jola_z_dywit_2006a 02.04.08, 07:14 i zrobil to ON, ten Wielki, Jedyny Radek Sikorski. Postawic mu pomniki i szkoly nazwac jego imieniem. Moze by sie zgodzil zostac swietym ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hapita Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 07:16 Historia rży z ideałow Solidarności i Wolności i Pokoju,którymi te ruchy szermowały walcząc z komuną.Wczorajsi ich przywódcy, dzisiaj na nowo zniewolili Polskę i Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 08:57 hapita napisał: > Historia rży z ideałow Solidarności i Wolności i Pokoju,którymi te > ruchy szermowały walcząc z komuną.Wczorajsi ich przywódcy, dzisiaj > na nowo zniewolili Polskę i Polaków. Po ostatnim "zaliczeniu" wałka od zony za poklepywanie sąsiadki masz te zwidy nadal??? Odpowiedz Link Zgłoś
baby1 A je Polska to dzieckiem specjalnej troski. 02.04.08, 09:52 Troszczy się o nią Watykan, USA dyktując naszym politykom co mają robić a Unia Europejska daje pieniądze i miejsca pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
rudyrycho W czyim imieniu? 02.04.08, 11:02 Sikorski: "Nie zgodzimy się na stałą obecność rosyjskich oficerów w bazie tarczy antyrakietowej" A na panoszenie się Amerykanów po naszym kraju to się godzicie, palanty? W czyim imieniu? Zapytaliście czy godzi się na to suweren czyli polskie społeczeństwo? Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 Takim tytułem powinna zająć się prokuratura. 03.04.08, 13:25 Jak komuszkowie na wszytko bezkarnie będą pozwalali, to strach pomyśleć, co będzie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Demokracja to awantura......... 02.04.08, 07:18 Co nie podoba sie Sikorskiemu w polskiej demokracji,a chce ja eksportowac do innych krajow?Czy ma byc jak za PRL-jednomyslnosc? Mowi- Awantura już zaszkodziła Polsce. Mówi się o nas jako o kraju, który ma kłopoty z dotrzymywaniem umów. Mam nadzieję, że po ratyfikacji traktatu to się zmieni. Bez dobrego wizerunku w Europie nie da się budować koalicji w UE na rzecz spraw ważnych dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Czy może mieć dobry wizerunek kraj który siebie 02.04.08, 07:26 sprzedał w niewolę? Który ograniczał władzę własnych władców? Odpowiedz Link Zgłoś
anathesis to wizerunek dobrego niewolnika, jakim 02.04.08, 08:37 Polske uczynily polscy politycy. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na własnych 02.04.08, 07:20 nogach. Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh Re: Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na włas 02.04.08, 08:33 Na wlasnych nogach? Nikt na swiecie nie stoi na wlasnych nogach, jezeli tych nóg nie ma przynajmniej ze dwa miliardy. Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na włas 02.04.08, 09:05 jankbh napisał: > Na wlasnych nogach? Nikt na swiecie nie stoi na wlasnych nogach, > jezeli tych nóg nie ma przynajmniej ze dwa miliardy. > Aż tyle kosztuja berety moherowe??? Nie stoi się na głowie, chyba że staje się aby świat zobaczyć z innej perspektywy. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Żadnych obcych wojsk ! USA też.Stańmy na włas 02.04.08, 14:57 krzych.korab napisał: > nogach. A skąd te nogi weźmiesz??? To co kiedyś może i było wyszkoloną armią już dawno jest na emeryturze. Obecna kadra oficerska to stado ubezwłasnowolnionych pacyfistów w mundurach, którzy nawet patriotyzmu i miłości ojczyzny musieliby uczyć się od podstaw. Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 07:54 Za to Sikorski to dziecko specjalnej troski - za garść paciorków i płomienny uśmiech condi rice sprzedałby pół polski na amerykańskie bazy i rakietki. smok Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 08:39 smok_sielski napisał: > Za to Sikorski to dziecko specjalnej troski - za garść paciorków i płomienny > uśmiech condi rice sprzedałby pół polski na amerykańskie bazy i rakietki. > Ci, którzy najglosniej dzis krzycza o utraconej niezawislosci, sa najczesciej lobbystami konkurencji. Albo robia to za darmo, w ramach pozytecznego idioctwa. Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 08:54 > Albo robia to za darmo, w ramach > pozytecznego idioctwa. Instalacja u nas amerykanskich instalacji rakietowych powaznie zachwieje istniejaca rownowage nuklearna i moze doprowadzic do nowego wyscigu zbrojen. Idiotami wg ciebie są np. były zastępca sekretarza stanu USA Philip Coyle, Roman czy Noam Chomsky. Wole byc w kregu tych idiotow niz wybitnych intelektualistow z Bushem II na czele. smok Odpowiedz Link Zgłoś
voqo Chomsky? 02.04.08, 09:48 Skrajny komunista Chomsky jest dla Ciebie intelektualistą? I pewnie jeszcze Autorytetem? Gratulacje w doborze idoli... Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Re: Chomsky? 02.04.08, 10:06 > Skrajny komunista Chomsky jest dla Ciebie > intelektualistą? Noam Chomsky - profesor językoznawstwa w Massachusetts Institute of Technology (katedra lingwistyki i filozofii), współtwórca (wraz z Morris Halle) gramatyki transformacyjno-generatywnej, jeden z najczęściej cytowanych naukowców na świecie. Tak, Noam Chomsky jest intelektualistą i autorytetem nie tylko dla mnie. Twoim są pewnie Bush II i Dick Chenney. smok Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 09:14 jankbh napisał: > smok_sielski napisał: > > > Za to Sikorski to dziecko specjalnej troski - za garść paciorków i > płomienny > > uśmiech condi rice sprzedałby pół polski na amerykańskie bazy i > rakietki. > > > > Ci, którzy najglosniej dzis krzycza o utraconej niezawislosci, sa > najczesciej lobbystami konkurencji. Albo robia to za darmo, w ramach > pozytecznego idioctwa. Uawżam, że są ogłupioną przez tadzia bezebubowiucza rydzyka, działajacego na zlecenie KGB, polską homofobiczną, zniewoloną mentalnie, marginalną mniejszością, jak wynika z oststnich badań. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 08:13 ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na calego Odpowiedz Link Zgłoś
keeslaff Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:00 presentation1 napisał: > ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na calego Dowody? Liczby? Cokolwiek? Nie? To nie szczekaj antysemicki EMIGRANCIE Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:23 www.dziennik.pl/polityka/article147031/Rzad_Tuska_spieszy_sie_z_oddaniem_majatku.html Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:37 No i bardzo dobrze. Czas w koncu oddac Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:39 A w Bundestagu Tusk oglosi inna prawde-To Polska rozpoczela II wojne swiatowa.I wtedy klepac beda nas juz wszyscy..... Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 10:03 I tu masz tez dowody ? :P Bredzisz o samego rana . Jakos nie mozesz wyjsc z jesiennej depresji Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 09:18 presentation1 napisał: > ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na calego wyłącz komputer, zejdz do piwnicy, zamknij sie bo i ciebie sprzedadzą załosny gamoniu. Bedzie trochę spokojniej na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: ...Tusk oglosi w Knesecie......... 02.04.08, 15:04 presentation1 napisał: > ze Polska odda Zydom Polske.Zaczela sie wyprzedaz kraju.Ida juz na calego Tuska do knesetu nie wpuszczą bo nie ma twoich korzeni, czyli nie jest scyzorykiem chrzczony, do takich, których wpuszczają należą Kaczory z racji urodzenia w rodzinie rabina Kalksteina. Odpowiedz Link Zgłoś
marluk55 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 08:30 PRZEPRASZAM nieżyjących - mojego Dziadka powstańca wielkopolskiego, mojego Wujka poległego podczas kampanii wrześniowej, spoczywającego na cmentarzu wojennym w Laskach, mojego Ojca partyzanta Batalionów Chłopskich Odpowiedz Link Zgłoś
arkadiusz.knapik zamiast patrzeć się na nieżyjących i przeszłoś 02.04.08, 13:31 spróbuj skupić się człowieku na żyjących i bliskich Ci osobach. Ci co wartościują przeszłością nie mają prawa do wtrącania się w teraźniejszosć. Takie ciepłe, patriotyczne przyśpiewki zachowaj dla siebie, jeśli nie rozumiesz otaczajacej Cię rzeczywistości bo brzmią zwyczajnie nieadekwatnie w kontekście traktatu, którego pewnie nawet na oczy nie widziałeś. Niby kogo zawsze się na pierwszą linię puszcza, żeby podnieść IQ społeczeństwa? Odpowiedz Link Zgłoś
lepszawina Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 08:35 Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju i demokracji !!! I nie wiem śmiać się czy płakać najlepszym przykładem demokracji jest ludobójstwo w Afganistanie strzelają do dzieci , gwałcą kobiety torturują wieśniaków , podpalają szkoły , bombardują szpitale taki oto pokuj i demokracje gwarantuje NATO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mitochondrium Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 08:55 ciekawe, jak to sie stalo ze akurat wokol tego artykulu zgromadzilo sie tylu jednomyslnych pozal sie Boze "komentatorow" specjalnej troski? Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 09:22 mitochondrium napisał: > ciekawe, jak to sie stalo ze akurat wokol tego artykulu zgromadzilo > sie tylu jednomyslnych pozal sie Boze "komentatorow" specjalnej > troski? Polecenie służbowe ich mobilizuje. Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 10:26 rtg napisał: > mitochondrium napisał: > > > ciekawe, jak to sie stalo ze akurat wokol tego artykulu > zgromadzilo > > sie tylu jednomyslnych pozal sie Boze "komentatorow" specjalnej > > troski? NATO nie ma nic wspolnego z pokojem. Jest to organizacja, ktora wtajemniczonych i znudzonych zyciem wysyla na wyprawy w rozne dziwne miejsca ziemskiego globu. Patrz na skrot: NATO: "Nice American Travel Organisation". > > Polecenie służbowe ich mobilizuje. Odpowiedz Link Zgłoś
adamyr Re: Dziś usłyszałem że NATO jest gwarantem pokoju 02.04.08, 15:18 "Nice American Travel Organisation". coś w tym jest podobno najlepiej podróżować za służbowe pieniądze.... hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
voqo Kiedy polscy oficerowie będą monitorować rosyjskie 02.04.08, 09:00 wyrzutnie wycelowane w Polskę? Proszę odpowiedzieć, panie ministrze! W końcu Rosja jest podobno naszym partnerem (a nie wasalem), prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
edi54 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:01 Jesli Polska zgodzi sie na lokalizacje tarczy antyrakietowej w Polsce , to sila faktu musi sie zgodzic na wszelkie ustalenia pomiedzy USA a Rosja.Wszak te ustalenia rosyjsko-amerykanskie beda mialy charakter pierwotny do samej instalacji.Ide o zaklad, ze wbrew pomrukom Sikorskiego Polska zgodzi sie i na stala obecnosc zolnierzy rosyjskich w Polsce (jesli takie beda wzmiankowane wczesniej amerykansko-rosyjskie ustalenia). Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 09:26 edi54 napisał: > > Jesli Polska zgodzi sie na lokalizacje tarczy antyrakietowej w > Polsce , to sila faktu musi sie zgodzic na wszelkie ustalenia > pomiedzy USA a Rosja.Wszak te ustalenia rosyjsko-amerykanskie beda > mialy charakter pierwotny do samej instalacji.Ide o zaklad, Co stawiasz ? Beret? a może pokwitowania wpłaty na radio z ryjem? > ze wbrew pomrukom Sikorskiego Polska zgodzi sie i na stala obecnosc > zolnierzy rosyjskich w Polsce (jesli takie beda wzmiankowane > wczesniej amerykansko-rosyjskie ustalenia). Odpowiedz Link Zgłoś
ipswich1 Dziekuje Panie Radoslawie, 02.04.08, 09:24 za to ze wprowadza Pan do Polski odrobine rozsadku i oglady oraz za to ze sie Pan tak zmienil... na lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:39 Przeciez wszyscy w Europie wiedza, ze nikt tego w Europie nie chce, ze wszyscy graja tylko na czas, bo Bush to lame duck. :) A szczegolnie polscy politycy sa o to podejrzewani, mianowicie o to, ze "dwie janusowe buzie", ze mowia "rozstrzepionym jezykiem", ze graja "gre z podwojnym dnem". :))))) Niby baaaardzo chca, ale nie beda smutni, gdy do tego nie dojdzie. Nawet Ruscy tak mysla. I maja racje. :) Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:41 Czy dziecko Sikorskiego jest Zydem ? No bo u nich to przeciez zawsze po matce. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro2 Wiarygodność Sikorskiego 02.04.08, 09:49 Wiarygodność Sikorskiego w tym co robi i w tym co mówi to himalaje hipokryzji albo krótkiej pamięci. Czy politykę zagraniczną kształtuje Sikorski czy przywrócona do łask grupa byłych generałów WSI, SB oraz LWP? Sikorski teraz jest zdaje się naukowcem (nie jest nieukiem) w zakresie medycyny afrodyzjaków chińskich. Nie jest paranoikiem. Nie jest zwolennikiem eurofobizmu. Jego wyraz twarzy wskazuje jednak że wszytkie te cechy malują się na jego twarzy w ciągu kilku sekund. Może to medycyna powoduje takie metamorfozy. Był przyjacielem USA - obecnie wrogiem. Był za przyjeciem Ukrainy do NATO - teraz przeciwnikiem. Tarcza - to już zupełnie nie wiadomo co o tym sądzi Sikorski. Był za a nawet przeciw. Teraz jest przeciw a nawet za. Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 09:56 >Czy jest plan B dla Gruzji i Ukrainy, jeśli nie uda im się otrzymać w Bukareszcie statusu kandydatów do NATO?<radzio to za mały pikuś żeby o tym wiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
starodawna Sikorski - agentem specjalnym 02.04.08, 10:01 Sikorski ukończył specjalne 3 miesięczne szkolenie w Akademii im. Generała Karola Świerczewskiego w Warszawie. Uzyskał stopień oficerski i stanowisko wice ministra Obrony Narodowej. Tylko dlatego, że był na kursie i nauczył się angielskiego (w Anglii w latach 1981-89). Sam o sobie pisze: Dziennikarze "Gazety" i TVP jako pierwsi dotarli do akt sprawy z początku lat 90. Oficerowie WSI założyli mi teczkę w październiku 1992, a zamknęli 17 lutego 1995. Inwigilacja zaczęła się, kiedy przestałem być wiceministrem obrony narodowej. Często gościłem w swoim dworku w Chobielinie koło Nakła, odwiedzałem też rodziców w Bydgoszczy. Podążali za mną agenci WSI. Nadali mi kryptonim "Szpak". Sam był agentem WSI ale o kolegach pisze tak: Działali nieudolnie. Na przykład przez kilka miesięcy "prowadzili rozpoznanie" mieszkania i całej klatki schodowej budynku, w którym - już nie miałem biura. Sporządzali też szkice lokali, w których nie mieszkałem. Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Jest zato wasalem... 02.04.08, 10:05 ... z ktorym nikt nie bedzie sie juz liczyl ani przejmowal. Wasalem, ktory bedzie musial tanczyc jak mu zagraja. Odpowiedz Link Zgłoś
gurru Re: Jest zato wasalem... 02.04.08, 10:28 bo i o to chodzi, zeby bolszewicko-bankierkie globalne mafie graly, a polski niewolnik tanczyl, tyral i umieral na ich skinienie. Odpowiedz Link Zgłoś
1kaczor11 Polska - nierządem stoi 02.04.08, 10:14 Jak wynika z nieoficjalnych raportów ws katastrofy CASY, piloci zginęli tragicznie bo mieli nieodpowiedzialnych dowódców. Pod patronatem Klicha - konferencja nt. Bezpieczeństwo lotów - skończyła się uroczyście zakrapianym obiadem. Po wielu toastach za zdrowie wspaniałego Pana Ministra Klicha - samolot CASA - jako taksówka miała rozwozić pijanych uczestników konferencji do domów. Tak obiecał Klich - sam zresztą na dużych obrotach. Reszta szczegółów zapisana jest w dwóch czarnych skrzynkach. Nie są winni żołnierze - winni są przełożeni - w tym wypadku Klich. Jak świat światem tak było, jest i będzie. Na tym polega wojsko. Odpowiedz Link Zgłoś
szabo mistrzu... 02.04.08, 10:20 "Nie uważam się za przesadnego rusofila" "człowieka o bardzo szczególnych cechach charakteru" "Minister obrony ma gorzej, bo nie może mianować p.o. generałów" dobre... Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 10:24 Ciekawa wypowiedz: "Mc Cain- 7 lat w komunistycznym wiezieniu w Vietnamie". Ani slowa o tym, ze nie trafil on tam za nieplacony abonament TV. Pan McCain byl zestrzelonym pilotem i jencem wojennym w czasie owczesnie toczacej sie wojny. Pan McCain byl pilotem i bombardowal kraj (Pln. Vietnam), ktory oficjalnie nie znajdowal sie w stanie wojny z USA. Od reszty dywagacji na temat wydarzen lat 60-tych i 70- tych odstapie. Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Re: Polska już nie jest dzieckiem specjalnej tros 02.04.08, 10:29 > Pan McCain byl pilotem i bombardowal kraj Dla amerykanskich prezydentow jest to jak widac powod do chwaly. A jak ktory sie od wietnamu migal, albo niewystarczajaco gorliwie popieral to jest zdrajca narodu. smok Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod bardzo rozsądny i mądry polityk, Polska takich 02.04.08, 10:29 potrzebuje, aby przestać pełnić rolę zaścianka Europy Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Re: bardzo rozsądny i mądry polityk, Polska takic 02.04.08, 10:31 > Polska takich potrzebuje, aby przestać pełnić > rolę zaścianka Europy a zaczęła pełnić rolę zamorskiej kolonii USA. smok Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: bardzo rozsądny i mądry polityk, Polska takic 02.04.08, 13:41 www.youtube.com/watch?v=PuZ1nvagxT8&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
demole Re: Już nie? Coś podobnego. 02.04.08, 13:14 o ile wiem [ przypuszczam ]mechanizm dzialania tej tarczy polega na wykrywaniu obcych celow i likwidowaniem ich za pomoca wystrzeliwanych rakiet, bardzo dziwna tarcza Odpowiedz Link Zgłoś
krusnik02 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 13:57 Mam nadzieję, że na zasadzie wzajemności nasi oficerowie będą mogli dokonywać inspekcji i monitorować bazy rosyjskie, bo w innym przypadku nie widzę sensu wpuszczania Rosjan gdziekolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
zojek2 Polska już nie jest dzieckiem specjalnej troski 02.04.08, 17:08 Najbardziej rozumiałby nasze stanowisko prezydent McCain. Siedem lat w komunistycznym więzieniu w Wietnamie nauczyło go rozumienia świata z perspektywy ofiar ujarzmienia. KOmpletna groteska i klamstwo. McCain trafil do Wietnamu jako okupant i slusznie dostal to, co sie mu nalezalo. Jakie to 'ujarzmienie'? A fakt, iz Sikorski w tym widzi spójnosc punktów widzenia Polski i USA, swiadczy o tym, jak gleboko sie Polska juz skompromitowala u boku USA w Iraku, AFganistanie itd. Odpowiedz Link Zgłoś