Dodaj do ulubionych

Izrael przejął libański statek z pomocą dla Str...

05.02.09, 13:16
to ci zydowscy korsarze moga napasc na kogo chca i nic im nie grozi ? a gdzie
okrety usa ? do patrolowana wybrzeza gazy ?
w somali odbija sie okrety z rak piratow
czy celem blokady jest zaglodzenie palestynczykow na smierc jak w geccie ?
chce znac liczbe kalori przypadajaca na glowe mieszknca
Obserwuj wątek
    • chaot ofiara zastąpiła kata 05.02.09, 13:26
      widać, że Izrael czerpie z najlepszych wzorców, mających miejsce w czasach
      wojny. Więc już nawet pomocy humanitarnej nie można dostarczać.
      • 22-t Re: ofiara zastąpiła kata 05.02.09, 13:42
        Pomoc humanitarna z Libanu? Wolne żarty. To chyba dwa kilo mąki i
        100 ton sprzętu wojskowego. Całe szczęście, że go przejęli. Chłopcy
        z Hamasu nie będą mieli z czego strzelać, to może mniej ludzi zginie.
        • feurig59 Re: ofiara zastąpiła kata 06.02.09, 19:52
          A co, zapomniało się jak się Begin bił z Ben-Gurionem o szmuglowanie
          broni na "Altalenie"? Kim był wtedy Begin? "Bojownikiem o Wolność"?
    • kongreszydowski Izrael przejął libański statek z pomocą dla Str... 05.02.09, 13:39
      Izrael przejął libański statek, który wiózł zaopatrzenie dla
      mieszkańców Strefy Gazy - podaje AP.

      Informacje te AP otrzymalo od nas. Po wplaceniu na nasze konto
      $9999,99 przeslemy dokladna liste, z dokladnoscia do jednegej rakiety,
      towarow przewozonych przez ten statek.

      kongreszydowski
      • krzysieknn Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 05.02.09, 14:45
        Oczywiście, po pirackim zajęciu statku handlowego przez uzbrojonych
        korsarzy nie ma sie co dziwić, że "znajdą się" tam wielkie ilości
        rakiet, kałachów i innego sprzętu. Wszak Perez, znany terrorysta
        mordujący żolierzy angielskich pięćdzieśiat lat temu bez problem
        zaaranżuje cudowną zamianę zywności w broń...
      • yurek11111 Szanowny szmoncesie zydowski... 05.02.09, 17:35
        <>Czy szanowne "cialo"(raczej czesc ciala o czteroliterowej
        nazwie),zamierza otworzyc salon wrozki Baby-jagi,gdyz tylko
        jasnowidz albo prowokator moze znac liste przewozonych
        towarow,jeszcze przed sprawdzeniem.
        <>Chyle czola przed szmoncesem zydowskim,ktory po
        raz "enty",wykazuje smykalke do robienia interesu,oferujac na
        sprzedaz,liste towarow przewozonych przez libanski statek,z
        dokladnoscia co do jednej rakiety,sugerujac KILKAKROTNE sprawdzenie
        daty figurujacej na "liscie",zeby w ferworze udowadniania
        dozbrajania Hamasu przez Liban,nie wpisano daty wczesniejszej od
        dnia zatrzymania statku,bo wtedy bylby to "szwindel zydowski",a
        takowego zarzutu nie chcialbym szanownemu szmoncesowi zydowskiemu
        stawiac...

        PS>Serdeczne dzieki za zastosowanie sie do mojej sugestii w sprawie
        zmiany okularow,odczyty "nickow" bezbledne... :-)))))))))))))

        Odpowiadasz na:
        kongreszydowski napisał:

        > Izrael przejął libański statek, który wiózł zaopatrzenie dla
        > mieszkańców Strefy Gazy - podaje AP.
        >
        > Informacje te AP otrzymalo od nas. Po wplaceniu na nasze konto
        > $9999,99 przeslemy dokladna liste, z dokladnoscia do jednegej
        rakiety,
        > towarow przewozonych przez ten statek.
        >
        > kongreszydowski
        • kongreszydowski Re: Szanowny szmoncesie zydowski... 05.02.09, 17:59
          yurek11111 napisał:
          > <>Czy szanowne "cialo"(raczej czesc ciala o czteroliterowej
          > nazwie),zamierza otworzyc salon wrozki Baby-jagi,gdyz tylko
          > jasnowidz albo prowokator moze znac liste przewozonych
          > towarow,jeszcze przed sprawdzeniem.

          Drogi durak11111! Jasnowidz, prowokator? Oj durak, durak, czy ty
          wiesz co to jest wywiad?

          z wyrazami glebokiego wspolczucia
          kongreszydowski
          • yurek11111 Re: Szanowny szmoncesie zydowski... 05.02.09, 18:34
            <>A czy ty wiesz szmonces co to glupota?
            <>Liban zaladowal rakiety dla Hamasu na libanski statek,zaokretowal
            dziennikarzy i ufny ze Izrael ich przepusci bez
            sprawdzania ,skierowal statek w strone Strefy Gazy....
            <>Glupie te "arabusy",ale "madry" Mossad ze szmoncesem zydowskim
            UDOWODNI CALY ARABSKI spisek, a uwierzy im
            CAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALY.....Izrael....
            <>Zeby chodzilo o jedna osobe to sugerowalbym leczenie
            psychiatryczne, ale caly kongres zydowski nie mam odwagi wysylac na
            takie leczenie, bo okrzykna mnie antysemita....:-)))))))))))))))

            Odpowiadasz na:
            kongreszydowski napisał:

            > yurek11111 napisał:
            > > <>Czy szanowne "cialo"(raczej czesc ciala o czteroliterowej
            > > nazwie),zamierza otworzyc salon wrozki Baby-jagi,gdyz tylko
            > > jasnowidz albo prowokator moze znac liste przewozonych
            > > towarow,jeszcze przed sprawdzeniem.
            >
            > Drogi durak11111! Jasnowidz, prowokator? Oj durak, durak, czy ty
            > wiesz co to jest wywiad?
            >
            > z wyrazami glebokiego wspolczucia
            > kongreszydowski
            • kongreszydowski Re: Szanowny szmoncesie zydowski... 05.02.09, 18:55
              yurek11111 napisał:
              > <>A czy ty wiesz szmonces co to glupota?

              Wiemy, wiemy, czytamy przeciez Twoje wpisy.
              • krzysieknn Re: Szanowny szmoncesie zydowski... 06.02.09, 09:35
                A głupca widzisz codziennie kiedy się golisz - w lusterku. Zal mi
                cie gościu, ciężki kawałek chleba, walczyć medialnie za zbirów z
                Izraela. Mam chociaż nadzieje, że ci odpowiednio za to płacą. Bo jak
                nie to naprawdę nie warto robić z siebie idioty, uwierz.
      • feurig59 Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 05.02.09, 18:42
        kongreszydowski napisał:

        > Izrael przejął libański statek, który wiózł zaopatrzenie dla
        > mieszkańców Strefy Gazy - podaje AP.
        >
        > Informacje te AP otrzymalo od nas. Po wplaceniu na nasze konto
        > $9999,99 przeslemy dokladna liste, z dokladnoscia do jednegej
        rakiety,
        > towarow przewozonych przez ten statek.
        >
        > kongreszydowski

        wątpię by były tam rakiety. efekt propagandowy wynikający z
        ostrzelania cywilnej jednostki przewożącej medykamenty i żywność
        jest nieoceniony. to kolejny punkt dla wrogów Izraela w wojnie
        medialnej i prawdopodobnie o to chodziło. Izrael szkodzi sobie sam.
        Nie można było zatrzymać, sprawdzić i puścić?
        • kongreszydowski Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 05.02.09, 18:53
          feurig59 napisał:
          > wątpię by były tam rakiety. efekt propagandowy wynikający z
          > ostrzelania cywilnej jednostki przewożącej medykamenty i żywność
          > jest nieoceniony. to kolejny punkt dla wrogów Izraela w wojnie
          > medialnej i prawdopodobnie o to chodziło. Izrael szkodzi sobie
          sam.
          > Nie można było zatrzymać, sprawdzić i puścić?

          Twoje prawo watpic. Twoje prawo bezpodstawnie twierdzic o
          ostrzelaniu i o zawartosci. Nasz przywilej wiedziec jak bylo. Nasz
          przywilej decydowac o tym co zrobic.
          • feurig59 Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 05.02.09, 20:10
            jakie "nasz" to pluralis majestatis, czy antysemityzm? ;-)
            • kongreszydowski Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 05.02.09, 20:34
              Ani, ani.
    • kongreszydowski Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 05.02.09, 13:50
      komunista-ozjasz-sztechterr napisała:
      > chce znac liczbe kalori przypadajaca na glowe mieszknca

      Droga kalumnistka-osrasz! Liczba ta jest, w pierwszym rzedzie,
      uzalezniona od tego czy mieszkaniec ten jest czy tez nie jest
      czlonkiem Hamasu. Liczba ta wrosla znacznie w wyniku udzielonej
      przez Ciebie pomocy materialnej. Dla czlonkow Fatah wynosi ona
      jednak w dalszym ciagu zero.

      kongreszydowski
    • j-k Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izraela 05.02.09, 14:07
      wiec co ci dziwi, hloopcze?

      I bedzie sie znajdowalo tak dlugo, az islamscy bandyci z hamasu
      nie przestana strzelac rakietami w Izrael.
      • feurig59 Re: Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izrae 05.02.09, 14:12
        to mrzonki. hamasu nie da się zniszczyć, trzeba zacząć z nimi
        rozmawiać.
      • krzysieknn Re: Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izrae 05.02.09, 14:38
        Bandytami morskimi, czyli korsarzami to tutaj można nazwać te
        szumowiny w mundurach. Po piracku zajeły statek handlowy, strzelały
        w kierunku cywili.
        Partyzanci strzelający w okupantów to normalna rzecz. A tak jakoś
        dziwnie się składa, że Palestyna znajduje się pod okupacją żydów.
        Szkoda że te rakiety nie mają ładunku "A"...
        Pozostaje mieć nadzieję w Iranie, Niech wymaże Telawiw w
        nuklearnym wybuchu. Cały świat z radością przyjmie zniknięcie tego
        kraiku z powierzchni planety. Oczywiście wszyscy będą oficjalnie
        wylewali morze łez. Ale w prywatnych rozmowach będzie królowało
        zadowolenie: wrzód w końcu wycięty.
      • annaste1 Re: Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izrae 05.02.09, 14:43
        j-k napisał:

        > wiec co ci dziwi, hloopcze?
        >
        > I bedzie sie znajdowalo tak dlugo, az islamscy bandyci z hamasu
        > nie przestana strzelac rakietami w Izrael.


        jak zniosa blokady to przestana strzelac rakietami," Izrael stal sie
        gangsterskim panstwem" Prof.Avi Shlaim
        • jasiekiera Re: Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izrae 05.02.09, 15:20
          odwrotnie anno-mario, odwrotnie.
          • annaste1 Re: Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izrae 05.02.09, 17:01
            jasiekiera napisał:

            > odwrotnie anno-mario, odwrotnie.

            NIE, nie odwrotnie, bandyci musza byc ukarani, w tym wypadku izraelscy, przestac
            okradac i tak juz okradzionych i zaczac sie podporzadkowywac miedzynarodowemu
            prawu, czego do tej pory bezkarnie nie robili. Przy dodatkowym zwrocie polityki
            Obamy w kierunku Am.Poludniowej i juz i tak wscieklej opinii zalego swiata nie
            maja innego wyjscia. I BARDZO DOBRZE!!!!

            WOLNA PALESTYNA
            • abhaod Re: Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izrae 05.02.09, 17:06
              wybierasz się tam pomagać wystrzeliwać Kassamy ? bóg z tobą ...
          • feurig59 Re: Wybrzeze Gazy znajduje sie pod kontrola Izrae 06.02.09, 20:12
            jasiekiera napisał:

            > odwrotnie anno-mario, odwrotnie.

            Hamas to ta organizacja wspierana bezpośrednio i pośrednio przez
            Syjonistów żeby ograniczyć wpływy OWP?
            Jest takie niepisane prawo w historii, że silniejszy przeciwnik ma
            inicjatywę pokojową. Izrael odrzuca inicjatywę do pokoju z
            Palestyńczykami od śmierci Rabina, który zrozumiał drugą stronę i
            liczy cały czas na to, że jeszcze więcej wyrwie dla siebie ziemi,
            niczego nie będzie musiał zwrócić, oddać skoro ma tak przytłaczającą
            siłę militarną...Króluje przemysł zbrojeniowy i ten zajmujący się
            bezpieczeństwem - główny produkt eksportowy Eretz. Kogo obchodzą
            zestresowani "kassamami" mieszkańcy miasteczek? Albo to że KAżDA
            wycieczka żydów DOKąDKOLWIEK na świecie musi być chroniona i
            eskortowana? Właśnie ze strachu i paraliżu ludzi najbardziej
            korzystają obecni politycy i ww branże.
    • kongreszydowski ONZ oskarza 05.02.09, 14:10
      Droga kalumnistko-osrasz! Tylko dla Twojej prywatnej wiadomosci
      podajemy tresc wczorajszego komunikatu Unrwa (oczywiscie wydanego na
      nasze zamowienie):

      "3 lutego o godzinie 14.30 policja skonfiskowala okolo 3500 kocow
      oraz 406 paczek zywnosciowych z lokalow dystrybucyjnych w Beach Camp
      w Gazie."

      "Stalo sie to po tym jak pracownicy Unrwa poprzednio odmowili
      przekazania tych materialow do kierowanego przez Hamas departamentu
      socjalnego. Policja wlamala sie do magazynu i sila zabrala srodki
      pomocy, ktore mialy byc przekazane 500 rodzinom w tym rejonie."
      • annaste1 Izrael stal sie panstwem gangsterskim!!!!! 05.02.09, 14:39
        Mr Perez, jest Pan ode mnie starszy. Pana glos jest bardzo glosny.
        Wiem ze mowi Pan tak glosno z potrzeby swojego poczucia winy.
        Moj glos nie bedzie taki glosny. O mordowaniu, zna Pan zabijanie bardzo dobrze.
        Wiem jak mordowaliscie dzieci na plazach. ..... Poza tym potepiam tych ktorzy
        przyklaskuja tym przesladowaniom.
        Przyklaskiwanie zabojcom ktorzy zamordowali te dzieci, ktorzy zmasakrowali tych
        ludzi jest jeszcze jednym przestepstwem przeciwko ludzkosci.
        Nie mozemy lekcewazyc rzeczywistosci.
        Mam tutaj duzo notatek, nie mam czasu zeby je wszystkie przedstawic ale powiem
        wam tylko dwie rzeczy:
        • plorg On nigdy nie był innym państwem. 05.02.09, 14:51
          Od swojego nowego zarania, Izrael nigdy nie był innym państwem jak
          państwem bandyckim. Mało tego, zrodził się z czystego bandytyzmu.
          Tak więc, coś co jest juz bandyckie, nie może się stać >bandyckie<.
          No chyba, że wprowadzimy termin bandyctwa do kwadratu.
          • kongreszydowski Re: On nigdy nie był innym państwem. 05.02.09, 16:16
            Mozna tez wprowadzic termin inteligencja do kwadratu. W Twoim wypadku
            mialaby miejsce nastepujaca rownosc

            inteligencja + (inteligencja)^2 = (inteligencja)^2
          • zz26 Re: On nigdy nie był innym państwem. 05.02.09, 22:25
            plorg napisał:

            > Od swojego nowego zarania, Izrael nigdy nie był innym państwem jak
            > państwem bandyckim. Mało tego, zrodził się z czystego bandytyzmu.
            > Tak więc, coś co jest juz bandyckie, nie może się stać >bandyckie<.
            > No chyba, że wprowadzimy termin bandyctwa do kwadratu.

            w gazie gina przeciwnicy polityczni hamasu. gaza atakuje sasiednie panstwo (na
            szczescie niezbyt skutecnie)w gazie wladza rozwinela przemyt do skali
            niespotykanej nigdzie na swiecie w gazie rzadi partia ktora chce unicestwic
            sasiednie panstwo
            ale to izrael jest bandycki? to jak nazwiesz to co sie dzieje w gazie? wzorowa
            demokracja? moze izrael powinien sie od nich uczyc czyli dazyc do unicestweinia
            palestycznykow wychowywac dieci w nienawisci do palestycznykow uczyc dzieci
            technik pozdynania gardel indoktrynowac od malego ze zbaicie araba to uczynek z
            aktory idzie sie do nieba
        • kongreszydowski Re: Izrael stal sie panstwem gangsterskim!!!!! 05.02.09, 15:43
          annaste1 napisała:
          > ..................
          > Stary Testament mowi w swoim szostym
          > przykazaniu—NIE ZABIJAJ!- ale tutaj jest obecne morderstwo.
          > po drugie:
          • annaste1 Re: Izrael stal sie panstwem gangsterskim!!!!! 05.02.09, 16:56
            kongreszydowski napisał: jak zwykle brednie , nie warto powtarzac.

            TO CO JEST WAZNE:

            to rowniez jest bardzo interesujace- Gilad Atzmon, ktory sam jest
            Zydem, powiedzial: Izraelskie barbarzynstwo przechodzi nawet granice okrucienstwa.
            Rowniez Avi Shlaim, Oxfordzki Profesor ktory sluzyl w Izraelskiej army,
            wypowiedzial sie w Guardianie nastepujaco: Izrael stal sie panstwem gangsterskim.
            • kongreszydowski Re: Izrael stal sie panstwem gangsterskim!!!!! 05.02.09, 17:10
              Droga annatepa! Wyjasnij, dlaczego to co powiedzieli Gilad Atzmon i Avi Shlaim jest WAZNE?
              • elucidator Re: Izrael stal sie panstwem gangsterskim!!!!! 06.02.09, 23:18
                Sprobuje zgadnac: Dlatego ze sa Zydami?

                Tyle ze dlaczego nie sa wiarygodne wypowiedzi innych Zydow, tych ktorzy maja
                inne poglady?
          • yurek11111 Drogi szmoncesie zydowski... 05.02.09, 17:59

            <>Smutek i zazenowanie budzi fakt nieznajomosci przez szanowne
            gremium Starego Testamentu i Boskich przykazan....
            <>Gdyby szmonces zydowski znal przykazanie "nie kradnij",mysle ze
            nigdy by sie nie zdecydowal na powstanie Izraela na skradzionej
            Palestynczykom ziemi i tym samym ten caly bliskowschodni cyrk nigdy
            by nie zaistnial....
            <>Co do cioci Chasi,wlascicielki domu rozrywki "Pod latarnia" w
            Haifie,to wypowiedziala sie ona rowniez w zwiazkowej gazecie o
            szanownym szmoncesie zydowskim, ze jak sie nie uspokoji,to skonczy
            na latarni czego z calego serca zycze!

            PS.Z przykrosca stwierdzam ze znowu nastapilo pogorszenie sie wzroku
            szanownego szmoncesu zydowskiego i POLECAM okulary o sile
            +-11 dioptrii.
            Odpowiadasz na:
            kongreszydowski napisał:

            > annaste1 napisała:
            > > ..................
            > > Stary Testament mowi w swoim szostym
            > > przykazaniu—NIE ZABIJAJ!- ale tutaj jest obecne morderstwo.
            > > po drugie:
        • czyngis_chan Izrael stal sie panstwem gangsterskim? Akurat. 05.02.09, 17:27
          Zawsze nim był.
          • feurig59 Re: Izrael stal sie panstwem gangsterskim? Akurat 05.02.09, 20:41
            eee, słaby przekaz: "zawsze" znaczy tyle co "nigdy". takie totalne
            uogólnienia świadczą jedynie o dużym zideologizowaniu autora...:-)
            • kongreszydowski Re: Izrael stal sie panstwem gangsterskim? Akurat 05.02.09, 21:08
              Poniewaz Ci przyhamowalo, to sprobujemy wyjasnic to na nastepujacym
              przykladzie.

              W oswiadczeniu ogolnoploskiej organizacji Antysemita, czytamy:
              Uwazamy, ze feurig59 spelnia wszystkie warunki czlonkowstwa.

              Czy "Uwazamy" to pluralis majestatis, czy filosemityzm? Czy tez ani,
              ani?
              • feurig59 Re: Izrael stal sie panstwem gangsterskim? Akurat 05.02.09, 23:46
                kongreszydowski napisał:

                > Poniewaz Ci przyhamowalo, to sprobujemy wyjasnic to na
                nastepujacym
                > przykladzie.
                >
                > W oswiadczeniu ogolnoploskiej organizacji Antysemita, czytamy:
                > Uwazamy, ze feurig59 spelnia wszystkie warunki czlonkowstwa.
                >
                > Czy "Uwazamy" to pluralis majestatis, czy filosemityzm? Czy tez
                ani,
                > ani?

                przykład kulawy,ja przecież tylko nie bardzo rozumiem co w Twoim
                wydaniu oznacza "my", poza tym , że takie buńczuczne, zwarte i
                gotowe...
        • zz26 annaste1 05.02.09, 22:22
          po pierwsze on cie nie slyszy
          po drugie w starym testamencie istotnie jest nie zabijaj wiec moze perez splonie
          za to w piekle ale za to w koranie jest o zabijaniu niewiernych co z reszta
          potwierdzaja w swym statucie
          skad sie bierze ta masochistyczna chec do wpsierania tych ktorzy najchetniej by
          ci odcieli glowe?
      • krzysieknn Re: ONZ oskarza 05.02.09, 14:41
        A teraz bandyci w mundurkach udający żołnierzy rozkradną zawartość
        całego statku. Po piracku zajeli, po piracku rozkradną.. O,
        przepraszam , nie po piracku - po żydowsku. jkaby nie było to od
        wieków i wszędzie ta nacja zamowała się lichwą i innymi "kryształowo
        czystymi" interesami.
        • erg_samowzbudnik Re: ONZ oskarza 05.02.09, 18:08
          Dzieci pora spać.
      • komunista-ozjasz-sztechterr Re: ONZ oskarza 05.02.09, 15:32
        Hamas obejmuje Strefę i wypłaca odszkodowania
        pmaj 24-01-2009, ostatnia aktualizacja 24-01-2009 08:12

        Po wycofaniu wojska izraelskiego ze Strefy Gazy, palestyńscy radykałowie z
        organizacji Hamas przejmują ponownie kontrolę na tych terenach, wręczając
        poszkodowanym w toku działań wojennych odszkodowania.

        "W pełni kontrolujemy sytuację - to my jesteśmy zwycięzcami" - zakomunikował
        cytowany przez agencje jeden z deputowanych z Hamasu Muszir al-Masri.

        Jak informuje Associated Press, rząd Hamasu, zgodnie z wcześniejszymi
        zapowiedziami, rozpoczął już wypłacanie poszkodowanym - rodzinom zabitych czy
        tym, które utraciły dach nad głową - odszkodowania, mające w sumie wynieść 52
        miliony dolarów. AP pisze o rodzinie z Beit Lahija, której wypłacono
        wczorajpierwszą ratę - 500 USD - odszkodowania za zniszczony dom.

        Hamas, korzystający zdaniem zachodnich źródeł z pomocy finansowej świata
        muzułmańskiego a także rządu Iranu, zapowiedział, iż rodziny zabitych dostaną po
        1 300 USD , ranni - po 650 USA a ci, którzy utracili dom - 5 200 USD. Za
        uszkodzony dom Hamas ma płacić 2 600 dolarów.

        Z wyniku izraelskiej ofensywy w Strefie Gazy zginęło 1330 Palestyńczyków, a 5450
        zostało rannych. Całkowitemu zniszczeniu uległo około 4000 domów, a 17000
        zostało uszkodzonych - wynika z szacunków centralnego biura statystycznego
        Autonomii Palestyńskiej.
      • komunista-ozjasz-sztechterr Re: ONZ oskarza 05.02.09, 15:32
        kongreszydowski napisał:

        > Droga kalumnistko-osrasz! Tylko dla Twojej prywatnej wiadomosci
        > podajemy tresc wczorajszego komunikatu Unrwa (oczywiscie wydanego na
        > nasze zamowienie):
        >
        > "3 lutego o godzinie 14.30 policja skonfiskowala okolo 3500 kocow
        > oraz 406 paczek zywnosciowych z lokalow dystrybucyjnych w Beach Camp
        > w Gazie."
        >
        > "Stalo sie to po tym jak pracownicy Unrwa poprzednio odmowili
        > przekazania tych materialow do kierowanego przez Hamas departamentu
        > socjalnego. Policja wlamala sie do magazynu i sila zabrala srodki
        > pomocy, ktore mialy byc przekazane 500 rodzinom w tym rejonie."



        Hamas obejmuje Strefę i wypłaca odszkodowania
        pmaj 24-01-2009, ostatnia aktualizacja 24-01-2009 08:12

        Po wycofaniu wojska izraelskiego ze Strefy Gazy, palestyńscy radykałowie z
        organizacji Hamas przejmują ponownie kontrolę na tych terenach, wręczając
        poszkodowanym w toku działań wojennych odszkodowania.

        "W pełni kontrolujemy sytuację - to my jesteśmy zwycięzcami" - zakomunikował
        cytowany przez agencje jeden z deputowanych z Hamasu Muszir al-Masri.

        Jak informuje Associated Press, rząd Hamasu, zgodnie z wcześniejszymi
        zapowiedziami, rozpoczął już wypłacanie poszkodowanym - rodzinom zabitych czy
        tym, które utraciły dach nad głową - odszkodowania, mające w sumie wynieść 52
        miliony dolarów. AP pisze o rodzinie z Beit Lahija, której wypłacono
        wczorajpierwszą ratę - 500 USD - odszkodowania za zniszczony dom.

        Hamas, korzystający zdaniem zachodnich źródeł z pomocy finansowej świata
        muzułmańskiego a także rządu Iranu, zapowiedział, iż rodziny zabitych dostaną po
        1 300 USD , ranni - po 650 USA a ci, którzy utracili dom - 5 200 USD. Za
        uszkodzony dom Hamas ma płacić 2 600 dolarów.

        Z wyniku izraelskiej ofensywy w Strefie Gazy zginęło 1330 Palestyńczyków, a 5450
        zostało rannych. Całkowitemu zniszczeniu uległo około 4000 domów, a 17000
        zostało uszkodzonych - wynika z szacunków centralnego biura statystycznego
        Autonomii Palestyńskiej.
        • kongreszydowski Re: ONZ oskarza 05.02.09, 15:48
          Droga kalumnistko-osrasz! Czy cytowany przez Ciebie tekst ma uzasadnic
          poprawnosc bandyckiego rabunku dokonanego przez Hamas?
          • annaste1 Re: ONZ oskarza 05.02.09, 17:03
            kongreszydowski napisał:

            > Droga kalumnistko-osrasz! Czy cytowany przez Ciebie tekst ma uzasadnic
            > poprawnosc bandyckiego rabunku dokonanego przez Hamas?


            BANDYCKI JEST IZRAEL! To on rabuje juz od dziesiecioleci ziemie nalezaca prawnie
            do PALESTYNCZYKOW!

            • kongreszydowski Re: ONZ oskarza 05.02.09, 17:12
              Droga annatepa! Wyjasnij, czy Hamas nie dokonal bandyckiego rabunku?
              • plorg Re: ONZ oskarza 05.02.09, 17:22
                kongreszydowski napisał:

                > Droga annatepa! Wyjasnij, czy Hamas nie dokonal bandyckiego
                > rabunku?
                -------------
                Drogi trollu, artykuł jest o bandytyźmie Izraela.
                Nie zmieniaj tematu.
                • abhaod Re: ONZ oskarza 05.02.09, 17:26
                  u ciebie pierwszy trollu wyborczej widzę, że gdy ktoś ma odmienne zdanie od
                  ciebie to już troll, na bandyckie napady terrorystycznej organizacji odpowiedzią
                  jest słuszny atak państwa Izrael
                  • plorg Re: ONZ oskarza 05.02.09, 20:09
                    Abhaod znowu projekcje uprawiasz? Żal mi cię.

                    abhaod napisał:
                    > na bandyckie napady terrorystycznej organizacji odpowiedzią
                    > jest słuszny atak państwa Izrael
                    ----------------
                    Przepłynięcie cywilnego statku to już napad terrorystyczny. A Liban
                    to organizacja terrorystyczna.
                    Nono, coraz ciekawsze tezy stawiasz.
                    • abhaod Re: ONZ oskarza 05.02.09, 21:36
                      plorg napisał: Przepłynięcie cywilnego statku to już napad terrorystyczny

                      i przewoził zabawki dla dzieci
                      www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=Bra53uzgPDk
                • kongreszydowski Re: ONZ oskarza 05.02.09, 17:54
                  Drogi plog! Ty chcesz nam dyktowac o czym my mamy pisac? Ty?


            • kongreszydowski Re: ONZ oskarza 05.02.09, 17:51
              Droga kalumnistko-osrasz! Postaraj sie zrozumiec pytanie.
            • elucidator Re: ONZ oskarza 06.02.09, 23:33
              Przepraszam ale nie rozumiem. Prawnie?

              Czy moglbys/moglabys wyszczegolnic dokladnie ktore ziemie i wedlug ktorych
              dokladnie praw?

              annaste1 napisała:

              > kongreszydowski napisał:
              >
              > > Droga kalumnistko-osrasz! Czy cytowany przez Ciebie tekst ma uzasadnic
              > > poprawnosc bandyckiego rabunku dokonanego przez Hamas?
              >
              >
              > BANDYCKI JEST IZRAEL! To on rabuje juz od dziesiecioleci ziemie nalezaca prawni
              > e
              > do PALESTYNCZYKOW!
              >
    • abhaod palestyńskie oszołomy wybiją się i tak nawzajem 05.02.09, 14:43
      video.google.pl/videoplay?docid=-6041204945834291260&ei=erhtSZqnN5-QiQLPhvyqBQ&q
      • annaste1 Re: palestyńskie oszołomy wybiją się i tak nawzaj 05.02.09, 14:47
        abhaod napisał:

        > video.google.pl/videoplay?docid=-6041204945834291260&ei=erhtSZqnN5-QiQLPhvyqBQ&q
        • abhaod Re: palestyńskie oszołomy wybiją się i tak nawzaj 05.02.09, 14:51
          nie ma za co dziękować, w Ameryce Murzynów biją
          www.root-1.co.il/Media%20files/ahmadinejad.jpg
        • elucidator Re: palestyńskie oszołomy wybiją się i tak nawzaj 06.02.09, 23:40
          Przepraszam, ale nie rozumiem dlaczego argumentem jest tutaj to, ze osoby ktore
          cytujesz sa Zydami? Czy ich wiarygodnosc lub niewiarygodnosc bylaby inna jakby
          byly one, dajmy na to, Nepalczykami? I dlaczego ewentualna wiarygonosc, ktorej
          podstawa jest to, ze dana osoba jest Zydem, nie dotyczy innych Zydow, ktorzy
          maja inne poglady?
    • plorg P... bandyci :-/ 05.02.09, 14:44

      • des4 "libański" hehe... 05.02.09, 14:54
        jak wiadomo Liban jest krajem tzw. taniej bandery, która posługuja
        się armatorzy na całym świecie, więc nie wiadomo co tak naprawdę
        wiozł, kto był jego armatorem...

        kolejna sprawa, ż kapitan wpływając na wody terytorialne bez
        zezwolenia, powinine sobie zdawać sprawę z konsekwencji jakie to
        rodzi...
        • plorg Re: "libański" hehe... 05.02.09, 15:12
          des4 napisał:

          > jak wiadomo Liban jest krajem tzw. taniej bandery...
          ---------------
          Co chcesz udowodnić szastając uogólnieniami?

          > kolejna sprawa, ż kapitan wpływając na wody terytorialne
          ---------------
          A od kiedy to wpływając na "wody terytorialne", to trzeba mieć
          pozwolenia Izraela?
          • des4 Re: "libański" hehe... 05.02.09, 15:16
            na izraelskich wodach terytorialnych, jurysdykcję sprawuje Izrael
            misiaczku, hehe...
            • plorg Re: "libański" hehe... 05.02.09, 16:39
              des4 napisał:

              > na izraelskich wodach terytorialnych, jurysdykcję sprawuje Izrael
              > misiaczku, hehe...
              -----------------
              "W pasie wód morza terytorialnego zarówno statki handlowe jak i
              okręty wojenne mogą korzystać z prawa nieszkodliwego przepływu (bez
              potrzeby uzyskania zezwolenia czy notyfikacji-patrz: konwencja
              genewska o morzu terytorialnym i wyrok Międzynarodowego Trybunału
              Sprawiedliwości w sprawie cieśniny Korfu z 1949 r)".
              pl.wikipedia.org/wiki/Wody_terytorialne

              To na tyle baranku.
              • kongreszydowski Re: "libański" hehe... 05.02.09, 17:46
                plorg napisał:
                > pl.wikipedia.org/wiki/Wody_terytorialne
                >
                > To na tyle baranku.

                Drogi plod! Wikopedia jako zrodlo prawdy? Znalezlismy kiedys w
                Wikipedii informacje, ze "plorg" jest idiota. Myslelismy, ze to
                jakis blad, ale moze mylilismy sie. Czy ty nigdy nie slyszles o tym,
                ze jedno panstwo zatrzymywalo statek drugiego panstwa pod zarzutem,
                ze statek ten naruszyl wody terytorialne pierwszego panstwa? Skoro
                tak bardzo wierzysz Wikipedii to poszukaj sobie na internecie. W
                ramach pomocy dajemy Ci inny link. Mozesz sobie wierzyc albo nie w
                to o czym tam sie pisze.

                To na tyle baranku.
                portalwiedzy.onet.pl/50152,,,,wody_terytorialne,haslo.html
                • plorg Re: "libański" hehe... 05.02.09, 19:29
                  Drogi konusiepierdowski, jesteś zwykłym trollem. Wydaje ci się, że
                  jak będziesz przekręcał nicka adwersarza, to przysporzysz
                  słuszności, czy powagi swoim wypocinom? Jak masz wątpliwości co do
                  twierdzeń Wikipedii, to skorzystaj ze źródeł na które się powołuje.

                  kongreszydowski napisał:

                  > Czy ty nigdy nie slyszles o tym, ze jedno panstwo zatrzymywalo
                  > statek drugiego panstwa pod zarzutem...
                  ------------------
                  Tu mowa o ostrzelaniu cywilnego statku, trollku.
                  To na tyle osiołku.
                  • kongreszydowski Re: "libański" hehe... 05.02.09, 19:44
                    Drogi płód! Jak juz przejrzysz na oczy to przeczytaj wlasny wpis i
                    podany tam link. Ani slowa o ostrzelaniu jakiegokolwiek statku, o czym
                    bez sensu piszesz teraz, ale brednie o wodach terytorialnych. I to Ty,
                    Ty co tak bardzo troszczysz sie o trzymanie sie tematu. Widzisz płód
                    wody terytorialne to nie wody płodne i obowiazuja tam zupelnie inne
                    prawa niz te za ktorymi sie ustawiasz.
                    • plorg Szkoda czasu na trolla :-( 05.02.09, 19:55
                      "Żołnierze najpierw otworzyli ogień - twierdzą dziennikarze
                      arabskich stacji telewizyjnych, znajdujący się na pokładzie."
                      • kongreszydowski Re: Szkoda czasu na trolla :-( 05.02.09, 20:10
                        plorg napisał:
                        > "Żołnierze najpierw otworzyli ogień - twierdzą dziennikarze
                        > arabskich stacji telewizyjnych, znajdujący się na pokładzie."

                        Drogi płód! Wyraznie lubisz cytaty. Ile przeslac Ci cytatow
                        twierdzacych, ze nie oddano ognia? No ile! Po $9999,99 od cytatu,
                        jezeli nie jestes w stanie sam sobie poszukac. Za darmo: jeden
                        znajduje sie w aktualnym artykule.

                        No a teraz płód, wrocmy do tematu. Jak to tam jest z Twoimi bajkami
                        o wodach?
                      • zz26 Re: Szkoda czasu na trolla :-( 05.02.09, 22:30
                        plorg napisał:

                        > "Żołnierze najpierw otworzyli ogień - twierdzą dziennikarze
                        > arabskich stacji telewizyjnych, znajdujący się na pokładzie."
                        >

                        arabsy dziennikarze ktorzy nie lubia izraela uwazasz za wiarygodne zrodlo
                        wiedzy? oj naiwnosci
                        czy gdyby w gazie byli izraelscy dziennikarze ktorzy by mowili ze hamas zaslania
                        sie dizecmi to tez bys tak swiecie wierzyl w to co mowia? czy moze zyd to
                        urodzony klamca a arab nie?
                  • kongreszydowski Re: "libański" hehe... 05.02.09, 19:55
                    plorg napisał:
                    > Drogi konusiepierdowski, jesteś zwykłym trollem. Wydaje ci się, że
                    > jak będziesz przekręcał nicka adwersarza, to przysporzysz
                    > słuszności, czy powagi swoim wypocinom?

                    Drogi płód! A co sie wydaje Tobie jak "będziesz przekręcał nicka
                    adwersarza"?

                    PS. Jaki Ty tam adwersarz, drogi płód, troche trzezwosci drogi płód.
                    • plorg Re: "libański" hehe... 05.02.09, 20:00
                      Wydaje mi się, że mam do czynienia z kretynem i analfabetą.
                      Tylko tyle. Nie będę cię więcej karmił. Na dziś wystarczy.
          • jasiekiera Re: "libański" hehe... 05.02.09, 15:18
            od wtedy, kidy Izrael zapowiedzial, ze nie wpusci do Gazy zadnego
            statku z kontrabanda. Wierze osobiscie , ze na statku tym byly rowniez
            zywnosc i medykamenty. Rowniez.
            • annaste1 Re: "libański" hehe... 05.02.09, 17:06
              jasiekiera napisał:

              > od wtedy, kidy Izrael zapowiedzial, ze nie wpusci do Gazy zadnego
              > statku z kontrabanda. Wierze osobiscie , ze na statku tym byly rowniez
              > zywnosc i medykamenty.

              IZRAEL
              • elucidator Re: "libański" hehe... 06.02.09, 23:45
                Krzycz jeszcze glosniej, a wtedy sila twoich "argumentow" na pewno nas przekona. :)
            • feurig59 Re: "libański" hehe... 05.02.09, 18:34
              jasiekiera napisał:

              > od wtedy, kidy Izrael zapowiedzial, ze nie wpusci do Gazy zadnego
              > statku z kontrabanda. Wierze osobiscie , ze na statku tym byly
              rowniez
              > zywnosc i medykamenty. Rowniez.

              Ja osobiście wierzę, że były tam jedynie medykamenty i żywność. Zbyt
              niebezpiecznie próbować przemytu broni przy tak szczelnej kontroli
              wód. Informacja o ostrzelaniu cywilnego transportu charytatywnego
              dla Gazy która poszła w świat ma większą moc niż setki sztuk broni...
              • jasiekiera Re: "libański" hehe... 05.02.09, 19:33
                broni rzeczywiscie na statku nie bylo, bylo za to 15 butelek wody i
                kilkadziesiat kilogramow medykamentow. Ta "pomoc" zmiescilaby sie w maluchu. Byl
                tez wsrod kwiatu dziennikarstwa, czlek dziwny niezwykle Archbishop Elarion
                Kaputchi. I wlasciwie to wszystko. Wyglada na zwykla mala zadyme na duzym
                statku. Tak apropos, jaszcze wczoraj kapitan statku zapewnial, ze kieruja sie do
                Egiptu. Zwykla prowokacja obliczona na jakas duza afere,z dziurami w statku,
                albo ofiarami wsrod zaolgi czy dziennikarzy.
            • boravw12 Re: "libański" hehe... 05.02.09, 22:24
              Hamas został założony w 1987 roku przez członków Stowarzyszenia Braci Muzułmanów
              .Powstał dzięki rządowi Izraela, który finansował jego działalność, w tym zakup
              broni i organizację zamachów terrorystycznych na Zydach, jako przeciwwagę dla
              OWP Arafata. Niewiarygodne prawda? Pisze o tym WPROST Nr 4 w artykule z dnia
              25.01.09 pt."Kto stworzył współczesnych terrorystów?".Polecam. Subject: to były
              czasy:-)
              • jasiekiera Re: "libański" hehe... 05.02.09, 22:35
                i co z tego?
                • feurig59 Re: "libański" hehe... 06.02.09, 20:21
                  jasiekiera napisał:

                  > i co z tego?

                  to z tego, że warto zawsze przyjżeć się rownież tej stronie, z którą
                  się jawnie sympatyzuje. :-)
    • jasiekiera Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 05.02.09, 15:11
      statek wyglada zupelnie jak zatopiony,a nie tylko ostrzelany.
    • dixxi Izrael neohillerowski bękart na BW 05.02.09, 16:43
    • czyngis_chan Zbójectwo Izraelczyków. 05.02.09, 17:25
      Żadna nowość.
      • abhaod Re: Zbójectwo Hamasu 05.02.09, 17:28
        czyngis_chan napisał:

        > Żadna nowość.

        wypowiedź lewackiego przygłupa też
        www.youtube.com/watch?gl=DE&hl=de&v=TkMh-WaWMJo
        • annaste1 Izrael Panstwo Gangsterskie! 05.02.09, 19:19
          abhaod napisał:

          > czyngis_chan napisał:
          >
          > > Żadna nowość.
          >
          > wypowiedź lewackiego przygłupa też
          SAM JESTES PRZYGLUP LEWY CZY PRAWY WSZYSTKO JEDNO, PO PROSTU PRZYGLUP BO TYLKO
          TAKI ZAMYKA OCZY NA PRAWDE I PRZESTEPSTWO IZRAELA.
          • fanpanajurka a tu jeszcze kilku 05.02.09, 20:32
            przygłupów wypowiada się ;)
            www.youtube.com/watch?v=M9OIqy6md9w
            =======================================================================

            www.youtube.com/watch?v=9FMuXzffd04
          • abhaod Re: Izrael Panstwo Gangsterskie! 05.02.09, 21:39
            jakie przestępstwa ????
            i4.ytimg.com/bg/oAgXarcGsNalxsiJdeUosQ/default.jpg?app=bg&i=453
    • zz26 te komunsista 05.02.09, 22:14
      "w somali odbija sie okrety z rak piratow

      w somalii placi sie okupy z akazdy statek zadnych sie nie odbija
    • absztyfikant Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 06.02.09, 00:00
      Ale nieszczescie:) Kolejny szmugielek broni:)))
      • feurig59 Re: Izrael przejął libański statek z pomocą dla S 06.02.09, 20:27
        absztyfikant napisał:

        > Ale nieszczescie:) Kolejny szmugielek broni:)))
        >

        Tak właśnie powstawał Eretz! Polecam historię statku "Altalena"
        wynajętego przez dezertera/bojownika o wolność/terrorystę Begina i
        bratobójczą bitwę w Tel Avivie, kiedy Ben-Gurion kazał go aresztować.
        W Historii Eretz i Palestyny jest więcej paraleli niż się niektórym
        z nas podoba...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka