aleydis 15.11.08, 22:23 Nie mogę się doczekać odpisienia programu 3 i odkościelnienia. Te prawie codzienne cytaty z Jana Pwała II, te niedzielne poranki religijne... A to było takie fajne radio kiedyś. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
citisus aleydis 15.11.08, 23:45 > Nie mogę się doczekać odpisienia programu 3 i odkościelnienia. Te > prawie codzienne cytaty z Jana Pwała II, te niedzielne poranki > religijne... A to było takie fajne radio kiedyś. Taaaaa aż przyszedł rok 1989 i wszystko diabli wzieli. Myślisz, że Armia Czerwona jeszcze wróci ? Odpowiedz Link Zgłoś
jirzik Re: aleydis 16.11.08, 10:31 citisus napisał: > Taaaaa aż przyszedł rok 1989 i wszystko diabli wzieli. Nie. Trójka popsuła się już z początkiem lat 80. Taki Niedźwiedzki, który wówczas został skierowany "na odcinek trójkowy" pasował ze swoją listą przebojów do nastroju Trójki jak wiecheć słomy do fraka. Ale misję swą wykonał, gdyż to Trójka zniedźwiedziała, a nie Niedźwiedź strójczał... Z elitarnego radia dla inteligencji, jakim była w latach siedemdziesiątych (za czasów pracy Janczarskiego i Kreczmara), stała się "radiem dla szerokich mas". To też jedna z "zasług" ekipy stanu wojennego... Odpowiedz Link Zgłoś
borys_j złogi komusze i SB wracają?? :))) 16.11.08, 15:17 łomatko, to wracają komuszki i udeckie śmiecie? Ten pajac Łetwoski (czy na jego temat nie było nic w aktach SB? ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
miskant Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 00:03 Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek 3 była fajniejsza od tej co jest teraz. Skowroński dokonał cudu. Muzyka super, wrócił Man, ciekawe reportaże, Karnowski w porannym Salonie 3 to mistrzostwo kunsztu i smaku jeśli chodzi o wywiady. No ale jeśli ktoś nie chce słuchać cytatów JPII o polskiej kulturze i narodzie, to już nie wiem co mu poradzić. Może niech przełączy się na radio Erewań i posłucha cytatów z Marksa. Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 00:29 Trójkę da się słuchać, choć bez Niedżwiedzia jest już zupełnie inna... Poza tym nie podzielam zachwytów nad karnowskim. Ani salonem3. Właśnie z racji prowadzących - stronniczych, złośliwych i ciągle rozpaczających za upadłym rok temu rządem. Ale co tam. Mam inne stacje do wyboru, za które nie musze płacić haraczu. Odpowiedz Link Zgłoś
jirzik Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 10:18 miskant napisał: > Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek 3 była fajniejsza od tej co > jest teraz. Oj, to bardzo młodziutki musisz być... Odpowiedz Link Zgłoś
dzingis_cham Dlaczego nie pójść za ciosem? 16.11.08, 08:11 Teraz jest doskonała okazja aby sprywatyzować media (i nie tylko media), złamać źle zrośnięte kości i poskładać je od nowa. Ból takiego zabiegu zostanie zapomniany do przyszłych wyborów a pierwsze pozytywne efekty zaczną się już wtedy pojawiać. Tusk i PO kiedyś przeminie jak wszystko i chyba lepiej aby zostali zapamiętani jako reformatorzy a nie kolejna ekipa, która chciała ale nie mogła. Tylko jak zareaguje na prywatyzacje największy w kraju szkodnik, człowiek zwany potocznie prezydentem? Odpowiedz Link Zgłoś
gamon.0 czekam na "starą" Trójke,Oddajcie ją komuchy z PIS 16.11.08, 08:47 Kaczynski z kumplami Lepperem,Giertychem,Czabanskim,Targalskim, uczynili z radia, komunistyczne szambo ! Odpowiedz Link Zgłoś
jirzik Stara Trójka 16.11.08, 10:23 to ITR (później - IMA), "Sześćdziesiątka", "Muzykalny detektyw"... To se uż ne vrati... Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszet Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do radia 16.11.08, 12:37 Ludzie przestali płacić nie tylko dlatego, że rząd zapowiedział zniesienie abonamentu, ale w większości dlatego, że radio stało się tubą pisowską. Na ogół słucham trójki i póki nie ma polityki, jest ok. Gdy tylko zaczynają się audycje polityczne, przechył pisowski jest widoczny wyraźnie, chociaż po wygranych przez PO wyborach, oraz dobrych wynikach sondażowych, nastąpiła odwilż i więcej pluralizmu. Natomiast jak przypadkiem włączę Jedynkę to na ogół początkowo sądzę że znalazłem Radio Maryja, po chwili orientuję się co to za radio, ale wrażenie, że to radio ostrej opozycji rządowej nie mija. Wkurza mnie też jak w Trójce nadawane są reklamy, że "tego programu nie będzie gdy zniesiony zostanie abonament". Podobno pieniędzy brak a na walkę polityczną samo radio pieniadze ma, bo one nie są za darmo. Jesli będzie inny sytem finansowania radia niż abonament a te programy nie znikną, to ci którzy zdecydowali o ich nadawaniu powinni piniądze radiu zwrócić. Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszet Re: Łętowski: za wcześnie na radość i powrót do r 16.11.08, 12:39 Zgadzam się, szczególnie mnie wkurza w Polsce wycieranie sobie gęby Janem Pawłem II. Z jego nauki nikt nie czerpie inspiracji ale cytować każdy chętny. Odpowiedz Link Zgłoś
1dana Maciej Łętowski: Jeszcze za wcześnie na radość ... 16.11.08, 21:31 Trzeba jeszcze czekac! No i jeszcze "odpisienie" TV. To dopiero bedzie dramat... Odpowiedz Link Zgłoś