lmblmb 01.04.08, 15:08 Ja też mam dosyć wybryków Kaczyńskiego, Wielkiego Ratownika Polskości. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
david_silbermann A potem wszyscy udali się do darkroomu 01.04.08, 15:49 aby jakoś przyjemnie zakończyć całą sprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
rasage 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na lepsz 01.04.08, 15:54 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na lepsze czasy. Postepu spolecznego nie da sie zatrzymac. Odpowiedz Link Zgłoś
ngwombat Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:01 A od kiedy homoseksualizm to jeden z przejawow postepu spolecznego? Jezeli juz to akcpetacje homoseksualizmu wsrod czlonkow spoleczenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 List: "Po orędziu piło mnie pod lewą pachą..." 01.04.08, 17:55 Jeśli uznaje się, że to takie istotne, ten list, to czemu nie poda się całej jego treści? A jeśli ma tylko być wyznaniem jakichś osobistych wrażeń mało wybitnych osób, to po co w ogóle zamieszczać o tym wiadomość? Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
akodo78 żałosna manipulacji kilkuset osób... 01.04.08, 18:17 ta jak ją nazwali przegrana formacja to partia polityczna z poparciem ok 25% Odpowiedz Link Zgłoś
helmud_fon_fikmajster Penetracja_Odbytu_=_PO_-_To odpychające :-(((((((( 01.04.08, 20:02 > Zydowski NYT wspomagajac firme Holokaust > podjudza i podszczuwa > zboczone Myszki Miki na Polske ! > > Ten homoseksualny osiol zajmuje sie polityka > i jest osoba publiczna - a wiec > nie moze zabronic publikacji swojego > homoseksualnego wizerunku :)) Te homo-osły, pseudopolitycy z dynsnejlandu - odbytowi penetranci -dobrze wiedzą, że jako osoby publiczne nie mogą zabronić publikacji swojego wizerunku udają tylko głupich aby narobić sobie jak najwięcej reklamy oraz szumu wokół niby-prześladowanego świata zboczeńców ! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re:Św.Redyk patron gejów,no i swoich kaznodziejów 01.04.08, 20:30 Na traktacie wiszą gacie. Hej wysoko Redyk skacie. Podrze gacie, podżegacie! Od Redyka SMeS pomyka. Nu Sabaku do ataku. Nu lobbować, poposłować. Za co ja mam finansować? Jestem wasza oligarcha. Prezydenta mam za parcha. Mam was tam pięćdziesiąt sześć. Moją wiarę macie nieść. Nu słuszat’ mojej komendy. Bo ja nie dam wam urzędy. Nie dam kasy na wybory. Wrogów zrobię was w nieszpory. Ma Obskurski na wstrzymanie. Wszystko przez to obrzezanie. A w zasadzie zeszła skórka. Jak to bywa u PiSiurka. Nawet Jarus ściągnął skórę. Z love gey przywdział koszulę. Ma tu Redyk swoich gejów. Swych ojczulków, kaznodziejów. Chce odebrać wiernych składki. Ale te Unijne zadki. W spółkę jego nie pasują. Zamiast dać, wykorzystują! Smaruj tyłek wazeliną, jesteś Redyka padliną! Odpowiedz Link Zgłoś
karl A gdzie jest TEN LIST obywateli ?? 01.04.08, 22:29 gdzie jest list, lub odnośnik do niego? bo chciałbym przeczytać. Znowu gazeta.pl mnie zawiodła. pisać o czymś i nie podać żródła... więcej staranności gazeto..... Odpowiedz Link Zgłoś
mario-radyja jestem zażenowany pisaniem listów o zażenowaniu 01.04.08, 19:01 kolejna kurna Liga Zawodowych Antyfaszystów się znalazła. Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu.k Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:06 żenujące to jest nadmuchiwanie tego balonu z biednymi, skrzywdzonymi gejami z ...(i tu już zaczynają się kłopoty dla wszystkich stron hucpy, bo każdy ma na temat miejsca ich zamieszkania, ślubu inne dane-irlandczyk z kanady, kanadyjczyk z kanady, kanadyjczyk z ameryki itd.) żądania panów (?) gejów aby spotkał się z nimi prezydent są szczytem idiotyzmu. co najwyżej niech się spotkają z jackiem kurskim-autorem klipu. pan sergiusz kowalski swoim zachowaniem prowokuje do stwierdzenia 'ch.. ci z dupę' ale nie wiem czy przypadkiem nie o to mu chodzi, i czy nie odebrałby tego jako zachęty do dalszego srania we własne gniazdo. acha i mówie to w imieniu 'nas polaków'. oczywiście nie wszystkich, tylko tych co podobnie życzą panu (?) sergiuszowi. Odpowiedz Link Zgłoś
servicio Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:29 grzesiu.k napisał: > pan sergiusz kowalski swoim zachowaniem prowokuje do stwierdzenia 'ch.. ci z > dupę' ale nie wiem czy przypadkiem nie o to mu chodzi, i czy nie odebrałby tego > jako zachęty do dalszego srania we własne gniazdo. Sergiusz Kowalski jest członkiem Zarządu tej organizacji: pl.wikipedia.org/wiki/B%27nai_B%27rith_%28Polska%29 Zarząd: Prezydent – Andrzej Friedman Wiceprezydent – Jan Woleński Sekretarz Generalna - Malka Kafka Skarbnik – Alicja Kobus Członek – Sergiusz Kowalski Dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego z dnia 22 listopada 1938 roku B'nai B'rith w Polsce została rozwiązana z uwagi na jej powiązania z masonerią. Odpowiedz Link Zgłoś
tarura Panie Fuyu, zajmij się pan swojem mążonem 01.04.08, 16:41 i nie siej zamętu Odpowiedz Link Zgłoś
konstanty52 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:36 Jestem zażenowany zachowaniem tego Sergiusza Jakogośtam - merdanie ogonem przed byle palantem z "Usa" w imieniu "obywateli" jest równie głupie jak zachowanie tych dwóch głupawych homoseksualistów, którzy raptem w moim kraju awansowali do rangi... celebrities. I tak się będą teraz lansować: "Gej", "Muflon", bidny Biedroń i ta Gretkowska, której się dwóch palantów pomyliło z Cyrylem i Metodym. Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 17:04 chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Odpowiedz Link Zgłoś
przytomny2 Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 17:26 A co tu mają do rzeczy ew. koneksje rodzinne? Jest oczywiste, że w przypadku komentowania zachowań ludzi bliskich zachowujemy się inaczej niż w stosunku do obcych ale tak czy inaczej mamy swoje zadnie na temat tego fenomenu społecznego. Przedmówca nie atakuje gejów jako takich tylko ich publiczny ekshibicjonizm. Nietakt, nieudolność i bezprawne działania Kurskiego zderzyły się z "ideowym" zacietrzewieniem tej pary. Po tej całej szopce i tak wszyscy obserwujący zostaną przy swoim zdaniu. To jest czysty happening a autorzy listu usiłują wylansować siebie samych. Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 19:13 przytomny2 napisał: > A co tu mają do rzeczy ew. koneksje rodzinne? > Jest oczywiste, że w przypadku komentowania > zachowań ludzi bliskich zachowujemy się inaczej > niż w stosunku do obcych ale tak czy inaczej > mamy swoje zadnie na temat tego fenomenu społecznego. > Przedmówca nie atakuje gejów jako takich tylko > ich publiczny ekshibicjonizm. Nietakt, nieudolność > i bezprawne działania Kurskiego zderzyły się z "ideowym" > zacietrzewieniem tej pary. Po tej całej szopce i tak wszyscy > obserwujący zostaną przy swoim zdaniu. To jest czysty happening > a autorzy listu usiłują wylansować siebie samych. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tak samo zachowują się w przypadku aborcji. Drą mordy tak, że gdyby nie uszy to darliby "na okrągło", ale jak córunia im się skundli i zajdzie w ciążę, to po cichutku załatwią na "cacy". Tak samo jest i w przypadku odmiennej orientacji seksualnej któregoś z własnych "latorośli", wtedy morda w kubeł -=- CO LUDZIE POWIEDZĄ?? -=-angielski serial komediowy. To jest mentalność katolików, a przeważnie katolików polskich. Tresowanych ostro już od najmłodszych lat i zamiast mieć Rzeczpospolitą Polską [RP] mamy Rzeczpospolitą Parafialną i też [RP]. Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu.k Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 18:15 vapor1 napisał: > chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby > to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to > u niego/niej genetycznie ulozylo? rzeczowa odpowiedź brzmi: aberracja genetyczna Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 19:17 grzesiu.k napisał: > vapor1 napisał: > > > chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby > > to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to > > u niego/niej genetycznie ulozylo? > > rzeczowa odpowiedź brzmi: aberracja genetyczna xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ot zwykły BEZMÓZG dorwał się do klawiatury i myśli, że jest....... no właśnie, co takiego on jest.??? Odpowiedz Link Zgłoś
tadluzny Re: prosze rzeczowa odpowiedz 01.04.08, 19:12 Z tego co wiem juz kilka razy ukazywaly sie artykuly w prasie ze odkryto jakis gen ktory powoduje zachowania homoseksualne. Bardzo szybko jednak odwolywano to bo okazywalo sie ze badania te byly nic nie warte i czesto robione na zamowienie lobby gejowskiego w USA. Moze w przyszlosci sie okaze ze jednak zachowania homoseksualne sa uwarunkowane genetycznie, na razie jednak uwazam ze to jednak sam czlowiek kontroluje swoje zachowania. Chyba najbardziej popularna teza obecnie jest taka ze gejem mozna zostac jesli w dziecinstwie jest sie np. uwiedzionym. Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 Panie grzesiu.k 01.04.08, 17:03 chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu.k Re: Panie grzesiu.k 01.04.08, 18:03 owszem, post wyżej przytomny2 napisał: "Przedmówca nie atakuje gejów jako takich tylko ich publiczny ekshibicjonizm. Nietakt, nieudolność i bezprawne działania Kurskiego zderzyły się z "ideowym" zacietrzewieniem tej pary. Po tej całej szopce i tak wszyscy obserwujący zostaną przy swoim zdaniu. To jest czysty happening a autorzy listu usiłują wylansować siebie samych." nic dodać nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 Ogladaliscie TERAZ MY? 01.04.08, 18:18 gdzie i kiedy bylo takm "zacietrzewienie tej pary" widac? Odpowiedz Link Zgłoś
joo55 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:23 szczyt polskiej dyplomacji.Od kiedy to 2 cioty ingerują w sprawy polskie.Tusk i jego GW + TVN odbiło im Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 do joo55 01.04.08, 17:05 czy tez pisalbys "cioty" gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: do joo55 01.04.08, 17:43 vapor1 napisał: > czy tez pisalbys "cioty" gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie > odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? A co ty sie tak tej genetyki uczepiłś. Od kiedy to genetyka jest silniejsza od rozumu? A może równiez podzielasz opinię o genetycznych patriotach? Odpowiedz Link Zgłoś
przytomny2 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 17:28 To nie "cioty" ingerują tylko to ich wizerunek został bezprawnie w Polsce wykorzystany na rzecz politycznej kampanii PiS-u. A to spora różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 19:18 Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Odpowiedz Link Zgłoś
zezowaty_cyklop Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 16:59 > Postepu spolecznego nie da sie zatrzymac. Otóż to. Chylimy się ku upadkowi i upadniemy tak jak wszystkie poprzednie cywilizacje - powszechna rozwiązłość seksualna poprzedzała upadek wszystkich wielkich cywilizacji. Jest to chyba najwyższy poziom samoregulacji przyrody - gdy dany gatunek/grupa społeczna/cywilizacja osiąga taki poziom rozwoju, że staje się "samowystarczalna" do tego stopnia, że stać ją na eksperymentowanie z popędami wbrew naturze, tym samym uruchamia się mechanizm samounicestwienia poprzez zmniejszenie przyrostu naturalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 17:12 > "samowystarczalna" do tego stopnia, że stać ją na eksperymentowanie z popędami > wbrew naturze, tym samym uruchamia się mechanizm samounicestwienia E, to akurat człowiek zaczął "eksperymentować wbrew naturze" kilka tysięcy lat temu Odpowiedz Link Zgłoś
starybaca Zupełnie nie rozumiesz 01.04.08, 19:22 nessie-jp napisała: > E, to akurat człowiek zaczął "eksperymentować wbrew naturze" kilka tysięcy lat > temu Właśnie w tym rzecz, że owe "eksperymenty wbrew naturze", jak to ładnie określasz, okazały się być podwaliną cywilizacji. Cywilizacja zachodnia, czy chcesz tego czy nie, opierała się na judeo-chrześcijańskiej moralności. Tak było aż do czasów tzw. "Oświecenia", kiedy to zaczęto kopać grób cywilizacji zachodniej. Odrzucenie tradycyjnej moralności utworzyło pustke, której nic nie zapełniło - i dlatego mieliśmy wszystkie poworności rewolucji francuskiej, rewolucji narodowych socjalistów Hitlera, rewolucji internacjonalistycznych socjalistów Lenina i Stalina, itp. itd. Po wszystkich tych katastrofach zostało już bardzo niewiele ze starego porządku. Jedyną niszą, gdzie istnieje jeszcze wolność indywidualna w tradycyjnym liberalnym znaczeniu jest tylko rodzina. Promocja homoseksualizmu doprowadzi do powolnej erozji tych resztek wolności, które nam zostały. Już teraz w wielu krajach nie wolno (USTAWOWO!) w żaden sposób krytykować homoseksualizmu. Jest to "myślozbrodnia" (mogę podać konkretne przykłady, np. z Kanady). Najsmutniejsze jest to, że niewielu ludzi widzi, że gra nie idzie o sam homoseksualizm jako taki, ale o kopanie leżącego, którym jest tradycyjna "aksjomatyczna" moralność oparta na Dekalogu. Na miejsce tejże moralności działacze ruchów gejowskich nie mają do zaproponowania absolutnie nic - poza nawoływaniem do "tolerancji". Tymczasem tak naprawdę tolerancyjnym można być, kiedy ma się mocne własne przekonania i zasady moralne. Ktoś kto takowych nie posiada, jest co najwyżej obojętny, a nie tolerancyjny. Czy cywilizacja oparta na obojetności może się na dłuższą metę obronić - bardzo wątpie. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Zupełnie nie rozumiesz 01.04.08, 19:25 starybaca napisał: > Czy cywilizacja oparta na obojetności może się na dłuższą metę obronić - bardzo > wątpie. A zamiast obojętności proponujesz nienawiść wobec tego co nie mieści się w kanonie. Bardzo liberalne w istocie. Odpowiedz Link Zgłoś
zezowaty_cyklop Re: Zupełnie nie rozumiesz 02.04.08, 09:52 > A zamiast obojętności proponujesz nienawiść wobec tego co nie mieści się w > kanonie. Bardzo liberalne w istocie. Gdzie starybaca napisał o nienawiści? Świat nie jest czarnobiały. Jeśli wg Ciebie jedyną alternatywą dla obojętności jest nienawiść to za szerokich horyzontów myślowych nie reprezentujesz. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Zupełnie nie rozumiesz 02.04.08, 11:42 zezowaty_cyklop napisał: > Gdzie starybaca napisał o nienawiści? Świat nie jest czarnobiały. Jeśli wg > Ciebie jedyną alternatywą dla obojętności jest nienawiść to za szerokich > horyzontów myślowych nie reprezentujesz. Cóz - jak to mówią błogosławieni ubodzy duchem :D Przeczytaj co napisał baca - prawo do nienawiści jest jego zdaniem wyznacznikiem wolności. Nie podoba mu się obrona praw mniejszości przed większością. Odpowiedz Link Zgłoś
przytomny2 Re: 2 miliony homoseksualnych Polakow czekaja na 01.04.08, 17:14 Jaaasne, postępu nie da się zatrzymać: wszak paraliż tez bywa postępowy i zatrzymać się go nijak nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
2_x_duck 2 miliony homo- Polakow ??? 01.04.08, 17:30 To czemu te dwa miliony nie glosuje na LiD? Przeciez obiecali zwiazki? Albo ich nie ma 2 miliony albo maja gdzies te zwiazki. A ja mam gdzies ciebie homofilu :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Otwarta Rzeczpospolita to zdrajcy i odszczepiency, 01.04.08, 16:17 Otwarta Rzeczpospolita to zdrajcy i odszczepiency, nikt poza homosiami i rozmaitymi mniejszosciami nie traktuje tych slugusow obcych interesow powaznie. Odpowiedz Link Zgłoś
czarny_aniol_saskiej_kepy Albo... albo... 01.04.08, 16:41 Albo jestes uposledzony - albo jestes idiota? Bardzo prosze o odpowiedz - ktory? junkier napisał: > Otwarta Rzeczpospolita to zdrajcy i odszczepiency, nikt poza > homosiami i rozmaitymi mniejszosciami nie traktuje tych slugusow > obcych interesow powaznie. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: A potem wszyscy udali się do darkroomu 01.04.08, 19:08 Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Odpowiedz Link Zgłoś
clr List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 16:05 Hm... Jesli ten maly Amerykanin chce zajmowac sie tylna czescia innego mezczyzny to jego sprawa ale to nie jest malzenstwo - ludzie nie dajmy sie oglupiec. Jemu chodzi o to zeby nazwac "to" malzenstwem co jest zalosne i smieszne A moze P. redaktor zle napisal lub prztlumaczyl - wiecie , chodzi o wieksza literowke. Jeszcze razjeslichce niech sobie tak zyje - jego zycie i cialo - (tak jak inni homo and lesb couples) ale to jest zwiazek etc. a nie malzenstwo Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 Mężczyzna nie może być homoseksualistą 01.04.08, 16:07 Żaden męzczyzna nie może być homoseksualistą ponieważ ten "związek" poniża obie strony . Trzeba się leczyć , kiedy jeszcze nie jest za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
czarny_aniol_saskiej_kepy po tym co napisalas 01.04.08, 16:36 to mysle, ze rozpoczelas sie leczyc? I dobrze - nie nalezalo zwlekac! Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 do wielce madrej danki 01.04.08, 17:08 to nie jest choroba, wiec nie mozna jej leczyc. Czy to samo pisalaby Pani to Pani syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Mowilaby Pani do swoich dzieci - idzcie sie leczyc? Odpowiedz Link Zgłoś
waldemar591 Re: do wielce madrej danki 01.04.08, 19:00 vapor1 napisał: > to nie jest choroba, wiec nie mozna jej leczyc. Czy to samo pisalaby > Pani to Pani syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak > sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Mowilaby Pani do swoich > dzieci - idzcie sie leczyc? Panie Vapor1, Daj sobie Pan juz spokoj z tym "copy/past" tekstem co pare wypowiedzi. Jesli Panski syn/corka sa/jest odmiennej orientacji, to prosze przyjac wyrazy wspolczucia / gratulacje (niepotrzebne skreslic). Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Tylko 650 pedałów się podpisało? Wszak 2-4% 01.04.08, 16:08 populacji to homoseksualiści. Czyli co najmniej 800 tys. Ach biedni. Co zrobią jak ta masochistyczna potrzeba bycia dyskryminowanym nie znajdzie zaspokojenia w społeczeństwie otwartym? :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 Ja sie podpisalem chcoiaz nie jestem jak to... 01.04.08, 17:11 ... okreslasz pedalem. A teraz pobusz swoja wyobraznie i napisz w jakim samym tonie pisalbys gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Odpowiedz Link Zgłoś
2_x_duck Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 17:33 A teraz pobusz swoja wyobraznie i napisz w > jakim samym tonie pisalbys gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie > odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Gdyby moj syn albo corka byli homosiami tez bym tak napisal. Zadowolony?? Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 18:19 To marnym jestes czlowiekiem i jeszcze pewnie katolikiem Odpowiedz Link Zgłoś
2_x_duck Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 18:22 > To marnym jestes czlowiekiem i jeszcze pewnie katolikiem Ministrantem nawet jesli cie to podnieci jeszcze bardziej :))) Spadaj na drzewo ze swoimi durnymi przykladami Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 19:29 :DD Jak to powiedział Cejrowski: "Jestem katolem i homofobem. I nie mam zamiaru się z tego leczyć. Podobnie jak ktoś, kto nie lubi pająków, nie musi leczyć się z arachnofobii." Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Nudzisz. Powtarzasz sie 01.04.08, 19:38 profanum_vulgus napisał: > :DD > Jak to powiedział Cejrowski: > "Jestem katolem i homofobem. I nie mam zamiaru się z tego leczyć. Podobnie jak > ktoś, kto nie lubi pająków, nie musi leczyć się z arachnofobii." Prawdziwych homofobów pewnie nie ma. Problemem jest zdolność do nienawiści wobec ludzi na podstawie pewnych cech. Orientacji, rasy, koloru skóry, wiary. I oczywiście leczyć się tego nie da ale nie jest też powodem do żadnej chluby. Odpowiedz Link Zgłoś
lidek_syn_ubeka tych pederastow POgielo 01.04.08, 20:27 niech ich przyjmie duren półTusk z Biedroniem do spolki.pólTuska postraszy sie,ze jak nie POci...gnie pedrylom,to juz go w Luksemburgu albo innym Parzeczewie nie nazwa "europejczykiem" Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Tylko 650 pedałów się podpisało? Wszak 2-4% 01.04.08, 19:18 Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Tylko 650 pedałów się podpisało? Wszak 2-4% 01.04.08, 19:20 maciekgr napisał: > Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! A skąd ci się wzięło, że złożenie podpisu miało być deklaracją orientacji homoseksualnej? Odpowiedz Link Zgłoś
vortex21 Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 16:15 Srzeciwiam sie nazywanie tych pedalow 'mezami'! Niech sobie beda partnerami, ich sprawa. Co do uzycia tego filmiku z ... nie nazwe tego slubem, z zaprzysiezenia partnerskiego, tak to nazwe, to Kaczynski palna glupa raz jeszcze. Gdyby w jakimkolwiek celu bez mojego pozwolenia uzyl moich zdjec z zona to tez bym sie wsciekl. Fayowi zalezalo na rozglosie i Kaczynski 'strzelil sobie w piete' bo dal mu precedens do przyjazdu, etc. Nie rozumiej jednak tego listu, za co go przepraszac, czy naprawde mamy sie plaszczyc przed kazdym pederasta tylko dlatego, ze ktos krzywo na nich spojzal? NIE! Wooly is a wooly !!! Nie jestem homofobem bo homofog to taki, co to boi sie tych zboczencow. Ja sie ich nie boje! Poprostu nazywam ich po imieniu i sprzeciwiam sie traktowaniu tego jako normy bo taka nie jest! Fay do domu! Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 panie vortex 01.04.08, 17:12 chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu.k panie vapor1 a gdyby ktoś w ciemnej ulicy panu ... 01.04.08, 18:08 wyjechał cegłą w twarz, a potem by podkreślał, że tak mu się genetycznie ułożyło, to co pan na to panie genetyku-amatorze? Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 Re: panie vapor1 a gdyby ktoś w ciemnej ulicy pan 01.04.08, 18:20 sorry ale to marny poziom dyskusji jest, doucz sie najpierw, potem pogadamy, tylko moze nie bierz ksiedza za nauczyciela Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: panie vapor1 a gdyby ktoś w ciemnej ulicy pan 01.04.08, 19:14 grzesiu.k napisał: > wyjechał cegłą w twarz, a potem by podkreślał, że tak mu się genetycznie > ułożyło, to co pan na to panie genetyku-amatorze? Naprawdę nie widzisz bezsensu swojej analogii? Odpowiedz Link Zgłoś
vortex21 Panie vapor1... 01.04.08, 19:55 Udowodnij pan po pierwsze ze jest to genetyczne, potem pogadamy. Ulecisz pan jak mgielka panie vapor1... Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 19:20 Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 19:22 maciekgr napisał: > Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Ich wybór ich decyzja - mogą na siebie mówić jak chcą. Słowo "mąż" oddaje tutaj w dobry sposób ich wzajemne relacje więc jest wygodnie nim się posługiwać. Odpowiedz Link Zgłoś
vortex21 Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 01.04.08, 19:54 Slowo 'Maz' posiada pewne konotacje, ktore w tym kontekscie pasija jak wol do karety. Dlatego uwazam ze pedaly nie powinny nazywac siebie ... a zreszta jak .... mezem i mezem czy mezem i zona, czy do cholery jak? Partner pasuje tutaj o wiele lepiej. Zreszta jak juz powiedzialem - Wooly is a wooly, go home !!! Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Nie 'Mezem' tylko Partnerem ... 02.04.08, 08:05 vortex21 napisał: > Slowo 'Maz' posiada pewne konotacje, ktore w tym kontekscie pasija > jak wol do karety. Dlatego uwazam ze pedaly nie powinny nazywac > siebie ... Uważać możesz :D > a zreszta jak .... mezem i mezem czy mezem i zona, czy do > cholery jak? Trochę wyobraźni :) Dwóch mężów, dwie żony. > Partner pasuje tutaj o wiele lepiej. Moim zdaniem jednak dwóch mężów, dwie żony. Odpowiedz Link Zgłoś
internauta2007 Import dwóch wojujących ciot- jedyny sukces rządów 01.04.08, 16:15 Import dwóch wojujących ciot z ameryki - jedyny sukces rządów rudego oszusta wspieranego targowicą PO24 (używającej dla zmylenia nazwy TVN24) i Gazety Wymiotnej Michnika po czterech miesiącach rządzenia. Targowica okrzyknęła geja bohaterem narodowym Polski. A może pan Kalisz powiedział by co zrobiło SLD i prezydent Kwaśniewski dobrego dla społeczności gejowskiej w Polsce jak było u władzy. Powtarzam: Co zrobiło. Nie co chce zrobić. Konkrety proszę. A te dwie ciotencje mogą już wracać do domu. Antypolski show sie kończy z z waszym udziałem. Bye. Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 panie internauta 01.04.08, 17:13 chcialbym spytac czy to samo, w takim samym tonie pisalbys Pan gdyby to Twoj syn, córka okazal/ła sie odmiennej orientacji, bo tak sie to u niego/niej genetycznie ulozylo? Chyba jestes mlody, wiec zycze Ci tego, moze to Cie czegos nauczy... szacunku do ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
xenograft Dzialacze - uszczesliwiacze. 01.04.08, 16:16 Jako pedal zyjacy w zwiazku, ja sobie wypraszam. Nikt mnie nie przesladuje, nie potrzebuje opieki Kalisza, Brendana ani Niemca. Pchanie swoich karier medialnych robcie sobie na wlasny rachunek. Odpowiedz Link Zgłoś
gw-niarze " ... wręczono Brendanowi Fay'owi i jego mężowi" 01.04.08, 16:20 To napewno nie jego zona? Odpowiedz Link Zgłoś
johnny_p Przeciez to Prima Aprilis! 01.04.08, 16:20 Fay is Gay. Czy on z paragrafu o obrazie majestatu? A teraz Kaczynski mu wytoczy proces, bo Fay uzyl jego tekstu w niepochlebnym kontekscie. Krytyka kogokolwiek powinna byc zakazana. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: to jednak przegięcie 01.04.08, 16:30 Orędzie prezydenta to była megażenada, ale w Polsce małżeństwa gejowskie są faktycznie obce kulturowo. I nikt mnie nie przekona, że homoseksualiści powinni miec prawo do adpocji bo to oznacza krzywdę dla ich potencjalnych przysposobionych. Faktem jest tez, że Lech Kaczyński homofobem nie jest. Przynajmniej jak na polskie warunki mieści się w pewnej normie. Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 Re: to jednak przegięcie 01.04.08, 17:14 a czy nie jest krzywda wychowywanie dziecka w patalogicznej., poijackeij rodzinie jakich tysiace? Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: to jednak przegięcie 01.04.08, 17:38 piotr7777 napisał: > I nikt mnie nie przekona, że > homoseksualiści powinni miec prawo do adpocji bo to oznacza krzywdę > dla ich potencjalnych przysposobionych. Wielokrotnie czytam o tej krzywdzie dzieci wychowywanych przez homoseksualną parę. Znasz na ten temat jakieś konkretne dane? Odpowiedz Link Zgłoś
tadluzny Jesteśmy zażenowani? 01.04.08, 16:49 Ja zażenowany nie jestem w ogule! A wrecz przeciwnie. Naturalna definicja malzenstwa to zwiazek mezczyzny z kobieta. Jesli zaczniemy zmieniac te definicje to za iles tam lat zobaczymy ze instytucja malzenstwa zginela smiercia naturalna. Podejrzewam, ze to jest wlasnie glowny cel gejow, zlikwidowanie tej instytucji zeby nikt sie od nich nie odroznial. Po co to mydlenie oczu ze zwiazek malzenski rozwiazuje sprawe dziedziczenia i innych praw. To moze zalatwic np. zwykly testament. Zobaczmy, jezeli dwoch panow to malzenstwo to dlaczego nie moze ich byc trzech? Czemu nie rozszerzyc definicji malzenstwa? U arabow jest wielozenstwo. Czyz to nie dyskryminacja? Czemu nie zezwolic na malzenstwa z dziecmi? Niektorzy Cyganie i araby nie maja tych ograniczen. A co z zoofilami? Czemu nie moge poslubic swojego pieska? Przeciez ja go tak lubie, moze moj piesek nie chce testamentu ale chce zwiazku tak zeby po mojej smierci wiedzial ze dziedziczy! Stopniowo krok po kroku chore spoleczenstwa dojda to tego... Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 Chodzi o zwiazki partnerskie 01.04.08, 17:15 a nie malzenstwa, ktorych definicje podal zreszta kosciol katolicki, z ktorego nauka nie kazdy musi sie zgadzac. Odpowiedz Link Zgłoś
z_jak_zwirz to jest zdrada 01.04.08, 18:36 cokolwiek nie mowic o kaczorze i jego tzw. prezydenturze, to wysylanie otwartych wyrazow zazenowania do obywatela/obywateli innego panstwa jest zdrada. trzymac geby na klodke i klocic sie w kraju. na zewnatrz mamy byc jak monolit. Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z mina 01.04.08, 16:52 zadowolonego z siebie debila ni z gruchy ni z pietruchy walnal, ze Polacy nie mogac przesladowac Zydow ( z powodu ich braku w Polsce ) zastapili Zydow pedalami.Debil Krzeminski moze sobie mowic, co chce.Dziwi jednak, ze zadna gazeta, zadna telewizja nawet nie zajaknela sie, aby skrytykowac tak chamskie i bezsensowne wystapienie. Na marginesie pragne nadmienic, ze wbrew usilnym staraniom WSI TVN i SB Gazety Wyborczej nie daje sie ukryc faktu, ze na klipie Kurskiego oprocz szczesliwej pary pokazano faceta w strojach kaplanskich udajacego udzielanie sakramentu malzenstwa ( co mogloby urazac uczucia religijne gojow i ortodoksyjnych zydow ), oraz pokazano laurke pod nazwa " Certificate of Marriage ", co w prostym polskim jezyku oznacza swiadectwo malzenstwa.I jak sie macie lewacy? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z 01.04.08, 17:10 Krzeminski to wyjatkowa lajza, slugusu zydow, pedziow, michnikowszczyzny i kogo tam jeszcze. Dla dowolnego "zleceniodawcy" zgodzi sie opluc Polske i Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:16 zycze Ci wiec aby Twoj syn lub córka byli odmiennej orientacji, bo tak im sie to w genach pouklada. Czegos sie wtedy nauczysz - co najmniej szacunku do ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Re: chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:26 vapor1 napisał: > zycze Ci wiec aby Twoj syn lub córka byli odmiennej orientacji, bo > tak im sie to w genach pouklada. Czegos sie wtedy nauczysz - co > najmniej szacunku do ludzi. Nie rozumiem, co ma jedno z drugim wspolnego.Ja nikomu nie stawiam zarzutow z powodu genow, tylko z powodu robienia sobie jaj z ceremonii religijnych.Na zalaczonym zdjeciu widzisz faceta odstawiajacego pastora (mimo,ze panowie deklaruja przywiazanie do katolicyzmu), ktory trzyma w raczkach ksiazke udajaca Biblie.Poza tym bylo wesolo i rozowo, wiec czemu teraz to rozmywac. A jesli chodzi o Ireneusza Krzeminskiego, to okreslenie go mianem zadowolonego z siebie debila jest i tak eufemizmem. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:41 grisza14 napisał: > chodzi o Ireneusza Krzeminskiego, to okreslenie go mianem > zadowolonego z siebie debila jest i tak eufemizmem. A jak nazwać kogoś kto nie odróżnia chamstwa od eufemizmu? Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Re: chyba jestes mlody grisza 01.04.08, 17:43 unhappy napisał: > grisza14 napisał: > > > chodzi o Ireneusza Krzeminskiego, to okreslenie go mianem > > zadowolonego z siebie debila jest i tak eufemizmem. > > A jak nazwać kogoś kto nie odróżnia chamstwa od eufemizmu? Unhappy- moze pretensjonalnie, ale moze sie przyjmie. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z 01.04.08, 19:23 Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Odpowiedz Link Zgłoś
okrent9 Re: Wczoraj u Lisa niejaki Ireneusz Krzeminski z 01.04.08, 22:21 grisza14 napisał: "pokazano faceta w strojach kaplanskich" Po piewrsze, to urzędnicy różnych urzędów cywilnych do uroczystości też zakładają przeróżne togi, by podkreślić ważkość ceremonii, a po drugie, nawet jeśli był "strój kapłański" (ty wiesz, jak wyglądają wszystkie "stroje kapłańskie" wszystkich kościołów na całym świecie, tak?), to może osoba mająca ten strój na sobie po prostu JEST kapłanem. Być może "prawdziwym kapłanem" jest dla ciebie tylko ksiądz katolicki, ale nie znaczy to, że w innych religiach taka funkcja nie występuje. grisza14 napisał: "faceta w strojach kaplanskich > udajacego udzielanie sakramentu malzenstwa" Już zwracałam uwagę, że SAKRAMENT małżeństwa, przynajmniej wg katolików, jet zawierany PRZEZ PARĘ. Kapłan tylko ich związek błogosławi i potwierdza. Sakrament małzeństwa można sobie zawrzeć z ukochaną osobą np. w środku lasu albo na pustyni czy pod ostrzałem artyleryjskim, obecność księdza nie jest konieczna. Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Tyle krzyku o jedną faję Brendana. 01.04.08, 16:52 Czy Brendan z fają to on czy ona w tym związku? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: zalosne 01.04.08, 17:16 nie obchodzi mnie kto z kim spi, w jaki sposob i dlaczego, ale niech przestanie wywlekac to na forum publiczne i jeszcze domagac sie "poszanowania jego praw", bo sam sie tego poszanowania pozbywa. Odpowiedz Link Zgłoś
naturelovers Re: zalosne 01.04.08, 17:33 Mnie tez nie obchodzi kto z kim spi, w jaki sposob i dlaczego i dlatego nie zycze sobie, zebys Ty lub Twoje dzieci publicznie braly slub ze swoimim kochankami, niezaleznie od orientacji. Zrozumialas Aniu te ironie? Odpowiedz Link Zgłoś
xnonorx Re: zalosne 01.04.08, 18:42 To moze ja za Anie odpowiem: Pomieszales zupelnie. Uroczystosc chrescijanska zostala zawlaszczona przez ludzi, ktorzy dzialaja wbrew jej zasadom. Innymi slowy: ktos chce by go nazywac magistrem, a nie ma matury - krzyczy, ze to dyskryminacja. Sa pewne zasady: np. ze jezeli sie sprzeciwia chrzescijanskim zasadom to nie robi sie imprezy z kims udajacym ksiedza z czyms udajacym biblie w reku. To tak w skroce, ale chyba jest zrozumiale... Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: zalosne 01.04.08, 19:15 xnonorx napisał: > To moze ja za Anie odpowiem: > Pomieszales zupelnie. Uroczystosc chrescijanska zostala zawlaszczona > przez ludzi, ktorzy dzialaja wbrew jej zasadom. Innymi slowy: ktos > chce by go nazywac magistrem, a nie ma matury - krzyczy, ze to > dyskryminacja. Sa pewne zasady: np. ze jezeli sie sprzeciwia > chrzescijanskim zasadom to nie robi sie imprezy z kims udajacym > ksiedza z czyms udajacym biblie w reku. Jeżeli to nie jest ksiądz a książka to nie biblia to w czym problem? > To tak w skroce, ale chyba jest zrozumiale... No nie bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: zalosne 02.04.08, 08:33 w przeciwienstwie do ciebie ja, moj kochanek wg twojego okreslenia czy moje dzieci nie wystawiamy swojej d... na widok publiczny i nie domagamy sie spotkania z prezydentem jak dwie durnawe cioty kotrym sie pomieszalo we lbach. zrozumiales (nie)naturlovers te ironie ? Odpowiedz Link Zgłoś
dzwonniczy Nie jesteście zażenowani wykorzystaniem 01.04.08, 17:57 Rydzyka bez jego zgody w klipie wyborczym PO? To przecież mniej więcej to samo co zrobił Kurski z gejami? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Nie jesteście zażenowani wykorzystaniem 01.04.08, 19:11 naprawdę tak sam brutalnie naruszono miłosno nastroje ludzi zatopionych w modlitwie straszny jest ten świat Odpowiedz Link Zgłoś
harbour5 Ja też jestem zażenowany 01.04.08, 18:16 Szanowni geje. Przecież to nie było małżeństwo, tylko kntrakt między dwoma facetami. Na głowę upadliście czy co??? Odpowiedz Link Zgłoś
arizona1 List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 18:21 dosyc tego pedalstwa, jeszcze troche a cala Polska bedzie na kolanach musiala tych pedalow przepraszac. Moze im tez dac pare milionow $ odszkodowania ???? Niech spier....ja do USA tam ich jest miejsce a nie w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt21 List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 18:23 Ja tez czuje sie zazenowany wystapieniem Lecha Kaczynskiego.Osmiesza nas w oczach opinii publicznej.Mamy juz miedzynarodowa mistrzynie w idiotyzmie teraz jestesmy blisko mistrzostwa w zasciankowstwie. I to ma byc reprezenacja kraju europejskiego.........? Odpowiedz Link Zgłoś
xnonorx Re: List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenow 01.04.08, 18:54 > idiotyzmie teraz jestesmy blisko mistrzostwa w zasciankowstwie. > I to ma byc reprezenacja kraju europejskiego.........? Miernikiem zasciankowosci ma byc radosne patrzenie na dwoch panow, chodzacych po najpowazniejszym budynku w kraju, jak masuja sobie pleck i trzymajac za raczki jak w przedszkolu?! Moze pozniej zostanie poslom zaprezentowany "testowy stosunek", bo sporo z nich moze nie wiedziec jak to wyglada. Taka promocja z pokazem. Chociaz ten sejm to i tak juz jeden wielki cyrk... Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenow 01.04.08, 19:17 xnonorx napisał: > Moze pozniej zostanie poslom zaprezentowany "testowy stosunek", bo > sporo z nich moze nie wiedziec jak to wyglada. Taka promocja z > pokazem. > Chociaz ten sejm to i tak juz jeden wielki cyrk... Czy wypisywanie bzdur w czymś ci pomaga? Jakiś typ odreagowania? Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Żenujący jest ten cyrk z pederastami 01.04.08, 19:20 Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Odpowiedz Link Zgłoś
a-siek Czy ktoś ma link do listy osób podpisanych 01.04.08, 18:30 pod tym listem? Bo szukam, szukam i nic. Odpowiedz Link Zgłoś
mat284 List do Brendana Fay: Brendan! Co? Żenada! 01.04.08, 18:36 A ja jestem zażenowany postacią Brendana Faya! Jestem również zażenowany stosunkiem "GW" a w szczególności dotąd w tych kwestiach obiektywnego TVN! I dzałalnością KPH! Gdzie mogę napisać list w tej sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: List do Brendana Fay: Brendan! Co? Żenada! 01.04.08, 19:19 Pani FAJA i Pan FAJ! VIVAT POLONIA! VIVAT MŁODA PARA! Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj 650 na prawie 40 milionów ? 01.04.08, 18:39 te 7% niech lepiej ruszy swe tyłki bo na razie to marnie to wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
linnvv Jestem HETERO 01.04.08, 18:42 Geje za bardzo lansują w mediach swoją orientację, pokażmy ilu nas jest - heteroseksualistów nie wstydźmy się swojej orientacji tak jak oni się nie wstydzą i wyciągają na pierwsze strony gazet. A związki partnerski powinny być dozwolone w Polsce ponieważ ślub w jakiejkolwiek formie jest sprawą indywidualną 2 osób i państwo powinno im stworzyć taką możliwość skoro zgłaszają zapotrzebowanie. Przez taki krok zostały by im odebrane argumenty przeciwko nietolerancji i nieakceptacji. Ich coraz większy sukces polega na łamaniu opinii publicznej w sprawie tabu jakim jest orientacja i naginaniu jej na własne potrzeby. Hetero - nie dajmy się. (zapin*ć w poś*ady) Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski List do Brendana Fay'a: Jesteśmy zażenowan.. 01.04.08, 18:52 A ja się uśmiałem jak norka. Ale trzeba przyznać, że p.Jarosław K., w roli przydenta znakomity. Wróżę wielką karierę filmową. Reżyser, może troszeczkę niedbały ale się poprawi. Zdolna bestyja! Odpowiedz Link Zgłoś