animation_life 10.07.09, 15:48 A podobno spekulowanie jest karalne hehe. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sokolasty AIG warte zero? A bonusy wypłaci? Akcje w dół o... 10.07.09, 15:50 Spekulacja, a nie giełda. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: AIG warte zero? A bonusy wypłaci? Akcje w dół 10.07.09, 17:11 sokolasty napisał: > Spekulacja, a nie giełda. ****************************** Spekulacja to drugie imię giełdy. Odpowiedz Link Zgłoś
pitland.pl będzie dobry film o AiG 10.07.09, 21:53 mam nadzieję, że w USA już kręcą filmy pokazujące jak bankierzy doprowadzają firmę nietrafionymi inwestycjami na skraj a potem wykorzystując sprytnie niedowład przepisów dostaję tysiące i miliony dolarów premii. To będzie zupełnie odmienne kino od obecnych filmowych wyobrażeń o korporacjach finansowych w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
kgbaca Re: AIG warte zero? A bonusy wypłaci? Akcje w dół 10.07.09, 16:04 animation_life napisała: > A podobno spekulowanie jest karalne hehe. Gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
najlepszeblogi ważne, że 10.07.09, 16:09 Ważne, że się mobilizują i dla poprawy wizerunku lokaty w AIG Bank są dobrze oprocentowane. konto.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Złodziej musi dostac swoją dolę mimo, że 10.07.09, 16:32 firma się wali. I na tym polega ten biznes. Odpowiedz Link Zgłoś
jestlepsze Firmy AIG w Polsce są zdrowe 10.07.09, 20:57 Nie mozna tego co jest za Oceanem, łączyć z ich firmami w Polsce. Biznes w nieruchomosciach jest dobry. www.aiglincoln.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś