stefan4
06.07.09, 12:55
I bardzo dobrze, że się rozpływa. A kto jej tu chciał?
Politycy polscy nie mieli żadnych argumentów, dlaczego mielibyśmy tą
instalację u siebie tolerować, ale się upierali. Szkoda, że sami nie doszli
do rozumu; ale dobrze, że chociaż samo życie wybiło im to z głów.
- Stefan