Dodaj do ulubionych

Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do radia

15.11.08, 22:23
Nie mogę się doczekać odpisienia programu 3 i odkościelnienia. Te
prawie codzienne cytaty z Jana Pwała II, te niedzielne poranki
religijne... A to było takie fajne radio kiedyś.
Obserwuj wątek
    • citisus aleydis 15.11.08, 23:45
      > Nie mogę się doczekać odpisienia programu 3 i odkościelnienia. Te
      > prawie codzienne cytaty z Jana Pwała II, te niedzielne poranki
      > religijne... A to było takie fajne radio kiedyś.

      Taaaaa aż przyszedł rok 1989 i wszystko diabli wzieli. Myślisz, że
      Armia Czerwona jeszcze wróci ?
      • jirzik Re: aleydis 16.11.08, 10:31
        citisus napisał:

        > Taaaaa aż przyszedł rok 1989 i wszystko diabli wzieli.

        Nie. Trójka popsuła się już z początkiem lat 80. Taki Niedźwiedzki, który
        wówczas został skierowany "na odcinek trójkowy" pasował ze swoją listą przebojów
        do nastroju Trójki jak wiecheć słomy do fraka.
        Ale misję swą wykonał, gdyż to Trójka zniedźwiedziała, a nie Niedźwiedź
        strójczał...

        Z elitarnego radia dla inteligencji, jakim była w latach siedemdziesiątych (za
        czasów pracy Janczarskiego i Kreczmara), stała się "radiem dla szerokich mas".
        To też jedna z "zasług" ekipy stanu wojennego...
        • borys_j złogi komusze i SB wracają?? :))) 16.11.08, 15:17
          łomatko, to wracają komuszki i udeckie śmiecie? Ten pajac Łetwoski
          (czy na jego temat nie było nic w aktach SB? ;))))
    • miskant Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 00:03
      Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek 3 była fajniejsza od tej co jest teraz.
      Skowroński dokonał cudu. Muzyka super, wrócił Man, ciekawe reportaże, Karnowski
      w porannym Salonie 3 to mistrzostwo kunsztu i smaku jeśli chodzi o wywiady. No
      ale jeśli ktoś nie chce słuchać cytatów JPII o polskiej kulturze i narodzie, to
      już nie wiem co mu poradzić. Może niech przełączy się na radio Erewań i posłucha
      cytatów z Marksa.
      • mela_1 Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 00:29
        Trójkę da się słuchać, choć bez Niedżwiedzia jest już zupełnie
        inna... Poza tym nie podzielam zachwytów nad karnowskim. Ani
        salonem3. Właśnie z racji prowadzących - stronniczych, złośliwych i
        ciągle rozpaczających za upadłym rok temu rządem. Ale co tam. Mam
        inne stacje do wyboru, za które nie musze płacić haraczu.
      • jirzik Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 10:18
        miskant napisał:

        > Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek 3 była fajniejsza od tej co > jest teraz.

        Oj, to bardzo młodziutki musisz być...
    • dzingis_cham Dlaczego nie pójść za ciosem? 16.11.08, 08:11
      Teraz jest doskonała okazja aby sprywatyzować media (i nie tylko media),
      złamać źle zrośnięte kości i poskładać je od nowa. Ból takiego zabiegu
      zostanie zapomniany do przyszłych wyborów a pierwsze pozytywne efekty zaczną
      się już wtedy pojawiać. Tusk i PO kiedyś przeminie jak wszystko i chyba lepiej
      aby zostali zapamiętani jako reformatorzy a nie kolejna ekipa, która chciała
      ale nie mogła.

      Tylko jak zareaguje na prywatyzacje największy w kraju szkodnik, człowiek
      zwany potocznie prezydentem?
    • gamon.0 czekam na "starą" Trójke,Oddajcie ją komuchy z PIS 16.11.08, 08:47
      Kaczynski z kumplami Lepperem,Giertychem,Czabanskim,Targalskim, uczynili z
      radia, komunistyczne szambo !
      • jirzik Stara Trójka 16.11.08, 10:23
        to ITR (później - IMA), "Sześćdziesiątka", "Muzykalny detektyw"...
        To se uż ne vrati...
    • mariuszet Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do radia 16.11.08, 12:37
      Ludzie przestali płacić nie tylko dlatego, że rząd zapowiedział zniesienie
      abonamentu, ale w większości dlatego, że radio stało się tubą pisowską. Na ogół
      słucham trójki i póki nie ma polityki, jest ok. Gdy tylko zaczynają się audycje
      polityczne, przechył pisowski jest widoczny wyraźnie, chociaż po wygranych przez
      PO wyborach, oraz dobrych wynikach sondażowych, nastąpiła odwilż i więcej
      pluralizmu. Natomiast jak przypadkiem włączę Jedynkę to na ogół początkowo sądzę
      że znalazłem Radio Maryja, po chwili orientuję się co to za radio, ale wrażenie,
      że to radio ostrej opozycji rządowej nie mija. Wkurza mnie też jak w Trójce
      nadawane są reklamy, że "tego programu nie będzie gdy zniesiony zostanie
      abonament". Podobno pieniędzy brak a na walkę polityczną samo radio pieniadze
      ma, bo one nie są za darmo. Jesli będzie inny sytem finansowania radia niż
      abonament a te programy nie znikną, to ci którzy zdecydowali o ich nadawaniu
      powinni piniądze radiu zwrócić.
    • mariuszet Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 12:39
      Zgadzam się, szczególnie mnie wkurza w Polsce wycieranie sobie gęby Janem Pawłem
      II. Z jego nauki nikt nie czerpie inspiracji ale cytować każdy chętny.
    • 1dana Maciej Łętowski: Jeszcze za wcześnie na radość ... 16.11.08, 21:31
      Trzeba jeszcze czekac! No i jeszcze "odpisienie" TV. To dopiero
      bedzie dramat...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka