wymiatator1 12.07.09, 08:46 Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie zostały. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzysio69 Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:06 Zastanów się, zanim znowu napiszesz takie brednie. Odpowiedz Link Zgłoś
tmkmk Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:17 Reklamy tego typu to klasyczny abuse, zwlaszcza w kontekscie powyzszego tekstu: # Czy wiesz kiedy Umrzesz? Wypełnij test i oblicz datę swojej Śmierci. Wiemy kiedy Umrzesz... # Sprawdź Kiedy Umrzesz Chcesz Poznać Datę Swojej Śmierci ? Zmień Swoje Życie i Oszukaj Śmierć! Odpowiedz Link Zgłoś
flyte11 Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:26 Nie wiem dlaczego, ale wyjatkowo duzo wypadkow jest na Wschodzie. Przyczyn doszukuję w dwóch rzeczach: kiepskie drogi i stare samochody. O ile z tym jest srednio w calym kraju, to tam jest z tym naprade zle. No i dodatkowo dochodzi styl jazdy. Najgorsi kierowcy jakich zapamietuje (mimo woli) na drodze maja rejestracje zaczynające się na LU, a jeszcze gorsi mają LLU - czyli wspomniany w artykule Łuków. Jak widze takiego jak szarzuje na drodze (wpycha sie, przeciska, zajezdza), to od razu robie mu miejsce, powiekszam dystans i zycze powodzenia (szczerze). Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy.jonek Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 10:06 flyte11 napisał: > Nie wiem dlaczego, ale wyjatkowo duzo wypadkow jest na Wschodzie. > Przyczyn doszukuję w dwóch rzeczach: kiepskie drogi i stare > samochody. O ile z tym jest srednio w calym kraju, to tam jest z tym > naprade zle. No i dodatkowo dochodzi styl jazdy. Najgorsi kierowcy > jakich zapamietuje (mimo woli) na drodze maja rejestracje > zaczynające się na LU, a jeszcze gorsi mają LLU - czyli wspomniany w > artykule Łuków. Jak widze takiego jak szarzuje na drodze (wpycha > sie, przeciska, zajezdza), to od razu robie mu miejsce, powiekszam > dystans i zycze powodzenia (szczerze). ale koles pitolisz glupoty, czemu sie doszukujesz tylko w samochodach i drogach?! a ty jezdzisz? a inni jezdza? i co drogi i samochody im nie przeszkadzaja, chodzi o to ze nasi(zwlaszcza mlodzi) kierowcy nie maja grama wyobrazni, siadac, gaz do dechy, i jazda, po co im wyobraznia? a gdyby zaczeli jezdzic z wyobraznia i dolozyli jeszcze troche zdrowego rozsadku to mielibysmy przynajmniej 70% mniej wypadkow. Odpowiedz Link Zgłoś
zahar30 Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 10:07 Wbrew pozorom, drogi nie są tam gorsze jak na Zachodzie. Wiem co mówię, bo pochodzę ze Wschodu a mieszkam obecnie na Zachodzie... Bardziej popularne są za to spędy do dużych wiejskich dyskotek a i moda z zachodu na używki inne niż alkohol (tego nigdy nie brakowało ) też dotarła do młodzieży... Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_stopczyk Darwinowski dobór naturalny. 12.07.09, 09:31 Doszło do eliminacji osobników zbędnych - ponieważ nie zdążyli przekazać swoich wadliwych genów (prawdopodobnie), więc w następnym pokoleniu urodzi się mniej idiotów. A więc z punktu widzenia społeczeństwa - same plusy z tych wypadków. ------------------------------------------------------- - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej? - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysio69 Re: Darwinowski dobór naturalny. 12.07.09, 09:38 Funkcjonariuszu nim wyslesz coś na forum poproś tego drugiego od czytania. Odpowiedz Link Zgłoś
j23-nadaje dziwne że nikt nie wie dlaczego 12.07.09, 09:43 dziwne że nikt nie wie dlaczego, a to proste policja stoi na głównych trasach z suszarką lub w luksusowych oplach w dzień,polując na parę groszy. A ja się pytam kiedy te policjanty wjadą w boczne drogi i tam zaczną łapać nawalonych wieśniaków, czy wracających z wichury gó...arzy. Czy nie prościej obstawić dookoła teren i zawczasu wyłapać zapszaństwo nim ruszy po wichurze w teren? Odpowiedz Link Zgłoś
vytrisalov Prymitywny BUC 12.07.09, 09:45 wymiatator1 napisał: > Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie > zostały. Ja mysle, zy ty piszac tak pogardliwy tekst o ludzich, ktorych nigdy na oczy nie widziales sam sobie wystawiasz opinie. Dla mnie NIE jestes "wartosciowym" czlonkiem spoleczenstwa, jestes pospolitym, prymitywnym debilem. Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony-ruski-pedal Re: Prymitywny BUC 12.07.09, 10:05 vytrisalov napisał: > wymiatator1 napisał: > > > Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co > > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by > nie > > zostały. > > Ja mysle, zy ty piszac tak pogardliwy tekst o ludzich, ktorych nigdy na oczy ni > e > widziales sam sobie wystawiasz opinie. > > Dla mnie NIE jestes "wartosciowym" czlonkiem spoleczenstwa, jestes pospolitym, > prymitywnym debilem. pewnie i wartościowi, tylko dla kogo? z obacz kto jeździ takimi samochodami, w 90% dresy i ABSy, które jeśli pracują to tylko w ochronie Odpowiedz Link Zgłoś
krzysio69 nicki wiele mówią o ludziach 12.07.09, 10:46 czerwony-ruski-pedal, kapitan_stopczyk, wymiatator1 Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony-ruski-pedal Re: nicki wiele mówią o ludziach 12.07.09, 20:17 krzysio69 napisał: > czerwony-ruski-pedal, kapitan_stopczyk, wymiatator1 masz rację mały Krzysiu z 1969 roku mój nick ma prowokować Odpowiedz Link Zgłoś
wymiatator1 Re: Prymitywny BUC 12.07.09, 15:32 No oczywiście. Nawalony jak stodoła prymitywny wieśniak-analfabeta wracający z wiejskiej dyskoteki wraz z kilkoma innymi wieśniakami o podobnych horyzontach jest znacznie bardziej wartościowy od młodego inzyniera pracującego w polskim przemyśle i kierującego się w życiu rozsądkiem, logiką i szacunkiem dla ludzi WARTYCH szacunku. Odpowiedz Link Zgłoś
moonfairy Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:50 wymiatator1 napisał: > Ale nie ma się co > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie > zostały. A ja myślę, że to pewnie były fajne dzieciaki, wracające po jakiejś dyskotece do domu. Jakkolwiek nie było, nie znałeś ich, g***o wiesz, więc powstrzymaj się przed takimi uwagami, bo sam sobie wystawiasz opinię i też można o tobie powiedzieć, że raczej nie zostaniesz wartościowym członkiem społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
ab.c123 Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:57 wymiatator1 napisał: > Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie > zostały. człowieku zastanów się co piszesz! jak można oceniać czy ktoś jest wartościowym człowiekiem po tym, jaki ma samochód? znałam uczestników wypadku samochodem opel calibra. To młode osoby,które miały plany na przyszłość! To prawdziwa tragedia! Powinniśmy wszyscy współczuć rodzinom ofiar wypadku i pomodlić się w ich intencji. Dwie osoby ciągle walczą o życie! Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_stopczyk Kilku dyskotekowych pustaków mniej. 12.07.09, 10:34 A kogo obchodzą ich plany na przyszłość? Zapłacili za szpanerstwo i brak szacunku dla życia. Także i swojego. ------------------------------------------------------- - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej? - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej. Odpowiedz Link Zgłoś
b.ojciec Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 11:13 Może te osoby miały plany na przyszłość, ale na teraźniejszość nie. Opel Calibra to jest taki mały półsportowy samochodzik, w którym liczbę miejsc określa się na 2+2 czyli właściwie trudno na tylnym siedzeniu zmieścić 2 dorosłe osoby. Tu w sumie jechało 5 osób. Może leżeli jeden na drugim. Parę lat temu niedaleko mojego miasta zabiło się Oplem Calibrą 7 osób. Wrypali się na pełnej szybkości w kasztan na zakręcie w środku wsi. Gdyby nie było kasztana to wrypaliby się w punkt wymiany butli z gazem. Ciekawe, ile domów poszłoby w powietrze? Oczywiście, to też było po dyskotece. Zaraz się dowiem, że był winien rów lub drzewo. Ja, jeśli bezwzględnie nie muszę, to w nocy z soboty na niedzielę w ogóle nie jeżdżę samochodem. Nie chcę, żeby zabił mnie jakiś nawalony klient dyskoteki. To tyle w kwesti "wartościowości". Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy ojciec, nigdy w zyciu nie zrobiles nic glupiego??? 12.07.09, 11:27 zwlaszcza za mlodu??? Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_stopczyk Za "błędy młodości" się płaci. I durnie zapłacili. 12.07.09, 12:03 Takie zycie. Dobrze, że gnojki nie zabili kogoś postronnego. ------------------------------------------------------- - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej? - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej. Odpowiedz Link Zgłoś
b.ojciec Re: ojciec, nigdy w zyciu nie zrobiles nic glupie 12.07.09, 14:08 Zrobiłem nie tylko za młodu, ale jak widać nie śmiertelnie głupiego. Odpowiedz Link Zgłoś
wymiatator1 Re: ojciec, nigdy w zyciu nie zrobiles nic glupie 12.07.09, 15:34 Ja też za młodu robiłem głupie rzeczy, ale żadna z nich nie doprowadzila do śmierci mojej lub kogoś innego. Tym się właśnie różnią głupie młodzieńcze wyczyny ludzi normalnych od wyczynów ludzi intelektualnie upośledzonych. Odpowiedz Link Zgłoś