georgeb Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 15:23 Ciekawe tadziu, co byś powiedział na taką pielęgniarkę, gdybyś to ty sukinsynu miał wtedy przyjść na Świat. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:40 a co by ci powiedział bóg, gdybyś kiedykolwiek miał okazję z nim pogadać?! W oby przypadkach nigdy się nie dowiesz ;) tadziu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
alojzybombel666 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 16:58 ujme to tak: mysl jesli oczywiscie masz czym myslec. plod nie jest czescia wymienna. nie ma tak, ze mozna przeniesc plod z jednej macicy do drugiej ot tak. jak matka umrze, to dziecko tez umrze, a w zwiazku z tym nie bedzie i dziecka i matki. czasami trzeba wybrac mniejsze zlo i zapewniam cie, ze niektore decyzje sa bardzo trudne. Odpowiedz Link Zgłoś
blue_boy RIP zamordowanemu dziecku! 29.07.09, 15:29 Hańba mordercom w białych kitlach! Odpowiedz Link Zgłoś
msierak Re: RIP zamordowanemu dziecku! 29.07.09, 15:43 A co, matka ma mniejsze prawo do życia od zamordowanego dziecka? Rachunek jest prosty, albo zamordowana matka albo zamordowane dziecko. Zauważyliście że KK chroni życie od poczęcia... do urodzin? Proszę bardzo: matkę można zabić, żołnierza można zabić, "mordującego dzieci" lekarza można zabić... Odpowiedz Link Zgłoś
loopy.lopez Re: RIP zamordowanemu dziecku! 29.07.09, 16:01 blue_boy napisała: > Hańba mordercom w białych kitlach! Czy towja matka czyta co ty wypisujesz? Hanba! Odpowiedz Link Zgłoś
just_tysiam Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 15:34 Relacja z innej perspektywy: http://fronda.pl/news/czytaj/aborcjonisci_oszukali_pielegniarke_by_wziela_udzial_w_aborcji Odpowiedz Link Zgłoś
wujotte [...] 29.07.09, 15:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
celine.black.rose Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 15:42 Do tego prowadzi katolicyzm i inne fanatyzmy zwane religiami. Moze jeszcze pielegniarka uwaza, ze ma prawo decydowac za te kobiete, czy mamiec aborcje czy nie? Lub czy ma zyc czy nie? Juz abstrahujac od faktu, ze jako przedstawicielka sluzby zdrowia ma obowiazek udzielac wszelkich zgodnych z prawem zabiegow, w tym aborcje. Odpowiedz Link Zgłoś
msierak Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:45 Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego kończenie sztucznie danego życia jest grzechem (bo wtedy nie Bóg decyduje o śmierci) a już przedłużanie (zabieranie Bogu decyzji o śmierci) grzechem nie jest? Idąc dalej: dlaczego Chrześcijanie zgadzają się w ogóle na pomoc medyczną, skoro Bóg nakazał inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:49 > zgadzają się w ogóle na pomoc medyczną, skoro Bóg nakazał inaczej? żeby się więcej nachapać kasy!!!! Tylko dlatego chodzą do lekarza :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
loopy.lopez Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:55 Moze tej pindzie jakas pielegniarka ze swiadkow Jehowy odmowi podania krwi ... Moze wtedy do tego zabobonnego lba dotrze, ze nie powinna bawic sie w pielegniarstwo skoro jej zabobony przeszkadzaja w wykonywaniu zawodu. Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 18:48 loopy.lopez napisał: > Moze tej pindzie jakas pielegniarka ze swiadkow Jehowy odmowi > podania krwi ... Moze wtedy do tego zabobonnego lba dotrze, ze nie > powinna bawic sie w pielegniarstwo skoro jej zabobony przeszkadzaja > w wykonywaniu zawodu. 1. Kultura wypowiedzi najwyzszej klasy. 2. Na podanie krwi w celu ratowania zycia mozna uzyskac zgode sadu.Ew. sa inne plyny. www.op.nysed.gov/nurse-whistleblowerlaw.htm BTW. pamietam pacjent Jehova Witness z H&H 2.7/17.0 i zyl!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska pytanie 29.07.09, 16:16 czy płód może istnieć bez kobiety? a czy kobieta może istnieć bez płodu? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: pytanie 29.07.09, 16:30 istnienie to rzecz względna dla katolika. Nie ważne jak żyjesz, ważne że utrudniasz życie innym :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 mount sinai 29.07.09, 17:07 to jest szpital zydowski ktory uwielbia zmuszac Chrzescjan do lamania Chrzescijanskich praw.. w konstytucji pisze ze kazda osoba ma prawo do wyznawania swojej religii.. skoro na stolowce (nigdzie w USA) nie podaje sie wipszu, tak aby uszanowac zasady inych wyznanan, to dlaczego nie mieliby uszanowac poglondow religijnych tej pani? hmm o szpitalu ponizej (najciekawsze informacje na dole) en.wikipedia.org/wiki/Mount_Sinai_Hospital,_New_York Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: mount sinai 29.07.09, 17:13 > muszac Chrzescjan do lamania Chrzescijanskich praw.. tylko że za złamanie jakiegokolwiek prawa chrześcijańskiego nie grozi piekło. Bo można się wyspowiadać i grzeszyć od nowa! Więc nie martw się o nią, bo i tak spotkacie się w... piekle. Ona za chciwość, ty za nienawiść do innych ;) głowa do góry :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: mount sinai 29.07.09, 17:28 wiesz jak sie nie ma argumentow to sie ucieka do bardzo glupich i zalosnych przygryzkow.. dowcipna jestes.. tylko ze nie masz racji. pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownikow do lamania sowich poglondow religijnych.. to jest zapisane w konstytucji.. KROPKA! nie musza brac katoliczke do takich zabiegow.. napewno jakas zydowka chentnie by ja zastompila w tym.. albo kumistka lesba.. cillian1 napisał: > > muszac Chrzescjan do lamania Chrzescijanskich praw.. > > tylko że za złamanie jakiegokolwiek prawa chrześcijańskiego nie grozi piekło. B > o > można się wyspowiadać i grzeszyć od nowa! Więc nie martw się o nią, bo i tak > spotkacie się w... piekle. Ona za chciwość, ty za nienawiść do innych ;) głowa > do góry :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
bk72 Re: mount sinai 29.07.09, 17:32 cillian1 napisał: > > muszac Chrzescjan do lamania Chrzescijanskich praw.. > > tylko że za złamanie jakiegokolwiek prawa chrześcijańskiego nie grozi piekło. B > o > można się wyspowiadać i grzeszyć od nowa! Więc nie martw się o nią, bo i tak > spotkacie się w... piekle. Ona za chciwość, ty za nienawiść do innych ;) głowa > do góry :)))) Oj opacznie interpretujesz nauki kościoła,oj opacznie. Ale to całkiem zrozumiałe u kogoś kto tylko z zewnątrz widzi kościół lub nie pojął istoty katolicyzmu. Lecz nie martw się. Bóg i dla Ciebie ma miejsce w swojej owczarni.Wystarczy zrobić pierwszy krok. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: mount sinai 29.07.09, 17:43 > bić pierwszy krok. Jaki krok, co ty do mnie mówisz. Jeden (fryzjer) pisze, że jak nie mam czego się czepić to czepiam się o pierdoły, a napisałem o chciwości i nienawiści - to dla was są pierdoły?! > Oj opacznie interpretujesz nauki kościoła,oj opacznie. rozwiń to, bo ciężko mi, nie patrząc głębiej w nauki kościoła, cię zrozumieć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: mount sinai 30.07.09, 08:30 cillian1 napisał: > rozwiń to, bo ciężko mi, nie patrząc głębiej w nauki kościoła, cię zrozumieć ;) Pisząc wcześniej: (...) za złamanie jakiegokolwiek prawa chrześcijańskiego nie grozi piekło. Bo można się wyspowiadać i grzeszyć od nowa! - byłeś w głębokim błędzie. Wśród najcięższych i najbardziej zagrożonych potepieniem grzechów, katechizm KK wymienia bowiem nastepujący: "Grzeszyć zuchwale, licząc na miłosierdzie boże". Innymi słowy, jeśli ktoś popełnia świadomie jakies paskudztwo, licząc że zaraz potem się wyspowiada i będzie przed Bogiem czyściutki jako ta lelija, to myli się i w rzeczywistości - z punktu widzenia nauki KK - tylko pogarsza swoją sytuację. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: mount sinai 30.07.09, 02:18 Widze ze ty jako fryzjer nie tylko obcinasz ludziom wlosy, ale tez - i to samemu sobie - rozum: 1866: To free itself of racial or religious distinction, The Jews' Hospital changes it name to “The Mount Sinai Hospital.” Ten szpital byl wiec zalozony jako zydowski w 1855 r., ale juz wkrotce przestal nim byc. Od prawie wiec poltora wieku jest to normalny szpital, jak kazdy inny, otwarty dla wszystkich. Jest to szpital tak samo zydowski jak jakis szpital w Polsce im. Jana Pawla II jest szpitalem katolickim. Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 29.07.09, 16:52 czyli podatnikow... hmm gdzie zmusza katoliczke do assystach przy aborcji? a teraz przeczytajmy na temat szpitalu.. link ponizej.. najbardzie interesujaca informacja na dole strony pod naglowkiem Significant events en.wikipedia.org/wiki/Mount_Sinai_Hospital,_New_York 1855 “The Jews’ Hospital” opens for patients on June 5[20]. 1866 To free itself of racial or religious distinction, The Jews' Hospital changes it name to “The Mount Sinai Hospital.” As U.S. cities grew more crowded in the mid-19th Century, philanthropist Sampson Simson (b 1780, d 1857) founded a hospital to address the needs of New York's rapidly growing Jewish immigrant community. It was the second Jewish hospital in the United States. przypominam... dotowany przez panstwo.. hmm Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 29.07.09, 17:06 Obawiam się, że katoliczka złamała zakaz kontaktu z Żydami :)))) O to tobie chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 29.07.09, 17:11 chodzi o to ze zydzi nie maja prawa zmuszac katoliczke do lamania swoich poglondow religijnych podczas pracy.. to jest zapisane w konstytucji. KROPKA! Article the third [Amendment I] Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances. www.constitution.org/billofr_.htm cillian1 napisał: > Obawiam się, że katoliczka złamała zakaz kontaktu z Żydami :)))) O to tobie cho > dzi? Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 30.07.09, 02:20 Jacy Zydzi? To przeciez nie jest zydowski szpital: forum.gazeta.pl/forum/w,902,98404644,98433552,Re_mount_sinai.html Odpowiedz Link Zgłoś
przemyslawo2 do lewicowych buraków 29.07.09, 17:12 "zgodnie ze szpitalną nomenklaturą przyznano temu przypadkowi tzw. kategorię II, oznaczającą, że sytuacja nie zagrażała bezpośrednio życiu pacjentki." "W ankiecie przed przyjęciem do pracy miała na piśmie oświadczyć, że nie zgadza się asystowanie w aborcjach" Lewicowe chamy, które obrażają tą panią oczywiście lepiej od wszystkich wiedzą, że pacjentce niesłusznie przyznano II kategorię oraz mają gdzieś prawo które wprowadza klauzulę sumienia. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:15 lewicowe chamy lepiej wiedzą, że lekarz wie lepiej, niż pani katoliczka pielęgniarka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:21 lewicowe chamy nie uznaja konstytucji USA bo sa komunistami i tak wogle powini zmienic miejsce zamieszkania np wyprowadzajac sie na Kube lub do Izraelas gdzie sie az roji od ludzi z podobnymi poglondami.. pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownika do lamania swoich poglondow religijnych podczas pracy.. prawo jest zapisane w konstytucji.. niech odpowiednie urzedy pilnuja ze prawo jest szanowane przez pracodawce cillian1 napisał: > lewicowe chamy lepiej wiedzą, że lekarz wie lepiej, niż pani katoliczka > pielęgniarka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:32 są różne odmiany lewicowych chamów, jak i katolickich chamów. Jeden katolicki cham bez jęknięcia wykonuje swoje obowiązki, za które bierze kasę, drugi chciwie chce wydymać swojego pracodawcę. Ile ludzi, tyle opcji. Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:47 Czy uwarzasz gdyby wspoczesna medycynie byla w stanie wykryc czy przed porodem ze dziecko bendzie lezbijka lub pedalem.. czy poparlabys rodzicow prawo do aborcji? A wiec do ktorych chamow nalezysz ty? cillian1 napisał: > są różne odmiany lewicowych chamów, jak i katolickich chamów. Jeden katolicki > cham bez jęknięcia wykonuje swoje obowiązki, za które bierze kasę, drugi chciwi > e > chce wydymać swojego pracodawcę. Ile ludzi, tyle opcji. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:55 > czy poparlabys rodzicow prawo do aborcji? Tak, bo mają prawo zdecydować za dziecko, anie odwrotnie. Chociaż zastanawiał bym się nad lepszym przykładem. Dziecko katolik/żyd/islamista, czy fanatyk. Jeśli fanatyk to usuwamy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 18:02 jestem za prawem do aborcji dla wszystkich oprucz Chrzescijan.. w szczegolnosci uwazam ze takie prawo powinni miec zydzi i stosowac je jak najczesciej.. z jak naroznieszych przyczyn.. cillian1 napisał: > > czy poparlabys rodzicow prawo do aborcji? > > Tak, bo mają prawo zdecydować za dziecko, anie odwrotnie. Chociaż zastanawiał > bym się nad lepszym przykładem. > > Dziecko katolik/żyd/islamista, czy fanatyk. Jeśli fanatyk to usuwamy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 19:01 fryzjer09 napisał: > jestem za prawem do aborcji dla wszystkich oprucz Chrzescijan.. w szczegolnosci > uwazam ze takie prawo powinni miec zydzi i stosowac je jak najczesciej.. z jak > naroznieszych przyczyn.. > > > > > Hmmm. Ciekawe, "panie fryzjer". Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 18:59 fryzjer09 napisał: konstytucji USA bo sa komunistami i tak wogle powini > zmienic miejsce zamieszkania np wyprowadzajac sie na Kube lub do Izraelas gdzie > sie az roji od ludzi z podobnymi poglondami.. > > pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownika do lamania swoich poglondow > religijnych podczas pracy.. > > prawo jest zapisane w konstytucji.. niech odpowiednie urzedy pilnuja ze prawo > jest szanowane przez pracodawce > > > > > cillian1 napisał: > > > lewicowe chamy lepiej wiedzą, że lekarz wie lepiej, niż pani katoliczka > > pielęgniarka ;) A mnie sie roji w glowie czytajac "fryzjera". A moze tak Seroquel 300 mg PO Q HS? Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: do lewicowych buraków 30.07.09, 02:22 Przepraszam, pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownika do lamania czego? Odpowiedz Link Zgłoś
przemyslawo2 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:23 A kto przyznał pacjentce II kategorię? www.fronda.pl/news/czytaj/aborcjonisci_oszukali_pielegniarke_by_wziela_udzial_w_aborcji Z relacji pielęgniarki wynika, że o tym fakcie dowiedziała się później, a wcześniej została okłamana o zagrożeniu życia. Odpowiedz Link Zgłoś
przemyslawo2 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:25 A tak w ogóle to nie ma się co rzucać, tylko poczekać na wyrok sądu. Ciekawe co lewicowe chamy powiedzą jak sąd przyzna jej rację. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:29 powiedzą, że to koniec USA, i Watykan zaiwani im ich ziemie, jak nam Polakom. ;) Na szczęście tam bardziej liczy się interes szpitala (nawet żydowskiego) od uczuć jakiejś pani pielęgniarki, która uważa, że lekarz wydał błędną diagnozę :D Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 nie licz na to 29.07.09, 17:33 konstytucja USA beirze gore ponad wszystko.. a oto co pisze na ten temat konstytucja.. Article the third [Amendment I] Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances. <b> or prohibiting the free exercise thereof;<b> czyli nie wolno zakazywac pielegniarce swoich poglondow religijnych. KROPKA! cillian1 napisał: > powiedzą, że to koniec USA, i Watykan zaiwani im ich ziemie, jak nam Polakom. > ;) Na szczęście tam bardziej liczy się interes szpitala (nawet żydowskiego) od > uczuć jakiejś pani pielęgniarki, która uważa, że lekarz wydał błędną diagnozę : > D Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: nie licz na to 29.07.09, 17:37 u nas też było wspaniale fryzjer09, dopóki konkordatu jakieś łajzy nie podpisali. I wszystko jebło w łeb..... Odpowiedz Link Zgłoś
bk72 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:34 cillian1 napisał: > powiedzą, że to koniec USA, i Watykan zaiwani im ich ziemie, jak nam Polakom. > ;) Na szczęście tam bardziej liczy się interes szpitala (nawet żydowskiego) od > uczuć jakiejś pani pielęgniarki, która uważa, że lekarz wydał błędną diagnozę : > D Nam Polakom nic Watykan nie zaiwanił. To raczej politycy czerwono różowi pozwalają na rozgrabianie Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:36 > Nam Polakom nic Watykan nie zaiwanił. To raczej politycy czerwono > różowi pozwalają na rozgrabianie Polski. no tak, politycy dawali a watykaniści nie brali :) Na siłę im wciskano, teraz zaczynają opylać ziemię, a kasę pewnie wsadzają w polską gospodarkę :) Błagam, miej trochę szacunku do rozmówcy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:39 wiesz.. zawsze mozesz wyjechac na kube.. lub do izraela.. cillian1 napisał: > > Nam Polakom nic Watykan nie zaiwanił. To raczej politycy czerwono > > różowi pozwalają na rozgrabianie Polski. > > no tak, politycy dawali a watykaniści nie brali :) Na siłę im wciskano, teraz > zaczynają opylać ziemię, a kasę pewnie wsadzają w polską gospodarkę :) > > Błagam, miej trochę szacunku do rozmówcy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:45 słuchaj mądralo. NIe jestem lewicowcem tak samo jak nie każdy katolik/islamista itd. jest fanatykiem religijnym. Po prostu uważam, że nie można mieszać życia religijnego z życiem społecznym. i nic więcej, a może aż tyle ;) Nie wspomnę już o mieszaniu się instytucji religijnych do życia politycznego i społecznego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 18:18 jesli ty tak uwazasz to ty poprostu nie wiesz na jakim swiecie ty zyjesz.. caly sens religii jest w tym aby ludzie wierzacy zachowywali sie odpowiednio ( tu nie ma znaczenia gdzie oni sa.. czy w pracy, czy w domu...) A w co ty wierzysz to juz twoje sprawa.. cillian1 napisał: > słuchaj mądralo. NIe jestem lewicowcem tak samo jak nie każdy katolik/islamista > itd. jest fanatykiem religijnym. Po prostu uważam, że nie można mieszać życia > religijnego z życiem społecznym. i nic więcej, a może aż tyle ;) Nie wspomnę ju > ż > o mieszaniu się instytucji religijnych do życia politycznego i społecznego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 19:04 Zrobila blad. Biorac pacjentke na blok sprawdza sie dziesiatki dokumentow. Powinna podkreslam slowo "POWINNA" tam byc dokumentacja anestezjologa, typu: "Pre op anesthesiology assessment", a tam pisze sie jak kategoria ASA. Odpowiedz Link Zgłoś
fc-inter Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 17:44 Może jeszcze rozgrzeszycie szeregowego oficera SS który otwierał "tylko" zawór z gazem w Auschwitz , i też miał obowiązek wykonywać polecenia? Sprzeciwianie się zabijaniu się niewinnych jest obowiązkiem każdego człowieka! Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 17:47 ciekawe że zawsze o tym wspominacie, ale zapominacie o jednym. KK mocno popierał ich działanie, odwrócił się dopiero wtedy, kiedy zobaczył że malutki z wąsikiem przegrywa ;) doucz się ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 jestem za! 29.07.09, 17:52 jesli wspolczesna medycyna i najnowsze technologie beda w stanie wykryc lub przewidziec ze nienarodzone dziecko w przyszlosci swijego zycia bedzie pedalem jestem za tym aby matka miala prawo do prawem do aborcji. > ciekawe że zawsze o tym wspominacie, ale zapominacie o jednym. KK mocno popiera > ł > ich działanie, odwrócił się dopiero wtedy, kiedy zobaczył że malutki z wąsikiem > przegrywa ;) doucz się ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fc-inter Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 17:56 Jak narazie to ty popierasz zabijanie nienarodzonych. A KK mocno popierał faceta z wąsikiem?! hehe. Ty raczej doucz się o tym jakie Hitler miał poglądy na temat KK. Mniej więcej podobne do Twoich. Odpowiedz Link Zgłoś
fryzjer09 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 18:05 a gdzie ty sie doczytales ze ja jestem z KK? Ja poprostu uwazam ze tej pani prawa religijne powinny byc uszanowane.. rowniez konstytucja USA chroni jej prawa religyjne.. i ja to popieram.. Apropo reszty.. ja jak najbardziej popieram prawo do aborcji dla zydow, muzulmanow, i gejow.. jesli kogos ominolem to serdecznie przepraszam.. fc-inter napisał: > Jak narazie to ty popierasz zabijanie nienarodzonych. A KK mocno popierał facet > a > z wąsikiem?! hehe. Ty raczej doucz się o tym jakie Hitler miał poglądy na temat > KK. Mniej więcej podobne do Twoich. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:01 > KK. Mniej więcej podobne do Twoich. nie pisałem o Hitlerze, a o KK, jako instytucji i o ich podejściu do przywódcy. On ich wykorzystywał, żeby nie mieć przeciwko sobie katolików ;) Czytaj podwójnie, jak nie rozumiesz pisanego ;) kolego Odpowiedz Link Zgłoś
fc-inter Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 20:07 cillian1 napisał: > > KK. Mniej więcej podobne do Twoich. > > nie pisałem o Hitlerze, a o KK, jako instytucji i o ich podejściu do przywódcy. > On ich wykorzystywał, żeby nie mieć przeciwko sobie katolików ;) Czytaj > podwójnie, jak nie rozumiesz pisanego ;) kolego Kolego cillian1, to Ty ze zrozumieniem przeczytaj mój pierwszy post. Pouczasz kogoś odnośnie stosowania zasad, których sam nie umiesz stosować. W pierwszym poście odnosiłem się do postawy moralnej człowieka , a Ty wyskakujesz z jakimś KK ... cytując Ciebie "czytaj podwójnie i ze zrozumieniem" Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Lewacka hołota podnosi głos 29.07.09, 17:52 Przegrzało się Wam pod czaszką lybarały? Odpowiedz Link Zgłoś
elegancja_francja Dziecko wam teraz niewygodne 29.07.09, 17:55 nowoczesne paniusie? Proponuje wieszak a nie mieszajcie innych ludzi do swoich zbrodni. Odpowiedz Link Zgłoś
sro_ka Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 18:33 I bardzo dobrze. Jak jej się nie podoba to niech zmienia pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:08 sro_ka napisała: > I bardzo dobrze. Jak jej się nie podoba to niech zmienia pracę. Nie musi zmieniac. Szpital NIE MA PRAWA jej wyrzucic: www.op.nysed.gov/nurse-whistleblowerlaw.htm Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:33 Może inaczej. Bo dyskusja odbiega (mocno) od tematu. Gdybym był na jej miejscu, tak mocno wierzący itp, to rzucił bym fartuszek i maseczkę i wyszedł z miejsca pracy. Na nic więcej bym nie liczył. Przykład, chyba będzie dosadny, żebyś przestał błyszczeć linkami i przepisami. Jak ktoś by mnie zmuszał do seksu z facetem, w pracy, za nie wiem jakie pieniądze to: - kolo dostaje w ryja - drugi (chętny) dostaje w ryja - wychodzę z miejsca pracy Inny przykład: załóżmy, że jestem księgowym szef każe mi zrobić wał: - żądam tego na piśmie nie dostaję na piśmie - wychodzę i nigdy nie wracam. Nie żądam też odszkodowania, bo sam sobie uratowałem tyłek/sumienie Przestań ją gloryfikować, bo miała okazję pokazać swoją klasę i mocną "wiarę". Teraz pokazuje słabość i symbol $ na swojej "duszy"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
munkela Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:48 Pielegniarka przeciez w dalszy ciagu pracuje w tym samym szpitalu, Mount Sinai. Whistleblower Law nie ma tu nic do rzeczy. Nikt nie zglasza pretensji o to, ze pielegniarka nadala sprawie rozglosu w prasie ani tez o to, ze konserwatywna grupa The Alliance Defense Fund zaofiarowala jej skierowanie sprawy do sadu i pomoc prawna podczas sprawy. Nie zapominaj tez, ze aczkolwiek prawo daje protekcje tym, ktorzy zglaszaja obiekcje co do przeprowadzania aborcji to jednak prawo rowniez mowi, iz zawodowy personel medyczny NIE MA PRAWA pozostawic pacjenta bez niezbednej mu pomocy. Sprawa bedzie wiec dotyczyla jedynie rozstrzygniecia czy BYLA KONIECZNA INTERWENCJA OPERACYJNA CZY TEZ NIE. A o tym DECYDUJA LEKARZE!!! P.S. Cenzon-De Carlo, siostrzenica biskupa z Filipin, przyjechala do USA w roku 2001 i mieszka na Brooklyn'ie. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:53 > Sprawa bedzie wiec dotyczyla jedynie rozstrzygniecia czy BYLA > KONIECZNA INTERWENCJA OPERACYJNA CZY TEZ NIE. znaczy lekarze udowodnią jej/nam/im, że była potrzebna (mam nadzieję, że tak będzie) Matka była zagrożona (nie wnikam w szczegóły). I dobrze!!! niech się w końcu skończy to mieszanie wiary do życia. Tak to tylko wojny się zaczynają :( a tego sobie nie życzę :) Odpowiedz Link Zgłoś
loopy.lopez Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 30.07.09, 10:05 Nie musi zmieniac. Szpital NIE MA PRAWA jej wyrzucic: > www.op.nysed.gov/nurse-whistleblowerlaw.htm Proper care vs. improper care ... hm Odmowa partycypacji w czynnosciach zwiazanych z wykonywanem zawodem jest proper czy improper care, bo juz sie gubie w tych zawilosciach? Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 20:11 Już to kiedyś pisałem przy okazji lekarza. Nie każdy się nadaje do zawodów medycznych. Niektórzy z powodu obrzydzenia, inni z powodu przekonań religijnych. Wystarczy sobie wybrać zawód, który chce i może się wykonywać. Odpowiedz Link Zgłoś
fc-inter Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 20:20 Funkcją lekarza jest leczenie a nie zabijanie na czyjeś widzimisie. Nie taka jest treść przysięgi Hipokratesa. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 20:37 no i od nowa. Na początku ktoś napisał, mogła umrzeć matka. Pomyśl nad tym, że lekarz... ratował życie matce, nikogo nie chciał zabić. Nic więcej i to jest jego praca. Meczą mnie dyskusje z fanatykami, którzy w imię boga wiedzą lepiej od boga :( Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 21:14 Preeklampsje sie leczy. Jesli "mamusi" nie chcialo sie lezec, tylko... no wlasnie, nie wiem. Z pewnoscia (hipoteza) nie palala zbytnia miloscia do dziecka. Smutne? Smutne. Ale prawdziwe. To tak jak Swiadek pacjentka (lat temu "n") po transfuzji wymiennej u dziecka stwierdzila: "Lepiej, zeby ona umarla". Hmmm, matka? Odpowiedz Link Zgłoś