Dodaj do ulubionych

Dziś dwa orędzia - prezydenta i premiera

    • me2free Tez ustepuje niesprawnym u, to niezly sposob, aby 19.08.08, 20:02
      zachowac przyjemnosc z zycia.
      • 1zorro Wlasnie przemowil I wszy Sekretarz KCPIS...... 19.08.08, 20:07
        tow. Lech Kaczynski. Tak chlopakowi ten tekst "lorendzia" szybko na
        szybie puszczali, ze ledwo zdazyl przeczytac.....Zalosne!
    • czan-dra Dziś dwa orędzia - prezydenta i premiera 19.08.08, 20:05
      Oglądałem Mamlatego, on miał rękę przybitą do stołu, chyba żeby nie spadł.
    • czan-dra Dziś dwa orędzia - prezydenta i premiera 19.08.08, 20:07
      Tylko co mówił, mie wiem, nie powiedział.
      • 1zorro Mamlaty sie spieszyl z dwoch powodow...... 19.08.08, 20:09
        pierwsze: do kibelka, drugie: do flaszki....
        • pierot6 Tusk elegancko..ustąpił głupszemu.... 19.08.08, 20:21
          www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
          Kim są Kaczyńscy...
          • paralela.1 Re: Tusk elegancko..ustąpił głupszemu.... 19.08.08, 20:24
            wiadomo; dobre wychowanie!..To czego Kaczynscy nie doświadczyli...

            www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
            Kim są Kaczyńscy...
          • paralela.1 Re: Tusk elegancko..ustąpił głupszemu.... 19.08.08, 20:50
            kaczor to przygłup..komuchy dali mu "dyplom"..
    • anwad Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 20:28
      To zdecydowany i silny przywódca. Orędzie Prezydenta można obejrzeć tutaj:
      tiny.pl/2bwd
      • czan-dra Re: Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 20:33
        Dzięki, zapisałem w ulubionych, jak będzie mnie żarła chandra, to se włącze, i
        mam darmową rozrywkę, nie jest to najwyższy poziom, ale cóż robić, bawmy się tym
        co mamy, mogło być gorzej, mógł nic nie powiedzieć, wiadomo dyspepsja.
        • anwad Re: Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 20:36
          A ja myślę, że Ci minka zrzedła, bo przemówienie było znakomite. Ale też możesz
          być dumny, bo to w końcu NASZ Prezydent.
          • czan-dra Re: Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 20:41
            No tak, to w KOŃCU Wasz Prezydent, mnie proszę do tego nie mieszać, bawcie się
            dalej beze mnie, a propos minki, nie zrzedła, spodziewałem się takich
            niedorzeczności, tak że jak dla mnie nie powiedział nic, ale to nic odkrywczego,
            troszkę za szybko prompter zapieprzał, miał kłopoty z dogonieniem tekstu.
            • anwad Re: Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 20:57
              Oj widzę, że karny z Ciebie żołnierzyk Schetyny. Przepisałeś z kartki, co
              kazał:) Jakie teksty masz jeszcze przygotowane w zanadrzu?
              • paralela.1 Lewy prosty Tuska...szkoła F. Sztama... 19.08.08, 20:59
                prezydent PIS-u dostał w dziób i kwiczy!
                • anwad Re: Lewy prosty Tuska...szkoła F. Sztama... 19.08.08, 21:02
                  Wszystko Ci się pomyliło! Orędzie miał tylko Prezydent:) Zanim przepiszesz z
                  kartki, pomyśl!:)
                  • presentaton1 anwad..to już było wcześniej... 19.08.08, 21:11
                    funny.coven.vmh.net/jokes/erewan.html
                    Pytania do Radia Erewań
              • czan-dra Re: Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 21:12
                Albo usiłujesz mnie obrazić, albo masz krótką pamięć, przecież pisałem Tobie że
                nie lubię polityki, ale PiSu nie lubię jeszcze bardziej.
                • anwad Re: Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 21:17
                  Nie usiłuję Cię obrazić, szanuję Cię. Tylko nie rozumiem, dlaczego Twoje
                  wypowiedzi zawsze są stronnicze i złośliwe.
                  Nawet moi znajomi głosujący na PO potrafili przyznać, że to było dobre, rzeczowe
                  orędzie.
      • wikal Re: Jestem dumna z Prezydenta 19.08.08, 20:58
        Sam sobie oglądaj. Co do mnie, to jak chcę sie pośmiać, włączam
        dobrą komedię. Świetnie mi robią "Sami swoi", w dodatku ilorazy
        inteligencji Kargula i Pawlaka znacznie wyższe od posiadanych przez
        większość naszych polityków.
      • paralela.1 anwad .Sranie w banie!!...Prozac!!!!!!!! 19.08.08, 21:01
        funny.coven.vmh.net/jokes/erewan.html
        Pytania do Radia Erewań
        • presentaton1 Dumnym z poczynań idioty?! 19.08.08, 21:02
          rany!...
          www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
          Kim są Kaczyńscy...
        • anwad Młodzi, wykształceni się rozpisali:) 19.08.08, 21:04
          • presentaton1 anwad..SBecka propaganda na forum GW ! 19.08.08, 21:10
            www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
            Kim są Kaczyńscy...
            • presentaton1 Głupków słychać najbardziej! 19.08.08, 21:13
              PIS,Rm,Rydzyk..itd

              wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html
              Fundacjpl.youtube.com/watch?v=mOu_iNKd9UQ&feature=related
              YouTube - rydzyk - cała prawdaa na ciężkie czasy
            • qreator Re: anwad..SBecka propaganda na forum GW ! 19.08.08, 21:14
              presentaton1 napisał:

              > www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
              > Kim są Kaczyńscy...

              łubudu...
              • roman337 Re: anwad..SBecka propaganda na forum GW ! 19.08.08, 21:17
                anwad..ksywka śmiecia z SB../.
          • qreator anwad.Brak wykształcenia,ćwoku? 19.08.08, 21:15
            wyborcza.pl/1,88975,5438087,Najwiekszy_ekspert_od_o__Rydzyka.html?as=2&ias=2&startsz=x
            Największy ekspert od o. Rydzyka
          • czan-dra Re: Młodzi, wykształceni się rozpisali:) 19.08.08, 21:16
            Popatrz na posty niejakich, ukropka, chachara1, gamon0,kosa ileś tam,i wielu
            innych, to są niedouczeni starzy PiSuarianie, idę Twoim tokiem rozumowania, oni
            piszą posty głęboko przemyślane i pełne głębi filozoficznej. Ty chyba jesteś
            Trollem, bez obrazy, to jest tylko moja opinia.
            • roman337 czan-dra.. nigdy nie prtzepraszaj za prawde! 19.08.08, 21:19
              tak myślisz,więc jesteś....

              pl.youtube.com/watch?v=30egIKHT-pM&feature=related
              YouTube - Leonard Cohen - Suzanne (video clip)
              • anwad Re: czan-dra.. nigdy nie prtzepraszaj za prawde! 19.08.08, 21:42
                Tak, czan-dra, słuchaj takich, to będziesz potrafił operować tylko obelgami i
                wulgaryzmami... A ja Ci powiadam: miej swoje zdanie i nie daj sobą kierować.
                • silesius.monachiensis spadak, moherowy kretynku. Zawistny Lesio na hak! 19.08.08, 21:54
    • t.u.s.k Tusk - miętki tchórzliwy piłkarzyna... 19.08.08, 21:17
      Tusk - miętki tchórzliwy piłkarzyna...

      Czy Tusk to polskie nazwisko?
      • roman337 t.u.s.k..O !..Kaczynski sie podszył pod świnie! 19.08.08, 21:20
      • czan-dra Re: Tusk - miętki tchórzliwy piłkarzyna... 19.08.08, 21:26
        Podaj Twoje wolaku, nie bądż tchó... Kaczyńskim, pokaż swoje wolskie nazwisko.
        • pakulec Re: Tusk - miętki tchórzliwy piłkarzyna... 19.08.08, 21:36
          witaj
          wolskie nazwiska są utajnione - bo kto by się chwalił nazwiskiem
          Psichuj,
      • pakulec Kaczyński miętki tchórzliwy złodziejaszek 19.08.08, 21:33
        znowu cos chciał Tuskowi ukraść
        • silesius.monachiensis Ja bym powiedział: L. K. to zakompleksiony ciołek. 19.08.08, 21:53
    • almagus Orędzie plenne, wykopki plemienne. 19.08.08, 21:24
      Orędzie plenne, wykopki plemienne.

      Orędzie wygłosił starczy.
      Mój uwiąd wam wystarczy.
      Ja mam najwięcej skrobi.
      Ten kisiel ze mnie się robi.

      A Wolsce, jak to w Wolsce.
      Dziadek w wehrmachcie.
      Mamlak się liże.
      Gondolliże po rączce.

      Szuka na mapie zniszczenia?
      Dojrzał przetarcia, wgniecenia.
      Zniszczyło budę Irasiada.
      A miało Helmuta, sąsiada.

      A Wolsce, jak to w Wolsce.
      Dziadek w wehrmachcie.
      Mamlak się liże.
      Gondolliże po rączce.

      Moje tarcze syczące.
      Jak dźwięki przeczyszczające.
      Podpisze za mnie jakiś tam.
      Na zdrowotnej podpisu nie dam.

      A Wolsce, jak to w Wolsce.
      Dziadek w wehrmachcie.
      Mamlak się liże.
      Gondolliże po rączce.

      Kacapy jak zające.
      Mamy urządzenia plujące.
      Patriotycznie w bolszewię.
      Redyków emisję zawezwię.


      "Jeśli misja w Abchazji i Osetii Płd. ulegnie umiędzynarodowieniu, to zatwierdzę
      ewentualną decyzję rządu o wysłaniu tam polskich żołnierzy - zadeklarował Lech
      Kaczyński."


      pl.youtube.com/watch?v=_QZFJoJWSgs
    • pakulec Kaczyński chciał ukraść Tuskowi sukces 19.08.08, 21:31
      ale chyba tylko jakis tępy moher może w te bajki jeszcze wierzyć
    • leliwa-xiv kto wiekszym zdrajcą 19.08.08, 21:39
      Kto wiekszym zdrajcą? I Tusk, i K. Lech bardzo współzawodniczą o to
      haniebne miano.A dla nich zaszczytne, bo kazdy z nich chce zadowolić
      swego pana, pana Busha.
    • pw2221 Premier może wygłosić w TV rządowej, czyli TVN ! 19.08.08, 21:47
      Tusk Vision Network ... najlepiej w programie "szkło kontaktowe" to
      specjalny PR owski pro-tuskowy program ...orędzie będzie cacy ! jak
      reklamam najlepszego proszku do prania ha ha ha
      • silesius.monachiensis Brawo Premier Tusk, trzeba ustądpic głupszemu! 19.08.08, 21:51
        Lesio to schizofrenik, alkoholik i przede wsystkim DURNA MIERNOTA.
    • hrabia-monte-christo ------Prezydent Kaczynski wielki jak Pilsudski---- 19.08.08, 22:03
      • pakulec nie przesadzajmy, może jak kasztanka Piłsudskiego 19.08.08, 22:20
        i mysle że tak samo jak ta kasztanka inteligentny ;-)
        • silesius.monachiensis raczej chyba: jak kupa kasztanki (ta najwieksza!) 19.08.08, 22:29
          • pakulec nie chciałem być taki dosłowny ;-) 19.08.08, 22:31
            ale zgadzam się z tobą, nasz hrabia tez powinien się z nami zgodzić
            • silesius.monachiensis Nie byłes: pomysl tylko o owsiku w tej kuoie.... 19.08.08, 22:32
    • carpaccio4 pijak, alkoholik, a może narkoman? 19.08.08, 22:06
      "Osoby uzależnione, którym udało się zerwać z nałogiem, określa się mianem
      trzeźwego lub trzeźwiejącego alkoholika. Nie oznacza to wyleczenia, gdyż
      niezależnie od upływającego czasu, może dojść do nawrotu choroby i powrotu do
      niekontrolowanego picia.

      Alkoholik jest często błędnie, zwłaszcza w języku potocznym, utożsamiany z
      pijakiem - czyli osobą nadużywajacą alkoholu, ale niekoniecznie od niego
      uzależnioną."

      pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholik
      "Termin narkomania wywodzi się z języka greckiego, „narke”, oznacza odurzenie,
      „mania” natomiast – szaleństwo."



      • pakulec myslę że wszystko na raz 19.08.08, 22:25
        Kaczyński tak wygląda jakby był stale "pod wpływem"
    • vomitorium1 Dziś jedno orędzie - premier rezygnuje z wystąp... 19.08.08, 22:26
      wiadomości sportowe
      w wyścigu szczurów startowało dwóch zawodników
      srebrny medal zdobył tusk
      kaczyński był przedostatni
    • carpaccio4 czy exophthalmus 19.08.08, 22:32
      może być spowodowany narkotykami?
    • starduster Dziś dwa orędzia - prezydenta i premiera 19.08.08, 23:25
      Znowu mam ubaw po pachy...sama skowycząca,rzucająca kłamstwami i obelgami
      upokorzoma kacapia na forum...
      Dobrze wam tak durne trepy...
    • bugmenot2008_2 Nie będzie Tuskanocki? Wujek Donald dzieciom 19.08.08, 23:35
      bajeczki nie opowie? Nieładnie!
    • rojblik Zdrada! 19.08.08, 23:40
      Boże, oni się kłócą o to, który ma większe zasługi w tej zdradzie
      narodowej. Nic nie słychać o naszej suwerenności. Chlebem i solą
      będą witać nowego Wielkiego Brata. Teraz te wielkie słowa o
      patriotyźmie itp. banialukach już nic nie będą znaczyć. To się
      nazywa po prostu - relatywizm moralny.
    • amg53 Ustąp głupszemu dziecko, mawiała moja mama.... 20.08.08, 06:41
      kiedy tłukłem sie w piaskownicy przedszkolnej o łopatki i wiaderka
      że o samochodzie z klocków drewnianych nie wspomnę.W pełni popieram
      decyzję pana Premiera o ustąpieniu mikrofonu i kamery panu
      Prezydętowi wszystkich pisuarów, niech se chłop pogada,kto go tam
      zrozumie...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka