Dodaj do ulubionych

"To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny...

17.07.09, 09:47
tolerancji dla blizniego pan dzizas nie nauczal? czy ona to bedzie robila w
kosciele, ze sie tak mohery burzą? Ludzie - zajmijcie sie rzeczami waznymi!
kto chce miec skandal to pojdzie na koncert. kto nie - zostanie w domu. to
takie proste!
Obserwuj wątek
    • przylga Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 09:50
      To niech nie przychodzi, niech sobie idzie do kościoła -jego prawo.
      To jest chyba państwo świeckie, a nie wyznaniowe? Choć czasem w to
      wątpie. Wiernym proponuję zorganizowanie kontr-koncertu np. w
      wykonaniu Rydzyka. Może zaśpiewa piosenkę o Murzynku
      Bambo.............
      • sneaker Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 10:02
        Ależ Madonna to nie pseudonim, tylko jej imię.
        Czy w związku z tym Basi Trzetrzelewskiej należy wypomnieć, że
        niesmak budzą jej występy jako "Basia"?

        Nie można na inne reagować wrogo, podejrzewam, że Pan Rzecznik może
        nie wiedzieć, ale w Hiszpanii jednym z używanych męskich imion
        jest "Jesus", może napiszmy do rządu tego państwa, albo chociaż do
        Króla, że to budzi niesmak i obraża nasze uczucia rligijne?

        No bez przesady, Panie Rzeczniku.
        • jakeww Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 10:06
          a mi się przypominają wielkie protesty wolnościowców - hi hi gdy
          pobożni wywiesili zdjęcia ze skrobanek na ulicach
          • mat.31 Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 10:08
            Jak ci sie to tak podoba to wytapetuj sobie skrobankami pokoj w
            mieszkaniu.
            • jakeww Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 10:12
              mat.31 napisał:

              > Jak ci sie to tak podoba to wytapetuj sobie skrobankami pokoj w
              > mieszkaniu.


              kliniczny przyklad nieinteligentnej chybionej riposty:)

              puśc w domciu Madonne z patefonu w omawianym dniu jak ci się tak
              podoba
              • kgbaca Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 10:27
                jakeww napisał:

                > mat.31 napisał:
                >
                > > Jak ci sie to tak podoba to wytapetuj sobie skrobankami pokoj w
                > > mieszkaniu.
                >
                >
                > kliniczny przyklad nieinteligentnej chybionej riposty:)
                >
                > puśc w domciu Madonne z patefonu w omawianym dniu jak ci się tak
                > podoba

                I znowu krecicie i manipulujecie. Na prawdę nie widzisz róznicy
                pomiędzy uliczna wystawą a koncertem madonny? To wyobraź sobie, że
                wstep na koncert jest DOBROWOLNY natomiast na ulicy na taką wystawę
                mógł natrafić każdy, nawet ktoś kto sobie tego nie zyczył.

                Gdyby wsyatwę "skrobankową" zorganizowano w jakiejś galerii to ok,
                żaden problem ale zreobiono to w miejscu publicznym. Ciekawe jaka
                bylaby reakcja "katoli"(celowo uzwłem takiego sformułowania w
                odnieiseniu do tych nawiedzonych, nie całej populacji katolików)
                gdyby zorganizowano na ulicy wystawe propagujaca antykoncepcje, na
                ktorej bylo by pelno seksu(taki sam zabieg jak w
                przypadku "skrobankowej" - zaszokować i zrobić hałas)?
                • brat_anzelm Skandal! 17.07.09, 10:30
                  Jak można porównywać szlachetną obronę życia nienarodzonego i niepoczętego do
                  jęków diabelskiej prostytutki wijącej się na scenie ku czci Szatana!
                  • baba-jaga Re: Skandal! 17.07.09, 11:13
                    hej ty tam swietoszku, rzucasz kamieniem? Za malo masz w sobie
                    czlowieczenstwa do poprawiania? Moze powinienes zamknac sie w
                    komorze i zaczac sie modlic? Nie trac czasu.


                    brat_anzelm napisał:

                    > Jak można porównywać szlachetną obronę życia nienarodzonego i
                    niepoczętego do
                    > jęków diabelskiej prostytutki wijącej się na scenie ku czci
                    Szatana!
                    >

                  • sydio Re: Skandal! 17.07.09, 11:21
                    Jako jeden z obrońców życia napoczętego zgadzam się, że takie zestawienia są
                    skandalicznie niestosowne
                  • strikemaster Re: Skandal! 17.07.09, 11:23
                    Życie napoczęte:

                    forum.gazeta.pl/forum/w,$f,$t,$a,$seot.html?f=29&w=96986846&a=97061601
                    Jak widać skrobanka to zabijanie zwierząt, nie ludzi. Zabijanie zwierząt jest dopuszczalne, nawet w myśl chrześcijańskiej moralności, co nie zmienia faktu, że protestowałbym, gdyby ktoś chciał wywiesić w miejscu publicznym zdjęcia z zabijania fok. Seks jest przyjemny i nie widzę powodu, dlaczego nie wolno go pokazywać. Chyba tylko impotenci czują się tym zgorszeni.
                    Podsumaowując, tak, porównywanie fajnego widoku nagiej panienki ze scenami z zabijania zwierząt jest skandalem!
          • yola13 Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 10:53
            jakeww napisał:

            > a mi się przypominają wielkie protesty wolnościowców - hi hi gdy
            > pobożni wywiesili zdjęcia ze skrobanek na ulicach
            słuchaj no madralo forumowa, MAdonny nie beda ogladac wszyscy tylko
            ci co kupili bilety- czyli ci co chca ją oglądac, a do ogladania
            zdjec plódów po aborcji zmuszani byli wszyscy przechodnie nawet małe
            dzieci, naprawde porównanie conajmniej głupie
            • jakeww Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 10:56
              przeciez wystarczy zamknąc oczy albo odwrocić głowę...
              a Madonna wyskoczy nawet na najpobożniejszą w dzienniku
              telewizyjnym... na przyklad, o tym nie pomyślalaś
              • fidelxxx Re: Jak się komuś nie podoba koncert ........ 17.07.09, 11:07
                Dziennik Telewizyjny skończył nadawanie w 1989.
      • maruda.r Bolszewicka mentalność RPO? 17.07.09, 10:05

        Kochanowski zwyczajnie bredzi, a jego brednie przypominają krajobraz z PRL-u,
        gdy uczestnictwo w pochodzie pierwszomajowym było wręcz obowiązkowe, a sama myśl
        o zagospodarowaniu czasu w inny sposób pachniała zamachem na ustrój.

        Walczyliśmy z komuną nie po to, by obowiązkowe wiece zastępować obowiązkowymi
        mszami, ale po to, by każdy mógł wybrać najlepszy dla niego sposób spędzania
        czasu bez narażania się na szykany ze strony władz i reszty społeczeństwa.

        • jakeww Re: Bolszewicka mentalność RPO? 17.07.09, 10:07
          takiś mądry a nie rozumiesz nawet że na przyklad premier chętnie by
          poszedl na ten koncert ale nie pójdzie tylko przez tę datę ha ha
          ha !!!
          • maruda.r Re: Bolszewicka mentalność RPO? 17.07.09, 10:09
            jakeww napisał:

            > takiś mądry a nie rozumiesz nawet że na przyklad premier chętnie by
            > poszedl na ten koncert ale nie pójdzie tylko przez tę datę

            *******************************

            Dlaczego nie miałby pójść? Jeżeli chce, a boi się paru frustratów, to jest dupa,
            a nie premier.



        • akkj Re: Bolszewicka mentalność RPO? 17.07.09, 10:27
          Bredzi, ale na rozkaz swojego małego Duce, którzy liże tyłek Rydzykowi i
          wszelkimi sposobami chce mu się przypodobać i wydał rozkaz swojemu pachołkowi
          "Huzia na Madonnę".

          maruda.r napisał:

          >
          > Kochanowski zwyczajnie bredzi, a jego brednie przypominają krajobraz z PRL-u,
          > gdy uczestnictwo w pochodzie pierwszomajowym było wręcz obowiązkowe, a sama myś
          > l
          > o zagospodarowaniu czasu w inny sposób pachniała zamachem na ustrój.
          >
          > Walczyliśmy z komuną nie po to, by obowiązkowe wiece zastępować obowiązkowymi
          > mszami, ale po to, by każdy mógł wybrać najlepszy dla niego sposób spędzania
          > czasu bez narażania się na szykany ze strony władz i reszty społeczeństwa.
          >
    • util Ale 14 i 16 sierpnia mi przeszkadza. 17.07.09, 09:52
      Niech pan zaproponuje Madonnie jeszcze inną datę.
      • kermitek1 Re: Ale 14 i 16 sierpnia mi przeszkadza. 17.07.09, 10:25
        na dodatek
        13 gra w pradze, 18 w monachium
    • jakeww "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 09:55
      brawo RPO!, jak zwykle inteligentna wyważona ocena sytuacji
      • 2107x Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:00
        żarcik -prawda?
        • jakeww Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:01
          glupek, prawda? (to o tobie)
        • akkj Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:30
          Nie, ten pisowski prymityw ma dzisiaj dyżur na forum. Zauważyliście, że w każdym
          takim temacie od początku następuje kilkanaście wpisów jakiegoś dyżurnego, potem
          po południu jest zmiana nicku, jak następny przychodzi do pracy?

          2107x napisał:

          > żarcik -prawda?
      • jakeww Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:03
        ten kraj jest tak schamiały że jak się kogoś pochwali to od razu
        jakiś chamek spędzający 80% swej internetowej pisaniny na
        krytykowaniu się pojawia z niedowierzeniem
        • kgbaca Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:37
          jakeww napisał:

          > ten kraj jest tak schamiały że jak się kogoś pochwali to od razu
          > jakiś chamek spędzający 80% swej internetowej pisaniny na
          > krytykowaniu się pojawia z niedowierzeniem

          Zależy za co pochwali. W tym przypadku RPO wyrwał sie przed szereg
          bo to nie nalezy do jego obowiązków. Taki list mógł sobie wysłac
          jako OSOBA PRYWATNA a nie jako urzednik państwowy. Kiedy do was w
          końcu dotrze władza NIE MOĄŻE już dyktować obywatelom co i kiedy
          mają robić. Poza tym żyjemy w państwie (rzekomo) ŚWIECKIM więdz
          władza powinna zachowywać neutralnośc swiatopoglądową w swych
          działaniach.

          PS. Równiez uważam, że termin jest nienajlepszy ale nie dlatego że
          będzie to komus przeszkadzało w swietowaniu, ale dlatego, że część
          osób wierzących, które sa fanami Madonny będzie musiała obejść się
          smakiem. W innym terminie mogliby spookjni ena ten koncert pójść a
          tak będzei ich trawił konflikt wewnętrzny.
          • jakeww Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:39
            mądra wypowiedź
        • yola13 Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:55
          jakeww napisał:

          > ten kraj jest tak schamiały że jak się kogoś pochwali to od razu
          > jakiś chamek spędzający 80% swej internetowej pisaniny na
          > krytykowaniu się pojawia z niedowierzeniem
          zgadza sie że ten kraj jest schamiały, to dzieki takim jak ty i
          twoim idolom
          • jakeww Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:58
            niemądra wypowiedź
    • latajacy_melex "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:03
      Następny bogobojny idiota, może jeszcze zapytacie o zdanie na temat koncertu
      kubusia puchatka?
    • akrysowaty A co z odczuciami osób niewierzących... 17.07.09, 10:07
      A ja biedny głupi łudziłem się, że czasy, gdy ktoś ma mi mówić co
      należy robić i jak myśleć już mam za sobą... Rzecznik praw
      obywatelskich powinien stać na straży wolności każdego obywatela.
      Koncert Madonny w żadnym razie nie wyklucza możliwości świętowania
      Wniebowzięcia NMP. Przecież nikt z uczestników i organizatorów
      koncertu nie zamierza zabraniać uczestnictwa w tym święcie
      kościelnym. Idealnym wyjściem jest połączenie obu wydarzeń, czyli
      rano do kościoła, a wieczorem na koncert. Ludzie, przecież będzie
      lato, wakacje, sierpień, sobota... Obudźcie się!!! Już wystarczy tych
      niepotrzebnych sporów... Każdy ma prawo świętować i odpoczywać jak
      chce!!!
      • yola13 Re: A co z odczuciami osób niewierzących... 17.07.09, 10:36
        akrysowaty napisał:

        > A ja biedny głupi łudziłem się, że czasy, gdy ktoś ma mi mówić co
        > należy robić i jak myśleć już mam za sobą... Rzecznik praw
        > obywatelskich powinien stać na straży wolności każdego obywatela.
        > Koncert Madonny w żadnym razie nie wyklucza możliwości świętowania
        > Wniebowzięcia NMP. Przecież nikt z uczestników i organizatorów
        > koncertu nie zamierza zabraniać uczestnictwa w tym święcie
        > kościelnym. Idealnym wyjściem jest połączenie obu wydarzeń, czyli
        > rano do kościoła, a wieczorem na koncert. Ludzie, przecież będzie
        > lato, wakacje, sierpień, sobota... Obudźcie się!!! Już wystarczy
        tych
        > niepotrzebnych sporów... Każdy ma prawo świętować i odpoczywać jak
        > chce!!!
        ale o tym to wiemy, najgorzej ze nasi przedstawiciele władzy juz
        niekoniecznie
    • dorasia "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:08
      Szanowny Panie, uprzejmie Panu przypominam, iż w dalszym ciągu Polska jest
      krajem ŚWIECKIM i nikt w tym kraju NIE MA OBOWIĄZKU świętowania 15 sierpnia (i
      każdego innego dnia) jak również nie ma obowiązku bycia na koncercie Madonny
      (i żadnym innym). Mamy WOLNY WYBÓR i będę zobowiązana, jeżeli państwowy
      urzędnik (a Pan właśnie jest takim urzędnikiem) opłacany z państwowej kasy do
      której m.in. ja dorzucam parę złotych będzie o tym pamiętał. Nie obchodzi mnie
      w co Pan wierzy i co Pan robi po godzinach pracy . Ale w godzinach urzędowania
      ma Pan być rzecznikiem WSZYSTKICH obywateli tego kraju, bez względu na to w co
      wierzą i kiedy się modlą.
      Na marginesie - wydaje się, że nie do końca orientuje się Pan przeciwko komu
      Pan występuje - Madonna to nie pseudonim, a imię nadane na chrzcie - Madonna
      Louise Veronica Ciccone.
    • kormiii "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:10
      Tak, a 14 przeszkadzało by że dzień przed 15 a 16 że dzień po...... Ja mam w dup... religie i nikomu nie każe postępować jak ja postępuję, a tacy ludzie jak te mohery chcą podporządkować pod swoje rytualne obrządki całą Polskę a najlepiej świat.

      http://wykopgier.pl/gry-online/651/crush-the-castle/
    • ar.co "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:11
      "Już sam pseudonim, ale także sposób zachowania się, tak na scenie,
      jak i poza sceną, tej piosenkarki jest dla wielu osób prowokacyjny".
      Szanowny (?) RPO najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy, że "Madonna",
      to nie żaden pseudonim, tylko imię piosenkarki; czy z powodu
      ignorancji RPO i innych ignorantów ma ona zmieniać imię?
      Na marginesie: dla mnie, jako wielbicielki polskiej i łacińskiej
      poezji renesansowej, nazwisko RPO (jak również jego sposób
      zachowania się) jest prowokacją i obrazą uczuć estetycznych. Czy w
      związku z tym RPO nie mógłby zaprzestać występów publicznych albo
      przynajmniej skończyć z kompromitowaniem zasłużonego dla kultury
      polskiej nazwiska?
    • and_nowak Madonna wcale nie prowokuje! 17.07.09, 10:12
      To zupełnie bez związku z religią katolicką:
      1. Pseudonim artystyczny - Madonna. Zwykłe imię, stosowane na całym świecie.
      2. Korona cierniowa w czasie koncertu - standardowe nakrycie głowy piosenkarzy.
      3. Piosenkarka zawieszona na krzyżu, krzyż jest stawiany na scenie. Z czym to
      się kojarzy? Na całym świecie wyłącznie z występem Tercetu Egzotycznego w Kielcach.
      4. Składanie rąk, przyklękanie. Czy w jakiejś religii składa się ręce do
      modlitwy, albo klęka? Nieeee.


      A z drugiej strony kolejny palant, który wypłynął na wycieraniu sobie gęby
      wartościami.

      • megasceptyk Re: Madonna wcale nie prowokuje! 17.07.09, 11:57
        Jakimi wartościami?
        Ksenofobia, nienawiść, bezideowość,
        bezmyślność, służalczość, głupota?
        Ta mentalność niewolnika sekty Rydzyka
        to ma być jakaś wartość?

        Chyba tylko dla Rydzyka to jest wartość
        bo ma z tego złotego cielca.
        Z waszej katolickiej ciemnoty.
        • megasceptyk Re: Madonna wcale nie prowokuje! 17.07.09, 11:58
          Acha, NMP pochodzi z tej samej grupy co FSM
          tylko on jest bardziej.
    • dzakarta "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:13
      Kochanowski - przydupas kościoła i moher. Wstyd dla całej cywilizowanej
      Europy.
      W Iranie mógłby być ajjatollachem.
    • jola5033 "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:16
      O co kościół robi tyle rabanu!!!!!
      msze są rano a koncert wieczorem!!!!
      ten raban to doskonała reklama koncertu Madonny.......
      Raban koscioła odniósł zupełnie odwrotny skutek!!!!!
    • tadek-1 "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:19
      Pani Kochanowski jeszcze nie tak dawno domagal sie Pan milionow dla
      przekretasa, guru Rydzyka z sekty totunskiej. Pan juz nie rozroznia zlego od
      dobrego, Czas aby ustapic uczciwszym i madrzejszym.
    • iwanxxx To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:20
      To, że RPO nie wie, że Włosi, Hiszpanie i Latynosi nadają dzieciom religijne
      imiona świadczy o tym, że jest ignorantem i nie czyta książek, gazet, nie
      ogląda telewizji i pewnie nie był za granicą. Idealny człowiek PISu.
      • jakeww Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:22
        od razu widać że ty jesteś ignorantem (z tego kazania - tak, to co
        wygłosileś to świeckie kazanie z potępieniem grzesznika:))


        a co do piosenkarki - ponieważ nie używa nazwiska, to Madonna jest
        jej psedonimem artystycznym, nie tylko imieniem głąbie
        • dorasia Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:31
          Pewnie byś się pochorował wysyłając posty bez inwektyw?
          Sam jesteś głąb i ignorant. W dodatku chamski.
        • maruda.r Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:32
          jakeww napisał:

          > a co do piosenkarki - ponieważ nie używa nazwiska, to Madonna jest
          > jej psedonimem artystycznym, nie tylko imieniem głąbie

          ******************************

          Co wciąż nie zmienia faktu, że jest to jej imię. Ma występować pod pseudonimem
          "Stefan"?

          A inwektywa "głąbie" cóż ma oznaczać? Wyższy poziom argumentacji katolickiej?

        • iwanxxx Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:36
          jakeww napisał:

          > od razu widać że ty jesteś ignorantem (z tego kazania - tak, to co
          > wygłosileś to świeckie kazanie z potępieniem grzesznika:))
          >
          >
          > a co do piosenkarki - ponieważ nie używa nazwiska, to Madonna jest
          > jej psedonimem artystycznym, nie tylko imieniem głąbie

          Twoje głupio-mądre czepianie się słówek nic tu nie zmieni, mój matołku. Rzecznik
          uważa za prowokacyjne używanie swojego imienia, ponieważ nie mieści mu się w
          głowie, że można tak mieć na imię, bo u niego w Częstochowie przecież tak nikt
          na imię nie miał.
          • jakeww Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:37
            nadal nie rozumiesz że rzecznik uchwycil istotę ktora Tobie umyka -
            może posluchaj i pooglądaj Madonne a zrozumiesz że to jej pseudo
            artystyczne
            • iwanxxx Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:39
              jakeww napisał:

              > nadal nie rozumiesz że rzecznik uchwycil istotę ktora Tobie umyka -
              > może posluchaj i pooglądaj Madonne a zrozumiesz że to jej pseudo
              > artystyczne

              Wytłumacz mi, proszę, co to zmienia.
              Powinna sobie znaleźć inny pseudonim, żeby nie prowokować rzecznika?
              • jakeww Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:41
                ano widzisz

                więc przechodzisz dopiero na wlaściwy szczebel analizy zagadnienia
                (obejrzyj Like Prayer, Like Virgin - w ogole obejrzyj Jej koncerty,
                a zrozumiesz obawy Lecha Wałęsy i innych wielkich obywateli naszego
                od 1000 lat chrześcijanskiego kraju)
                • iwanxxx Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:46
                  jakeww napisał:

                  > ano widzisz
                  >
                  > więc przechodzisz dopiero na wlaściwy szczebel analizy zagadnienia
                  > (obejrzyj Like Prayer, Like Virgin - w ogole obejrzyj Jej koncerty,
                  > a zrozumiesz obawy Lecha Wałęsy i innych wielkich obywateli naszego
                  > od 1000 lat chrześcijanskiego kraju)

                  Wiem, że Madonna lubiła prowokacje religijne - i mam to zagadnienie gdzieś. Ja w
                  ogóle nie o tym napisałem.

                  Natomiast poziom wiedzy RPO jest dla mnie zagadnieniem istotnym i takie przejawy
                  braku wiedzy o świecie jako takim, budzą moje obawy jako zupełnie zwyczajnego
                  obywatela naszego od 1000 lat chrześcijańskiego kraju.
                • gulcia77 Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:49
                  Argument zupełnie pozbawiony sensu. Jeśli Lech Wałęsa nie chce
                  oglądać religijnych prowokacji Madonny niech nie ogląda. Nikt go do
                  pójścia na koncert nie zmusi (Mariana Brudzyńskiego też nie).
                  Sztuka żyje prowokacją i tylko dlatego jest sztuką (nie chcę się
                  wypowiadać o jej poziomie, bo to temat na odrębną dyskusję). Madonna
                  rozprawia się z tematami tabu w KRK od 30 lat, jest osobą pochodzącą
                  z głęboko religijnej rodziny i się na pewne sprawy w Kościele nie
                  zgadza. Robi to w taki, a nie inny sposób - też ma do tego prawo. I
                  na tym właśnie polega wolność, że masz prawo powiedzieć nie. Ty masz
                  prawo zaprotestować przeciwko jej sposobowi prowokowania. Ale
                  pamiętaj, że wszyscy obywatele tego kraju mają ŚWIĘTE prawo wybrać
                  to, co im bardziej odpowiada.

                  P. S. Nie jestem wielbicielką Madonny, ostatnia płyta jaką kupiłam
                  to był OST z "Dicka Tracy", miałam wtedy 15 lat. Potem wyrosłam :)
                  • jakeww Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:55
                    Wiesz, nie chodzi o samo nie przyjście na koncert bo w dziejszych
                    czasach to nie uwalnia od dystrakcji. Chodzi o to że wszystkie media
                    będa mówić i pokazywać obchody i tę artystkę i Lechu i inni nie
                    zdążą z naciskaniem pilota, z kolei cenzura medialna dla tego źle
                    ulokowanego w czasie koncertu wk...was też...stad postulat daty
                    która everybody makes happy, zdroworozsądkowy postualt przecie ludzie
                    • fidelxxx Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 11:14
                      Heloł, przecież to będzie wasze święto, więc siedźcie w kościele, a nie przed
                      telewizorami. Wtedy sprawa koncertu i bombardowania informacjami o nim w TV
                      będzie rozwiązana.
                      Zawsze też można wziąć żonę po ciemku i na misjonarza. Tylko uważaj, żeby nie
                      było jej przyjemnie, bo trafi jeszcze do piekła. A po wszystkim zagoń ją do
                      garów. Będzie po chrześcijańsku.
                    • gulcia77 Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 11:18
                      Hmm... Wiesz co? Świadkowie Jehowy obchodzą w roku tylko jedno
                      święto, zwane Pamiątką. Są w swoich zborach uczulani na to, aby w
                      ten dzień całkowicie poświęcić się swojej wierze i nawet nie włączać
                      telewizji. Może podobny postulat przydałby się Katolikom?
                      Słowo honoru, ze ja nie widzę żadnego problemu. Wierzący skupią się
                      na świętowaniu, a fani Madonny na imprezie. W "dzienniku
                      telewizyjnym" (czyli od 20 lat w "Wiadomościach") będzie mowa i o
                      jednej i o drugiej Madonnie. Widzisz gdzieś jakiś konflikt? Bo ja
                      mam nieodparte wrażenie, ze jest o9n tworzony na siłę, wyrost i
                      spuchliznę, i nie dam sobie uciąć głowy, ze to nie jest robota PR-
                      wców Piosenkarki, którzy szybko zwąchali jaki skandal można wykręcić
                      w Polsce ;)
                      Najlepiej sprawę, jakeww, olać...
                      • jakeww Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 11:21
                        terminu dziennik telewizyjny używam generycznie by zbiorczo nazwać
                        Wiadomości, Wydarzenia, Fakty

                        :)
                        • gulcia77 Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 11:26
                          jakeww napisał:

                          > terminu dziennik telewizyjny używam generycznie by zbiorczo nazwać
                          > Wiadomości, Wydarzenia, Fakty
                          >
                          > :)
                          A odniesiesz się do pozostałej części postu?
                          • jakeww Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 11:44
                            Gulcia - dyskusja może być wielowatkowa i bardzo długa, natomiast
                            podstawowa rzecz to - rzecznik wypowiedział się sensownie: termin
                            występu Madonny wybrano nietrafnie!
                            • megasceptyk Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 12:25
                              jakeww napisał:

                              (...) termin
                              > występu Madonny wybrano nietrafnie!
                              (...)

                              Dlaczego, bo tobie się tak wydaje?
                        • ar.co Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 12:21
                          Chyba nie "generycznie", tylko geriatrycznie...
                          • maaac Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 12:34
                            A jak je wszystkie inaczej określić jednym, dwoma słowami?
                            Jak dla mnie to kwestia wygody.
      • yola13 Re: To imię, nie pseudonim 17.07.09, 10:31
        iwanxxx napisał:

        > To, że RPO nie wie, że Włosi, Hiszpanie i Latynosi nadają
        dzieciom religijne
        > imiona świadczy o tym, że jest ignorantem i nie czyta książek,
        gazet, nie
        > ogląda telewizji i pewnie nie był za granicą. Idealny człowiek
        PISu.

        no bo on jest człowiekiem PiSu, sami Kaczyńscy go sobie wybrali
    • yola13 A niby w jaki to sposób Madonna obraza 17.07.09, 10:28
      wszystkich katolików swoim koncertem w dniu 15 sierpnia? Samym swoim
      przyjazdem, muzyką czy zyciem prywatnym? a moze kogos jeszcze cos
      innego szokuje? Czy to znaczy ze w dniu 15 sierpnia ma byc
      ogólnopolski zakaz przyjazdu kogokolwiek obcego do kraju? a gdzie
      jest napisane ze jest zakaz urzadzania imprez w dni swiateczne?
      Naprawde, mi sie tez wiele rzeczy w tym kraju nie podoba, i wiele
      ludzi tez mi się nie podoba ani ich zachowanie ani ich hobby, ale
      czy to znaczy ze mam ich wszystkich zmuszac do rzeczy które tylko mi
      sie podobają? Nie powinno sie wykorzystywac swojego wysokiego
      stanowiska do tego zeby urzadzac takie szopki. Naprawde żenujace to
      jest. Uwazam ze ten pan powinien ustapic ze stanowiska. Jego
      powołanie to była pomyłka. On powinien byc rzecznikiem praw
      wszystkich obywateli tego kraju a nie tylko waskiej grupy oszołomów
      którzy za przeproszeniem zrobia wszystko zeby zrobic szum wokół
      siebie i chca ugrac na tym zeby procentowe sondaze poszły im w gore.
      Bo wtajemniczeni wiedza że to o to w tym chodzi. Wiedza zarowno o
      tym ze tak naprawde koncert Madonny w niczym nie przeszkadza
      katolikom ani nie przeszkadza w urzadzaniu praktyk religijnych, bo
      odbywa się na zamknietym w dodatku nie koscielnym terenie, a pozatym
      odbywa się poznym wieczorem. Naprawde żygac mi się chce jak czytam
      takie artykuły.
      • jakeww LECH Wałęsa - ojciec waszej wolności 17.07.09, 10:32
        najsłynniejszy żyjący Polak i cieszący się wielkim zaufaniem w kraju
        i zagranica JEST PRZECIWNY takiemu koncertowi w takim dniu!!!!!!!!!


        i tego już łatwo nie przejdziecie, miłosnicy ujadania na Rzecznika
        udający że tylko on ma zastrzeżenia - SAM LECH JEST CONTRA!
        • maruda.r Re: LECH Wałęsa - ojciec waszej wolności 17.07.09, 10:34
          jakeww napisał:

          > najsłynniejszy żyjący Polak i cieszący się wielkim zaufaniem w kraju
          > i zagranica JEST PRZECIWNY takiemu koncertowi w takim dniu!!!!!!!!!

          *****************************

          No to niech nie jedzie na koncert. To nie jest obowiązkowe.

          • jakeww Re: LECH Wałęsa - ojciec waszej wolności 17.07.09, 10:35
            chodzi o to że RZECZNIK BRONI między innymi praw i uczuć
            LECHA!!!!!!!!!!!!!!!!! w tej sprawie, a wy grubym slowem na LECHA w
            efekcie...
            • maruda.r Re: LECH Wałęsa - ojciec waszej wolności 17.07.09, 10:38
              jakeww napisał:

              > chodzi o to że RZECZNIK BRONI między innymi praw i uczuć
              > LECHA!

              *********************************

              To Lech Wałęsa wystąpił do RPO ze skargą, że Madonna wchodzi mu do łóżka? Nic o
              tym, w mediach nie było.

              Na marginesie: rozwinięta przysadka i przeciwstawny kciuk to stanowczo za mało,
              żeby skutecznie ironizować.

            • yola13 Re: LECH Wałęsa - ojciec waszej wolności 17.07.09, 10:45
              jakeww napisał:

              > chodzi o to że RZECZNIK BRONI między innymi praw i uczuć
              > LECHA!!!!!!!!!!!!!!!!! w tej sprawie, a wy grubym slowem na LECHA
              w
              > efekcie...
              a co to LECH jakims BOGIEM jest czy co? Pozatym dobrze wszyscy
              wiedza że Lecha Wałese mozna bardzo łatwo zmanipulowac, nie raz
              dawał tego przykład za swojej kadencji, jak chocby bezmyslne
              podpisanie ułaskawienia dla "Słowika", tutaj w poparciu protestu tez
              został zmanipulowany przez oszołomów nacjonalistycznych(rodem z LPR)
              ktorzy walcza o słupki procentowe swojego poparcia
        • freemarsjanin Lech jest contra? A Tyskie tyz jest kontra? 17.07.09, 10:47
          Kopsniesz mozgotrzepa, kolo, bo sie nam skonczyly...

          I pozycz moherowa czapeczke, bo w banie zimno...
        • maaac Re: LECH Wałęsa - ojciec waszej wolności 17.07.09, 12:36
          No i co z tego? To robi z niego święty autorytet we wszystkich
          sprawach? Jak Wałęsa powie że Zimia jest płaska tez mam mu uwierzyć?

          Przy okazji - mam być złośliwy i sprawdzić jak go broniłeś przed
          ludźmi nazywającymi go Bolkiem?
    • berbam precz z katolickim ścierwem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.07.09, 10:31
      • jakeww Re: precz z katolickim ścierwem!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.07.09, 10:36
        a LECHU???????????????????????????
        • yola13 Re: precz z katolickim ścierwem!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.07.09, 11:04
          jakeww napisał:

          > a LECHU???????????????????????????
          nie podcierajcie sobie Dupska "LECHEM" nacjonalistyczne swinie
    • velvet_demon Gdzie u diaska leży problem? 17.07.09, 10:35
      Wielbiciele jednej Madonny pójdą na koncert, drugiej do kościoła. Jedyny kłopot
      będą mieli wielbiciele obu wyżej wzmiankowanych pań... no ale to już ich kłopot.
      Jak zwykle w tym kraju wiele hałasu o nic.
    • madortopedonna "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 10:35
      czternastego nie może mieć koncertu, bo ma premierę swojego filmu - a szesnastego ma urodziny!! jak pan kochanowski chce się koniecznie wypowiadać to niech się lepiej przygotuje!
    • freemarsjanin Mam gdzies koscielne swieto KK. Madona nie wystepu 17.07.09, 10:35
      je chyba w kosciele??

      Poza tym, Polska nie jest krajem wyznaniowych chyba (jeszcze)?

      Wiec niech sie czarne bydlo i moherowe niedorozwoje nie pchaja ze
      swoja dewocja s sfere zycia, ktora ich nie dotyczy.
    • ginztonickiem "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny.. 17.07.09, 10:45
      Nie mam siły już komentować tego koncertu, ale będę walczył do
      końca. Katolicy mają swoje święto, które będą obchodzić po swojemu,
      w kościele, czy gdzieś tam. Normalni pójdą na koncert. POLSKA JEST
      KRAJEM ŚWIECKIM - JESZCZE! NIE ZYCZĘ SOBIE ABY JAKAKOLWIEK
      ORGANIZACJA WYZNANIOWA DYKTOWAŁA MI WARUNKI ŻYCIA, ZGODNE ZE SWOIMI
      POGLĄDAMI. Zasady religii obowiązują jej wyznawców, nie są
      powszechnym prawem.
      • gulcia77 Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 10:53
        Problemem jest to w jaki sposób KRK napędza sobie wiernych. Poddaje
        niemowlęta ceremonii chrztu i już ma kolejnego członka wspólnoty. I
        nawet jeżeli po wejściu w wiek męski masz KRK głęboko gdzieś, to i
        tak jesteś jego członkiem (stąd 95% katolików w Polsce). Bez aktu
        apostazji Twój sprzeciw jest nic nie warty, bo i tak jesteś
        członkiem wspólnoty i masz OBOWIĄZEK ją popierać.
        • ar.co Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 12:25
          A mnie się marzy, że kiedyś (za 100 lat? 200?) w naszym pięknym
          kraju zostanie wreszcie wprowadzony podatek na rzecz konkretnego
          Kościoła, płacony wyłącznie przez zdeklarowanych wyznawców - a nie
          przez wszystkich obywateli, bez względu na wyznanie, jak to się
          dzieje teraz (na rozmaite "świątynie opaczności" czy katolicką
          indoktrynację w szkołach). Ciekawe, ile zostałoby wtedy z tych 95%
          katolików - 20%? 30%?
    • krytyk67 Kachanowski zajmuje się duperelami???????????????? 17.07.09, 10:55
      Ten RPO to najgorszy rzecznik po1989r.Udaje że pracuje.
    • freemarsjanin Koscielni hierarchowie to pedofile, pasibrzuchy i 17.07.09, 10:57
      hipokryci.

      Wypasajcie swoje owce. Coz, stada sie kurcza, ale tak to juz musi
      byc...
    • anjuleczka "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny.. 17.07.09, 11:09
      o co ta cała dyskusja??? ludzie to tylko muzyka, kto chce niech idzie na koncert
      a kto niech nie idzie do kościoła a kto niech zalicza i to i to.
      PROSTE
      • ar.co Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 12:27
        Dyskusja jest o to, że według RPO tego wyboru nie powinno być -
        można iść tylko do kościoła (albo nigdzie, bo wersji o przymusowym
        doprowadzaniu na msze na razie pan rzecznik nie zaproponował).
    • ooolooo "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny... 17.07.09, 11:17
      Jestem ateista. Swieto Koscielne mnie oburza, a juz najbardziej
      wykorzystywanie niewinnych i naiwnych dzieci - ministrantow i bielanek -
      indoktrynacja nieletnich. Żądam zamkniecia wiernych w Kosciolach, niech sie
      nie obnosza z kultywowaniem zabobonu - to obraza moje uczucia religijne czyli
      wiare w zdrowy rozsadek. Maja prawo po cichu, bez ingerencji w moje zycie
      wierzyc w ciezarne dziewice. Czy moje ateistyczne odczucia sie nie licza?
      Jesli tak to dlaczego?
      • gulcia77 Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 11:21
        A jesteś ochrzczonym ateistą? Bo jeśli tak to "siedź cicho" - masz
        obowiązek popierać swoją wspólnotę ;)
        • ooolooo Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 12:04
          Dobrze, modyfikuje swoja opinie na temat koncertu. Niech spytaja Marie mame
          Jezusa, albo samego Jezusa, czy czuja sie obrazeni. Jesli tak to odwolajmy
          koncert. Opowiedzi nalezy przysylac gromem z jasnego nieba i e-mailem ;)
    • jowita81 "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madonny.. 17.07.09, 11:22
      Toczymy bój,a sprawa jest jasna i prosta.Nikt nikogo nie zmuszał do kupienia
      biletu na ten koncert.A problem wydaje się być kolejnym tematem zastępczym.
      • gulcia77 Re: "To bezmyślne". Kochanowski o koncercie Madon 17.07.09, 11:29
        Bo to jest ewidentny temat zastępczy. Pan Brudziński wie, ze raczej
        nie ma szans na ponowne zostanie radnym, więc zwąchał okazję żeby
        zaistnieć. Lechu (którego szanuję za przeszłość, ale niekoniecznie
        sioę z nim zgadzam w teraźniejszości) wtrąca swoje 5 groszy
        wszędzie, a RPO wykazuje się wyjątkową ignorancją (kwestia imienia)
        • gulcia77 errata: Brudzyński 17.07.09, 11:30
          errata: Brudzyński

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka