czan-dra 24.10.08, 16:59 Palikot, to lepszy cwaniak, wie że ten samolot nigdzie nie poleci, zatarty silnik, a ci będą go zapalali na pych, już im współczuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iq58 Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 17:00 Bachor się bedzie bawił pistolecikiem i wibratorkiem ? Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 kapryśny bachor z pałacu prezydenckiego bawi sie 24.10.08, 17:21 Polską razem ze swoim psychicznym braciszkiem i toruńskim złodziejem w czarnej kiecy POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Niech p. Palikot wozi p. Tuska, przyjaciela. 24.10.08, 20:32 W tym czasie p. Tusk może pozostawić samolot państwowy p. Kaczyńskiemu. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
lewar121 palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w łeb :) 24.10.08, 22:57 Jeszcze tak prostego posła jak ty to nie mieliśmy. Nawet z samoobrony byli mądrzejsi. Wydaje mi się, że zbyt często próbowałeś wina przez siebie produkowanego. Wyrazy współczucia dla rodziny i kolegów z partii! Odpowiedz Link Zgłoś
karol_7 Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 24.10.08, 23:04 lewar121 napisał: > Jeszcze tak prostego posła jak ty to nie mieliśmy. Nawet z samoobrony byli > mądrzejsi. Wydaje mi się, że zbyt często próbowałeś wina przez siebie > produkowanego. Wyrazy współczucia dla rodziny i kolegów z partii! Ale Ty jesteś prymityw Odpowiedz Link Zgłoś
lewar121 Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 24.10.08, 23:06 Ale chyba nie większy niż palikot ??? :) karol_7 napisał: > Ale Ty jesteś prymityw Odpowiedz Link Zgłoś
kola Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 25.10.08, 02:49 Palikotowi toś nie godzien nawet butów wiązać, pastuchu.. Odpowiedz Link Zgłoś
ewwwwa Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 25.10.08, 07:02 Mądrze mówisz. Palikot dorobił się na złodziejstwie, bo przecież nic więcej nie umie. Odpowiedz Link Zgłoś
keeslaff Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 25.10.08, 10:36 ewwwwa napisała: > Mądrze mówisz. Palikot dorobił się na złodziejstwie, bo przecież nic > więcej nie umie. jesli masz dowody na złodziejstwo palikota to złóż doniesienie do prokuratury. Jesli nie masz - milcz i uważaj, żeby nikt wobec ciebie nie stosował polityki "rzuc g..wnem, na pewno cos sie przylepi", chociaż szczerze wątpię czy ktokolwiek cos takiego o tobie powie, nikomu nie zależy na oczernianiu nieudaczników. Odpowiedz Link Zgłoś
eddynz Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 26.10.08, 06:46 ciekawe by to było jakbyś te swoje mądrości przed kamerami wypowiedział na temat Palikota.Napewno byś był wielki.Sprubój bo jest szansa. Odpowiedz Link Zgłoś
dyktator_bolandy ten kuhdupel nie wsiadzie do cessny 24.10.08, 17:18 z jego kompleksami cessna mu za mała. Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:19 Ta medialna zabawa proponowana przez Plakota , ksywa "Swiński ryj", ma na celu odciagnięcie opinii publicznej od nędzy polityki Platformy która prowadzi do kryzysu ekonomicznego. To jest zabawna grupa ludzi która nie wie skąd przyszła i dokąd idzie ? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:33 Ironią się kieruje, ironią. I to w dodatku dość łagodną, bo nie wspomina o WC. Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 18:39 Palikot kieruje się poleceniami Donka, to przecież oczywiste. Co do rozumu Palikota to po jego występach z penisem i świńskim ryjem w TV mam jednak drobne wątpliwości. Czyżby starał się przebić Samoobronę? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 18:57 O rozumie Janusza Palikota świadczy jego stan majątkowy. Co do penisa, to w ten niekonwencjonalny sposób Janusz Palikot stanął w obronie studentki zgwałconej przez policjanta. Policja starała się tuszować sprawę, sugerowała, jakoby studentka "była agresywna". Dzięki interwencji posła obecnie sytuacja wygląda w ten sposób, że policjant odpowiada przed sądem za WIELOKROTNE gwałty - proces toczy się przy drzwiach zamkniętych. Oprócz tego został dyscyplinarnie usunięty ze służby BEZ CZEKANIA na wynik procesu, czyli przy bardzo dużym prawdopodobieństwie wyroku skazującego. Gdyby np. twoją córkę spotkało podobne nieszczęście, to chyba cieszyłbyś się z każdego, kto skutecznie stanąłby w jej obronie. Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 19:04 Raczej nie chciałbym, aby ktokolwiek w obronie mojej córki wymachiwał penisem, nawet sztucznym. Palikotowi chodzi tylko o szum medialny, jako dr filozofii (podobno) stać go na więcej. > O rozumie Janusza Palikota świadczy jego stan majątkowy a te dwie rzeczy akurat się nie wiążą, znam trochę ludzi o lepszym rozumie, ale klepiących biedę. Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 20:24 @hurdy-gurdy - jeśli Twoja córka zostałaby zgwałcona i zastraszana przez policjanta, to z pewnością zmieniłbyś zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 20:35 hurdy-gurdy napisał: > Raczej nie chciałbym, aby ktokolwiek w obronie mojej córki wymachiwał penisem, > nawet sztucznym. Palikotowi chodzi tylko o szum medialny, jako dr filozofii > (podobno) stać go na więcej. W tym kutasie Palikota jest wiecej godności,jak w całej bolszewickiej partii pisowskiej.Poniał > > > > O rozumie Janusza Palikota świadczy jego stan majątkowy > > a te dwie rzeczy akurat się nie wiążą, znam trochę ludzi o lepszym rozumie, ale > klepiących biedę. Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 23:11 dziękuje, uże poniał co to jest symbolem godności dla członków platformy. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 23:23 hurdy-gurdy napisał: > Raczej nie chciałbym, aby ktokolwiek w obronie mojej córki wymachiwał penisem, > nawet sztucznym. Palikotowi chodzi tylko o szum medialny, jako dr filozofii > (podobno) stać go na więcej. > Twojego "profesura" prawa pracy leninowskiej nnie stać nawet na tyle co prostego doktora filozofii. Prymitywizm Kaczorów nie ma sobie równych. Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 25.10.08, 03:44 jeśli machanie penisem i wrzucanie świńskich ryjów nie jest prymitywne to ciekawi mnie twoje pojęcie prymitywizmu. Pierwszy członek platformy, Palikot to taka Doda "robiąca" w polityce. Słuchałem kilku dyskusji w których brał udział i niestety niewiele ma do powiedzenia. Kasa to nie wszystko, z ciekawością czekam co wyjdzie z jego komisji, poza gadaniem w mediach oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
ewwwwa Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 25.10.08, 07:11 Stan majątkowy Janusza Palikota świadczy o jego układach znajomościach kombinacjach i przekrętach. Nikt w tak krótkim czasie nie dorobił się majątku uczciwie. Teraz Palikot oficjalnie tworzy prawo do nieuczciwych manipulacji. Złodzieje będą podwajać swój majątek zgodnie z prawem. Stworzonył to Palikot. Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 25.10.08, 11:05 To, że Ty się nie dorobiłaś jeszcze o niczym nie świadczy, no - może o tym, że jesteś zawistną fajtłapą rozumującą po peerelowsku. Czy wiesz, że "ewe" po angielsku to owca? Radzę zmienić ksywkę na bardziej odpowiadającą Twemu rozumowaniu, np. eweeeeeeeeeeee- Tu możesz nawet znaleźć swoje zdjęcie ;) ewwwwa napisała: > Stan majątkowy Janusza Palikota świadczy o jego układach > znajomościach kombinacjach i przekrętach. Nikt w tak krótkim czasie > nie dorobił się majątku uczciwie. Teraz Palikot oficjalnie tworzy > prawo do nieuczciwych manipulacji. Złodzieje będą podwajać swój > majątek zgodnie z prawem. Stworzonył to Palikot. Odpowiedz Link Zgłoś
sulineczka Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 27.10.08, 13:12 Zaraz, zaraz! Czy przypadkiem nie rzadzi PO, ktora obiecala porzadek i bezpieczenstwo w kraju ? Zgodnie z tymi obietnicami studentka powinna udac sie do prokuratury, ktora zajac sie powinna policjantem. Czy to znaczy, ze posel musi wystepowac z penisem w dloni w telewizji, zeby zabezpieczyc podstawowe prawa obywatelki ? W demokratycznym dobrze rzadzonym kraju ???? W XXI wieku ??? Pomysl, zanim napiszesz laurke dla psychopaty Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:38 jan3211 napisał: > Ta medialna zabawa proponowana przez Plakota , ksywa "Swiński ryj", > ma na celu odciagnięcie opinii publicznej od nędzy polityki > Platformy która prowadzi do kryzysu ekonomicznego. To jest zabawna > grupa ludzi która nie wie skąd przyszła i dokąd idzie ? Te jasio, a potrafisz wytlumaczyc w jaki sposob Platforma dazy do kryzysu ekonomicznego, czy tak se tylko chlapnales, bo za glupi jestes zeby miec cos do powiedzenia...? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:49 > Te jasio, a potrafisz wytlumaczyc w jaki sposob Platforma dazy do kryzysu > ekonomicznego, czy tak se tylko chlapnales, bo za glupi jestes zeby miec cos do > powiedzenia...?> Te jasio, a potrafisz wytlumaczyc w jaki sposob Platforma dazy do kryzysu > ekonomicznego, czy tak se tylko chlapnales, bo za glupi jestes zeby miec cos do > powiedzenia...? W taki sam sposób, w jaki dąży do zwiększenia w Polsce korupcji, wzrostu przestępczości, wyprzedaży majątku narodowego i prywatnego Niemcom oraz podporządkowania Polski Rosji. Przecież wiadomo, że zdaniem PiS taki właśnie jest program Platformy. Cała nadzieja w tym, że kaczyści po wodzą Rydzyka do tego nie dopuszczą. Odpowiedz Link Zgłoś
abby098 Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:54 ...to pijaki i zlodzieje, bo kazdy pijak to zlodziej! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re:do J- 32 itd... 24.10.08, 18:20 Szanowny Janku, ksywę "świński ryj" to nosił poprzedni pan prezydent. Zatem stosując zasadę ciągłości władzy w żadnym wypadku nie należy się ona p. posłowi Palikotowi, sam rozumiesz. Natomiast bardzo mi się podobało to poetyckie odniesinie na końcu Twojego meldunku. Widać żeś człowiek oczytany, po wolsku - oczytuch... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re:do J- 32 itd... 24.10.08, 18:51 Witaj, nie śmiej się, po paru słowach widać, że ocztuch, chłopak czytał "W pustyni i w puszczy". Znaczy się jest pisofob... nie... pisgnat...pisofil.. nie ten no...bibliofil.. Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re:do J- 32 itd... 25.10.08, 01:50 > Szanowny Janku, > ksywę "świński ryj" to nosił poprzedni pan prezydent. Musze Cię zmartwić. Ksywka świński ryj nie należała do Kwaśniewskiego. Posiadał ją któryś z wiceministrów obrony za czasów AWS. Oto relacja prasowa o tamtym wydarzeniu: Robert Lipka - wiceminister obrony. Jego karierę przerwało spotkanie z kadrą wojskową jednostki w Grudziądzu, gdzie miał rozmawiać o jej likwidacji. Lipka najpierw kilka godzin spóźnił się na spotkanie. A gdy już dotarł, wyraźnie chwiał się na nogach, lekko zataczał i mówił m.in. takie rzeczy: "Mówią o mnie, że jestem świński ryj...". Zastanawiam się w której partii, po upadku AWS znalazł się ten wybitny prawicowy mózg. W PO czy w PiS. Kto się do niego przyzna ? Odpowiedz Link Zgłoś
sulineczka Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 27.10.08, 13:04 Palikot marzy o popularnosci. Rozumem jej nie zdobedzie, bo ma go na poziomie Kubusia Puchatka. Musi wiec szokowac. Przychodzi mu to tym latwiej, ze Tusk i czolowka PO go popiera, oczywiscie nie przyznajac sie do tego. Facet sprowadza kazdym swoim wystapieniem polityke na poziom kostek u nog, jest klotliwy, chamowaty i psychicznie niestabilny. Siwtna wizytowka PO, ktora trzyma go tak dlugo, jak facet ma duza kase i sklonnosci do politycznego samobojstawa. Nie znam nikogo, kto by mowil o nim bez obrzydzenia. Niech spada jak najszybciej, razem ze swoim samolotem, swinskim ryjem i wszyskimi innymi akcesoriami. Nic dziwnego, ze jego zona wystapila o rozwod i dostala go. Facet jest psychicznie rozchwiany. Do leczenia !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 17:46 PIĘKNE DZIĘKI P.POŚLE, TYLKO PROŚBA: NIECH PAŃSKI PILOT, WYSADZI TEGO PASAŻERA GDZIEŚ NA SAHARZE. TAK MOŻLIWIE BLISKO ŚRODKA PUSTYNI. PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ, O POZOSTAWIENIU KILKU BUTELECZEK WINKA! Odpowiedz Link Zgłoś
clint_eastwood Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 17:57 Ciebie to już dawmo wysadzili 2 km pod powierzchnią Sachary, matole Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 19:42 matoł to ten, co nie umie napisać nazwy najbardziej znanej pustyni na świecie bez błędów.. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 21:03 Bo może komuś skojarzyła się z sacharem (cukier po rosyjsku). Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 25.10.08, 00:00 że herbata z cukrem? www.youtube.com/watch?v=QzeddbU3wOA Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Tylko jedna prośca do pana posła. 24.10.08, 18:14 Barek powinien być czynny dopiero w drodze powrotnej ze szczytu. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Druga prośba do pana posła: 24.10.08, 18:21 Niech drzwi od WC nie dadzą się otworzyć od środka. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Trzecia prośba do pana posła: 24.10.08, 18:40 Pilot.. pobożny, paktykujący muzułmanin, szkolony w Stanach przez Osamę.. Odpowiedz Link Zgłoś
qasher :) 24.10.08, 18:29 Kaczyńskiego obwiniacie o podróże na koszt państwa? No, a czemu nikt nie wspomni o tym skąd Palikot ma kasę na ten samolot? Skąd Tusk na te comiesięczne wakacje, czy jak on to nazywa - delegacje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: :) 24.10.08, 18:37 Jak to skąd !??!... sprzedają butelki i puszki wyrzucane na śmietnik pod kancelarią. Nie wiedziałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: :) 24.10.08, 19:00 Kariera finansowa Janusza Palikota jest ogólnie znana. Rozpoczął od produkcji drewnianych palet. Potem importował do Polski włoskie wino w cysternach i rozlewał w butelki. Marka AMBRA to właśnie firma Janusza Palikota. Potem nabył lubelski "Polmos". I to wszystko odbyło się bez kredytów preferencyjnych, bez dopłat do eksportu, bez zwolnień podatkowych i bez zamówień rządowych. Janusz Palikot ma kasę, bo ludzie lubią wypić. Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: :) 24.10.08, 19:22 Akurat w sprawie majątku Palikota było dość głośno z okazji jego sprawy rozwodowej: CO, WEDŁUG OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO, MA DZIŚ PALIKOT (Tzn wiosna 2007) * Akcje spółki Żołądkowa S.A. - 500 tys. akcji serii AA i 2,5 mln akcji serii AB, warte ponad 12 mln zł. * 0,5 miliona zł i 120 tys. euro oszczędności. * Pozostaje współwłaścicielem kompleksu pałacowego w Jabłonnie, w którym po rozwodzie mieszka jego żona z dziećmi. Wartość tej połowy szacuje na 10 mln zł. * Obrazy i meble o wartości 2,5 mln zł. * Nieruchomość położona na dwóch działkach o wartości 0,5 mln zł. * Prawo do własności lokalu użytkowego o wartości 1 mln 300 tys. zł. * 50 udziałów w spółce Kresy, do której należy m.in. dom z XIV wieku. * W sumie 14 650 000 zł kredytu. JAK WIDAĆ - SAMOLOTU PALIKOT NIE MA :-)ZA CIENKI JEST a co do tego: > Potem nabył lubelski "Polmos". > I to wszystko odbyło się bez kredytów preferencyjnych, bez dopłat do eksportu, > bez zwolnień podatkowych i bez zamówień rządowych. To istniało mocne domniemanie, że w 2001 Palikot kupił Polmos za pieniądze Polmosu. Ale takie numery to tylko w Polsce się udają..... Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: :) 24.10.08, 20:41 zigzaur napisał: > Kariera finansowa Janusza Palikota jest ogólnie znana. > > Rozpoczął od produkcji drewnianych palet. Potem importował do Polski włoskie > wino w cysternach i rozlewał w butelki. Marka AMBRA to właśnie firma Janusza > Palikota. Potem nabył lubelski "Polmos". > > I to wszystko odbyło się bez kredytów preferencyjnych, bez dopłat do eksportu, > bez zwolnień podatkowych i bez zamówień rządowych. > > Janusz Palikot ma kasę, bo ludzie lubią wypić. Moje jedyne marzenie jest takie:Spotkać się z Palikotem i wypić butelkę szkockiej,Palikot to jest wspaniałść.Pozdrawiam Palikota. Odpowiedz Link Zgłoś
ewwwwa Re: :) To był przekręt Palikota. 25.10.08, 07:21 Dorobił się uczciwie, to dlaczego "Polmos" wycofano z giełdy? Palikot wykupił po układach "Polmos" za grosze, a ludzie tracili grube pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
28plk7b Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 18:31 jak Kaczyński nim wystaruje to już po nim.Palikot stratę samolotu przeżyje,kaczor nie. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Proponuję zoaferować tylko barek 24.10.08, 19:00 W Brukseli ten gość nie jest potrzebny. Odpowiedz Link Zgłoś
szerb Palikot medialna twarz PO w sam raz pasuje do GW 24.10.08, 19:11 Moze i to lepsze niz sluchanie kolejnych obietnic i przeprosin Tuska, ze zawiodl, ze sie poprawi, ze zbuduje autostrady i elektrownie atamowe... pan Palikot potrafi to uproscic: plastikowy penis z Bilgoraju, swinski ryj, pistolet, alkohol, itd Najwyrazniej polityczni oficerowie gazety - Michnik, Maleszka i ska zazdroszcza po cichu gratulacji jakie otrzymal Fakt od pana premiera. "Premier Tusk gratuluje 'Faktowi' rzetelności" Odpowiedz Link Zgłoś
o90 skoro Palikot taki cwany 24.10.08, 19:40 i silny w pysku to trzeba bylo wyslac Tuska do peru na swoj koszt i opierunek. ze nie wspomne o kolejnej podrozy zycia SLONCA PERU do Chin gdzie slowem nie wspomnial o prawach czlowieka i wolnym tybecie juz sie Tusio nie brzydzi Chin tak jak sie brzydzil przed Olimpiada podwojna moralnosc Odpowiedz Link Zgłoś
mietek2346 Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 19:52 Panie Palikot nie przesadzaj pan, ten gosc zamiest do Brukseli samolotem,powinien sie przejechac karetka do Tworek Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi [...] 25.10.08, 10:46 Dlaczego? Niech tzw. prezydent leci albo nawet pojedzie rowerem podwójnie opieluszony. Może już tam zostanie ten Wielki Językoznawca. Dla Polski - żadna strata. Dla Brukseli szansa umieszczenia w psychiatryku polskiego psychopaty i obserwacja choroby psychosomatycznej pn. kurduplizm polski. W odróżnieniu od innych kurduplizmów (a było i jest ich na świecie od groma i ciut ciut) polska wersja jest wyjątkowo szkaradna. Ja bym go nawet obwoził po świecie w klatce jako dziwoląga stanowiącego niepodważalny dowód, na kogo nigdy nie należy głosować. Czy będzie długo atrakcją? Nie sądzę. Każdemu miłośnikowi cyrku w pewnej chwili znudzi się oglądanie brodatych kobiet i dwugłowych cieląt, a więc także kurdupla. Czy Polsce przyniosłoby ujmę pokazywanie wariata? Raczej nie - wstyd przynosi Polsce fakt, że toto zostało wybrane przez podobnych wariatów i że jest ich w Polsce aż tylu. Jestem ciekaw, czy zaproponuje w Brukseli marksistowsko-leninowskie rozwiązania, jak go wyuczyli na uniwerku w "minionych czasach". Można go obwozić pospołu z bliźniakiem - medyczny dowód, że szaleństwo udziela się już w macicy. Tak, tak, polskiego Wielkiego Ekonomistę można eksponować przy różnych okazjach i w różnych celach; głównie jako przestrogę dla ludzkości i argument za usuwaniem ciąży powstałej na skutek spoconych wysiłków niejakiego Rajmunda - dziś świętego pezetpeerowca, którego przeszłość jest jako jedyna w kraju atutem w legitymowaniu się "genetycznym patriotyzmem. Cóż jednak można rzec innego, skoro jedna z progenitur tej postaci nadała sobie prawo o orzekaniu, czym jest patriotyzm - genetyczny i inny. Mam zarazem radę dla Palikota: Niech tak nie szasta swoim barkiem w stosunku do alkoholika. W połączeniu z viagrą w Pałacu Namiestnikowskim może się to okazać groźną mieszanką. Już nawet nie muszę przypominać, że alkohol pity w nadmiarze powoduje biegunkę, jedną z dolegliwości (p)rezydencika. A że się pcha do Brukseli? Znów będzie wyglądał jak piąte koło u wozu - naburmuszony, mlaszczący, wściekły, że nikt nie zwraca nań uwagi i to nie z powodu nikłej postury, lecz jego głupoty. Współczuję mu jako człowiekowi choremu na alkoholizm, gdyż jest to choroba śmiertelna i mam nadzieję, że dozna olśnienia i przestanie chlać. Później nadejdzie inne olśnienia: "Co ja tu, k..., robię?! przecież się na tym nie znam!" Kolejnym olśnieniem oby było "Dość tego, rezygnuję z urzędu i uprawiania polityki." Sądzę, że po raz pierwszy w życiu otrzymałby szczery aplauz - również ode mnie. Tylko że skończyłyby się wtedy różne pogierkowskie pałacyki, pensja niewspółmierna do wiedzy i umiejętności oraz BORowcy z pancernymi dyplomatkami, limuzyny oraz darmowe żarcie i alkohol. Ach, jakby mógł odetchnąć, choć teraz tego jeszcze nie wie. Może dałoby się go zagnać do czynu społecznego - rozdawania cukierków "dziadom" tak przez niego gardzonym Mogłoby to być jednak dla niego niebezpieczne - a nuż jeden z nich dałby mu kopa w kaczy kuper :) Jakaż to miła perspektywa! mietek2346 napisał: > Panie Palikot nie przesadzaj pan, ten gosc zamiest do Brukseli > samolotem,powinien sie przejechac karetka do Tworek Odpowiedz Link Zgłoś
bidifi Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:03 facet jest chory psychicznie ale kumple z partii pozwalaja mu na wiele poniewaz kilku z nich trzyma w kieszeni..... Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 [...] 24.10.08, 20:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 25.10.08, 02:01 bidifi napisał: > facet jest chory psychicznie ale kumple z partii pozwalaja mu na > wiele poniewaz kilku z nich trzyma w kieszeni..... ....i do tego został wybrany prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
frank.west Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:11 Co tym razem ten cymbał pokaże anglikom? Fakera? Nie umie się zachować głuptak i nie zna sie na niczym. Odpowiedz Link Zgłoś
ursynow95 Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny .. 24.10.08, 20:21 PALIKOT JAKO FILOZOF TRAFIL W 10tke. TO SIE NAZYWA GEST. DOBRZE ZE PALIWO JEST TANSZE! A BAREK GRATIS! Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 20:30 czan-dra napisał: > Palikot, to lepszy cwaniak, wie że ten samolot nigdzie nie poleci, zatarty > silnik, a ci będą go zapalali na pych, już im współczuje. Popchnie ten samolot, ten drugi pedal. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:46 Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny samolot i barek! Oczywiście z całą gamą smakowitych mózgojebów! Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:57 W rewanżu Kaczyński udostępni Palikotowi swojego osobistego fryzjera i kupi mu grzebień! Oboje wychylą palikotowego mózgojeba za zdrowie układu pokarmowego Kaczyńskiego i za zdrowie głowy Palikota! Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb No jaki tam znowu kryzys? 24.10.08, 21:06 Czy pan już swoich ekspertów rządowych masz za nic, panie Palikot? Nam żaden kryzys nie grozi przecież. Co najwyżej posezonowy odstrzał mało śmiesznych błaznów nadwornych w dodatku kiepsko doradzających... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: No jaki tam znowu kryzys? 24.10.08, 22:36 Módlmy się, przyjacielu i wysyłajmy dary serca, może nasz kraj ominie ta kapitalistyczna zaraza.... Odpowiedz Link Zgłoś
rafnal Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny .. 24.10.08, 21:15 Dobry pomysł: do samolotu Palikota i na Madagaskar! A tam może pogodać na migi z małpami i mlaskać do woli! Odpowiedz Link Zgłoś
halibutt Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny .. 24.10.08, 21:15 Jak będę duzy zostanę Palikotem. Albo strazakiem, jesce nie wiem. Ale chyba Palikotem. Odpowiedz Link Zgłoś
mederith Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 22:39 showman palikot!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman skierowanie do doktora - bo główka ciut chora 24.10.08, 22:41 w zaświadczeniu lekarskim Palikota brakuje wyników następujących badań i obserwacji Kompleksowe badanie psychiatryczne obejmuje: • opis problemów i objawów, • informacje o stanie zdrowia pacjenta, przebytych chorobach (zarówno somatycznych, jak i psychicznych) i ich leczeniu, • wywiad medyczny dotyczący rodziców i rodziny, • wywiad na temat ogólnego rozwoju dziecka, • informacje o szkole i kontaktach rówieśniczych, • informacje o stosunkach panujących w rodzinie, • wywiad psychiatryczny przeprowadzony z dzieckiem, • poza tym badania laboratoryjne, takie jak: badania krwi, rentgenologiczne lub dodatkowe konsultacje, np. psychologiczne, logopedyczne, pedagogiczne, jeśli są potrzebne. czas to uzupełnić - orzeczenie do wglądu Odpowiedz Link Zgłoś