antoni99 Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 16:15 Pan Jarosław to ciekawa osobowość ! używa wielu , bardzo wielu ( jak by powiedział Pan Jarosław ) słów - hańba !!! etc. (najdrastyczniejszy). Ale dobrze, że odsunięto tą partię od władzy - bo byłaby druga odsłona komuny i jej służb. Nic nie daje tworzenie wielu służb bo jak widać niewiele z sobą współpracują, a raczej konkurują !! !!! !i nic przez to nie robiąc ! Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Najwyższa pora oddać głos na SLD 18.04.09, 16:18 Wyborcy winni wysłać przedstawicieli PiS do urzędów pracy, niech postoją w kolejkach po zasiłki lub przejdą szkolenia w firmach Misiaka. Najwyższa pora oddać głos na SLD!!! Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Nie żartuj .... 18.04.09, 16:28 Zachęcasz do głosowania na umoczonych socjaliberałów, czyli skompromitowaną po uszy postkomunistyczną pseudolewicę kawiorowo - smokingową która już dawno powinna znaleźć się na smietniku historii ? Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Na pogrobowcow pzpr-owskich szabrowniczych szumowi 18.04.09, 16:31 "Najwyższa pora oddać głos na SLD!!!" Na sprzedajnych karierowiczowskich pogrobowcow pzpr-owskich szabrowniczych szumowin ...... Taki wlasnie mamy wybor: jak nie cholera to dzuma. Obie sa smiertelne i pewnie z ta wlasnie swiadomoscia zawsze wybieramy kosztowne "ubezpiecznie" na zycie posmiertne w formie naszego powszechnego oddania sie religijnemu wstecznictwu ktore zdobywa sobie w naszym kraju coraz szersze kregi. Czy nie byloby prosciej i taniej wybierac cos bardziej zyciowego co rokuje nadzieje na przyszlosc ..... Re: Najwyższa pora oddać głos na SLD Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Na pogrobowcow pzpr-owskich szabrowniczych sz 18.04.09, 16:36 1stanczyk napisał: > Czy nie byloby prosciej i taniej wybierac cos bardziej zyciowego co rokuje nadzieje na przyszlosc ..... Hmmm........ PSL ? :-P Odpowiedz Link Zgłoś
bk72 Re: Najwyższa pora oddać głos na SLD 18.04.09, 16:39 czyzyk331 napisał: > Wyborcy winni wysłać przedstawicieli PiS do urzędów pracy, niech > postoją w kolejkach po zasiłki lub przejdą szkolenia w firmach > Misiaka. Najwyższa pora oddać głos na SLD!!! I zmarnować głos? Walic ic wszystkich bez względu na nazwę gdyż żadne z tych ugrupowań nie reprezentuje interesu Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 To niestety prawda .... :-/ 18.04.09, 17:04 bk72 napisał: Walic ic wszystkich bez względu na nazwę gdyż żadne z tych > ugrupowań nie reprezentuje interesu Polaków. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5469351,CBOS__50_proc__Polakow_nie_ma_partii__z_ktora_sie.html Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Patrz tu, czyzyk : 18.04.09, 16:47 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=93999158&a=93999158 Widzisz : to jest AUTENTYCZNA lewica, polskie neoliberalne zacofane postkomunistyczne spady należy rozwalić W PYŁ - a to co zostało starannie zalać wapnem. I dopiero wtedy można myśleć o budowaniu czegoś nowego - rozumiesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Re: Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzi 27.04.09, 10:27 antoni99 napisał: > Pan Jarosław to ciekawa osobowość ! używa wielu , bardzo wielu ( jak by > powiedział Pan Jarosław ) słów - hańba !!! etc. (najdrastyczniejszy). Ale > dobrze, że odsunięto tą partię od władzy - bo byłaby druga odsłona komuny i > jej służb. Nic nie daje tworzenie wielu służb bo jak widać niewiele z sobą > współpracują, a raczej konkurują !! !!! !i nic przez to nie robiąc ! ujawnic natychmiast cala szajke bandytow NKWD, SB i PPS!!! Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski2 Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 16:20 Najwyższy chyba dla draki, Nasłał na Kraj dwie pokraki, Smutek szczery nas przenika, Bo na dokładkę Rydzyka, Ale my się zaweźmiemy, Tę hałastrę przeżyjemy. Jakoś!! Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Re: Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzi 27.04.09, 10:29 michalparadowski2 napisał: > Najwyższy chyba dla draki, > Nasłał na Kraj dwie pokraki, > Smutek szczery nas przenika, > Bo na dokładkę Rydzyka, tu ta zaraza ma korzenie,poczytajcie i zastanowcie sie: www.youtube.com/watch?v=Dbg1rGlWYZM&feature=PlayList&p=2D8D8662A4BA2F36&index=4 Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm OBY!!!! rozwbiory to jedyny ratunek dla tego polac 18.04.09, 16:25 kiego bagna. zdradze i poszpieguje nawet za darmo! Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Żrą się i będą żreć 18.04.09, 16:29 bo nie ma dla nich na scenie politycznej żadnej sensownej alternatywy - zero wyboru niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus wy komuchy już byliście przy korycie 18.04.09, 17:08 więc nie wiem, skąd to oburzenie na PiS i PO :-)) a tak na marginesie, jak tam konszachty z Jareczkiem w Sejmie? Przecież PiS i SLD to dobrzy sojusznicy, ideologicznie też bliscy - bo w SLD pełno ludzi z nostalgią za PRL, natomiast podstawą elektoratu PiS są ludzie, dla których 1989 rok to "największa katastrofa geopolityczna", bo zamknęli jakieś tam zakłady mięsne czy inną stocznię Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Solidaruchy żrą się o koryto ! PO = PiS ! 18.04.09, 21:53 lech.niedzielski napisał: > Syf. Koryto to cos takiego przy czym eselduchy spasly sie przez szereg lat... Syf. Odpowiedz Link Zgłoś
komorow_ruski_szpieg Donek_POprowadzi_3RP_Aż_Do_Jej_Ro zbioru_:o)))))))) 18.04.09, 22:04 Antypolskie czosnkowe GWno kabluje: PO-lszewia nie służy interesom Polski i Polaków. Najdrastyczniejszy przykład, to odrzucenie głosami m.in. eurodeputowanych PO-mylonych wniosku o ustanowienie dnia rotmistrza Witolda Pileckiego. Bali się, chcieli być poprawni. .................................................................. Jeżeli sługusa Hitlerlandu folksdojcza Tuske - podwórkowego chamka - śmiecia dla którego Polskość to nienormalność a który dorwał się do koryta za sprawą przerażonego wizją lustracji ubekistanu i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów, aby rozwalić Państwo Polskie, jeżeeli tego nygusa i jego PO-paprańców Naród Polski nie wyśle na śmietnik historii, to skończy się to kolejnym rozbiorem tej rozlazłej, zlewaczałej, skorumpowanej, klienckiej 3RP :( ------------------------------------------------------------------- PO-paprańce od lat ręka w rękę z komuną niszczą patriotyzm wśród polskiej młodzieży dążac docelowo do rozkładu Państwa Polskiego :( Ich szalonym pomysłem było i jest podzielenie Polski na Eu-regiony ! i wstęp do rozbioru RP - traktat lizboński :(!!!! ----------------------------------------------------------------- Polska wciśnięta jak nikt na świecie pomiędzy dwa największe w historii ludzkości barbarzyńskie, ludobójcze nacjonalizmy, które nie tak dawno wymordowały 70 milionów ludzi (20 milionów w obozach koncentracyjnych i 50 milionów w gułagach) w tym 6,5 miliona Polaków i omal nie zgładziły Narodu Polskiego może przetrwać (podobnie jak Szwajcaria) tylko jako patriotyczne, silne, praworządne, dobrze uzbrojone, narodowe państwo !! Odpowiedz Link Zgłoś
komorow_ruski_szpieg Donek_POprowadzi_3RP_Aż_Do_Jej_Ro zbioru_!!!:o))))) 18.04.09, 22:22 Antypolskie czosnkowe GWno kabluje: PO-lszewia nie służy interesom Polski i Polaków. Najdrastyczniejszy przykład, to odrzucenie głosami m.in. eurodeputowanych PO-mylonych wniosku o ustanowienie dnia rotmistrza Witolda Pileckiego. Bali się, chcieli być poprawni. .................................................................. Jeżeli sługusa Hitlerlandu folksdojcza Tuske - podwórkowego chamka - śmiecia dla którego Polskość to nienormalność a który dorwał się do koryta za sprawą przerażonego wizją lustracji ubekistanu i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów, aby rozwalić Państwo Polskie, jeżeli tego nygusa i jego PO-paprańców Naród Polski nie wyśle na śmietnik historii, to skończy się to kolejnym rozbiorem tej rozlazłej, zlewaczałej, skorumpowanej, klienckiej 3RP :( ------------------------------------------------------------------- PO-paprańce od lat ręka w rękę z komuną niszczą patriotyzm wśród polskiej młodzieży dążac docelowo do rozkładu Państwa Polskiego :( Ich szalonym pomysłem było i jest podzielenie Polski na Eu-regiony ! i wstęp do rozbioru RP - traktat lizboński :(!!!! ----------------------------------------------------------------- Polska wciśnięta jak nikt na świecie pomiędzy dwa największe w historii ludzkości barbarzyńskie, ludobójcze nacjonalizmy, które nie tak dawno wymordowały 70 milionów ludzi (20 milionów w obozach koncentracyjnych i 50 milionów w gułagach) w tym 6,5 miliona Polaków i omal nie zgładziły Narodu Polskiego może przetrwać (podobnie jak Szwajcaria) tylko jako patriotyczne, silne, praworządne, dobrze uzbrojone, narodowe państwo !! ------------------------------------- W OBECNEJ SYTUACJI WIDOKI NA PRZETRWANIE DŁUŻSZE NIŻ 50 LAT TEGO - LEWACKO-WYKSZTAŁCIUCHOWEGO, KOSMOPOLITYCZNEGO, ZDEMORALIZOWANEGO W 70 PROCENTACH I PENETROWANEGO PRZEZ WROGICH SĄSIADÓW - SPOŁECZEŃSTWA SĄ BARDZO MIZERNE :((( Odpowiedz Link Zgłoś
janko.b Re: OBY!!!! rozwbiory to jedyny ratunek dla tego 18.04.09, 17:35 A co ty wiesz o tym kraju, albo o innych? Zafascynowały cię posiadłości Niemców którzy pozwoli ci na szmacie pojeździć po posadzce? Przestań marny człecze wygadywać takie bzduray. Odpowiedz Link Zgłoś
jollyroger3 Re: OBY!!!! rozwbiory to jedyny ratunek dla tego 18.04.09, 17:46 Zapomnij tępy nienawistny koszerny dupku...prędzej Arabowie zepchną takich jak ty do morza...nie mam zamiaru po was płakać... Odpowiedz Link Zgłoś
bk72 Problem 18.04.09, 16:35 Z tego co się dowiedziałem powodem złego głosowania był problem techniczny. Takie żenujące usprawiedliwienie próbują sprzedać panowie europosłowie z PO. Dziwnym trafem awaria była tylko u nich.Jest to banda szmaciarzy niczym nie różniąca się od SLD, PIS czy innej pseudo polskiej partii. Walić ich wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Prezes PiS najdrastyczniejszym demagogiem 18.04.09, 16:38 Już czasami bywało stosunkowo spokojnie i kulturalnie ale chamska natura prezesa PiSu i jego stada wzięła górę i znów zawładnęła organizacją. PiS jest już bez żadnych osłonek populistyczną zgrają, spadkobiercą Samoobrony i LPR-u które połknął i komunistycznej mentalności na której wychowali się obaj Wielcy Bracia. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..PiS to Polska,PO to ZOMO.... 18.04.09, 16:42 i to wlasnie taki plynie wniosek. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: ..PiS to Polska,PO to ZOMO.... 18.04.09, 16:59 Potrafisz to jakoś uzasadnić? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_kaczor PiS = Patatoes & Shit...Lesiu...: 18.04.09, 16:59 Imiona LESLAW Nazwisko WAJDZIK Nazwisko rodowe Data urodzenia 09.06.1959 Funkcjonariusz/pracownik/żołnierz aparatu bezpieczeństwa Informacja o przebiegu służby Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki WOJEWÓDZKI URZAD SPRAW WEWNETRZNYCH KATOWICE WYDZIAL IV MLODSZYINSPEKTOR 16.09.1984 IPN Ka 0229/145 (9769/V) akta osobowe WOJEWÓDZKI URZAD SPRAW WEWNETRZNYCH KATOWICE WYDZIAL VI INSPEKTOR szer. 01.01.1985 31.05.1985 IPN Ka 0229/145 (9769/V) akta osobowe Inne informacje o funkcjonariuszu i służbie W grudniu 1984 ukończył kurs "0"? Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus PiS to Kryże, Jasiński i Kalata :-) 18.04.09, 17:04 ciekawą masz definicję Polski presentation1 napisał: "PiS to Polska, PO to ZOMO" Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: ..PiS to Polska,PO to ZOMO.... 18.04.09, 18:12 presentation1 napisał: > i to wlasnie taki plynie wniosek. Jezeli esbek pisze o tym, ze PO to ZOMO, a PiS z ktorym esbek jest na dobre i na zle, to znaczy, ze Polacy nie popelnili pomylki w ostatnich wyborach parlamentarnych...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 PiS to pisda. Też na p, ale na pewno nie Polska. 18.04.09, 19:30 Państwo esbecji nie ma u nas szans. Może to wreszcie Wajdzik zrozumiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
zbigstar Re: Prezes PiS najdrastyczniejszym demagogiem 18.04.09, 19:09 Pokrzykiwania prezesika już nikogo nie wystraszą i nikt temu demagogowi nie wierzy, gdyż od zawsze łgał. Na kłamstwie zbudował sobie pozycję, a taka podstawa jak wiadomo ma krótkie nogi. Już nie będzie PiS-Bis, do urn zagłosować za PiS pójdą tylko mohery i klienci Media Marktu. Troszkę wąski elektorat, ale ma miarę prezesika. Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Re: Prezes PiS najdrastyczniejszym demagogiem 28.04.09, 15:22 zbigstar napisał: > Pokrzykiwania prezesika już nikogo nie wystraszą i nikt temu demagogowi nie > wierzy, gdyż od zawsze łgał. Na kłamstwie zbudował sobie pozycję, a taka > podstawa jak wiadomo ma krótkie nogi. Już nie będzie PiS-Bis, do urn > zagłosować za PiS pójdą tylko mohery i klienci Media Marktu. Troszkę wąski > elektorat, ale ma miarę prezesika. -wszyscy glosujemy na PIs,a jezeli zwyciezymy to juz teraz zamow sobie bilecik do izraela Odpowiedz Link Zgłoś
edwardrydz POwskie nieudaczniki wynocha z rzadu! 18.04.09, 16:41 Brawo Jaroslaw Kaczynski! Tusk pilke kopac na boisko :-D Nieudaczniki i nieuki z niepelnym podstawowym z PO!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Sabat antypolactwa trwa 18.04.09, 16:43 .. z "kralikami", "pakulcami", "niedzielskimi" oraz z wszystkim antypolskim smieciem na czele. Rzygac sie chce!!! Wasze wypowiedzi wyraznie sygeruja, ze pragniecie kolejnego rozbioru Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Sabat antypolactwa trwa 18.04.09, 17:00 Nie kolego, sugerują one w miarę trzeźwe spojrzenie na naszą rzeczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: zbig1113 18.04.09, 21:42 zbig1113 napisał: > Nie kolego, sugerują one w miarę trzeźwe spojrzenie na naszą > rzeczywistość. Dla mnie sugeruja tylko i wylacznie samozaglade! Odpowiedz Link Zgłoś
tw_kaczor nie podniecaj się Wolaku.... 18.04.09, 17:01 ...jeszcze Wolska nie zginęła... Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus antypolactwa czyli PiS 18.04.09, 17:03 pogrobowców Tow. Moczara - junkra, presentation1 i innych szczekaczy Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Re: antypolactwa czyli PiS 28.04.09, 15:16 -nie podoba ci sie w Polsce to do izraela eptesicus napisał: > pogrobowców Tow. Moczara - junkra, presentation1 i innych szczekaczy Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Sabat antypolactwa trwa 18.04.09, 18:05 wet3 napisał: > .. z "kralikami", "pakulcami", "niedzielskimi" oraz z wszystkim > antypolskim smieciem na czele. Rzygac sie chce!!! Wasze wypowiedzi > wyraznie sygeruja, ze pragniecie kolejnego rozbioru Polski. A zygaj bydlaku, tylko uwazaj zebys nie obzygal grobu kryzego, ktory wydal wyrok smierci na Witolda Pileckiego, bo cie kaczynskie po glupiej dupie skopia...;DDDDDDDDDDDDDDDdd Odpowiedz Link Zgłoś
proofreader Cytacik 18.04.09, 16:55 Jak to ładnie ujął poeta: "Kraju mój, kraju barwny, pelargonii, k.... i malwy, tak piękny o poranku kraju rozlicznych banków i wołomińskiej mafii i pruszkowskiego gangu... Któż cię wyśpiewać potrafi? Kraino łatwych wzruszeń, haraczy i wymuszeń, i pospolitych ruszeń, gdzie pospolitość skrzeczy, zwykle zresztą od rzeczy. (...) Dość mam już twoich fatamorgan którymi serca nasze krzepisz, więc do przykazań dziesięciorga dodałbym może jeszcze - nie pij. Bo nic ci dzisiaj nie zagraża i cieszyć możesz się spokojem, a w jakichś tarzasz się mirażach albo popadasz w paranoję. I dreszcz przejmuje cię do głębi, że nie podołasz nowym czasom i trwożysz się, że cię pognębi Żyd jaki albo sado-mason..." Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 Pawlak z PSL - to przydupas Platfusów 18.04.09, 16:59 Ten Pawlak to się kompromituje co chwilę , niby strażak , a fujara i hetka-pętelka Platformy . Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Pawlak z PSL - to przydupas Platfusów 18.04.09, 17:02 Nie wiem czy zauważyłaś, ale tutaj jest mowa o czymś innym. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: wolałabyś Lepera.... 18.04.09, 18:15 Lepper to byl jedyny mezczyzna w rzadzie j.kaczynskiego, wiec brzydkie PiSlanki wzdychaja tereaz na sama mysl o chlopie...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Tutaj bohaterzy pisowców i moherów : 18.04.09, 17:01 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=94208375 www.wprost.pl/ar/?O=113556 Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 zgodnie z wytycznymi TW Bolka bohaterzy to zdrajcy 18.04.09, 17:20 a zdrajcy to "ludzie honoru". Dyżurny student (emeryt) Palikota ale rowniez pupilek "Consigliere" UBmafii tow. Ćwiąkalskiego (w PZPR od 1972 do 1981 a potem według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa) a obecnie członek ( w stanie erekcji) Młodych Demokratow wykonujacy bezmyslnie instrukcje Schetyny (…kilka razy dziennie odwiedzic portal i dodac do kilku topowych artykołow swoj komentarz …nie wdawanie sie w dyskusje…efekt bedzie naprawde zauwazalny….Prosze jednak w tym informowaniu o nalezyta dyskrecje. Tajna instrukcja PO: Przejąć internet! www.dziennik.pl/polityka/article213016/Tajna_instrukcja_PO_Przejac_internet_.html?service=print ) indeed4 zabelkotał: Tutaj bohaterzy pisowców i moherów M: jak widac rotmistrz Witold Pilecki nie nalezy do bohaterow dla POstkomunistycznego gatunku i dlatego czerwone kanalie zmieniaja temat. No bo Pulkownik Kuklinski, ktorego wysilki przeciw sowieckiemu okupantowi byly oceniane jako rownowaznosc dywizji NATO byl okreslony jak "zdrajca" przez SBeckiego agenta TW Bolka. Podobnie Adam Hodysz, ktory wynosil dla podziemia informacje z SB i ocalil w ten sposob wielu z Solidarnosci w ocenie bohatera POstKomunistow TW Bolka byl tez "zdrajca". Dla POstkomunistycznych gnid bohaterem - "czlowiekiem honoru" jest oprawca Polakow, "Wolski" - gen. Jaruzelski. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Dziadek znów nie n/t o Ćwiąkalskim marudzi :-/ 18.04.09, 17:26 Nie widzicie dziadku o czym jest p/w ? Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Dla POstKomuchow PZPR-owiec Ćwiąkalski to wzor.... 18.04.09, 17:35 ....Pulkownik Kuklinski i Adam Hodysz to "zdrajca". Pupilek "Consigliere" UBmafii tow. Ćwiąkalskiego (w PZPR od 1972 do 1981 a potem według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa)indeed4 napisał: > Nie widzicie dziadku o czym jest p/w ? M: widze widze. Chodzi by odwrocic uwage od haniebnej decyzji Tuska w sprawie rotmistrza Witolda Pileckiego, belkoczac cos o Krzyze. Roznica jest, ze PiS uznal Krzyze za swoj blad a POstKomuchy lgna do TW Bolka i chca zniszczyc IPN. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Aha. 18.04.09, 17:43 A ty odwracasz uwagę od Romana, ojca pisowskiego ministra Andrzeja Kryże, który wydał wyrok śmierci na Pileckiego - bełkocąc bzdury nie na temat o Ćwiąkalskim czy Owsiaku, czy tak ? Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Tematem jest rotmistrz Pilecki i haniebna POlityka 18.04.09, 18:09 ....POstKomunistow. indeed4 napisał: > A ty odwracasz uwagę od Romana, ojca pisowskiego ministra Andrzeja > Kryże, który wydał wyrok śmierci na Pileckiego - bełkocąc bzdury nie > na temat o Ćwiąkalskim czy Owsiaku, czy tak ? M; czy nie widzisz zwiazku miedzy wzywaniem Owsiaka do palenia archiwow IPN i instrukcja Tuska dla POstkomunistycznych europoslow w sprawie rotmistrza Witolda Pileckiego? To ci lopotologicznie wytlumacze ! Od 1990 toczy sie walka miedzy "naprawiaczami" komunizmu a tymi co chcieli ten komunizm obalic. Dlatego SB palilo archiwa PRL-u, dlatego je TW Bolek niszczyl, dlatego Owsiak chce spalic to co zostalo BY PAMIEC o rotmistrzu Witolddzie Pileckim, Pulkowniku Kuklinskim, Adamie Hodyszu ZGINELA. Bo dla TW Bolkow sa oni "zdrajcami" a "czlowiekiem honoru" jest kat Polakow "Wolski" - gen. Jaruzelski. Odpowiedz Link Zgłoś
indeeed4 No widzisz. 18.04.09, 18:30 jak ładnie już się od Ćwiąkalskiego odczepiłeś, ale znów wałkujesz nie na temat Owsiaka, uparty strasznie jesteś :-/ Wtajemnicz mnie, dlaczego tak straszliwie panikujesz, PO chce zamknąć IPN ? Jakoś nie słyszałem -znów wam Radio Maryja głupot nagadało ? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tematem jest rotmistrz Pilecki i haniebna POl 18.04.09, 21:31 mirmat1 napisał: > M; czy nie widzisz zwiazku miedzy wzywaniem Owsiaka do palenia archiwow IPN i > instrukcja Tuska dla POstkomunistycznych europoslow w sprawie rotmistrza Witold > a > Pileckiego? To ci lopotologicznie wytlumacze ! Od 1990 toczy sie walka miedzy > "naprawiaczami" komunizmu a tymi co chcieli ten komunizm obalic. Dlatego SB > palilo archiwa PRL-u, dlatego je TW Bolek niszczyl, dlatego Owsiak chce spalic > to co zostalo BY PAMIEC o rotmistrzu Witolddzie Pileckim, Pulkowniku Kuklinskim > , > Adamie Hodyszu ZGINELA. Bo dla TW Bolkow sa oni "zdrajcami" a "czlowiekiem > honoru" jest kat Polakow "Wolski" - gen. Jaruzelski. Nie rozumiesz czegos PiSiaku, postkomunistami sa ci w ktorych partii poukrywali sie byli kominisci, kaci narodu polskiego, a takimi bydlakami sa miedzy innymi kryze, jasinksi i wielu wielu innych bylych komunistow. Dla komunistow i SB Walesa na zawsze pozostanie najwiekszym wrogiem, ktorego beda zwalczac do ostatnich dni swojego podlego zycia, bo Lech Walesa udupil kariery i wygodne zycie takim swiniom jak kryze, ktory byl katem opozycji, a jego ojciec morderca Pileckiego i tysiecy Polakow antykomunistow. Zrozum PiSie scierwo, ze PiS jest tylko nieliczacym sie marginesem spolecznym w Polsce, gdyby wszyscy Polacy raczyli ruszyc dupy w dzien wyborow, takie postkomunistyczne PiS nigdy nawet by sie w sejmie nie znalazlo, bo sila PiS jest ich peerelowski elektorat, ktory wczesniej glosowal na leppera czy millera. Zrozum rowniez, ze gdyby nie Walesa nigdy nie byloby kaczynskich, PiS i ciebie, czyli scierwa zatruwajacego zycie Polakom. Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Re: Tematem jest rotmistrz Pilecki i haniebna POl 27.04.09, 10:35 tu ta zaraza ma korzenie,poczytajcie i zastanowcie sie: www.youtube.com/watch?v=Dbg1rGlWYZM&feature=PlayList&p=2D8D8662A4BA2F36&index=4 Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: admin nie ma sprawy,blokujesz koniec zabawy! 18.04.09, 18:11 Twoja gazeta, twoje forum! Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Spalic archiwa IPN !!!! 18.04.09, 18:18 almagus napisał: admin nie ma sprawy,blokujesz koniec zabawy! > Twoja gazeta, twoje forum! M: tylko plucie na PiS zezwolone. Dzis GWno jutro cala Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Spalic archiwa IPN !!!! 18.04.09, 21:36 mirmat1 napisał: > almagus napisał: admin nie ma sprawy,blokujesz koniec zabawy! > > > Twoja gazeta, twoje forum! > M: tylko plucie na PiS zezwolone. Dzis GWno jutro cala Polska. Nie zrozumiales idioto, admin blokuje krytyke PiSu, a zezwala na smolone PiSdzielce twojego prokroku...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
proofreader Najkrótszy komentarz do tych oratorskich poPiSów 18.04.09, 17:14 Nie uczyniłeś mnie jąkałą kuternogą karłem epileptykiem hermafrodytą koniem mchem ani niczym z fauny i flory Dzięki Ci za to Panie Ale dlaczego uczyniłeś mnie Polakiem? (Andrzej Bursa, Modlitwa dziękczynna z wymówką) Odpowiedz Link Zgłoś
kotoskop Nawet mój kot jest przerażony tą nieudolnością 18.04.09, 17:38 Zasnąć teraz nie może po posiłku, tak jak to zawsze czynił, tylko przeraźliwie miauczy. Odpowiedz Link Zgłoś
bodzio.c Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 17:54 Widzę że na tym forum jest masa POmyleńców! Niech więc ustanowią dzień Palikota lub niesiołowskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
jollyroger3 Re: Prezes PiS o najdrastyczniejszym... 18.04.09, 18:41 Popieram...dzień wielkiego owadoznawcy i najprawdziwszego kota.. Palikota..prawdziwego wzorca partii ludzi kulturalnych,wykształconych. inteligentnych znaczy elity PO...plus pani Piteria Julia..i kilkanaście sprzedajnych dziwek z tytułami "profesorskimi" płci obojga vide:Władzio Bełkotnik..secundo voto Pampersnikiel... Odpowiedz Link Zgłoś
paralela1 Różowe prostetutki z po 18.04.09, 18:00 to młodsze siostry czerwonych szmat dających sovietom Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: masz kompleksy brzydulo...??? 18.04.09, 21:41 To nie kompleksy, to jest PiSia chcica...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Różowe prostetutki z po 18.04.09, 21:40 paralela1 napisała: > to młodsze siostry czerwonych szmat dających sovietom Napisz to na grobie bohatera PiSu romana kryze, tatusia prawej reki jaroslawa...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
rtaj Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 18:06 Tradycyjnie : Co za tępy mały ćwok.Czu na sali znajduje się lekarz??/ Odpowiedz Link Zgłoś
munkela Wodzu, przestan wycierac sobie "gebe" nazwiskiem 18.04.09, 18:13 bohatera. Juz we wrzesniu u.r. Parlament Europejski ZATWIERDZIL date 23 sierpnia, jako Europejski Dzien Pamieci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu! Wszystkich ofiar! Nie tylko Polakow a w szczegolnosci nie jednego z nich. Cala ta awantura to przedwyborcza "gierka" PiS-u. Uzywanie do tej rozgrywki nazwiska NIEWATPLIWIE czlowieka , ktory byl bohaterem, jest HANBA! Hanba PiS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
rojblik Żryjta się dalej 18.04.09, 18:27 Styropian was uciska, niestety. Na tym fundamencie domu nie zbudujecie. Zawsze się dziwiłem, że liberałowie i te dwa kurduple pokochali roboli i vice versa. Tego przekrętu stulecia nikt nie jest w stanie wytłumaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
zima0001 Pilecki źle sie kojarzy geszefciarzom z PO 18.04.09, 18:51 wszak przy ulicy rtm.Pileckiego na Ursynowie mieści hala sportowa, na której radni PO przekęcili 74mln zł na niekorzyść kasy gminy Odpowiedz Link Zgłoś
stoik1 nie czytając poprzednich komentarzy... 18.04.09, 18:57 nie mogę się doczekać drastycznych przykładów "udolności" PiS tym Panom już zresztą dziękujemy, nieważne jaki arsenał magicznych sztuczek opanowali w międzyczasie za pomocą doradców od wizerunku i innych takich; mieli swoje 5 minut, które trwały o pół wieczności za długo Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Kaczyński to drastyczny przykład starokawalerstwa. 18.04.09, 19:15 Na efekty nie trzeba wtedy długo czekać. Dlaczego jednak wypowiedzi tego karakona sprowadzane są do rangi wydarzenia...??? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Kaczyński to drastyczny przykład starokawaler 18.04.09, 19:30 q3000 napisał: > Na efekty nie trzeba wtedy długo czekać. Dlaczego jednak wypowiedzi > tego karakona sprowadzane są do rangi wydarzenia...??? Fakt - GW to najlepsi propagandziści JK :-( Erupcje pomyślunku geniusza z Żoliborza należałoby raczej przemilczać, a nie nagłasniać droga GW ! Odpowiedz Link Zgłoś
vi-com Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 19:34 Ten facet jest odrażający! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Ale z tego Jarosława K. strachliwy troll. Byle co 18.04.09, 19:47 go przeraża. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Te - "odkupiciel" ! 18.04.09, 19:51 a w stosunku do tych kretaczy zwanych "episkopstem" z ktorych kazdy byl TW tez jestsecie dziwnie wyrozumiali jak nawiedzeni w chrystusie panu bracia??!!czkawki dostajecie od tych wielgusow "henrykow" "filozofow" itd itd?to dopiero zgraja sku...synow? calujecie ich w dupe? -calujcie ! Odpowiedz Link Zgłoś