Dodaj do ulubionych

Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn...

    • georgeb Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 15:23
      Ciekawe tadziu, co byś powiedział na taką pielęgniarkę, gdybyś to ty sukinsynu miał wtedy przyjść na Świat.
      • cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:40
        a co by ci powiedział bóg, gdybyś kiedykolwiek miał okazję z nim pogadać?! W oby
        przypadkach nigdy się nie dowiesz ;) tadziu!!!
      • alojzybombel666 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 16:58
        ujme to tak: mysl jesli oczywiscie masz czym myslec. plod nie jest czescia
        wymienna. nie ma tak, ze mozna przeniesc plod z jednej macicy do drugiej ot tak.
        jak matka umrze, to dziecko tez umrze, a w zwiazku z tym nie bedzie i dziecka i
        matki. czasami trzeba wybrac mniejsze zlo i zapewniam cie, ze niektore decyzje
        sa bardzo trudne.
    • blue_boy RIP zamordowanemu dziecku! 29.07.09, 15:29
      Hańba mordercom w białych kitlach!
      • msierak Re: RIP zamordowanemu dziecku! 29.07.09, 15:43
        A co, matka ma mniejsze prawo do życia od zamordowanego dziecka? Rachunek jest
        prosty, albo zamordowana matka albo zamordowane dziecko.

        Zauważyliście że KK chroni życie od poczęcia... do urodzin? Proszę bardzo: matkę
        można zabić, żołnierza można zabić, "mordującego dzieci" lekarza można zabić...
      • loopy.lopez Re: RIP zamordowanemu dziecku! 29.07.09, 16:01
        blue_boy napisała:

        > Hańba mordercom w białych kitlach!

        Czy towja matka czyta co ty wypisujesz? Hanba!
    • just_tysiam Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 15:34
      Relacja z innej perspektywy:
      http://fronda.pl/news/czytaj/aborcjonisci_oszukali_pielegniarke_by_wziela_udzial_w_aborcji
    • wujotte [...] 29.07.09, 15:39
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • celine.black.rose Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 15:42
      Do tego prowadzi katolicyzm i inne fanatyzmy zwane religiami.

      Moze jeszcze pielegniarka uwaza, ze ma prawo decydowac za te
      kobiete, czy mamiec aborcje czy nie? Lub czy ma zyc czy nie? Juz
      abstrahujac od faktu, ze jako przedstawicielka sluzby zdrowia ma
      obowiazek udzielac wszelkich zgodnych z prawem zabiegow, w tym
      aborcje.
      • msierak Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:45
        Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego kończenie sztucznie danego życia jest
        grzechem (bo wtedy nie Bóg decyduje o śmierci) a już przedłużanie (zabieranie
        Bogu decyzji o śmierci) grzechem nie jest? Idąc dalej: dlaczego Chrześcijanie
        zgadzają się w ogóle na pomoc medyczną, skoro Bóg nakazał inaczej?
        • cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:49
          > zgadzają się w ogóle na pomoc medyczną, skoro Bóg nakazał inaczej?

          żeby się więcej nachapać kasy!!!! Tylko dlatego chodzą do lekarza :)))))
          • loopy.lopez Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 15:55
            Moze tej pindzie jakas pielegniarka ze swiadkow Jehowy odmowi
            podania krwi ... Moze wtedy do tego zabobonnego lba dotrze, ze nie
            powinna bawic sie w pielegniarstwo skoro jej zabobony przeszkadzaja
            w wykonywaniu zawodu.
            • nurse_manager Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 18:48
              loopy.lopez napisał:

              > Moze tej pindzie jakas pielegniarka ze swiadkow Jehowy odmowi
              > podania krwi ... Moze wtedy do tego zabobonnego lba dotrze, ze nie
              > powinna bawic sie w pielegniarstwo skoro jej zabobony przeszkadzaja
              > w wykonywaniu zawodu.

              1. Kultura wypowiedzi najwyzszej klasy.
              2. Na podanie krwi w celu ratowania zycia mozna uzyskac zgode sadu.Ew. sa
              inne plyny. www.op.nysed.gov/nurse-whistleblowerlaw.htm
              BTW. pamietam pacjent Jehova Witness z H&H 2.7/17.0 i zyl!!!
          • ja_aska pytanie 29.07.09, 16:16
            czy płód może istnieć bez kobiety? a czy kobieta może istnieć bez
            płodu?
            • cillian1 Re: pytanie 29.07.09, 16:30
              istnienie to rzecz względna dla katolika. Nie ważne jak żyjesz, ważne że
              utrudniasz życie innym :))))
      • fryzjer09 mount sinai 29.07.09, 17:07
        to jest szpital zydowski ktory uwielbia zmuszac Chrzescjan do lamania
        Chrzescijanskich praw..


        w konstytucji pisze ze kazda osoba ma prawo do wyznawania swojej religii.. skoro
        na stolowce (nigdzie w USA) nie podaje sie wipszu, tak aby uszanowac zasady
        inych wyznanan, to dlaczego nie mieliby uszanowac poglondow religijnych tej
        pani? hmm

        o szpitalu ponizej (najciekawsze informacje na dole)

        en.wikipedia.org/wiki/Mount_Sinai_Hospital,_New_York
        • cillian1 Re: mount sinai 29.07.09, 17:13
          > muszac Chrzescjan do lamania Chrzescijanskich praw..

          tylko że za złamanie jakiegokolwiek prawa chrześcijańskiego nie grozi piekło. Bo
          można się wyspowiadać i grzeszyć od nowa! Więc nie martw się o nią, bo i tak
          spotkacie się w... piekle. Ona za chciwość, ty za nienawiść do innych ;) głowa
          do góry :))))
          • fryzjer09 Re: mount sinai 29.07.09, 17:28
            wiesz jak sie nie ma argumentow to sie ucieka do bardzo glupich i zalosnych
            przygryzkow.. dowcipna jestes.. tylko ze nie masz racji.

            pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownikow do lamania sowich poglondow
            religijnych.. to jest zapisane w konstytucji.. KROPKA!

            nie musza brac katoliczke do takich zabiegow.. napewno jakas zydowka chentnie by
            ja zastompila w tym.. albo kumistka lesba..





            cillian1 napisał:

            > > muszac Chrzescjan do lamania Chrzescijanskich praw..
            >
            > tylko że za złamanie jakiegokolwiek prawa chrześcijańskiego nie grozi piekło. B
            > o
            > można się wyspowiadać i grzeszyć od nowa! Więc nie martw się o nią, bo i tak
            > spotkacie się w... piekle. Ona za chciwość, ty za nienawiść do innych ;) głowa
            > do góry :))))
          • bk72 Re: mount sinai 29.07.09, 17:32
            cillian1 napisał:

            > > muszac Chrzescjan do lamania Chrzescijanskich praw..
            >
            > tylko że za złamanie jakiegokolwiek prawa chrześcijańskiego nie grozi piekło. B
            > o
            > można się wyspowiadać i grzeszyć od nowa! Więc nie martw się o nią, bo i tak
            > spotkacie się w... piekle. Ona za chciwość, ty za nienawiść do innych ;) głowa
            > do góry :))))
            Oj opacznie interpretujesz nauki kościoła,oj opacznie. Ale to całkiem zrozumiałe u kogoś kto tylko z zewnątrz widzi kościół lub nie pojął istoty katolicyzmu. Lecz nie martw się. Bóg i dla Ciebie ma miejsce w swojej owczarni.Wystarczy zrobić pierwszy krok.
            Pozdrawiam
            • cillian1 Re: mount sinai 29.07.09, 17:43
              > bić pierwszy krok.

              Jaki krok, co ty do mnie mówisz. Jeden (fryzjer) pisze, że jak nie mam czego się
              czepić to czepiam się o pierdoły, a napisałem o chciwości i nienawiści - to dla
              was są pierdoły?!

              > Oj opacznie interpretujesz nauki kościoła,oj opacznie.

              rozwiń to, bo ciężko mi, nie patrząc głębiej w nauki kościoła, cię zrozumieć ;)
              • kapitan.kirk Re: mount sinai 30.07.09, 08:30
                cillian1 napisał:

                > rozwiń to, bo ciężko mi, nie patrząc głębiej w nauki kościoła, cię
                zrozumieć ;)

                Pisząc wcześniej: (...) za złamanie jakiegokolwiek prawa
                chrześcijańskiego nie grozi piekło. Bo można się wyspowiadać i
                grzeszyć od nowa!
                - byłeś w głębokim błędzie. Wśród najcięższych
                i najbardziej zagrożonych potepieniem grzechów, katechizm KK
                wymienia bowiem nastepujący: "Grzeszyć zuchwale, licząc na
                miłosierdzie boże". Innymi słowy, jeśli ktoś popełnia świadomie
                jakies paskudztwo, licząc że zaraz potem się wyspowiada i będzie
                przed Bogiem czyściutki jako ta lelija, to myli się i w
                rzeczywistości - z punktu widzenia nauki KK - tylko pogarsza swoją
                sytuację.

                Pzdr
        • elucidator Re: mount sinai 30.07.09, 02:18
          Widze ze ty jako fryzjer nie tylko obcinasz ludziom wlosy, ale tez - i to samemu
          sobie - rozum:

          1866: To free itself of racial or religious distinction, The Jews' Hospital
          changes it name to “The Mount Sinai Hospital.”

          Ten szpital byl wiec zalozony jako zydowski w 1855 r., ale juz wkrotce przestal
          nim byc. Od prawie wiec poltora wieku jest to normalny szpital, jak kazdy inny,
          otwarty dla wszystkich. Jest to szpital tak samo zydowski jak jakis szpital w
          Polsce im. Jana Pawla II jest szpitalem katolickim.
    • fryzjer09 swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 29.07.09, 16:52
      czyli podatnikow... hmm

      gdzie zmusza katoliczke do assystach przy aborcji?

      a teraz przeczytajmy na temat szpitalu..


      link ponizej..

      najbardzie interesujaca informacja na dole strony pod naglowkiem
      Significant events

      en.wikipedia.org/wiki/Mount_Sinai_Hospital,_New_York

      1855 “The Jews’ Hospital” opens for patients on June 5[20].
      1866 To free itself of racial or religious distinction, The Jews' Hospital
      changes it name to “The Mount Sinai Hospital.”



      As U.S. cities grew more crowded in the mid-19th Century, philanthropist Sampson
      Simson (b 1780, d 1857) founded a hospital to address the needs of New York's
      rapidly growing Jewish immigrant community. It was the second Jewish hospital in
      the United States.


      przypominam... dotowany przez panstwo..

      hmm

      • cillian1 Re: swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 29.07.09, 17:06
        Obawiam się, że katoliczka złamała zakaz kontaktu z Żydami :)))) O to tobie chodzi?
        • fryzjer09 Re: swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 29.07.09, 17:11
          chodzi o to ze zydzi nie maja prawa zmuszac katoliczke do lamania swoich
          poglondow religijnych podczas pracy..


          to jest zapisane w konstytucji. KROPKA!

          Article the third [Amendment I]

          Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or
          prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of
          the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the
          Government for a redress of grievances.

          www.constitution.org/billofr_.htm


          cillian1 napisał:

          > Obawiam się, że katoliczka złamała zakaz kontaktu z Żydami :)))) O to tobie cho
          > dzi?
          • elucidator Re: swiecki szpital? dotowany przez panstwo? 30.07.09, 02:20
            Jacy Zydzi? To przeciez nie jest zydowski szpital:

            forum.gazeta.pl/forum/w,902,98404644,98433552,Re_mount_sinai.html
    • przemyslawo2 do lewicowych buraków 29.07.09, 17:12
      "zgodnie ze szpitalną nomenklaturą przyznano temu przypadkowi tzw. kategorię
      II, oznaczającą, że sytuacja nie zagrażała bezpośrednio życiu pacjentki."

      "W ankiecie przed przyjęciem do pracy miała na piśmie oświadczyć, że nie
      zgadza się asystowanie w aborcjach"

      Lewicowe chamy, które obrażają tą panią oczywiście lepiej od wszystkich
      wiedzą, że pacjentce niesłusznie przyznano II kategorię oraz mają gdzieś prawo
      które wprowadza klauzulę sumienia.
      • cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:15
        lewicowe chamy lepiej wiedzą, że lekarz wie lepiej, niż pani katoliczka
        pielęgniarka ;)
        • fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:21
          lewicowe chamy nie uznaja konstytucji USA bo sa komunistami i tak wogle powini
          zmienic miejsce zamieszkania np wyprowadzajac sie na Kube lub do Izraelas gdzie
          sie az roji od ludzi z podobnymi poglondami..

          pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownika do lamania swoich poglondow
          religijnych podczas pracy..

          prawo jest zapisane w konstytucji.. niech odpowiednie urzedy pilnuja ze prawo
          jest szanowane przez pracodawce




          cillian1 napisał:

          > lewicowe chamy lepiej wiedzą, że lekarz wie lepiej, niż pani katoliczka
          > pielęgniarka ;)
          • cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:32
            są różne odmiany lewicowych chamów, jak i katolickich chamów. Jeden katolicki
            cham bez jęknięcia wykonuje swoje obowiązki, za które bierze kasę, drugi chciwie
            chce wydymać swojego pracodawcę. Ile ludzi, tyle opcji.
            • fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:47
              Czy uwarzasz gdyby wspoczesna medycynie byla w stanie wykryc czy przed porodem
              ze dziecko bendzie lezbijka lub pedalem.. czy poparlabys rodzicow prawo do aborcji?

              A wiec do ktorych chamow nalezysz ty?




              cillian1 napisał:

              > są różne odmiany lewicowych chamów, jak i katolickich chamów. Jeden katolicki
              > cham bez jęknięcia wykonuje swoje obowiązki, za które bierze kasę, drugi chciwi
              > e
              > chce wydymać swojego pracodawcę. Ile ludzi, tyle opcji.
              • cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:55
                > czy poparlabys rodzicow prawo do aborcji?

                Tak, bo mają prawo zdecydować za dziecko, anie odwrotnie. Chociaż zastanawiał
                bym się nad lepszym przykładem.

                Dziecko katolik/żyd/islamista, czy fanatyk. Jeśli fanatyk to usuwamy ;)
                • fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 18:02
                  jestem za prawem do aborcji dla wszystkich oprucz Chrzescijan.. w szczegolnosci
                  uwazam ze takie prawo powinni miec zydzi i stosowac je jak najczesciej.. z jak
                  naroznieszych przyczyn..




                  cillian1 napisał:

                  > > czy poparlabys rodzicow prawo do aborcji?
                  >
                  > Tak, bo mają prawo zdecydować za dziecko, anie odwrotnie. Chociaż zastanawiał
                  > bym się nad lepszym przykładem.
                  >
                  > Dziecko katolik/żyd/islamista, czy fanatyk. Jeśli fanatyk to usuwamy ;)
                  • nurse_manager Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 19:01
                    fryzjer09 napisał:

                    > jestem za prawem do aborcji dla wszystkich oprucz Chrzescijan.. w szczegolnosci
                    > uwazam ze takie prawo powinni miec zydzi i stosowac je jak najczesciej.. z jak
                    > naroznieszych przyczyn..
                    >
                    >
                    >
                    >

                    >
                    Hmmm. Ciekawe, "panie fryzjer".
          • nurse_manager Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 18:59
            fryzjer09 napisał:

            konstytucji USA bo sa komunistami i tak wogle powini
            > zmienic miejsce zamieszkania np wyprowadzajac sie na Kube lub do Izraelas gdzie
            > sie az roji od ludzi z podobnymi poglondami..
            >
            > pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownika do lamania swoich poglondow
            > religijnych podczas pracy..
            >
            > prawo jest zapisane w konstytucji.. niech odpowiednie urzedy pilnuja ze prawo
            > jest szanowane przez pracodawce
            >
            >
            >
            >
            > cillian1 napisał:
            >
            > > lewicowe chamy lepiej wiedzą, że lekarz wie lepiej, niż pani katoliczka
            > > pielęgniarka ;)

            A mnie sie roji w glowie czytajac "fryzjera". A moze tak Seroquel 300 mg
            PO Q HS?
          • elucidator Re: do lewicowych buraków 30.07.09, 02:22
            Przepraszam, pracodawca nie ma prawa zmuszac pracownika do lamania czego?
        • przemyslawo2 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:23
          A kto przyznał pacjentce II kategorię?

          www.fronda.pl/news/czytaj/aborcjonisci_oszukali_pielegniarke_by_wziela_udzial_w_aborcji
          Z relacji pielęgniarki wynika, że o tym fakcie dowiedziała się później, a
          wcześniej została okłamana o zagrożeniu życia.
          • przemyslawo2 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:25
            A tak w ogóle to nie ma się co rzucać, tylko poczekać na wyrok sądu.
            Ciekawe co lewicowe chamy powiedzą jak sąd przyzna jej rację.



            • cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:29
              powiedzą, że to koniec USA, i Watykan zaiwani im ich ziemie, jak nam Polakom.
              ;) Na szczęście tam bardziej liczy się interes szpitala (nawet żydowskiego) od
              uczuć jakiejś pani pielęgniarki, która uważa, że lekarz wydał błędną diagnozę :D
              • fryzjer09 nie licz na to 29.07.09, 17:33
                konstytucja USA beirze gore ponad wszystko..

                a oto co pisze na ten temat konstytucja..

                Article the third [Amendment I]

                Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or
                prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of
                the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the
                Government for a redress of grievances.


                <b> or prohibiting the free exercise thereof;<b>


                czyli nie wolno zakazywac pielegniarce swoich poglondow religijnych.

                KROPKA!





                cillian1 napisał:

                > powiedzą, że to koniec USA, i Watykan zaiwani im ich ziemie, jak nam Polakom.
                > ;) Na szczęście tam bardziej liczy się interes szpitala (nawet żydowskiego) od
                > uczuć jakiejś pani pielęgniarki, która uważa, że lekarz wydał błędną diagnozę :
                > D
                • cillian1 Re: nie licz na to 29.07.09, 17:37
                  u nas też było wspaniale fryzjer09, dopóki konkordatu jakieś łajzy nie
                  podpisali. I wszystko jebło w łeb.....
              • bk72 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:34
                cillian1 napisał:

                > powiedzą, że to koniec USA, i Watykan zaiwani im ich ziemie, jak nam Polakom.
                > ;) Na szczęście tam bardziej liczy się interes szpitala (nawet żydowskiego) od
                > uczuć jakiejś pani pielęgniarki, która uważa, że lekarz wydał błędną diagnozę :
                > D
                Nam Polakom nic Watykan nie zaiwanił. To raczej politycy czerwono różowi
                pozwalają na rozgrabianie Polski.
                • cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:36
                  > Nam Polakom nic Watykan nie zaiwanił. To raczej politycy czerwono
                  > różowi pozwalają na rozgrabianie Polski.

                  no tak, politycy dawali a watykaniści nie brali :) Na siłę im wciskano, teraz
                  zaczynają opylać ziemię, a kasę pewnie wsadzają w polską gospodarkę :)

                  Błagam, miej trochę szacunku do rozmówcy ;)
                  • fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:39
                    wiesz.. zawsze mozesz wyjechac na kube.. lub do izraela..





                    cillian1 napisał:

                    > > Nam Polakom nic Watykan nie zaiwanił. To raczej politycy czerwono
                    > > różowi pozwalają na rozgrabianie Polski.
                    >
                    > no tak, politycy dawali a watykaniści nie brali :) Na siłę im wciskano, teraz
                    > zaczynają opylać ziemię, a kasę pewnie wsadzają w polską gospodarkę :)
                    >
                    > Błagam, miej trochę szacunku do rozmówcy ;)
                    • cillian1 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 17:45
                      słuchaj mądralo. NIe jestem lewicowcem tak samo jak nie każdy katolik/islamista
                      itd. jest fanatykiem religijnym. Po prostu uważam, że nie można mieszać życia
                      religijnego z życiem społecznym. i nic więcej, a może aż tyle ;) Nie wspomnę już
                      o mieszaniu się instytucji religijnych do życia politycznego i społecznego ;)
                      • fryzjer09 Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 18:18
                        jesli ty tak uwazasz to ty poprostu nie wiesz na jakim swiecie ty zyjesz..


                        caly sens religii jest w tym aby ludzie wierzacy zachowywali sie odpowiednio (
                        tu nie ma znaczenia gdzie oni sa.. czy w pracy, czy w domu...)

                        A w co ty wierzysz to juz twoje sprawa..




                        cillian1 napisał:

                        > słuchaj mądralo. NIe jestem lewicowcem tak samo jak nie każdy katolik/islamista
                        > itd. jest fanatykiem religijnym. Po prostu uważam, że nie można mieszać życia
                        > religijnego z życiem społecznym. i nic więcej, a może aż tyle ;) Nie wspomnę ju
                        > ż
                        > o mieszaniu się instytucji religijnych do życia politycznego i społecznego ;)
          • nurse_manager Re: do lewicowych buraków 29.07.09, 19:04
            Zrobila blad. Biorac pacjentke na blok sprawdza sie dziesiatki dokumentow.
            Powinna podkreslam slowo "POWINNA" tam byc dokumentacja anestezjologa,
            typu: "Pre op anesthesiology assessment", a tam pisze sie jak kategoria ASA.
    • fc-inter Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 17:44
      Może jeszcze rozgrzeszycie szeregowego oficera SS który otwierał "tylko" zawór
      z gazem w Auschwitz , i też miał obowiązek wykonywać polecenia? Sprzeciwianie
      się zabijaniu się niewinnych jest obowiązkiem każdego człowieka!
      • cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 17:47
        ciekawe że zawsze o tym wspominacie, ale zapominacie o jednym. KK mocno popierał
        ich działanie, odwrócił się dopiero wtedy, kiedy zobaczył że malutki z wąsikiem
        przegrywa ;) doucz się ;)
        • fryzjer09 jestem za! 29.07.09, 17:52
          jesli wspolczesna medycyna i najnowsze technologie beda w stanie wykryc lub
          przewidziec ze nienarodzone dziecko w przyszlosci swijego zycia bedzie pedalem
          jestem za tym aby matka miala prawo do prawem do aborcji.










          > ciekawe że zawsze o tym wspominacie, ale zapominacie o jednym. KK mocno popiera
          > ł
          > ich działanie, odwrócił się dopiero wtedy, kiedy zobaczył że malutki z wąsikiem
          > przegrywa ;) doucz się ;)
        • fc-inter Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 17:56
          Jak narazie to ty popierasz zabijanie nienarodzonych. A KK mocno popierał faceta
          z wąsikiem?! hehe. Ty raczej doucz się o tym jakie Hitler miał poglądy na temat
          KK. Mniej więcej podobne do Twoich.
          • fryzjer09 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 18:05
            a gdzie ty sie doczytales ze ja jestem z KK? Ja poprostu uwazam ze tej pani
            prawa religijne powinny byc uszanowane.. rowniez konstytucja USA chroni jej
            prawa religyjne.. i ja to popieram..

            Apropo reszty.. ja jak najbardziej popieram prawo do aborcji dla zydow,
            muzulmanow, i gejow.. jesli kogos ominolem to serdecznie przepraszam..





            fc-inter napisał:

            > Jak narazie to ty popierasz zabijanie nienarodzonych. A KK mocno popierał facet
            > a
            > z wąsikiem?! hehe. Ty raczej doucz się o tym jakie Hitler miał poglądy na temat
            > KK. Mniej więcej podobne do Twoich.
          • cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:01
            > KK. Mniej więcej podobne do Twoich.

            nie pisałem o Hitlerze, a o KK, jako instytucji i o ich podejściu do przywódcy.
            On ich wykorzystywał, żeby nie mieć przeciwko sobie katolików ;) Czytaj
            podwójnie, jak nie rozumiesz pisanego ;) kolego
            • fc-inter Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 20:07
              cillian1 napisał:

              > > KK. Mniej więcej podobne do Twoich.
              >
              > nie pisałem o Hitlerze, a o KK, jako instytucji i o ich podejściu do przywódcy.
              > On ich wykorzystywał, żeby nie mieć przeciwko sobie katolików ;) Czytaj
              > podwójnie, jak nie rozumiesz pisanego ;) kolego
              Kolego cillian1, to Ty ze zrozumieniem przeczytaj mój pierwszy post. Pouczasz
              kogoś odnośnie stosowania zasad, których sam nie umiesz stosować. W pierwszym
              poście odnosiłem się do postawy moralnej człowieka , a Ty wyskakujesz z jakimś
              KK ... cytując Ciebie "czytaj podwójnie i ze zrozumieniem"
    • viornisko Lewacka hołota podnosi głos 29.07.09, 17:52
      Przegrzało się Wam pod czaszką lybarały?
    • elegancja_francja Dziecko wam teraz niewygodne 29.07.09, 17:55
      nowoczesne paniusie? Proponuje wieszak a nie mieszajcie innych
      ludzi do swoich zbrodni.
    • sro_ka Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 18:33
      I bardzo dobrze. Jak jej się nie podoba to niech zmienia pracę.
      • nurse_manager Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:08
        sro_ka napisała:

        > I bardzo dobrze. Jak jej się nie podoba to niech zmienia pracę.

        Nie musi zmieniac. Szpital NIE MA PRAWA jej wyrzucic:
        www.op.nysed.gov/nurse-whistleblowerlaw.htm
        • cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:33
          Może inaczej. Bo dyskusja odbiega (mocno) od tematu. Gdybym był na jej miejscu,
          tak mocno wierzący itp, to rzucił bym fartuszek i maseczkę i wyszedł z miejsca
          pracy. Na nic więcej bym nie liczył. Przykład, chyba będzie dosadny, żebyś
          przestał błyszczeć linkami i przepisami. Jak ktoś by mnie zmuszał do seksu z
          facetem, w pracy, za nie wiem jakie pieniądze to:
          - kolo dostaje w ryja
          - drugi (chętny) dostaje w ryja
          - wychodzę z miejsca pracy

          Inny przykład:
          załóżmy, że jestem księgowym
          szef każe mi zrobić wał:
          - żądam tego na piśmie
          nie dostaję na piśmie
          - wychodzę i nigdy nie wracam. Nie żądam też odszkodowania, bo sam sobie
          uratowałem tyłek/sumienie

          Przestań ją gloryfikować, bo miała okazję pokazać swoją klasę i mocną "wiarę".
          Teraz pokazuje słabość i symbol $ na swojej "duszy"!!!

        • munkela Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:48
          Pielegniarka przeciez w dalszy ciagu pracuje w tym samym szpitalu,
          Mount Sinai.

          Whistleblower Law nie ma tu nic do rzeczy. Nikt nie zglasza pretensji
          o to, ze pielegniarka nadala sprawie rozglosu w prasie ani tez o to,
          ze konserwatywna grupa The Alliance Defense Fund zaofiarowala jej
          skierowanie sprawy do sadu i pomoc prawna podczas sprawy.

          Nie zapominaj tez, ze aczkolwiek prawo daje protekcje tym, ktorzy
          zglaszaja obiekcje co do przeprowadzania aborcji to jednak prawo
          rowniez mowi, iz zawodowy personel medyczny NIE MA PRAWA pozostawic
          pacjenta bez niezbednej mu pomocy.

          Sprawa bedzie wiec dotyczyla jedynie rozstrzygniecia czy BYLA
          KONIECZNA INTERWENCJA OPERACYJNA CZY TEZ NIE.

          A o tym DECYDUJA LEKARZE!!!

          P.S. Cenzon-De Carlo, siostrzenica biskupa z Filipin, przyjechala do
          USA w roku 2001 i mieszka na Brooklyn'ie.

          • cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 19:53
            > Sprawa bedzie wiec dotyczyla jedynie rozstrzygniecia czy BYLA
            > KONIECZNA INTERWENCJA OPERACYJNA CZY TEZ NIE.

            znaczy lekarze udowodnią jej/nam/im, że była potrzebna (mam nadzieję, że tak
            będzie) Matka była zagrożona (nie wnikam w szczegóły). I dobrze!!! niech się w
            końcu skończy to mieszanie wiary do życia. Tak to tylko wojny się zaczynają :( a
            tego sobie nie życzę :)
        • loopy.lopez Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 30.07.09, 10:05
          Nie musi zmieniac. Szpital NIE MA PRAWA jej wyrzucic:
          > www.op.nysed.gov/nurse-whistleblowerlaw.htm

          Proper care vs. improper care ... hm

          Odmowa partycypacji w czynnosciach zwiazanych z wykonywanem zawodem
          jest proper czy improper care, bo juz sie gubie w tych
          zawilosciach?

    • strikemaster Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielęgn... 29.07.09, 20:11
      Już to kiedyś pisałem przy okazji lekarza. Nie każdy się nadaje do zawodów medycznych. Niektórzy z powodu obrzydzenia, inni z powodu przekonań religijnych. Wystarczy sobie wybrać zawód, który chce i może się wykonywać.
      • fc-inter Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 20:20
        Funkcją lekarza jest leczenie a nie zabijanie na czyjeś widzimisie. Nie taka
        jest treść przysięgi Hipokratesa.
        • cillian1 Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 20:37
          no i od nowa. Na początku ktoś napisał, mogła umrzeć matka. Pomyśl nad tym, że
          lekarz... ratował życie matce, nikogo nie chciał zabić. Nic więcej i to jest
          jego praca.
          Meczą mnie dyskusje z fanatykami, którzy w imię boga wiedzą lepiej od boga :(
          • nurse_manager Re: Asysta przy aborcji albo koniec z pracą pielę 29.07.09, 21:14
            Preeklampsje sie leczy.
            Jesli "mamusi" nie chcialo sie lezec, tylko... no wlasnie, nie wiem. Z pewnoscia
            (hipoteza) nie palala zbytnia miloscia do dziecka.
            Smutne? Smutne.
            Ale prawdziwe.
            To tak jak Swiadek pacjentka (lat temu "n") po transfuzji wymiennej u dziecka
            stwierdzila: "Lepiej, zeby ona umarla". Hmmm, matka?
    • polld74 Słusznie 30.07.09, 07:57
      Niech idzie pracować w Caritasie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka