fox.easy Brakuje w Polsce parwdziwego ONR-dzisiejsi epigoni 18.07.08, 16:47 nie potrafia potraktowac hemrooida tak jak na to zasługuje Odpowiedz Link Zgłoś
fox.easy Gdyby ktos gonił takie mendy jak kutz to płacił 18.07.08, 17:02 bym chetnie sponsorując taka organizacje Odpowiedz Link Zgłoś
monikamark J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 18.07.08, 17:00 Pan Kutz jest jedynym w swoim rodzaju obserwatorem rzeczywistości, co potwierdza jego twórczość...prawdziwa na 100%. Jestem ślązaczką i podzielam wszystkie opinie Pana Kutza, łącznie z autonomią - są różne ciekawe miasta-państwa w Europie....Dlaczego mamy ciągle wypracowywać dochody dla reszty kraju? Nikt nigdy nie odbuduje Bytomia i innych miast regionu. Cena węgla jest sztucznie sterowana i nie zawiera rzeczywistych kosztów prowadzenia prac wydobywczych na terenie aglomeracji, która zawsze przodowała w rozwoju technicznym kraju i niewiele z tego miała. Chwilowo była poprawa - jak powstała Śląska Kasa Chorych - ale szybko Warszawa zauważyła różnicę i powstał NFZ - zdrowie to tylko jeden z przykładów. Panu J.Kaczyńskiemu należy, moim zdaniem, zakazać wjazdu na teren województwa. Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 18.07.08, 17:12 Na teren wojewodztwa moze sobie wjezdzac, chocby do Sosnowca, ale od Gornego Slaska niech sie pajac trzymie z daleka. Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 19.07.08, 01:54 monikamark napisała: > Panu J.Kaczyńskiemu należy, moim zdaniem, zakazać wjazdu na teren > województwa. jemu nalezy zakazac wyjazdu ...z kliniki psychiatrycznej na Sobieskiego -tam miejsce tego dekla . Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 19.07.08, 12:21 mw-te napisał: > > jemu nalezy zakazac wyjazdu ...z kliniki psychiatrycznej na Sobieskiego -tam > miejsce tego dekla . Tworki nie byłyby lepsze? Odpowiedz Link Zgłoś
rodowiczmaryla J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 18.07.08, 18:54 Moze Was interesuje, co Slazacy mysla o tym "mezu stanu" : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=760&w=82281536&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 18.07.08, 20:21 Za swoja wypowiedz w normalnym panstwie Kutz postawiony by byl przed TS lub skazany na banicje ... do Reichu! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 19.07.08, 12:29 wet3 napisał: > Za swoja wypowiedz w normalnym panstwie Kutz postawiony by byl przed > TS W normalnym państwie bałwan taki jak wet3 nie miałby szansy produkować się na forum przyzwoitej gazety: sprawdź, kogo i za co można postawić przed TS. Odpowiedz Link Zgłoś
javall J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 18.07.08, 20:35 Kutz=palant Odpowiedz Link Zgłoś
szklo_rynsztokowe_z_tvn AK_Dawno_By_Powiesiła_Folksa_Za_J aja__:o)))))))))) 18.07.08, 20:55 GWno kabluje: Premier Jarosław Kaczyński po skandalicznej wypowiedzi folksa na temat przyszłości Śląsk powiedział: Na tego rodzaju słowa trzeba powiedzieć bardzo zdecydowane "nie". Tego rodzaju ludzi trzeba z polskiego życia publicznego eliminować, stawiać ich na marginesie, bo tylko na marginesie polskiego życia publicznego mogą być ci, którzy łamią konstytucję, którzy podważają terytorialną integralność Polski, którzy są także - bo i tak można to interpretować - w konflikcie z tym wszystkim, co stanowi polskie prawo karne. Ponieważ Her Tusk nie zareagował na słowa folksa, można założyć, że się z nimi zgadza, "w każdym razie nie ma nic przeciwko". ............................................................................................................ Premier ma rację !!!!!! Po to żeby żyć spokojnie w obecnych granicach Polacy ponieśli 6,5 milionowe ofiary i 1000 miliardowe straty majątku narodowego w walce ze szwabskimi bandytami-ludobójcami. A teraz taka szwabska agenturalna gnida śmie podważać terytorialną integralność Polski !!!! Takie skandaliczne wypowiedzi folksów są może możliwe tylko w warunkanach panoszenia się agenturalnej PO-Komuny i łże-medialnej szwabsko-ubekistańskiej propagandy. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Kiedyś to on się zwyczajie Kuc nazywał... 18.07.08, 21:02 ... a teraz chyba podpisał jakąś folkslistę? Odpowiedz Link Zgłoś
edek_2007 Kutz - Kaczyński 18.07.08, 21:09 Taki to sobie pomarzy. Kaczor nigdy się nie przyznał do ojca Dyrektora jednej z firm sockich. W czasach nikt kto nie był członkiem PZPR nie mógł zostać Dyrektorem Firmy. Szczyci się tylko dziadkiem z AK. Och zakłamany palant. Popatrzcie na mamuśkę to zobaczycie co powinniście.Nie myślę o wspólnym koncie.Kaczyzm prędzej czy póżniej pójdzie w niepamięć. Do historii wejdą w złym ustawieniu. I dobrze im tak.Naród jest mądry i wie jak w przyszłości zagłosować. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Eliminować - to należy NSDAPiSowskie pokurcza 18.07.08, 22:44 Kiedyż ten skurduplały półgłowek "zbojkotuje" wszystkie media i przestanie raczyć nas swoimi odezwami? Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Impeachment w RP 19.07.08, 01:50 Pozbawienie prezydenta stanowiska wbrew jego woli jest dopuszczalne jedynie trzech przypadkach: nieważności wyboru stwierdzonej orzeczeniem Sądu Najwyższego, trwałej jego niezdolności do sprawowania urzędu wynikającej ze złego stanu zdrowia oraz złożenia z urzędu orzeczeniem Trybunału Stanu z powodu popełnienia deliktu konstytucyjnego lub przestępstwa. Niezdolność taką stwierdza Zgromadzenie Narodowe większością 2/3 głosów ustawowej liczby jego członków. Taka sama większość potrzebna jest do postawienia prezydenta przez to Zgromadzenie przed Trybunałem Stanu. MOZE KTOS SIE ZA TO ZABIERZE W KOŃCU????? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Impeachment w RP 19.07.08, 12:38 mw-te napisał: > > Niezdolność taką > stwierdza Zgromadzenie Narodowe większością 2/3 głosów ustawowej liczby jego > członków. Taka sama większość potrzebna jest do postawienia prezydenta przez > to Zgromadzenie przed Trybunałem Stanu. > MOZE KTOS SIE ZA TO ZABIERZE W KOŃCU????? Nie da się; PiS ma, niestety, za dużo głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz542 jakim cudem kaczorowi mordy nie obili? 19.07.08, 08:43 Żeby wizytując teren okupowany mieć czelność obrażać miejscowego przywódcę. Odpowiedz Link Zgłoś
mi.x J. Kaczyński ma rację ! 19.07.08, 14:08 wypowiedż Pana Kutza jest skandaliczna! Odpowiedz Link Zgłoś
mi.x Wiekszość komentarzy świadczy o głupocie... 19.07.08, 14:18 ich autorów. wypowiedz kutza jest skandaliczna! Ma zupełna racje Kaczyński mówiąc, że ludzi, którzy atakuja integralnośc terytorialna Polski usankocjonowaną w obowiązującej Konstytucji RP nalezy eliminować z zycia publicznego. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: mi.x 19.07.08, 14:37 mi.x napisał: > ich autorów. wypowiedz kutza jest skandaliczna! Ma zupełna racje > Kaczyński mówiąc, że ludzi, którzy atakuja integralnośc terytorialna > Polski usankocjonowaną w obowiązującej Konstytucji RP nalezy > eliminować z zycia publicznego. Masz racje! Za swoja wypowiedz Kutz powinien natychmiast utracic swoj mandat i stanac przed TS. Tak sprawy potoczylyby sie w normalnuym panstwie. Tylko czy w panstwie rzadzonym przez komuchow jest to mozliwe? Odpowiedz jest zbedna. Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 ot, durna mentalność mieszkańca kongresówki: 19.07.08, 16:54 nie rozumie, że poza dawną rosją jest jeszcze jakiś inny świat, gdzie 19. wiek już się skończył.. Odpowiedz Link Zgłoś
galicki Ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 19.07.08, 17:51 traktowani jak Mirosław Orzechowski. Czyli trzeba olać to, co fanzolą. Nie bardzo mi się w głowie mieści secesja Śląska. Separatyzm a poczucie odrębności to jednak dwie różne sprawy. Bardziej niż Ślązacy wyróżniają się na tle reszty z nas Mazowszanie. Jedynym uzasadnieniem śląskiego separatyzmu byłaby ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego - czytelny znak, że Polakom Polska nieabstrakcyjna jest niepotrzebna. Wtedy i od Ślązaków łyso byłoby żądać lojalności wobec Polski. Odpowiedz Link Zgłoś