bugmenot2008_2 20.08.08, 07:14 Drogie dzieci dziś nie będzie tuskanocki. Wujek Donald się obraził i nie opowie wam bajeczki na dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1zorro Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 07:17 "nie zartujmy sobie z panstwa", powiedzial Kaczynski. Jak do tej pory to kaczka kpi sobie z panstwa, wyborcow i nie tylko....Ale "rachunek" dostanie. Za dwa lata, z hakiem.... Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 [...] 20.08.08, 08:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 [...] 20.08.08, 07:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
nutka57 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 07:57 Prezydent chce uchodzić za twórcę porozumienia. Ale jego taktyka i znane powszechnie fakty (z przesłuchaniem min.Sikorskiego w iście ubeckim stylu)oraz przystanie na warunki amerykańskie bez jakichkolwiek negocjacji trudne są do zapomnienia. Wyrażnie pan prezydent ma wrażenie, że jest pomazańcem bożym, a nie urzędnikiem, którego wybrano niewielką przewagą głosów na urząd. Obrażaniem innych, publicznym tupaniem i krzykiem - ja tu rządzę - nie przybywa mu zwolenników. Tusk mądrze zrobił, że odstąpił od tego pokazu telewizyjnego. Tym samym udowodnił małość (całkowitą) kaczyńskiego, zaś wolne media - poproszę o przypomnienie wypowiedzi kaczyńskiego od samego początku. Przeżyjmy to raz jeszcze... Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 Pan prezydent nie musi chcieć... 20.08.08, 08:36 Pan prezydent nie musi chcieć ani uchodzić ze jest twórca porozumienia, on nim jest, kropka. Donek Tusku Tusk podpisał bo musiał a do tego podpisywania został zaciągnięty za swoje ryże włosy. Dziwie się jak Donek i Sikorski mogą być takimi naiwnymi pajacami i robić taka ściemę PRowska. Na kilka dni może i PR będzie im się udawał ale na długą metę historia i tak to osadzi obiektywnie czyli uzna ze twórcą porozumienia w sprawie tzw. tarczy antyrakietowej jest prezydent L.Kaczyński a Donald Tusk i Sikorski przejdą do historii jako pajace i pozoranci. Odpowiedz Link Zgłoś
eor Bzdury gledzicie towarzysze pisowcy 20.08.08, 09:23 Po pierwsze - Kaczynscy byli zwolennikami tarczy w najprostszym wydaniu. Amerykanie tarcze instaluja, a my pokrywamy czesc kosztow. I na takie rozwiazanie zgadzali sie z podskokiem. Dopiero kiedy rzad Platformy postawil Amerykanom warunki, Kaczki zorientowaly sie, ze mozna na tej tarczy cos ugrac. I to w dwojnasob - po pierwsze - niech rzad sobie zalatwia dodatkowe koncesje ze strony USA, bo to Polsce nie zaszkodzi. Po drugie - Kaczory i tak zaprezentuja sie jako ojcowie tarczy, bo wbeda glosno krzyczec, ze oni za tarcza i "poganiac" rzad. A na koniec ich Waszczykowski, milosnik pani Fotygi, oglosi, ze rzad celowo opoznial, zeby prezydent nie mogl powiedziec o swoim sukcesie. Caly misterny plan tym razem wypalil. I faktycznie w tej potyczce Kaminski (bo to jego zdaje sie pomysl) odniosl zwyciestwo - z jednej strony tarcza jest na warunkach lepszych niz chcial pis, a z drugiej udalo sie tak zakrecic rozwojem wypadkow, ze wyszlo, iz to prezydent (nie majacy NIC wspolnego z negocjacjami) byl ojcem tego porozumienia. Tu naleza sie gratulacje za dobrze przeprowadzona akcje PRowska Palacowi. Punkt dla nich, choc nadal zero szacunku dla kaczek. Odpowiedz Link Zgłoś
bpmpmpmp Re: Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 08:55 No właśnie pamięć ci chyba szwankuje. Przeżyjmy to jeszcze raz kto tak trajkotał przeciwko tarczy. Że zwiększa zagrożenie, że drażni ukochaną rossiję. A teraz jak zatrzęsło się portkami po doświadczeniach Gruzji to szybciutko podpisać tarczę. Tuskowi tez wystawimy rachunek za pozoranctwo i psucie Państwa i to już niedługo. Wybory coraz bliżej. Odpowiedz Link Zgłoś
qreator prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:15 funny.coven.vmh.net/jokes/erewan.html Pytania do Radia Erewań Odpowiedz Link Zgłoś
abba.15 Re: prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:18 Kaczynscy ,to antypolscy bolszewicy... Odpowiedz Link Zgłoś
reegulator Re: prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:35 abba.15 napisał: > Kaczynscy ,to antypolscy bolszewicy.. www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Kim są Kaczyńscy... Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:45 zgadza sie. Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 błaznowanie 20.08.08, 09:39 > Drogie dzieci dziś nie będzie tuskanocki. Błaznowanie, tylko to Wam pozostało PISofile. Odpowiedz Link Zgłoś
toja3003 Prezydentowi zostawić prawo weta i nic więcej we w 20.08.08, 09:53 Prezydentowi zostawić prawo weta i nic więcej we władzy wykonawczej, bo zapisy typu „prezydent z premierem działają wspólnie” nic nie znaczą. A jak jeden ma jedno zdanie a drugi drugie to czyje decyduje? Proponuję: władza wykonawcza tylko w gestii rządu. Odpowiedz Link Zgłoś
wmp1234 Wniosek jest jeden, 20.08.08, 10:06 zarówno MSZ, jak i sam premier Tusk nie zna się na protokole dyplomatycznym, reszta to zwykla "ściema", któta ma to zamaskować. Nie ma więc powodu by kolejny raz oblewać się pomyjami na tym forum i w innych medialnych miejscach. Odpowiedz Link Zgłoś
ador34 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 10:22 Co ten kurdupel wyprawia to jest zenujace.Mysle ze jego psy goncze ,Kaminski,Urbanski,Targalski i inni maja go za zadanie osmieszyc.I dobrze im to wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ador34 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 10:35 Pana Prezydenta staraja sie osmieszyc jego pcholki i udaje im sie znakomicie.Szczegolnie szef jego kancelarii,cynicznie usmiechniety klamie w zywe oczy.Mysle ze wlasnie dlatego popularnosc jego szefa jest tak mala. Odpowiedz Link Zgłoś
michal_3miasto1 Dobranocka dla dzieci była 20.08.08, 10:35 o zwykłej porze.Mieliśmy prezydencki występ przed kamerami,który ośmieszył mówcę.Premier Tusk jak to mądrzejszy - ustąpił. Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Złote trąby - początek kampanii o reelekcję 20.08.08, 10:54 Złote trąby oznamiają początek kampanii wyborczej Lecha Kaczyńskiego. Kandydat na reelekcję dwoi się i troi: - Zignorowł PISowki bojkot niecierpianej "telewizji Waltera". - Nie obraził się na Radka Sikorskiego za nienależyte zaproszenie na podpisanie umowy o tarczy. Jego wrażliwość jest - jak się okazuje - wybiórcza, czego już raz dowiódł, gdy nie obraził się na ojdyra za czarownicę. - Przerwał urlop, żeby odwiedzić swój elektorat w Wysokim Mazowieckim, gdzie padło sformułowanie o złotych trąbach, które ma wielką szansę zapisać się złotymi zgłoskami w antologii idiotyzmów. Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 11:02 Przecież wszyscy, no może z wyjątkiem części "moherów", widzą, że prezydent, jego kancelaria i PiS nie dysponują niczym więcej poza bolszewicko-goebbelsowską propagandą, która pod każdym względem bije rekordy prostactwa, toporności i prymitywizmu, poziomem odpowiadając chyba tylko putinowskiej. Oczywiście stanowi ona wprost wymarzony żer dla naszych tabloidów, w tym telewizyjnych, bo polskie telewizje "informacyjne" nie są przecież niczym więcej. Żaden redaktor z BBC czy CNN nie podpisałby się pod taką "informacyjnością". I tak trwa nieustanne i totalne ogłupianie Polaków, którzy na szczęście w większości są odporni na wszelkie "toksyny" serwowane im przez kaczystów, ich dziennikarskie tuby propagandowe i dziennikarzy "informacyjnych". Odpowiedz Link Zgłoś
tele_sfor Re: Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 12:01 bugmenot2008_2 napisał: > Drogie dzieci dziś nie będzie tuskanocki. > Wujek Donald się obraził i nie opowie wam bajeczki na dobranoc. zamiast bajeczki na dobranoc wyemitowano horror z kaczką w roli głownej. Odpowiedz Link Zgłoś
maxik-g Re: qrwy UBeckie prawdy się boicie moje posty kos 20.08.08, 17:04 Masz problem? Sam nią jesteś i tyle. Zamilcz, pajacu. Odpowiedz Link Zgłoś
kruk51 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 13:28 Nie ma się czym chwalić. Bo to nie jest dobre posunięcie polityczne ta cała tarcza. Że Tusk ustąpił. To dobrze, przynajmniej się nie wygłupił. Prezydent tym swoim pochlebcą winien nakopać do dupy. Orędzie wyszło bardzo nie przekonywująco . To program na poziomie dzieci z trzeciej. czwartej i piątej klasy. Szustoklasiści już się nie dają na brać na takie banały. Naiwność nad naiwności, naiwnością pogania. Czy w okół Prezydenta Polski RP nie ma kogoś inteligentnego, kto by zadbał o to by Prezydent w telewizji nie grał roli teletubisia ? Odpowiedz Link Zgłoś
gajane4 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 15:37 Panie Premierze! Niech Pan da sobie spokój z tymi zakompleksionymi ratlerkami. Rób Pan swoje. W końcu nawet polityczni ślepcy będą mieli dość tego ujadania i dadzą kopa PiSuarom wraz z ich "wodzami". Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski2 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 17:03 Dobry początek! Kolejnym powinno być - WYPARCIE z Pałacu! Odpowiedz Link Zgłoś