Dodaj do ulubionych

SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi

    • republika-jednojajowa Prywata klanu Kaczorów nie zna granic 24.10.08, 13:13
    • tetradrachma jeśli płacą, to komu to przeszkadza ? 24.10.08, 13:15
      • swan_ganz gw, czerownym pingwinom i lemingom... 24.10.08, 13:44

      • tw_wielgus Re: jeśli płacą, to komu to przeszkadza ? 24.10.08, 14:01
        A jeżeli oni tam oddają się jakimś tam praktykom gejowskim, ha?
        • swan_ganz Re: jeśli płacą, to komu to przeszkadza ? 24.10.08, 14:21
          > A jeżeli oni tam oddają się jakimś tam praktykom gejowskim, ha?

          widzę, że znowu macie erekcję tow. Wielgus... Chcielibyście się do
          nich podłączyć, ha?
          • tw_wielgus Re: jeśli płacą, to komu to przeszkadza ? 24.10.08, 15:01
            Z zasady w takich sytuacjach jak opisana miewam raczej odruch
            wymiotny…
            Erekcja łączy się u mężczyzn z podnieceniem, więc jeżeli Tobie
            przyjacielu sex gejowski kojarzy się z erekcją to hmmm… jakby Ci to
            powiedzieć….
    • kaczkawrydzykach Polska ma prezydenta,który melduje się bratu 24.10.08, 13:15
    • kot9999 SLD powinno sie czeszyc, bo maja ten sam program c 24.10.08, 13:17
      SLD powinno sie czeszyc, bo maja ten sam program co pis, a kartofel
      go za nich napisze
      • poszeklu Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wyszlo 24.10.08, 13:26
        Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wyszlo.
        Chcial chlopina blysnac, a tylko sie osmieszyl.
        • krzych.korab Kaczyńscy obiecywali zlikwidować komunistyczne 24.10.08, 13:54
          przywileje władzy.Jak się dorwali to są tacy sami jak ci z PZPR albo i gorsi.
          • plaszcz Dziad siedzi i knuje, jak skłócić, bardziej naród 24.10.08, 15:07

            • piglowacki Wolska będzie WAWEL odzyskać !!! 24.10.08, 15:42

              Ciekaw też jestem KTO to są ci dwaj „NIE ZWIĄZANI Z POLITYKĄ” co Populiście i
              Socjotechnikowi BEZ ZASAD New MATRIX dla „ciemnego ludu” pomagają PiSiać.

              „Kaczyński pisze program”
              www.rp.pl/artykul/16,209363_Kaczynski_pisze_program_.html

              …”Nie będzie to zwykły zjazd partyjny, na którym działacze mają przyklepać kilka
              uchwał. – To będzie nowość na polskiej scenie politycznej – stwierdził Adam
              Bielan, rzecznik i spin doktor PiS w rozmowie z „Rz”. Szczegółów nie chciał na
              razie zdradzić. Wawel daje możliwości napisania bardzo atrakcyjnego scenariusza
              konwencji programowej PiS i wykorzystania patriotycznej symboliki.”…

              …” Teraz nad tymi wszystkimi materiałami prezes Kaczyński pracuje w Klarysewie.
              Pomaga mu trzyosobowy zespół podprzewodnictwem Grzegorza Schreibera, doradcy
              prezesa do spraw programowych (były poseł ZChN i PiS oraz wiceminister sportu).
              Pozostali członkowie tej grupy nie są bezpośrednio związani z polityką.”…

              = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

              „Opowieść zwolenników IV Rzeczypospolitej to polityczny thriller, w części już
              przetestowany za rządów Jana Olszewskiego. Może być kontynuowany, jeżeli jego
              konstruktorzy zdołają opanować język debaty publicznej, zburzyć dotychczasową
              hierarchię społecznych wartości, czyli znieść panowanie w sferze symbolicznej
              zwolenników III RP. Trzeba na to trochę czasu. Elity wyruszyły więc na wojnę.”
              - Prof. J.Raciborski (11.02.2005)

              • znajomy_jennifer_lopez Doskonałe miejsce do pisania programów oderwanych 24.10.08, 16:21
                od rzeczywistości.
                Zresztą, może niech tam zostanie:
                "- Można się tam poczuć zupełnie odizolowanym od ludzi - ", odpocznie od niegrzecznego Dorna, przypadkowego społeczeństwa, łżeliberałów, łżePolaków itd.
                ps Pojechał z wiedzmą Jagą czy z kotem?
                • dyngos Re: Doskonałe miejsce do pisania programów oderwa 24.10.08, 17:57
                  Pałac Prezydencki najmem dorabia to, co PO mu zabrało. Czy ja też
                  mogę wynająć? Założyć podsłuchy, zainstalować długoterminowe bomby
                  zegarowe?
        • starod Re: Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wys 24.10.08, 14:20
          poszeklu napisał:

          > Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wyszlo.
          > Chcial chlopina blysnac, a tylko sie osmieszyl.
          A co mu pisiorku nie wyszło. To co powiedział to jedyna jego
          wypowiedź w ostatnim okresie która ma ręce i nogi. Dziwię się że
          wypomina swoim sojusznikom takie sprawy jak sprzeniewierzanie
          naszych pieniędzy które łożymy na "Bizancjum" p.RezyDęta całego
          PiSuaru.
          • rosol4 Re: Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wys 24.10.08, 15:24
            Niech Napieralski zapyta sie towarzyszy na jakich zasadach liderzy
            partii z jego formacji wynajmowali palac w Otwocku z pelnym
            cateringem do pisania programow zjazdowych czy kongresu.
            Harcerz malo wie ale probuje sie wybic tylko nie tym co trzeba.
            Jesli kaczor z PiSu placi za wynajem to jest ok.
            Prezydent po zapowiedzi opcieciu budzetu KP szuka uzupelniajacych
            dochodow. Tuskomani zmusza KP RP do wynajmowania palacu prezydenta
            czy Belwederu na przyjecia czy balangi by uzupelnic obskubany budzet.
            Donald jak zasiadzie na fotelu po kaczorze to napewno jego
            przydupasy skreca dodatkowa budzetowa kase, stosownie pijarowsko
            tlumaczac zamotanym zwolennikom tuskomani, ze jest niezbedna dla
            glowy panstwa.
            Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
        • europa130 Re: Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wys 24.10.08, 15:42
          poszeklu kurew....a mendo wez pod reke presentation 1 i soczcie z
          mostu na wasze poje....e lby.kuta.....y
      • rosol4 Re: SLD powinno sie czeszyc, bo maja ten sam prog 24.10.08, 15:13
        Niech Napieralski zapyta sie towarzyszy na jakich zasadach liderzy
        partii z jego formacji wynajmowali palac w Otwocku z pelnym
        cateringem do pisania programow zjazdowych czy kongresu.
        Harcerz malo wie ale probuje sie wybic tylko nie tym co trzeba.
        Jesli kaczor z PiSu placi za wynajem to jest ok.
        Prezydent po zapowiedzi opcieciu budzetu KP szuka uzupelniajacych
        dochodow. Tuskomani zmusza KP RP do wynajmowania palacu prezydenta
        czy Belwederu na przyjecia czy balangi by uzupelnic obskubany budzet.
        Donald jak zasiadzie na fotelu po kaczorze to napewno jego
        przydupasy skreca dodatkowa budzetowa kase, stosownie pijarowsko
        tlumaczac zamotanym zwolennikom tuskomani, ze jest niezbedna dla
        glowy panstwa.
        Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
    • koko1957 Nigdy nie wiadomo co oni tam robia 24.10.08, 13:22
      zastanawiam sie kiedy wybuchnie bomba w stylu Haidera. Obydwaj to
      prowicowi anygayowi politycy, niby lol.
      Okazalo sie ze jeden po prostu bal sie do tego przyznac. Moze Jarus
      bedzie odwarzniejszy i w koncu ujawni prawde.
      Czy w ogole ktos kiedys widzial go z kobieta?




      • swan_ganz jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 13:49
        jutro WSIowa telewizja zg. z Twoim lemingowym oczekiwaniem
        przeprowadzi bezpośrednią transmisję telewizyjną spod płota
        rezydencji... Będą ekspeci i socjolodzy na żywo i będą świadkowie,
        którzy potwierdzą, że nie wiedzą co robi tak Jarkacz & co ale po
        nocach takie jęki się stamtąd rozchodzą, że aż ludzie w Pruszkowie
        spać nie mogą... Tak będzie a ty będziesz miał znowu okazję by
        błysnąć w mediach swoim intelektem i dowcipem...
        • tw_wielgus Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:03

          A, o której godzinie będzie transmisja?
          • swan_ganz Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:12
            cześć szpionie..

            Jak zwykle; najfajneijsze rzeczy pokazują zawsze o 19:00 :-)

            Wczoraj np. dowiedzieliśmy się, że w wyniku nieudolności Jarkacza
            nasze emeryturki poszłi się je... bo rządowi Jarkacza w 2004 nie
            chciało się klepnąć Ustaw mających temu zapobiec a przygotowanych
            przez rząd Buzka... Byli eksperci i analitycy i wszyscy żałowali, że
            tak się stało by gdyby tylko kaczkom się chciało to bylibyśmy dziś
            bezpieczni.... Fajny program szkoda tylko, że nikt z tych ekspertów
            nie zauważył, że w 2004 roku, po AWU-ie rządził Miller a nie
            Kaczyński... :-)
            W świat poszło to co miało pójść; całemu złu na świecie są winne
            Kaczki. :-)
            • tw_wielgus Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:23
              Acha.. czyli twierdzisz, że Kaczyński konynuował linię Milera w
              kwestiach zabezpieczenia socjalnego przyszłych emerytów.
              Nota bene po Milerze był jeszcze Belka (a widzisz Ty mój mały
              manipulatorku...., przyłapałem Cię)

              A poważniej... to nie oglądałem tego programu, wiec nie będe się na
              jego temat wypowiadał.
        • koko1957 Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:09
          kurdupel pcha nosa w prywatne sprawy innych ludzi, to dlaczego my
          nie mozemy zadac kilku pytan na jego temat. Jak on ma wogule
          czelnosc pouczac innych jak maja prowadzic rodzine jak sam jest
          tamim looserem. A moge sie zalozyc ze wczesniej czy pozniej wyjdzie
          na jaw jakac jego "meska" lol przygoda
        • presentaton.1 swan_ganz vel realista1000.Łajza w sutannie.... 24.10.08, 14:56
          cos,co tkwi w du... Rydzyka....
    • imperator.ck SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 13:57
      Napieralski wymamrotał coś tam pod nosem, a Gazeta.pl nazwała to oburzeniem.
      Oburzony to jestem ja, że mi Napieralski Rycha z SLD chce wywalić!
    • tw_wielgus Ale ło co going.... 24.10.08, 13:58
      A co to.... już brat bratu nie może gansoniery użyczyć..??!!?
      Czego się czepiacie gazetowi wiechrzyciele i wy warchoły z Czerskiej?
      Wy wstrętne zbereźniki, zaraz byście chcieli wiedzieć kto z kim i za
      ile....
      Jak to dobrze, że premier Kaczyński nie ma prawa jazdy, bo gdyby
      uległ wzburzeniu podobnym do tego co pan Haider to mogła by być
      niepowetowana strata....
    • borrka1 SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:07
      kancelaria prezydenta prowadzi dzialalnosc komercyjna?dziwne...pewnie i podatki
      tez placa,mam nadzieje.
    • pompompom SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:16
      Oburzamy się, że niejaki Jarosław Kaczyński nie ma konta, prawa
      jazdy, mieszkania, niczego się nie dorobił. Pytanie tylko po co miał
      się dorabiać skoro spokojnie może żyć na koszt podatników. To
      naprawdę świetne rozwiązanie dla populisty. Stanie taki i
      zakrzyknie:"Patrz ciemny narodzie! Nie mam niczego! Niczego się nie
      dorobiłem, tak jak wy!" Swój chłop
      Głupi Tusk jak go za działalność opozycyjną zwolnili z roboty musiał
      malować kominy, bo się frajerowi zachciało mieć żonę i dzieci i
      jakoś trzeba było się utrzymać.
    • al48 SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:25
      Napieralski jest osobnikiem, który zupełnie nie nadaje się na przywódcę
      ugrupowania partyjnego.Jest małostkowy i nadyma się jak balon.Jak lewica mogła
      wybrać kogoś takiego na przewodniczącego.Dziwię się dziwię i nie mogę
      nadziwić.Na coś takiego mogli wpaść tylko wrogowie SLD, po to żeby lewica
      przestała istnieć.
    • bogdan331 SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:25
      nie wierzcie ludzie slowom napieralskiego.on robi jako pis-prostytutka-odwraca
      uwage od rzeczy istotnych dla działania panstwa a zajmuje sie
      głupotami.przecie każdy przy zdrowych zmysłach Polak wie,że kaczyzm = nepotyzm
      na maksa.bliźniaków trzeba tepić,kastrowac,trzebić wypalac itp itd klarysewo
      to mały pikus patrzcie na Jurate tam to gó... sie rozłazi i smierdzi na cały kraj
    • zetorg Nowy program ? - To chyba jakas kpina ! 24.10.08, 14:28
      Nowy program ? Ciekawe jakie nowe klamstwa sie w nim znajda ? 10
      milionow mieszkan ? 100,000 km autostrad ? Lustracja obywateli
      urodzonych po 1999 roku ? Hehehe. Nic juz tym patalachom nie pomoze.
      Powinni juz zamiszkac w tej izolacji na stale. Bylby swiety spokoj.
    • kat.2 Re: Kaczki i PiS sitwa na taczki! 24.10.08, 14:35
      strach pomyśleć co znów uknuje!
    • pakulec Grzegorz chce by Lechu go tez zapraszał 24.10.08, 14:37
      Grzegorz N. - usilnie zabiega o uznanie prezydenta Lecha K. i czuje
      się rozżalony że ten nie zaprasza go zbyt często w swoje progi
      • pierot6 Komuchy mają racje ,J.Kaczynski, to byle kto !!!! 24.10.08, 14:46
        szmondak,który ma brata, też szmondaka!
        • pakulec no nie wiem, czy komuchy tak mysla 24.10.08, 15:05
          patrząc na ostatnie umizgi Napieralskiego do Kaczyńskiego - wspólne
          wetowanie ustaw rządu, odnosze wrażenie że Przebiegły Grzegorz ma
          nadzieje powtórzyć "sukces" Leppera i Giertycha.
    • ewaer SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:47
      Posłowie dostaną zwrot 300 zł za fałszywe usprawiedliwienia i będzie
      jak znalazł na opłatę za naradę.Jeszcze im 50-siąka w kieszeni na
      wino zostanie na wypadek jakby wpadł Pan Prezydent.
      • presentaton.1 ---Dziwne, komuchy oburzone na kumpla komucha???? 24.10.08, 14:54
        rany,świat sie wali!

        wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html
        • ewaer Re: ---Dziwne, komuchy oburzone na kumpla komuch 24.10.08, 15:02
          Nic sie nie wali.Taka normalna normalność.To chyba oczywista
          oczywistość.
    • tenare Jarek Kaczyński pokaż fakturę VAT za Klarysewo !!! 24.10.08, 14:53
    • agnitz SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:56
      I zniowu zamiast merytorycznej dyskusji, czy Prezydent RP p o w i n
      i e n wynajmować lokal JAKIEJKOLWIEK partii, mamy w komentarzach
      przepychanki słowne, w których utonęło sedno! Mam wrażenie,że
      komentarze (notabebe nic z nich nie wynika), maja odwrócić kota
      ogonem. A tu chodzi o sprawy NAPRAWDĘ PODSTAWOWE. Po prostu:
      - przyzwoitość
      - uczciwość
      - dobry obyczaj polityczny
      - dobro Państwa
      Tak, tak - właśnie- dobro Ojczyzny. Bo gdzie jest granica między
      drobną przysługą, nepotyzmem, między małym świństewkiem a dużym
      przekrętem? Moim zdaniem, jeżeli ktoś, potrafi oszukać na 300 PLN,
      równie dobrze zrobi to na 3.000.000.
      Jeszcvze raz napiszę Prezydent wielopartyjnego Państwa nie powinien
      urzyczać czegokolwiek jednej partii, przzywódca partii, nie powinien
      z takich przywilejów korzystać. TYM BARDZIEJ, że są rodziną...
      • agnitz Re: SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 15:06
        HM.. oczywiście "użyczać" dodam skruszona
    • gilford SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:57
      Oburzenie Napieralskiego jest w pewnym sensie sluszne, poniewaz w
      latach 70-tych z tej willi zostal wysiedlony dom dziecka i niejaka
      Stasia Gierkowa stworzyla sobie tam swoja warszawska siedzibe.Czy
      wiecie drodzy dyskutanci, dlaczego dwupasmowka z Warszawy do
      Piaseczna jest tylko do Klarysewa, bo dalej nie byla potrzebna tow.
      Gierkowi. DUCH STASI I EDWARDA, ktorzy sobie tam zyli wesolo i
      spokojnie ze swoim ukochanym spanielkiem (nienawidzil jazdy
      samochodem bo rzygal jak kot), napewno natchnie Jaroslawa
      Kaczynskiego genialnymi pomyslami. Popytajcie okolicznych mieszkancow
      jak serdecznie nanawidza tej rzadowej tancbudy od prawie 40 lat.
      Widocznie Kancelaria w duzym palacu chce zarobic na bracie na
      czartery, brawo! Ciekawe co teraz wynajmie brat bratu?
      • wienia60 Re: SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 15:07
        Ciekawe jak jaruś usprawiedliwi swoją nieobecność w Sejmie podczas
        obrad i ważnych głosowań? Jego nie dotyczy dyscyplina?
    • majajekukubzdziongvamajaje Moherowy Grzela próbuje zachować pozory. 24.10.08, 15:17
      Rychło w czas przejrzał na oczy i zobaczył, czym jest PiSuar.
      • al48 Re: Moherowy Grzela próbuje zachować pozory. 24.10.08, 15:53
        To jego wielkie oburzenie to zwykły kamuflarz.Czyny jego dowodzą ,że jest
        agentem pis-u i z nimi ręka w rękę głosuje.Kto postępuje tak jak Napieralski ,
        sam sobie kopie grób.
    • ichi51e Re: SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 15:24
      Sa dozywotnie. A i nie "wicepremierze" tylko "premierze", "wice" sie
      opuszcza :) na tej zasadzie tez wicedyrektor jest, gdy sie do niego
      zwracasz dyrektorem.
      • presentaton.1 J.Kaczynski sie zakochał, potrzebuje samotności z 24.10.08, 15:31
        swoim chłopakiem....

        passent.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/pocalunek_450.jpg
    • czan-dra SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 16:06
      A co, nie wolno Jarkowi wpaść z "przyjacielem" na parę dni do chaty brata,
      przynajmniej przyszpanuje przed "chłopakiem", ciekawe kto nim jest, ostatnio
      oglądałem link u tw_wielgusa, i na nim w obrzydliwej pozie był on z K...skim,
      ale jak słyszałem, Jarek jak kobieta zmienny jest.
    • 25cz SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 16:07
      Pokręcony Jaruś, zorganizował sabat ,,doradców.Pewnie jest tam Tadek liberał,
      lodziarz Śniadek- zbrojne ramię jarka, następnie najbliższe grono eunuchów,
      którzy to wspólnie smażą dla Polaków pasztet.Nie wiem czy zapewni im to sukces,
      ale gdyby udało się wydać pokręconego Jarusia za niewolnicę Isaurę,to byłby
      sukces murowany.Tylko ,że Jolka mogłaby mu wydrapać ślepia, ostatnio z nią
      kiepsko tzn. mówi też od rzeczy ale dziwnie.
    • balickia Re: SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 16:22
      Obużeni czym to nie wiedzieli ,żę Prezydent i PIS to jedna mafia.
    • dzakarta SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 17:03
      Hej, faszyści i złodzieje z PIS-u i z PO,

      Ile dzisiaj zagrabiliście dóbr narodowych?
      Ilu ludzi okradliście z emerytur i rent?
      Ilu ludzi płacze dziś przez was?
      • czan-dra Re: SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 17:05
        Jak na razie to Ty płaczesz, a możesz coś na temat?
    • abby098 Wybrali go na podobienstwo swoje 24.10.08, 17:28
      po kiego diabla lewaki godziliscie sie na wyzszy budzet dla tego miska?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka