Dodaj do ulubionych

Kolejny skazany ws. Olewnika nie żyje

    • gamon0 Ziobro pownien wrócić i dalej prządkować... 19.01.09, 12:27
      dosyć cudów Tuska, czas wziąć sprawy w swoję ręce razem z PiS
      • pies_na_lewiznie gamon0,co Ziobro robił,oprócz konferencji? 19.01.09, 12:44
        rzuć kilka przykładów "osiagnieć"Ziobry !
        Chyba ze afery PIS-u,Blidy,które skrzętnie tuszował....
        • gamon0 A dlaczego jest polowanie z nagonką na Ziobrę?... 19.01.09, 13:25
          Najwyraźniej wykazał nadmierne zainteresowanie światem przestępczym...
          i pewnie niejednej osobie "nadepnął na odcisk"...
          • piemont12 gamon0 , jaki polowani,podaj przykład? 19.01.09, 13:51
            na razie to Ziobro urzadza"polowania" na Ćwiąkalskiego !
            Ziobro potrafi tylko kłamać i pomawiac...
            Achaq, miałeś pokazac liste "dokonan" ziobry..dawaj!
    • roman337 Ocho,Ziobro zwołał kolejną konferencje prasową.. 19.01.09, 12:28
      676 z kolei...
      • osiedlowyglupek Re: Ocho,Ziobro zwołał kolejną konferencje prasow 19.01.09, 12:41
        Dla ludzi rozgarniętych troszkę więcej niż kupka siana sama nazwa
        Prawo i Sprawiedliwość jest smieszna.
        Ten w ząbek czesany osioł przez 10 min powtarza :"Ćwiąkalski musi
        odejść"
        • jkredman przecież obiecał że odejdzie 19.01.09, 18:17
          i co trwa nadal
    • r1111111 Robert Pazik, kolejny skazany ws. Olewnika, nie... 19.01.09, 12:29
      Panie Ministrze Ćwiąkalski, czy i teraz nikt temu przestępcy nie
      POmógł?
      Dziwne, nieprawdaż?
      • pies_na_lewiznie Ziobro i inni z PIS-u,odkryli okrutną prawde !!! 19.01.09, 12:36
        Okazuje sie,że za zbrodnie na Olewniku, odpowiedzialny jest Ćwiąkalski
        a co za tym idzie i Tusk !!!
        To oni nagrali całą sprawe,a teraz likwidują świadków..ot co !!!
        • amdrzej.11 Ziobro i inni z PIS-u,odkryli okrutną prawde !!! 19.01.09, 12:46
          pies_na_lewiznie napisał:

          > Okazuje sie,że za zbrodnie na Olewniku, odpowiedzialny jest Ćwiąkalski
          > a co za tym idzie i Tusk !!!
          > To oni nagrali całą sprawe,a teraz likwidują świadków..ot co !!!

          oczywista oczywistośc !
          • jkredman rżniesz głupa czy o drogę pytasz 19.01.09, 18:14
            2004 rok – 170 prób samobójczych, 30 skutecznych /16%/
            2007 rok – 219 prób samobójczych, 36 skutecznych /17%/

            zabójcy Olewnika – 3 próby, wszystkie skuteczne /100%/

            zajrzyj do korespondencji RPO może Cię oświeci
            www.rpo.gov.pl/pliki/12323817430.pdf
            www.rpo.gov.pl/pliki/12323817060.pdf
        • piemont12 Re: Ziobro i inni z PIS-u,odkryli okrutną prawde 19.01.09, 13:18
          pies_na_lewiznie napisał:

          > Okazuje sie,że za zbrodnie na Olewniku, odpowiedzialny jest Ćwiąkalski
          > a co za tym idzie i Tusk !!!
          > To oni nagrali całą sprawe,a teraz likwidują świadków..ot co !!!

          To wszystko odkrył śledczy Ziobro i ujawnił !!! Chwała Ziobrowszczyzno!!
    • rtd5rtd W "Symetria" jest pokazana jak sie wieszaja w pace 19.01.09, 12:50
      polecam film.
    • tabatt Kolejny skazany ws. Olewnika nie żyje 19.01.09, 12:53
      Sprawa porawania i śmierci Krzysztofa Olewnika bez watpienia winna
      zostać wyjaśniona do końca! Ale pragnę zauważyć, że takich spraw w
      polskim sądownictwie było, jest i będzie więcej. I mimo, że w wielu
      z nich wszystko wydaje się yć oczywite to bandyci i tak chodzą
      wolno! Niestety niewiele takich spraw jak ta Olewnika zostało
      rozwiązanych... Tajemnicze znikanie dowodów, świadków, zacieranie
      śladów, albo specjalne ich omijanie nie jest tylko i wyłącznie
      przypisane tej sprawie. Niestety polskie organy scigania, organy
      skazujące i każde inne organy, które winny stać na straży prawa są
      zainfekowane. Najpierw należy oczyścić to wszytsko, by potem móc
      spokojnie pracować nad rozwiązanie sprawy. Na koniec chcę tylko
      zauważyć, że winą za wszystko nie należy obarczać konkretnej władzy.
      Winni są wszystcy, którzy dotąd na to pozwalali. Zarówno premierzy z
      nadania "Solidarności", SLD, PiS i PO... Nikt nie ponosi mniejszej
      ub większej odpowiedzialności za to, że nasze Pańtwo jest chore.
      Winni są wszystcy, bo nikt nie wykazał się odwgą, by spróbowac to
      zmienić!
    • jarsza Nie ma najmniejszego znaczenia dla sprawy 19.01.09, 13:28
      zywy czy martwy i tak nic by nie powiedzial, gdyby chcial juz by
      mowil - przeciez wiedzial ze zgineli jego kompani wiec "w obronie
      wlasnej" mowil by wszystko co mogloby go uratowac. Oczywiscie czy
      cos wiedzial czy nic nie wiedzial o ewentualnych mocodawcach to ja
      tego nie wiem. Odzielna i bardzo intrygujaca kwestią jest to czy
      wszyscy trzej zgineli bo tak chcieli czy ktos im w tym pomagal. I
      rozwazalbym tu kazdy aspekt; ten oczywisty - ale i ten moze z pozoru
      absurdalny, ktory nazwe roboczo "zemsta i sprawiedliwość".
      • piemont12 jarsza, łamiesz koncepcje śledczego Ziobro ! 19.01.09, 13:48
        Ziobro już ustalił, to wszystko zmontował ćwiąkalski i on jest głównym
        winowajca, i basta....
        • jarsza ja nawet nie potrafie sobie wyobrazic 19.01.09, 15:29
          jak ktos tak cienki moze zostac ministrem, prokuratorem czy
          adwokatem. Ja bym goscia nie zatrudnil nawet na portierni.
    • 12.12a1 Kolejny skazany ws. Olewnika nie żyje 19.01.09, 14:00
      Sluchajac wywiadu Cwiakalskiego to mozna powiedzie,ze wszystko jest
      dobrze.Prokuratura wykonala gigantyczna prace,jedynie osadzeni nie przystosowani
      sa do wieloletnich wyroków i chyba dobrze by bylo aby zatrudnic im
      psychologów.Czlowiek nie odnosi sie do tego, dlaczego osadzony przestepca ma
      dostep do alkoholu i narkotyków,jak to mozliwe,zeby akta sprawy przewozone do
      ministra sprawiedliwosci bezpowrotnie zginely,po prostu nie raczy zauwazac
      smrodu jaki jest wokól tej sprawy.
    • slavik222 Ziobro wróóóóóóóć do MSZ, zostań w PL 19.01.09, 14:04
      Niedorajdy polityczne i płatne pismaki plują na Ciebie Zioberko.
      Musisz zostać.....
      • 77qwerty Gomorra 19.01.09, 14:38
      • 77qwerty Gomorra 19.01.09, 14:44
        POMORRA
    • champagne_fr_2 we francji robia tak............. 19.01.09, 14:44
      dlaczego blokujecie prawde...tu moze w kazdej chwili dojsc do
      tragedi............
      przez to ze niektore administracje francuskie i wspolpracujacy z nia
      przestepcy bawia sie naszym ZDROWIEM ZYCIEM................
      czy popieracie RASIZM DYSKRYMINACJE TORRTURY WYKANCZANIE ZABIJANIE I TO
      Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM INWALIDOW KOBIETY DZIECI.....
      TO JEST UKRYWANIE BLOKOWANIE PRAWDE RASIZM TORRTURY DYSKRYMINACJE
      WYKANCZANIE LUDZI....

      ZYJE-MY W CIAGLYM LEKU O SIEBIE I RODZINE....

      BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE
      I MOJA RODZINE WYKONCZA....
      TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY
      TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE
      DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM
      KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA...
      JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ
      PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W
      BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA
      TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO..
      TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI.....
      JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE
      MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY
      KRYMINALNE....
      POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I
      KAZDY INNY MA
      OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI
      LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU
      KTORY OTRZYMAL......
      MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I
      PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE
      STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA.....

      OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W
      KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I
      WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........

      RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE
      STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE
      FRANCUSKIE ....
      BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

      TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ
      OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE
      UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO
      OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA
      ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE
      JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE
      BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg
      MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12
      LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD
      TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI
      -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I
      CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC
      NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA
      STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO
      GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE
      NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA
      TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE
      JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF -
      PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC
      WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU
      WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO
      TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty
      zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO
      WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO
      TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI
      LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL
      TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD
      TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >>
      DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >>
      ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >>
      SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE
      ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI
      PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA
      WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE
      PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL
      KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL
      PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE
      STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ
      CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY
      KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO
      ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA
      TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU
      JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA
      CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>

      BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
      NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
      TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA
      KOBIETY
      DZIECI I.T.PO.
      ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
      WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA
      WYROKI BEZ
      PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
      1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
      TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
      PRAWO DO OBRONY...
      NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
      PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
      DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA
      ZASIADA W
      DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY
      PRZESTEMPCA
      WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I
      OBRONCAMI
      POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO
      WIELE
      RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
      WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
      DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
      SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
      WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
      WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W
      IMIENIU
      REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
      DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
      I.T.P...........
      MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO
      SPRAW
      KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I
      PREMEDYTACJA
      POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
      SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
      W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA
      WYSOKIM
      STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
      MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
      OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
      PRACOWNIKOW.....
      SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZY
    • champagne_fr_2 we francji robia tak............. 19.01.09, 14:45
      CD.........
      BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
      NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
      TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA
      KOBIETY
      DZIECI I.T.PO.
      ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
      WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA
      WYROKI BEZ
      PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
      1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
      TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
      PRAWO DO OBRONY...
      NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
      PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
      DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA
      ZASIADA W
      DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY
      PRZESTEMPCA
      WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I
      OBRONCAMI
      POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO
      WIELE
      RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
      WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
      DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
      SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
      WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
      WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W
      IMIENIU
      REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
      DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
      I.T.P...........
      MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO
      SPRAW
      KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I
      PREMEDYTACJA
      POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
      SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
      W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA
      WYSOKIM
      STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
      MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
      OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
      PRACOWNIKOW.....
      SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
      FRANCJI .............

      ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
      JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA
      POLICJE
      KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO
      INWALIDZIE Z
      UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO
      2
      BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO
      SKRZYNKI
      NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI
      NASLANI
      ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA
      ZE UDA IM
      SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
      JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I
      W
      KAZDEJ CHWILI ZGONU....

    • komjuhy Staszak, Staszak, Staszak ........ 19.01.09, 15:43
      ..
    • alebaba17 zamkną do więzienia starego Olewnika 19.01.09, 17:29
      mafia z PRL-u i Platforma górą
    • jkredman pisma RPO do ministra sprawiedliwości z 19.01.09 19.01.09, 18:10
      www.rpo.gov.pl/pliki/12323817430.pdf
      www.rpo.gov.pl/pliki/12323817060.pdf
      w jednym z tych pism Rzecznik twierdzi że Centralny Zarząd Służby Więziennej,
      jak i Ministerstwo Sprawiedliwości wprowadziło w błąd opinię publiczną
      sugerując, że Rzecznik Praw Obywatelskich domagał się rezygnacji ze stosowania
      monitoringu w kącikach sanitarnych

      Rzecznik twierdzi że jest zdania, że wszystkie pomieszczenia, w których
      przebywają osadzeni tzw. niebezpieczni powinny być monitorowane w pełnym zakresie

      2004 rok – 170 prób samobójczych, 30 skutecznych /17%/
      2007 rok – 219 prób samobójczych, 36 skutecznych /16%/
      zabójcy Olewnika – 3 próby, wszystkie skuteczne /100%/
    • edosungaros eehbaney kraj, eehbaney system, eeehbane sady 19.01.09, 18:55
      wspolczuje rodacy
    • enedue3 Dziwnie się składa , że powiesił się na psiej wach 19.01.09, 19:34
      - cie kiedy wszyscy najgłębiej śpią. Ponadto wszyscy skazani z
      jednej sprawy postanowili się powiesić :). Czy był taki przypadek w
      świecie ? oczywiście oprócz Rosji sowieckiej.
    • loban1980 Zabójców Papały też nie znaleźli,pewnie to ci sami 19.01.09, 20:04
      Paru kretynów szuka innego kretyna w USA i po całym świecie. Znając naszą
      Polską rzeczywistość to prawdziwi zabójcy mają biuro w pokoju obok.
    • toberson Re: Kalisz skazal Olewnika na smierc!!! 19.01.09, 20:11
    • olias wieszanie jako forma wybielania elit 19.01.09, 21:48
      nooo, cd festiwalu wieszań. już trochę czasu minęło kiedy masowo
      wieszali się przywódcy mafii będący na usługach naszej klasy
      polityczno-byznesowej. wtedy elyty zerwały wszelkie powiązania jakie
      mogłyby ich połączyć z "niedobrym towarzystwem". i już było
      ślicznie, aż tu nagle odżyły stare sprawki ... i znów nadeszła era
      wieszań.
      jeszcze trochę i nasze elity będą białe niczym wyprane w najlepszym
      proszku do prania. Tym co z impetem w głąb. No i rzecz jasna będą
      też dziewicze.
    • olias Kolejny skazany ws. Olewnika nie żyje 19.01.09, 22:07
      hej! a przypomnijcie sobie taki numer. osobiście uważam go ze
      geszeft 1000-lecia. w Zakopanem ginie Pershing. cały czas był
      śledzony przez spec-służby a tu podchdzi dwóch gości spokojnie sobie
      strzela i spokojnie odchodzi. Ale to jeszcze pikuś, może nasi agenci
      specjalnej troski poszli na siku. najlepsze przed nami. Podjeżdża
      policja (tajniacy nadal na siku). Do tego czasu blondynka
      towarzysząca Pershingowi kasujedane z lapka. Kasuje!!!!
      poleceniem "delete". I co? Do tej pory nie odzyskano danych? przeca
      dzieci w przedszkolu to przywracają.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka