Dodaj do ulubionych

Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ...

    • antoni99 Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 16:15
      Pan Jarosław to ciekawa osobowość ! używa wielu , bardzo wielu ( jak by
      powiedział Pan Jarosław ) słów - hańba !!! etc. (najdrastyczniejszy). Ale
      dobrze, że odsunięto tą partię od władzy - bo byłaby druga odsłona komuny i
      jej służb. Nic nie daje tworzenie wielu służb bo jak widać niewiele z sobą
      współpracują, a raczej konkurują !! !!! !i nic przez to nie robiąc !
      • czyzyk331 Najwyższa pora oddać głos na SLD 18.04.09, 16:18
        Wyborcy winni wysłać przedstawicieli PiS do urzędów pracy, niech
        postoją w kolejkach po zasiłki lub przejdą szkolenia w firmach
        Misiaka. Najwyższa pora oddać głos na SLD!!!
        • indeed4 Nie żartuj .... 18.04.09, 16:28
          Zachęcasz do głosowania na umoczonych socjaliberałów, czyli
          skompromitowaną po uszy postkomunistyczną pseudolewicę kawiorowo -
          smokingową która już dawno powinna znaleźć się na smietniku
          historii ?
        • 1stanczyk Na pogrobowcow pzpr-owskich szabrowniczych szumowi 18.04.09, 16:31
          "Najwyższa pora oddać głos na SLD!!!"

          Na sprzedajnych karierowiczowskich pogrobowcow pzpr-owskich szabrowniczych
          szumowin ......
          Taki wlasnie mamy wybor: jak nie cholera to dzuma.

          Obie sa smiertelne i pewnie z ta wlasnie swiadomoscia zawsze wybieramy kosztowne
          "ubezpiecznie" na zycie posmiertne w formie naszego powszechnego oddania sie
          religijnemu wstecznictwu ktore zdobywa sobie w naszym kraju coraz szersze kregi.

          Czy nie byloby prosciej i taniej wybierac cos bardziej zyciowego co rokuje
          nadzieje na przyszlosc .....

          Re: Najwyższa pora oddać głos na SLD

          • indeed4 Re: Na pogrobowcow pzpr-owskich szabrowniczych sz 18.04.09, 16:36

            1stanczyk napisał:


            > Czy nie byloby prosciej i taniej wybierac cos bardziej zyciowego
            co rokuje nadzieje na przyszlosc .....


            Hmmm........ PSL ? :-P
        • bk72 Re: Najwyższa pora oddać głos na SLD 18.04.09, 16:39
          czyzyk331 napisał:

          > Wyborcy winni wysłać przedstawicieli PiS do urzędów pracy, niech
          > postoją w kolejkach po zasiłki lub przejdą szkolenia w firmach
          > Misiaka. Najwyższa pora oddać głos na SLD!!!
          I zmarnować głos? Walic ic wszystkich bez względu na nazwę gdyż żadne z tych
          ugrupowań nie reprezentuje interesu Polaków.
          • indeed4 To niestety prawda .... :-/ 18.04.09, 17:04
            bk72 napisał:


            Walic ic wszystkich bez względu na nazwę gdyż żadne z tych
            > ugrupowań nie reprezentuje interesu Polaków.


            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5469351,CBOS__50_proc__Polakow_nie_ma_partii__z_ktora_sie.html

        • indeed4 Patrz tu, czyzyk : 18.04.09, 16:47
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=93999158&a=93999158

          Widzisz : to jest AUTENTYCZNA lewica, polskie neoliberalne zacofane
          postkomunistyczne spady należy rozwalić W PYŁ - a to co zostało
          starannie zalać wapnem.
          I dopiero wtedy można myśleć o budowaniu czegoś nowego - rozumiesz ?
        • eptesicus SLD czyli sojusznika PiS w Sejmie 18.04.09, 17:05
      • piccolo61501 Re: Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzi 27.04.09, 10:27
        antoni99 napisał:

        > Pan Jarosław to ciekawa osobowość ! używa wielu , bardzo wielu ( jak by
        > powiedział Pan Jarosław ) słów - hańba !!! etc. (najdrastyczniejszy). Ale
        > dobrze, że odsunięto tą partię od władzy - bo byłaby druga odsłona komuny i
        > jej służb. Nic nie daje tworzenie wielu służb bo jak widać niewiele z sobą
        > współpracują, a raczej konkurują !! !!! !i nic przez to nie robiąc !
        ujawnic natychmiast cala szajke bandytow NKWD, SB i PPS!!!
    • michalparadowski2 Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 16:20
      Najwyższy chyba dla draki,
      Nasłał na Kraj dwie pokraki,
      Smutek szczery nas przenika,
      Bo na dokładkę Rydzyka,
      Ale my się zaweźmiemy,
      Tę hałastrę przeżyjemy.
      Jakoś!!
      • piccolo61501 Re: Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzi 27.04.09, 10:29
        michalparadowski2 napisał:

        > Najwyższy chyba dla draki,
        > Nasłał na Kraj dwie pokraki,
        > Smutek szczery nas przenika,
        > Bo na dokładkę Rydzyka,

        tu ta zaraza ma korzenie,poczytajcie i zastanowcie sie:
        www.youtube.com/watch?v=Dbg1rGlWYZM&feature=PlayList&p=2D8D8662A4BA2F36&index=4
    • soulworm OBY!!!! rozwbiory to jedyny ratunek dla tego polac 18.04.09, 16:25
      kiego bagna. zdradze i poszpieguje nawet za darmo!
      • lech.niedzielski Solidaruchy żrą się o koryto ! PO = PiS ! 18.04.09, 16:26
        Syf.
        • indeed4 Żrą się i będą żreć 18.04.09, 16:29
          bo nie ma dla nich na scenie politycznej żadnej sensownej
          alternatywy - zero wyboru niestety.
        • eptesicus wy komuchy już byliście przy korycie 18.04.09, 17:08
          więc nie wiem, skąd to oburzenie na PiS i PO :-))

          a tak na marginesie, jak tam konszachty z Jareczkiem w Sejmie?
          Przecież PiS i SLD to dobrzy sojusznicy, ideologicznie też bliscy -
          bo w SLD pełno ludzi z nostalgią za PRL, natomiast podstawą
          elektoratu PiS są ludzie, dla których 1989 rok to "największa
          katastrofa geopolityczna", bo zamknęli jakieś tam zakłady mięsne czy
          inną stocznię
        • kralik111 Re: Solidaruchy żrą się o koryto ! PO = PiS ! 18.04.09, 21:53
          lech.niedzielski napisał:

          > Syf.

          Koryto to cos takiego przy czym eselduchy spasly sie przez szereg lat... Syf.
          • komorow_ruski_szpieg Donek_POprowadzi_3RP_Aż_Do_Jej_Ro zbioru_:o)))))))) 18.04.09, 22:04
            Antypolskie czosnkowe GWno kabluje:

            PO-lszewia nie służy interesom Polski i Polaków.
            Najdrastyczniejszy przykład, to odrzucenie głosami
            m.in. eurodeputowanych PO-mylonych
            wniosku o ustanowienie dnia rotmistrza Witolda Pileckiego.
            Bali się, chcieli być poprawni.
            ..................................................................

            Jeżeli
            sługusa Hitlerlandu
            folksdojcza Tuske
            - podwórkowego chamka -

            śmiecia dla którego Polskość to nienormalność
            a który dorwał się do koryta za sprawą

            przerażonego wizją lustracji ubekistanu
            i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów,
            aby rozwalić Państwo Polskie,

            jeżeeli
            tego nygusa i jego PO-paprańców

            Naród Polski nie wyśle
            na śmietnik historii, to skończy się to

            kolejnym rozbiorem
            tej rozlazłej, zlewaczałej,
            skorumpowanej, klienckiej 3RP :(

            -------------------------------------------------------------------

            PO-paprańce od lat ręka w rękę z komuną
            niszczą patriotyzm wśród polskiej młodzieży
            dążac docelowo do rozkładu Państwa Polskiego :(

            Ich szalonym pomysłem było i jest
            podzielenie Polski na Eu-regiony !
            i wstęp do rozbioru RP - traktat lizboński :(!!!!

            -----------------------------------------------------------------

            Polska
            wciśnięta jak nikt na świecie
            pomiędzy dwa największe w historii ludzkości
            barbarzyńskie, ludobójcze nacjonalizmy,

            które nie tak dawno wymordowały 70 milionów ludzi
            (20 milionów w obozach koncentracyjnych
            i 50 milionów w gułagach)

            w tym 6,5 miliona Polaków i omal nie zgładziły
            Narodu Polskiego

            może przetrwać (podobnie jak Szwajcaria)
            tylko jako patriotyczne, silne, praworządne,
            dobrze uzbrojone, narodowe państwo !!

            • komorow_ruski_szpieg Donek_POprowadzi_3RP_Aż_Do_Jej_Ro zbioru_!!!:o))))) 18.04.09, 22:22
              Antypolskie czosnkowe GWno kabluje:

              PO-lszewia nie służy interesom Polski i Polaków.
              Najdrastyczniejszy przykład, to odrzucenie głosami
              m.in. eurodeputowanych PO-mylonych
              wniosku o ustanowienie dnia rotmistrza Witolda Pileckiego.
              Bali się, chcieli być poprawni.
              ..................................................................

              Jeżeli
              sługusa Hitlerlandu
              folksdojcza Tuske
              - podwórkowego chamka -

              śmiecia dla którego Polskość to nienormalność
              a który dorwał się do koryta za sprawą

              przerażonego wizją lustracji ubekistanu
              i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów,
              aby rozwalić Państwo Polskie,

              jeżeli
              tego nygusa i jego PO-paprańców

              Naród Polski nie wyśle
              na śmietnik historii, to skończy się to

              kolejnym rozbiorem
              tej rozlazłej, zlewaczałej,
              skorumpowanej, klienckiej 3RP :(

              -------------------------------------------------------------------

              PO-paprańce od lat ręka w rękę z komuną
              niszczą patriotyzm wśród polskiej młodzieży
              dążac docelowo do rozkładu Państwa Polskiego :(

              Ich szalonym pomysłem było i jest
              podzielenie Polski na Eu-regiony !
              i wstęp do rozbioru RP - traktat lizboński :(!!!!

              -----------------------------------------------------------------

              Polska
              wciśnięta jak nikt na świecie
              pomiędzy dwa największe w historii ludzkości
              barbarzyńskie, ludobójcze nacjonalizmy,

              które nie tak dawno wymordowały 70 milionów ludzi
              (20 milionów w obozach koncentracyjnych
              i 50 milionów w gułagach)

              w tym 6,5 miliona Polaków i omal nie zgładziły
              Narodu Polskiego

              może przetrwać (podobnie jak Szwajcaria)
              tylko jako patriotyczne, silne, praworządne,
              dobrze uzbrojone, narodowe państwo !!

              -------------------------------------

              W OBECNEJ SYTUACJI WIDOKI NA PRZETRWANIE DŁUŻSZE NIŻ 50 LAT

              TEGO - LEWACKO-WYKSZTAŁCIUCHOWEGO, KOSMOPOLITYCZNEGO,

              ZDEMORALIZOWANEGO W 70 PROCENTACH I PENETROWANEGO

              PRZEZ WROGICH SĄSIADÓW - SPOŁECZEŃSTWA

              SĄ BARDZO MIZERNE :(((
      • janko.b Re: OBY!!!! rozwbiory to jedyny ratunek dla tego 18.04.09, 17:35
        A co ty wiesz o tym kraju, albo o innych?
        Zafascynowały cię posiadłości Niemców którzy pozwoli ci na szmacie
        pojeździć po posadzce?
        Przestań marny człecze wygadywać takie bzduray.
      • jollyroger3 Re: OBY!!!! rozwbiory to jedyny ratunek dla tego 18.04.09, 17:46
        Zapomnij tępy nienawistny koszerny dupku...prędzej Arabowie zepchną
        takich jak ty do morza...nie mam zamiaru po was płakać...
    • bk72 Problem 18.04.09, 16:35
      Z tego co się dowiedziałem powodem złego głosowania był problem techniczny.
      Takie żenujące usprawiedliwienie próbują sprzedać panowie europosłowie z PO.
      Dziwnym trafem awaria była tylko u nich.Jest to banda szmaciarzy niczym nie
      różniąca się od SLD, PIS czy innej pseudo polskiej partii. Walić ich wszystkich.
    • adam.2x Prezes PiS najdrastyczniejszym demagogiem 18.04.09, 16:38
      Już czasami bywało stosunkowo spokojnie i kulturalnie ale chamska natura prezesa PiSu i jego stada wzięła górę i znów zawładnęła organizacją. PiS jest już bez żadnych osłonek populistyczną zgrają, spadkobiercą Samoobrony i LPR-u które połknął i komunistycznej mentalności na której wychowali się obaj Wielcy Bracia.
      • presentation1 ..PiS to Polska,PO to ZOMO.... 18.04.09, 16:42
        i to wlasnie taki plynie wniosek.
        • zbig1113 Re: ..PiS to Polska,PO to ZOMO.... 18.04.09, 16:59
          Potrafisz to jakoś uzasadnić?
        • tw_kaczor PiS = Patatoes & Shit...Lesiu...: 18.04.09, 16:59
          Imiona LESLAW

          Nazwisko WAJDZIK

          Nazwisko rodowe

          Data urodzenia 09.06.1959



          Funkcjonariusz/pracownik/żołnierz aparatu bezpieczeństwa

          Informacja o przebiegu służby Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki

          WOJEWÓDZKI URZAD SPRAW WEWNETRZNYCH KATOWICE WYDZIAL IV

          MLODSZYINSPEKTOR 16.09.1984 IPN Ka 0229/145 (9769/V) akta osobowe

          WOJEWÓDZKI URZAD SPRAW WEWNETRZNYCH KATOWICE WYDZIAL VI

          INSPEKTOR szer. 01.01.1985 31.05.1985 IPN Ka 0229/145 (9769/V) akta
          osobowe



          Inne informacje o funkcjonariuszu i służbie

          W grudniu 1984 ukończył kurs "0"?


        • eptesicus PiS to Kryże, Jasiński i Kalata :-) 18.04.09, 17:04
          ciekawą masz definicję Polski

          presentation1 napisał:

          "PiS to Polska, PO to ZOMO"
          • tw_kaczor oraz rodzina z Sekty Rydzyka... 18.04.09, 17:08
        • kralik111 Re: ..PiS to Polska,PO to ZOMO.... 18.04.09, 18:12
          presentation1 napisał:

          > i to wlasnie taki plynie wniosek.

          Jezeli esbek pisze o tym, ze PO to ZOMO, a PiS z ktorym esbek jest na dobre i na
          zle, to znaczy, ze Polacy nie popelnili pomylki w ostatnich wyborach
          parlamentarnych...;DDD
        • guru133 PiS to pisda. Też na p, ale na pewno nie Polska. 18.04.09, 19:30
          Państwo esbecji nie ma u nas szans. Może to wreszcie Wajdzik
          zrozumiecie.
      • zbigstar Re: Prezes PiS najdrastyczniejszym demagogiem 18.04.09, 19:09
        Pokrzykiwania prezesika już nikogo nie wystraszą i nikt temu demagogowi nie
        wierzy, gdyż od zawsze łgał. Na kłamstwie zbudował sobie pozycję, a taka
        podstawa jak wiadomo ma krótkie nogi. Już nie będzie PiS-Bis, do urn
        zagłosować za PiS pójdą tylko mohery i klienci Media Marktu. Troszkę wąski
        elektorat, ale ma miarę prezesika.
        • piccolo61501 Re: Prezes PiS najdrastyczniejszym demagogiem 28.04.09, 15:22
          zbigstar napisał:

          > Pokrzykiwania prezesika już nikogo nie wystraszą i nikt temu demagogowi nie
          > wierzy, gdyż od zawsze łgał. Na kłamstwie zbudował sobie pozycję, a taka
          > podstawa jak wiadomo ma krótkie nogi. Już nie będzie PiS-Bis, do urn
          > zagłosować za PiS pójdą tylko mohery i klienci Media Marktu. Troszkę wąski
          > elektorat, ale ma miarę prezesika.


          -wszyscy glosujemy na PIs,a jezeli zwyciezymy to juz teraz zamow sobie bilecik
          do izraela
    • edwardrydz POwskie nieudaczniki wynocha z rzadu! 18.04.09, 16:41
      Brawo Jaroslaw Kaczynski! Tusk pilke kopac na boisko :-D
      Nieudaczniki i nieuki z niepelnym podstawowym z PO!!
    • wet3 Sabat antypolactwa trwa 18.04.09, 16:43
      .. z "kralikami", "pakulcami", "niedzielskimi" oraz z wszystkim
      antypolskim smieciem na czele. Rzygac sie chce!!! Wasze wypowiedzi
      wyraznie sygeruja, ze pragniecie kolejnego rozbioru Polski.
      • zbig1113 Re: Sabat antypolactwa trwa 18.04.09, 17:00
        Nie kolego, sugerują one w miarę trzeźwe spojrzenie na naszą
        rzeczywistość.
        • wet3 Re: zbig1113 18.04.09, 21:42
          zbig1113 napisał:

          > Nie kolego, sugerują one w miarę trzeźwe spojrzenie na naszą
          > rzeczywistość.

          Dla mnie sugeruja tylko i wylacznie samozaglade!
      • tw_kaczor nie podniecaj się Wolaku.... 18.04.09, 17:01

        ...jeszcze Wolska nie zginęła...
      • eptesicus antypolactwa czyli PiS 18.04.09, 17:03
        pogrobowców Tow. Moczara - junkra, presentation1 i innych szczekaczy
        • piccolo61501 Re: antypolactwa czyli PiS 28.04.09, 15:16


          -nie podoba ci sie w Polsce to do izraela
          eptesicus napisał:

          > pogrobowców Tow. Moczara - junkra, presentation1 i innych szczekaczy
      • kralik111 Re: Sabat antypolactwa trwa 18.04.09, 18:05
        wet3 napisał:

        > .. z "kralikami", "pakulcami", "niedzielskimi" oraz z wszystkim
        > antypolskim smieciem na czele. Rzygac sie chce!!! Wasze wypowiedzi
        > wyraznie sygeruja, ze pragniecie kolejnego rozbioru Polski.

        A zygaj bydlaku, tylko uwazaj zebys nie obzygal grobu kryzego, ktory wydal wyrok
        smierci na Witolda Pileckiego, bo cie kaczynskie po glupiej dupie
        skopia...;DDDDDDDDDDDDDDDdd
    • proofreader Cytacik 18.04.09, 16:55
      Jak to ładnie ujął poeta:


      "Kraju mój, kraju barwny,

      pelargonii, k.... i malwy,

      tak piękny o poranku

      kraju rozlicznych banków

      i wołomińskiej mafii

      i pruszkowskiego gangu...

      Któż cię wyśpiewać potrafi?


      Kraino łatwych wzruszeń,

      haraczy i wymuszeń,

      i pospolitych ruszeń,

      gdzie pospolitość skrzeczy,

      zwykle zresztą od rzeczy.

      (...)

      Dość mam już twoich fatamorgan

      którymi serca nasze krzepisz,

      więc do przykazań dziesięciorga

      dodałbym może jeszcze - nie pij.


      Bo nic ci dzisiaj nie zagraża

      i cieszyć możesz się spokojem,

      a w jakichś tarzasz się mirażach

      albo popadasz w paranoję.


      I dreszcz przejmuje cię do głębi,

      że nie podołasz nowym czasom

      i trwożysz się, że cię pognębi

      Żyd jaki albo sado-mason..."












    • danka2007 Pawlak z PSL - to przydupas Platfusów 18.04.09, 16:59
      Ten Pawlak to się kompromituje co chwilę , niby strażak , a fujara
      i hetka-pętelka Platformy .
      • zbig1113 Re: Pawlak z PSL - to przydupas Platfusów 18.04.09, 17:02
        Nie wiem czy zauważyłaś, ale tutaj jest mowa o czymś innym.
      • tw_kaczor wolałabyś Lepera.... 18.04.09, 17:05
        • kralik111 Re: wolałabyś Lepera.... 18.04.09, 18:15
          Lepper to byl jedyny mezczyzna w rzadzie j.kaczynskiego, wiec brzydkie PiSlanki
          wzdychaja tereaz na sama mysl o chlopie...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • indeed4 Tutaj bohaterzy pisowców i moherów : 18.04.09, 17:01
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=94208375

      www.wprost.pl/ar/?O=113556
      • mirmat1 zgodnie z wytycznymi TW Bolka bohaterzy to zdrajcy 18.04.09, 17:20
        a zdrajcy to "ludzie honoru".
        Dyżurny student (emeryt) Palikota ale rowniez pupilek "Consigliere" UBmafii tow.
        Ćwiąkalskiego (w PZPR od 1972 do 1981 a potem według dokumentów IPN został
        zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa) a
        obecnie członek ( w stanie erekcji) Młodych Demokratow wykonujacy bezmyslnie
        instrukcje Schetyny (…kilka razy dziennie odwiedzic portal i dodac do kilku
        topowych artykołow swoj komentarz …nie wdawanie sie w dyskusje…efekt bedzie
        naprawde zauwazalny….Prosze jednak w tym informowaniu o nalezyta dyskrecje.
        Tajna instrukcja PO: Przejąć internet!
        www.dziennik.pl/polityka/article213016/Tajna_instrukcja_PO_Przejac_internet_.html?service=print
        )
        indeed4 zabelkotał: Tutaj bohaterzy pisowców i moherów
        M: jak widac rotmistrz Witold Pilecki nie nalezy do bohaterow dla
        POstkomunistycznego gatunku i dlatego czerwone kanalie zmieniaja temat. No bo
        Pulkownik Kuklinski, ktorego wysilki przeciw sowieckiemu okupantowi byly
        oceniane jako rownowaznosc dywizji NATO byl okreslony jak "zdrajca" przez
        SBeckiego agenta TW Bolka. Podobnie Adam Hodysz, ktory wynosil dla podziemia
        informacje z SB i ocalil w ten sposob wielu z Solidarnosci w ocenie bohatera
        POstKomunistow TW Bolka byl tez "zdrajca". Dla POstkomunistycznych gnid
        bohaterem - "czlowiekiem honoru" jest oprawca Polakow, "Wolski" - gen. Jaruzelski.
        • indeed4 Dziadek znów nie n/t o Ćwiąkalskim marudzi :-/ 18.04.09, 17:26
          Nie widzicie dziadku o czym jest p/w ?
          • mirmat1 Dla POstKomuchow PZPR-owiec Ćwiąkalski to wzor.... 18.04.09, 17:35
            ....Pulkownik Kuklinski i Adam Hodysz to "zdrajca".
            Pupilek "Consigliere" UBmafii tow. Ćwiąkalskiego (w PZPR od 1972 do 1981 a potem
            według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego
            współpracownika Służby Bezpieczeństwa)indeed4 napisał:

            > Nie widzicie dziadku o czym jest p/w ?
            M: widze widze. Chodzi by odwrocic uwage od haniebnej decyzji Tuska w sprawie
            rotmistrza Witolda Pileckiego, belkoczac cos o Krzyze. Roznica jest, ze PiS
            uznal Krzyze za swoj blad a POstKomuchy lgna do TW Bolka i chca zniszczyc IPN.
            • indeed4 Aha. 18.04.09, 17:43
              A ty odwracasz uwagę od Romana, ojca pisowskiego ministra Andrzeja
              Kryże, który wydał wyrok śmierci na Pileckiego - bełkocąc bzdury nie
              na temat o Ćwiąkalskim czy Owsiaku, czy tak ?
              • mirmat1 Tematem jest rotmistrz Pilecki i haniebna POlityka 18.04.09, 18:09
                ....POstKomunistow.
                indeed4 napisał:

                > A ty odwracasz uwagę od Romana, ojca pisowskiego ministra Andrzeja
                > Kryże, który wydał wyrok śmierci na Pileckiego - bełkocąc bzdury nie
                > na temat o Ćwiąkalskim czy Owsiaku, czy tak ?
                M; czy nie widzisz zwiazku miedzy wzywaniem Owsiaka do palenia archiwow IPN i
                instrukcja Tuska dla POstkomunistycznych europoslow w sprawie rotmistrza Witolda
                Pileckiego? To ci lopotologicznie wytlumacze ! Od 1990 toczy sie walka miedzy
                "naprawiaczami" komunizmu a tymi co chcieli ten komunizm obalic. Dlatego SB
                palilo archiwa PRL-u, dlatego je TW Bolek niszczyl, dlatego Owsiak chce spalic
                to co zostalo BY PAMIEC o rotmistrzu Witolddzie Pileckim, Pulkowniku Kuklinskim,
                Adamie Hodyszu ZGINELA. Bo dla TW Bolkow sa oni "zdrajcami" a "czlowiekiem
                honoru" jest kat Polakow "Wolski" - gen. Jaruzelski.
                • indeeed4 No widzisz. 18.04.09, 18:30
                  jak ładnie już się od Ćwiąkalskiego odczepiłeś, ale znów wałkujesz
                  nie na temat Owsiaka, uparty strasznie jesteś :-/

                  Wtajemnicz mnie, dlaczego tak straszliwie panikujesz, PO chce
                  zamknąć IPN ? Jakoś nie słyszałem -znów wam Radio Maryja głupot
                  nagadało ?
                • kralik111 Re: Tematem jest rotmistrz Pilecki i haniebna POl 18.04.09, 21:31
                  mirmat1 napisał:

                  > M; czy nie widzisz zwiazku miedzy wzywaniem Owsiaka do palenia archiwow IPN i
                  > instrukcja Tuska dla POstkomunistycznych europoslow w sprawie rotmistrza Witold
                  > a
                  > Pileckiego? To ci lopotologicznie wytlumacze ! Od 1990 toczy sie walka miedzy
                  > "naprawiaczami" komunizmu a tymi co chcieli ten komunizm obalic. Dlatego SB
                  > palilo archiwa PRL-u, dlatego je TW Bolek niszczyl, dlatego Owsiak chce spalic
                  > to co zostalo BY PAMIEC o rotmistrzu Witolddzie Pileckim, Pulkowniku Kuklinskim
                  > ,
                  > Adamie Hodyszu ZGINELA. Bo dla TW Bolkow sa oni "zdrajcami" a "czlowiekiem
                  > honoru" jest kat Polakow "Wolski" - gen. Jaruzelski.

                  Nie rozumiesz czegos PiSiaku, postkomunistami sa ci w ktorych partii poukrywali
                  sie byli kominisci, kaci narodu polskiego, a takimi bydlakami sa miedzy innymi
                  kryze, jasinksi i wielu wielu innych bylych komunistow.
                  Dla komunistow i SB Walesa na zawsze pozostanie najwiekszym wrogiem, ktorego
                  beda zwalczac do ostatnich dni swojego podlego zycia, bo Lech Walesa udupil
                  kariery i wygodne zycie takim swiniom jak kryze, ktory byl katem opozycji, a
                  jego ojciec morderca Pileckiego i tysiecy Polakow antykomunistow.
                  Zrozum PiSie scierwo, ze PiS jest tylko nieliczacym sie marginesem spolecznym w
                  Polsce, gdyby wszyscy Polacy raczyli ruszyc dupy w dzien wyborow, takie
                  postkomunistyczne PiS nigdy nawet by sie w sejmie nie znalazlo, bo sila PiS jest
                  ich peerelowski elektorat, ktory wczesniej glosowal na leppera czy millera.
                  Zrozum rowniez, ze gdyby nie Walesa nigdy nie byloby kaczynskich, PiS i ciebie,
                  czyli scierwa zatruwajacego zycie Polakom.
                  • piccolo61501 Re: Tematem jest rotmistrz Pilecki i haniebna POl 27.04.09, 10:35

                    tu ta zaraza ma korzenie,poczytajcie i zastanowcie sie:
                    www.youtube.com/watch?v=Dbg1rGlWYZM&feature=PlayList&p=2D8D8662A4BA2F36&index=4
              • almagus Re: admin nie ma sprawy,blokujesz koniec zabawy! 18.04.09, 18:11
                Twoja gazeta, twoje forum!
                • mirmat1 Spalic archiwa IPN !!!! 18.04.09, 18:18
                  almagus napisał: admin nie ma sprawy,blokujesz koniec zabawy!

                  > Twoja gazeta, twoje forum!
                  M: tylko plucie na PiS zezwolone. Dzis GWno jutro cala Polska.
                  • kralik111 Re: Spalic archiwa IPN !!!! 18.04.09, 21:36
                    mirmat1 napisał:

                    > almagus napisał: admin nie ma sprawy,blokujesz koniec zabawy!
                    >
                    > > Twoja gazeta, twoje forum!
                    > M: tylko plucie na PiS zezwolone. Dzis GWno jutro cala Polska.

                    Nie zrozumiales idioto, admin blokuje krytyke PiSu, a zezwala na smolone
                    PiSdzielce twojego prokroku...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • proofreader Najkrótszy komentarz do tych oratorskich poPiSów 18.04.09, 17:14
      Nie uczyniłeś mnie jąkałą kuternogą karłem epileptykiem
      hermafrodytą koniem mchem ani niczym z fauny i flory

      Dzięki Ci za to Panie

      Ale dlaczego uczyniłeś mnie Polakiem?


      (Andrzej Bursa, Modlitwa dziękczynna z wymówką)
    • kotoskop Nawet mój kot jest przerażony tą nieudolnością 18.04.09, 17:38
      Zasnąć teraz nie może po posiłku, tak jak to zawsze czynił, tylko
      przeraźliwie miauczy.
    • bodzio.c Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 17:54
      Widzę że na tym forum jest masa POmyleńców! Niech więc ustanowią
      dzień Palikota lub niesiołowskiego!
      • jollyroger3 Re: Prezes PiS o najdrastyczniejszym... 18.04.09, 18:41
        Popieram...dzień wielkiego owadoznawcy i najprawdziwszego kota..
        Palikota..prawdziwego wzorca partii ludzi kulturalnych,wykształconych.
        inteligentnych znaczy elity PO...plus pani Piteria Julia..i kilkanaście
        sprzedajnych dziwek z tytułami "profesorskimi" płci obojga
        vide:Władzio Bełkotnik..secundo voto Pampersnikiel...
    • paralela1 Różowe prostetutki z po 18.04.09, 18:00
      to młodsze siostry czerwonych szmat dających sovietom
      • tw_kaczor masz kompleksy brzydulo...??? 18.04.09, 18:06
        • kralik111 Re: masz kompleksy brzydulo...??? 18.04.09, 21:41
          To nie kompleksy, to jest PiSia chcica...;DDD
      • kralik111 Re: Różowe prostetutki z po 18.04.09, 21:40
        paralela1 napisała:

        > to młodsze siostry czerwonych szmat dających sovietom

        Napisz to na grobie bohatera PiSu romana kryze, tatusia prawej reki jaroslawa...;DDD
    • rtaj Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 18:06
      Tradycyjnie : Co za tępy mały ćwok.Czu na sali znajduje się lekarz??/
    • munkela Wodzu, przestan wycierac sobie "gebe" nazwiskiem 18.04.09, 18:13
      bohatera.

      Juz we wrzesniu u.r. Parlament Europejski ZATWIERDZIL date 23
      sierpnia, jako Europejski Dzien Pamieci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu!

      Wszystkich ofiar! Nie tylko Polakow a w szczegolnosci nie jednego z
      nich.

      Cala ta awantura to przedwyborcza "gierka" PiS-u.
      Uzywanie do tej rozgrywki nazwiska NIEWATPLIWIE czlowieka , ktory
      byl bohaterem, jest HANBA!
      Hanba PiS-u.
    • rojblik Żryjta się dalej 18.04.09, 18:27
      Styropian was uciska, niestety. Na tym fundamencie domu nie
      zbudujecie. Zawsze się dziwiłem, że liberałowie i te dwa kurduple
      pokochali roboli i vice versa. Tego przekrętu stulecia nikt nie jest
      w stanie wytłumaczyć.
    • rafnal Pilecki 18.04.09, 18:31
      Hmmm.... on pewnie z PiS
    • zima0001 Pilecki źle sie kojarzy geszefciarzom z PO 18.04.09, 18:51
      wszak przy ulicy rtm.Pileckiego na Ursynowie mieści hala sportowa, na której
      radni PO przekęcili 74mln zł na niekorzyść kasy gminy
    • stoik1 nie czytając poprzednich komentarzy... 18.04.09, 18:57
      nie mogę się doczekać drastycznych przykładów "udolności" PiS
      tym Panom już zresztą dziękujemy, nieważne jaki arsenał magicznych
      sztuczek opanowali w międzyczasie za pomocą doradców od wizerunku i
      innych takich; mieli swoje 5 minut, które trwały o pół wieczności za
      długo
    • q3000 Kaczyński to drastyczny przykład starokawalerstwa. 18.04.09, 19:15
      Na efekty nie trzeba wtedy długo czekać. Dlaczego jednak wypowiedzi
      tego karakona sprowadzane są do rangi wydarzenia...???
      • indeed4 Re: Kaczyński to drastyczny przykład starokawaler 18.04.09, 19:30
        q3000 napisał:

        > Na efekty nie trzeba wtedy długo czekać. Dlaczego jednak wypowiedzi
        > tego karakona sprowadzane są do rangi wydarzenia...???


        Fakt - GW to najlepsi propagandziści JK :-( Erupcje pomyślunku
        geniusza z Żoliborza należałoby raczej przemilczać, a nie nagłasniać
        droga GW !
    • serenita123 przecież ten Pilecki przegrał... to co czcić??? 18.04.09, 19:24
      no?
    • vi-com Prezes PiS o "najdrastyczniejszym" przykładzie ... 18.04.09, 19:34
      Ten facet jest odrażający!
    • guru133 Ale z tego Jarosława K. strachliwy troll. Byle co 18.04.09, 19:47
      go przeraża.
    • kazik.k Re: Te - "odkupiciel" ! 18.04.09, 19:51
      a w stosunku do tych kretaczy zwanych "episkopstem" z ktorych kazdy byl TW tez
      jestsecie dziwnie wyrozumiali jak nawiedzeni w chrystusie panu bracia??!!czkawki
      dostajecie od tych wielgusow "henrykow" "filozofow" itd itd?to dopiero zgraja
      sku...synow? calujecie ich w dupe? -calujcie !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka