Dodaj do ulubionych

Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie...

    • venus99 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 09:58
      NO TO CO GŁUPIE BARANY??parafialny zaścianek podnieca się byle g.
    • pilsko1 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 09:59
      A ja wiem na pewno, że ten historyk to ma syfla i dlatwgo mu bije
      pod sufitem!
    • frygan Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:00
      Mierny historyk musi coś napisać. Jakby nie opluł autorytetu to nikt
      do śmierci by się o nim nie dowiedział.
      • presentation1 Re: Powstaje książka, według której Wałęsa miał n 09.06.08, 10:02
        frygan napisał:
        Na Walese pluc nie trzeba.On oplul sam siebie wspolpracujac z SB.
        > Mierny historyk musi coś napisać. Jakby nie opluł autorytetu to nikt
        > do śmierci by się o nim nie dowiedział.
    • myslenie-nie-szkodzi Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:01
      nie wiem po co Gazeta w ogóle zajmuje się komentowaniem takiego gówna

      co kogo obchodzi jakiś zyzak czy inny nowak, niech słuch o nich zaginie
    • mertk Uprzejmie donoszę, że miał też stulejkę... 09.06.08, 10:04
      rzeżączkę, kaprawe oczy, nie jeździł pociągiem tylko prawdopodobnie taksówką, na którą go było stać dzięki forsie z SB, poza tym okresowo wydzielał brzydki zapach z ust.

      Niech żyją Jarosław i Lech Kaczyńscy huraaaa!!!
    • rav107 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie.. 09.06.08, 10:04
      Po pierwsze wygląda to na kolejną zorganizowaną akcję propagandową -
      pytanie czy inspirowaną przez PiS czy przez Rydzyka. Piękna robota -
      propagandziści PRL-u mogliby się uczyć jak dyskredytowac bohaterów
      opozycji.

      Po drugie nawet jeżeli miał nieslubne dziecko, to co z tego?
      Zbrodnia to czy przestępstwo? Normalna życiowa sprawa, która może
      się przytrafić każdemu... tym bardziej że mowa przecież nie o czasie
      kiedy był już żonaty, ale o okresie wcześniejszym kiedy był
      kawalerem, więc o co ten cały szum?
    • teo331 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:05
      A jeżeli nawet miał to co????
      Czy to dyskwalifikuje jego zasługi jako Polaka, czy jako
      Prezydenta????
      To jest cały "pis".............
      Zresztą chyba jest lepiej jak się ma nawet nieślubne dziecka od tego
      jak nie ma się żadnego.......
    • karmag1 Wałęsa również dłubał w nosie i .. 09.06.08, 10:09
      ... jak był mały to pluł na ulicę. To strazsne jak taki człowiek będzie przez historie oceniony pozytywnie a nasze jedyne światła życia bliźniaki bez skazy i wad, zapomniane wylądują na śmietniku historii, to niewyobrażalne !!!
    • laska_dorna A Jarek miał nieślubnego kota 09.06.08, 10:10
      • wajdzik_presentation1 A Jarek miał nieślubnego kota!!!! 09.06.08, 10:14
        nadal ma..dla Jareczka seks,to odwracanie kota ogonem...i miauuuuu!
    • mangold Prawica-qrwica 09.06.08, 10:13
      napiszmy ksiaze o orientacji seksualnej niektórych polityków PiS
      • realista1000 "Oluś to krętacz,a SLD to sitwa i ma naród w d..." 09.06.08, 10:17
        cytat za Józiem Oleksym - oto obraz wymarzonej dla ciebie cudownej polskiej lewicy
        • wajdzik_presentation1 realista1000-presentation-tales.. ubecka kur.a ! 09.06.08, 10:24
          bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
          rotfl.jpg (Obrazek JPEG, 469x408 pikseli)
          • realista1000 co tobą tak wstrząsnęło, że aż klniesz?PRAWDA, co? 09.06.08, 10:35
        • mangold a Joachim Jojo Bredziński ? 09.06.08, 10:34


          • realista1000 a co on ma do Oleksego i SLD? To Gudzo nagrał 09.06.08, 10:37
            nagrał jeszcze coś innego:
            jak Michnik Rywinowi, tak Gudzio Michnikowi, he, he, he
    • presentation1 ...Co zostanie po Walesie?.......... 09.06.08, 10:14
      Wspolpracownik rezimowych,totalitarnych sluzb o nazwie PRL.Uczestnik Okraglego Stlu gdzie zawarto uklad dajacy komunistom kontrole nad mediami,gospodarka.W kwestiach moralnych-ojciec innych dzieci do ktorych nie chce sie przyznac.Lyzwinski tez nie chcial.
      • wajdzik_presentation1 presentation1..po tobie tylko brudy.... 09.06.08, 10:23
        ubecka ku..!
    • bogdan331 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:15
      i co z tego.rydzyk też ma moherowe niemowle,głódź-też,a glęp-to maże nie? ale
      to malo ważne.Nastepne pytanie poniżej\/
      bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
      • uyu Re: Powstaje książka, według której Wałęsa miał n 09.06.08, 10:21
        IPN to obelga dla kazdego szanujacego sie historyka. A nazwanie go
        Instytutem Pamieci Narodowej to obelga dla owego narodu.
        Za komuny nieudacznicy po historii siedzieli albo w cenzurze albo
        odwalali papierkowa robote w komendach (niby jako archiwisci). Dzis
        sobie utworzyli IPN.
    • michalparadowski Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:18
      No i co z tego?
      Mnie się w młodości udało nie mieć!
      Czy w tej sytuacji jestem lepszy od prezydenta Wałęsy?
      Oj durniów w tym PIS-ie co niemiara!!
      • wajdzik_presentation1 Rydzyk i Kaczynscy, najbardziej znienawidzeni !!!! 09.06.08, 10:28
        Polacy wyżej od nich cenią nawet Millera i Jaruzelskiego!
    • petrucchio Nie ma już instytucji magla... 09.06.08, 10:27
      ... Jego rolę przejęli "młodzi historycy" związani z PiSuarem.
      • wet3 Re: petrucchio 09.06.08, 14:05
        petrucchio napisał: > Nie ma juz instytucji magla...

        > ... Jego rolę przejęli "młodzi historycy" związani z PiSuarem.

        Ciesz sie, ze mie ma. Gdyby magiel oistnial to wkrecilbys wen sobie
        jezor i biust. Odczep sie od uczciwych historykow!
    • pisubek "Bolek"Kaczyński kontratakuje!A skończy w PiSuarze 09.06.08, 10:30

    • presentation1 ...Temat tabu-ruszony........... 09.06.08, 10:32
      I tak Walesie udalo sie bardzo dlugo byc swieta krowa.Pomagaly mu inne swiete krowy.Bo wraz z wyjasnieniem historii Walesy, wyjasniamy najnowsza historie Polski.Powinnismy byc dumni ze potrafimy sie z tym rozliczyc.Nie sa dumni ci podwieszeni pod Walese.Czeka ich ten sam los.Upadek ze samego szczytu.
      • amg53 Re: ...Temat tabu-ruszony........... 09.06.08, 11:09
        ano własnie,jedni tacy juz byli podwieszeni pod Wałęsę,Kaczory ich
        plemie.Kiedy jednak Wałęsa zorientował się że jakieś ścierwo psuje
        mu atmosferę w Pałacu,wywalił ich na zbity pys. I tak kończą
        degeneraci co to się podwieszali pod Lecha,ubecki pachołku...
        • presentation1 Re: Podwieszeni?...... 09.06.08, 11:17
          Michnik: Nie usprawiedliwiam. Nie aprobuję tego ani moralnie, ani politycznie. Ale próbuję zrozumieć.

          I rozumie Pan?

          Michnik: Rozumiem. Może nie powinienem tego mówić. Ale zastanawiam się, jak ma reagować władza, kiedy - w najsłuszniejszym, najbardziej uzasadnionym proteście - ludzie podpalają budynki administracji publicznej.

          Są inne sposoby. Polewanie wodą...

          Kiszczak: To w pewnym momencie przestaje być skuteczne. Bo podpalają nadal.

          Według Pana są takie momenty, gdy władza zmuszona jest strzelać do obywateli?

          Michnik: Tak. Tak uważam.
          • presentation1 Re: Podwieszeni?...... 09.06.08, 12:02
            Wscieklosc komuny i postkomuny osiagnela apogeum.
            Okazuje sie ze w koncu konczy sie PRL.
            Nie lustracja do ktorej niedopuscili.Znalazlo sie mlode pokolenie,ktore chce poznac prawdziwa prawde o PRL i jej agenturze czyli III RP.Do pracy chlopcy.To nie PRL ze znowu schowa sie cos pod dywan.Jak chociazby Katyn
            • presentation1 Re: Podwieszeni?...... 09.06.08, 12:14
              Nie zabijecie prawdy Wyznawcy Wyborczej.Do konca zycia bedziecie zyli w postkomunizmie jak Wasz Patron-Adam Michnik.
    • incipit Powstane książka, o tym dlaczego jarkacz nie ma 09.06.08, 10:32
      i pomniejsza polską populację.
    • klioklio Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie.. 09.06.08, 10:38
      A to dopiero wiadomość, znam ją od 20 lat. Ale dla "historyków" z
      IPN lub z PiS to odkrycie jak teoria Kopernika.
    • uwagiluzne a ja mam gdzieś tę ich wojne 09.06.08, 10:39
      jeden nazwał drugiego durniem, drugi pierwszego Bolkiem - dobrze się bawicie
      niedołężni mężowie stanu?
    • gregory701 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 10:45

      "Plujcie , plujcie , a zawsze cos do czlowieka sie przylepi !' to
      stara metoda Goebelsa ,ministra propagandy III Rzeszy Niemiecko-
      Hilerowskiej .Oto skad biora przykład panowie z IPN - u !!!
    • presentation1 ..I jeszcze cos........... 09.06.08, 10:53
      Dzis wiemy dlaczego w 1992 roku Walesa dokonal puczu z obecnie rzadzacymi.Chodzi o Tuska i Pawlaka.To ta sama esbecka linia.Obrona komuny,agentow za wszelka cene.Tak ich rozliczy historia.
      • amg53 Chwała IM za 1992r,ocalili Polskę przez kaczą 09.06.08, 11:03
        zarazą.Za wywalenie rządu Olszewskiego i wypirzenie kaczorów,maciory
        itp tałatajstwo,Wałęsie należy sie medal.
    • abuelo a Jarosław K. nie ma nawet nieslubnego 09.06.08, 10:55
      biedak
      • krzynia.c Re: a Jarosław K. nie ma nawet nieslubnego 09.06.08, 11:02
        nic dziwnego jak się ma w spodniach-wiatry.
        • amg53 Re: a Jarosław K. nie ma nawet nieslubnego 09.06.08, 11:05
          nie ma wiatrów tylko ślubnego kota, Alika zresztą.Swoją drogą tak
          publicznie przyznawac się do bliskich kontaktów III stopnia z
          kiciusiem...
      • gocze1 Re: a Jarosław K. nie ma nawet nieslubnego 13.06.08, 15:22
        abuelo napisał:

        > biedak
        Nie naigrywaj się z człowieka. Zrobić dziecko to nie jest takie
        proste - trzeba mieć "czym" ,z kim i z pomocą Bożą a jak jej nie ma
        to........
    • ksks3 Prawicowa historia. 09.06.08, 11:02
      Opluć tych co nie znami. Z kanalii zrobić bohaterów narodowych.
      To prawicowo-nacjonalistyczna historia Polski wg prawicy
    • bonar10 Nie dziwią mnie te rewelacje! Wałęsa to Dyzma! 09.06.08, 11:03
      Bohater bajki o "rybaku i złotej rybce".
    • akuku200 Powstaje książka, według której Wałęsa miał nie... 09.06.08, 11:05
      Litości! to nie jest historyk, tylko student historii, zresztą studiujący w
      trybie zaocznym. O czym juz pisano zresztą. Nikt nie nazywa prawnikiem
      studenta prawa, a historykiem moze być niemal każdy. Nawet jeżeli pisze
      dopiero pracę licencjacką lub magisterską, byc moze pierwszą w swoim
      studenckim życiu. Nie nalezy sie dziwić, że nie ma wprawy w krytyce źródeł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka