art.usa 22.05.09, 20:53 Prawda boli najwiecej PISowcow, czyli prawdziwych Polskich faszystów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cyklon-pl Kto pomagał zydokomunie mordować Polakow 22.05.09, 21:21 Kiedy w koncu rozliczeni zostana zydowscy oprawcy narodu polskiego po IIWS? A lista bylaby baaaaaaaaaaaaardzo dluga i wcale nie zaczynalaby sie od Bermana Jakuba i konczyla na Wolinskiej Helenie!!! Na przeprosiny Polacy nie maja nawet co liczyc, bo jedyny "narod wybrany" do bycia przepraszanym to zydostwo. Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna żydzi Żydom zgotowali ten los Polacy też ucierpiel 22.05.09, 22:12 Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 23.05.09, 02:48 "A jak było naprawdę ze szmalcownikami? Szmalcownicy byli, ale rekrutowali się nie tylko z Polaków, a przede wszystkim z Volksdeutschów, Ukraińców i samych Żydów. Nie wolno zapominać, że w Polsce przed wojną był blisko jeden milion Niemców, którzy przeszli masowo na politykę eksterminacyjną w stosunku do Żydów i Polaków, nie mówiąc już o faszyzujących ugrupowaniach Litwinów, Ukraińców i Białorusinów, którzy też w tym uczestniczyli. Wszyscy oni mówili dobrze po polsku. Któż więc widząc np. Volksdeutscha czy Ukraińca w cywilnym ubraniu, mógł go odróżnić od Polaka? A Niemcy byli przecież przewidujący i przezorni. Już wtedy usiłowali wmówić światu wspólnictwo Polaków w pogromach, filmując sfabrykowane przez nich sceny wystąpień antyżydowskich, podając je jako dokonywane rzekomo przez Polaków (co sam widziałem). Wiadomo powszechnie, że jedynie Polacy nie poszli w całej Europie na absolutnie żadną współpracę z Niemcami, że Polska nie wydała Quislinga. Zaś szmalcowników, mętów kryminalnych czy pojedynczych kolaborantów lub zdrajców nie można określić mianem narodu polskiego. Elementy kryminalne są w każdym narodzie, dlatego i dziś nie ma państwa bez więzień, ale one nie są dumą tych narodów. Wszak Mojżesz na pustyni, po wyprowadzeniu narodu z niewoli, też zorganizował więzienie. (...) Jeśli mówimy o szmalcownictwie i szmalcownikach, to trzeba tu podkreślić, że najbardziej niebezpieczni dla ukrywających się Żydów byli szmalcownicy Żydzi, a nie Polacy, bo znali dużo adresów Żydów ukrywających się i wymuszali od nich okup na spółkę z kripo, mętami z policji granatowej czy też na spółkę z Niemcami. Wśród polskich szmalcowników rozróżnić można było zarówno przestępców przypadkowych, jednorazowych, jak też i zawodowych, będących często na służbie wroga. Nie wolno zapominać, że Polska Podziemna surowo karała szmalcownictwo. Sąd Specjalny Delegatury Rządu wydał 80 wyroków, a Wojskowy Sąd Specjalny prawie 300 wyroków na szmalcowników w Okręgu Warszawskim. Wykonanych zostało tylko 80 wyroków. Dlatego tak niewiele, że - statystycznie rzecz biorąc - za jednego łobuza-szmalcownika ginął przy ich likwidacji również jeden doborowy żołnierz Armii Krajowej. Trudności przy wykonywaniu wyroków na szmalcownikach, którzy byli zazwyczaj agentami kripo czy wręcz gestapo sprawiały, że akcje te nie opłacały się wobec zbyt wielkich strat. Likwidowani więc byli dla postrachu szmalcownicy najbardziej znani, w ramach prewencji generalnej, zaś wykonanie wyroku na reszcie odkładano na potem. Autor niniejszego opracowania np. dłuższy czas osobiście i niestety bezskutecznie polował w 1944 roku na znanego zbira z Kripo - Mariana Szweda. Równolegle czynił to również zastępca szefa Kedywu Okręgu Warszawskiego - dr Maciej Rybicki, lecz Szwed zdołał się nam wywinąć i zginął dopiero w sierpniu 1944 r. Przy wyjaśnianiu i stwierdzeniu, że szmalcownicy rekrutowali się nie tylko spośród Polaków i do tego z mętów kryminalnych, ale także z Volksdeutschów, z ukraińskich kolaborantów i w równej mierze z żydowskich zdrajców, przy stwierdzeniu, że nie było Polaków zresztą tak bardzo wielu, jak to chcieliby sugerować niektórzy historycy, to zagadnienie tak przedstawione miałoby formę obiektywną i nie godzącą w nasz honor narodowy, nie poniżającą i nie umniejszającą przez to ogromnego naszego ogólnego wysiłku pomocy Żydom. Wskutek tego w samoobronie my, Polacy zmuszeni zostaliśmy do ukazania prawdy tamtych czasów i dwu stron medalu, do pokazania naszych wysiłków i zakresu pomocy (co robimy z zażenowaniem, żeby nie być poczytanymi za samochwalców - bo nie do nas to powinno należeć) oraz pokazania niewłaściwych postaw Żydów, wpływających utrudniająco na niesienie tej pomocy. (...) Nikt dotąd prawie nie wspomniał o takim - zdawałoby się - niewiarygodnym fakcie, że działała wewnątrz getta dość duża grupa żydowskich szmalcowników. Czyhali on na Polaków nielegalnie przedostających się z pomocą do getta, aby wymusić od nich okup. Tymi szmalcownikami byli głównie żydowscy szmuglerzy, wśród których dominowali tragarze oraz - działający z nimi w zmowie - niektórzy żydowscy policjanci. Obstawiali oni gmach sądów, mury i różne przejścia do getta. Zdarzały się wypadki wydawania tych Polaków Niemcom, gdy nie mieli się oni czym wykupić." Źródło: ŻYCIE CODZIENNE WARSZAWSKIEGO GETTA - Tadeusz Bednarczyk Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Kto się tłumaczy, ten się oskarża. 23.05.09, 14:54 Landawerde; Pioro PISu napisalo, tak duzo kitu, ze nikt tych kłamstw i wykretow do Końca czytac spewnoscia nie moze, bez odwiedzenia toalety. Bo i poco mial by to ktokolwiek czytac. Ulotki propagandowe PISu, pisza co prawda to samo, ale krócej i wyraźniej. Panie Landawerde, nic z Krzyżem zasługi. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 23.05.09, 04:01 "Kolaboracja i zdrada wśród Żydów osiągnęła w getcie warszawskim duże rozmiary. Były one procentowo znacznie wyższe niż ilość kolaborantów i zdrajców w narodzie polskim, a może i w innych narodach okupowanych. Od wiosny 1942 r. kontaktowałem się bliżej z sekcją wywiadu ŻZW. Stąd moja dobra znajomość tego zagadnienia. Policja żydowska i Zarząd Gminy zasłużyli sobie na miano zdrajców. Nikt i nic ich nie może obronić ani wytłumaczyć ich postępowania. Istniało ponadto szereg żydowskich placówek gestapowskich, podległych bezpośrednio kierownikowi referatu żydowskie go w gestapo - Karlowi Brandtowi, mieściły się one m.in. przy ul. Leszno 13 i Leszno 14. (...) Ilość Żydów - agentów gestapo, była tak duża, że działalność ich zaczęła obejmować nie tylko dzielnicę aryjską Warszawy, ale i całą Generalną Gubernię. Stali się oni szczególnie niebezpieczni przez perfidne przybieranie maski ludzi prześladowanych i szukających pomocy u Polaków. Zdrajcy ci szybko zaczęli zapełniać listy zdemaskowanych agentów gestapo, zestawiane przez Armię Krajową i inne organizacje polskie. Wyroki na nich zaczęły się sypać na terenie całej Generalnej Guberni. (...) Wniosek nasuwa się przykry. Żydów - agentów gestapo, zdrajców, szmalcowników i kolaborantów - było dużo. Swoją ilością biją oni proporcje występujące w innych nacjach okupowanej przez Niemców Europy. Było to następstwem najwyższego bestialstwa i niespotykanej w dziejach świata eksterminacji, jaką wobec nich zastosowano. Pchał ich do tego instynkt samozachowawczy. Ale to ich nie usprawiedliwia. Czasem nieopatrznie zrobiony krok czy złośliwy donos odcinał ich od społeczeñstwa i pchał na drogę zdrady, z której nie było powrotu. I jeśli mieli z tego powodu jakieś wyrzuty sumienia, to głuszyła je świadomość omalże absolutnej władzy nad ziomkami, władzy, która w dodatku miała dla nich przyjemne formy i ramy zewnętrzne. Cóż za buta i napuszenie biły z postawy eleganta Sternfelda czy Lejkina… To samo, tylko z dodatkiem wyjątkowej brutalności, obserwowało się u Szmerlinga i Brzeziñskiego - zbirów w Palais de Dance, „Sztuce”, Hotelu Brytania i restauracji „Casanova” w towarzystwie prawdziwych niemieckich gestapowców - Übermenschów. Dawało im to poczucie zadowolenia, czasowo szczęścia i satysfakcji. Wiedzieli, że będą żyć raczej krótko - bo znali nienawiść do nich ich braci - ale w jakim luksusie. (...) Pora na wstępne zbilansowanie ilości zdrajców z getta warszawskiego. Było ich ca 10.000 osób. Z tego w policji było (rotacyjnie) ca 2.500. Specjalnych agentów Gestapo i „Żagwi” było ponad 1.000 osób. W kolaboracyjnej Gminie Żydowskiej było ponad 6.000 osób; z tego za szczególnie zdrajczych, biorących udział w specjalnym wyzysku i ekonomicznym wyniszczaniu narodu, w wyniszczaniu przesiedleñców i skazywaniu ich na śmierć głodową uważano co najmniej 2.500 osób. Te 10.000 stanowiło w 1941/42 r. ca 2% ogółu społeczności getta; zaś w skali krajowej dochodziły do tego dziesiątki tysięcy ludzi, gdyż byli oni w każdym getcie. Wywodzili się oni ze sfer zamożnych, plutokracji, inteligencji, dużo było pracowników policji. Im mniejsze getto, tym procent zdrajców był większy. Nie ma możności ustalenia ich liczby, skoro sami Żydzi i ŻIH ich ukrywają, skoro Kneset w 1950 r. uchwalił niepociąganie ich do odpowiedzialności karnej. To jest niemoralne! (...) Wielu żydowskich zdrajców wojnę przeżyło. Wielu z nich zdołało szybko wyjechać z Polski wraz z nagrabionymi majątkami, jak np. dr Michał Weichert, prezes Żydowskiej Samopomocy Społecznej z wyrokiem śmierci ŻOB, dziś żyjący w Izraelu; jak węgierski Żyd - dr Izrael Kastner. Nikt dziś już nie dochodzi ich przestępstw, bo zbyt mało pozostało świadków. Wielu sprawców w ogóle nie zostało do dziś zdemaskowanych z uwagi na tajny charakter ich przestępczej służby. Jak trudno ich znaleźć, świadczą mozolne, długotrwałe poszukiwania głównych inicjatorów przestępstw wojennych. Klasycznym tego przykładem była sprawa Eichmanna, niektórych zbrodniarzy i siewców nienawiści między ludźmi - ściga się jednak dalej dla celów wychowawczych, tak dla całych narodów, jak i dla niektórych polityków, którzy lubią wojenkę. Ale jak trudno to idzie, jak nikły ich procent staje przed tendencyjnie liberalnymi sądami w RFN czy Austrii, ilu wbrew obciążającym dowodom zwolniono od winy i kary bądź ograniczono im karę do fikcji. Tym niemniej trzeba o tym mówić i pisać, żeby złu zamykać drogę na przyszłość. Tu dużą rolę gra biuro Sz. Wiesenthala, choć żydowskich kolaboracjonistów chroni, nie ściga, będąc sam o to posądzony i oskarżony!" Źródło: ŻYCIE CODZIENNE WARSZAWSKIEGO GETTA - Tadeusz Bednarczyk Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 23.05.09, 07:53 "Zabieramy przeto głos my, katolicy-Polacy. Uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy ich uważać za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, że nienawidzą nas oni więcej niż Niemców, że czynią nas odpowiedzialnymi za swoje nieszczęście. Dlaczego, na jakiej podstawie, to pozostaje tajemnica duszy żydowskiej, niemniej jest faktem nieustannie potwierdzanym Świadomość tych uczuć jednak nie zwalnia nas z obowiązku potępienia zbrodni. (...) Protestujemy równocześnie jako Polacy. Nie wierzymy, by Polska odnieść mogła korzyść z okrucieństw niemieckich. Przeciwnie. W upartym milczeniu międzynarodowego żydowstwa, w zabiegach propagandy niemieckiej usiłującej już teraz zrzucić odium za rzeź żydów na Litwinów i ... Polaków, wyczuwamy planowanie wrogiej dla nas akcji." Źródło: Protest Zofii Kossak-Szczuckiej Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Kto pomagał mordować Polaków i Żydów 23.05.09, 14:34 Landawerde; Gebels czasów wspolczesnych PISu. Nic przeciw pisaniu ksiazek, zrób to, dostaniesz z pewnoscia zloty Krzyż od Prezydenta z poparciem PISu, i specjalne bierzmowanie od swietego Ojca Rydzyka. Tylko ten co kłamie, i sieje swa stara zakłamana propagandę, pisze duzo i wykrętnie, by swymi slowami niby trucizna, niszczyc mozg wolno myslacych ludzi. Prawda nie potrzebuje ksiazek kłamstw. W krotkosci wypowiedzi pełnej sensu, jest sila wiary, i prostosc jej zrozumienia. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: Kto pomagał mordować Polaków i Żydów 23.05.09, 15:27 Aaron, wolno myślący człowieku, powyższa wypowiedź Zofii Kossak- Szczuckiej jest dla ciebie zbyt długa? Zadam ci więc krótkie pytanie: Dlaczego Żydzi, nawet ci uratowanni podczas wojny przez Polaków, od lat nas oczerniają, imputując nam uogólniony obraz Polaka jako rzekomego szmalcownika oraz zoologicznego antysemity i faszysty? Rozumiem, że Niemcy mają w tym interes, ale Żydzi? Czyżby Niemcy aż tak dobrze im płacili, że mogą sprzedać własne sumienie i pamięć własnej historii? Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Kto pomagał mordować Polaków i Żydów 23.05.09, 22:16 landaverde -Gebels II- napisał: > Aaron, Jaki aaron ty rasistowska ku..., Artur proszę. wolno myślący człowieku, powyższa wypowiedź Zofii Kossak- > Szczuckiej jest dla ciebie zbyt długa? Ty masz sam pisac komentarze do dyskusji, nie kopiowac jakieś rasistowskiego gówna którego czytac nie chce, pomimo tym mnie propaganda i tak nie oczarujesz. Tu chodzi o komentarze do Artykułu, nic jakieś kopie faszystki, niewiedziało się Goebbelsie?. > > Zadam ci więc krótkie pytanie: > Dlaczego Żydzi, nawet ci uratowanni podczas wojny przez Polaków, od > lat nas oczerniają, Na pewno ciebie, bo kto juz kocha faszystów przez których zginelo tyle ludzi, i ci wielcy patrioci którzy zabrali im wszelkie dobra, i nie mysla o oddaniu. Gdzie juz wszystkie kraje Europy, się ze spadkobiercami rozliczyli. imputując (cos pie...sz a nie wiesz co. Input znaczy pytanie w komputerze)nam uogólniony obraz Polaka jako > rzekomego szmalcownika oraz zoologicznego antysemity i faszysty? Nie kłamco, nie uogólniony, mówi się ze miasta Polskie oswobodziły się z mniejszości narodowych przez denuncjacje. Co potwierdza me wiadomości, których nie masz albo nie chcesz znac. > Rozumiem, że Niemcy mają w tym interes, ale Żydzi? Czyżby Niemcy aż > tak dobrze im płacili, że mogą sprzedać własne sumienie i pamięć (Co ty tu znów wykręcasz i winnych szukasz, zeby się z zarzutów oczyscic śmieciu, albo lepiej synu szmalcownika?.) > własnej historii? Mi jest w sprzeczności do ciebie dziadu rasistowski, Polska historia bardzo dobrze znana, i w tym jest problem. Możesz zlosliwego i dzikiego odynca pastować na farbę która chcesz, on zostanie złym Odyńcem, jak i ty złym i ślepym rasista, którego zadne slowa tłumaczenia nie zmienia. My dwaj znamy się juz od dluzszego czasu, w czym rzecz. Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna Kto pomagał mordować Polaków? Żydzi? 23.05.09, 22:21 **American Jewish Year Book 2002 (NY: American Jewish Committee, 2002). CYTUJĘ : Benjamin Franklin (1706-90). Ten wybitny polityk nowożytny, znany wynalazca i wielki uczony, któremu nikt nie może zarzucić ciasnoty umysłu ani lekkomyślności, usiłował dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić szczęście i pomyślność obywatelom młodego wówczas państwa - USA. Z największym tragizmem wystosował do będących u władzy Amerykanów poniższą przestrogę: "Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!" Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re:Kto pomagał mordować Polaków? Żydzi, tak w 100% 24.05.09, 00:22 zalganiugwnanicniedorowna napisała: Ales cos nowego napisała, jak bym cie nie znał. Odpowiedz Link Zgłoś
mr_kagan Re: Kto pomagał mordować Polaków? Żydzi? 27.05.09, 19:28 Podobne przestrogi przed Zydami mozna znalezc takze w pismach S. Staszica, ktorego tez, podobnie jak B. Franklina, niesposob oskarzyc o ciasnote umyslu... Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: Kto pomagał mordować Polaków i Żydów 24.05.09, 12:15 art.usa napisał: > ..., Artur proszę. Za dużo bluzgasz by cię Artur nazywać. Naucz się kultury i języka polskiego to może ktoś uwierzy, żeś Artur. > nie kopiowac jakieś rasistowskiego gówna którego czytac nie chce, > pomimo tym mnie propaganda i tak nie oczarujesz. > Tu chodzi o komentarze do Artykułu, nic jakieś kopie faszystki, Trzeba być takim klinicznym jak ty żeby nazwać cytowany wyżej protest przeciwko mordowaniu Żydów 'rasistowskim gównem'. Zofia Kossak-Szczucka działała w Radzie Pomocy Żydom „Żegota” i była więziona w obozie w Oświęcimiu i na Pawiaku, więc doucz się zanim się znów odezwiesz i nazwiesz kogoś faszystą ignorancie. Poza tym o jakim artykule mowa? Co innego robi Wyborcza niż kopiuje teksty ze Spiegla? Uważaj bo Michnikowi podpadniesz za takie teksty o wklejaniu rasistowskich propagandowych gówien. > bo kto juz kocha faszystów przez których zginelo tyle ludzi, Z artykułu wynika, że to sami Żydzi najbardziej ich kochają, za to przenoszą winę na "pomocników". A tak się akurat składa, że najgorliwszych pomocników Hitler miał w judenratach i policji żydowskiej, o czym pisała m.in. żydowska historyk Hannah Ardent. Ją również uważasz za faszystkę? > ci wielcy patrioci którzy zabrali im wszelkie dobra, i nie mysla o oddaniu. Masz na mysli te wille i kamienice w Warszawie i innych miastach, które po wojnie zajęła żydokomuna? Każdy kto legitymuje się prawem własności do nieruchomości w Polsce nie ma żadnych problemów by je odzyskać zgodnie z obowiązującym prawem. Przykładem jest choćby kamienica w Wadowicach, w której urodził się Karol Wojtyła, a którą to były właściciel pan Ron Bałamut odzyskał i sprzedał. Natomiast wszelkie organizacje, które takich praw własności nie posiadają, to bandy złodzieji usiłujący wyłudzić od nas pieniądze. Polska jest ofiarą II WŚ, straciła znaczną część swego terytorium (nawiasem mówiąc tę część, gdzie było najwięcej ludności żydowskiej), straciła miliony obywateli, Polaków i Żydów, i nie ma najmniejszego powodu byśmy mieli płacić za nimieckie zbrodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
anarchyintheue Kto wykazał się szlachetnością ?KTO opluwa i okrad 23.05.09, 08:04 -na potęgę -tak okazując swoją wdzięczność?! KTO wyciagnie jednoznaczne wnioski ?! Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Artykuł jest wysoce tendencyjny 23.05.09, 08:09 W instytucie Jadwaszen to właśnie dla Polaków posadzono najwięcej drzewek "Sprawiedliwy wśród narodów" To polskie chrześcijańskie zakonnice ratowały żydowskie dzieci. Sam Szewach Weiss sam w TVN 24 przyznał, że w Europie, w czasie II WŚ były państwa, w których ekstremacja Żydów była stosunkowo większa niż w krajach podobnych. Wymienina została tu Holandia w porównaniu z Danią. Dlatego uważam, że my jako Polacy nie powinniśmy czuć się winni. W Polsce podczas okupacji nie zorganizowano rządu, któryby współpracował z hitlerowcami, jeżeli następowało wydawanie Żydów, były to sprawy indywidualne, za które cały naród nie może ponosić odpowiedzialności. Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 23.05.09, 15:54 Wujek Józef S. bardzo pomagał ... www.youtube.com/watch?v=J_3RIuw6CAI Sprzedawał Żydów jak się dało i ilu się dało ... Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 24.05.09, 12:30 Moja byc poprawna politycznie frant-cuz,moja ogladac tv i moja widziec w tv film, na koncu ktorego narrator powiedzial,ze Niemcy ich,tylko,ponizyli , a mordowali Polacy...-Moja duzo tego ogladac we frant-cja. Odpowiedz Link Zgłoś
rccc Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów? Żydzi! 24.05.09, 17:15 150 000 Zydow sluzylo w armii Hitlera! www.kansaspress.ku.edu/righit.html Hitler mial tez pochodzenie zydowskie (od samych Rothschildow!) Odpowiedz Link Zgłoś
malkontent6 Trochę statystyki. 24.05.09, 20:31 Jeśli było tak źle, to dlaczego tak dużo Żydów mieszkało w Polsce: www.ushmm.org/wlc/media_nm.php?lang=en&ModuleId=10005161&MediaId=358 Odpowiedz Link Zgłoś
kwirszyll Pomagal ten gatunek ludzi, ktorzy pisali posty pon 25.05.09, 02:06 izej. To na takich lotrow liczyl hitler i sie nie przeliczyl Nie czytalem wszystkich napisanych tu postow, odruch wymiotny mi przeszkodzil. Czytajac tu wypowiedzi tego rodzaju, teraz lepiej rozumiem jak sie to moglo stac. Po prostu zle sie czlowiekowi robi. Pogratulowac kosciolowi wychowania tylu szmalcownikow. Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny51 Re: Pomagal ten gatunek ludzi, ktorzy pisali post 25.05.09, 03:10 kwirszyll napisał: > izej. To na takich lotrow liczyl hitler i sie nie przeliczyl > Nie czytalem wszystkich napisanych tu postow, odruch wymiotny mi > przeszkodzil. Czytajac tu wypowiedzi tego rodzaju, teraz lepiej > rozumiem jak sie to moglo stac. > Po prostu zle sie czlowiekowi robi. Pogratulowac kosciolowi > wychowania tylu szmalcownikow. > w Izraelu niepokornych Palestynczykow sie morduje, w Polsce Zydom groza prace w Rzadzie, panoszenie sie wszedzie, rozne interesy itd Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny51 Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 25.05.09, 02:54 absurdalne wydaje sie szukanie i drazenie tego samego tematu i to stale pod katem winy wszystkich dookola, a nie samych Zydow.Pierwszymi, ktorzy sporzadzali listy Zydow byla starszyzna zydowska, ktora dostarczala je samym Niemcom, sadzac ze zwyczajowo juz ,dzieki sprytowi i wlasnym przewidywaniom, wojna przejdzie obok Zydow itd. Moznaby rownie groteskowo szukac winnych wsrod zdesperowanych Zydow i oskarzac ich o biernosc i to nawet wtedy, kiedy bylo jasne ze grozi im calkowita zaglada. Moznaby oskarzac policje zydowska, zydowskich szmalcownikow itd.Czemu to teraz sluzy,czyzby chodzilo o rozmycie odpowiedzialnosci niemieckiej?.Podczas ostatniej wojny zginelo okolo 75 milionow ludzi, niektorzy zrozumieli jej okrucienstwo, niektorzy nie.Rozumiem,ze gazeta BYLABY BARDZIEJ ZADOWOLONA, GDYBY NA RZECZ ZYDOW, zginal caly narod polski, ale przeciez nawet Zydzi nie chcieli ginac za siebie, nie liczac kilku malych, choc bohaterskich wyjatkow. My Polacy mamy swoj punkt widzenia, Zydzi maja swoj i to nalezy zrozumiec. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 25.05.09, 08:53 Do czasow uzyskania niepodleglosci moglismy znosic przeslanki "vae victis".-Nie moge,jednak,Koszerny,zrozumiec zydowskiego "punktu widzenia" opartego na prymitywnym,judaistycznym antypolonizmie polegajacym na deformacjach prawdy historycznej,manipulacjach,obelgach.-Jest to zjawisko,wrecz, nagminne na zachodzie,ktore, na pewno,nie sluzy polskiej spolecznosci zydowskiej.-Prymitywny polski antyjudaizm jest domena prymitywow,natomiast prymitywny zydowski antypolonizm jest,najczesciej, podsycany przez osoby "reprezentacyjne":rezyserow,dziennikarzy,naukowcow,pisarzy... Mam tylko dwa pytania...-przesladowania Zydow,w przeciagu calej historii mialy jakies sensowne podloze ? -Czy bylo Zydom polskim tak zle, przed II WS ?-Dlaczego,wobec tego,Polska byla tak silnie zaludniona przez zydowska spolecznosc? Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Czy Polscy szmalcownicy to... 25.05.09, 09:31 to odpowiednik polskich folksdojcz_ludzi. Skoro tak to, nie byli oni Polakami. Zadałem sobie trochę trudu i przestudiowałem niektóre przepisy prawa niemieckiego i ten kto podpisał "listę" leży do narodu niemieckiego. Jednocześnie nie ma prawa starac się o inne obywatelstwo pod karą utraty niemieckiego. Arthuś! Przyjacielu! potwierdz albo opluj po swojemu, perwercie! Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Czy Polscy denoncjanci nie zmnienily historii 25.05.09, 10:17 polonski napisał: A ze ty masz tyfus, to i twój mozg tylko kupa szrotu, o'tym dawno wiemy. Niemcy niebyli w Polskich miastach tylko w prowincjach przyłączonych po 1920, a jeżeli nawet do faszystów, przyznawało się bardzo malo. W zaglebiu Rury zdaje się w Gelsenkirchen, byla przed wojna "Polska Partia" w wiekszosci, w czasie wojny i faszyzmu, nie bylo zadnych represaliów przeciw tym ludziom. Podobnie bylo z Sorbami, którzy jeszcze dzis maja staropolska mowę w Niemczech i topiczna Polska kulturę. A Niemiecka mniejszość jako denoncianci się nie licza, bo i sluzyli w Niemieckiej armii, czyli byli pełnymi Niemcami. Tu chodzi o 250 tysięcy rdzennych Polaków, którzy popierali faszyzm, i zakorzeniona nienawisc do narodu Zydowskiego. Jak znając twe komentarze, i twoich wspolpracownikow z PISu dzis odegrał by się teatr historii, nie inaczej. Mniejszości narodowej w Polsce jest bardzo malo, ale znaleziono by jeszcze miliony. Faszyści sa dokładni, znajda homoseksualistow jeżeli nie to szybko się ich sprodukuje, albo tych którzy probuja byc sprawiedliwi, jak przykładowo ja. > Arthuś! Przyjacielu! potwierdz albo opluj po swojemu, perwercie! Nie kotku. Znamy się bardzo dlugo, i wiemy ze twa inteligencja, i historyczna wiedza, równa się inteligenci "Kukułki", najwazniejsze jest swe cuchnące jaja wlozyc w cudze gniazdo, i glupa rznąc. Odpowiedz Link Zgłoś
alexis_corner Re: Czy Polscy denoncjanci nie zmnienily historii 25.05.09, 10:23 uś-usiu i po co ci to było, pustynny komandosie? ;-D - wredna alexis krótko i treściwie - tak jak lubisz... Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Czy Polscy denoncjanci nie zmnienily historii 25.05.09, 10:34 alexis_corner napisał: > uś-usiu i po co ci to było, pustynny komandosie? ;-D > > - wredna alexis > > krótko i treściwie - tak jak lubisz... Ok. masz to razo racje. Gdzie i w zasadzie nie mam czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Czy Polscy szmalcownicy to... 25.05.09, 10:31 Polonus Moja slabosc ze w zasadzie nie czytam twego rasistowskiego złomu. Ty masz problem czy jako folksdeutch moze zlozyc podanie o Polskie obywatelstwo?. Oczywiście ze tak. Nie wiem dlaczego miał by ci ktos w jakis sposób zaszkodzić byc Polakiem. Nie wiem wiele, juz powiem Milionow Polaków ma podwójne obywatelstwo. Dlaczego nie. Jezeli ktos cwańszy mieszka przy Polskiej granicy, byl by głupi, gdy by niebral Niemieckich zasilkow. To jest nawet obowiązkiem Polaka (po cichu) ocyganić niemiecki socjalamt, jako niby Niemiec, a byc Polakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Nie wierzę Ci boteż guzik wiesz.. 25.05.09, 12:50 Starałem się i nie mogłem "wydrzeć" tych danych od "przyjaciół" niemieckich z różnych urzedów. Jak Ci już pisałem, kiedyś czynnie niestety pomagałem zdobywać duldungi dla polskich folksdojczy "owczarkowego" rodu. Niestety było to jeszcze z 70 i przed 85 a moje koneksje w fertriebeneamt powymierały smiercią naturalna. Ale za to pozostał mi skopiowany bogaty zbiór bzdur jakimi polscy folksdojcze karmili niemców wtedy. Może kiedyś to opublikuję. Narazie te "wyznania" są zbyt drastyczne (włosy dęba stają i przy nich szmalcowanie jest niczym. Ci ludzie byli gotowi padać do nóg i podpisać każde zobowiązanie. Wiehliński z jego prasowymi donosami przy tym jest śmieszny) i mogą zaszkodzić niektórym ludziom nawet w Polsce hrr..hrrr. kaput. Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Sprawa Re Polaków, zrozumiałem, muszę potelonowac 25.05.09, 11:20 O Polskich Niemcach zwanych tu często folksdeutch, którzy chcą otrzymać spowrotem stracone obywatelstwo Polskie, bo sa po prostu Polakami, a nie chcą stracić renty Niemieckiej. Zeby tu nie lgac, i kogoś nie wsadzić niepotrzebnie w kozi róg, muszę się najpierw dowiedzieć, znaczy potelefonowac. Jeżeli cos się dowiem to wieczorem napisze. Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Napisz, bo ja się .. 25.05.09, 12:57 trochę "obawiam" długiej ręki zemsty niemieckiej. To jest naród o żelaznej konsekwencji i wizji nowego porządku w EU a jak obierze cel to nawet święty niemiecki boże nie pomoże ( nawet Polakom w Polsce)..hrr..hrrr. kaput. Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Karzdy Re Polak powinien się starac o Polskie obywatelstwo 25.05.09, 20:40 Jest wielki problem, czyli Polska, tu jest pies zakopany. Polaków w Niemczech jest po genach gdzieś 30 Milionów ludzi, i jezeli ktos powie i udowodni ze ma Polskie geny, z tym nie przejdzie. Polskie geny maja prawie wszyscy NRD, czy oni sa tacy dobrzy tego bym akurat nie powiedział. Jeżeli ktos się czuje byc Polakiem i mieszka w Niemczech zachodnich, musi zlozyc podanie o'zwrot obywatelstwa Polskiego, w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej Przedstawicielstwo w Koloni Wydzial Konsularny 50968 Köln Leyboldstraße 74 ------------------------------------------- Botschaft Der Republik Polen Aussenstelle Koln Konsularabteilung 50968 Koln Leyboldstraße 74 Tel (0221) 93730 (dziennie godz, przyjec od 8.30 do 12.30 oprucz srody ) Fax.(0221) 385074 Probowalem się skontaktowac telefonicznie, jest niemożliwe ciągle zajęte. Sa jakieś koszty opracowania których nie znam. Proponuje napisać do Konsulatu, odpiszą jakie dokumenty sa potrzebne, i ile kosztuje opracowanie. Jak się dowiedziałem moze kazdy pisac, ale "nikt" obywatelstwa Polskiego niedostanie. Proszę walczyc sa wyjątki. Za Rzadu PISu bylo zle, za PO jest jeszcze gorzej. PO chce pokazać ze nie ułatwia zwrotu obywatelstwa, i jest surowsza w takim postępowaniu nizeli PIS, co jest oczywiście wielkim bledem. Zeby otrzymać obywatelstwo Niemieckie,starcza miec prababke Niemkę, ale zeby otrzymać obywatelstwo Polskie potrzebny jest..... nowy demokratyczny nie nazistowski Polski Rzad. Polska chce wychowac specjalna rase Polaków, niby biale Króliki z zielonymi oczami i branzowymi jajami, których odchody beda niebjeske w brązowiutkie paski, i tu jest chyba ten problem. Po zlozeniu podania otrzyma każdy pismo ze moze mniec problemy, nie wiem dokładnie z kim ale ponos tak pisza, co jest nieprawda. Z pewnoscia Miljon Polakow ma obywatelstwo Niemnieckie i Polskie, o jakichs politycznych problemach nie slaszalem. Za Turkow się ponos wzięto, bo brali obywatelstwo Niemieckie, i cala wies dzieci w Turcji byly jego dziecmy, za co kasować oczywiście niemieckie dziecinne. Jeżeli bierze ktos Niemiecka rente i ma drugie obywatelstwo Polskie, albo jest polakiem ale nazisci Polscy mu obywatelstwa nie dały, musi miec zameldowanie w Niemczech. Moze jechac gdzie chce, ale prawnie na trzy miesiące, o ile slyszalem się pokazać i znów jechac. Wyjazd na stale do Polski, mozecie zapomnieć bo po Umowie Polsko - Niemieckiej zdaje się z lat 60, Polska wychandlowala z Niemcami, ze tam gdzie osoba mieszka otrzyma rentę z tego kraju. Bylo dobre, Polska nie potrzebowała placic zadnej renty, bo kto juz wrócił do czerwonych zbojow do Polski, i chciał rente. Potym prawie, jeżeli wrócicie do Polski to wasza renta tyle warta co kradzione majtki Dody. Polak potrzebuje dwa obywatelstwa, zeby brac udzial w wyborach, mniec drugi dom w Polsce, i oczywiscie kozystac z praw socjalnych w Niemczech. Jezeli ktos bierze bezrobotne w Niemczech to niemoze po swiecie wedrowac, nazywa sie, musi byc zawsze gotowy podjac prace. Co jest i logiczne. Podkreslam jeszcze raz, kto czuje sie Polakiem, musi walczyc o obywatelstwo Polskie. Na karzda odmowe, prosze robic odwolanie, bo byc Polakiem nazywa sie nalezec do dumnego narodu Polskiego. Niepisze tu jeszcze wszystkiego czego sie dowiedzialem, ale nie chce byc nudny i koncze. Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Art.UŚŚ! Przebiłem się przez Twój.. 26.05.09, 00:04 tekst ale padłem wyczerpany na Twoim tytule. Q..vo zboczona! przynajmniej naucz sie, że "karzdy" pisze sie przez "ż". Resztę wybaczam jako i sobie. Po chwili ekstazy po Twoim tekście, teraz po "całości" jestem gotowy "zadziubać" widelcem aby Twa skóra folksdojcza nie nadawała się nawet na łódż indiańską. Odpowiedz Link Zgłoś
henryk_49 Re: Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 25.05.09, 21:08 ----art.usa napisał: > Prawda boli najwiecej PISowcow, > czyli prawdziwych Polskich faszystów. > --------------------------------- No oczywiście, bo PO-szewicy szukają kolegów dla dziadka. Odpowiedz Link Zgłoś
alexis_corner Re: Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 25.05.09, 23:36 artuś! Już calkiem się pogubiłam. A może ty Kanadyjczyk jesteś? :-D))))))))) www.youtube.com/watch?v=J07B9kxpMmU - wredna alexis Odpowiedz Link Zgłoś
radoslawdobry Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 26.05.09, 00:16 niniwa2.cba.pl/POGROMY.HTM Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Zakup dzialki jako Europejczyk w ukochanej ojczyźnie Polsce 26.05.09, 09:01 Jesteś Polakiem kochasz wszystko co Polskie, ale Polscy Rasisto-Naziści po trzyletniej walce nie dali ci Polskiego dowodu. Nie Przeszkadza jesteś Europejczykiem pracowales, z czego Polska otrzymała 120 Miliardow Zlotych, to sa i twoje pieniądze. Dlatego masz prawo sobie kupic dzialke, w ukochanej ojczyźnie, z obcym dowodem. Składasz Pismo do, Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i administracji Departament Zezwolen i Koncesji 02-672 Warszawa Ul. Domaniewska 36/38 (Jest i telefon gdzie mozna się faktycznie dodzwonić, ale go nie mam) Za PISu bylo ciezko za PO, jest kupno "technicznie niemożliwe". Ale jesteś uparty zlozyles podanie, zaplaciles gdzieś 1500 zl, i zbierasz papierki, i zbierasz papierki, i zbierasz papierki, Naraz dostajesz pismo wszystkie papierki sa zlom, bo niema na nich pieczęci od Kanclerz Merkel. Znów zbierasz nowe papierki, naraz dostajesz pismo, ze niema pieczęci Niemieckiego Prezydenta. (Pisze w przenośni ale mi wiecej takie sa żądania z Warszawy) Jeżeli wszystkiego nie załatwisz w ciągu dwóch tygodni wszystko przepada. Myslisz dostaniesz pieniądze spowrotem? Widziała świnia niebo?. Tak ty będziesz te 1.5 tysiąca widział, nie zapomnij koszta Polskich adwokatów, posrednikow i innych gadów. Ale masz szczescie, zes ze swych oszczednosci wszystkich dorobił, twa działka kosztowała cie w sumie dwa razy więcej nizely tego który mieszka w ukochanej ojczyźnie, ale koszty za milosc do ojczyzny nie bada liczone. Masz w Polsce brata myślisz zrobic kupno przez niego?. Tobyś się naciol, on patrzy TVP i nawet nie czuje ze jest juz brazowy. Skad jest to powiedzenie "Brat bratu wilkiem" jak nie z Polski. Jesteś w Zaglebiu Rury, sa piekne burdele, gdzie pracują dziewczyny z Polski, sa milutkie i będziesz się czul, a niby w Polsce u sąsiadki. Na groma ci wydatki i problemy, których powiedziawszy otwarcie nie potrzebujesz. Jak bede miec czas napisze o Folksdeutczach którzy kupili dzialki w Polsce jest bardzo wesołe, i jak szybko z 50% strata je znów sprzedawali. Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Art>uśś! Opowiem Ci kawał.. 26.05.09, 11:02 Indianie złapali niamca, ruskiego, anglika i Polaka. Uradzili, że zedrą z nich skóre i obszyją nią swoje łodzie. Zaproponowali im, że będą dla nich łagodni i pozwolą wybrać im rodzaj samobójstwa pod warunkiem, ze będa starać się jak najmniej uszkodzić skóre. Porwani ucieszeni, ze unikna straszliwych tortur z ochota przystąpili do "dzieła". Niamiec strzelił sobie głowę przez ucho, ruski wsadził sobie bagnet przez nos do mózgu, anglik jako najbardziej "chicken" podciął sobie żyły u rąk i wsadził do ciepłej wody. Polak poprosił o widelec. Indianie ciekawi nowej techniki pozbawiania życia poprzez wydłubanie własnych oczu, dostarczyli przezornie naostrzony widelec z dwoma zębami. Polak złapał widelec i dziubiąc własne ciało w różnych miejscach krzyczał " Ja wam ku..wy folksdojcz_indiańskie dam łodzie" Hrr..hrrr. kaput. Odpowiedz Link Zgłoś
lawirant Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 26.05.09, 11:19 a którzy są nieprawdziwymi Polskimi faszystami? Czy faszysta = zły człowiek? Czy faszysta = morderca? Faszyzm to ideologia polityczno ekonomiczna, a nie sposób na ludobójstwo !!! Odpowiedz Link Zgłoś
henryk_49 Re: Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 27.05.09, 09:46 My mamy inne, wzięte z życia , doświadczenia. Faszysta=morderca Komunista= morderca Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów "Europejczycy" 27.05.09, 11:44 henryk_49 napisał: > Faszysta=morderca > > Komunista= morderca Masz me pelne poparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Art.USS 27.05.09, 14:03 Doniesiono mi, że "pewna" partia torebek co jakiś czas powraca na "flomarkt" w Unie. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, a szkopuł w tym , że te torebki są zrobione z ludzkiej skóry. Ponoć te torebki były "wyprawiane" przez Zydów pochodzenia polskiego, więzniów niemieckich obozów śmierci w Polsce. "Szykowne" torebki z duma były noszone tylko przez niemiecką płeć "piękną". Semickie i australijskie media sugeruja, że to przez Polskich Ludzi, których należałoby potępic i ewentualnie osądzić. A za co! A bo narażono niemieckich obywateli na "stres". Ano! jakby kobiety niemieckie dowiedziałyby się, że to wyprodukowali Polscy więżniowie nazistów to by je odrzuciły jako pochodzenia "wątpliwego". Hrrr..hrrr. Znowu Ci wredni Polacy, choćby to nawet byli polscy semici.Całkiem kaput. Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Re: Art.USS 27.05.09, 15:06 polonski napisał: To jest problem z toba. Psychicznie chorzy pokazu ja czasami przebłyski madrosci, ale za to pozniej odbyja się jem szaleństwo i głupota z podwójna sila. Oj biedaku lecz się, oj lecz się. > Doniesiono mi, że "pewna" partia torebek co jakiś czas powraca na "flomarkt" w > Unie. > > Nie byłoby może w tym nic dziwnego, a szkopuł w tym , że te torebki są zrobione > z ludzkiej skóry. > Ponoć te torebki były "wyprawiane" przez Zydów pochodzenia polskiego, więzniów > niemieckich obozów śmierci w Polsce. > "Szykowne" torebki z duma były noszone tylko przez niemiecką płeć "piękną". > > Semickie i australijskie media sugeruja, że to przez Polskich Ludzi, których > należałoby potępic i ewentualnie osądzić. > > A za co! A bo narażono niemieckich obywateli na "stres". > Ano! jakby kobiety niemieckie dowiedziałyby się, że to wyprodukowali Polscy > więżniowie nazistów to by je odrzuciły jako pochodzenia "wątpliwego". > > Hrrr..hrrr. Znowu Ci wredni Polacy, choćby to nawet byli polscy semici.Całkiem > kaput. > > > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
skipper53 Kto pomagał Hitlerowi mordować Żydów 27.05.09, 14:14 swiatowe zydostwo nic nie zrobilo dla ratowania swoich wspolbraci, patrzyli sie biernie jak Niemcy ich mrdowali.Do powstawania podobnych artykulow walnie przyczyniaja sie kanalie typu Kosinski i Gross Odpowiedz Link Zgłoś