Dodaj do ulubionych

Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ...

24.10.08, 16:59
Palikot, to lepszy cwaniak, wie że ten samolot nigdzie nie poleci, zatarty
silnik, a ci będą go zapalali na pych, już im współczuje.
Obserwuj wątek
    • iq58 Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 17:00
      Bachor się bedzie bawił pistolecikiem i wibratorkiem ?
      • monster1972 kapryśny bachor z pałacu prezydenckiego bawi sie 24.10.08, 17:21
        Polską razem ze swoim psychicznym braciszkiem i toruńskim
        złodziejem w czarnej kiecy



        POlak-ateista
        • fxvi weź ze Tusku Donaldu, ch... 24.10.08, 18:47


          • robertw18 Niech p. Palikot wozi p. Tuska, przyjaciela. 24.10.08, 20:32
            W tym czasie p. Tusk może pozostawić samolot państwowy p. Kaczyńskiemu.

            Pozdr.
            • lewar121 palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w łeb :) 24.10.08, 22:57
              Jeszcze tak prostego posła jak ty to nie mieliśmy. Nawet z samoobrony byli
              mądrzejsi. Wydaje mi się, że zbyt często próbowałeś wina przez siebie
              produkowanego. Wyrazy współczucia dla rodziny i kolegów z partii!
              • karol_7 Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 24.10.08, 23:04
                lewar121 napisał:

                > Jeszcze tak prostego posła jak ty to nie mieliśmy. Nawet z
                samoobrony byli
                > mądrzejsi. Wydaje mi się, że zbyt często próbowałeś wina przez
                siebie
                > produkowanego. Wyrazy współczucia dla rodziny i kolegów z partii!

                Ale Ty jesteś prymityw
                • lewar121 Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 24.10.08, 23:06
                  Ale chyba nie większy niż palikot ??? :)


                  karol_7 napisał:
                  > Ale Ty jesteś prymityw
                  • kola Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 25.10.08, 02:49
                    Palikotowi toś nie godzien nawet butów wiązać, pastuchu..
              • ewwwwa Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 25.10.08, 07:02
                Mądrze mówisz. Palikot dorobił się na złodziejstwie, bo przecież nic
                więcej nie umie.
                • keeslaff Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 25.10.08, 10:36
                  ewwwwa napisała:

                  > Mądrze mówisz. Palikot dorobił się na złodziejstwie, bo przecież nic
                  > więcej nie umie.

                  jesli masz dowody na złodziejstwo palikota to złóż doniesienie do prokuratury.
                  Jesli nie masz - milcz i uważaj, żeby nikt wobec ciebie nie stosował polityki
                  "rzuc g..wnem, na pewno cos sie przylepi", chociaż szczerze wątpię czy
                  ktokolwiek cos takiego o tobie powie, nikomu nie zależy na oczernianiu
                  nieudaczników.
              • eddynz Re: palikot...weź się chłopie puknij wreszcie w ł 26.10.08, 06:46
                ciekawe by to było jakbyś te swoje mądrości przed kamerami wypowiedział na temat
                Palikota.Napewno byś był wielki.Sprubój bo jest szansa.
    • dyktator_bolandy ten kuhdupel nie wsiadzie do cessny 24.10.08, 17:18

      z jego kompleksami cessna mu za mała.
    • jan3211 Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:19
      Ta medialna zabawa proponowana przez Plakota , ksywa "Swiński ryj",
      ma na celu odciagnięcie opinii publicznej od nędzy polityki
      Platformy która prowadzi do kryzysu ekonomicznego. To jest zabawna
      grupa ludzi która nie wie skąd przyszła i dokąd idzie ?
      • zigzaur Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:33
        Ironią się kieruje, ironią.

        I to w dodatku dość łagodną, bo nie wspomina o WC.
        • hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 18:39
          Palikot kieruje się poleceniami Donka, to przecież oczywiste. Co do rozumu
          Palikota to po jego występach z penisem i świńskim ryjem w TV mam jednak drobne
          wątpliwości. Czyżby starał się przebić Samoobronę?
          • zigzaur Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 18:57
            O rozumie Janusza Palikota świadczy jego stan majątkowy.

            Co do penisa, to w ten niekonwencjonalny sposób Janusz Palikot stanął w obronie
            studentki zgwałconej przez policjanta. Policja starała się tuszować sprawę,
            sugerowała, jakoby studentka "była agresywna". Dzięki interwencji posła obecnie
            sytuacja wygląda w ten sposób, że policjant odpowiada przed sądem za WIELOKROTNE
            gwałty - proces toczy się przy drzwiach zamkniętych. Oprócz tego został
            dyscyplinarnie usunięty ze służby BEZ CZEKANIA na wynik procesu, czyli przy
            bardzo dużym prawdopodobieństwie wyroku skazującego.

            Gdyby np. twoją córkę spotkało podobne nieszczęście, to chyba cieszyłbyś się z
            każdego, kto skutecznie stanąłby w jej obronie.
            • hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 19:04
              Raczej nie chciałbym, aby ktokolwiek w obronie mojej córki wymachiwał penisem,
              nawet sztucznym. Palikotowi chodzi tylko o szum medialny, jako dr filozofii
              (podobno) stać go na więcej.


              > O rozumie Janusza Palikota świadczy jego stan majątkowy

              a te dwie rzeczy akurat się nie wiążą, znam trochę ludzi o lepszym rozumie, ale
              klepiących biedę.
              • lehoo Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 20:24
                @hurdy-gurdy - jeśli Twoja córka zostałaby zgwałcona i zastraszana przez
                policjanta, to z pewnością zmieniłbyś zdanie.
              • cz27 Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 20:35
                hurdy-gurdy napisał:

                > Raczej nie chciałbym, aby ktokolwiek w obronie mojej córki
                wymachiwał penisem,
                > nawet sztucznym. Palikotowi chodzi tylko o szum medialny, jako dr
                filozofii
                > (podobno) stać go na więcej. W tym kutasie Palikota jest wiecej
                godności,jak w całej bolszewickiej partii pisowskiej.Poniał
                >
                >
                > > O rozumie Janusza Palikota świadczy jego stan majątkowy
                >
                > a te dwie rzeczy akurat się nie wiążą, znam trochę ludzi o lepszym
                rozumie, ale
                > klepiących biedę.
                • hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 23:11
                  dziękuje, uże poniał co to jest symbolem godności dla członków platformy.
              • starod Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 23:23
                hurdy-gurdy napisał:

                > Raczej nie chciałbym, aby ktokolwiek w obronie mojej córki
                wymachiwał penisem,
                > nawet sztucznym. Palikotowi chodzi tylko o szum medialny, jako dr
                filozofii
                > (podobno) stać go na więcej.
                >
                Twojego "profesura" prawa pracy leninowskiej nnie stać nawet na tyle
                co prostego doktora filozofii. Prymitywizm Kaczorów nie ma sobie
                równych.
                • hurdy-gurdy Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 25.10.08, 03:44
                  jeśli machanie penisem i wrzucanie świńskich ryjów nie jest prymitywne to
                  ciekawi mnie twoje pojęcie prymitywizmu. Pierwszy członek platformy, Palikot to
                  taka Doda "robiąca" w polityce. Słuchałem kilku dyskusji w których brał udział i
                  niestety niewiele ma do powiedzenia. Kasa to nie wszystko, z ciekawością czekam
                  co wyjdzie z jego komisji, poza gadaniem w mediach oczywiście.
            • ewwwwa Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 25.10.08, 07:11
              Stan majątkowy Janusza Palikota świadczy o jego układach
              znajomościach kombinacjach i przekrętach. Nikt w tak krótkim czasie
              nie dorobił się majątku uczciwie. Teraz Palikot oficjalnie tworzy
              prawo do nieuczciwych manipulacji. Złodzieje będą podwajać swój
              majątek zgodnie z prawem. Stworzonył to Palikot.
              • mark.parker Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 25.10.08, 11:05
                To, że Ty się nie dorobiłaś jeszcze o niczym nie świadczy, no - może
                o tym, że jesteś zawistną fajtłapą rozumującą po peerelowsku. Czy
                wiesz, że "ewe" po angielsku to owca? Radzę zmienić ksywkę na
                bardziej odpowiadającą Twemu rozumowaniu, np. eweeeeeeeeeeee- Tu możesz nawet znaleźć swoje zdjęcie ;)

                ewwwwa napisała:

                > Stan majątkowy Janusza Palikota świadczy o jego układach
                > znajomościach kombinacjach i przekrętach. Nikt w tak krótkim
                czasie
                > nie dorobił się majątku uczciwie. Teraz Palikot oficjalnie tworzy
                > prawo do nieuczciwych manipulacji. Złodzieje będą podwajać swój
                > majątek zgodnie z prawem. Stworzonył to Palikot.
            • sulineczka Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 27.10.08, 13:12
              Zaraz, zaraz! Czy przypadkiem nie rzadzi PO, ktora obiecala
              porzadek i bezpieczenstwo w kraju ? Zgodnie z tymi obietnicami
              studentka powinna udac sie do prokuratury, ktora zajac sie powinna
              policjantem. Czy to znaczy, ze posel musi wystepowac z penisem w
              dloni w telewizji, zeby zabezpieczyc podstawowe prawa obywatelki ?
              W demokratycznym dobrze rzadzonym kraju ???? W XXI wieku ???
              Pomysl, zanim napiszesz laurke dla psychopaty
      • kralik111 Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:38
        jan3211 napisał:

        > Ta medialna zabawa proponowana przez Plakota , ksywa "Swiński ryj",
        > ma na celu odciagnięcie opinii publicznej od nędzy polityki
        > Platformy która prowadzi do kryzysu ekonomicznego. To jest zabawna
        > grupa ludzi która nie wie skąd przyszła i dokąd idzie ?


        Te jasio, a potrafisz wytlumaczyc w jaki sposob Platforma dazy do kryzysu
        ekonomicznego, czy tak se tylko chlapnales, bo za glupi jestes zeby miec cos do
        powiedzenia...?


        :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • cymber.gaj Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:49
          > Te jasio, a potrafisz wytlumaczyc w jaki sposob Platforma dazy do kryzysu
          > ekonomicznego, czy tak se tylko chlapnales, bo za glupi jestes zeby miec cos do
          > powiedzenia...?> Te jasio, a potrafisz wytlumaczyc w jaki sposob Platforma dazy do kryzysu
          > ekonomicznego, czy tak se tylko chlapnales, bo za glupi jestes zeby miec cos do
          > powiedzenia...?

          W taki sam sposób, w jaki dąży do zwiększenia w Polsce korupcji, wzrostu przestępczości, wyprzedaży majątku narodowego i prywatnego Niemcom oraz podporządkowania Polski Rosji. Przecież wiadomo, że zdaniem PiS taki właśnie jest program Platformy. Cała nadzieja w tym, że kaczyści po wodzą Rydzyka do tego nie dopuszczą.
          • abby098 Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 24.10.08, 17:54
            ...to pijaki i zlodzieje, bo kazdy pijak to zlodziej!
            :-)
      • tw_wielgus Re:do J- 32 itd... 24.10.08, 18:20
        Szanowny Janku,
        ksywę "świński ryj" to nosił poprzedni pan prezydent.
        Zatem stosując zasadę ciągłości władzy w żadnym wypadku nie należy
        się ona p. posłowi Palikotowi, sam rozumiesz.
        Natomiast bardzo mi się podobało to poetyckie odniesinie na końcu
        Twojego meldunku. Widać żeś człowiek oczytany, po wolsku -
        oczytuch...
        • czan-dra Re:do J- 32 itd... 24.10.08, 18:39
          :DDD
          • tw_wielgus Re:do J- 32 itd... 24.10.08, 18:51
            Witaj,

            nie śmiej się, po paru słowach widać, że ocztuch, chłopak czytał "W
            pustyni i w puszczy". Znaczy się jest pisofob... nie...
            pisgnat...pisofil.. nie ten no...bibliofil..
        • dominik.olsztyn Re:do J- 32 itd... 25.10.08, 01:50
          > Szanowny Janku,
          > ksywę "świński ryj" to nosił poprzedni pan prezydent.

          Musze Cię zmartwić. Ksywka świński ryj nie należała do Kwaśniewskiego. Posiadał
          ją któryś z wiceministrów obrony za czasów AWS. Oto relacja prasowa o tamtym
          wydarzeniu:

          Robert Lipka - wiceminister obrony. Jego karierę przerwało spotkanie z kadrą
          wojskową jednostki w Grudziądzu, gdzie miał rozmawiać o jej likwidacji. Lipka
          najpierw kilka godzin spóźnił się na spotkanie. A gdy już dotarł, wyraźnie
          chwiał się na nogach, lekko zataczał i mówił m.in. takie rzeczy: "Mówią o mnie,
          że jestem świński ryj...".

          Zastanawiam się w której partii, po upadku AWS znalazł się ten wybitny prawicowy
          mózg. W PO czy w PiS. Kto się do niego przyzna ?
      • sulineczka Re: Czy Palikot kieruje się rozumem czy pychą ? 27.10.08, 13:04
        Palikot marzy o popularnosci. Rozumem jej nie zdobedzie, bo ma go na
        poziomie Kubusia Puchatka. Musi wiec szokowac. Przychodzi mu to tym
        latwiej, ze Tusk i czolowka PO go popiera, oczywiscie nie przyznajac
        sie do tego. Facet sprowadza kazdym swoim wystapieniem polityke na
        poziom kostek u nog, jest klotliwy, chamowaty i psychicznie
        niestabilny. Siwtna wizytowka PO, ktora trzyma go tak dlugo, jak
        facet ma duza kase i sklonnosci do politycznego samobojstawa. Nie
        znam nikogo, kto by mowil o nim bez obrzydzenia. Niech spada jak
        najszybciej, razem ze swoim samolotem, swinskim ryjem i wszyskimi
        innymi akcesoriami. Nic dziwnego, ze jego zona wystapila o rozwod i
        dostala go. Facet jest psychicznie rozchwiany. Do leczenia !!!!!
    • michalparadowski Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 17:46
      PIĘKNE DZIĘKI P.POŚLE, TYLKO PROŚBA:
      NIECH PAŃSKI PILOT, WYSADZI TEGO PASAŻERA GDZIEŚ NA SAHARZE.
      TAK MOŻLIWIE BLISKO ŚRODKA PUSTYNI.
      PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ, O POZOSTAWIENIU KILKU BUTELECZEK WINKA!
      • clint_eastwood Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 17:57
        Ciebie to już dawmo wysadzili 2 km pod powierzchnią Sachary, matole
        • tymon99 Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 19:42
          matoł to ten, co nie umie napisać nazwy najbardziej znanej pustyni na świecie
          bez błędów..
          • zigzaur Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 21:03
            Bo może komuś skojarzyła się z sacharem (cukier po rosyjsku).
            • tymon99 Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 25.10.08, 00:00
              że herbata z cukrem?
              www.youtube.com/watch?v=QzeddbU3wOA
    • ogul_bobra Barek? - on chyba chce zbankrutować.. 24.10.08, 17:58
    • tw_wielgus Tylko jedna prośca do pana posła. 24.10.08, 18:14
      Barek powinien być czynny dopiero w drodze powrotnej
      ze szczytu.
      • zigzaur Druga prośba do pana posła: 24.10.08, 18:21
        Niech drzwi od WC nie dadzą się otworzyć od środka.
        • tw_wielgus Re: Trzecia prośba do pana posła: 24.10.08, 18:40
          Pilot.. pobożny, paktykujący muzułmanin, szkolony w Stanach przez
          Osamę..
    • qasher :) 24.10.08, 18:29
      Kaczyńskiego obwiniacie o podróże na koszt państwa? No, a czemu nikt nie
      wspomni o tym skąd Palikot ma kasę na ten samolot? Skąd Tusk na te
      comiesięczne wakacje, czy jak on to nazywa - delegacje ;)
      • tw_wielgus Re: :) 24.10.08, 18:37
        Jak to skąd !??!... sprzedają butelki i puszki wyrzucane na śmietnik
        pod kancelarią. Nie wiedziałeś?
      • zigzaur Re: :) 24.10.08, 19:00
        Kariera finansowa Janusza Palikota jest ogólnie znana.

        Rozpoczął od produkcji drewnianych palet. Potem importował do Polski włoskie
        wino w cysternach i rozlewał w butelki. Marka AMBRA to właśnie firma Janusza
        Palikota. Potem nabył lubelski "Polmos".

        I to wszystko odbyło się bez kredytów preferencyjnych, bez dopłat do eksportu,
        bez zwolnień podatkowych i bez zamówień rządowych.

        Janusz Palikot ma kasę, bo ludzie lubią wypić.
        • hurdy-gurdy Re: :) 24.10.08, 19:22
          Akurat w sprawie majątku Palikota było dość głośno z okazji jego sprawy rozwodowej:

          CO, WEDŁUG OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO, MA DZIŚ PALIKOT (Tzn wiosna 2007)

          * Akcje spółki Żołądkowa S.A. - 500 tys. akcji serii AA i 2,5 mln akcji serii
          AB, warte ponad 12 mln zł.
          * 0,5 miliona zł i 120 tys. euro oszczędności.
          * Pozostaje współwłaścicielem kompleksu pałacowego w Jabłonnie, w którym po
          rozwodzie mieszka jego żona z dziećmi. Wartość tej połowy szacuje na 10 mln zł.
          * Obrazy i meble o wartości 2,5 mln zł.
          * Nieruchomość położona na dwóch działkach o wartości 0,5 mln zł.
          * Prawo do własności lokalu użytkowego o wartości 1 mln 300 tys. zł.
          * 50 udziałów w spółce Kresy, do której należy m.in. dom z XIV wieku.
          * W sumie 14 650 000 zł kredytu.

          JAK WIDAĆ - SAMOLOTU PALIKOT NIE MA :-)ZA CIENKI JEST

          a co do tego:

          > Potem nabył lubelski "Polmos".
          > I to wszystko odbyło się bez kredytów preferencyjnych, bez dopłat do eksportu,
          > bez zwolnień podatkowych i bez zamówień rządowych.

          To istniało mocne domniemanie, że w 2001 Palikot kupił Polmos za pieniądze
          Polmosu. Ale takie numery to tylko w Polsce się udają.....
        • cz27 Re: :) 24.10.08, 20:41
          zigzaur napisał:

          > Kariera finansowa Janusza Palikota jest ogólnie znana.
          >
          > Rozpoczął od produkcji drewnianych palet. Potem importował do
          Polski włoskie
          > wino w cysternach i rozlewał w butelki. Marka AMBRA to właśnie
          firma Janusza
          > Palikota. Potem nabył lubelski "Polmos".
          >
          > I to wszystko odbyło się bez kredytów preferencyjnych, bez dopłat
          do eksportu,
          > bez zwolnień podatkowych i bez zamówień rządowych.
          >
          > Janusz Palikot ma kasę, bo ludzie lubią wypić.
          Moje jedyne marzenie jest takie:Spotkać się z Palikotem i wypić
          butelkę szkockiej,Palikot to jest wspaniałść.Pozdrawiam Palikota.
        • ewwwwa Re: :) To był przekręt Palikota. 25.10.08, 07:21
          Dorobił się uczciwie, to dlaczego "Polmos" wycofano z giełdy?
          Palikot wykupił po układach "Polmos" za grosze, a ludzie tracili
          grube pieniądze.
    • 28plk7b Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 18:31
      jak Kaczyński nim wystaruje to już po nim.Palikot stratę samolotu
      przeżyje,kaczor nie.
    • przyladek.dobrej.nadziei Proponuję zoaferować tylko barek 24.10.08, 19:00
      W Brukseli ten gość nie jest potrzebny.
    • szerb Palikot medialna twarz PO w sam raz pasuje do GW 24.10.08, 19:11
      Moze i to lepsze niz sluchanie kolejnych obietnic i przeprosin Tuska, ze
      zawiodl, ze sie poprawi, ze zbuduje autostrady i elektrownie atamowe... pan
      Palikot potrafi to uproscic: plastikowy penis z Bilgoraju, swinski ryj,
      pistolet, alkohol, itd

      Najwyrazniej polityczni oficerowie gazety - Michnik, Maleszka i ska
      zazdroszcza po cichu gratulacji jakie otrzymal Fakt od pana premiera.
      "Premier Tusk gratuluje 'Faktowi' rzetelności"
    • o90 skoro Palikot taki cwany 24.10.08, 19:40
      i silny w pysku

      to trzeba bylo wyslac Tuska do peru na swoj koszt i opierunek.

      ze nie wspomne o kolejnej podrozy zycia SLONCA PERU do Chin gdzie slowem nie
      wspomnial o prawach czlowieka i wolnym tybecie

      juz sie Tusio nie brzydzi Chin
      tak jak sie brzydzil przed Olimpiada

      podwojna moralnosc
    • mietek2346 Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 19:52
      Panie Palikot nie przesadzaj pan, ten gosc zamiest do Brukseli
      samolotem,powinien sie przejechac karetka do Tworek
      • mark.parker Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi [...] 25.10.08, 10:46
        Dlaczego? Niech tzw. prezydent leci albo nawet pojedzie rowerem podwójnie
        opieluszony. Może już tam zostanie ten Wielki Językoznawca. Dla Polski - żadna
        strata. Dla Brukseli szansa umieszczenia w psychiatryku polskiego psychopaty i
        obserwacja choroby psychosomatycznej pn. kurduplizm polski. W odróżnieniu od
        innych kurduplizmów (a było i jest ich na świecie od groma i ciut ciut) polska
        wersja jest wyjątkowo szkaradna. Ja bym go nawet obwoził po świecie w klatce
        jako dziwoląga stanowiącego niepodważalny dowód, na kogo nigdy nie należy
        głosować. Czy będzie długo atrakcją? Nie sądzę. Każdemu miłośnikowi cyrku w
        pewnej chwili znudzi się oglądanie brodatych kobiet i dwugłowych cieląt, a więc
        także kurdupla. Czy Polsce przyniosłoby ujmę pokazywanie wariata? Raczej nie -
        wstyd przynosi Polsce fakt, że toto zostało wybrane przez podobnych wariatów i
        że jest ich w Polsce aż tylu. Jestem ciekaw, czy zaproponuje w Brukseli
        marksistowsko-leninowskie rozwiązania, jak go wyuczyli na uniwerku w "minionych
        czasach". Można go obwozić pospołu z bliźniakiem - medyczny dowód, że szaleństwo
        udziela się już w macicy. Tak, tak, polskiego Wielkiego Ekonomistę można
        eksponować przy różnych okazjach i w różnych celach; głównie jako przestrogę dla
        ludzkości i argument za usuwaniem ciąży powstałej na skutek spoconych wysiłków
        niejakiego Rajmunda - dziś świętego pezetpeerowca, którego przeszłość jest jako
        jedyna w kraju atutem w legitymowaniu się "genetycznym patriotyzmem. Cóż jednak
        można rzec innego, skoro jedna z progenitur tej postaci nadała sobie prawo o
        orzekaniu, czym jest patriotyzm - genetyczny i inny. Mam zarazem radę dla
        Palikota: Niech tak nie szasta swoim barkiem w stosunku do alkoholika. W
        połączeniu z viagrą w Pałacu Namiestnikowskim może się to okazać groźną
        mieszanką. Już nawet nie muszę przypominać, że alkohol pity w nadmiarze powoduje
        biegunkę, jedną z dolegliwości (p)rezydencika. A że się pcha do Brukseli? Znów
        będzie wyglądał jak piąte koło u wozu - naburmuszony, mlaszczący, wściekły, że
        nikt nie zwraca nań uwagi i to nie z powodu nikłej postury, lecz jego głupoty.
        Współczuję mu jako człowiekowi choremu na alkoholizm, gdyż jest to choroba
        śmiertelna i mam nadzieję, że dozna olśnienia i przestanie chlać. Później
        nadejdzie inne olśnienia: "Co ja tu, k..., robię?! przecież się na tym nie
        znam!" Kolejnym olśnieniem oby było "Dość tego, rezygnuję z urzędu i uprawiania
        polityki." Sądzę, że po raz pierwszy w życiu otrzymałby szczery aplauz - również
        ode mnie. Tylko że skończyłyby się wtedy różne pogierkowskie pałacyki, pensja
        niewspółmierna do wiedzy i umiejętności oraz BORowcy z pancernymi dyplomatkami,
        limuzyny oraz darmowe żarcie i alkohol. Ach, jakby mógł odetchnąć, choć teraz
        tego jeszcze nie wie. Może dałoby się go zagnać do czynu społecznego -
        rozdawania cukierków "dziadom" tak przez niego gardzonym Mogłoby to być jednak
        dla niego niebezpieczne - a nuż jeden z nich dałby mu kopa w kaczy kuper :)
        Jakaż to miła perspektywa!

        mietek2346 napisał:

        > Panie Palikot nie przesadzaj pan, ten gosc zamiest do Brukseli
        > samolotem,powinien sie przejechac karetka do Tworek
    • bidifi Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:03
      facet jest chory psychicznie ale kumple z partii pozwalaja mu na
      wiele poniewaz kilku z nich trzyma w kieszeni.....
      • cz27 [...] 24.10.08, 20:46
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • dominik.olsztyn Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 25.10.08, 02:01
        bidifi napisał:

        > facet jest chory psychicznie ale kumple z partii pozwalaja mu na
        > wiele poniewaz kilku z nich trzyma w kieszeni.....

        ....i do tego został wybrany prezydentem.
    • frank.west Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:11
      Co tym razem ten cymbał pokaże anglikom? Fakera? Nie umie się zachować głuptak i nie zna sie na niczym.
    • ursynow95 Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny .. 24.10.08, 20:21
      PALIKOT JAKO FILOZOF TRAFIL W 10tke. TO SIE NAZYWA GEST.
      DOBRZE ZE PALIWO JEST TANSZE! A BAREK GRATIS!
    • cz27 Re: Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatn 24.10.08, 20:30
      czan-dra napisał:

      > Palikot, to lepszy cwaniak, wie że ten samolot nigdzie nie poleci,
      zatarty
      > silnik, a ci będą go zapalali na pych, już im współczuje.
      Popchnie ten samolot, ten drugi pedal.
    • maciekgr Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:46
      Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny samolot i barek!
      Oczywiście z całą gamą smakowitych mózgojebów!
    • maciekgr Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 20:57
      W rewanżu Kaczyński udostępni Palikotowi swojego osobistego fryzjera
      i kupi mu grzebień! Oboje wychylą palikotowego mózgojeba za zdrowie
      układu pokarmowego Kaczyńskiego i za zdrowie głowy Palikota!
    • toberson Re: Przeciez Donald to jalopa i leniuch!! 24.10.08, 21:04
    • bydlo_prof_wb No jaki tam znowu kryzys? 24.10.08, 21:06
      Czy pan już swoich ekspertów rządowych masz za nic, panie Palikot? Nam żaden
      kryzys nie grozi przecież. Co najwyżej posezonowy odstrzał mało śmiesznych
      błaznów nadwornych w dodatku kiepsko doradzających...
      __________

      Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust
      intelektualny (Zbigniew Herbert)
      • tw_wielgus Re: No jaki tam znowu kryzys? 24.10.08, 22:36
        Módlmy się, przyjacielu i wysyłajmy dary serca,
        może nasz kraj ominie ta kapitalistyczna zaraza....
    • rafnal Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny .. 24.10.08, 21:15
      Dobry pomysł: do samolotu Palikota i na Madagaskar! A tam może
      pogodać na migi z małpami i mlaskać do woli!
    • halibutt Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny .. 24.10.08, 21:15
      Jak będę duzy zostanę Palikotem. Albo strazakiem, jesce nie wiem. Ale chyba
      Palikotem.
    • mederith Palikot: Udostępnię prezydentowi swój prywatny ... 24.10.08, 22:39
      showman palikot!!!!!!
    • jkredman skierowanie do doktora - bo główka ciut chora 24.10.08, 22:41
      w zaświadczeniu lekarskim Palikota brakuje wyników następujących badań i obserwacji
      Kompleksowe badanie psychiatryczne obejmuje:
      • opis problemów i objawów,
      • informacje o stanie zdrowia pacjenta, przebytych chorobach (zarówno
      somatycznych, jak
      i psychicznych) i ich leczeniu,
      • wywiad medyczny dotyczący rodziców i rodziny,
      • wywiad na temat ogólnego rozwoju dziecka,
      • informacje o szkole i kontaktach rówieśniczych,
      • informacje o stosunkach panujących w rodzinie,
      • wywiad psychiatryczny przeprowadzony z dzieckiem,
      • poza tym badania laboratoryjne, takie jak: badania krwi, rentgenologiczne lub
      dodatkowe
      konsultacje, np. psychologiczne, logopedyczne, pedagogiczne, jeśli są potrzebne.
      czas to uzupełnić - orzeczenie do wglądu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka