Dodaj do ulubionych

List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan...

01.04.08, 15:08
Ja też mam dosyć wybryków Kaczyńskiego, Wielkiego Ratownika Polskości.
Obserwuj wątek
    • david_silbermann A potem wszyscy udali się do darkroomu 01.04.08, 15:49
      aby jakoś przyjemnie zakończyć całą sprawę.
      • rasage 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na lepsz 01.04.08, 15:54
        2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na lepsze czasy.
        Postepu spolecznego nie da sie zatrzymac.
        • ngwombat Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:01
          A od kiedy homoseksualizm to jeden z przejawow postepu spolecznego? Jezeli juz
          to akcpetacje homoseksualizmu wsrod czlonkow spoleczenstwa.
          • robertw18 List: "Po orędziu piło mnie pod lewą pachą..." 01.04.08, 17:55
            Jeśli uznaje się, że to takie istotne, ten list, to czemu nie poda się całej jego treści?

            A jeśli ma tylko być wyznaniem jakichś osobistych wrażeń mało wybitnych osób, to po co w ogóle zamieszczać o tym wiadomość?

            Pozdr.
            • akodo78 żałosna manipulacji kilkuset osób... 01.04.08, 18:17
              ta jak ją nazwali przegrana formacja to partia polityczna z poparciem ok 25%
              • helmud_fon_fikmajster Penetracja_Odbytu_=_PO_-_To odpychające :-(((((((( 01.04.08, 20:02
                > Zydowski NYT wspomagajac firme Holokaust
                > podjudza i podszczuwa
                > zboczone Myszki Miki na Polske !
                >
                > Ten homoseksualny osiol zajmuje sie polityka
                > i jest osoba publiczna - a wiec
                > nie moze zabronic publikacji swojego
                > homoseksualnego wizerunku :))

                Te homo-osły, pseudopolitycy z dynsnejlandu
                - odbytowi penetranci -dobrze wiedzą, że

                jako osoby publiczne nie mogą zabronić
                publikacji swojego wizerunku

                udają tylko głupich aby narobić sobie
                jak najwięcej reklamy oraz szumu wokół
                niby-prześladowanego świata zboczeńców !

                • almagus Re:Św.Redyk patron gejów,no i swoich kaznodziejów 01.04.08, 20:30
                  Na traktacie wiszą gacie.
                  Hej wysoko Redyk skacie.
                  Podrze gacie, podżegacie!

                  Od Redyka SMeS pomyka.
                  Nu Sabaku do ataku.
                  Nu lobbować, poposłować.
                  Za co ja mam finansować?

                  Jestem wasza oligarcha.
                  Prezydenta mam za parcha.
                  Mam was tam pięćdziesiąt sześć.
                  Moją wiarę macie nieść.

                  Nu słuszat’ mojej komendy.
                  Bo ja nie dam wam urzędy.
                  Nie dam kasy na wybory.
                  Wrogów zrobię was w nieszpory.

                  Ma Obskurski na wstrzymanie.
                  Wszystko przez to obrzezanie.
                  A w zasadzie zeszła skórka.
                  Jak to bywa u PiSiurka.

                  Nawet Jarus ściągnął skórę.
                  Z love gey przywdział koszulę.
                  Ma tu Redyk swoich gejów.
                  Swych ojczulków, kaznodziejów.

                  Chce odebrać wiernych składki.
                  Ale te Unijne zadki.
                  W spółkę jego nie pasują.
                  Zamiast dać, wykorzystują!



                  Smaruj tyłek wazeliną, jesteś Redyka padliną!
                  • karl A gdzie jest TEN LIST obywateli ?? 01.04.08, 22:29
                    gdzie jest list, lub odnośnik do niego? bo chciałbym przeczytać.
                    Znowu gazeta.pl mnie zawiodła. pisać o czymś i nie podać żródła...
                    więcej staranności gazeto.....
          • mario-radyja jestem zażenowany pisaniem listów o zażenowaniu 01.04.08, 19:01
            kolejna kurna Liga Zawodowych Antyfaszystów się znalazła.
        • grzesiu.k Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:06
          żenujące to jest nadmuchiwanie tego balonu z biednymi, skrzywdzonymi gejami z
          ...(i tu już zaczynają się kłopoty dla wszystkich stron hucpy, bo każdy ma na
          temat miejsca ich zamieszkania, ślubu inne dane-irlandczyk z kanady, kanadyjczyk
          z kanady, kanadyjczyk z ameryki itd.)
          żądania panów (?) gejów aby spotkał się z nimi prezydent są szczytem idiotyzmu.
          co najwyżej niech się spotkają z jackiem kurskim-autorem klipu.
          pan sergiusz kowalski swoim zachowaniem prowokuje do stwierdzenia 'ch.. ci z
          dupę' ale nie wiem czy przypadkiem nie o to mu chodzi, i czy nie odebrałby tego
          jako zachęty do dalszego srania we własne gniazdo.
          acha i mówie to w imieniu 'nas polaków'. oczywiście nie wszystkich, tylko tych
          co podobnie życzą panu (?) sergiuszowi.
          • servicio Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:29
            grzesiu.k napisał:

            > pan sergiusz kowalski swoim zachowaniem prowokuje do
            stwierdzenia 'ch.. ci z
            > dupę' ale nie wiem czy przypadkiem nie o to mu chodzi, i czy nie
            odebrałby tego
            > jako zachęty do dalszego srania we własne gniazdo.

            Sergiusz Kowalski jest członkiem Zarządu tej organizacji:

            pl.wikipedia.org/wiki/B%27nai_B%27rith_%28Polska%29
            Zarząd:
            Prezydent – Andrzej Friedman
            Wiceprezydent – Jan Woleński
            Sekretarz Generalna - Malka Kafka
            Skarbnik – Alicja Kobus
            Członek – Sergiusz Kowalski

            Dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego z dnia 22
            listopada 1938 roku B'nai B'rith w Polsce została rozwiązana z uwagi
            na jej powiązania z masonerią.
            • tarura Panie Fuyu, zajmij się pan swojem mążonem 01.04.08, 16:41
              i nie siej zamętu
          • konstanty52 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:36
            Jestem zażenowany zachowaniem tego Sergiusza Jakogośtam - merdanie
            ogonem przed byle palantem z "Usa" w imieniu "obywateli" jest równie
            głupie jak zachowanie tych dwóch głupawych homoseksualistów, którzy
            raptem w moim kraju awansowali do rangi... celebrities.
            I tak się będą teraz lansować: "Gej", "Muflon", bidny Biedroń i ta
            Gretkowska, której się dwóch palantów pomyliło z Cyrylem i Metodym.
            • vapor1 prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 17:04
              chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby
              to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to
              u niego/niej genetycznie ulozylo?
              • przytomny2 Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 17:26
                A co tu mają do rzeczy ew. koneksje rodzinne?
                Jest oczywiste, że w przypadku komentowania
                zachowań ludzi bliskich zachowujemy się inaczej
                niż w stosunku do obcych ale tak czy inaczej
                mamy swoje zadnie na temat tego fenomenu społecznego.
                Przedmówca nie atakuje gejów jako takich tylko
                ich publiczny ekshibicjonizm. Nietakt, nieudolność
                i bezprawne działania Kurskiego zderzyły się z "ideowym"
                zacietrzewieniem tej pary. Po tej całej szopce i tak wszyscy
                obserwujący zostaną przy swoim zdaniu. To jest czysty happening
                a autorzy listu usiłują wylansować siebie samych.
                • pos3gacz Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 19:13
                  przytomny2 napisał:

                  > A co tu mają do rzeczy ew. koneksje rodzinne?
                  > Jest oczywiste, że w przypadku komentowania
                  > zachowań ludzi bliskich zachowujemy się inaczej
                  > niż w stosunku do obcych ale tak czy inaczej
                  > mamy swoje zadnie na temat tego fenomenu społecznego.
                  > Przedmówca nie atakuje gejów jako takich tylko
                  > ich publiczny ekshibicjonizm. Nietakt, nieudolność
                  > i bezprawne działania Kurskiego zderzyły się z "ideowym"
                  > zacietrzewieniem tej pary. Po tej całej szopce i tak wszyscy
                  > obserwujący zostaną przy swoim zdaniu. To jest czysty happening
                  > a autorzy listu usiłują wylansować siebie samych.
                  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                  Tak samo zachowują się w przypadku aborcji. Drą mordy tak, że gdyby
                  nie uszy to darliby "na okrągło", ale jak córunia im się
                  skundli i zajdzie w ciążę, to po cichutku załatwią na "cacy".
                  Tak samo jest i w przypadku odmiennej orientacji seksualnej któregoś
                  z własnych "latorośli", wtedy morda w kubeł -=- CO LUDZIE POWIEDZĄ??
                  -=-angielski serial komediowy.
                  To jest mentalność katolików, a przeważnie katolików polskich.
                  Tresowanych ostro już od najmłodszych lat i zamiast mieć
                  Rzeczpospolitą Polską [RP] mamy Rzeczpospolitą Parafialną i też [RP].
              • grzesiu.k Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 18:15
                vapor1 napisał:

                > chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby
                > to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to
                > u niego/niej genetycznie ulozylo?

                rzeczowa odpowiedź brzmi: aberracja genetyczna
                • pos3gacz Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 19:17
                  grzesiu.k napisał:

                  > vapor1 napisał:
                  >
                  > > chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan
                  gdyby
                  > > to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak
                  sie to
                  > > u niego/niej genetycznie ulozylo?
                  >
                  > rzeczowa odpowiedź brzmi: aberracja genetyczna
                  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                  Ot zwykły BEZMÓZG dorwał się do klawiatury i myśli, że jest.......
                  no właśnie, co takiego on jest.???
              • tadluzny Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 19:12
                Z tego co wiem juz kilka razy ukazywaly sie artykuly w prasie ze
                odkryto jakis gen ktory powoduje zachowania homoseksualne. Bardzo
                szybko jednak odwolywano to bo okazywalo sie ze badania te byly nic
                nie warte i czesto robione na zamowienie lobby gejowskiego w USA.
                Moze w przyszlosci sie okaze ze jednak zachowania homoseksualne sa
                uwarunkowane genetycznie, na razie jednak uwazam ze to jednak sam
                czlowiek kontroluje swoje zachowania. Chyba najbardziej popularna
                teza obecnie jest taka ze gejem mozna zostac jesli w dziecinstwie
                jest sie np. uwiedzionym.
          • vapor1 Panie grzesiu.k 01.04.08, 17:03
            chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby
            to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to
            u niego/niej genetycznie ulozylo?
            • grzesiu.k Re: Panie grzesiu.k 01.04.08, 18:03
              owszem,
              post wyżej przytomny2 napisał:
              "Przedmówca nie atakuje gejów jako takich tylko
              ich publiczny ekshibicjonizm. Nietakt, nieudolność
              i bezprawne działania Kurskiego zderzyły się z "ideowym"
              zacietrzewieniem tej pary. Po tej całej szopce i tak wszyscy
              obserwujący zostaną przy swoim zdaniu. To jest czysty happening
              a autorzy listu usiłują wylansować siebie samych."

              nic dodać nic ująć.
              • vapor1 Ogladaliscie TERAZ MY? 01.04.08, 18:18
                gdzie i kiedy bylo takm "zacietrzewienie tej pary" widac?
        • joo55 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:23
          szczyt polskiej dyplomacji.Od kiedy to 2 cioty ingerują w sprawy
          polskie.Tusk i jego GW + TVN odbiło im
          • vapor1 do joo55 01.04.08, 17:05
            czy tez pisalbys "cioty" gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie
            odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo?
            • az100 Re: do joo55 01.04.08, 17:43
              vapor1 napisał:

              > czy tez pisalbys "cioty" gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie
              > odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie
              ulozylo?

              A co ty sie tak tej genetyki uczepiłś. Od kiedy to genetyka jest
              silniejsza od rozumu? A może równiez podzielasz opinię o
              genetycznych patriotach?
          • przytomny2 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 17:28
            To nie "cioty" ingerują tylko to ich wizerunek został bezprawnie w Polsce
            wykorzystany na rzecz politycznej kampanii PiS-u. A to spora różnica.
          • maciekgr Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 19:18
            Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!
        • zezowaty_cyklop Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:59
          > Postepu spolecznego nie da sie zatrzymac.

          Otóż to. Chylimy się ku upadkowi i upadniemy tak jak wszystkie poprzednie
          cywilizacje - powszechna rozwiązłość seksualna poprzedzała upadek wszystkich
          wielkich cywilizacji.

          Jest to chyba najwyższy poziom samoregulacji przyrody - gdy dany gatunek/grupa
          społeczna/cywilizacja osiąga taki poziom rozwoju, że staje się
          "samowystarczalna" do tego stopnia, że stać ją na eksperymentowanie z popędami
          wbrew naturze, tym samym uruchamia się mechanizm samounicestwienia poprzez
          zmniejszenie przyrostu naturalnego.
          • nessie-jp Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 17:12
            > "samowystarczalna" do tego stopnia, że stać ją na eksperymentowanie z popędami
            > wbrew naturze, tym samym uruchamia się mechanizm samounicestwienia

            E, to akurat człowiek zaczął "eksperymentować wbrew naturze" kilka tysięcy lat
            temu
            • starybaca Zupełnie nie rozumiesz 01.04.08, 19:22
              nessie-jp napisała:
              > E, to akurat człowiek zaczął "eksperymentować wbrew naturze" kilka tysięcy lat
              > temu

              Właśnie w tym rzecz, że owe "eksperymenty wbrew naturze", jak to ładnie
              określasz, okazały się być podwaliną cywilizacji.

              Cywilizacja zachodnia, czy chcesz tego czy nie, opierała się na
              judeo-chrześcijańskiej moralności. Tak było aż do czasów tzw. "Oświecenia",
              kiedy to zaczęto kopać grób cywilizacji zachodniej. Odrzucenie tradycyjnej
              moralności utworzyło pustke, której nic nie zapełniło - i dlatego mieliśmy
              wszystkie poworności rewolucji francuskiej, rewolucji narodowych socjalistów
              Hitlera, rewolucji internacjonalistycznych socjalistów Lenina i Stalina, itp. itd.

              Po wszystkich tych katastrofach zostało już bardzo niewiele ze starego porządku.
              Jedyną niszą, gdzie istnieje jeszcze wolność indywidualna w tradycyjnym
              liberalnym znaczeniu jest tylko rodzina.

              Promocja homoseksualizmu doprowadzi do powolnej erozji tych resztek wolności,
              które nam zostały. Już teraz w wielu krajach nie wolno (USTAWOWO!) w żaden
              sposób krytykować homoseksualizmu. Jest to "myślozbrodnia" (mogę podać konkretne
              przykłady, np. z Kanady).

              Najsmutniejsze jest to, że niewielu ludzi widzi, że gra nie idzie o sam
              homoseksualizm jako taki, ale o kopanie leżącego, którym jest tradycyjna
              "aksjomatyczna" moralność oparta na Dekalogu. Na miejsce tejże moralności
              działacze ruchów gejowskich nie mają do zaproponowania absolutnie nic - poza
              nawoływaniem do "tolerancji". Tymczasem tak naprawdę tolerancyjnym można być,
              kiedy ma się mocne własne przekonania i zasady moralne. Ktoś kto takowych nie
              posiada, jest co najwyżej obojętny, a nie tolerancyjny.

              Czy cywilizacja oparta na obojetności może się na dłuższą metę obronić - bardzo
              wątpie.
              • unhappy Re: Zupełnie nie rozumiesz 01.04.08, 19:25
                starybaca napisał:

                > Czy cywilizacja oparta na obojetności może się na dłuższą metę obronić - bardzo
                > wątpie.

                A zamiast obojętności proponujesz nienawiść wobec tego co nie mieści się w
                kanonie. Bardzo liberalne w istocie.
                • zezowaty_cyklop Re: Zupełnie nie rozumiesz 02.04.08, 09:52
                  > A zamiast obojętności proponujesz nienawiść wobec tego co nie mieści się w
                  > kanonie. Bardzo liberalne w istocie.

                  Gdzie starybaca napisał o nienawiści? Świat nie jest czarnobiały. Jeśli wg
                  Ciebie jedyną alternatywą dla obojętności jest nienawiść to za szerokich
                  horyzontów myślowych nie reprezentujesz.

                  pozdrawiam
                  • unhappy Re: Zupełnie nie rozumiesz 02.04.08, 11:42
                    zezowaty_cyklop napisał:

                    > Gdzie starybaca napisał o nienawiści? Świat nie jest czarnobiały. Jeśli wg
                    > Ciebie jedyną alternatywą dla obojętności jest nienawiść to za szerokich
                    > horyzontów myślowych nie reprezentujesz.

                    Cóz - jak to mówią błogosławieni ubodzy duchem :D

                    Przeczytaj co napisał baca - prawo do nienawiści jest jego zdaniem wyznacznikiem
                    wolności. Nie podoba mu się obrona praw mniejszości przed większością.

        • przytomny2 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 17:14
          Jaaasne, postępu nie da się zatrzymać: wszak paraliż tez bywa postępowy i
          zatrzymać się go nijak nie da.
        • 2_x_duck 2 miliony homo- Polakow ??? 01.04.08, 17:30
          To czemu te dwa miliony nie glosuje na LiD? Przeciez obiecali zwiazki? Albo ich
          nie ma 2 miliony albo maja gdzies te zwiazki. A ja mam gdzies ciebie homofilu :))))
      • junkier Otwarta Rzeczpospolita to zdrajcy i odszczepiency, 01.04.08, 16:17
        Otwarta Rzeczpospolita to zdrajcy i odszczepiency, nikt poza
        homosiami i rozmaitymi mniejszosciami nie traktuje tych slugusow
        obcych interesow powaznie.
        • czarny_aniol_saskiej_kepy Albo... albo... 01.04.08, 16:41
          Albo jestes uposledzony - albo jestes idiota?
          Bardzo prosze o odpowiedz - ktory?

          junkier napisał:

          > Otwarta Rzeczpospolita to zdrajcy i odszczepiency, nikt poza
          > homosiami i rozmaitymi mniejszosciami nie traktuje tych slugusow
          > obcych interesow powaznie.
      • maciekgr Re: A potem wszyscy udali się do darkroomu 01.04.08, 19:08
        Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!
    • clr List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 16:05
      Hm...
      Jesli ten maly Amerykanin chce zajmowac sie tylna czescia innego
      mezczyzny to jego sprawa ale to nie jest malzenstwo - ludzie nie
      dajmy sie oglupiec.
      Jemu chodzi o to zeby nazwac "to" malzenstwem co jest zalosne i
      smieszne
      A moze P. redaktor zle napisal lub prztlumaczyl - wiecie , chodzi o
      wieksza literowke.
      Jeszcze razjeslichce niech sobie tak zyje - jego zycie i cialo -
      (tak jak inni homo and lesb couples) ale to jest zwiazek etc. a nie
      malzenstwo
    • danka2007 Mężczyzna nie może być homoseksualistą 01.04.08, 16:07
      Żaden męzczyzna nie może być homoseksualistą ponieważ ten "związek"
      poniża obie strony . Trzeba się leczyć , kiedy jeszcze nie jest za
      późno.
      • czarny_aniol_saskiej_kepy po tym co napisalas 01.04.08, 16:36
        to mysle, ze rozpoczelas sie leczyc? I dobrze - nie nalezalo zwlekac!
      • vapor1 do wielce madrej danki 01.04.08, 17:08
        to nie jest choroba, wiec nie mozna jej leczyc. Czy to samo pisalaby
        Pani to Pani syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak
        sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Mowilaby Pani do swoich
        dzieci - idzcie sie leczyc?
        • waldemar591 Re: do wielce madrej danki 01.04.08, 19:00
          vapor1 napisał:

          > to nie jest choroba, wiec nie mozna jej leczyc. Czy to samo pisalaby
          > Pani to Pani syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak
          > sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Mowilaby Pani do swoich
          > dzieci - idzcie sie leczyc?

          Panie Vapor1,
          Daj sobie Pan juz spokoj z tym "copy/past" tekstem co pare wypowiedzi.
          Jesli Panski syn/corka sa/jest odmiennej orientacji, to prosze przyjac wyrazy wspolczucia / gratulacje (niepotrzebne skreslic).
    • profanum_vulgus Tylko 650 pedałów się podpisało? Wszak 2-4% 01.04.08, 16:08
      populacji to homoseksualiści. Czyli co najmniej 800 tys.
      Ach biedni. Co zrobią jak ta masochistyczna potrzeba
      bycia dyskryminowanym nie znajdzie zaspokojenia w społeczeństwie
      otwartym?
      :DDD
      • vapor1 Ja sie podpisalem chcoiaz nie jestem jak to... 01.04.08, 17:11
        ... okreslasz pedalem. A teraz pobusz swoja wyobraznie i napisz w
        jakim samym tonie pisalbys gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie
        odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo?
        • 2_x_duck Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 17:33
          A teraz pobusz swoja wyobraznie i napisz w
          > jakim samym tonie pisalbys gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie
          > odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo?

          Gdyby moj syn albo corka byli homosiami tez bym tak napisal. Zadowolony??
          • vapor1 Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 18:19
            To marnym jestes czlowiekiem i jeszcze pewnie katolikiem
            • 2_x_duck Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 18:22
              > To marnym jestes czlowiekiem i jeszcze pewnie katolikiem

              Ministrantem nawet jesli cie to podnieci jeszcze bardziej :)))

              Spadaj na drzewo ze swoimi durnymi przykladami
              • profanum_vulgus Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 19:29
                :DD
                Jak to powiedział Cejrowski:
                "Jestem katolem i homofobem. I nie mam zamiaru się z tego leczyć. Podobnie jak
                ktoś, kto nie lubi pająków, nie musi leczyć się z arachnofobii."
                • unhappy Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 19:38
                  profanum_vulgus napisał:

                  > :DD
                  > Jak to powiedział Cejrowski:
                  > "Jestem katolem i homofobem. I nie mam zamiaru się z tego leczyć. Podobnie jak
                  > ktoś, kto nie lubi pająków, nie musi leczyć się z arachnofobii."

                  Prawdziwych homofobów pewnie nie ma. Problemem jest zdolność do nienawiści wobec
                  ludzi na podstawie pewnych cech. Orientacji, rasy, koloru skóry, wiary. I
                  oczywiście leczyć się tego nie da ale nie jest też powodem do żadnej chluby.
              • lidek_syn_ubeka tych pederastow POgielo 01.04.08, 20:27
                niech ich przyjmie duren półTusk z Biedroniem do spolki.pólTuska
                postraszy sie,ze jak nie POci...gnie pedrylom,to juz go w
                Luksemburgu albo innym Parzeczewie nie nazwa "europejczykiem"
      • maciekgr Re: Tylko 650 pedałów się podpisało? Wszak 2-4% 01.04.08, 19:18
        Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!
        • unhappy Re: Tylko 650 pedałów się podpisało? Wszak 2-4% 01.04.08, 19:20
          maciekgr napisał:

          > Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!


          A skąd ci się wzięło, że złożenie podpisu miało być deklaracją orientacji
          homoseksualnej?
    • vortex21 Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 16:15
      Srzeciwiam sie nazywanie tych pedalow 'mezami'! Niech sobie beda
      partnerami, ich sprawa. Co do uzycia tego filmiku z ... nie nazwe
      tego slubem, z zaprzysiezenia partnerskiego, tak to nazwe, to
      Kaczynski palna glupa raz jeszcze. Gdyby w jakimkolwiek celu bez
      mojego pozwolenia uzyl moich zdjec z zona to tez bym sie wsciekl.
      Fayowi zalezalo na rozglosie i Kaczynski 'strzelil sobie w piete' bo
      dal mu precedens do przyjazdu, etc. Nie rozumiej jednak tego listu,
      za co go przepraszac, czy naprawde mamy sie plaszczyc przed kazdym
      pederasta tylko dlatego, ze ktos krzywo na nich spojzal? NIE!

      Wooly is a wooly !!!

      Nie jestem homofobem bo homofog to taki, co to boi sie tych
      zboczencow. Ja sie ich nie boje! Poprostu nazywam ich po imieniu i
      sprzeciwiam sie traktowaniu tego jako normy bo taka nie jest! Fay do
      domu!
      • vapor1 panie vortex 01.04.08, 17:12
        chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby
        to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to
        u niego/niej genetycznie ulozylo?
        • grzesiu.k panie vapor1 a gdyby ktoś w ciemnej ulicy panu ... 01.04.08, 18:08
          wyjechał cegłą w twarz, a potem by podkreślał, że tak mu się genetycznie
          ułożyło, to co pan na to panie genetyku-amatorze?
          • vapor1 Re: panie vapor1 a gdyby ktoś w ciemnej ulicy pan 01.04.08, 18:20
            sorry ale to marny poziom dyskusji jest, doucz sie najpierw, potem
            pogadamy, tylko moze nie bierz ksiedza za nauczyciela
          • unhappy Re: panie vapor1 a gdyby ktoś w ciemnej ulicy pan 01.04.08, 19:14
            grzesiu.k napisał:

            > wyjechał cegłą w twarz, a potem by podkreślał, że tak mu się genetycznie
            > ułożyło, to co pan na to panie genetyku-amatorze?

            Naprawdę nie widzisz bezsensu swojej analogii?
        • vortex21 Panie vapor1... 01.04.08, 19:55
          Udowodnij pan po pierwsze ze jest to genetyczne, potem pogadamy.
          Ulecisz pan jak mgielka panie vapor1...
      • maciekgr Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 19:20
        Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!
        • unhappy Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 19:22
          maciekgr napisał:

          > Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!

          Ich wybór ich decyzja - mogą na siebie mówić jak chcą. Słowo "mąż" oddaje tutaj
          w dobry sposób ich wzajemne relacje więc jest wygodnie nim się posługiwać.

          • vortex21 Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 19:54
            Slowo 'Maz' posiada pewne konotacje, ktore w tym kontekscie pasija
            jak wol do karety. Dlatego uwazam ze pedaly nie powinny nazywac
            siebie ... a zreszta jak .... mezem i mezem czy mezem i zona, czy do
            cholery jak? Partner pasuje tutaj o wiele lepiej. Zreszta jak juz
            powiedzialem - Wooly is a wooly, go home !!!
            • unhappy Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 02.04.08, 08:05
              vortex21 napisał:

              > Slowo 'Maz' posiada pewne konotacje, ktore w tym kontekscie pasija
              > jak wol do karety. Dlatego uwazam ze pedaly nie powinny nazywac
              > siebie ...

              Uważać możesz :D

              > a zreszta jak .... mezem i mezem czy mezem i zona, czy do
              > cholery jak?

              Trochę wyobraźni :) Dwóch mężów, dwie żony.

              > Partner pasuje tutaj o wiele lepiej.

              Moim zdaniem jednak dwóch mężów, dwie żony.
    • internauta2007 Import dwóch wojujących ciot- jedyny sukces rządów 01.04.08, 16:15
      Import dwóch wojujących ciot z ameryki - jedyny sukces rządów rudego oszusta
      wspieranego targowicą PO24 (używającej dla zmylenia nazwy TVN24) i Gazety
      Wymiotnej Michnika po czterech miesiącach rządzenia.
      Targowica okrzyknęła geja bohaterem narodowym Polski. A może pan Kalisz
      powiedział by
      co zrobiło SLD i prezydent Kwaśniewski dobrego dla społeczności gejowskiej w
      Polsce jak było u władzy. Powtarzam: Co zrobiło. Nie co chce zrobić. Konkrety
      proszę. A te dwie ciotencje mogą już wracać do domu. Antypolski show sie kończy
      z z waszym udziałem. Bye.
      • vapor1 panie internauta 01.04.08, 17:13
        chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby
        to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to
        u niego/niej genetycznie ulozylo? Chyba jestes mlody, wiec zycze Ci
        tego, moze to Cie czegos nauczy... szacunku do ludzi
    • xenograft Dzialacze - uszczesliwiacze. 01.04.08, 16:16
      Jako pedal zyjacy w zwiazku, ja sobie wypraszam. Nikt mnie nie przesladuje, nie
      potrzebuje opieki Kalisza, Brendana ani Niemca. Pchanie swoich karier medialnych
      robcie sobie na wlasny rachunek.
    • gw-niarze " ... wręczono Brendanowi Fay'owi i jego mężowi" 01.04.08, 16:20
      To napewno nie jego zona?
    • johnny_p Przeciez to Prima Aprilis! 01.04.08, 16:20
      Fay is Gay.

      Czy on z paragrafu o obrazie majestatu?

      A teraz Kaczynski mu wytoczy proces, bo Fay uzyl jego tekstu w niepochlebnym
      kontekscie. Krytyka kogokolwiek powinna byc zakazana.
      • piotr7777 Re: to jednak przegięcie 01.04.08, 16:30
        Orędzie prezydenta to była megażenada, ale w Polsce małżeństwa
        gejowskie są faktycznie obce kulturowo. I nikt mnie nie przekona, że
        homoseksualiści powinni miec prawo do adpocji bo to oznacza krzywdę
        dla ich potencjalnych przysposobionych.
        Faktem jest tez, że Lech Kaczyński homofobem nie jest. Przynajmniej
        jak na polskie warunki mieści się w pewnej normie.
        • vapor1 Re: to jednak przegięcie 01.04.08, 17:14
          a czy nie jest krzywda wychowywanie dziecka w patalogicznej.,
          poijackeij rodzinie jakich tysiace?
        • unhappy Re: to jednak przegięcie 01.04.08, 17:38
          piotr7777 napisał:

          > I nikt mnie nie przekona, że
          > homoseksualiści powinni miec prawo do adpocji bo to oznacza krzywdę
          > dla ich potencjalnych przysposobionych.

          Wielokrotnie czytam o tej krzywdzie dzieci wychowywanych przez homoseksualną
          parę. Znasz na ten temat jakieś konkretne dane?
    • charlie11 "Otwarta Rzeczpospolita" 01.04.08, 16:43
      Ciekawe z ktorej strony?
    • tadluzny Jesteśmy zażenowani? 01.04.08, 16:49
      Ja zażenowany nie jestem w ogule! A wrecz przeciwnie.
      Naturalna definicja malzenstwa to zwiazek mezczyzny z kobieta.
      Jesli zaczniemy zmieniac te definicje to za iles tam lat zobaczymy
      ze instytucja malzenstwa zginela smiercia naturalna. Podejrzewam,
      ze to jest wlasnie glowny cel gejow, zlikwidowanie tej instytucji
      zeby nikt sie od nich nie odroznial. Po co to mydlenie oczu ze
      zwiazek malzenski rozwiazuje sprawe dziedziczenia i innych praw. To
      moze zalatwic np. zwykly testament.

      Zobaczmy, jezeli dwoch panow to malzenstwo to dlaczego nie moze ich
      byc trzech? Czemu nie rozszerzyc definicji malzenstwa? U arabow
      jest wielozenstwo. Czyz to nie dyskryminacja? Czemu nie zezwolic na
      malzenstwa z dziecmi? Niektorzy Cyganie i araby nie maja tych
      ograniczen. A co z zoofilami? Czemu nie moge poslubic swojego
      pieska? Przeciez ja go tak lubie, moze moj piesek nie chce
      testamentu ale chce zwiazku tak zeby po mojej smierci wiedzial ze
      dziedziczy!
      Stopniowo krok po kroku chore spoleczenstwa dojda to tego...
      Pozdro.
      • vapor1 Chodzi o zwiazki partnerskie 01.04.08, 17:15
        a nie malzenstwa, ktorych definicje podal zreszta kosciol katolicki,
        z ktorego nauka nie kazdy musi sie zgadzac.
      • z_jak_zwirz to jest zdrada 01.04.08, 18:36
        cokolwiek nie mowic o kaczorze i jego tzw. prezydenturze, to wysylanie otwartych wyrazow zazenowania do obywatela/obywateli innego panstwa jest zdrada. trzymac geby na klodke i klocic sie w kraju. na zewnatrz mamy byc jak monolit.
    • grisza14 Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z mina 01.04.08, 16:52
      zadowolonego z siebie debila ni z gruchy ni z pietruchy walnal, ze
      Polacy nie mogac przesladowac Zydow ( z powodu ich braku w Polsce )
      zastapili Zydow pedalami.Debil Krzeminski moze sobie mowic, co
      chce.Dziwi jednak, ze zadna gazeta, zadna telewizja nawet nie
      zajaknela sie, aby skrytykowac tak chamskie i bezsensowne
      wystapienie.
      Na marginesie pragne nadmienic, ze wbrew usilnym staraniom WSI TVN i
      SB Gazety Wyborczej nie daje sie ukryc faktu, ze na klipie Kurskiego
      oprocz szczesliwej pary pokazano faceta w strojach kaplanskich
      udajacego udzielanie sakramentu malzenstwa ( co mogloby urazac
      uczucia religijne gojow i ortodoksyjnych zydow ), oraz pokazano
      laurke pod nazwa " Certificate of Marriage ", co w prostym polskim
      jezyku oznacza swiadectwo malzenstwa.I jak sie macie lewacy?
      • junkier Re: Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z 01.04.08, 17:10
        Krzeminski to wyjatkowa lajza, slugusu zydow, pedziow,
        michnikowszczyzny i kogo tam jeszcze. Dla dowolnego "zleceniodawcy"
        zgodzi sie opluc Polske i Polakow.
      • vapor1 chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:16
        zycze Ci wiec aby Twoj syn lub córka byli odmiennej orientacji, bo
        tak im sie to w genach pouklada. Czegos sie wtedy nauczysz - co
        najmniej szacunku do ludzi.
        • grisza14 Re: chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:26
          vapor1 napisał:

          > zycze Ci wiec aby Twoj syn lub córka byli odmiennej orientacji, bo
          > tak im sie to w genach pouklada. Czegos sie wtedy nauczysz - co
          > najmniej szacunku do ludzi.


          Nie rozumiem, co ma jedno z drugim wspolnego.Ja nikomu nie stawiam
          zarzutow z powodu genow, tylko z powodu robienia sobie jaj z
          ceremonii religijnych.Na zalaczonym zdjeciu widzisz faceta
          odstawiajacego pastora (mimo,ze panowie deklaruja przywiazanie do
          katolicyzmu), ktory trzyma w raczkach ksiazke udajaca Biblie.Poza
          tym bylo wesolo i rozowo, wiec czemu teraz to rozmywac. A jesli
          chodzi o Ireneusza Krzeminskiego, to okreslenie go mianem
          zadowolonego z siebie debila jest i tak eufemizmem.
          • unhappy Re: chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:41
            grisza14 napisał:

            > chodzi o Ireneusza Krzeminskiego, to okreslenie go mianem
            > zadowolonego z siebie debila jest i tak eufemizmem.

            A jak nazwać kogoś kto nie odróżnia chamstwa od eufemizmu?
            • grisza14 Re: chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:43
              unhappy napisał:

              > grisza14 napisał:
              >
              > > chodzi o Ireneusza Krzeminskiego, to okreslenie go mianem
              > > zadowolonego z siebie debila jest i tak eufemizmem.
              >
              > A jak nazwać kogoś kto nie odróżnia chamstwa od eufemizmu?

              Unhappy- moze pretensjonalnie, ale moze sie przyjmie.
      • maciekgr Re: Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z 01.04.08, 19:23
        Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!
      • okrent9 Re: Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z 01.04.08, 22:21
        grisza14 napisał:

        "pokazano faceta w strojach kaplanskich"

        Po piewrsze, to urzędnicy różnych urzędów cywilnych do uroczystości
        też zakładają przeróżne togi, by podkreślić ważkość ceremonii, a po
        drugie, nawet jeśli był "strój kapłański" (ty wiesz, jak wyglądają
        wszystkie "stroje kapłańskie" wszystkich kościołów na całym świecie,
        tak?), to może osoba mająca ten strój na sobie po prostu JEST
        kapłanem. Być może "prawdziwym kapłanem" jest dla ciebie tylko
        ksiądz katolicki, ale nie znaczy to, że w innych religiach taka
        funkcja nie występuje.

        grisza14 napisał:
        "faceta w strojach kaplanskich
        > udajacego udzielanie sakramentu malzenstwa"

        Już zwracałam uwagę, że SAKRAMENT małżeństwa, przynajmniej wg
        katolików, jet zawierany PRZEZ PARĘ. Kapłan tylko ich związek
        błogosławi i potwierdza. Sakrament małzeństwa można sobie zawrzeć z
        ukochaną osobą np. w środku lasu albo na pustyni czy pod ostrzałem
        artyleryjskim, obecność księdza nie jest konieczna.
    • krzynia.c Tyle krzyku o jedną faję Brendana. 01.04.08, 16:52
      Czy Brendan z fają to on czy ona w tym związku?
    • bosy.mnich Czy PO24 zapłaciła też 01.04.08, 16:54
      może za znaczek na ten list?
      • anka1 Re: zalosne 01.04.08, 17:16
        nie obchodzi mnie kto z kim spi, w jaki sposob i dlaczego, ale niech
        przestanie wywlekac to na forum publiczne i jeszcze domagac
        sie "poszanowania jego praw", bo sam sie tego poszanowania pozbywa.
        • naturelovers Re: zalosne 01.04.08, 17:33
          Mnie tez nie obchodzi kto z kim spi, w jaki sposob i dlaczego i dlatego nie
          zycze sobie, zebys Ty lub Twoje dzieci publicznie braly slub ze swoimim
          kochankami, niezaleznie od orientacji.
          Zrozumialas Aniu te ironie?
          • xnonorx Re: zalosne 01.04.08, 18:42
            To moze ja za Anie odpowiem:
            Pomieszales zupelnie. Uroczystosc chrescijanska zostala zawlaszczona
            przez ludzi, ktorzy dzialaja wbrew jej zasadom. Innymi slowy: ktos
            chce by go nazywac magistrem, a nie ma matury - krzyczy, ze to
            dyskryminacja. Sa pewne zasady: np. ze jezeli sie sprzeciwia
            chrzescijanskim zasadom to nie robi sie imprezy z kims udajacym
            ksiedza z czyms udajacym biblie w reku.
            To tak w skroce, ale chyba jest zrozumiale...
            • unhappy Re: zalosne 01.04.08, 19:15
              xnonorx napisał:

              > To moze ja za Anie odpowiem:
              > Pomieszales zupelnie. Uroczystosc chrescijanska zostala zawlaszczona
              > przez ludzi, ktorzy dzialaja wbrew jej zasadom. Innymi slowy: ktos
              > chce by go nazywac magistrem, a nie ma matury - krzyczy, ze to
              > dyskryminacja. Sa pewne zasady: np. ze jezeli sie sprzeciwia
              > chrzescijanskim zasadom to nie robi sie imprezy z kims udajacym
              > ksiedza z czyms udajacym biblie w reku.

              Jeżeli to nie jest ksiądz a książka to nie biblia to w czym problem?

              > To tak w skroce, ale chyba jest zrozumiale...

              No nie bardzo.
          • anka1 Re: zalosne 02.04.08, 08:33
            w przeciwienstwie do ciebie ja, moj kochanek wg twojego okreslenia
            czy moje dzieci nie wystawiamy swojej d... na widok publiczny i nie
            domagamy sie spotkania z prezydentem jak dwie durnawe cioty kotrym
            sie pomieszalo we lbach. zrozumiales (nie)naturlovers te ironie ?
    • dzwonniczy Nie jesteście zażenowani wykorzystaniem 01.04.08, 17:57
      Rydzyka bez jego zgody w klipie wyborczym PO? To przecież mniej więcej to samo co zrobił Kurski z gejami?
      • loppe Re: Nie jesteście zażenowani wykorzystaniem 01.04.08, 19:11
        naprawdę tak sam brutalnie naruszono miłosno nastroje ludzi
        zatopionych w modlitwie

        straszny jest ten świat
    • harbour5 Ja też jestem zażenowany 01.04.08, 18:16
      Szanowni geje. Przecież to nie było małżeństwo, tylko kntrakt między
      dwoma facetami. Na głowę upadliście czy co???
    • arizona1 List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 18:21
      dosyc tego pedalstwa, jeszcze troche a cala Polska bedzie na
      kolanach musiala tych pedalow przepraszac. Moze im tez dac pare
      milionow $ odszkodowania ???? Niech spier....ja do USA tam ich jest
      miejsce a nie w Polsce
    • emeryt21 List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 18:23
      Ja tez czuje sie zazenowany wystapieniem Lecha Kaczynskiego.Osmiesza
      nas w oczach opinii publicznej.Mamy juz miedzynarodowa mistrzynie w
      idiotyzmie teraz jestesmy blisko mistrzostwa w zasciankowstwie.
      I to ma byc reprezenacja kraju europejskiego.........?
      • xnonorx Re: List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenow 01.04.08, 18:54
        > idiotyzmie teraz jestesmy blisko mistrzostwa w zasciankowstwie.
        > I to ma byc reprezenacja kraju europejskiego.........?
        Miernikiem zasciankowosci ma byc radosne patrzenie na dwoch panow,
        chodzacych po najpowazniejszym budynku w kraju, jak masuja sobie
        pleck i trzymajac za raczki jak w przedszkolu?!
        Moze pozniej zostanie poslom zaprezentowany "testowy stosunek", bo
        sporo z nich moze nie wiedziec jak to wyglada. Taka promocja z
        pokazem.
        Chociaz ten sejm to i tak juz jeden wielki cyrk...
        • unhappy Re: List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenow 01.04.08, 19:17
          xnonorx napisał:

          > Moze pozniej zostanie poslom zaprezentowany "testowy stosunek", bo
          > sporo z nich moze nie wiedziec jak to wyglada. Taka promocja z
          > pokazem.
          > Chociaz ten sejm to i tak juz jeden wielki cyrk...

          Czy wypisywanie bzdur w czymś ci pomaga? Jakiś typ odreagowania?
    • szemor Żenujący jest ten cyrk z pederastami 01.04.08, 18:24
      • maciekgr Re: Żenujący jest ten cyrk z pederastami 01.04.08, 19:20
        Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!
    • a-siek Czy ktoś ma link do listy osób podpisanych 01.04.08, 18:30
      pod tym listem?

      Bo szukam, szukam i nic.
    • mat284 List do Brendana Fay: Brendan! Co? Żenada! 01.04.08, 18:36
      A ja jestem zażenowany postacią Brendana Faya! Jestem również
      zażenowany stosunkiem "GW" a w szczególności dotąd w tych kwestiach
      obiektywnego TVN! I dzałalnością KPH!

      Gdzie mogę napisać list w tej sprawie?
      • maciekgr Re: List do Brendana Fay: Brendan! Co? Żenada! 01.04.08, 19:19
        Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA!
    • gdkj 650 na prawie 40 milionów ? 01.04.08, 18:39
      te 7% niech lepiej ruszy swe tyłki bo na razie to marnie to wygląda.
    • linnvv Jestem HETERO 01.04.08, 18:42
      Geje za bardzo lansują w mediach swoją orientację, pokażmy ilu nas
      jest - heteroseksualistów nie wstydźmy się swojej orientacji tak jak
      oni się nie wstydzą i wyciągają na pierwsze strony gazet. A związki
      partnerski powinny być dozwolone w Polsce ponieważ ślub w
      jakiejkolwiek formie jest sprawą indywidualną 2 osób i państwo
      powinno im stworzyć taką możliwość skoro zgłaszają zapotrzebowanie.
      Przez taki krok zostały by im odebrane argumenty przeciwko
      nietolerancji i nieakceptacji.
      Ich coraz większy sukces polega na łamaniu opinii publicznej w
      sprawie tabu jakim jest orientacja i naginaniu jej na własne
      potrzeby. Hetero - nie dajmy się. (zapin*ć w poś*ady)
    • michalparadowski List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 18:52
      A ja się uśmiałem jak norka.
      Ale trzeba przyznać, że p.Jarosław K., w roli przydenta znakomity.
      Wróżę wielką karierę filmową.
      Reżyser, może troszeczkę niedbały ale się poprawi.
      Zdolna bestyja!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka