Dodaj do ulubionych

Premier wyparty z ekranu

20.08.08, 07:14
Drogie dzieci dziś nie będzie tuskanocki.
Wujek Donald się obraził i nie opowie wam bajeczki na dobranoc.
Obserwuj wątek
    • 1zorro Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 07:17
      "nie zartujmy sobie z panstwa", powiedzial Kaczynski. Jak do tej
      pory to kaczka kpi sobie z panstwa, wyborcow i nie
      tylko....Ale "rachunek" dostanie. Za dwa lata, z hakiem....
      • janek-007 [...] 20.08.08, 08:26
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • abba15 [...] 20.08.08, 07:54
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • nutka57 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 07:57
      Prezydent chce uchodzić za twórcę porozumienia. Ale jego taktyka i
      znane powszechnie fakty (z przesłuchaniem min.Sikorskiego w iście
      ubeckim stylu)oraz przystanie na warunki amerykańskie bez
      jakichkolwiek negocjacji trudne są do zapomnienia.
      Wyrażnie pan prezydent ma wrażenie, że jest pomazańcem bożym, a nie
      urzędnikiem, którego wybrano niewielką przewagą głosów na urząd.
      Obrażaniem innych, publicznym tupaniem i krzykiem - ja tu rządzę -
      nie przybywa mu zwolenników. Tusk mądrze zrobił, że odstąpił od tego
      pokazu telewizyjnego. Tym samym udowodnił małość (całkowitą)
      kaczyńskiego, zaś wolne media - poproszę o przypomnienie wypowiedzi
      kaczyńskiego od samego początku. Przeżyjmy to raz jeszcze...
      • janek-007 Pan prezydent nie musi chcieć... 20.08.08, 08:36
        Pan prezydent nie musi chcieć ani uchodzić ze jest twórca porozumienia, on nim
        jest, kropka. Donek Tusku Tusk podpisał bo musiał a do tego podpisywania został
        zaciągnięty za swoje ryże włosy. Dziwie się jak Donek i Sikorski mogą być takimi
        naiwnymi pajacami i robić taka ściemę PRowska. Na kilka dni może i PR będzie im
        się udawał ale na długą metę historia i tak to osadzi obiektywnie czyli uzna ze
        twórcą porozumienia w sprawie tzw. tarczy antyrakietowej jest prezydent
        L.Kaczyński a Donald Tusk i Sikorski przejdą do historii jako pajace i pozoranci.
        • eor Bzdury gledzicie towarzysze pisowcy 20.08.08, 09:23
          Po pierwsze - Kaczynscy byli zwolennikami tarczy w najprostszym wydaniu.
          Amerykanie tarcze instaluja, a my pokrywamy czesc kosztow. I na takie
          rozwiazanie zgadzali sie z podskokiem. Dopiero kiedy rzad Platformy postawil
          Amerykanom warunki, Kaczki zorientowaly sie, ze mozna na tej tarczy cos ugrac. I
          to w dwojnasob - po pierwsze - niech rzad sobie zalatwia dodatkowe koncesje ze
          strony USA, bo to Polsce nie zaszkodzi. Po drugie - Kaczory i tak zaprezentuja
          sie jako ojcowie tarczy, bo wbeda glosno krzyczec, ze oni za tarcza i "poganiac"
          rzad. A na koniec ich Waszczykowski, milosnik pani Fotygi, oglosi, ze rzad
          celowo opoznial, zeby prezydent nie mogl powiedziec o swoim sukcesie. Caly
          misterny plan tym razem wypalil. I faktycznie w tej potyczce Kaminski (bo to
          jego zdaje sie pomysl) odniosl zwyciestwo - z jednej strony tarcza jest na
          warunkach lepszych niz chcial pis, a z drugiej udalo sie tak zakrecic rozwojem
          wypadkow, ze wyszlo, iz to prezydent (nie majacy NIC wspolnego z negocjacjami)
          byl ojcem tego porozumienia. Tu naleza sie gratulacje za dobrze przeprowadzona
          akcje PRowska Palacowi. Punkt dla nich, choc nadal zero szacunku dla kaczek.
      • bpmpmpmp Re: Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 08:55
        No właśnie pamięć ci chyba szwankuje. Przeżyjmy to jeszcze raz kto tak trajkotał
        przeciwko tarczy. Że zwiększa zagrożenie, że drażni ukochaną rossiję. A teraz
        jak zatrzęsło się portkami po doświadczeniach Gruzji to szybciutko podpisać
        tarczę. Tuskowi tez wystawimy rachunek za pozoranctwo i psucie Państwa i to już
        niedługo. Wybory coraz bliżej.
        • qreator prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:15
          funny.coven.vmh.net/jokes/erewan.html
          Pytania do Radia Erewań
          • abba.15 Re: prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:18
            Kaczynscy ,to antypolscy bolszewicy...
            • reegulator Re: prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:35
              abba.15 napisał:

              > Kaczynscy ,to antypolscy bolszewicy..

              www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
              Kim są Kaczyńscy...
            • 1zorro Re: prezydencina z PISkomuny..burak nad buraki! 20.08.08, 09:45
              zgadza sie.
    • grundol1 błaznowanie 20.08.08, 09:39
      > Drogie dzieci dziś nie będzie tuskanocki.

      Błaznowanie, tylko to Wam pozostało PISofile.
    • toja3003 Prezydentowi zostawić prawo weta i nic więcej we w 20.08.08, 09:53
      Prezydentowi zostawić prawo weta i nic więcej we władzy wykonawczej,
      bo zapisy typu „prezydent z premierem działają wspólnie” nic nie
      znaczą. A jak jeden ma jedno zdanie a drugi drugie to czyje
      decyduje? Proponuję: władza wykonawcza tylko w gestii rządu.

    • wmp1234 Wniosek jest jeden, 20.08.08, 10:06
      zarówno MSZ, jak i sam premier Tusk nie zna się na protokole
      dyplomatycznym, reszta to zwykla "ściema", któta ma to zamaskować.
      Nie ma więc powodu by kolejny raz oblewać się pomyjami na tym forum
      i w innych medialnych miejscach.
      • and-j1 Wystąpienie prof. na poziomie I klasy SP 20.08.08, 23:12
        ale jaja
    • ador34 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 10:22
      Co ten kurdupel wyprawia to jest zenujace.Mysle ze jego psy
      goncze ,Kaminski,Urbanski,Targalski i inni maja go za zadanie
      osmieszyc.I dobrze im to wychodzi.
    • ador34 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 10:28
    • ador34 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 10:35
      Pana Prezydenta staraja sie osmieszyc jego pcholki i udaje im sie
      znakomicie.Szczegolnie szef jego kancelarii,cynicznie usmiechniety
      klamie w zywe oczy.Mysle ze wlasnie dlatego popularnosc jego szefa
      jest tak mala.
    • michal_3miasto1 Dobranocka dla dzieci była 20.08.08, 10:35
      o zwykłej porze.Mieliśmy prezydencki występ przed kamerami,który ośmieszył mówcę.Premier Tusk jak to mądrzejszy - ustąpił.
    • acc4 Złote trąby - początek kampanii o reelekcję 20.08.08, 10:54
      Złote trąby oznamiają początek kampanii wyborczej Lecha Kaczyńskiego.
      Kandydat na reelekcję dwoi się i troi:
      - Zignorowł PISowki bojkot niecierpianej "telewizji Waltera".
      - Nie obraził się na Radka Sikorskiego za nienależyte zaproszenie na
      podpisanie umowy o tarczy. Jego wrażliwość jest - jak się okazuje -
      wybiórcza, czego już raz dowiódł, gdy nie obraził się na ojdyra za
      czarownicę.
      - Przerwał urlop, żeby odwiedzić swój elektorat w Wysokim
      Mazowieckim, gdzie padło sformułowanie o złotych trąbach, które ma
      wielką szansę zapisać się złotymi zgłoskami w antologii idiotyzmów.
    • aa_6 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 11:02
      Przecież wszyscy, no może z wyjątkiem części "moherów", widzą, że
      prezydent, jego kancelaria i PiS nie dysponują niczym więcej poza
      bolszewicko-goebbelsowską propagandą, która pod każdym względem bije
      rekordy prostactwa, toporności i prymitywizmu, poziomem odpowiadając
      chyba tylko putinowskiej. Oczywiście stanowi ona wprost wymarzony
      żer dla naszych tabloidów, w tym telewizyjnych, bo polskie
      telewizje "informacyjne" nie są przecież niczym więcej. Żaden
      redaktor z BBC czy CNN nie podpisałby się pod
      taką "informacyjnością". I tak trwa nieustanne i totalne ogłupianie
      Polaków, którzy na szczęście w większości są odporni na
      wszelkie "toksyny" serwowane im przez kaczystów, ich dziennikarskie
      tuby propagandowe i dziennikarzy "informacyjnych".
    • tele_sfor Re: Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 12:01
      bugmenot2008_2 napisał:
      > Drogie dzieci dziś nie będzie tuskanocki.
      > Wujek Donald się obraził i nie opowie wam bajeczki na dobranoc.



      zamiast bajeczki na dobranoc wyemitowano horror z kaczką w roli
      głownej.
    • abba15 qrwy UBeckie prawdy się boicie moje posty kosicie? 20.08.08, 12:46
      • maxik-g Re: qrwy UBeckie prawdy się boicie moje posty kos 20.08.08, 17:04
        Masz problem? Sam nią jesteś i tyle. Zamilcz, pajacu.
    • kruk51 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 13:28
      Nie ma się czym chwalić. Bo to nie jest dobre posunięcie polityczne
      ta cała tarcza. Że Tusk ustąpił. To dobrze, przynajmniej się nie wygłupił.
      Prezydent tym swoim pochlebcą winien nakopać do dupy. Orędzie
      wyszło bardzo nie przekonywująco . To program na poziomie dzieci z trzeciej.
      czwartej i piątej klasy. Szustoklasiści już się nie dają na
      brać na takie banały. Naiwność nad naiwności, naiwnością pogania. Czy
      w okół Prezydenta Polski RP nie ma kogoś inteligentnego, kto by zadbał
      o to by Prezydent w telewizji nie grał roli teletubisia ?
    • gajane4 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 15:37
      Panie Premierze! Niech Pan da sobie spokój z tymi zakompleksionymi
      ratlerkami. Rób Pan swoje. W końcu nawet polityczni ślepcy będą
      mieli dość tego ujadania i dadzą kopa PiSuarom wraz z ich "wodzami".
    • michalparadowski2 Premier wyparty z ekranu 20.08.08, 17:03
      Dobry początek!
      Kolejnym powinno być - WYPARCIE z Pałacu!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka