Dodaj do ulubionych

J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni być ...

    • fox.easy Brakuje w Polsce parwdziwego ONR-dzisiejsi epigoni 18.07.08, 16:47
      nie potrafia potraktowac hemrooida tak jak na to zasługuje
      • fox.easy Gdyby ktos gonił takie mendy jak kutz to płacił 18.07.08, 17:02
        bym chetnie sponsorując taka organizacje
    • monikamark J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 18.07.08, 17:00
      Pan Kutz jest jedynym w swoim rodzaju obserwatorem rzeczywistości,
      co potwierdza jego twórczość...prawdziwa na 100%.
      Jestem ślązaczką i podzielam wszystkie opinie Pana Kutza, łącznie z
      autonomią - są różne ciekawe miasta-państwa w Europie....Dlaczego
      mamy ciągle wypracowywać dochody dla reszty kraju? Nikt nigdy nie
      odbuduje Bytomia i innych miast regionu. Cena węgla jest sztucznie
      sterowana i nie zawiera rzeczywistych kosztów prowadzenia prac
      wydobywczych na terenie aglomeracji, która zawsze przodowała w
      rozwoju technicznym kraju i niewiele z tego miała. Chwilowo była
      poprawa - jak powstała Śląska Kasa Chorych - ale szybko Warszawa
      zauważyła różnicę i powstał NFZ - zdrowie to tylko jeden z
      przykładów.
      Panu J.Kaczyńskiemu należy, moim zdaniem, zakazać wjazdu na teren
      województwa.
      • arnold7 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 18.07.08, 17:12
        Na teren wojewodztwa moze sobie wjezdzac, chocby do Sosnowca, ale od Gornego
        Slaska niech sie pajac trzymie z daleka.
      • mw-te Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 19.07.08, 01:54
        monikamark napisała:

        > Panu J.Kaczyńskiemu należy, moim zdaniem, zakazać wjazdu na teren
        > województwa.

        jemu nalezy zakazac wyjazdu ...z kliniki psychiatrycznej na Sobieskiego -tam
        miejsce tego dekla .
        • koloratura1 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 19.07.08, 12:21
          mw-te napisał:

          >
          > jemu nalezy zakazac wyjazdu ...z kliniki psychiatrycznej na Sobieskiego -tam
          > miejsce tego dekla .

          Tworki nie byłyby lepsze?
    • rodowiczmaryla J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 18.07.08, 18:54
      Moze Was interesuje, co Slazacy mysla o tym "mezu stanu" :

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=760&w=82281536&v=2&s=0
      • wet3 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 18.07.08, 20:21
        Za swoja wypowiedz w normalnym panstwie Kutz postawiony by byl przed
        TS lub skazany na banicje ... do Reichu!
        • koloratura1 Re: J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni by 19.07.08, 12:29
          wet3 napisał:

          > Za swoja wypowiedz w normalnym panstwie Kutz postawiony by byl przed
          > TS

          W normalnym państwie bałwan taki jak wet3 nie miałby szansy produkować się na
          forum przyzwoitej gazety: sprawdź, kogo i za co można postawić przed TS.
    • javall J. Kaczyński: ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 18.07.08, 20:35
      Kutz=palant
      • szklo_rynsztokowe_z_tvn AK_Dawno_By_Powiesiła_Folksa_Za_J aja__:o)))))))))) 18.07.08, 20:55
        GWno kabluje:

        Premier Jarosław Kaczyński
        po skandalicznej wypowiedzi folksa
        na temat przyszłości Śląsk
        powiedział:

        Na tego rodzaju słowa trzeba powiedzieć bardzo zdecydowane "nie".
        Tego rodzaju ludzi trzeba z polskiego życia publicznego eliminować,
        stawiać ich na marginesie, bo tylko na marginesie polskiego życia
        publicznego mogą być ci, którzy łamią konstytucję, którzy podważają
        terytorialną integralność Polski, którzy są także - bo i tak można to
        interpretować - w konflikcie z tym wszystkim, co stanowi polskie prawo
        karne.

        Ponieważ Her Tusk nie zareagował na słowa folksa, można założyć,
        że się z nimi zgadza, "w każdym razie nie ma nic przeciwko".
        ............................................................................................................

        Premier ma rację !!!!!!

        Po to żeby żyć spokojnie w obecnych granicach
        Polacy ponieśli 6,5 milionowe ofiary i 1000 miliardowe straty
        majątku narodowego w walce ze szwabskimi bandytami-ludobójcami.

        A teraz taka szwabska agenturalna gnida śmie
        podważać terytorialną integralność Polski !!!!

        Takie skandaliczne wypowiedzi folksów
        są może możliwe tylko w warunkanach panoszenia się
        agenturalnej PO-Komuny i łże-medialnej
        szwabsko-ubekistańskiej propagandy.

    • landaverde Kiedyś to on się zwyczajie Kuc nazywał... 18.07.08, 21:02
      ... a teraz chyba podpisał jakąś folkslistę?
    • edek_2007 Kutz - Kaczyński 18.07.08, 21:09
      Taki to sobie pomarzy. Kaczor nigdy się nie przyznał do ojca Dyrektora jednej z
      firm sockich. W czasach nikt kto nie był członkiem PZPR nie mógł zostać
      Dyrektorem Firmy. Szczyci się tylko dziadkiem z AK. Och zakłamany palant.
      Popatrzcie na mamuśkę to zobaczycie co powinniście.Nie myślę o wspólnym
      koncie.Kaczyzm prędzej czy póżniej pójdzie w niepamięć. Do historii wejdą w złym
      ustawieniu. I dobrze im tak.Naród jest mądry i wie jak w przyszłości zagłosować.
    • honeyr Eliminować - to należy NSDAPiSowskie pokurcza 18.07.08, 22:44
      Kiedyż ten skurduplały półgłowek "zbojkotuje" wszystkie media i przestanie
      raczyć nas swoimi odezwami?
    • mw-te Impeachment w RP 19.07.08, 01:50
      Pozbawienie prezydenta stanowiska wbrew jego woli jest dopuszczalne jedynie
      trzech przypadkach: nieważności wyboru stwierdzonej orzeczeniem Sądu
      Najwyższego, trwałej jego niezdolności do sprawowania urzędu wynikającej ze
      złego stanu zdrowia oraz złożenia z urzędu orzeczeniem Trybunału Stanu z
      powodu popełnienia deliktu konstytucyjnego lub przestępstwa. Niezdolność taką
      stwierdza Zgromadzenie Narodowe większością 2/3 głosów ustawowej liczby jego
      członków. Taka sama większość potrzebna jest do postawienia prezydenta przez
      to Zgromadzenie przed Trybunałem Stanu.


      MOZE KTOS SIE ZA TO ZABIERZE W KOŃCU?????
      • koloratura1 Re: Impeachment w RP 19.07.08, 12:38
        mw-te napisał:

        >
        > Niezdolność taką
        > stwierdza Zgromadzenie Narodowe większością 2/3 głosów ustawowej liczby jego
        > członków. Taka sama większość potrzebna jest do postawienia prezydenta przez
        > to Zgromadzenie przed Trybunałem Stanu.

        > MOZE KTOS SIE ZA TO ZABIERZE W KOŃCU?????

        Nie da się; PiS ma, niestety, za dużo głosów.

    • tadeusz542 jakim cudem kaczorowi mordy nie obili? 19.07.08, 08:43
      Żeby wizytując teren okupowany mieć czelność obrażać miejscowego
      przywódcę.
    • mi.x J. Kaczyński ma rację ! 19.07.08, 14:08
      wypowiedż Pana Kutza jest skandaliczna!
    • mi.x Wiekszość komentarzy świadczy o głupocie... 19.07.08, 14:18
      ich autorów. wypowiedz kutza jest skandaliczna! Ma zupełna racje
      Kaczyński mówiąc, że ludzi, którzy atakuja integralnośc terytorialna
      Polski usankocjonowaną w obowiązującej Konstytucji RP nalezy
      eliminować z zycia publicznego.
      • wet3 Re: mi.x 19.07.08, 14:37
        mi.x napisał:

        > ich autorów. wypowiedz kutza jest skandaliczna! Ma zupełna racje
        > Kaczyński mówiąc, że ludzi, którzy atakuja integralnośc
        terytorialna
        > Polski usankocjonowaną w obowiązującej Konstytucji RP nalezy
        > eliminować z zycia publicznego.

        Masz racje! Za swoja wypowiedz Kutz powinien natychmiast utracic
        swoj mandat i stanac przed TS. Tak sprawy potoczylyby sie w
        normalnuym panstwie. Tylko czy w panstwie rzadzonym przez komuchow
        jest to mozliwe? Odpowiedz jest zbedna.
    • tymon99 ot, durna mentalność mieszkańca kongresówki: 19.07.08, 16:54
      nie rozumie, że poza dawną rosją jest jeszcze jakiś inny świat, gdzie 19. wiek
      już się skończył..
    • galicki Ludzie tacy jak Kutz powinni być ... 19.07.08, 17:51
      traktowani jak Mirosław Orzechowski. Czyli trzeba olać to, co fanzolą. Nie
      bardzo mi się w głowie mieści secesja Śląska. Separatyzm a poczucie odrębności
      to jednak dwie różne sprawy. Bardziej niż Ślązacy wyróżniają się na tle reszty
      z nas Mazowszanie.
      Jedynym uzasadnieniem śląskiego separatyzmu byłaby ratyfikacja Traktatu
      Lizbońskiego - czytelny znak, że Polakom Polska nieabstrakcyjna jest
      niepotrzebna. Wtedy i od Ślązaków łyso byłoby żądać lojalności wobec Polski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka