Dodaj do ulubionych

AIG warte zero? A bonusy wypłaci? Akcje w dół o...

10.07.09, 15:48
A podobno spekulowanie jest karalne hehe.
Obserwuj wątek
    • sokolasty AIG warte zero? A bonusy wypłaci? Akcje w dół o... 10.07.09, 15:50
      Spekulacja, a nie giełda.
      • maruda.r Re: AIG warte zero? A bonusy wypłaci? Akcje w dół 10.07.09, 17:11

        sokolasty napisał:

        > Spekulacja, a nie giełda.

        ******************************

        Spekulacja to drugie imię giełdy.

      • pitland.pl będzie dobry film o AiG 10.07.09, 21:53
        mam nadzieję, że w USA już kręcą filmy pokazujące jak bankierzy doprowadzają firmę nietrafionymi inwestycjami na skraj a potem wykorzystując sprytnie niedowład przepisów dostaję tysiące i miliony dolarów premii. To będzie zupełnie odmienne kino od obecnych filmowych wyobrażeń o korporacjach finansowych w USA.
    • kgbaca Re: AIG warte zero? A bonusy wypłaci? Akcje w dół 10.07.09, 16:04
      animation_life napisała:

      > A podobno spekulowanie jest karalne hehe.

      Gdzie?
    • najlepszeblogi ważne, że 10.07.09, 16:09
      Ważne, że się mobilizują i dla poprawy wizerunku lokaty w AIG Bank
      są dobrze oprocentowane.

      konto.blox.pl
    • wlodzimierz.ilicz Złodziej musi dostac swoją dolę mimo, że 10.07.09, 16:32
      firma się wali.
      I na tym polega ten biznes.
    • jestlepsze Firmy AIG w Polsce są zdrowe 10.07.09, 20:57
      Nie mozna tego co jest za Oceanem, łączyć z ich firmami w Polsce.
      Biznes w nieruchomosciach jest dobry.
      www.aiglincoln.pl/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka