Dodaj do ulubionych

Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm...

    • rogal30 Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 14:23
      Wystarczylo an pocz calej afery zbadac sie alkomatem jak bylo deklarowane - i
      zamknac usta wszystkim niezyczliwym ludziom Proste prawda??
      • wet3 Re: roga130 29.11.08, 14:42
        rogal30 napisała:

        > Wystarczylo an pocz calej afery zbadac sie alkomatem jak bylo
        deklarowane - i
        > zamknac usta wszystkim niezyczliwym ludziom Proste prawda??

        Zapomnialas tylko o tym, ze w ustroju demokratycznym Kruk NIE musi
        tego robic. Jesli powiedziala "zbadajcie mnie alkomatem" to powinni
        to zrobic. Inaczej obszeczekiwanie jest bezpodstawne i absolutnie
        nie na miejscu. Jest ono po prostu najzwyklejszym swinskim
        pomowieniem. Ale czy ty to zrozumiesz???!
        • kralik111 Re: roga130 29.11.08, 15:13
          wet3 napisał:

          > rogal30 napisała:
          >
          > > Wystarczylo an pocz calej afery zbadac sie alkomatem jak bylo
          > deklarowane - i
          > > zamknac usta wszystkim niezyczliwym ludziom Proste prawda??
          >
          > Zapomnialas tylko o tym, ze w ustroju demokratycznym Kruk NIE musi
          > tego robic. Jesli powiedziala "zbadajcie mnie alkomatem" to powinni
          > to zrobic. Inaczej obszeczekiwanie jest bezpodstawne i absolutnie
          > nie na miejscu. Jest ono po prostu najzwyklejszym swinskim
          > pomowieniem. Ale czy ty to zrozumiesz???!

          Wet jeszcze raz ci przypomne, ze dziennikarze przyniesli alkomat i prosili
          poslanke kruk o poddanie sie badaniu, poslanka kruk oczywiscie nie miala takiego
          obowiazku, ale nie mieli tez dziennikarze, to w interesie kurk bylo poddac sie
          badaniu i rozwiac wszystkie watpliwosci, zwlaszcze, ze byl t jej pomysl i jej
          deklatrracja, problem jednak polega na tym, ze poslanka kruk byla nawalona jak
          ulicznica i badaniu sie nie poddala...;DDD
          • wet3 Re: kralik111 29.11.08, 15:21
            NIGDZIE nie widzialem zby przyniesli alkomat. Bajki opowiadasz. Poza
            tym nie oni sa od badania alkomatem. Tyle powinienes wiedziec!
            • rejestr1 Re: kralik111 29.11.08, 15:38
              "Jesli powiedziala "zbadajcie mnie alkomatem" to powinni
              to zrobic. Inaczej obszeczekiwanie jest bezpodstawne i absolutnie
              nie na miejscu."
              Zdecyduj się na coś wet.
            • indeed4 A to popatrz tutaj : 29.11.08, 15:59
              wet3 napisał:

              > NIGDZIE nie widzialem zby przyniesli alkomat.

              " Ja potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam, coś tam. Dziwią
              mnie takie zachowania [dziennikarzy]. Ja jestem w stanie
              wskazującym? Tak? Naprawdę? - pytała Kruk. - To proszę mnie zbadać
              alkomatem i będzie pani miała odpowiedź. A jak nie, to spotkamy się
              w sądzie.

              Dziennikarze przynieśli alkomat, ale Kruk już nie było na sali obrad
              ani w kuluarach."

              serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65648,5976945,Niedysponowana_poslanka_Kruk.html



              "Pooglądaj" czasem coś innego niż " Nasz Dziennik" - ok ?

            • kralik111 Re: kralik111 29.11.08, 16:24
              wet3 napisał:

              > NIGDZIE nie widzialem zby przyniesli alkomat. Bajki opowiadasz. Poza
              > tym nie oni sa od badania alkomatem. Tyle powinienes wiedziec!

              To co ty widziales czy nie widziales ma sie tye do rzeczy co genetyczny
              patriotyzm jaroslawa i lecha kaczynskich z ich rosyjsko-zydowskim rodowodem. ;)
              Co do poslanki kruk, to ona sama zlozyla deklaracje, ze chce byc przez
              dziennikarzy zbadana alkomatem z czego bardzo szybko sie wycofala, wiec nie rob
              juz z siebie wiekszego idioty niz jestes, bo niczego nikomu tym nie
              udowadniasz...;DDD
        • akkj Re: roga130 29.11.08, 15:26
          wet3 napisał:

          > Zapomnialas tylko o tym, ze w ustroju demokratycznym Kruk NIE
          musi
          > tego robic. Jesli powiedziala "zbadajcie mnie alkomatem" to
          powinni
          > to zrobic. Inaczej obszeczekiwanie jest bezpodstawne i absolutnie
          > nie na miejscu. Jest ono po prostu najzwyklejszym swinskim
          > pomowieniem. Ale czy ty to zrozumiesz???!


          Kto powinien tę pijaną piowską szmatę zbadać alkomatem?
          Dziennikarze mają co najwyżej dyktafony i mikrofony, a nie
          alkomaty. Poza tym dziennikarze nie maja prawa nikogo zmuszac do
          dmuchania w alkomat i dobrze kiblomyjco wiesz o tym. Trzeba było
          wezwać policję, a może Straż Marszałkowska dysponuje alkomatem? Ta
          pijanica mogła więc zadeklarowac że podda sie badaniu i poczekać na
          odpowiednie służby. Zamiast tego szmata poszła chlac dalej do
          restauracji sejmowej. Masz racje, demokracja w Polsce jest
          potwornie ułomna, bo w innym demokratycznym kraju taka pijana
          świnia byłaby już skończona w polityce raz na zawsze. A ta
          konttratakuj, jej bezczelność jest po prostu powalająca.

          PS. Szczekasz tutaj na dziennkikarzy, ze robia nagonkę na tę
          katoliczkę??? To ich wina, ze zauważyli pijanicę???

          PSII. W jakim kraju zmywasz kible, tak dla ciekawości???
          • zigzaur Re: roga130 30.11.08, 12:06
            Coraz bardziej popularne stają się amatorskie alkomaty, których cena stale spada
            i sięga już ok. 60 zł. Są nawet wersje typowo damskie, z klapką i lusterkiem.
            Nie są one legalizowane i dlatego wynik pomiaru może nie być uznany za dowód w
            sprawie, niemniej jednak istnieje coś takiego jak swobodna ocena dowodów i
            sędzia może dać wiarę niezbyt dokładnemu pomiarowi ewentualnie zastosować
            tolerancję wyniku pomiaru. W krajach skandynawskich prawie każdy nosi ze sobą
            alkomacik w kieszeni lub w torebce.
    • ofellia Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 14:27
      Czyżby panie Elżbieta zastanawiała się, czy wytrzyma w abstynencji?
    • morning.calm Re: Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie no 29.11.08, 14:28
      Na szczescie Pani Posel potrafi pracowac i potrafi cos tam cos tam.
    • stradford Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm.. 29.11.08, 14:35
      ...taaak..ta jakże pryncypialna w sprawach etyki kobieta nie była pijana w Sejmie Rzeczpospolitej; potknęła się na jakimś smieciu z PO, a bełkotała po rozmowie z glupim ludowcem - w żadnym wypadku to nie jest jej wina... ci z pis są żona cezara - i kobiety, i mężczyźni - wszyscy to żony; i kto podskoczy kruk, czy kurskiemu, gdy mają takiego męża?...
    • venus99 nie jestem obłudny więc powiem: 29.11.08, 14:36
      jako przewodnicząca KRRiTv jawiła mi się pani jako obrzydliwa
      czarownica realizująca partyjne polecenia zawłaszczania radia i
      tv.na słowa krytyki odpowiadała pani bezczelnością,agresją i
      kłamstwem.to co panią spotkało jest zasłużoną karą za czynny udział
      w pisuarowym łajdactwie.natomiast ostatnio pokazała pani,że jest
      pani normalnym człowiekiem i nie ma co iść w zaparte.była pani na
      bani i chwała.
    • janbacz Poseł powinien być kontrolowany przez wyborców 29.11.08, 14:38
      Poseł powinien być kontrolowany przez swoich wyborców a nie przez wodza

      Wódz partii wszystkich nie dopilnuje, dlatego lepiej jest jak poseł nie jest wybierany jako jeden z wielu w okręgu wielomandatowym, tylko w małym okręgu jednomandatowym, w którym każdy świadomy wyborca śledzi postępowanie swojego posła i w najbliższych wyborach decyduje czy jest on najlepszy z kandydatów czy nie.
    • leser.1 Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm.. 29.11.08, 14:49
      Wszystkie wpisy na tym forum są zasadne. Te jątrzące, komentujące, złośliwe,wredne i obiektywne.
      Zwróćmy jednak uwagę na to, że p.Kruk jako jedyna wywodząca się z matecznika pisowców - miała odwagę przyznać się do "chwili" słabości!
      Była po urodzinach! Miała prawo. Postąpiła, jak facet z jajami!
      Takiej postawy życzę : Kurskiemu, Bielanowi,Kapciowym prezydenta, no i oczywiście Tym Dwóm, co ukradli księżyc!
      • zigzaur Re: Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie no 30.11.08, 12:10
        Elżbieta Kruk jest posłanką z Lublina. Dlaczego nazywasz to miasto matecznikiem
        pisowców?
        Z Lublina posłuje również Janusz Palikot, którego raczej pisowcem nazwać nie można.

        Aczkolwiek, gdy wskutek jakiegoś incydentu posłowie PiS wyszli z sali obrad
        Sejmu, Janusz Palikot dla jaj zasiadł na miejscu przewodniczącego klubu
        poselskiego PiS.

        A może jeszcze dojdzie do tego, że Janusz Palikot odejdzie z PO i zostanie przez
        PiS przyjęty na kontrakt menadżerski jako przewodniczący partii?
        Notowania PiS spadają i na pewno partia zdecyduje o powierzeniu kierownictwa
        osobie popularnej i przebojowej...
        • leser.1 Re: Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie no 01.12.08, 21:51
          Przepraszam!
          Nie chciałem obrazić Lublinian!
          Pisząc "matecznik" - nie miałem na myśli MIASTA!
    • dorjan52 Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 14:54
      jak nienormalny,może normalnie pracowac?większość pisiorów to nienormalne
      miernoty.
    • yanfhowah Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 14:54
      ,,,A KIEDY ONA N O R M A L N I E,,,,,PRACOWALA???
    • tuszczyzna Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 15:42
      A Grzegorek z PO napie...ny leżał w korytarzu sejmowym i nikt z dziennikarzy
      się tym nie zainteresował. Kiedyś była moda na bicie żydów, teraz na bicie
      kaczorów. Faszyzm rządzi.
      • przemyslaw47 APEL..APEL 29.11.08, 15:52
        Apeluję do wszystkich Panów aby przez najbliższą godzinę dali sobie spokój z
        pisaniem.
        Oddajmy m-ce Paniom.Zobaczymy co One sądzą o tym "incydencie".

        Oczywiście to jest prośba.Myślę,że zrozumieliście Panowie moje intencje.

        Dzięki.
    • vomitorium1 Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 15:53
      gdybym był w pisie
      też bym pił
      (to daje zapomnieć)
    • battosai Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 15:59
      Och, jaka biedna i zaszczuta... Niedługo PiS przerobi ją na męczennicę.
    • ariadna100 Pani Kruk proszę na odwyk. 29.11.08, 16:22
      Proszę najpierw iść na odwyk, a potem zacząć myśleć o ewentualnym
      powrocie do pracy. Pijakó to nawet z budowy wyrzucają.
    • polujacy_na_kaczki Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 16:25
      Nie ma to jak prawie się przyznać do błędu. "Prawie" robi dużą różnicę.
    • washner Droga Elu chlapnij sobie piwko i będziesz mogła 29.11.08, 17:02
      Trzeba się leczyć tym czym się zatruło. Picie to dla niektórych życie a robota
      to głupota. Pij Elu pij.
    • isa.stern Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 17:02
      p. poseł bez alkoholu nie jest w stanie funkcjonować...;)
    • gamon0 Co za dzicz ci reporterzy!... Prawie stratowali... 29.11.08, 17:29
      a potem wmawiają, ża sama sie chciała stratować. Typowa logika PO.

      --
      "Donald Tusk Show" trwa...
      • gamon0 Co za dzicz ci dziennikarze!... Nie znają umiaru. 29.11.08, 17:31
        --
        Cuda odwołane. Biuro Poselskie Tuska utajniono.
        • rybka9915 az dziw, ze sie Kruk z oburzenia nie pochlastala 29.11.08, 22:38
          bo gorzala - gorzala, ale jak mozna ikone pis-komunizmu tak demaskowac.
          Tyle tylko, ze Kruk sama z siebie bzdety bredzila, tym samym wystawila sobie
          swiadectwo albo bezgranicznej glupoty, albo nawalenia. Co lepsze - zdecyduj
          gamon sam.
    • pies_na_prawizne Krukowa golnij se jednego i po krzyku 29.11.08, 20:44

    • konikdrewniany07 Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 29.11.08, 20:58
      BIEDACTWO. UMYSŁOWE....
    • talib-z-klewek coś tam ,coś tam... 29.11.08, 21:39
      umiem coś tam coś tam.bara bara bara swędzi mnie gitara,riki tiki tak daj mnie
      jakiś znak
    • acidhead Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm.. 29.11.08, 23:43
      Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie normalnie pracować bez klina
    • presentation1 ..Czy PO to partia alkoholikow?......... 30.11.08, 08:23
      Dramat byłego wiceministra zdrowia rządu PO rozegrał się w czwartek późnym wieczorem, gdy jeszcze trwały obrady - relacjonuje "Fakt". Forma Grzegorka słabła z minuty na minutę. W końcu poczuł się tak zmęczony, że ruszył w kierunku swojego pokoju w hotelu poselskim. Ale nie dał rady. Zmęczenie było tak wielkie, że padł na podłogę. I zasnął snem sprawiedliwego.

      "Pod wpływem alkoholu nie poruszałem się po Sejmie, nie brałem udziału w pracach. Jest mi szalenie przykro. Cóż więcej mogę powiedzieć?" - zastanawia się Grzegorek. "Czy nie jest rzeczą dopuszczalną, że po pracy, wieczorem, posłowie gdzieś się zabiorą, wypiją lampkę wina czy kieliszek alkoholu?" - usprawiedliwiał się. Ale w czwartek obrady skończyły się po północy.

      Co na to politycy PO? "Krzysztof Grzegorek nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Sam zrezygnował. Sam wystąpił także z wnioskiem o zawieszenie w prawach członka klubu" - wyjaśnia Paweł Graś, rzecznik dyscypliny PO. "Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. To naganne. Osoba publiczna nie powinna tak się zachowywać" - dodaje z oburzeniem.

      Poseł Grzegorek wystąpił z partii kilka miesięcy temu, gdy został oskarżony o przyjęcie łapówki od firmy farmaceutycznej - przypomina "Fakt". Stracił wówczas także fotel wiceministra zdrowia.
      Oto zdjecie narabanego.Na czerwonym sejmowym dywaniku.
      farm4.static.flickr.com/3281/3058548552_0a0e378035.jpg
    • pboecker Jak mozna Im ufac,nie mozna...Klamcy! 30.11.08, 09:05
      Klamia na kazdym kroku i kreca jak tylko moga.Przeciez ta kobieta byla nawalona
      jak cholera,mialaby troche cywilnej odwagi...zadnej klasy,-barachlo
    • kijwoko Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 01.12.08, 12:08
      "Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie normalnie pracować"

      Zeby normalnie pracowac trzeba... byc normalnym. Choc troche, woda swiecona
      brakow w mozgu nie zapelni.
    • angrusz1 Elżbieta Kruk: Nie wiem, czy będę w stanie norm... 01.12.08, 22:20

      Nie trzeba było przychodzic na bani do Sejmu .
      Tak jak ja albo nie piję jak mam iść do pracy albo nie idę do pracy .
      A co do dziennikarzy : to sa hieny , które tylko polują na ofiarę .
      Ale pani Kruk winna o tym dobrze wiedzieć .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka