venus99 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 09:58 NO TO CO GŁUPIE BARANY??parafialny zaścianek podnieca się byle g. Odpowiedz Link Zgłoś
pilsko1 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 09:59 A ja wiem na pewno, że ten historyk to ma syfla i dlatwgo mu bije pod sufitem! Odpowiedz Link Zgłoś
frygan Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:00 Mierny historyk musi coś napisać. Jakby nie opluł autorytetu to nikt do śmierci by się o nim nie dowiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Powstaje książka, według której Wałęsa miał n 09.06.08, 10:02 frygan napisał: Na Walese pluc nie trzeba.On oplul sam siebie wspolpracujac z SB. > Mierny historyk musi coś napisać. Jakby nie opluł autorytetu to nikt > do śmierci by się o nim nie dowiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
myslenie-nie-szkodzi Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:01 nie wiem po co Gazeta w ogóle zajmuje się komentowaniem takiego gówna co kogo obchodzi jakiś zyzak czy inny nowak, niech słuch o nich zaginie Odpowiedz Link Zgłoś
mertk Uprzejmie donoszę, że miał też stulejkę... 09.06.08, 10:04 rzeżączkę, kaprawe oczy, nie jeździł pociągiem tylko prawdopodobnie taksówką, na którą go było stać dzięki forsie z SB, poza tym okresowo wydzielał brzydki zapach z ust. Niech żyją Jarosław i Lech Kaczyńscy huraaaa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rav107 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie.. 09.06.08, 10:04 Po pierwsze wygląda to na kolejną zorganizowaną akcję propagandową - pytanie czy inspirowaną przez PiS czy przez Rydzyka. Piękna robota - propagandziści PRL-u mogliby się uczyć jak dyskredytowac bohaterów opozycji. Po drugie nawet jeżeli miał nieslubne dziecko, to co z tego? Zbrodnia to czy przestępstwo? Normalna życiowa sprawa, która może się przytrafić każdemu... tym bardziej że mowa przecież nie o czasie kiedy był już żonaty, ale o okresie wcześniejszym kiedy był kawalerem, więc o co ten cały szum? Odpowiedz Link Zgłoś
teo331 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:05 A jeżeli nawet miał to co???? Czy to dyskwalifikuje jego zasługi jako Polaka, czy jako Prezydenta???? To jest cały "pis"............. Zresztą chyba jest lepiej jak się ma nawet nieślubne dziecka od tego jak nie ma się żadnego....... Odpowiedz Link Zgłoś
karmag1 Wałęsa również dłubał w nosie i .. 09.06.08, 10:09 ... jak był mały to pluł na ulicę. To strazsne jak taki człowiek będzie przez historie oceniony pozytywnie a nasze jedyne światła życia bliźniaki bez skazy i wad, zapomniane wylądują na śmietniku historii, to niewyobrażalne !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 A Jarek miał nieślubnego kota!!!! 09.06.08, 10:14 nadal ma..dla Jareczka seks,to odwracanie kota ogonem...i miauuuuu! Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Prawica-qrwica 09.06.08, 10:13 napiszmy ksiaze o orientacji seksualnej niektórych polityków PiS Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 "Oluś to krętacz,a SLD to sitwa i ma naród w d..." 09.06.08, 10:17 cytat za Józiem Oleksym - oto obraz wymarzonej dla ciebie cudownej polskiej lewicy Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 realista1000-presentation-tales.. ubecka kur.a ! 09.06.08, 10:24 bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg rotfl.jpg (Obrazek JPEG, 469x408 pikseli) Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 a co on ma do Oleksego i SLD? To Gudzo nagrał 09.06.08, 10:37 nagrał jeszcze coś innego: jak Michnik Rywinowi, tak Gudzio Michnikowi, he, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Co zostanie po Walesie?.......... 09.06.08, 10:14 Wspolpracownik rezimowych,totalitarnych sluzb o nazwie PRL.Uczestnik Okraglego Stlu gdzie zawarto uklad dajacy komunistom kontrole nad mediami,gospodarka.W kwestiach moralnych-ojciec innych dzieci do ktorych nie chce sie przyznac.Lyzwinski tez nie chcial. Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 presentation1..po tobie tylko brudy.... 09.06.08, 10:23 ubecka ku..! Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:15 i co z tego.rydzyk też ma moherowe niemowle,głódź-też,a glęp-to maże nie? ale to malo ważne.Nastepne pytanie poniżej\/ bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
uyu Re: Powstaje książka, według której Wałęsa miał n 09.06.08, 10:21 IPN to obelga dla kazdego szanujacego sie historyka. A nazwanie go Instytutem Pamieci Narodowej to obelga dla owego narodu. Za komuny nieudacznicy po historii siedzieli albo w cenzurze albo odwalali papierkowa robote w komendach (niby jako archiwisci). Dzis sobie utworzyli IPN. Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:18 No i co z tego? Mnie się w młodości udało nie mieć! Czy w tej sytuacji jestem lepszy od prezydenta Wałęsy? Oj durniów w tym PIS-ie co niemiara!! Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Rydzyk i Kaczynscy, najbardziej znienawidzeni !!!! 09.06.08, 10:28 Polacy wyżej od nich cenią nawet Millera i Jaruzelskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
petrucchio Nie ma już instytucji magla... 09.06.08, 10:27 ... Jego rolę przejęli "młodzi historycy" związani z PiSuarem. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: petrucchio 09.06.08, 14:05 petrucchio napisał: > Nie ma juz instytucji magla... > ... Jego rolę przejęli "młodzi historycy" związani z PiSuarem. Ciesz sie, ze mie ma. Gdyby magiel oistnial to wkrecilbys wen sobie jezor i biust. Odczep sie od uczciwych historykow! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Temat tabu-ruszony........... 09.06.08, 10:32 I tak Walesie udalo sie bardzo dlugo byc swieta krowa.Pomagaly mu inne swiete krowy.Bo wraz z wyjasnieniem historii Walesy, wyjasniamy najnowsza historie Polski.Powinnismy byc dumni ze potrafimy sie z tym rozliczyc.Nie sa dumni ci podwieszeni pod Walese.Czeka ich ten sam los.Upadek ze samego szczytu. Odpowiedz Link Zgłoś
amg53 Re: ...Temat tabu-ruszony........... 09.06.08, 11:09 ano własnie,jedni tacy juz byli podwieszeni pod Wałęsę,Kaczory ich plemie.Kiedy jednak Wałęsa zorientował się że jakieś ścierwo psuje mu atmosferę w Pałacu,wywalił ich na zbity pys. I tak kończą degeneraci co to się podwieszali pod Lecha,ubecki pachołku... Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Podwieszeni?...... 09.06.08, 11:17 Michnik: Nie usprawiedliwiam. Nie aprobuję tego ani moralnie, ani politycznie. Ale próbuję zrozumieć. I rozumie Pan? Michnik: Rozumiem. Może nie powinienem tego mówić. Ale zastanawiam się, jak ma reagować władza, kiedy - w najsłuszniejszym, najbardziej uzasadnionym proteście - ludzie podpalają budynki administracji publicznej. Są inne sposoby. Polewanie wodą... Kiszczak: To w pewnym momencie przestaje być skuteczne. Bo podpalają nadal. Według Pana są takie momenty, gdy władza zmuszona jest strzelać do obywateli? Michnik: Tak. Tak uważam. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Podwieszeni?...... 09.06.08, 12:02 Wscieklosc komuny i postkomuny osiagnela apogeum. Okazuje sie ze w koncu konczy sie PRL. Nie lustracja do ktorej niedopuscili.Znalazlo sie mlode pokolenie,ktore chce poznac prawdziwa prawde o PRL i jej agenturze czyli III RP.Do pracy chlopcy.To nie PRL ze znowu schowa sie cos pod dywan.Jak chociazby Katyn Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Podwieszeni?...... 09.06.08, 12:14 Nie zabijecie prawdy Wyznawcy Wyborczej.Do konca zycia bedziecie zyli w postkomunizmie jak Wasz Patron-Adam Michnik. Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Powstane książka, o tym dlaczego jarkacz nie ma 09.06.08, 10:32 i pomniejsza polską populację. Odpowiedz Link Zgłoś
klioklio Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie.. 09.06.08, 10:38 A to dopiero wiadomość, znam ją od 20 lat. Ale dla "historyków" z IPN lub z PiS to odkrycie jak teoria Kopernika. Odpowiedz Link Zgłoś
uwagiluzne a ja mam gdzieś tę ich wojne 09.06.08, 10:39 jeden nazwał drugiego durniem, drugi pierwszego Bolkiem - dobrze się bawicie niedołężni mężowie stanu? Odpowiedz Link Zgłoś
gregory701 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:45 "Plujcie , plujcie , a zawsze cos do czlowieka sie przylepi !' to stara metoda Goebelsa ,ministra propagandy III Rzeszy Niemiecko- Hilerowskiej .Oto skad biora przykład panowie z IPN - u !!! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..I jeszcze cos........... 09.06.08, 10:53 Dzis wiemy dlaczego w 1992 roku Walesa dokonal puczu z obecnie rzadzacymi.Chodzi o Tuska i Pawlaka.To ta sama esbecka linia.Obrona komuny,agentow za wszelka cene.Tak ich rozliczy historia. Odpowiedz Link Zgłoś
amg53 Chwała IM za 1992r,ocalili Polskę przez kaczą 09.06.08, 11:03 zarazą.Za wywalenie rządu Olszewskiego i wypirzenie kaczorów,maciory itp tałatajstwo,Wałęsie należy sie medal. Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Re: a Jarosław K. nie ma nawet nieslubnego 09.06.08, 11:02 nic dziwnego jak się ma w spodniach-wiatry. Odpowiedz Link Zgłoś
amg53 Re: a Jarosław K. nie ma nawet nieslubnego 09.06.08, 11:05 nie ma wiatrów tylko ślubnego kota, Alika zresztą.Swoją drogą tak publicznie przyznawac się do bliskich kontaktów III stopnia z kiciusiem... Odpowiedz Link Zgłoś
gocze1 Re: a Jarosław K. nie ma nawet nieslubnego 13.06.08, 15:22 abuelo napisał: > biedak Nie naigrywaj się z człowieka. Zrobić dziecko to nie jest takie proste - trzeba mieć "czym" ,z kim i z pomocą Bożą a jak jej nie ma to........ Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Prawicowa historia. 09.06.08, 11:02 Opluć tych co nie znami. Z kanalii zrobić bohaterów narodowych. To prawicowo-nacjonalistyczna historia Polski wg prawicy Odpowiedz Link Zgłoś
bonar10 Nie dziwią mnie te rewelacje! Wałęsa to Dyzma! 09.06.08, 11:03 Bohater bajki o "rybaku i złotej rybce". Odpowiedz Link Zgłoś
akuku200 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 11:05 Litości! to nie jest historyk, tylko student historii, zresztą studiujący w trybie zaocznym. O czym juz pisano zresztą. Nikt nie nazywa prawnikiem studenta prawa, a historykiem moze być niemal każdy. Nawet jeżeli pisze dopiero pracę licencjacką lub magisterską, byc moze pierwszą w swoim studenckim życiu. Nie nalezy sie dziwić, że nie ma wprawy w krytyce źródeł. Odpowiedz Link Zgłoś