Dodaj do ulubionych

Tragiczna noc na lubelskich drogach

12.07.09, 08:46
Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co
martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie
zostały.
Obserwuj wątek
    • krzysio69 Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:06
      Zastanów się, zanim znowu napiszesz takie brednie.
    • tmkmk Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:17
      Reklamy tego typu to klasyczny abuse, zwlaszcza w kontekscie powyzszego tekstu:

      # Czy wiesz kiedy Umrzesz?
      Wypełnij test i oblicz datę swojej Śmierci. Wiemy kiedy Umrzesz...

      # Sprawdź Kiedy Umrzesz
      Chcesz Poznać Datę Swojej Śmierci ? Zmień Swoje Życie i Oszukaj Śmierć!
    • flyte11 Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:26
      Nie wiem dlaczego, ale wyjatkowo duzo wypadkow jest na Wschodzie.
      Przyczyn doszukuję w dwóch rzeczach: kiepskie drogi i stare
      samochody. O ile z tym jest srednio w calym kraju, to tam jest z tym
      naprade zle. No i dodatkowo dochodzi styl jazdy. Najgorsi kierowcy
      jakich zapamietuje (mimo woli) na drodze maja rejestracje
      zaczynające się na LU, a jeszcze gorsi mają LLU - czyli wspomniany w
      artykule Łuków. Jak widze takiego jak szarzuje na drodze (wpycha
      sie, przeciska, zajezdza), to od razu robie mu miejsce, powiekszam
      dystans i zycze powodzenia (szczerze).
      • prawdziwy.jonek Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 10:06
        flyte11 napisał:

        > Nie wiem dlaczego, ale wyjatkowo duzo wypadkow jest na Wschodzie.
        > Przyczyn doszukuję w dwóch rzeczach: kiepskie drogi i stare
        > samochody. O ile z tym jest srednio w calym kraju, to tam jest z tym
        > naprade zle. No i dodatkowo dochodzi styl jazdy. Najgorsi kierowcy
        > jakich zapamietuje (mimo woli) na drodze maja rejestracje
        > zaczynające się na LU, a jeszcze gorsi mają LLU - czyli wspomniany w
        > artykule Łuków. Jak widze takiego jak szarzuje na drodze (wpycha
        > sie, przeciska, zajezdza), to od razu robie mu miejsce, powiekszam
        > dystans i zycze powodzenia (szczerze).


        ale koles pitolisz glupoty, czemu sie doszukujesz tylko w samochodach i
        drogach?! a ty jezdzisz? a inni jezdza? i co drogi i samochody im nie
        przeszkadzaja, chodzi o to ze nasi(zwlaszcza mlodzi) kierowcy nie maja grama
        wyobrazni, siadac, gaz do dechy, i jazda, po co im wyobraznia? a gdyby zaczeli
        jezdzic z wyobraznia i dolozyli jeszcze troche zdrowego rozsadku to mielibysmy
        przynajmniej 70% mniej wypadkow.
      • zahar30 Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 10:07
        Wbrew pozorom, drogi nie są tam gorsze jak na Zachodzie. Wiem co mówię, bo
        pochodzę ze Wschodu a mieszkam obecnie na Zachodzie... Bardziej popularne są za
        to spędy do dużych wiejskich dyskotek a i moda z zachodu na używki inne niż
        alkohol (tego nigdy nie brakowało ) też dotarła do młodzieży...
    • kapitan_stopczyk Darwinowski dobór naturalny. 12.07.09, 09:31
      Doszło do eliminacji osobników zbędnych - ponieważ nie zdążyli
      przekazać swoich wadliwych genów (prawdopodobnie), więc w następnym
      pokoleniu urodzi się mniej idiotów.

      A więc z punktu widzenia społeczeństwa - same plusy z tych wypadków.


      -------------------------------------------------------
      - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej,
      demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
      - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej.
      • krzysio69 Re: Darwinowski dobór naturalny. 12.07.09, 09:38
        Funkcjonariuszu nim wyslesz coś na forum poproś tego drugiego od czytania.
    • j23-nadaje dziwne że nikt nie wie dlaczego 12.07.09, 09:43
      dziwne że nikt nie wie dlaczego, a to proste policja stoi na głównych trasach
      z suszarką lub w luksusowych oplach w dzień,polując na parę groszy. A ja się
      pytam kiedy te policjanty wjadą w boczne drogi i tam zaczną łapać nawalonych
      wieśniaków, czy wracających z wichury gó...arzy. Czy nie prościej obstawić
      dookoła teren i zawczasu wyłapać zapszaństwo nim ruszy po wichurze w teren?

    • vytrisalov Prymitywny BUC 12.07.09, 09:45
      wymiatator1 napisał:

      > Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co
      > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie
      > zostały.

      Ja mysle, zy ty piszac tak pogardliwy tekst o ludzich, ktorych nigdy na oczy nie
      widziales sam sobie wystawiasz opinie.

      Dla mnie NIE jestes "wartosciowym" czlonkiem spoleczenstwa, jestes pospolitym,
      prymitywnym debilem.
      • czerwony-ruski-pedal Re: Prymitywny BUC 12.07.09, 10:05
        vytrisalov napisał:

        > wymiatator1 napisał:
        >
        > > Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co
        > > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by
        > nie
        > > zostały.
        >
        > Ja mysle, zy ty piszac tak pogardliwy tekst o ludzich, ktorych nigdy na oczy ni
        > e
        > widziales sam sobie wystawiasz opinie.
        >
        > Dla mnie NIE jestes "wartosciowym" czlonkiem spoleczenstwa, jestes pospolitym,
        > prymitywnym debilem.
        pewnie i wartościowi, tylko dla kogo? z obacz kto jeździ takimi samochodami,
        w 90% dresy i ABSy, które jeśli pracują to tylko w ochronie
        • krzysio69 nicki wiele mówią o ludziach 12.07.09, 10:46
          czerwony-ruski-pedal, kapitan_stopczyk, wymiatator1
          • kapitan_stopczyk Krzysio69 - obrońca idiotów. 12.07.09, 12:05

          • czerwony-ruski-pedal Re: nicki wiele mówią o ludziach 12.07.09, 20:17
            krzysio69 napisał:

            > czerwony-ruski-pedal, kapitan_stopczyk, wymiatator1

            masz rację mały Krzysiu z 1969 roku

            mój nick ma prowokować
      • wymiatator1 Re: Prymitywny BUC 12.07.09, 15:32
        No oczywiście. Nawalony jak stodoła prymitywny wieśniak-analfabeta wracający z
        wiejskiej dyskoteki wraz z kilkoma innymi wieśniakami o podobnych horyzontach
        jest znacznie bardziej wartościowy od młodego inzyniera pracującego w polskim
        przemyśle i kierującego się w życiu rozsądkiem, logiką i szacunkiem dla ludzi
        WARTYCH szacunku.
    • moonfairy Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:50
      wymiatator1 napisał:

      > Ale nie ma się co
      > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie
      > zostały.

      A ja myślę, że to pewnie były fajne dzieciaki, wracające po jakiejś dyskotece do
      domu. Jakkolwiek nie było, nie znałeś ich, g***o wiesz, więc powstrzymaj się
      przed takimi uwagami, bo sam sobie wystawiasz opinię i też można o tobie
      powiedzieć, że raczej nie zostaniesz wartościowym członkiem społeczeństwa.
    • ab.c123 Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 09:57
      wymiatator1 napisał:

      > Sobotnia noc i Opel Calibra lub 20-letnie BWM - norma. Ale nie ma się co
      > martwić, ofiary wypadku raczej wartościowaymi członkami społeczeństwa by nie
      > zostały.


      człowieku zastanów się co piszesz! jak można oceniać czy ktoś jest wartościowym człowiekiem po tym, jaki ma samochód? znałam uczestników wypadku samochodem opel calibra. To młode osoby,które miały plany na przyszłość! To prawdziwa tragedia! Powinniśmy wszyscy współczuć rodzinom ofiar wypadku i pomodlić się w ich intencji. Dwie osoby ciągle walczą o życie!
      • kapitan_stopczyk Kilku dyskotekowych pustaków mniej. 12.07.09, 10:34
        A kogo obchodzą ich plany na przyszłość? Zapłacili za szpanerstwo i
        brak szacunku dla życia. Także i swojego.

        -------------------------------------------------------
        - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej,
        demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
        - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej.
      • b.ojciec Re: Tragiczna noc na lubelskich drogach 12.07.09, 11:13
        Może te osoby miały plany na przyszłość, ale na teraźniejszość nie. Opel Calibra
        to jest taki mały półsportowy samochodzik, w którym liczbę miejsc określa się na
        2+2 czyli właściwie trudno na tylnym siedzeniu zmieścić 2 dorosłe osoby. Tu w
        sumie jechało 5 osób. Może leżeli jeden na drugim.
        Parę lat temu niedaleko mojego miasta zabiło się Oplem Calibrą 7 osób. Wrypali
        się na pełnej szybkości w kasztan na zakręcie w środku wsi. Gdyby nie było
        kasztana to wrypaliby się w punkt wymiany butli z gazem. Ciekawe, ile domów
        poszłoby w powietrze?
        Oczywiście, to też było po dyskotece. Zaraz się dowiem, że był winien rów lub
        drzewo.
        Ja, jeśli bezwzględnie nie muszę, to w nocy z soboty na niedzielę w ogóle nie
        jeżdżę samochodem. Nie chcę, żeby zabił mnie jakiś nawalony klient dyskoteki.
        To tyle w kwesti "wartościowości".
        • rooboy ojciec, nigdy w zyciu nie zrobiles nic glupiego??? 12.07.09, 11:27
          zwlaszcza za mlodu???
          • kapitan_stopczyk Za "błędy młodości" się płaci. I durnie zapłacili. 12.07.09, 12:03
            Takie zycie.
            Dobrze, że gnojki nie zabili kogoś postronnego.


            -------------------------------------------------------
            - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej,
            demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
            - Bezapelacyjnie. Do samego końca. Mojego lub jej.
          • b.ojciec Re: ojciec, nigdy w zyciu nie zrobiles nic glupie 12.07.09, 14:08
            Zrobiłem nie tylko za młodu, ale jak widać nie śmiertelnie głupiego.
            • wymiatator1 Re: ojciec, nigdy w zyciu nie zrobiles nic glupie 12.07.09, 15:34
              Ja też za młodu robiłem głupie rzeczy, ale żadna z nich nie doprowadzila do
              śmierci mojej lub kogoś innego. Tym się właśnie różnią głupie młodzieńcze
              wyczyny ludzi normalnych od wyczynów ludzi intelektualnie upośledzonych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka