Dodaj do ulubionych

Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smalec

    • road_66 Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smale 25.09.08, 21:16
      Przecież to ulubiona zabawa średniowiecznej szlachty na salonach: kota do smoły
      a potem podpalić.
      • qasher Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 25.09.08, 22:08
        road_66 napisał:

        > Przecież to ulubiona zabawa średniowiecznej szlachty na salonach: kota do smoły
        > a potem podpalić.

        Mylisz się, ulubiona zabawa w średniowieczu, niezależnie od pozycji społecznej
        to palenie czarownic :)
        • zigzaur Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 27.09.08, 10:47
          Nie średniowiecza ale renesansu i baroku, czyli epok wojen religijnych.
    • kosma44 Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smalec 25.09.08, 21:20
      50 lat funkcjonowania małej fabryczki ....bezkarnie , po cichu , i
      interesik kręcił się . Gdzie my żyjemy ????????
    • cygan37 Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 25.09.08, 21:25
      No to tak szczerze bez bicia - kto nie korzystał z psiego sadła albo z pasa
      przeciw korzonkom z futra kota?
      Jakby ci dzieciak albo żona skręcali się z bólu to pierwszy polecisz po psi smalec.
      • ready4freddy Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 25.09.08, 22:44
        cygan37 napisał:

        > No to tak szczerze bez bicia - kto nie korzystał z psiego sadła albo z pasa
        > przeciw korzonkom z futra kota?
        > Jakby ci dzieciak albo żona skręcali się z bólu to pierwszy polecisz po psi sma
        > lec.

        u was na wsi pewnie tak, pozostala czesc swiata odkryla dobrodziejstwa farmacji,
        wcale niekoniecznie chemicznej - wiesz, ziola, takie roslinki.
        powiedz, jak to jest: byc takim mentalnym wsiurem i jednoczesnie napier..lac od
        rana do nocy w internecie? schiza, co?
    • tomasz62 Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smalec 25.09.08, 21:28
      temu typowi nic nie pomoże.A tych małolatów może potraktować tak samo jak
      kota.Tyle że z publicznością i tak samo za darmo z możliwościa nagrywania na
      telefonach i na youtube?
    • gzipk Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smale 25.09.08, 21:48
      A zabijanie krów, świń i kur to nie znęcanie się? A jak nazwać trzymanie kur w
      klatkach, w których nie mogą nawet wyprostować skrzydeł i odcina im się dzioby,
      żeby się nie zakłuły? Pies patrzy ładnie w oczy, więc łatwo zrobić z jego
      zabijania sensację, ale to czysta hipokryzja. Proponuję, żeby GW przeszła się po
      fermach drobiowych i innych miejscach "hodowli" zwierząt i zrobiła z tego
      artykuł zamiast gonić za tanią sensacją. A panu, który uważa, że jest na
      szczycie łańcucha radzę jednak przejść na szczaw... mniej agresji z tego będzie,
      a i komórki mózgowe się przeczyszczą...
      • snellville Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 25.09.08, 21:57
        gzipk napisała:

        > A zabijanie krów, świń i kur to nie znęcanie się? A jak nazwać
        trzymanie kur w
        > klatkach, w których nie mogą nawet wyprostować skrzydeł i odcina
        im się dzioby,
        > żeby się nie zakłuły? Pies patrzy ładnie w oczy, więc łatwo zrobić
        z jego
        > zabijania sensację, ale to czysta hipokryzja. Proponuję, żeby GW
        przeszła się p
        > o
        > fermach drobiowych i innych miejscach "hodowli" zwierząt i zrobiła
        z tego
        > artykuł zamiast gonić za tanią sensacją. A panu, który uważa, że
        jest na
        > szczycie łańcucha radzę jednak przejść na szczaw... mniej agresji
        z tego będzie
        > ,
        > a i komórki mózgowe się przeczyszczą...




        Niunko lubie,nieda rady....szczawiowa raz na jakis czas.
        Chcesz powiedziec ze czlowiek ma okreslony typ zywienia....
        Jemy wszystko.....co wstydzisz sie????
      • moherfucker1 Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 26.09.08, 00:35
        Szczaw szkodliwy. Poczytaj literature...
        • snellville Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 26.09.08, 00:44
          moherfucker1 napisał:

          > Szczaw szkodliwy. Poczytaj literature...



          Wiem ...dla ludzi ktorzy maja reumatyzm....no to co,okladaj sie
          kotem.Przejdzie do B.Narodzenia.
    • tajlerdarden Można zabić świnię a nie można psa??? 25.09.08, 21:48
      Może ktoś wytłumaczy mi różnicę, zakładając że psy były zabijane "szybko", bez
      cierpienia...

      PS.
      Nie jem mięsa, pytanie do mięsożernych...
      • snellville Re: Można zabić świnię a nie można psa??? 25.09.08, 22:06
        tajlerdarden napisał:

        > Może ktoś wytłumaczy mi różnicę, zakładając że psy były
        zabijane "szybko", bez
        > cierpienia...
        >
        > PS.
        > Nie jem mięsa, pytanie do mięsożernych...

        Male pytanie....pracujesz fizycznie???
        Wiesz kuzwa przy lopacie trzeba ten kawalek kielbasy opierdzielic..
        po salacie przy lopacie zaczyna sie troche w glowie krecic.
        Ty tak sobie pomyslalem,sniadanie na lace....kurde nawet obrusa nie
        potrzebujesz.
        • mebcia Re: Można zabić świnię a nie można psa??? 25.09.08, 22:12
          Proponuje ignorantowi veganbodybuilding.com oraz podstawy zasad zywienia, bo jak
          widac niedobory jak w sredniowieczu.
    • boleclaw Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smale 25.09.08, 21:57
      znałem kolesia co jak był mały podpalił pare kotów oblanych benzyną
      i okazuje sie że na normalnego człowieka nie wyrósł
      • snellville Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 25.09.08, 22:14
        boleclaw napisał:

        > znałem kolesia co jak był mały podpalił pare kotów oblanych benzyną
        > i okazuje sie że na normalnego człowieka nie wyrósł



        Oczywiscie zgadzam sie .....ale nie robmy awantury na skale
        krajowa,poniewasz paru gowniarzy zabilo kota....lub jakis facet
        topil psi smalec,usssss ale sie narobilo!!!!
        • pochodnia_nerona snellville 25.09.08, 22:37
          Co za kreatura nędzna z ciebie, morderco kotów! To, że się rozmnożyły w piwnicach było efektem zaniedbań spółdzielni i braku sterylizacji tych zwierząt, a takie bałwany, jak ty, z tego korzystały i jeszcze bronią podobnych tobie zwyroli! W latach 80. sama przygarnęłam takiego zapchlonego kota z piwnicy, pewnie umknął z łap kretyna twojego pokroju!
          Mam nadzieję, że któregoś dnia twoje dzieci odpłacą ci z nawiązką.
          W ogóle dyskusja pod tym artykułem wskazuje na to, że ludzie zeszli już nawet nie na psy, ale na gnidy.
          • snellville Re: snellville 25.09.08, 22:46
            pochodnia_nerona napisała:

            > Co za kreatura nędzna z ciebie, morderco kotów! To, że się
            rozmnożyły w piwnica
            > ch było efektem zaniedbań spółdzielni i braku sterylizacji tych
            zwierząt, a tak
            > ie bałwany, jak ty, z tego korzystały i jeszcze bronią podobnych
            tobie zwyroli!
            > W latach 80. sama przygarnęłam takiego zapchlonego kota z
            piwnicy, pewnie umk
            > nął z łap kretyna twojego pokroju!
            > Mam nadzieję, że któregoś dnia twoje dzieci odpłacą ci z nawiązką.
            > W ogóle dyskusja pod tym artykułem wskazuje na to, że ludzie
            zeszli już nawet n
            > ie na psy, ale na gnidy.




            Tylko jednego przygarnelas?????...my z kolesiami zalatwilismy okolo
            40 sztuk,tylko z jednego bloku.Zostalismy bohaterami w calym
            bloku,malo nam pomnika przed blokiem nie wystawili.
            • pochodnia_nerona Re: snellville 26.09.08, 16:34
              Stalinowi też stawiali pomniki, potem ładnie z hukiem się waliły. Mam nadzieję, że 40 innych kotów któregoś dnia zeżre twoje ścierwo... jak jeszcze będziesz dychał pod płotem.
            • bloodysunday99 Re: snellville 07.08.09, 09:38
              snellville napisał:

              > Tylko jednego przygarnelas?????...my z kolesiami zalatwilismy okolo
              > 40 sztuk,tylko z jednego bloku.Zostalismy bohaterami w calym
              > bloku,malo nam pomnika przed blokiem nie wystawili.

              Hahaha, dobre! XD
    • kwaczynsky_pan Autorze - pomysł na twoją karierę 25.09.08, 21:57
      Idź do pierwszej lepszej ubojni - będziesz mógł codziennie opisywać całe
      multum podobnych przypadków (podobnych do tego z psami, bo w historii z kotem
      już nie chodziło o jedzenie).
    • vomitorium1 Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smalec 25.09.08, 22:18
      czy jak jem stek z krowy
      a krowa je tylko trawę
      to też jestem wegetarianinem (?)
      • jola_z_dywit_2006a Oczywiste, tylko podlegasz karze za deptanie trawy 25.09.08, 22:39
        vomitorium1 napisał:

        > czy jak jem stek z krowy
        > a krowa je tylko trawę
        > to też jestem wegetarianinem (?)
        • vomitorium1 Re: Oczywiste, tylko podlegasz karze za deptanie 25.09.08, 22:46
          :)
    • piotrek20074 Nie raz zabijałem zwierzęta 25.09.08, 22:32
      które lądowały w garze. Kury, kaczki, króliki, wieprza, kozę. To
      były tylko psy, chociaż miał z nich porzytek. Ale podobno mieso z
      psa jest niedobre, twarde i śmierdzi.
    • krakus24a Psi smalec stosuje się do wygrzania 25.09.08, 22:34
      np. na zapalenie płuc.
      • snellville Re: Psi smalec stosuje się do wygrzania 25.09.08, 22:40
        krakus24a napisał:

        > np. na zapalenie płuc.



        No dobra niech bedzie!!!!.....ale jak to kuzwa przelknac....
        Ja ide do lekarza....hehehe...i nie do tego w Wieliczce.
    • wiedmak Polak-ubol-katoli 25.09.08, 22:38
      Prawie z pokolenia JPii.
    • florentino.ariza Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smalec 25.09.08, 23:04
      Co odrażający staruch! I pewnie nawet mu nic nie zrobią, bo albo się okaże że
      jest chory, stary lub niepoczytalny, albo że szkodliwość czynu nie taka.
    • florentino.ariza Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smalec 25.09.08, 23:06
      dognet.pl/flower.php?fid=8378
      zapalcie im też świeczke!

      Ciekawe, czy tych co kupowali ten smalec też zamkną. Powinni! Przecież Ci
      ludzie nie mogli nie wiedzieć co kupują!
      • markus.kembi Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 26.09.08, 00:23
        florentino.ariza napisał:

        > dognet.pl/flower.php?fid=8378
        > zapalcie im też świeczke!
        >
        > Ciekawe, czy tych co kupowali ten smalec też zamkną. Powinni! Przecież Ci
        > ludzie nie mogli nie wiedzieć co kupują!
        ______________________________

        A niby myśleli, że co kupują? Dżem śliwkowy?
    • 101ola Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 25.09.08, 23:55
      Nie ma to jak hipokryci z MCDonaldsa (konsumenci)
      Majonez babuni zly ale swinka czy inna krowka jest smaczna i
      zdrowa...
    • moherfucker1 Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 26.09.08, 00:23
      Co w tym zlego? Smalec ze swinii OK, z psa juz nie??? Ludzie!
    • markus.kembi Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 26.09.08, 00:28
      Tak to w Polsce jest - wytapianie smalcu z psów to "znęcanie się nad zwierzętami", ale jakby zarżnął świnię i z niej smalec wytopił, to OK, normalna, wiejska rzeczywistość.
    • snellville Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smale 26.09.08, 00:40
      Musze leciec,usmialem sie dzisiaj do lez....fajnie.
      Proponuje promocje smalcu w Polsce
      "SMALEC HAU.HAU"
      SWIEZO TOPIONY Z DODATKIEM
      NATURALNEJ SOLI Z WIELICZKI
      MUSICIE SPROBOWAC..JAMI.JAMI.
    • arlet-studi Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smalec 26.09.08, 01:00
      Ups...be be ... To co... okoliczni mieszkańcy nie domyślali się
      skąd on ten smalec ma? Ciekawe czy im smakował? brrrr...Jak mógł? To
      jest wyjątkowo niehumanitarne!!!!!Biedne pieski...Nigdy nie kupuję
      żywności od osób prywatnych....ble ble...brrrr. Ciekawa jestem co
      robił z "mięskiem"...wolę nie przypuszczać. Ohydne!!!
    • uzman Hipokryzja!!! 26.09.08, 01:02
      Czym się różni życie krowy, czy świni od życia psa.

      Zanim potępicie tego człowieka przypomnijcie sobie co dziś jedliście!
      • arlet-studi Re: Hipokryzja!!! 26.09.08, 01:42
        Wszyscy okoliczni mieszkańcy chorowali? No bez przesady! Sprzedawał
        jako wieprzowy...a to już jest niedopuszczalne! A mięso? Jak kupuję
        smalec, czy mięso to muszę wiedzieć z czego? Tu jest Polska a nie
        Chiny!!!!...Jak przedmówcom by smakował to ok, ale mi by to nie
        odpowiadało. Zapewne Ci co kupowali, też nie wiedzieli, że to PSI
        smalec. Wieprzowinę, wołowinę, drób czy dziczyznę uznaje nasza
        kultura od pradawnych czasów, a żyjemy tu w Polsce, a nie Chinach i
        dlatego jestem oburzona.
        • uzman Re: Hipokryzja!!! 26.09.08, 08:59
          Czyli chodzi ci tylko i wyłącznie o walory smakowe.
          Pogratulować głebi uczuć.
    • komnen3 Re: Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na s 26.09.08, 01:04
      Samo zabijanie psów nie jest okrucieństwem.
      On powinien odpowiedzieć za

      - prowadzenie biznesu bez zezwolenia (jeśli istotnie działał bez zezwolenia)
      - nie płacenie za to podatków
      - prowadzenie nielegalnej ubojni i ubijanie zwierząt w (przypuszczalnie)
      niezgodny z prawem sposób.
      Jeśli te psy uśmiercał w jakiś specjalnie wyrafinowany sposób, sprawiający im
      niepotrzebne cierpienie, to, oczywiście, także za znęcanie się.

      Ja bym psa chyba nie zjadł, w ogóle staram się mięsa jeść jak najmniej, ale nad
      innymi gatunkami się nie płacze. Ktoś kocha psy bardziej, niż świnkę lub krówkę?
      Proszę bardzo. Ale nie można czynić z tego zasady prawnej, a tym bardziej -
      uznawać to za zasadę prawną, gdy takiego zapisu nie ma.
    • kokoroko09 moj sasiad nieludzko traktuje 26.09.08, 01:10
      (to znaczy najpierw je tuczy a pozniej zabija) co najmniej 5 swin dziennie i
      przetapia je na smalec. Gdzie to moge zglosic? na policje czy do prokuratury?
      A slyszalem tez te podobno w sasiedniej wiosce jakis brutal podobnie traktuje
      kurczaki i tez mordzuje po kilkanascie dziennie.
      Jak tak mozna to przeciez takie niehumantarne
    • conadeser Przez 50 lat zabijał psy i przetapiał je na smale 26.09.08, 02:10
      Dawno dawno temu kiedy pies pierwszy raz spotkal czlowieka
      zdecydowal ze zostanie towarzyszem czlowieka. A powinien zdecydowac
      ze czlowiek bedzie nalezal do jego listy pokarmow. Za ten blad
      placa psy do dzisiaj.
    • jogibaboo Latających luzem i tak jest zbyt dużo. 26.09.08, 08:39
      Sam bym się podjął ich zabijania. Nie dla zarobku, ot poćwiczyć oko.
      • pochodnia_nerona Re: Latających luzem i tak jest zbyt dużo. 27.09.08, 14:05
        jogibaboo napisał:

        > Sam bym się podjął ich zabijania. Nie dla zarobku, ot poćwiczyć oko.

        Nie jestem miłośniczką psów, ale uważam, że to ciebie powinno się, tak dla ćwiczenia oka, zastrzelić. Jeśli psów jest za dużo, to należy powiadomić odpowiednie służby, które powinny wtedy skontaktować się z rakarzem i schroniskiem.
        Co do wszystkich tych, którzy wychwalają "zalety" psiego sadła i kocich skórek - jesteście głąbami, tkwiącymi mentalnie w średniowieczu. Te rzeczy nie mają żadnych właściwości terapeutycznych, a takowe posiadają... żywe zwierzęta. Kot, który się przytuli do chorego miejsca, pies, który podniesie na duchu zmartwionego pana, nie mają konkurencji.
        Ale ludziom, którzy zwierzęta uważają za przedmioty, trudno jest pojąć te najprostsze rzeczy.
        • bloodysunday99 Re: Latających luzem i tak jest zbyt dużo. 07.08.09, 09:46
          pochodnia_nerona napisała:


          > Kot, k
          > tóry się przytuli do chorego miejsca, pies, który podniesie na duchu zmartwione
          > go pana, nie mają konkurencji.

          Ty sobie kotka do glowki przyloz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka