tw_wielgus Re: jeśli płacą, to komu to przeszkadza ? 24.10.08, 14:01 A jeżeli oni tam oddają się jakimś tam praktykom gejowskim, ha? Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: jeśli płacą, to komu to przeszkadza ? 24.10.08, 14:21 > A jeżeli oni tam oddają się jakimś tam praktykom gejowskim, ha? widzę, że znowu macie erekcję tow. Wielgus... Chcielibyście się do nich podłączyć, ha? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: jeśli płacą, to komu to przeszkadza ? 24.10.08, 15:01 Z zasady w takich sytuacjach jak opisana miewam raczej odruch wymiotny… Erekcja łączy się u mężczyzn z podnieceniem, więc jeżeli Tobie przyjacielu sex gejowski kojarzy się z erekcją to hmmm… jakby Ci to powiedzieć…. Odpowiedz Link Zgłoś
kot9999 SLD powinno sie czeszyc, bo maja ten sam program c 24.10.08, 13:17 SLD powinno sie czeszyc, bo maja ten sam program co pis, a kartofel go za nich napisze Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wyszlo 24.10.08, 13:26 Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wyszlo. Chcial chlopina blysnac, a tylko sie osmieszyl. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Kaczyńscy obiecywali zlikwidować komunistyczne 24.10.08, 13:54 przywileje władzy.Jak się dorwali to są tacy sami jak ci z PZPR albo i gorsi. Odpowiedz Link Zgłoś
piglowacki Wolska będzie WAWEL odzyskać !!! 24.10.08, 15:42 Ciekaw też jestem KTO to są ci dwaj „NIE ZWIĄZANI Z POLITYKĄ” co Populiście i Socjotechnikowi BEZ ZASAD New MATRIX dla „ciemnego ludu” pomagają PiSiać. „Kaczyński pisze program” www.rp.pl/artykul/16,209363_Kaczynski_pisze_program_.html …”Nie będzie to zwykły zjazd partyjny, na którym działacze mają przyklepać kilka uchwał. – To będzie nowość na polskiej scenie politycznej – stwierdził Adam Bielan, rzecznik i spin doktor PiS w rozmowie z „Rz”. Szczegółów nie chciał na razie zdradzić. Wawel daje możliwości napisania bardzo atrakcyjnego scenariusza konwencji programowej PiS i wykorzystania patriotycznej symboliki.”… …” Teraz nad tymi wszystkimi materiałami prezes Kaczyński pracuje w Klarysewie. Pomaga mu trzyosobowy zespół podprzewodnictwem Grzegorza Schreibera, doradcy prezesa do spraw programowych (były poseł ZChN i PiS oraz wiceminister sportu). Pozostali członkowie tej grupy nie są bezpośrednio związani z polityką.”… = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = „Opowieść zwolenników IV Rzeczypospolitej to polityczny thriller, w części już przetestowany za rządów Jana Olszewskiego. Może być kontynuowany, jeżeli jego konstruktorzy zdołają opanować język debaty publicznej, zburzyć dotychczasową hierarchię społecznych wartości, czyli znieść panowanie w sferze symbolicznej zwolenników III RP. Trzeba na to trochę czasu. Elity wyruszyły więc na wojnę.” - Prof. J.Raciborski (11.02.2005) Odpowiedz Link Zgłoś
znajomy_jennifer_lopez Doskonałe miejsce do pisania programów oderwanych 24.10.08, 16:21 od rzeczywistości. Zresztą, może niech tam zostanie: "- Można się tam poczuć zupełnie odizolowanym od ludzi - ", odpocznie od niegrzecznego Dorna, przypadkowego społeczeństwa, łżeliberałów, łżePolaków itd. ps Pojechał z wiedzmą Jagą czy z kotem? Odpowiedz Link Zgłoś
dyngos Re: Doskonałe miejsce do pisania programów oderwa 24.10.08, 17:57 Pałac Prezydencki najmem dorabia to, co PO mu zabrało. Czy ja też mogę wynająć? Założyć podsłuchy, zainstalować długoterminowe bomby zegarowe? Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wys 24.10.08, 14:20 poszeklu napisał: > Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wyszlo. > Chcial chlopina blysnac, a tylko sie osmieszyl. A co mu pisiorku nie wyszło. To co powiedział to jedyna jego wypowiedź w ostatnim okresie która ma ręce i nogi. Dziwię się że wypomina swoim sojusznikom takie sprawy jak sprzeniewierzanie naszych pieniędzy które łożymy na "Bizancjum" p.RezyDęta całego PiSuaru. Odpowiedz Link Zgłoś
rosol4 Re: Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wys 24.10.08, 15:24 Niech Napieralski zapyta sie towarzyszy na jakich zasadach liderzy partii z jego formacji wynajmowali palac w Otwocku z pelnym cateringem do pisania programow zjazdowych czy kongresu. Harcerz malo wie ale probuje sie wybic tylko nie tym co trzeba. Jesli kaczor z PiSu placi za wynajem to jest ok. Prezydent po zapowiedzi opcieciu budzetu KP szuka uzupelniajacych dochodow. Tuskomani zmusza KP RP do wynajmowania palacu prezydenta czy Belwederu na przyjecia czy balangi by uzupelnic obskubany budzet. Donald jak zasiadzie na fotelu po kaczorze to napewno jego przydupasy skreca dodatkowa budzetowa kase, stosownie pijarowsko tlumaczac zamotanym zwolennikom tuskomani, ze jest niezbedna dla glowy panstwa. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: Napier(d)alski jaki Olejniczak. Znow nie wys 24.10.08, 15:42 poszeklu kurew....a mendo wez pod reke presentation 1 i soczcie z mostu na wasze poje....e lby.kuta.....y Odpowiedz Link Zgłoś
rosol4 Re: SLD powinno sie czeszyc, bo maja ten sam prog 24.10.08, 15:13 Niech Napieralski zapyta sie towarzyszy na jakich zasadach liderzy partii z jego formacji wynajmowali palac w Otwocku z pelnym cateringem do pisania programow zjazdowych czy kongresu. Harcerz malo wie ale probuje sie wybic tylko nie tym co trzeba. Jesli kaczor z PiSu placi za wynajem to jest ok. Prezydent po zapowiedzi opcieciu budzetu KP szuka uzupelniajacych dochodow. Tuskomani zmusza KP RP do wynajmowania palacu prezydenta czy Belwederu na przyjecia czy balangi by uzupelnic obskubany budzet. Donald jak zasiadzie na fotelu po kaczorze to napewno jego przydupasy skreca dodatkowa budzetowa kase, stosownie pijarowsko tlumaczac zamotanym zwolennikom tuskomani, ze jest niezbedna dla glowy panstwa. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
koko1957 Nigdy nie wiadomo co oni tam robia 24.10.08, 13:22 zastanawiam sie kiedy wybuchnie bomba w stylu Haidera. Obydwaj to prowicowi anygayowi politycy, niby lol. Okazalo sie ze jeden po prostu bal sie do tego przyznac. Moze Jarus bedzie odwarzniejszy i w koncu ujawni prawde. Czy w ogole ktos kiedys widzial go z kobieta? Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 13:49 jutro WSIowa telewizja zg. z Twoim lemingowym oczekiwaniem przeprowadzi bezpośrednią transmisję telewizyjną spod płota rezydencji... Będą ekspeci i socjolodzy na żywo i będą świadkowie, którzy potwierdzą, że nie wiedzą co robi tak Jarkacz & co ale po nocach takie jęki się stamtąd rozchodzą, że aż ludzie w Pruszkowie spać nie mogą... Tak będzie a ty będziesz miał znowu okazję by błysnąć w mediach swoim intelektem i dowcipem... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:03 A, o której godzinie będzie transmisja? Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:12 cześć szpionie.. Jak zwykle; najfajneijsze rzeczy pokazują zawsze o 19:00 :-) Wczoraj np. dowiedzieliśmy się, że w wyniku nieudolności Jarkacza nasze emeryturki poszłi się je... bo rządowi Jarkacza w 2004 nie chciało się klepnąć Ustaw mających temu zapobiec a przygotowanych przez rząd Buzka... Byli eksperci i analitycy i wszyscy żałowali, że tak się stało by gdyby tylko kaczkom się chciało to bylibyśmy dziś bezpieczni.... Fajny program szkoda tylko, że nikt z tych ekspertów nie zauważył, że w 2004 roku, po AWU-ie rządził Miller a nie Kaczyński... :-) W świat poszło to co miało pójść; całemu złu na świecie są winne Kaczki. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:23 Acha.. czyli twierdzisz, że Kaczyński konynuował linię Milera w kwestiach zabezpieczenia socjalnego przyszłych emerytów. Nota bene po Milerze był jeszcze Belka (a widzisz Ty mój mały manipulatorku...., przyłapałem Cię) A poważniej... to nie oglądałem tego programu, wiec nie będe się na jego temat wypowiadał. Odpowiedz Link Zgłoś
koko1957 Re: jak to;"co oni tam robią"...? 24.10.08, 14:09 kurdupel pcha nosa w prywatne sprawy innych ludzi, to dlaczego my nie mozemy zadac kilku pytan na jego temat. Jak on ma wogule czelnosc pouczac innych jak maja prowadzic rodzine jak sam jest tamim looserem. A moge sie zalozyc ze wczesniej czy pozniej wyjdzie na jaw jakac jego "meska" lol przygoda Odpowiedz Link Zgłoś
presentaton.1 swan_ganz vel realista1000.Łajza w sutannie.... 24.10.08, 14:56 cos,co tkwi w du... Rydzyka.... Odpowiedz Link Zgłoś
imperator.ck SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 13:57 Napieralski wymamrotał coś tam pod nosem, a Gazeta.pl nazwała to oburzeniem. Oburzony to jestem ja, że mi Napieralski Rycha z SLD chce wywalić! Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Ale ło co going.... 24.10.08, 13:58 A co to.... już brat bratu nie może gansoniery użyczyć..??!!? Czego się czepiacie gazetowi wiechrzyciele i wy warchoły z Czerskiej? Wy wstrętne zbereźniki, zaraz byście chcieli wiedzieć kto z kim i za ile.... Jak to dobrze, że premier Kaczyński nie ma prawa jazdy, bo gdyby uległ wzburzeniu podobnym do tego co pan Haider to mogła by być niepowetowana strata.... Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:07 kancelaria prezydenta prowadzi dzialalnosc komercyjna?dziwne...pewnie i podatki tez placa,mam nadzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
pompompom SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:16 Oburzamy się, że niejaki Jarosław Kaczyński nie ma konta, prawa jazdy, mieszkania, niczego się nie dorobił. Pytanie tylko po co miał się dorabiać skoro spokojnie może żyć na koszt podatników. To naprawdę świetne rozwiązanie dla populisty. Stanie taki i zakrzyknie:"Patrz ciemny narodzie! Nie mam niczego! Niczego się nie dorobiłem, tak jak wy!" Swój chłop Głupi Tusk jak go za działalność opozycyjną zwolnili z roboty musiał malować kominy, bo się frajerowi zachciało mieć żonę i dzieci i jakoś trzeba było się utrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
al48 SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:25 Napieralski jest osobnikiem, który zupełnie nie nadaje się na przywódcę ugrupowania partyjnego.Jest małostkowy i nadyma się jak balon.Jak lewica mogła wybrać kogoś takiego na przewodniczącego.Dziwię się dziwię i nie mogę nadziwić.Na coś takiego mogli wpaść tylko wrogowie SLD, po to żeby lewica przestała istnieć. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:25 nie wierzcie ludzie slowom napieralskiego.on robi jako pis-prostytutka-odwraca uwage od rzeczy istotnych dla działania panstwa a zajmuje sie głupotami.przecie każdy przy zdrowych zmysłach Polak wie,że kaczyzm = nepotyzm na maksa.bliźniaków trzeba tepić,kastrowac,trzebić wypalac itp itd klarysewo to mały pikus patrzcie na Jurate tam to gó... sie rozłazi i smierdzi na cały kraj Odpowiedz Link Zgłoś
zetorg Nowy program ? - To chyba jakas kpina ! 24.10.08, 14:28 Nowy program ? Ciekawe jakie nowe klamstwa sie w nim znajda ? 10 milionow mieszkan ? 100,000 km autostrad ? Lustracja obywateli urodzonych po 1999 roku ? Hehehe. Nic juz tym patalachom nie pomoze. Powinni juz zamiszkac w tej izolacji na stale. Bylby swiety spokoj. Odpowiedz Link Zgłoś
kat.2 Re: Kaczki i PiS sitwa na taczki! 24.10.08, 14:35 strach pomyśleć co znów uknuje! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Grzegorz chce by Lechu go tez zapraszał 24.10.08, 14:37 Grzegorz N. - usilnie zabiega o uznanie prezydenta Lecha K. i czuje się rozżalony że ten nie zaprasza go zbyt często w swoje progi Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Komuchy mają racje ,J.Kaczynski, to byle kto !!!! 24.10.08, 14:46 szmondak,który ma brata, też szmondaka! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec no nie wiem, czy komuchy tak mysla 24.10.08, 15:05 patrząc na ostatnie umizgi Napieralskiego do Kaczyńskiego - wspólne wetowanie ustaw rządu, odnosze wrażenie że Przebiegły Grzegorz ma nadzieje powtórzyć "sukces" Leppera i Giertycha. Odpowiedz Link Zgłoś
ewaer SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:47 Posłowie dostaną zwrot 300 zł za fałszywe usprawiedliwienia i będzie jak znalazł na opłatę za naradę.Jeszcze im 50-siąka w kieszeni na wino zostanie na wypadek jakby wpadł Pan Prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
presentaton.1 ---Dziwne, komuchy oburzone na kumpla komucha???? 24.10.08, 14:54 rany,świat sie wali! wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html Odpowiedz Link Zgłoś
ewaer Re: ---Dziwne, komuchy oburzone na kumpla komuch 24.10.08, 15:02 Nic sie nie wali.Taka normalna normalność.To chyba oczywista oczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
agnitz SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:56 I zniowu zamiast merytorycznej dyskusji, czy Prezydent RP p o w i n i e n wynajmować lokal JAKIEJKOLWIEK partii, mamy w komentarzach przepychanki słowne, w których utonęło sedno! Mam wrażenie,że komentarze (notabebe nic z nich nie wynika), maja odwrócić kota ogonem. A tu chodzi o sprawy NAPRAWDĘ PODSTAWOWE. Po prostu: - przyzwoitość - uczciwość - dobry obyczaj polityczny - dobro Państwa Tak, tak - właśnie- dobro Ojczyzny. Bo gdzie jest granica między drobną przysługą, nepotyzmem, między małym świństewkiem a dużym przekrętem? Moim zdaniem, jeżeli ktoś, potrafi oszukać na 300 PLN, równie dobrze zrobi to na 3.000.000. Jeszcvze raz napiszę Prezydent wielopartyjnego Państwa nie powinien urzyczać czegokolwiek jednej partii, przzywódca partii, nie powinien z takich przywilejów korzystać. TYM BARDZIEJ, że są rodziną... Odpowiedz Link Zgłoś
agnitz Re: SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 15:06 HM.. oczywiście "użyczać" dodam skruszona Odpowiedz Link Zgłoś
gilford SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 14:57 Oburzenie Napieralskiego jest w pewnym sensie sluszne, poniewaz w latach 70-tych z tej willi zostal wysiedlony dom dziecka i niejaka Stasia Gierkowa stworzyla sobie tam swoja warszawska siedzibe.Czy wiecie drodzy dyskutanci, dlaczego dwupasmowka z Warszawy do Piaseczna jest tylko do Klarysewa, bo dalej nie byla potrzebna tow. Gierkowi. DUCH STASI I EDWARDA, ktorzy sobie tam zyli wesolo i spokojnie ze swoim ukochanym spanielkiem (nienawidzil jazdy samochodem bo rzygal jak kot), napewno natchnie Jaroslawa Kaczynskiego genialnymi pomyslami. Popytajcie okolicznych mieszkancow jak serdecznie nanawidza tej rzadowej tancbudy od prawie 40 lat. Widocznie Kancelaria w duzym palacu chce zarobic na bracie na czartery, brawo! Ciekawe co teraz wynajmie brat bratu? Odpowiedz Link Zgłoś
wienia60 Re: SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 15:07 Ciekawe jak jaruś usprawiedliwi swoją nieobecność w Sejmie podczas obrad i ważnych głosowań? Jego nie dotyczy dyscyplina? Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Moherowy Grzela próbuje zachować pozory. 24.10.08, 15:17 Rychło w czas przejrzał na oczy i zobaczył, czym jest PiSuar. Odpowiedz Link Zgłoś
al48 Re: Moherowy Grzela próbuje zachować pozory. 24.10.08, 15:53 To jego wielkie oburzenie to zwykły kamuflarz.Czyny jego dowodzą ,że jest agentem pis-u i z nimi ręka w rękę głosuje.Kto postępuje tak jak Napieralski , sam sobie kopie grób. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 15:24 Sa dozywotnie. A i nie "wicepremierze" tylko "premierze", "wice" sie opuszcza :) na tej zasadzie tez wicedyrektor jest, gdy sie do niego zwracasz dyrektorem. Odpowiedz Link Zgłoś
presentaton.1 J.Kaczynski sie zakochał, potrzebuje samotności z 24.10.08, 15:31 swoim chłopakiem.... passent.blog.polityka.pl/wp-content/uploads/pocalunek_450.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 16:06 A co, nie wolno Jarkowi wpaść z "przyjacielem" na parę dni do chaty brata, przynajmniej przyszpanuje przed "chłopakiem", ciekawe kto nim jest, ostatnio oglądałem link u tw_wielgusa, i na nim w obrzydliwej pozie był on z K...skim, ale jak słyszałem, Jarek jak kobieta zmienny jest. Odpowiedz Link Zgłoś
25cz SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 16:07 Pokręcony Jaruś, zorganizował sabat ,,doradców.Pewnie jest tam Tadek liberał, lodziarz Śniadek- zbrojne ramię jarka, następnie najbliższe grono eunuchów, którzy to wspólnie smażą dla Polaków pasztet.Nie wiem czy zapewni im to sukces, ale gdyby udało się wydać pokręconego Jarusia za niewolnicę Isaurę,to byłby sukces murowany.Tylko ,że Jolka mogłaby mu wydrapać ślepia, ostatnio z nią kiepsko tzn. mówi też od rzeczy ale dziwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
balickia Re: SLD oburzone PiSem w prezydenckiej willi 24.10.08, 16:22 Obużeni czym to nie wiedzieli ,żę Prezydent i PIS to jedna mafia. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 17:03 Hej, faszyści i złodzieje z PIS-u i z PO, Ile dzisiaj zagrabiliście dóbr narodowych? Ilu ludzi okradliście z emerytur i rent? Ilu ludzi płacze dziś przez was? Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: SLD oburzone PiS-em w prezydenckiej willi 24.10.08, 17:05 Jak na razie to Ty płaczesz, a możesz coś na temat? Odpowiedz Link Zgłoś
abby098 Wybrali go na podobienstwo swoje 24.10.08, 17:28 po kiego diabla lewaki godziliscie sie na wyzszy budzet dla tego miska?! Odpowiedz Link Zgłoś