Dodaj do ulubionych

Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski

02.04.08, 07:14
i zrobil to ON, ten Wielki, Jedyny Radek Sikorski.
Postawic mu pomniki i szkoly nazwac jego imieniem. Moze by sie zgodzil zostac
swietym ?
Obserwuj wątek
    • hapita Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 07:16
      Historia rży z ideałow Solidarności i Wolności i Pokoju,którymi te
      ruchy szermowały walcząc z komuną.Wczorajsi ich przywódcy, dzisiaj
      na nowo zniewolili Polskę i Polaków.
      • rtg Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 08:57
        hapita napisał:

        > Historia rży z ideałow Solidarności i Wolności i Pokoju,którymi te
        > ruchy szermowały walcząc z komuną.Wczorajsi ich przywódcy, dzisiaj
        > na nowo zniewolili Polskę i Polaków.

        Po ostatnim "zaliczeniu" wałka od zony za poklepywanie sąsiadki masz
        te zwidy nadal???
        • baby1 A je Polska to dzieckiem specjalnej troski. 02.04.08, 09:52
          Troszczy się o nią Watykan, USA dyktując naszym politykom co mają
          robić a Unia Europejska daje pieniądze i miejsca pracy.
      • rudyrycho W czyim imieniu? 02.04.08, 11:02
        Sikorski: "Nie zgodzimy się na stałą obecność rosyjskich oficerów w
        bazie tarczy antyrakietowej"

        A na panoszenie się Amerykanów po naszym kraju to się godzicie,
        palanty? W czyim imieniu? Zapytaliście czy godzi się na to suweren
        czyli polskie społeczeństwo?
      • snow21 Takim tytułem powinna zająć się prokuratura. 03.04.08, 13:25
        Jak komuszkowie na wszytko bezkarnie będą pozwalali, to strach pomyśleć, co
        będzie dalej.
    • presentation1 ..Demokracja to awantura......... 02.04.08, 07:18
      Co nie podoba sie Sikorskiemu w polskiej demokracji,a chce ja eksportowac do innych krajow?Czy ma byc jak za PRL-jednomyslnosc?
      Mowi- Awantura już zaszkodziła Polsce. Mówi się o nas jako o kraju, który ma kłopoty z dotrzymywaniem umów. Mam nadzieję, że po ratyfikacji traktatu to się zmieni. Bez dobrego wizerunku w Europie nie da się budować koalicji w UE na rzecz spraw ważnych dla Polski.
      • krzych.korab Czy może mieć dobry wizerunek kraj który siebie 02.04.08, 07:26
        sprzedał w niewolę? Który ograniczał władzę własnych władców?
        • anathesis to wizerunek dobrego niewolnika, jakim 02.04.08, 08:37
          Polske uczynily polscy politycy.
        • plorg Polska to kraj sprzedawczykow, od zarania dziejow. 02.04.08, 10:10

    • krzych.korab Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na własnych 02.04.08, 07:20
      nogach.
      • jankbh Re: Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na włas 02.04.08, 08:33
        Na wlasnych nogach? Nikt na swiecie nie stoi na wlasnych nogach,
        jezeli tych nóg nie ma przynajmniej ze dwa miliardy.

        • rtg Re: Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na włas 02.04.08, 09:05
          jankbh napisał:

          > Na wlasnych nogach? Nikt na swiecie nie stoi na wlasnych nogach,
          > jezeli tych nóg nie ma przynajmniej ze dwa miliardy.
          >

          Aż tyle kosztuja berety moherowe??? Nie stoi się na głowie, chyba
          że staje się aby świat zobaczyć z innej perspektywy.

      • starod Re: Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na włas 02.04.08, 14:57
        krzych.korab napisał:

        > nogach.
        A skąd te nogi weźmiesz??? To co kiedyś może i było wyszkoloną armią
        już dawno jest na emeryturze. Obecna kadra oficerska to stado
        ubezwłasnowolnionych pacyfistów w mundurach, którzy nawet
        patriotyzmu i miłości ojczyzny musieliby uczyć się od podstaw.
    • smok_sielski Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 07:54
      Za to Sikorski to dziecko specjalnej troski - za garść paciorków i płomienny
      uśmiech condi rice sprzedałby pół polski na amerykańskie bazy i rakietki.
      smok
      • jankbh Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 08:39
        smok_sielski napisał:

        > Za to Sikorski to dziecko specjalnej troski - za garść paciorków i
        płomienny
        > uśmiech condi rice sprzedałby pół polski na amerykańskie bazy i
        rakietki.
        >

        Ci, którzy najglosniej dzis krzycza o utraconej niezawislosci, sa
        najczesciej lobbystami konkurencji. Albo robia to za darmo, w ramach
        pozytecznego idioctwa.
        • smok_sielski Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 08:54
          > Albo robia to za darmo, w ramach
          > pozytecznego idioctwa.

          Instalacja u nas amerykanskich instalacji rakietowych powaznie zachwieje
          istniejaca rownowage nuklearna i moze doprowadzic do nowego wyscigu zbrojen.
          Idiotami wg ciebie są np. były zastępca sekretarza stanu USA Philip Coyle, Roman
          czy Noam Chomsky. Wole byc w kregu tych idiotow niz wybitnych intelektualistow z
          Bushem II na czele.
          smok
          • voqo Chomsky? 02.04.08, 09:48
            Skrajny komunista Chomsky jest dla Ciebie intelektualistą? I pewnie jeszcze
            Autorytetem?
            Gratulacje w doborze idoli...
            • smok_sielski Re: Chomsky? 02.04.08, 10:06
              > Skrajny komunista Chomsky jest dla Ciebie
              > intelektualistą?

              Noam Chomsky - profesor językoznawstwa w Massachusetts Institute of Technology
              (katedra lingwistyki i filozofii), współtwórca (wraz z Morris Halle) gramatyki
              transformacyjno-generatywnej, jeden z najczęściej cytowanych naukowców na świecie.

              Tak, Noam Chomsky jest intelektualistą i autorytetem nie tylko dla mnie. Twoim
              są pewnie Bush II i Dick Chenney.
              smok
        • rtg Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 09:14
          jankbh napisał:

          > smok_sielski napisał:
          >
          > > Za to Sikorski to dziecko specjalnej troski - za garść paciorków
          i
          > płomienny
          > > uśmiech condi rice sprzedałby pół polski na amerykańskie bazy i
          > rakietki.
          > >
          >
          > Ci, którzy najglosniej dzis krzycza o utraconej niezawislosci, sa
          > najczesciej lobbystami konkurencji. Albo robia to za darmo, w
          ramach
          > pozytecznego idioctwa.

          Uawżam, że są ogłupioną przez tadzia bezebubowiucza rydzyka,
          działajacego na zlecenie KGB, polską homofobiczną, zniewoloną
          mentalnie, marginalną mniejszością, jak wynika z oststnich badań.
    • presentation1 ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 08:13
      ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na calego
      • keeslaff Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:00
        presentation1 napisał:

        > ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na calego

        Dowody? Liczby? Cokolwiek? Nie? To nie szczekaj antysemicki EMIGRANCIE
        • presentation1 Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:23
          www.dziennik.pl/polityka/article147031/Rzad_Tuska_spieszy_sie_z_oddaniem_majatku.html
          • indianski Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:37
            No i bardzo dobrze. Czas w koncu oddac
            • presentation1 Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:39
              A w Bundestagu Tusk oglosi inna prawde-To Polska rozpoczela II wojne swiatowa.I wtedy klepac beda nas juz wszyscy.....
              • indianski Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 10:03
                I tu masz tez dowody ? :P
                Bredzisz o samego rana . Jakos nie mozesz wyjsc z jesiennej depresji
      • rtg Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:18
        presentation1 napisał:

        > ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na
        calego

        wyłącz komputer, zejdz do piwnicy, zamknij sie bo i ciebie
        sprzedadzą załosny gamoniu. Bedzie trochę spokojniej na forum.
      • starod Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 15:04
        presentation1 napisał:

        > ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na
        calego
        Tuska do knesetu nie wpuszczą bo nie ma twoich korzeni, czyli nie
        jest scyzorykiem chrzczony, do takich, których wpuszczają należą
        Kaczory z racji urodzenia w rodzinie rabina Kalksteina.
    • marluk55 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 08:30
      PRZEPRASZAM nieżyjących - mojego Dziadka powstańca wielkopolskiego,
      mojego Wujka poległego podczas kampanii wrześniowej, spoczywającego na cmentarzu
      wojennym w Laskach, mojego Ojca partyzanta Batalionów Chłopskich
      • arkadiusz.knapik zamiast patrzeć się na nieżyjących i przeszłoś 02.04.08, 13:31
        spróbuj skupić się człowieku na żyjących i bliskich Ci osobach. Ci co
        wartościują przeszłością nie mają prawa do wtrącania się w teraźniejszosć. Takie
        ciepłe, patriotyczne przyśpiewki zachowaj dla siebie, jeśli nie rozumiesz
        otaczajacej Cię rzeczywistości bo brzmią zwyczajnie nieadekwatnie w kontekście
        traktatu, którego pewnie nawet na oczy nie widziałeś. Niby kogo zawsze się na
        pierwszą linię puszcza, żeby podnieść IQ społeczeństwa?
    • lepszawina Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 08:35
      Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju
      i demokracji !!!
      I nie wiem śmiać się czy płakać
      najlepszym przykładem demokracji
      jest ludobójstwo w Afganistanie
      strzelają do dzieci , gwałcą kobiety
      torturują wieśniaków , podpalają
      szkoły , bombardują szpitale taki
      oto pokuj i demokracje gwarantuje
      NATO !!!

      • mitochondrium Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 08:55
        ciekawe, jak to sie stalo ze akurat wokol tego artykulu zgromadzilo
        sie tylu jednomyslnych pozal sie Boze "komentatorow" specjalnej
        troski?
        • rtg Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 09:22
          mitochondrium napisał:

          > ciekawe, jak to sie stalo ze akurat wokol tego artykulu
          zgromadzilo
          > sie tylu jednomyslnych pozal sie Boze "komentatorow" specjalnej
          > troski?

          Polecenie służbowe ich mobilizuje.
          • kroliklesny Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 10:26
            rtg napisał:

            > mitochondrium napisał:
            >
            > > ciekawe, jak to sie stalo ze akurat wokol tego artykulu
            > zgromadzilo
            > > sie tylu jednomyslnych pozal sie Boze "komentatorow" specjalnej
            > > troski?

            NATO nie ma nic wspolnego z pokojem. Jest to organizacja, ktora
            wtajemniczonych i znudzonych zyciem wysyla na wyprawy w rozne dziwne
            miejsca ziemskiego globu. Patrz na skrot: NATO: "Nice American
            Travel Organisation".
            >
            > Polecenie służbowe ich mobilizuje.
            • adamyr Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 15:18
              "Nice American Travel Organisation".

              coś w tym jest

              podobno najlepiej podróżować za służbowe pieniądze....
              hehehe
    • voqo Kiedy polscy oficerowie będą monitorować rosyjskie 02.04.08, 09:00
      wyrzutnie wycelowane w Polskę? Proszę odpowiedzieć, panie ministrze! W końcu
      Rosja jest podobno naszym partnerem (a nie wasalem), prawda?
    • edi54 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:01

      Jesli Polska zgodzi sie na lokalizacje tarczy antyrakietowej w
      Polsce , to sila faktu musi sie zgodzic na wszelkie ustalenia
      pomiedzy USA a Rosja.Wszak te ustalenia rosyjsko-amerykanskie beda
      mialy charakter pierwotny do samej instalacji.Ide o zaklad,
      ze wbrew pomrukom Sikorskiego Polska zgodzi sie i na stala obecnosc
      zolnierzy rosyjskich w Polsce (jesli takie beda wzmiankowane
      wczesniej amerykansko-rosyjskie ustalenia).
      • anathesis Czyli Jalta bis 02.04.08, 09:21
      • rtg Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 09:26
        edi54 napisał:

        >
        > Jesli Polska zgodzi sie na lokalizacje tarczy antyrakietowej w
        > Polsce , to sila faktu musi sie zgodzic na wszelkie ustalenia
        > pomiedzy USA a Rosja.Wszak te ustalenia rosyjsko-amerykanskie
        beda
        > mialy charakter pierwotny do samej instalacji.Ide o zaklad,

        Co stawiasz ? Beret? a może pokwitowania wpłaty na radio z ryjem?
        > ze wbrew pomrukom Sikorskiego Polska zgodzi sie i na stala
        obecnosc
        > zolnierzy rosyjskich w Polsce (jesli takie beda wzmiankowane
        > wczesniej amerykansko-rosyjskie ustalenia).
    • ipswich1 Dziekuje Panie Radoslawie, 02.04.08, 09:24
      za to ze wprowadza Pan do Polski odrobine rozsadku i oglady
      oraz za to
      ze sie Pan tak zmienil...
      na lepsze.
    • fyrlok Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:39
      Przeciez wszyscy w Europie wiedza,
      ze nikt tego w Europie nie chce,
      ze wszyscy graja tylko na czas,
      bo Bush to lame duck. :)

      A szczegolnie polscy politycy
      sa o to podejrzewani,
      mianowicie o to,
      ze "dwie janusowe buzie",
      ze mowia "rozstrzepionym jezykiem",
      ze graja "gre z podwojnym dnem". :)))))

      Niby baaaardzo chca,
      ale nie beda smutni, gdy do tego nie dojdzie.
      Nawet Ruscy tak mysla. I maja racje. :)
    • fyrlok Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:41
      Czy dziecko Sikorskiego jest Zydem ?
      No bo u nich to przeciez zawsze po matce.
    • 1zorro2 Wiarygodność Sikorskiego 02.04.08, 09:49
      Wiarygodność Sikorskiego w tym co robi i w tym co mówi to himalaje
      hipokryzji albo krótkiej pamięci.
      Czy politykę zagraniczną kształtuje Sikorski czy przywrócona do łask
      grupa byłych generałów WSI, SB oraz LWP?
      Sikorski teraz jest zdaje się naukowcem (nie jest nieukiem) w
      zakresie medycyny afrodyzjaków chińskich. Nie jest paranoikiem. Nie
      jest zwolennikiem eurofobizmu. Jego wyraz twarzy wskazuje jednak że
      wszytkie te cechy malują się na jego twarzy w ciągu kilku sekund.
      Może to medycyna powoduje takie metamorfozy.
      Był przyjacielem USA - obecnie wrogiem. Był za przyjeciem Ukrainy do
      NATO - teraz przeciwnikiem. Tarcza - to już zupełnie nie wiadomo co
      o tym sądzi Sikorski. Był za a nawet przeciw. Teraz jest przeciw a
      nawet za.
    • ambl Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:56
      >Czy jest plan B dla Gruzji i Ukrainy, jeśli nie uda im się otrzymać w
      Bukareszcie statusu kandydatów do NATO?<radzio to za mały pikuś żeby o tym wiedzieć
    • starodawna Sikorski - agentem specjalnym 02.04.08, 10:01
      Sikorski ukończył specjalne 3 miesięczne szkolenie w Akademii im.
      Generała Karola Świerczewskiego w Warszawie. Uzyskał stopień
      oficerski i stanowisko wice ministra Obrony Narodowej. Tylko
      dlatego, że był na kursie i nauczył się angielskiego (w Anglii w
      latach 1981-89).
      Sam o sobie pisze:
      Dziennikarze "Gazety" i TVP jako pierwsi dotarli do akt sprawy z
      początku lat 90. Oficerowie WSI założyli mi teczkę w październiku
      1992, a zamknęli 17 lutego 1995. Inwigilacja zaczęła się, kiedy
      przestałem być wiceministrem obrony narodowej.

      Często gościłem w swoim dworku w Chobielinie koło Nakła, odwiedzałem
      też rodziców w Bydgoszczy. Podążali za mną agenci WSI. Nadali mi
      kryptonim "Szpak".
      Sam był agentem WSI ale o kolegach pisze tak: Działali nieudolnie.
      Na przykład przez kilka miesięcy "prowadzili rozpoznanie" mieszkania
      i całej klatki schodowej budynku, w którym - już nie miałem biura.
      Sporządzali też szkice lokali, w których nie mieszkałem.

    • plorg Jest zato wasalem... 02.04.08, 10:05
      ... z ktorym nikt nie bedzie sie juz liczyl ani przejmowal.
      Wasalem, ktory bedzie musial tanczyc jak mu zagraja.
      • gurru Re: Jest zato wasalem... 02.04.08, 10:28
        bo i o to chodzi, zeby bolszewicko-bankierkie globalne mafie graly,
        a polski niewolnik tanczyl, tyral i umieral na ich skinienie.
    • 1kaczor11 Polska - nierządem stoi 02.04.08, 10:14
      Jak wynika z nieoficjalnych raportów ws katastrofy CASY, piloci
      zginęli tragicznie bo mieli nieodpowiedzialnych dowódców. Pod
      patronatem Klicha - konferencja nt. Bezpieczeństwo lotów - skończyła
      się uroczyście zakrapianym obiadem. Po wielu toastach za zdrowie
      wspaniałego Pana Ministra Klicha - samolot CASA - jako taksówka
      miała rozwozić pijanych uczestników konferencji do domów. Tak
      obiecał Klich - sam zresztą na dużych obrotach.
      Reszta szczegółów zapisana jest w dwóch czarnych skrzynkach.
      Nie są winni żołnierze - winni są przełożeni - w tym wypadku Klich.
      Jak świat światem tak było, jest i będzie. Na tym polega wojsko.
    • szabo mistrzu... 02.04.08, 10:20
      "Nie uważam się za przesadnego rusofila"
      "człowieka o bardzo szczególnych cechach charakteru"
      "Minister obrony ma gorzej, bo nie może mianować p.o. generałów"
      dobre...
    • kroliklesny Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 10:24
      Ciekawa wypowiedz: "Mc Cain- 7 lat w komunistycznym wiezieniu w
      Vietnamie".
      Ani slowa o tym, ze nie trafil on tam za nieplacony abonament TV.
      Pan McCain byl zestrzelonym pilotem i jencem wojennym w czasie
      owczesnie toczacej sie wojny. Pan McCain byl pilotem i bombardowal
      kraj (Pln. Vietnam), ktory oficjalnie nie znajdowal sie w stanie
      wojny z USA. Od reszty dywagacji na temat wydarzen lat 60-tych i 70-
      tych odstapie.
      • smok_sielski Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 10:29
        > Pan McCain byl pilotem i bombardowal kraj

        Dla amerykanskich prezydentow jest to jak widac powod do chwaly. A jak ktory sie
        od wietnamu migal, albo niewystarczajaco gorliwie popieral to jest zdrajca narodu.
        smok
    • abhaod bardzo rozsądny i mądry polityk, Polska takich 02.04.08, 10:29
      potrzebuje, aby przestać pełnić rolę zaścianka Europy
      • smok_sielski Re: bardzo rozsądny i mądry polityk, Polska takic 02.04.08, 10:31
        > Polska takich potrzebuje, aby przestać pełnić
        > rolę zaścianka Europy

        a zaczęła pełnić rolę zamorskiej kolonii USA.
        smok
        • abhaod Re: bardzo rozsądny i mądry polityk, Polska takic 02.04.08, 13:41
          www.youtube.com/watch?v=PuZ1nvagxT8&feature=related
    • seboc Już nie? Coś podobnego. 02.04.08, 11:57
      jw.
      • demole Re: Już nie? Coś podobnego. 02.04.08, 13:14
        o ile wiem [ przypuszczam ]mechanizm dzialania tej tarczy polega na wykrywaniu
        obcych celow i likwidowaniem ich za pomoca wystrzeliwanych rakiet,
        bardzo dziwna tarcza
    • prof.gamon0 A jak idzie wyrzynanie kolegów z PiS, Mr Sikorski? 02.04.08, 13:36
    • krusnik02 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 13:57
      Mam nadzieję, że na zasadzie wzajemności nasi oficerowie będą mogli dokonywać
      inspekcji i monitorować bazy rosyjskie, bo w innym przypadku nie widzę sensu
      wpuszczania Rosjan gdziekolwiek.
    • zojek2 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 17:08
      Najbardziej rozumiałby nasze stanowisko prezydent McCain. Siedem lat
      w komunistycznym więzieniu w Wietnamie nauczyło go rozumienia świata
      z perspektywy ofiar ujarzmienia.
      KOmpletna groteska i klamstwo. McCain trafil do Wietnamu jako
      okupant i slusznie dostal to, co sie mu nalezalo. Jakie
      to 'ujarzmienie'? A fakt, iz Sikorski w tym widzi spójnosc punktów
      widzenia Polski i USA, swiadczy o tym, jak gleboko sie Polska juz
      skompromitowala u boku USA w Iraku, AFganistanie itd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka