Dodaj do ulubionych

Powstańcy za barierką

    • gluchy Kaczus, ty wystepuj o godzinie 'W' czasu ruskiego 13.07.09, 12:50
      a my o godzinie 'W' czasu europejskiego i będzie po sprawie.
    • truten.zenobi to niech zorganizują sobie własne obchody... 13.07.09, 12:53
      to jest wolny kraj i jeśli ktoś by mnie zapraszał jednocześnie mnie
      obrażając to olewam taką imprezę... i myślę że alternatywna impreza
      trochę by sprowadziłą na ziemię polityków


      a tak swoją droga widać gdzie mają bohaterów "jedynie słuszni
      prawdziwi patrioci"
      • mg.2005 Powstańcy i ich bliscy,powinni olać prezydenta PIS 13.07.09, 12:55
        to ICH święto, a nie politycznych buców...
        • truten.zenobi Re: Powstańcy i ich bliscy,powinni olać prezydent 13.07.09, 13:01
          masz rację i właśnie dlatego ja bym olał oficjalne obchody.
          a na przyszły rok powinni się postarac wcześniej zgłość własną
          imprezę o godzinie W tak by politycy musieli poczekać....
          • ja_pakulec nie zmienia sie tradycji bo Kaczor się wpycha 13.07.09, 13:08
            ludzie spotykaja się na cmentarzu tego dnia i o tej godzinie od lat, a Kaczor
            tylko się błaźni
      • eti.gda Re: to niech zorganizują sobie własne obchody... 13.07.09, 16:33
        truten.zenobi napisał:

        > to jest wolny kraj i jeśli ktoś by mnie zapraszał jednocześnie
        mnie
        > obrażając to olewam taką imprezę... i myślę że alternatywna
        impreza
        > trochę by sprowadziłą na ziemię polityków
        >

        I znowu muszę zacytować Talmud:

        "Biada pokoleniu, którego bohaterzy są w pogardzie!" (Jakub Szimeoni
        Rut)
        >
        > a tak swoją droga widać gdzie mają bohaterów "jedynie słuszni
        > prawdziwi patrioci"
    • xsawer Powstańcy za barierką 13.07.09, 12:55
      Zachowanie otoczenia prezydenta świadczy o tym, że ich pryncypał nie
      wyrósł z krótkich spodenek.
      Ja, ja, moje, moje...
      • kindofmagic Re: Powstańcy za barierką 13.07.09, 15:37
        Jest prezydentem Polski, wiec wszystko jest jego, lacznie z II wojna i
        zaslugami kombatantow - chyba jasna sprawa. Jak przyjdzie do Ciebie do
        domu na obiad to tez bedziesz stal w przedpokoju za barierką i patrzył
        jak go gościsz prz swoim (raczej jego) stole... Kobiet się boi albo nie
        lubi, więc spokojnie :-)))
    • monster1972 jesteś zwykłą mendą ludzką, wiesz? 13.07.09, 12:57
      jakim trzeba być gównem, zeby cos takiego napisać...

      wiem, pisdzielskim gównem...


      Polak-ateista
      • nocny-duch Re: jesteś zwykłą mendą ludzką, wiesz? 13.07.09, 13:04
        to kaczy kał kwaczący smrodem :)
    • tepicpo takie są wymogi bezpieczeństwa 13.07.09, 12:59
      tępe pachołki urbana!!!! Wszędzie tam, gdzie pojawia się Prezydent, teren musi
      być zabezpieczony. Tylko dzięki Prezydentowi Powstańcy mają godną oprawę.
      Czytając artykuł, dochodzi się do wniosku, że to jednak niedojdy z kancelarii
      tzw. Prezydent warszawy nie potrafią zorganizować uroczystości, tak żeby
      wszyscy byli usatysfakcjonowani. Ale tzw. "dziennikarz" gadzinówki obarczają
      winą Prezydenta. Urban się śmieje szyderczo
      • ja_pakulec no własnie teren musi być zabezpieczony 13.07.09, 13:03
        dlatego powstanców spycha się na smietnik aby tylko Kaczyński mógł się
        powdzięczyć do kamery
        • tepicpo Re: no własnie teren musi być zabezpieczony 13.07.09, 13:15
          ja_pakulec napisał:

          > dlatego powstanców spycha się na smietnik aby tylko Kaczyński mógł się
          > powdzięczyć do kamery

          spychają ich tępaki z kancelarii prezydent warszawy. Zaproszenie Prezydent
          otrzymał od samych kombatantów, więc wynurzenia jednej z nich
          ("kombatantek")jak to jest źle są zapewne na użytek dzieci urbana z G...W na
          • ja_pakulec BOR to nie tępaki od prezydenta Warszawy 13.07.09, 13:20
            a zaproszenie dostał nie po to by na groby napaskudzić tylko po to by uroczystśc
            objąc patronatem
            z reszt twojego postu widze że dzielisz powstańców na słusznych i niesłusznych -
            czy to nowa wykładnia Pisu?
            • tepicpo Re: BOR to nie tępaki od prezydenta Warszawy 13.07.09, 23:07
              ja_pakulec napisał:

              > a zaproszenie dostał nie po to by na groby napaskudzić tylko po to by uroczystś
              > c
              > objąc patronatem
              > z reszt twojego postu widze że dzielisz powstańców na słusznych i niesłusznych
              > -
              > czy to nowa wykładnia Pisu?

              każdy moze byc idiotą ie tylko członek PO ( z zasady) ale także powstaniec :P
    • ja_pakulec przeciez Lech Kaczyński walczył w Powstaniu 13.07.09, 13:00
      był jednym z miliona bohaterskich plemników w mosznie Rajmunda
    • renatawalczak To Donaldu Tusku w zeszłym rogu zagrodził 13.07.09, 13:03
      Powstańcom drogę do grobów ich kolegów i przyjaciół, teraz usiłuje się w to
      wrobić prezydenta, każda okazja dobra, żeby opluć, co nie, żydokomuno?
      • ja_pakulec tylko Pis się wszędzie wpycha 13.07.09, 13:06
        Pisdzielce wpychają się z gorliwością wczesnych bolszewików- depcząc groby w
        wrzeszcząc podczas uroczystości nie dopuszczając bohaterów Powstania
    • zzbyszekz Siedem cudów braci Kaczyńskich, poczytajcie: 13.07.09, 13:03
      1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera
      jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano,
      osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w
      najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund
      Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej
      władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz
      poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

      2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę
      wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej
      pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut,
      a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni
      brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce

      3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego
      małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców
      opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia,
      nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

      4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z
      kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

      5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania
      lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje
      zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

      6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma
      sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się
      powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach
      prasy.

      7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym
      Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w
      czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową
      bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie
      wojennym?

    • fidelxxx Re: nie wierzę, że to kombatanci gwizdali... 13.07.09, 13:03
      Widać genetyka podziałała, bo od tej babcinej rany aż ci na łeb padło.
    • ja_pakulec Pis jak zwykle zbezcześci rocznicę 13.07.09, 13:13
      kaczyński przywlecze z sobą cała zgraję przydupasów która nie dość że
      napaskudzi na groby to będzie wyła i buczała w czasie chwili ciszy
    • slavik222 A za Kwaśniewskiego i Wałęsy...to było... 13.07.09, 13:15
      Zdaniem GW (w domyśle)Kaczyński powinien brać przykład z Wałęsy i
      Kwaśniewskiego.
      Tylko oni odznaczali powstańców...z NKWD....
      • ja_pakulec Kwaśniewski i Wałęsa nie paskudzili na groby 13.07.09, 13:22
        a Kaczyński musi wszystko zohydzić
    • profesor.dr.hab * Pieski Pawlowa wylegly na forum GW i szczekaja * 13.07.09, 13:16
      GW dala znac, wiec trzeba ujadac, a ze bez sensu i bez racji, to nic nie
      szkodzi ...
      • czan-dra Re: * Pieski Pawlowa wylegly na forum GW i szczek 13.07.09, 13:19
        A teraz napisz to po polsku,

        "GW dala znac"??????
      • ja_pakulec ujadaj piesku, ujadaj 13.07.09, 13:23
        poczuj się powstańcem jak bohaterski plemnik Kaczyński
      • mg.2005 profesor.dr.hab ..pies Pawłowa po szkole SB.... 13.07.09, 13:24
        ujada,wyje i sra gdzie popadnie...
    • zap1957 Powstańcy za barierką 13.07.09, 13:17
      Polskie piekło. Najbardziej pod kotłem pali naczelny Lucyferek.
      • j-50 Re: Powstańcy za barierką 13.07.09, 13:33
        Wcale tak nie jest. To jest nasza historia i my musimy z niej
        wnioski wyciągnąć. Nie możemy iść jak Powtańcy Warszawscy na rzeź.
        MY MAMY ZWYCIĘŻAĆ! Jak będziemy mieli takich mohernych kumaczy - TO
        ZAWSZE PRZEGRAMY! Bo tam tylko wóda, ci..., ch. i kasa - nic inne się
        nie liczy u mohernych.
    • j-50 Powstaniec - hmmm... 13.07.09, 13:18
      A gdzie on powstaje i co mu powstaje? Rzekano ongiś, że najbardziej
      polska jest nasza kobita. Bo nawet z wisielca zrobi powstańca. Ja
      się pod tym podpisuję czterema łapami oraz trzecią nogą (wiadomą).
      Rozumu jednak nasz Polak dalej nie ma i ciągle chce tylko powstawać.
      Jakby wcześniej nie było na to czasu, aby nie było w ogóle potrzeby
      powstawać. Jeśli zatem dochodzi w narodzie do zjawiska powstania, to
      należy się zastanowić: KTO DO TEGO DOPROWADZIŁ?
      • marguyu Re: Powstaniec - hmmm... 13.07.09, 13:26
        KTO DO TEGO DOPROWADZIŁ?
        Kto doprowadzil do marnosci bezlasy politycznej i ogolnego
        schamienia?

        SPOLECZENSTWO, ktore nie glosuje, ktore jest nieobywatelskie, ktore
        daje chamom zloty rog!

        Jakie spoleczenstwo taka bezklasa polityczna !!!
        • topewnieja Re: Powstaniec - hmmm... 13.07.09, 13:29
          marność pie...na marność nad marnościami.
        • cillian1 Re: Powstaniec - hmmm... 13.07.09, 13:30
          No ale co z tego, może faktycznie nie widzimy odpowiednich ludzików. Wszyscy
          wychowani i wyuczenie (he he) w poprzednim systemie (rządzący) stare nawyki i
          stare myślenie, teraz ważniejsza doooopa partii ew. doooopa kleru. To kogo
          ludziki mają wybierać, głąba korwina????
          • j-50 Re: Powstaniec - hmmm... 13.07.09, 13:50
            Ja miałem doooopa w PZPR.I ja to miałem w dooopie. Ale teraz nie
            możesz mieć tego w doopie, bo to jest OBRAZA RELIGII. TERAZ JESTEŚ
            PRZESTĘPCĄ ŚCIGANYM Z MOCY PRAWA. Nawet za komucha takim przestępcą
            ściganym nie byłem. Dowiedziałem się o tym skocznie i pomrocznie. Po
            spomrocznieniu młodego skocznego, który był wypity i po ryju walił
            policjantów. A jego pomroczniasty i skoczny tatuś wcześniej ukradł
            akta bolkowe. No to czego miał się bać ten napity pomroczniak? Skoro
            jego własny ociec nie wie z kim i gdzie to dziecko było? Przecież
            pomroczny pojechał na pogrzeb pierworodnego - do pewnej wsi. A tam
            mu pegeerni towarzysze stanęli w przeprzek! Bo go znali jako j.kę z
            miedzy i zupełnego niekumacza.
        • j-50 Re: Powstaniec - hmmm... 13.07.09, 13:40
          Mylisz się. Długo by o tym szprachać. Winny jest KK. Krótko to
          powiem.
    • slavik222 Prezydent prof.L.Kaczyński daje przykład komuchom 13.07.09, 13:36
      Nihiliści i komuniści czcie się patriotyzmu i uczciwości od pana
      Prezydenta prof.L.Kaczyńskiego.
      Trudno pojąć czym jest poświęcenie dla POLSKI,tym których tatuś lub
      dziadek działali w NKWD,V kolumnie, czy "dorabiał" jako szmalcownik
      • mg.2005 komuch,Prezydent PIS-u.L.Kaczyński daje przykład 13.07.09, 13:40
        komuchom, jak być prawdziwym komuchem...
        slavik222 , z Kaczynskiego profesor,jak z Kwaśniewskiego magister...
      • guru133 Taki z niego patriota jak i profesor - udawany:))) 13.07.09, 13:41
        A zamiast wyrzucać powstańcóe za barierki niech sam za tymi
        barierkami stanie, bo nie on a oni są tu bohaterami, więc spieprzaj
        dziadu za barierki.
      • cillian1 Re: Prezydent prof.L.Kaczyński daje przykład komu 13.07.09, 13:42
        albo tym, który dostał mieszkanie za działanie w AK/innych zamiatano, wiesz jak
        to się nazywa? Sprzedawczyk, szkoda, że mu głowy nie ogolili....
      • guru133 Aleś przypieprzył Kaczyńskim. Ich tatulo dorabiał 13.07.09, 13:43
        jako współpracownik NKWD:)))
      • czan-dra Re: Prezydent prof.L.Kaczyński daje przykład komu 13.07.09, 13:43
        > Trudno pojąć czym jest poświęcenie dla POLSKI,tym których tatuś lub
        > dziadek działali w NKWD,V kolumnie, czy "dorabiał" jako szmalcownik

        I tu się z Tobą zgadzam, tatuś Kaczyńskiego ma wielce dziwne powiązania z
        komunistami, innych AK-owców aresztowano, a on dostał willę w eleganckiej
        dzielnicy, ciekawe dlaczemu...
        • cillian1 Re: Prezydent prof.L.Kaczyński daje przykład komu 13.07.09, 13:46
          > I tu się z Tobą zgadzam, tatuś Kaczyńskiego ma wielce dziwne

          tak się zastanawiam, dlaczego jeszcze nikt na jakiejś antenie nie zadał tego
          pytania, jakaś zmowa milczenia, czy boją się, że kaczka-sraczka wpadnie w szał?!
          • cyryl189 Re: Prezydent prof.L.Kaczyński daje przykład komu 13.07.09, 22:36
            - W "tej" sprawie próbowała M.O. śledztwo przeprowadzić, niestety O.M.
            (opór materii) w tym względzie był nieprzyjemny w skutkach dla ...
            śledczej; śledczyni...no wicie, rozumicie.
            Życiorysy naszych wielkich Polaków na podobieństwo mitów
            greckich...może kiedyś, ktoś tam coś się dowie, teraz nie...bo za dużo
            w nich świństw chyba albo "cóś w tem rodzaju"...
    • zliv Powstańcy za barierką 13.07.09, 13:38
      Tak się traci resztki sympatii i społecznego poparcia. No mistrz faux pas
      normalnie...
    • pasazerjjj Powstańcy za barierką 13.07.09, 13:49
      Bogu dzieki,jeszcze kilkanascie miesiecy i nowy prezydent!!!
    • geobab Polityk wszystko psuje 13.07.09, 13:52
      "Nonsensami
      Karmią się nawzajem
      Spraw komicznych omotani, omotani siecią
      Wstyd mi za tych
      Co nie mając wstydu
      Zapomnieli że u kresu groby nas zrównają"
    • janow5 Płot po to aby nie wpieprzyli Niesiołowskiemu i Ba 13.07.09, 13:58
      rtoszewskiemu. Prezydent będzie w gronie kochających go ludzi. A problem wynikł
      z obecności niemile widzianych Niesiołowskiego, Bartoszewskiego czy Tuska. To
      oni niech przemyśla i będą z dala od tych uroczystości.
      • zero-na-koncie janow5, bydlaku, potrafisz tylko ubliżac Patriotom 13.07.09, 14:07
        Pan Bartoszewski ma tak wspaniały życiorys,że Kaczynscy przy Nim,to
        robactwo....
        • cillian1 Re: janow5, bydlaku, potrafisz tylko ubliżac Patr 13.07.09, 14:10
          za kasę to i l... pomoże zrobić jarkowi, taki człek, jak ojciec kaczek-sraczek.
          Bez honoru...
        • janow5 Re: janow5, bydlaku, potrafisz tylko ubliżac Patr 13.07.09, 14:13
          To nie ja gwizdałem na nich w zeszłym roku lecz kombatanci. Chcesz powiedzieć,
          że kombatanci powstania, którzy gwizdali na N. i B. to nie patrioci? A może
          jednak N. i B. czymś sobie zasłużyli. Może niektórzy powstańcy poczuli się tym
          bydłem o którym mówił twój patriota?
          • zero-na-koncie janow5..nie obrażaj kombatantów,świnio... 13.07.09, 14:18
            Gwizdali łajdacy z SB-PIS...
            • janow5 Widzę, że wlazłem w ezbeckie gó... 13.07.09, 14:22
              Dużo takiego na tym forum
              • zero-na-koncie janow5, wdepnąłeś we własne gó.., SB-cki śmieciu.. 13.07.09, 14:25
                miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
          • cillian1 Re: janow5, bydlaku, potrafisz tylko ubliżac Patr 13.07.09, 14:20
            wiesz, wygląd starego człeka, nie oznacza, że jest kombatant ;) Ciężko to pojąć.
            Ci ludzie, mają więcej klasy i honoru, niż politycy razem wzięci, na swoim
            "święcie" nie wszczynali by zadym, Nie wierzę, że to byli powstańcy..... Sorry....
    • j-50 Trzeba się jedno spytać - kto jest Polakiem 13.07.09, 14:06
      Ja mam już sporo lat i znałem tych, którzy byli RZECZYWISTYMI
      BOHATERAMI. Znałem ich tak jak wy - jak znacie swych sąsiadów i
      rodzinników. Znałem ich zeznania z pierwszej ręki odnośnie wielu
      akcji zbrojnych. Nie musiałem o tym czytać w książkach. Wy jesteście
      teraz tylko zwykłymi ch.mi! Nic nie wiecie, ale potraficie Polskę
      zbezcześcić. Jesteście dla mnie zwykłymi ch.mi!
      Tu nawet się pojawił ch., który o Pani Kamie bałakał jako o "zbytnio
      odmłodniałej". Ja powiem wprost! Widzę tylko jednego wielkiego ch.!
      To jest ten bełkoczący dwojniak czterojajowiec. Ten, który już za
      młodu uczył się tylko kraść. Jego faterek był fajny w Warszawie i on
      tylko na faterku jedzie. Wcześniej jechał na faterku-Leninie. Taki
      on jest "partyzant"!Udaje proka-prowoka. Taki zwykły, znany mi z
      komuny ciul!
      • zero-na-koncie Kaczynscy to dwa antypolskie zera.... 13.07.09, 14:09
        Ich tatuś zdradził AK-owców dla dóbr doczesnych...Sprzedał sie komuchom !
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=74891904&a=74907348
        j-50 napisał:

        > Ja mam już sporo lat i znałem tych, którzy byli RZECZYWISTYMI
        > BOHATERAMI. Znałem ich tak jak wy - jak znacie swych sąsiadów i
        > rodzinników. Znałem ich zeznania z pierwszej ręki odnośnie wielu
        > akcji zbrojnych. Nie musiałem o tym czytać w książkach. Wy jesteście
        > teraz tylko zwykłymi ch.mi! Nic nie wiecie, ale potraficie Polskę
        > zbezcześcić. Jesteście dla mnie zwykłymi ch.mi!
        > Tu nawet się pojawił ch., który o Pani Kamie bałakał jako o "zbytnio
        > odmłodniałej". Ja powiem wprost! Widzę tylko jednego wielkiego ch.!
        > To jest ten bełkoczący dwojniak czterojajowiec. Ten, który już za
        > młodu uczył się tylko kraść. Jego faterek był fajny w Warszawie i on
        > tylko na faterku jedzie. Wcześniej jechał na faterku-Leninie. Taki
        > on jest "partyzant"!Udaje proka-prowoka. Taki zwykły, znany mi z
        > komuny ciul!
        • j-50 Re: Kaczynscy to dwa antypolskie zera.... 13.07.09, 14:25
          Jak wynika - masz zero wiedzy i argumentów.
        • j-50 Re: Kaczynscy to dwa antypolskie zera.... 13.07.09, 14:31
          No chyba, że mnie wspierasz - ale ja wolę bardziej kumatych. Ucvz
          się zatem i nigdy nikogo nie hepaj. Zwłaszcza swej żony - bo to
          robią tylko katole. Oni zostawiają swe żony, oni sobie biorą
          młodsze, oninawet swego proboszcza wyliżą po rowie. A potem się
          spuszczą do klozetu - zgodnie z przykazaniami JP2 i B16. Po drodze
          mogą zgwałcić ciężarną staruszkę. A przejechać po pijaku to mogą
          całe osiedle.
      • cillian1 Re: Trzeba się jedno spytać - kto jest Polakiem 13.07.09, 14:39
        to dlaczego nie powiecie mu tego w ryj, o czym piszesz, niech skonczy się
        fikcja, którą sam kaczka-sraczka nakręca, że AK go popiera. Zrób coś, żeby
        Polacy się dowiedzieli. Jak Wy tego nie zrobicie, to kto? Innych (młodszych itd)
        kaczka wyzwie od SB, ale z medalami na waszej piersi się nie odważy ;)
    • antyk-aczor Powstańcy za barierką 13.07.09, 14:10
      Nie dziwię się, że pan prezydent ustawił partyzantów za barierką w
      bezpiecznym oddaleniu. Ci akowcy potrafią szybko strzelać, zwłaszcza
      do władzy. Cóż przyzwyczajenie jest druga naturą!
      A nuż któremuś się przypomni jak to kiedyś bywało i żałoba narodowa
      gotowa.
      Tylko kto ją w takiej sytuacji ogłosi?
    • anders76 Powstańcy za barierką 13.07.09, 14:12
      Od 15.30 wszystcy oficjele, rzady, parady, prezydenci, masmedia. O 16.30 cale
      towarzystwo won z cmentarza i tylko kombatanci. Okolo 19 cmentarz otwarty dla
      ogolu.
    • profesor.dr.hab *Prezydent zaproszony przez wdziecznych Powstancow 13.07.09, 14:13
      i przyjal zaproszenie - i slusznie; jak HGW i Tusio nie chca uczestniczyc w
      uroczystosciach, to niech nie przychodza - wtedy nie bedzie ryzyka gwizdow, bo
      to na nich gwizdza Powstancy ... i to tego chce uniknac PO ...

      no ale kazda okazja jest swietna do naplucia na Prezydenta, ktory walnie
      przyczynil sie do przywrocenia pamieci o czynach Powstancow, wiec GW spuscila
      ze smyczy swoje forumowe pieski Pawlowa, kore bezmyslnie ujadaja
      • zero-na-koncie profesor.dr.hab..pies SB wyje na forum GW... 13.07.09, 14:17
        psia kupa na forum..
    • 11tadeusz11 Tym dwum kutasom 13.07.09, 14:15
      zostały jeszcze dwa święta powstańców warszawskich, tegoroczne i przyszłe i
      nastąpi normalność . Niech PiSowska kloaka postoi sobie za barierkami dla
      PiSdzielcy ( na pewno nie VIP-Y ).
    • j-50 Jestem już stary i niewiele mogę 13.07.09, 14:23
      Ale pamięćź mi dopisuje. Dlatego pamiętam takie rzeczy, ktorych
      obecny prezio pamietać nie jest zdolen. Wskutek tego on staje się
      kłamcą historycznym. Bo on przysięgal Leninowi, a nie AK. A jednak
      wystąpił przy grobach naszych Świętych Akowców! Naszych Bohaterów,
      których wbrew swemu Ojcu zamienił w Biuro Polityczne! Ten ch. nie ma
      żadnych szans się obronić przed takim zarzutem. BO JEST ZWYKŁYM
      HOOJEM!
      • cillian1 Ha, niech media go oleją 13.07.09, 14:28
        i nie pokazują, że jest na Powązkach, będzie pluł, aż zdechnie. Nawet TVP go nie
        pokaże, bo farfał zlewa go gorącym moczem :)))))
        • profesor.dr.hab * media sie nie licza, a Powstancy * 13.07.09, 14:45
          to oni zaprosili Prezydenta na uroczystosci, chcac wyrazic mu wdziecznosc za
          budowe Muzeum Powstania Warszwskiego

          a wam pozostalo ujadac i nie przychodzic, bo znow zostaniecie wygwizdani ...

          • cillian1 Re: * media sie nie licza, a Powstancy * 13.07.09, 14:50
            > to oni zaprosili Prezydenta na uroczystosci,

            skąd ty takie rzeczy wiesz?
            • profesor.dr.hab Re: * media sie nie licza, a Powstancy * 13.07.09, 15:10
              no popatrz, jak przeczytasz caly artykul, a nie tylko tytul, to tez sie o tym
              dowiesz
              • cillian1 Re: * media sie nie licza, a Powstancy * 13.07.09, 15:19
                ale GW kłamie, więc dalej nie wiem skąd wiesz :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka