla zdrajcy złodziei i łajdaków!!!
          • pogromca_gamonia spierdzielaj ty durny zakompleksiencu 20.02.08, 21:52
            Prawdziwi Polacy sie toba nawet nie podetra, brudasie.
    • adam_l27 Ale spektakl. 20.02.08, 20:46
      "Donald Tusk idzie na spotkanie".

      Dobrze, że nie ma przymrozków bo byśmy się martwili czy założył kalesony.
    • jan3211 Uznanie Kosowa , to jest gest wasalny... 20.02.08, 20:48
      Polska nie ma suwerennosci , tylko musi wykonywać polecenia
      mocodawców. Kosowo będzie czescią Albani i bazą wojskową tego kraju
      który doprowadził do "niepodległosci" Kosowa.
      Co to ma wspólnego z demokracją i sprawiedliwoscią ?
      • wet3 Re: Uznanie Kosowa , to jest gest wasalny... 20.02.08, 20:51
        To nie jest gest wasalny. Uznanie Kosowa jest najzwyklejszym
        swinstwem!!!
        • honecker32 Re: Uznanie Kosowa , to jest gest wasalny... 20.02.08, 21:07
          Dobra a jakie jest inne rozwiazanie ?
          • 1europejczyk Takie jak w Palestynie albo w Czeczeni 20.02.08, 21:50
            Przez caly nieomal wiek kraje kolonialne, ktore dzisiaj nie znajduja zadnego
            rozwiazania, instalowaly marionetkowe rzady wszedzie tam gdzie bylo im potrzeba.
            Dzisiaj zrobili to bezprawnie Amerykanie w Europie, w imie wlasnych potrzeb
            wynikajacych miedzy innymi z ich walki z terroryzmem w aspekcie stosunkow z
            krajami arabskimi ( szczegolnie po bushowskim bandytyzmie w Iraku), z poparciem
            tych europejskich krajow, ktore nagle nie znajduja innego rozwiazania.

            Palestyna od 50 lat domaga sie panstwa.
            W Czeczeni jest marionetkowy rzad prorosyjski.

            Mozna bylo rownie dobrze zainstalowac proserbski
            marionetkowy rzad podobny do tego jaki jest w Czeczeni.

            Re: Uznanie Kosowa , to jest gest wasalny...
          • ready4freddy Re: Uznanie Kosowa , to jest gest wasalny... 21.02.08, 00:04
            bardzo proste. nie uznawac.
          • wet3 Re: honecker32 21.02.08, 01:51
            honecker32 napisał:

            > Dobra a jakie jest inne rozwiazanie ?

            Jest. Deportowac tych zlodziei do Albanii. Tito mogl to zrobic zaraz
            po wojnie, ale zachcialo mu sie Albanii jako republiki Jugoslawii -
            co okazalo sie niewypalem.

      • 1jacek-rozan Re: Uznanie Kosowa , to jest gest wasalny... 20.02.08, 21:31
        Czy kto kolwiek się o nich przejmuje oprócz biednych ludzi?!Nikt wiecej?!Czy to ze wschodu czy z zachodu!Aby coś z tego było i tyle?!Nikt z dobrego serca(USA,Rosja)nie wezmie biedaka z ulicy żeby mu dać pić jeść ubrać go i dać dach nad głową.Już oni tam widzą swoje 5 groszy!Najpierw się sypnie stonką,a puzniej się sprzeda opryski!Tam wszystko pujdzie co już na zachodzie się przejadło!Porno,Coca-Cola i inne badziewie!I znów gospodara USA ruszy,bo bieda u Buscha...?
        • indianski Re: Uznanie Kosowa , to jest gest wasalny... 20.02.08, 22:07
          "!Najpierw się sypnie stonką..." Wykladnie Gomulki ciagle zywe w narodzie :))))
    • darkraj Ciekawe, ile dzisiaj flaszek pojdzie 20.02.08, 20:51
      ============================== i czy znowu POTuske natychmiast
      obejmie calkowita amnezja o tematach rozmow (jak wtedy, przed
      Wyborami)i kolesiowych ustaleniach.

      Klamczynski zdaje sobie sprawe, ze to jego jedna z ostatnich
      szans "podbudowania sie" w oczach spoleczenstwa.
      Z drugiej strony Radek z mocodawcami oczekuje jednoznacznej
      deklaracji hanbiacej Narod Polski o uznaniu aneksji Kosowa.

      Tuske ta uchwale przyklepie.
      Teraz chodzi tylko o sposobie obarczania siebie nawzajem wina za
      uznanie bezprawia. I o NIC WIECEJ.

      POTuskiemu chyba nie zalezy za bardzo, bo wie, jakie tez beda
      wkrotce reakcje Polakow w sprawie instalacji "tarczy".
      Klamczynscy wraz z Sikoreczkiem ten juz temat praktycznie
      zakonczyli.
      Bo kontraktu nie ma, a roboty przygotowawcze juz dawno trwaja.
    • anathesis Odwagi Panowie, nie zgadzac sie na rozbior Serbii! 20.02.08, 20:53
      • indianski Re: Odwagi Panowie, nie zgadzac sie na rozbior Se 20.02.08, 22:08
        strzel setke to ci odwagi przybedzie
        • prawdziwy-hermann Re: Odwagi Panowie, nie zgadzac sie na rozbior Se 20.02.08, 22:29
          indianski!!!Jarkomi pewniej lepiej na smietniku,niz WM Tuskomatolki
          w szambie,do ktorego splyneliscie sciekami z pisuarow.
          • indianski Re: Odwagi Panowie, nie zgadzac sie na rozbior Se 20.02.08, 23:50
            Sorry , ja glosowalem na Merkel :P
    • dyktator_bolandy uuu, kilka flaszek pęknie 20.02.08, 21:03
      mamrotek cos tam z piwniczniki wyciągnie.
    • somatico Kurcze co to ma być ? Opera mydlana ? 20.02.08, 21:12
      Ostatnio relacje z świata polskiej polityki bija na głowę pod względem
      infantylności nawet brazylijskie tasiemce. Cytat: "Donald Tusk przyszedł do
      Belwederu z Kancelarii Premiera na piechotę" niesamowite ! Kogo to obchodzi w
      jaki sposób premier dociera do prezydenta lub prezydent do premiera . Panowie !
      Licza sie efekty ,wdrożone reformy i poprawa bytu obywateli naszego kraju a nie
      to ,ze Tusk z Kaczyńskim miziają sie piórkami po du...
      • kerremit.20 Znowu bąk prezia,bo brat kazał ? 20.02.08, 21:25
        • somatico Re: Znowu bąk prezia,bo brat kazał ? 20.02.08, 21:36
          kerremit proszę jeśli chcesz krytykować to z klasa a nie jakieś: "Znowu bąk
          prezia,bo brat kazał ?"
    • grisza.14 sranie w banie ..prezia! 20.02.08, 21:30
    • qc Spotkania z Kartoflem zawsze dlugie 20.02.08, 21:34
      ten zapewne musi miec wszystko powtorzone kilka razy zanim jego
      kartoflany yntelekt przejrzy przez mgle.
    • damir Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 22:10
      A JUTRO DEMONSTRACJA W PRADZE !!!
    • krepelx Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 22:24
      My Ślązacy będziemy walczyć o niepodległość Narodu Śląskiego i mamy
      nadzieję że w końcu nasza ziemia ŚLĄSK będzie wolnym demokratycznym
      Państwem. SILESIA Tak nam dopomóż bóg.
      • tw_wielgus Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 22:27
        krepelx napisał:

        > My Ślązacy będziemy walczyć o niepodległość Narodu Śląskiego i
        mamy
        > nadzieję że w końcu nasza ziemia ŚLĄSK będzie wolnym
        demokratycznym
        > Państwem. SILESIA Tak nam dopomóż bóg.

        No problema, jeżeli tyko oddacie to co do was matka polka dołożyła
        to możecie spadać...
        • krepelx Re: Trwa spotkanie prezydenta z premierem 20.02.08, 22:39
          < oddacie to co do was matka polka dołożyła to możecie spadać.. >

          Matka polka nic do nas nie dołożyła ! to śląsk przez ponad 40 lat
          miał na utrzymaniu nieudolną wyrodną matkę Warszawę i tych
          wszystkich krwiopijców co dwie lewe ręce mają i mózg wycięty.
    • cygan37 Pies na PiS. 20.02.08, 22:25
      ..okazał się koniunkturalistą ale nie dyplomatą.
      Radek Sikorski - zurücktreten!
      Jeżeli do końca tygodnia Polska nie uzna Kosowa poważny mąż stanu podałby się do
      dymisji. Czy stać na to R. Sikorskiego?
      • tw_wielgus Re: Pies na PiS. 20.02.08, 22:28
        cygan37 napisał:

        > ..okazał się koniunkturalistą ale nie dyplomatą.
        > Radek Sikorski - zurücktreten!
        > Jeżeli do końca tygodnia Polska nie uzna Kosowa poważny mąż stanu
        podałby się d
        > o
        > dymisji. Czy stać na to R. Sikorskiego?

        Podobnie jak stać było damę stanu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka